19 najúžasnejších modro -čiernych farieb vlasov roku 2021

Modré čierne vlasy sú zmesou alebo kombináciou čiernych a modrých tónov. Modré a čierne farby sa často zmiešajú a získajú polnočnú modrú farbu alebo sa k čiernym vlasom pridajú modré odlesky.

Pre modré vlasy na chrbte je tmavý čierny odtieň s nádychom modrej nielen tajomný, ale aj veľmi lichotivý. Je to úžasný spôsob, ako predviesť svoju odvážnu stránku pri každom otočení hlavy, ktoré zachytí svetlo a odhalí váš namodralý odtieň! Existuje množstvo kombinácií modrých farieb od svetlejšej kráľovskej modrej po námornícku alebo polnočnú modrú až po fúziu s čiernou farbou vlasov, ktorá lichotí každému tónu pleti. Svetlejšie odtiene ladia s tmavou a svetlou pleťou a tmavšie dopĺňajú svetlé a bledé tóny pleti. Pozrite sa na tieto nádherne odlišné spôsoby, ako predviesť kdekoľvek od odvážnych po jemne modré čierne vlasy.

Modro čierny Bob

modrý čierny bobInstagram @hairpin_me_down85

Táto prírodná čierna farba vlasov sa skvele hodí k jemným polnočným modrým odleskom. Krátky bob má veľkú reflexnú krásu, pretože odtiene majú mierny zvrat v odtieňoch, ktoré sú pri pohybe zreteľnejšie. Ak máte prirodzene čiernu farbu vlasov, pridanie odleskov môže ponúknuť niekoľko lichotivých, ale nie extrémnych zmien.

Perfektná čierna modrá Ombre

Obrázok dokonalého modrého čierneho balayage ombreInstagram @styledbynati

Prechod z čiernej na svetlejšiu farbu vlasov pre ombre môže byť ťažké dosiahnuť, takže veľa ľudí zvolilo pre menší prechod tmavšie odtiene. Táto ľadová modrá je bohatá na čiernu farbu zhora.

Bob s modrými prvkami

Obrázok boba, ktorý musíte vyskúšať, s krátkou ofinou v modro čiernej farbeInstagram @beautyrejennarated

Tento krátky bob účes kombinuje prirodzenú čiernu koreňovú farbu s modrým farbením vlasov a fóliou, aby vytvoril farebné panely. Pridanie farby k ofine je tiež skvelý dotyk.

Krátke modré čierne vlasy

Krátke modré čierne vlasyInstagram @beautyartistrybyariana

Q&Autorka štýlu, Ariana Fernando

Hairstylist @ Pure And Couture Salon v Destin, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je tmavý, ale stále s pizzazzom. Strih je vytvorený pomocou tupého spodného okraja s miernou textúrou na tvári a malým vnútorným nosením v celej hlave, ktorý jej dodáva štruktúrovaný vzhľad. Na styling používam 1-palcový detský blažený chróm a striedam svoje kučery tak, aby držali hlaveň rovnobežne s hlavou, ale konce nemali..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvážte svoj vlastný typ vlasov, či sú jemné, stredné, hrubé alebo kučeravé, a uvedomte si, že tieto budú pri tomto vzhľade alebo akomkoľvek vzhľade hrať kľúčovú úlohu. Tento klient má stredne silné až husté vlasy, ale veľmi husté a drží rovné vlasy. Prebieha jej pestovanie, ale počas prechodu sa chcela zabaviť.

Uvažujete o modro-čiernej farbe pre seba? Podľa môjho osobného názoru ho milujem na viacerých olivových odtieňoch pokožky. Udržanie modro-čiernej môže byť trochu iné, ako by ste si mohli myslieť. Modrá ako najmenšia farebná molekula sa môže ľahko zmatniť. Výber správneho šampónu a kondicionéra alebo dokonca farebne tónovaných ošetrení vám môže pomôcť udržať váš modrý lesk.

Pastelovo modré odlesky na čiernych vlasoch

Pastelovo modré odlesky na čiernych vlasochInstagram @hairartist_annakim

Pastelovo modré odlesky na čiernych vlasoch môžu pôsobiť veľmi pútavo. Ponúka tmavé korienky, čo vám umožní navštíviť svoju farbičku menej, ako je potrebné. Na dosiahnutie štruktúrovanejšej a rozmerovejšej úpravy budú stačiť jemné vlny.

Intenzívna modrá a čierna

Intenzívna modrá a čiernaInstagram @michaela_hair_portfolio

Q&Autorka štýlu, Michaela Davenport

Hairstylist @ Bishops v Milwaukie, OR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jemný a odvážny zároveň. Modré odtiene sú intenzívne, ale oproti čiernej nie je veľký kontrast. Kým modrá nezmizne, je táto farba najviditeľnejšia na slnku a určitých svetlách. Pre Cherie, ženu na fotografii, to bolo presne to, čo chcela. Niečo iné a zábavné, ale nie také „do očí“.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad bol pre Cherie perfektný, pretože už mala takmer čierne vlasy, takže ako čas plynul, nepotrebovala čierne na základni opravovať. Tento vzhľad je relatívne nenáročný na údržbu. Vlasy sú zosvetlené spôsobom, ktorý veľmi dobre rastie, takže ich možno nebudete musieť niekoľko mesiacov upravovať. Modrá sa ľahko udržiava doma pomocou kondicionéra na nanášanie farby.

Na udržanie jasnej farby sa odporúča umývať studenou vodou a nie viac ako dvakrát týždenne pomocou farebne bezpečného šampónu a kondicionéra, ako aj v prípade potreby kondicionéra na nanášanie farby. Ak si upravujete vlasy, odporúčam vám používať žehličku pri teplote neprevyšujúcej 350 stupňov F s tepelne ochranným sprejom. Táto farba je ideálna pre pohodového človeka, ktorý sa chce zabaviť bez toho, aby bol nevyhnutne stredobodom pozornosti.

Pletená modrá čierna

Pletené modré čierne vlasyInstagram @maloriemhair

Q&Autorka štýlu, Malorie

Kaderníčka v Atlante, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem, že je to ostré a odvážne, ale pri určitom osvetlení to nevyzerá tak živo. Cop dodáva celému štýlu jemnejší vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Buďte pripravení na údržbu! Tento odtieň sa môže/zmení na zelenú, ak nie je správne postaraný. Priame farbivo vo vašom šampóne/kondicionéri je nevyhnutné.

Čierna a kobaltová modrá Balayage

Obrázok nositeľných modrých čiernych vlasov po ramenáInstagram @nikkibuchicchio

Q&Autorka štýlu, Nikki

Farbiar vlasov & Vlasový umelec vo West Palm Beach, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to určite rozmerový kobaltový odtieň. Ak sa pozriete na jednotlivé pramene vlasov, určite medzi nimi uvidíte rôzne tóny hĺbky.

Milujem na ňom to, že je to určite perfektný tón bez akýchkoľvek stôp zelene. Čo sa stane, keď sa pokúšate dosiahnuť tento tón, ak ho nedostanete na správne plátno. To časom vybledne do krásneho pastelového tónu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Modrá je dlhotrvajúca farba a má tendenciu byť na tvrdohlavej strane, aj keď je to priame farbivo. Rozhodne chcete použiť profesionálny bezsulfátový šampón alebo čistiaci kondicionér so studenou až studenou vodou, aby sa zachovali akékoľvek priame farbivá, obmedzte pobyt na slnku/slaná voda/voda v bazéne.

Táto farba nie je pre niekoho, kto by chcel, aby sa opláchla do niekoľkých týždňov. Namiesto toho by som zostal s fialovými a ružovými!

Dlhé, husté čierne vlasy s modrými odleskami

dlhé husté čierne vlasy s modrými odleskamiInstagram @jacobhair

Nemôžete poprieť, aký úžasný je tento vlasový trend! Tým, že svoje dlhé husté čierne vlasy vychválite modrými odleskami, bude vaša prítomnosť žiariť. Dokončite štýl plážovými vlnami a naneste sprej na textúru, aby ste získali oveľa prirodzenejší efekt.

Q&Autor so štýlom, Jacob Lee

Vlasový stylista / kolorista @ Sola Salon Studios v Richmonde, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto dlhé husté čierne vlasy s modrými odleskami sa nazývajú Blue Balayage.

Svetlé prvky na vrchu majú modro-čiernu farbu, ktorá na koncoch zoslabne s viac modrozelenou/tyrkysovou farbou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Výrobky Pulp Riot sú skvelým vlasovým prípravkom na balayage a semi overlay.

Tento typ balayage môže byť náročný na údržbu, preto sa opýtajte svojho stylistu na tipy, ako udržať farbu dlhšie..

The Darkest Steel Blue Black Bob

najtmavší oceľovo modrý čierny bobInstagram @anastasia_kesidou94

Nie sú to vaše obyčajné tmavé vlasy! Toto je najtmavší oceľovo modrý čierny bob, ktorý tak dobre funguje na hrubých, rovných kučerách. Vzhľadom na obvod tohto strihu, ktorý sa zastavuje vo výstrihu, vyzerá ešte plnšie. Požiadajte svojho farbiara o lesk, aby vaše čierne a modré vlasy zostali lesklé a podmanivé.

Čierna labuť s tmavomodrými odleskami

Účes Čiernej labuteInstagram @thepaintedbunny

Q&Autorka štýlu, Erika Lupercio

Hairstylist / Assistant Salon Director @ J & Profesionálni kaderníci Franka v Yume, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad som nazval „Čierna labuť“. Tento vzhľad je možné označiť ako „hanblivý živý“, pretože je ideálny pre ľudí, ktorí si chcú užiť neprirodzený odtieň a pritom byť primeraní pracovisku.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako sa mení v rôznych nastaveniach. V interiéri vyzerá ako tmavá čierna, ale na slnečnom svetle má najmenší tón modrej.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aby ste dosiahli tento typ vzhľadu, vlasy je potrebné predtým zosvetliť, aby farba na vlasoch správne priľnula, ako aj aby sa ukázal pigment. Aby som zachoval farbu, vytvoril som pre tohto klienta farebnú bombu Olaplex, ktorú je možné použiť pri každom praní na opätovné uloženie farby zakaždým.

Onyxová čierna s jemnými modrými odleskami

Účes Onyx BlackInstagram @ash_mclay

Q&Autorka štýlu, Ashley McLayová

Master Stylist @ Vintage Hair Loft v Anderson, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by bol čierny onyx. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je všestranný. Môže byť nervózna a profesionálna zároveň s jemnými náznakmi námorníctva.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Investujte do šampónu, ktorý je bezpečný pre farby a neobsahuje sírany. Vďaka tomu bude farba žiarivá.

Je to skutočne skvelá farba pre takmer akýkoľvek tón pleti, či už teplý alebo studený porcelán. S onyxom umožňuje vyžarovať akúkoľvek čiernu farbu.

Jasne modré odlesky na čiernych vlasoch

jasne modré odlesky na čiernych vlasochInstagram @keracolorhair

Pops týchto jasne modrých odleskov na čiernych vlasoch má dramatický rozmer a sme tu pre to! Toto je vzhľad, keď sa bojíte pokryť celé zámky modrým odtieňom. Vaše rovné, stredne dlhé vlasy určite dodajú potrebnému vzrušeniu.

Čierne dlhé vlasy s modrými prúžkami

Živý kontrastný účesInstagram @leta350

Q&Autorka štýlu, Laoreta Ismaili

Stylista & Vizážista @ Dawns Pizzazz v Danbury, CT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem lesk, živosť a kontrast v tejto nádhernej farbe! Som nadšený, keď chce byť hosť módou vpred a dobrodružný.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Bude musieť znova glazovať každých päť až šesť týždňov, aby si zachovala živosť, a používať výrobky na ochranu farieb, aby zachovala integritu vlasov a farby.

Tento vzhľad je zábavný, koketný a živý. Typ osoby, ktorá môže nosiť tento vzhľad, je niekto kreatívny a nervózny so silnou osobnosťou. Je perfektný pre človeka, ktorý rád vyčnieva z davu a je tým „wow“ dievčaťom!

Rovné čierne vlasy s jemnými modrými odleskami

Silný & amp; Divoký účesInstagram @hairbykirst

Q&Autorka štýlu, Kirsty Richey

Majiteľ salónu / kaderník / vizážista @ Chelleon pre vlasy a krásu vo Woodende, VIC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad má postoj a je silný a divoký!

Milujem, že to nie je len obyčajná stará čierna farba. Má to výhodu a osobnosť! Vysoký lesk a kvalitná farba ho robia dokonalým.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Každý klient, ktorý chce túto farbu, musí poznať záväzok, ktorý vyžaduje modrá a čierna. Je to jedna z najhlbších farieb, do akej môžete ísť, a odstrániť ju je veľmi ťažké.

U týchto klientov s tmavými funkciami je údržba taká jednoduchá. Spárujte ju s ostrým tupým strihom, aby ste získali profesionálny vzhľad, ktorý veľa hovorí. Pri prírodných čiernych vlasoch pridanie lesku v spreji určite zlepší celkový vzhľad.

Čierna polnočná modrá farba

čierna a polnočná modrá farba vlasovInstagram @tammy.ethan

Táto čierna polnočná modrá farba ponúka dokonalú rovnováhu žiarivosti a hĺbky. Hodí sa k stredne dlhému strihu, ktorý zvyšuje plnosť vlasov s vlnitou textúrou. Aplikácia oleja, lesku a laku na vlasy na zámky dodá tejto modročiernej farbe vlasov dodatočnú žiaru.

Q&Autorka štýlu, Tammy a Ethan

Vlasový stylista / kolorista @ Hair od Tammy a Ethana v Melbourne, AU

Ako by si to charakterizoval??

Tento tón Midnight Blue od GuyTangMydentity obsahuje toľko bohatstva. Je to veľmi zhovievavé, ale tiež jedinečná farba.

Keď je pod pódiovým alebo vonkajším osvetlením, ukazuje to živosť tohto tónu, zatiaľ čo pri bežnom vnútornom osvetlení je to hladká tmavomodrá.

Požiadajte svojho stylistu o techniku ​​tease foliage, ktorá zmieša farbu a umožní vašim prírodným farebným zmesiam, kým sa znovu rozrastie..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Aby ste dosiahli túto čiernu a polnočnú modrú farbu, požiadajte svojho stylistu, aby vám zdvihol vlasy na úroveň 8.

Použite šampón a kondicionér na zaistenie farby a umyte si vlasy chladnejšou vodou.

Upravte si vlasy pri nízkych teplotách a pomocou prípravkov na ochranu pred teplom.

Na domácu údržbu odporúčame vziať si so sebou kúru MyHero Collagen a Olaplex č.3, aby boli vaše vlasy silné a zdravé.

Bohatý modrý a čierny odtieň

Bohatý & amp; Elegantný modrý účesInstagram @kailee.halifax.hairapist

Q&Autorom štýlu je Kailee Slaunwhite

Master Stylist / Colorist @ Lift Salon and Spa v Lakeside, Nové Škótsko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je taký bohatý a elegantný a zmení každú hlavu. Modrá (bez ohľadu na to, aký tón) má veľmi studené pozadie, takže čierna je jej najlepším priateľom. Čierna je bohatá, príjemná a doplní takmer akúkoľvek farbu očí. Ak trpíte rosaceou alebo máte pocit, že vaša pokožka hreje (načervenalá), nemusí sa vám to zdať, ale čierna farba na koži ju ochladí a zanechá vás ligotavú.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Údržba je VEĽMI dôležitá pri akejkoľvek farbe. V dnešnom svete je toľko pigmentovaných šampónov, takže neexistuje žiadna výhovorka, aby farba vašich vlasov rýchlo vybledla. Pre tohto klienta som odporučil šampón Blacklight blue, Olaplex č.3 a Red E To Go. Tiež bojuje s krepatením, takže sme použili Bedhead After Party pre elegantnejší štýl.

Tento šampón je predávaný pre blondínky, aby pôsobil proti akýmkoľvek žltým tónom, ale nerobte si starosti, tento silne pigmentovaný šampón udrží hĺbku v akejkoľvek farbe vlasov..

Modrý a čierny rozmer

Účes Blue Black DimensionInstagram @kaylakrommerhair

Q&Autorka štýlu, Kayla Krommer

Licencovaný profesionálny kozmetológ @ Salon LA v Cincinnati, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jedným z mojich obľúbených vzhľadov/farieb, ktoré môžem vytvoriť ako kaderník. Táto farba je ideálna pre niekoho, kto chce veľmi moderný a klasický vzhľad, ale napriek tomu chce trochu živosti, rozmeru a extra farebnosti..

Moja obľúbená vec na tomto stvorení je, že je stále prijateľné pre profesionálne pracovné prostredie, ale za určitých svetiel, najmä slnka, vám poskytne veľa odtieňov vo vašich elegantných, čiernych farbách vlasov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Osobne mám pocit, že túto farbu môže vyskúšať ktokoľvek, bez ohľadu na to, aký máte tvar tváre alebo tón pleti. Napriek tomu, že zmena farby vlasov na čiernu môže byť zastrašujúca, môže byť nakoniec prospešná! Farbu vlasov je možné kedykoľvek zmeniť, takže ak uvažujete o tom, že to vyskúšate, povedala by som, choďte do toho!

Túto farbu je ľahké udržiavať a dokonca nanášať, čo je skvelé, keď nemáte veľa voľného času na trávenie v salóne. Rozhodne odporúčam šampón a kondicionér na ochranu farby (používam všetky produkty Paul Mitchell), aby bola farba vlasov dlhotrvajúca, lesklá a žiarivá.

Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil Paul Mitchell XG: rovnaké diely 4AA a modrý zosilňovač s 10 obj., Aby sa do vlasov nanesie najviac farby..

Tmavomodrý a čierny odtieň

tmavomodré a čierne vlasyInstagram @caissie.rachelle

Radi by ste vyskúšali iný trend vlasov? Potrebuje váš krátky strih bobu aktualizovať? Modrá čierna farba na vlasy vás zachráni! Kombinácia tmavomodrého a čierneho odtieňa dodá vášmu strihu väčšiu chuť. Upravte ho pomocou jemnej textúry a farba sa objaví ešte viac. Pre väčšiu dramatickosť, niekoľko pruhov limetkovej zelene v blízkosti vlasovej linky funguje ako zázrak.

About the author