19 najlepších nápadov na farbu vlasov pre šampanské pre každý tón pleti

Rovnako ako šumivý pohár bubliniek, šampanské blond je odtieň vlasov pre ženy, ktoré chcú byť lesklé a elegantné. Tento obľúbený odtieň blond vlasov pozostáva zo zlatistého blond odtieňa s ružovým podtónom.

Sčervenanie ruže v nej blondínku nijako nepreťažuje, robí z nej perfektnú zmes. Najlepšie vyhovuje ženám s bledou pokožkou, ale je možné ich prispôsobiť takmer všetkým tónom pleti.

Choďte na šampanské blond odtieň potrebuje veľkú starostlivosť a údržbu. “Uistite sa, že viete, že si to môžete dovoliť, a odporúčanú údržbu,” hovorí Pozor Beck, kaderníčka zo Springfieldu, MO.

“Starostlivosť o vlasy znamená používanie dobrých vlasových prípravkov a ochranu pred chlórom a slnkom,” hovorí Beck. “Vykonávajte pravidelné zrážky, pretože blond odtiene budú suchšie než normálne a na udržanie zdravia budú potrebovať väčšiu údržbu.”

Beck navrhuje použitie Hairstory’s New Wash. Vysvetľuje: „Je to čistiaci prostriedok/kondicionér na vlasy, ktoré neobsahujú sírany/detergenty. Nevyťahuje ani toner vo vlasoch, takže udrží farbu dlhšie. “

Pred ďalším stretnutím s farbou vlasov si pozrite tieto obľúbené fotografie nápadov na farbu vlasov šampanského blond.

Dimenzionální šampanské blond

Rozmerné šampanské blond vlasyInstagram @jennaleecorteshair

Rozmerné šampanské blond odtiene sú ideálne pre husté vlasy. Kombinácia tónov, hĺbky a rozmeru narúša hrúbku a zabraňuje vypadaniu vlasov. Ak chcete dosiahnuť ostrejší povrch, upravte zámky jemnými kučerami.

Svetlá šampanská blond farba

Svetlá šampanská blond farbaInstagram @elixierph

Svetlá šampanská blond farba je perfektnou farbou na jeseň. Je to neutrálny tón, ktorý nie je príliš teplý ani príliš popolavý. Vďaka ružovému podtónu je to vynikajúci spôsob, ako rozžiariť pokožku zbavenú slnka a zahriať váš celkový vzhľad..

Platinové šampanské blond

Platinová šampanská blondínaInstagram @hairbystephaniecrane

Platinová šampanská blondína je rovnomerná kombinácia svetlých, ľadových a hladkých blondín. Platinová blondína vyzerá najlepšie na chladnejších pletiach. Platinová blondína vyžaduje zvýšenú údržbu, pretože rastová línia sa objaví pomerne rýchlo.

Champagne Blonde Highlights

Šampanské blond melírInstagram @artbyjoe_

Šampanské blond odlesky s tieňovým koreňom umožňujú prirodzenú žiaru a jednoduchú údržbu. Champagne melír je jemný a maslový. Ak túžite po dimenzii, požiadajte svojho stylistu, aby pridal svetlejšie kúsky a pridal tak nádherný pop, ktorý hľadáte!

Tmavšia šampanská blond

Tmavšia šampanská blondínaInstagram @rebekahstricker

Tmavšia šampanská blondína je krásne zmiešaná s niekoľkými jasnejšími kúskami, aby vytvorila rozmer. Champagne blonde je ideálna pre dámy, ktoré chcú na svojich krojoch jemnú a prirodzenú zmenu.

Rose Gold šampanské blond

Ružovo zlaté šampanské blondInstagram @wellanordic

Ružová zlatá šampanská blondínka je farba pre vás, ak hľadáte novú, elegantnú blondínku! Teplo v jeho tóne rozžiari vaše kadere a ponúkne zdravú žiaru. Keď hovoríte so svojim stylistom o tejto farbe, určite prineste obrázky alebo požiadajte o prezretie vzorkovníkov farieb na vlasy, aby ste sa uistili, že vy a váš stylista ste na jednej stránke s týmto odtieňom.

Šampanské Blondínka s odleskami

Šampanské blond vlasy s melírmiInstagram @skultsweden

Požiadajte svojho stylistu o šampanské blond s jemnými odtieňmi, ktoré vytvoria jemnú, rozmernú farbu vlasov. Poskytuje koreňovej oblasti piesčitý odtieň, a preto je nenáročná na údržbu. Tieto blond vlasy sú najlepšie pre ženy s rovnými alebo vlnitými vlasmi.

Šampanské blondína na hnedých vlasoch

Šampanské blond na hnedých vlasochInstagram @chelsalana_beauty

Náznaky šampanského blond na hnedých vlasoch dodávajú elegantný a jemný rozmer. Výsledok vyzerá ako prirodzená farba bozkávaná slnkom. Takáto farba vlasov je ideálna pre ženy s hrubými vlasmi. Je to rozmer, ktorý pomáha vlasom vyzerať zdravšie.

Šampanské s tieňovými koreňmi

Šampanské blond vlasy s tieňovými korienkamiInstagram @silasthestylist

Na blond farbu namaľujte odtieň šampanského s tieňovými korienkami na vlasy. Takto sa rozjasníte a ušetríte si pár návštev salónu. Korene tieňov sú tiež tým, čo udržuje žiarivosť šampanského blond odtieňa.

Tmavé šampanské blond

Tmavé šampanské blond vlasyInstagram @cyndiegrenier_styliste

Tmavá šampanská blondína má teplé a chladné tóny, ktoré ponúkajú dostatok lesku na rozjasnenie brunetových vlasov. Vďaka tmavým koreňom sa táto krásna balayage ľahko pestuje.

Blush Champagne Blonde

Sčervenajte šampanské blond vlasyInstagram @maryannebech.hair

Skúste si dať červenú blond šampanské s dlhým účesom. Pastelovo ružový podtón pôsobí elegantne na dámach s bledými tónmi pokožky. Toto šampanské blond farbivo na vlasy vyzerá roztomilo s rovným štýlom a očarujúce, keď je vlnité.

Šampanské blondína na tmavohnedých vlasoch

Šampanské blondína na tmavohnedých vlasochInstagram @nezakorenený

Postrek šampanského blond na tmavohnedé vlasy je jedným zo spôsobov, ako rozžiariť vlasy brunetky. Kombinácia odtieňov má teplý rozmer, ideálny aj pre dámy s teplým tónom pleti.

Šampanské na blond vlasoch

Šampanské na blond vlasochInstagram @beautymarkbylo

Odlesky šampanského na blond vlasoch vytvárajú jemný rozmer. Pozrite sa na dokonalú rovnováhu hĺbky a jasu. Vďaka tomu je farba vhodná pre väčšinu dám. Tento trend blond vlasov môže tiež spôsobiť, že tenké, jemné vlasy budú hrubšie.

Svetlé šampanské blond vlasy

Svetlá šampanská blond farba vlasovInstagram @crhairdressing

Odtieň svetlej šampanskej blond dodáva vlasom jasnejší a chladnejší tón. Lichotí ženám s chladnou pleťou a ružovým podtónom. Takáto farba môže vyblednúť a zmeniť sa na mosadzný odtieň. Vyhnite sa poddajnosti používaním fialového šampónu.

Ružové šampanské blond vlasy

Ružové šampanské blond vlasyInstagram @hairbyelisajohanna

Ružové šampanské blond vlasy vydávajú veľmi dievčenskú atmosféru. Odtieň funguje na rovných vlasoch s miernymi vlnkami. Dosiahnite romantický vzhľad tým, že ho upravíte pomocou spleteného polovičného updo.

👉 Pozrite sa na ďalšie nápady na ružové farby vlasov.

Šampanské blond s melírmi

Šampanské blond s melírmiInstagram @morethanhairr

Rozhodnúť sa pre šampanské blond s melírmi je elegantný spôsob, ako dosiahnuť rozmerovú farbu. Noste ho s vlnami alebo bez nich.

Šampanské Blond Ombre

Šampanské Blond OmbreInstagram @channiebrownehair

Zlaďte šampanské blond ombre s dlhými kučeravými vlasmi, aby ste videli, ako sa tóny kombinujú. Táto farba vlasov je najlepšou voľbou pre prírodné brunetky. Pramene od koreňov po oblasť koruny sú tmavšie, aby sa dalo ľahšie vyrastať. Stredné dĺžky upravte pomocou vĺn, aby ste zvýraznili blond odtieň.

Champagne Blonde Balayage

Champagne Blonde BalayageInstagram @cut_colour_style

Choďte na šampanské blond balayage, aby ste rozžiarili svoje vlasy. Odtieň je živý, čo dodáva vlasom hebkosť. Táto myšlienka je úžasný spôsob, ako osviežiť starú dospelú balayage.

Šampanská blond farba vlasov

Šampanská blond farba vlasovInstagram @kristindonkervoort

Šampanské blond vlasy pôsobia na teplú aj studenú pleť. Aby ste to dosiahli, zásadnú úlohu zohrávajú slabé svetlá a detské svetlá. Požiadajte o tieňové korene, takže stredné dĺžky a konce budú jasnejšie.

Ashy Champagne Blonde

Ashy Champagne BlondeInstagram @houseofhintoncf

Popolavá šampanská blondína dodáva vlasom život, čo ponúka aj zdravšie pôsobiaci efekt. Konkrétne tento vytvoril kolorista Bryley Lougher z britského Cardiffu.

Vysvetľuje: „Tento odtieň šampanského blond bol vytvorený pomocou globálnej služby zosvetľovania (bielenie pokožky hlavy). Šampanské blond pruhy vyžadujú vysokú údržbu. Farbu je potrebné vykonávať každých 4 až 5 týždňov pomocou profesionálnych ošetrení a produktov domácej starostlivosti. Tepelný styling je potrebné obmedziť na minimum, aby sa zabezpečil stav vlasov. “

Táto šampanská blond farba je obzvlášť vhodná pre svetlú pleť s ružovými podtónmi. Ak chcete získať olivovejší tón pleti, pridajte tieňový koreň alebo sa rozhodnite pre detské svetlá.

About the author