20 najhorúcejších červených vlasov s blond melírom do roku 2021

Či už ste prirodzená červenovláska alebo si chcete zafarbiť čerstvo namaľované červené vlasy na blond odlesky, nižšie nájdete skvelú inšpiráciu! Pokiaľ ide o červenú, máte k dispozícii všetky druhy odtieňov, všetko závisí od vašej prirodzenej základnej farby. Tmavočervené v kombinácii s platinovými svetlými odleskami je len kontrastný vzhľad, ktorý niektorí hľadajú. Ale možno chcete ísť jemnejšie so stredne červeným odtieňom s tmavou karamelovou blond. Možnosti sú takmer nekonečné, však? Pri prehliadaní týchto fotografií najlepších červených vlasov s blond melírom si všimnite, že dosiahnutie tmavších červených a svetlejších blondín bude trvať dlhšie (a potenciálne aj peniaze). Budete sa tiež chcieť porozprávať so svojim koloristom o tom, či použiť tradičné fólie alebo balayage, aby vyhovovali vašim požiadavkám na rozpočet a životný štýl..

Ash Blonde Highlights

Ash Blonde HighlightsInstagram @jamieilyss

Jedná sa o skutočne jedinečnú farebnú zmes na trhanom strihu po ramená s platinovými pruhmi a živou ružovou základňou. Je rozmerný a nervózny a aby dlho vydržal, vyžaduje veľa TLC.

Čerešňovo červené vlasy s blond melírom

Veselé červené vlasy s blond melíromInstagram @luxehairsalonla

Ak ste pripravení na niečo nové a zábavné, tento sexy vrstvený lob po ramená s hlbokým gaštanovým odtieňom je to, čo hľadáte! Vpredu pridajte iba pop blondínky a tipy na korenie!

Žiarivo červené vlasy s melírom z karamelovej blond

Žiarivo červené vlasy s melírom z karamelovej blondInstagram @studiot_salon

Tento odtieň môže ľahko nosiť ktokoľvek bez ohľadu na tón pleti. Je to zábavný spôsob, ako zosvetliť vlasy a dať definíciu vašim krásnym zámkom.

Prirodzené červené vlasy so svetlými blond odleskami

Prirodzené červené vlasy s jasnými blond vlasmiInstagram @andreathygesen

Ak sa to urobí správne, živé farby ako táto nádherná ryšavka žiaria nádherne, ak sú zdôraznené teplými blond pruhmi. Rozjasní celý vzhľad a dodá mu nádherný kontrast.

Vínové vlasy s blond melírom

Vínové vlasy s blond melíromInstagram @hairbyjaina

Ak máte sýto červené vlasy a radi by ste mali teplé teplé tóny bez námahy, možno by to bol vzhľad pre vás. Je to jemná kombinácia jemného a odvážneho a rozjasňuje a dodáva textúre celého vzhľadu.

Hnedasté červené vlasy s blond melírom

Hnedasté červené vlasy s blond melíromInstagram @kameron_jane

Spojte jemný brunetový odtieň s teplými blond pruhmi a získajte krásny a ženský vzhľad. Tento strih po ramená s bočnou časťou hrdo predvádza očarujúcu zmes, ktorú tieto farby vytvárajú najmä pri prirodzenom svetle.

Škoricovo červené vlasy s blond melírom

Škoricovo červené vlasy s blond melíromInstagram @el.bruja

Sladké zázvorové vlasy sú kombinované s jemnými teplými odleskami, ktoré vytvárajú nádherný kontrast a hĺbku. Všetky boli starostlivo umiestnené po celom povrchu, aby vytvorili veľmi prirodzený a rozjasňujúci vzhľad.

Svetlo červené vlasy so zlatými blond odleskami

Svetlo červené vlasy so zlatými blond odleskamiInstagram @taydally

Niekoľko jemných a svetlých pruhov a voľných vĺn dotvára tento zašitý strih po krk. Táto kombinácia krásne zvýrazní ružovú v teplých tónoch pokožky.

Dimenzionální jeseň Bob

Dimenzionální jeseň BobInstagram @hair_by_kace

Q&Autorkou štýlu je Kacie Brantley

Farbivo na vlasy @ Salon Mirror Mirror v Elgin, OK

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je „Dimenzionální jeseň Bob“. Najkrajšia časť na tom by boli všetky rôzne tóny, ktoré vidíte vo vlasoch, aj keď sú rovné. Myslím si, že rozmerové farby sú úplne krásne a patria k mojim najobľúbenejším na tvorbu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na tento konkrétny vzhľad som použil farebnú linku Framesi a majú jedny z najkrajších červených. Na zvýraznenie som urobil plátky fólií babylight. Pretože červené môžu mať niekedy tendenciu rýchlejšie vyblednúť, odporučil by som vlasy umyť profesionálnym šampónom bezpečným pre farby, ktorý vám odporučil váš stylista, a umyť ich v chladnejšej vode, pričom obidva zabránia vyblednutiu. Pretože je to vrchol, informoval by som ich, že údržba tohto vzhľadu by mala každých 6 týždňov opraviť blondínku a v prípade potreby osviežiť červenú..

Pokiaľ ide o tento strih, mám pocit, že je to taký, ktorý väčšina ľudí bude veľmi upravovať, či už ho narovnávate alebo natáčate. Oba spôsoby stylingu sú krásne, ale rozhodne by som vám odporučil vziať si domov aj tepelnú ochranu, aby boli vlasy v bezpečí pred horúcimi nástrojmi a na žiadnom z nich nikdy nepoužívali viac ako 350 stupňov..

Vrstvený bob so svetlými blond odleskami

Vrstvený bob so svetlými blond odleskamiInstagram @colored_by_ashley

Q&Autorka štýlu, Ashley Brinker

Hairstylist @ The New You Styling Salon in Erie, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem dotyk jasu, tieto blond melíry dodávajú jej krásnej červenej farbe vlasov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento klient má prirodzene kučeravé vlasy, takže musíme byť veľmi opatrní, aby sme predišli poškodeniu. Preto som v celom texte dal len nádych blonďavých odleskov. Keď retušujem melír, dávam veľký pozor, aby som sa nedotkol žiadneho z predchádzajúcich blond končekov. Uistite sa, že doma používate dobré výrobky, ktoré odporúča váš stylista. Medzi moje obľúbené patrí rada Marula Oil od Paula Mitchella a hydratačná rada Bassu od Surface. A čo je najdôležitejšie, nájdite si dobrého stylistu, ktorému robí starosti celistvosť vašich vlasov.

Hlavné prvky karamelovej blondínky

Hlavné prvky karamelovej blondínkyInstagram @brittany_hair_beauty

Q&Autorka štýlu, Brittany Mackin Jasper

Hair/Makeup Artist @ Pavlova European Salon & Denné kúpele v Traverse City, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto zábavná, hravá farba mi pripomína krásne jesenné lístie tu v severnom Michigane. Milujem túto farbu, pretože je žiarivá, ale stále jemná a jemná. Rovnováha kontrastu medzi blondínkou a červenou sa pekne mieša bez toho, aby ste museli byť nad vecou.

Najlepšia vec na vytvorení tejto farby bola reakcia na tvári mojej klientky, keď som ju otočil a odhalil jej nový vzhľad. Preto milujem svoju kariéru a som vďačný, že môžem každý deň vytvárať krásne umelecké diela!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvážte prácu, ktorú je potrebné urobiť, aby vyzeral krásny a živý. Červená je taká tvrdá farba, aby ste s ňou držali krok, pretože pomerne rýchlo mizne. Nájdite najlepšie produkty (šampóny, kondicionéry, stylingové výrobky), aby ste sa uistili, že farbu budete chrániť tak dlho, ako môžete..

Tiež si umývajte vlasy menej často, a keď si ich umyjete, použite studenú vodu. Samozrejme, nemusíte dodržiavať všetky tieto kroky, ale poskytnú vám maximálnu dlhovekosť. Tento štýl môže byť skvelý pre každého, pokiaľ je ochotný pristúpiť k niekoľkým zmenám v rutine a výrobkoch.

Hlavné prvky platinovej blondínky

Hlavné prvky platinovej blondínkyInstagram @studiomhairsalonky

Q&Autorka štýlu, Makayla Mardis

Majiteľ @ Studio M Salon v Columbii, KY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Najkrajšie na tomto vzhľade je, že je jedinečný! Vidíte červenú a blond, ale nie toľko červených a blonďavých svetiel/odleskov! Hlavne preto, že je ťažké zabrániť tomu, aby červená vykrvácala do blondínky alebo blondínku nezružovela! Jednoducho to všetko zafiltrujem, opláchnem studenou vodou a umyjem šampónom bezpečným pre farby a nemám s ním problémy s krvácaním!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Toto je vzhľad s vysokou údržbou! Červená vybledne. Ak sa neumyjete šampónom bezpečným pre farby a studenou vodou, červená farba začne krvácať a blondínka bude ružová. Ak ste však ochotní šampónovať správnym spôsobom, bude to krásny vzhľad pre každého, kto miluje červené vlasy alebo chce na jeseň výraznejší/tmavší vzhľad! To je tiež niečo, čo by som neodporúčal niekomu, kto má poškodené vlasy.

Mahagónové vlasy s blond melírom

Mahagónové vlasy s blond melíromInstagram @janessamariestyling

Q&Autorka štýlu, Janessa Foley

Spolumajiteľ @ Teal Monkey Salon v Anthem, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je zmesou niekoľkých rôznych červených. Použil som meď zmiešanú s mahagónovou červenou a jej blond odlesky som tónoval jahodovou blond. (9AA Shades Eq) Trochu mi to pripomína malinové vírenie!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre každého, kto chce zdvihnúť farbu, by som povedal zmiešať veľa rôznych tónov (najmä s červenými). Kombinácia zlata/medi/červenej vyzerá vždy prirodzenejšie a vyhovuje tónom pleti väčšiny ľudí. To je tiež dobré pre klienta, ktorý nechce udržať veľa práce na jeho udržaní. Na to, aby ste to zvládli, musíte mať ohnivú osobnosť!

Krátke červené vlasy s blond melírom

Krátke červené vlasy s blond melíromInstagram @_tatianahair

Ak dávate prednosť živším odtieňom farieb, ale napriek tomu si chcete zachovať svoje prirodzené vlasy, tento štýl ponúka príjemnú rovnováhu živosti, ktorá vynikne. Údržba môže byť jednoduchšia, ak ju udržíte takto v krátkom vlnitom účese.

Q&Autorka štýlu, Tatiana Khweiss

Stylist @ Icon Salon v Newton Center, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je huňatý hravý asymetrický bob plný textúry a pohybu, ktorý smeruje k rôznym kreatívnym vzhľadom. Vyniká v dave a nikdy nie je nudná. Hranie je najlepšia časť!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Toto je pohľad na ľudí s trochu zábavným životným štýlom a dobrodružnou osobnosťou! Tento trendový strih najlepšie pristane na tvári v tvare štvorca, zvýrazní štruktúru kostí a posilní čeľusť. Tento strih funguje najlepšie s akýmkoľvek účesom, pokiaľ je správne udržiavaný.

Bavilo ma to vytváranie rozmerových farieb zahŕňajúcich medenú a červenú blond a pridávanie hĺbky, ktorá umožňuje automatickú textúru so stylingom alebo bez neho. Jej základnú farbu priniesol prehĺbený mahagón. Tieto kombinované farby boli zvolené tak, aby dopĺňali jej svetlú porcelánovú pleť, ktorá je trochu neutrálna, čo mi umožnilo ísť trochu jasnejšie než príliš neutrálne.!

Nosiť tento vzhľad-sprej na textúry je mojím cieľom! Je to jednoduché, zábavné a udržíte si objem a hlasitosť počas celého dňa, pričom si štýl upravíte akýmkoľvek spôsobom. Na tejto fotografii som použil Oribe Texture Spray, aby som najskôr pridal chmýří ako základ a potom som začal hrať a vytvoril som štýl, ktorý sa najlepšie hodí pre tento rockový šik! Akonáhle sa začnete hrať s rozprašovačom textúr, môže trvať minútu, kým nájdete požadovaný vzhľad. Jednoducho sa to stane bez toho, aby ste sa o to pokúsili! Nakoniec, aby som doladil vzhľad, vzal som Glossing Wax od R+Co a iba končekmi prstov som jej natočil konce vlasov, keď som sa nadýchal, aby som mal trochu výstredný vzhľad a bum! Je známa ako rocková hviezda!

Karmínovo červené vlasy s blond melírom

Karmínovo červené vlasy s blond melíromInstagram @sarahapew

Q&Autorka štýlu, Sarah Ashley Pugh

Hair Artist @ Hair od Ashley v Ponca City, OK

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je možné opísať ako sýtu červenú zmiešanú do medenej červenej a blond balayage s dlhým vrstveným strihom. Na tomto vzhľade sa mi najviac páči to, ako je všestranný! Voľné vlny dodávajú ležérny, ale elegantný nádych a dajú sa nosiť v každom prostredí.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Skutočne verím tomu, čo povedala Audrey Hepburnová: „Každá žena má odtieň červenej.“ Červená je taká fascinujúca, že existuje mnoho variácií: medené oranžové červené, fialové a dokonca aj bohaté hnedé červené. V závislosti od toho, ako svetlá červená chce klientka, je niekedy nevyhnutné predbežné zosvetlenie vlasov. Olaplex je skvelý spôsob, ako zachovať celistvosť vlasov počas procesu zosvetľovania alebo farbenia.

Ako krásne sú tieto jasne červené, veľmi rýchlo vyblednú a údržba domu je kľúčová. Odporúčam používať šampóny s červenými posilňovačmi (Pravana má skvelú možnosť) pri každom druhom umývaní, ako aj šampón na starostlivosť o farby na pravidelné používanie. Olaplex má tiež domácu kúru Krok 3, ktorá je skvelá pre udržanie zdravých a žiarivých vlasov.

Sýto červené vlasy s blond melírom

Sýto červené vlasy s blond melíromInstagram @cassandra_joy_06

Q&Autorka štýlu, Cassandra Jimenez

Color Specialist @ Beauty Within Salon v Glendora, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je červená sangria s medenými a blond odleskami. Milujem rozmer, ktorý jemné svetlá dodávajú. Tiež by ste mohli vidieť veľa textúry, keď ju nosí v updo.

My sme sa pre jednoduchosť rozhodli pre dlhý vrstvený strih a predviedli sme červenú prepletenú s medenými a blond melírmi. Na jej vyfúknutie som použil penu Matrix Airy Builder Dry Texture, potom som ju stočil 1 1/4 palcovou prútikom a skončil s Matrix Oil Wonders..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Používajte profesionálne výrobky doma, ktoré pomôžu predĺžiť červené tóny a zabrániť tomu, aby svetelné efekty boli mosadzné. Majte na pamäti, že červená rýchlo mizne, takže tento vzhľad bude potrebné udržiavať každých 4-6 týždňov.

Ohnivo červené vlasy s blond melírom

Ohnivo červené vlasy s blond melíromInstagram @colored_by_ashley

Q&Autorka štýlu, Ashley Brinker

Hairstylist @ The New You Styling Salon in Erie, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto krásna ohnivá červená patrí k mojim obľúbeným! Páči sa mi spôsob, akým blond odtiene dodávajú ešte viac jasu. Pri farbení milujem pridávanie rôznych úrovní svetla a tmy, aby bol rozmerový. Na strih jej vlasov som vybral vrstvený bob, ktorý vyzerá pekne rovno aj zvlnene.

Skutočne milujem vlasové výrobky Surface pre styling. Sú vyrobené z prírodných organických surovín a sú skvelé pre ľudí s precitlivenosťou. Všimol som si veľkého rozdielu v zdraví vlasov. Na prirodzene kučeravé vlasy som použil hydratačný šampón Surface Bassu, hydratačnú masku a ich vyhladzovací krém Bliss a olej Bassu na extra hydratáciu..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Medená červená vyzerá najlepšie u klientov so svetlými až strednými tónmi pleti a s modrými alebo zelenými očami. Je to jednoducho ohromujúce! Tento účes je vhodný takmer pre každého. Najkratšia dĺžka bude závisieť od tvaru vašej tváre, s čím vám môže pomôcť váš stylista. Niektorí ľudia majú tendenciu vyhýbať sa bobu, ak majú okrúhlu tvár, ale pokiaľ držíte dĺžku pod bradou, môžete ním kolísať.!

Farba je na strane vyššej údržby. Budete chcieť retušovať najmenej každých 4-6 týždňov, aby červená vyzerala krásne. Odporúčam retušovať každé 2-4 týždne, ak máte viac ako 50% sivej farby. Bavte sa hojdaním tejto ohnivej červenej a rozhodne sa rozhodnite pre niektoré blond odlesky!

Medené vlasy s jahodovými blond odleskami

Medené vlasy s jahodovými blond odleskamiInstagram @flawlessfinishbysara

Q&Autorka štýlu, Sara Kunkel

Kozmetička & Nail Tech @ Flawless Finish od Sary v Tamaqua, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Farba je stredne prírodná meď so svetlými zlatými medenými blond odleskami. Je to prirodzený zapadnutý vzhľad, ktorý klientovi ponúka veľmi nízke nároky na údržbu.

Najviac sa mi na ňom páči to, že poskytuje prirodzený vzhľad so super nízkymi nárokmi na údržbu a je to veľmi živý a zábavný vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad by som navrhol pre klienta so svetlými očami so svetlou pokožkou. Na udržanie farby medzi službami by som navrhol šampón alebo kondicionér na báze medi, ako je napríklad vírusový.

Tmavočervené vlasy s melírovanými blond vlasmi

Tmavočervené vlasy s melírovanými blond vlasmiInstagram @desiree_styles

Q&Autor so štýlom, Desiree Henderson

Stylistka @ Kristina Michele Salon v Hackettstown, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tomu hovorím jantárová láska! Tmavočervená základňa, ktorá sa roztopila do zlatého balayage, mi tak veľmi pripomína drahokam. Jej dlhé vlasy dopĺňajú stredne dlhé vrstvy a rám tváre, ktorý pri stylingu umožňuje veľa pohybu a všestrannosť.

Najkrajšia vec na tomto je zmes, ktorú som s farbou dosiahol. Aj napriek veľkému kontrastu medzi tmavou základňou a svetlými koncami je prechod plynulý. Verím, že kľúčom k veľkej balayage je zmes.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ísť na to! Zvlášť ak už máte ryšavé vlasy, jednoduché pridanie balayage vám dodá úplne nový vzhľad s malou údržbou. Balayage je potrebné opraviť iba 2-3 krát za rok. V opačnom prípade je to len základná úprava každých 4-8 týždňov v závislosti od rastu vašich vlasov, prirodzenej východiskovej farby a ak sú prítomné sivé vlasy..

Profesionálne výrobky sú vždy nevyhnutnosťou, aby zaistili správnu starostlivosť a stav vašich vlasov a maximálnu životnosť vašej farby. Ak ho ešte nemáte, nájdite si stylistu, ktorý má skúsenosti s farbami a balayage a je ochotný vám ponúknuť svoje profesionálne názory a rady. Rovnako dôležité je mať stylistu, ktorý je nadšený, že môže byť súčasťou vašej cesty za vlasmi. Pamätajte si, že každý účes, ktorý máte, by mal vždy spôsobiť, že sa budete cítiť krásne a sebavedomo!

Tmavé gaštanové vlasy s blond melírom

Tmavé gaštanové vlasy s blond melíromInstagram @sylviasstyle

Q&Autorka štýlu, Sylvia Barson

Stylista @ Rumors Salon v Jackson, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto tmavé gaštanové vlasy s blond melírom patria k mojim obľúbeným. Môj klient má prirodzené jahodové blond vlasy úrovne 7, a tak som zosvetlil dve rôzne červené farby – jednu červenú meď a druhú červenú fialku..

Práve pri tomto poslednom stretnutí som pridal zvýraznenia spolu s týmito dvoma nedostatkami pre väčšiu dimenziu. Vytvoril som to tkaním detských jemných a blízkych fólií, pretože zmes vyzerá tak prirodzene.

Najväčšia vec na tom je všetok rozmer a kontrast od teplej červenej vedľa chladnej blondínky. Vďaka tomu, že je červený, je taký prirodzený, ale bohatý a zložitý.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Kaštanová červená môže byť záväzok. Krásny tvrdohlavý záväzok. Červená vybledne skôr než ostatné „prirodzenejšie“ odtiene, ale zostane lepšia, čím viac ju takto zafarbíte. Už od tretieho farbenia vlasov do červena budete mať lepší život, ako by ste mali od prvého alebo druhého. Umývanie v studenej vode rozhodne pomôže červenej farbe. Veľkou pomocou je aj šampón bez síranov/bezpečný pre farby. Čím menej periete, je vždy skvelý spôsob, ako udržať farbu uzamknutú.

Myslím, že ak uvažujete o červenej farbe, existuje toľko rôznych variácií červenej, že vy alebo váš stylista nájdete ten, ktorý by zodpovedal vášmu tónu pleti, najmä ak je spárovaný so zvýraznením rozmeru..

Tiež by som navrhol detské kroky blížiace sa k červeným vlasom. Začnite niekoľkými slabými svetlami, než úplne skočíte, najmä ak ste na plote, pretože použitie zosvetľovača (bielidla) na vrch čerstvo zafarbenej alebo raz zafarbenej červenej môže chvíľu trvať, kým sa zdvihnete za oranžovú fázu..

Podľa mňa je červená vždy trendová, môže byť jemná, jemná a sofistikovaná alebo hlboká, svetlá a zastavujúca sa v závislosti od vzhľadu, ktorý chcete dosiahnuť. Červená v kombinácii s blondínkou je perfektná kombinácia.

About the author