19 najlepších nápadov na svetlo ružovú farbu vlasov (obrázky na rok 2021)

Svetlo ružová farba vlasov je jemný a tlmený odtieň ružovej. Medzi bežné variácie tejto jemnejšej ružovej patrí žuvačka, cukrová vata, pastelovo ružová a ružové zlato.

S takou jasnou farbou by mal byť na túto prácu vyhľadaný profesionálny farbič vlasov, pretože väčšina domácich farieb na vlasy nevydrží tak dlho. Po nájdení dokonalého svetlo ružového tónu, ktorý zodpovedá vašej pleti, by ďalším krokom bolo nechať si vlasy zosvetliť na blond, aby ste získali nádherný žiarivý výsledok..

Tvrdí to Elk Grove, farbiarka vlasov v Kalifornii Shi Anton, Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, keď získate svetlo ružovú farbu, je „umyť menej ako obvykle šampónom bez obsahu síranov a farbív bezpečných“.

Budete to chcieť tiež vždy podmieniť „pretože to utesní vlasovú šachtu späť,“ dodáva. Pri umývaní vlasov Shi hovorí, že je veľmi dôležité urobiť to s najchladnejšou vodou, akú dokážete vydržať, aby farba vydržala dlhšie..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky najlepších nápadov na svetlo ružovú farbu vlasov!

Krátke svetlo ružové vlasy

Krátke svetlo ružové vlasyInstagram @honeyhousehair

Toto je trendový spôsob, ako získať farbený svetlo ružový odtieň pre krátke vlasy. Tento odtieň okvetných lístkov ružový je perfektný, ak máte veľmi svetlý alebo svetlý tón pleti.

Svetlé ružovo zlaté vlasy

Svetlé vlasy z ružového zlataInstagram @hairbyinees

Svetlé ružovo zlaté vlasy sú perfektnou farbou vlasov, ak hľadáte do svojich vlasov pridať kúsok pastelovej ružovej. Odtiene ružového zlata dodávajú blond vlasom jas a lesk. Tieto svetlo ružové tóny sa trblietajú na svetle a sú jemným spôsobom, ako zmeniť svoje svetlé odtiene.

Západ slnka, ružové vlasy

Západ slnka, ružové vlasyInstagram @raediantlyyou

Západ slnka, ružové lúče vlasov so žiarivosťou a živými koralovými tónmi. Žuvačkové ružové odtiene prelínajúce sa do broskyňových, koralových farieb dodávajú krásny ombre sýtej ružovej do svetlých, pastelových ružových tónov. Ak chcete túto farbu prežiť naplno, požiadajte svojho stylistu, aby vás urobil čo naj blondínskejším a poskytol vám dokonalé svetlé plátno, ktoré dodá ružovej farbe žiarivú a žiarivú farbu..

Svetlo metalická ružová

Svetlo metalická ružováInstagram @beautybyemmihon

Svetlo metalické ružové vlasy kombinujú jemné ružové tóny so studenými podtónmi a dodávajú ľadovú svetlo ružovú farbu vlasov. Metalické ružové odlesky odrážajú svetlo a sú plné lesku a jasu. Ženy s blond vlasmi sú dokonalým plátnom pre svetlo kovovú ružovú farbu. Požiadajte svojho stylistu, aby používal svetlo ružový toner a chladivé prísady, aby ružový vzhľad zostal žiarivý a lesklý.

Broskyňový ružový tón

Broskyňovo ružový tónInstagram @marina_cr_hairstyle

Broskyňový ružový tón je jemný a elegantný. Svetlá broskyňovo ružová farba vlasov odráža teplé odtiene ruží, ktoré vyzerajú krásne na svetlých tónoch pleti. Pastelový, broskyňový ružový tón je zábavnou premenou pre blondínky, ktoré chcú rozjasniť a prepracovať farbu svojich vlasov.

Fialová až ružová Ombre

Fialový až ružový ombreInstagram @hairbywictoria

Fialové až ružové ombré je na hranici stať sa jednorožcom. S levanduľovým základom a cukríkovo ružovými končekmi budete chcieť mať prirodzene základný základ 7+ a vopred zosvetliť pre najľahší postup. Tmavšie tóny zvyčajne trvajú niekoľko sedení a na udržanie integrity vlasov sa vždy odporúča chránič väzby.

Svetlo ružová s hnedými koreňmi

Svetlo ružová s hnedými koreňmiInstagram @hairby_anabertemes

Uľahčite si dospievanie tým, že požiadate svojho koloristu, aby vám poskytol zakorenenú svetlo ružovú balayage. Nebojte sa spárovať tieto ružové vlasy s ružovými tónmi s bobovým strihom pre jednoduchší styling.

Hnedé vlasy so svetlo ružovými odleskami

Hnedé vlasy so svetlo ružovými odleskamiInstagram @cethestylist

Svetlo ružové odlesky fungujú dobre so svetlohnedými vlasmi. Je to ten druh ružovej, ktorá dodáva tmavším vlasom žiarivý odtieň.

Blond vlasy so svetlo ružovými odleskami

Blond vlasy so svetlo ružovými odleskamiInstagram @aaashleee

Ak máte prirodzenú blond farbu vlasov, pridanie jasných ružových odleskov je zvyčajne lacnejšie a rýchlejšie. Vyzerajú pekne a elegantne-tieto ružovo namočené konce by boli ešte lepšie zvýraznené vlnitým štýlom.

Jemný svetlo ružový a blond účes

Jemný svetlo ružový a blond účesInstagram @abrownwillis_hair

Ak ste profesionálom na pracovisku, zvažujete získanie jemných svetlo ružových odleskov.

Veľmi svetlé ružové farbivo na bavlnené cukríky

veľmi ľahké ružové farbivo na vatuInstagram @thairsjordan

Môžete získať veľmi svetlý ružový odtieň cukrovej vaty, ak máte prirodzene svetlé vlasy alebo ste ochotní investovať najskôr do odfarbovania vlasov. Kombinácia ružových a červených odtieňov s odfarbenými vlasmi vám poskytne krásne pastelové vlasy.

Tmavá až svetlo ružová Ombre

Tmavá až svetlo ružová OmbreInstagram @highvibehair

Svetloružové vlasy ombre sú obľúbenou voľbou miléniek vpred v oblasti módy.

Vyblednutá svetlo ružová

Vyblednuté svetlo PinkolorInstagram @hairbylindal

Ak chcete na leto jemnejší vzhľad, zvážte výber vyblednutej svetlo ružovej. Len si všimnite, že tento odtieň sa z bazénu v čase ľahšie vymyje.

Čierna a svetlo ružová

Čierna a svetlo ružováInstagram @angelicaguzman101

Pridanie svetlo ružovej farby k čiernym vlasom môže byť veľmi silnou voľbou farby vlasov. Tento odtieň je ideálny pre dámy s tmavými vlasmi, ktoré chcú niečo zábavné a extra. Buďte pripravení investovať do drahších vlasových prípravkov, aby ste si zachovali farbu.

Svetloružová a strieborná Balayage

Svetloružová a strieborná BalayageInstagram @shibestylin

Svetlo ružová a strieborná je práve teraz trendovou kombináciou farieb vlasov.

Svetlé pastelové ružové vlasy

Svetlé pastelové ružové vlasyInstagram @coveredinhair

Ak máte prírodnú jahodovo-blond farbu vlasov, požiadajte o svetlo ružové odlesky, aby ste vytvorili plynulú zmes oranžových až ružových tónov. Tieto pastelové ružové vlasy by na dlhých vlasoch s vlnami vyzerali veľmi úchvatne.

Svetlá žuvačka ružová

Svetlá žuvačka ružováInstagram @amandadoesyourhair

Žuvačka ružová farba vlasov je v súčasnej dobe obľúbenou voľbou medzi tínedžermi. Farbenie vlasov na ružovo určite ponúkne šik, koketný štýl.

Modré až ružové vlasy Ombre

Ombre modrých až ružových vlasovInstagram @hairculturebynisha

Nosenie ombre modrých až ružových vlasov dodáva vášmu štýlu funky prvok. Stylistka Nisha Popat z Indie nás učí, ako dosiahnuť túto farbu.

Kľúčovou technikou je tu Balayage. Popat vysvetľuje: „Nechajte si vlasy vopred zosvetliť (odfarbiť) na veľmi svetlú blond. Na strednú časť od spoločnosti Wella použite modré a ultra purpurové tóny a na konce použite purpurovú ružovú. “

Náznaky ružovej na bielych blond vlasoch

Náznaky ružovej na bielych blond vlasochInstagram @queen.of.orange

Odtiene ružovej na bielo-blond vlasoch urobia výraznú farbu bez toho, aby boli príliš extrémne. Špecialistka na farby Emma Falkensjöof zo Švédska mi hovorí, ako dosiahnuť tieto tóny.

“To, čo sme tu urobili, je úplné bielidlo.” Na neutralizáciu tepla na vlasoch sme použili toner obsahujúci fialové pigmenty. Tiež sme pridali ružové pigmenty, aby sme vytvorili dojem dúhovky a začervenania, “vysvetľuje Falkensjöof.

About the author