19 najkrajších pastelových ružových farieb vlasov práve teraz

Pastelová ružová farba vlasov je jemná a jemná verzia ružovej farby, ktorá je obvykle kombinovaná s inými svetlejšími módnymi farbami, ako sú blondínka a dokonca aj fialová, alebo sa nosí samostatne. Spáruje sa úplne s akýmkoľvek typom vlasov a pokožky a je super nositeľná! Všetko, čo potrebujete, je sebavedomie, aby ste sa tým mohli pochváliť!

Pastelovo ružové tipy na farbenie vlasov

Špecialistka na fantasy farby Emma Jean zo salónu Porte Noire na strednej Floride inšpiruje množstvo dievčat aj svojimi majstrovskými dielami pastelovo ružových vlasov!

Všimnite si toho, že blondínka by bola dokonalým plátnom na to, aby táto farba ukázala svoj najvyšší potenciál, preto treba počítať s predosvetlením. Aby ste tento nádherný svetloružový odtieň rozhojnili na maximum, musíte dať svojim prameňom lásku!

Rovnako ako všetky ostatné neprirodzené farby, pastely sa rýchlo vymývajú, ale pravidelné používanie produktov bezpečných pre farby zaručí dlhovekosť vašej milovanej hrivy z cukrovej vaty. Existuje niekoľko farieb na vlasy, ktoré na špičkách alebo v niektorých zvýrazneniach dodajú ružový nádych, ale pre dosiahnutie najlepších výsledkov je najlepšou voľbou pre pastelovo ružové kaderníctvo návšteva farbistu na chemické ošetrenie..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie obľúbených pastelových ružových farieb na vlasy !

Pastelová žuvačka ružová

Pastelová žuvačka ružováInstagram @hairbylindal

Živé a sladké, toto živé pastelovo ružové sfarbenie vlasov je snom milénia. Správne kučery zasiahnu sladké miesto roztomilosti. Toto je vaše znamenie, aby vaše vlasy zosvetlili a prešli na jasnejšie farby.

Náznaky dúhy na ružových vlasoch

Náznaky dúhy na ružových vlasochInstagram @dreadfullocksct

Náznaky dúhy na ružových vlasoch sú perfektné pre ženy, ktoré chcú proti svojmu súčasnému žiarivému odtieňu vlasov objaviť jemné dúhy. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o pastelové ružové vlasy a dúhové detské svetlá.

Pastelová ružová farba vlasov s tmavými koreňmi

Pastelové ružové vlasy s tmavými koreňmiInstagram @colorbyliv

Získajte túto divokú pastelovo ružovú farbu na tmavých vlasoch pomocou semi-permanentného farbiva doma. Alebo ak sa cítite dosť odvážne, pokračujte a nechajte si od profesionála urobiť trvalú ružovú farbu na vlasoch.

Pastelová ružová a fialová

Pastelová ružová a fialová farba vlasovInstagram @taranicolestylez

Trúfate si na tento bujarý pastelovo ružový a purpurový odtieň? Farbiarka Tara zabila tieto jednorožce od korienkov po končeky.

Pastelovo ružové odlesky na hnedých vlasoch

Pastelovo ružové odlesky na hnedých vlasochInstagram @laurencolors

Mysleli ste si niekedy, že jahodovo ružová brunetka bude niečo? Stylistka Lauren vám ukáže, ako môžete tieto veľmi odlišné farby kombinovať a vytvárať na hnedých vlasoch harmonické pastelovo ružové odlesky..

Vyblednuté ružové chvosty

Vyblednuté pastelovo ružové kučeryInstagram @beeblondor

Ak máte živú farbu vlasov a chcete ju zmeniť, skúste ju vyblednúť a získať iný pastelovo ružový odtieň. Šampanské jahodové vlasy vyzerajú nádherne, najmä na kučeravých alebo stredne kučeravých vlasoch.

Strieborná a ružová Balayage

Strieborná a pastelová ružová BalayageInstagram @lana.mai.hair

Popolavá ružová vyzerá rovnako príťažlivo ako každá odvážna farba vlasov. Koloristka Lana má v rukách majstra túto nádhernú pastelovo ružovú farbu!

Jemný ružový odtieň

Jemná pastelová ružová farba vlasovInstagram @laurencosta_hair

Je to ohromujúca pastelovo ružová farba vlasov. Koloristka Lauren urobila nemožné a na kratšom zostrihu vytvorila trblietavú pastelovú farbu vlasov.

Roztomilý svetlo ružový odtieň

Roztomilý svetlo ružový odtieňInstagram @glamtique_taylor

Karafiát ružový priamo zo záhrady! S touto nádhernou pastelovo ružovou farbou vlasov budete vyzerať rozkvitnuto.

Pozrite sa na ďalšie svetlo ružové farby vlasov

Edgy Pastel Pink na krátkych vlasoch

Edgy Pastel Pink na krátkych vlasochInstagram @snippydesigns

Popstar Pastel Pink by bola na tento pixie ružový štýl na krátkych vlasoch rozhodne hrdá!

Prašná ružová farba vlasov

Prašná ružová farba vlasovInstagram @salongstilboden

Nádherné pastelové ružovo posypané vlasy na blond a čiernych vlasoch. Plné, tupé ofiny v strihu strednej dĺžky robia vzhľad vzrušujúcejším.

Tmavá až svetlá pastelová ružová ombre

Tmavá až svetlá pastelová ružová ombreInstagram @lestatty_

Ukradnite dokonalú pastelovo ružovú ombre balayage s touto dlhou a bohatou inšpiráciou pre farebné vlasy! Pridajte krásne plážové vlny do polovice ku koncu svojich dlhých delikátnych zámkov.

Ľahká cukrová vata

Ľahká cukrová vataInstagram @hairbylindal

Spojte jemnú pastelovo ružovú farbu s odvážnym a elegantným rovným bobom s dĺžkou čeľustí. Vďaka kontrastu je vzhľad ešte pútavejší a zaujímavejší.

Petal Pink v spletanom štýle

Petal Pink v spletanom štýleInstagram @eileenhairdresser

Tieto štýlové pastelové ružové vlasy sú jemné a sladké. “Moja najobľúbenejšia vec na tomto je určite svetlo ružová farba,” hovorí tvorkyňa štýlu Eileen Rindal.

Nórska stylistka sa pred prijatím tejto farby vlasov delí o niekoľko rád.

“Vlasy potrebujú odfarbenie na bielu farbu, ktorá by mohla poškodiť kvalitu vlasov.” Tento odtieň nebude vo vlasoch dlhodobo udržateľný. Jeden by na použitie doma potreboval farebný šampón/kondicionér, takže s rozpočtom treba tiež počítať, “poznamenáva Rindal.

Pokiaľ ide o tón pleti, svetlo ružová pristane väčšine dám. Obsahuje teplé aj studené pigmenty. A pokiaľ sú korene trochu tmavšie, nebude pôsobiť plochým dojmom.

Pastelové ružovo zlaté ružové vlasy

Pastelové ružovo zlaté ružové vlasyInstagram @goodhairday.byhanna

Je to roztomilá pastelovo ružová farba v odtieni ružového zlata, ktorú nie je potrebné veľmi často udržiavať. “Na tejto farbe je najlepšie to, že keď odtiene ružového zlata z vlasov zmiznú, môžete ich mať po zvyšok času blond a nemusí sa starať o rastúce korienky,” vysvetľuje stylistka Hanna Paananen z Fínska..

Paananen varuje, že pastelovo ružové vlasy je potrebné často udržiavať, tieto pastelové tóny veľmi ľahko vyblednú. Táto farba nie je najlepšia, ak nechcete strácať čas v sprche, udržiavaním farby alebo peniazmi, ktoré môžete ľahko minúť na vlasové výrobky.

Vďaka svojej krátkej životnosti je vhodný pre ženy, ktoré chcú vyskúšať niečo nové, ale chcú mať jemnejší vzhľad.!

Pastelová modrá a ružová

pastelovo modrý a ružový účes ombreInstagram @qynnetessential_styles

Fantastický pastelovo modrý a pastelovo ružový účes je odvážny, pričom je stále veľmi ženský a koketný. Najlepšie na tom je, ako svieti na svetle a pri pohybe vytvára irizujúci efekt.

Farebné vlasy sú stále obľúbenejšie a ženy bežne predpokladajú, že ich dosiahnutie a udržanie je ľahké, ale v skutočnosti je to ťažšie, ako sa zdá, a pri pastelovo ružovej farbe vlasov to platí dvojnásobne.

Pripravte sa na viac sedení a nájdite si stylistu, ktorý vás pred vyskúšaním pastelov dokáže dostať k zdravej platinovej blond. Tiež ošetrenia nanášania farby, ako sú podtóny a farebné maslo Joico, sa stanú vašim najlepším priateľom, ktorí vám pomôžu osviežiť farbu medzi schôdzkami.

Pastelovo ružové odlesky na svetlých blond vlasoch

Ružové odlesky na svetlých blond vlasochInstagram @danonliketheyogurthair

Toto je veselý ružový pastel od koloristu Danona Christoffersa. Je to fantastická jarná farba pre blondínky, ktoré chcú malú zábavnú zmenu. Jeho vyblednutie bude vyzerať pekne, kým nezmizne.

Farbiar so sídlom v Illinois má niekoľko odporúčaní. „Vedzte, že módne ružové pastelové farby vyblednú do 25 umytí, preto šliapajte zľahka a jemne. Ochlaďte vodu, vložte peniaze do svojho šampónu bez farbív/bez síranov, nedávajte šampón denne. Urobte zo suchého šampónu svojho priateľa, “upozorňuje Christoffers.

Pokiaľ ide o tón, je krásny na väčšine už svetlých blondínok! Je to jednoducho zábava, bez toho, aby ste boli príliš vonku, a vybledne naozaj jemne & pekná. Tieňový koreň tiež uľahčuje správu výrastku.

Smokey Pastel Pink

Smokey Pastel PinkInstagram @hairbygienny

Dymovo pastelová ružová farba vlasov ponúka to najlepšie z oboch svetov. Ak sa nemôžete rozhodnúť, ktoré tóny by vyzerali lepšie, zaobstarajte si túto farbu. Ak chcete tmavšie vlasy, ale s kúskom, toto musíte vyskúšať!

Vyrobila ho stylistka Gienny Nguyen z Kanady a má kombináciu chladných tónov, ktoré mu dodávajú dym a teplo, ktoré vnáša svetlo. Podobné ako make -up vo svetle a kontúrach, ale pre vlasy! Pastelovo ružové vlasy naozaj žiaria, pretože tieň naozaj vyjde viac.

Jej rada? Vykonajte veľa a veľa výskumu. “Uložte všetky pastelovo ružové farby vlasov, ktoré vám padnú do očí, a ukážte ich kaderníkovi. Mali by si všimnúť vzor a vidieť tóny, ktoré sa vám páčia. Neumývajte si vlasy, používajte suchý šampón alebo choďte tak dlho, ako môžete, a umývajte v studenej vode, “poznamenáva Nguyen.

Svetlo ružový metalický pastel

svetlo ružový metalický pastelInstagram @hairpaintedwithlove

Toto je najkrajšia pastelová metalická ružová so strieborným nádychom. Farby vlasov ako svetlo ružové vám zaistia lesk v inom svetle!

About the author