20 najhorúcejších spôsobov, ako mať krátke hnedé vlasy v roku 2021

Krátke hnedé vlasy sú dokonalým plátnom pre akékoľvek farbenie alebo strihanie bez starostí s údržbou. Od melódií balayage až po jemné ombré, môžete posunúť svoj základný hnedý odtieň na ďalšiu úroveň.

Kto by nechcel vzhľad, ktorý by vám mohol ušetriť čas a rozpočet bez toho, aby ste obetovali svoj zmysel pre módu? Styling a údržba však skutočne závisia od vášho životného štýlu. Ak máte v pláne nechať si krátky hnedý účes, potom sú pravidelné návštevy vášho kaderníka nevyhnutné, ale ak sa chystáte prispôsobiť sa rastu, bude tento vzhľad skvelou voľbou na vyskúšanie..

Úžasnou vecou krátkeho kotleta je ostrá a dramatická zmena, ktorú prináša svojmu nositeľovi. Pixie alebo bob na brunetke robia strih ešte svižnejším a rozmernejším, pretože poskytuje prirodzený tieň.

Doprajte si krásnu pochúťku kliknutím na túto aktualizovanú kompiláciu rôznych spôsobov, ako strihať a upravovať krátke hnedé vlasy rôznych textúr, dĺžok a farieb.!

Popolavý pixie s vyblednutým podrezaním je úplne nádherný. Na rozdiel od väčšiny hnedých farieb vlasov je popolavý hnedý sivý odtieň, ktorý vo vašej pleti dodá chladné tóny, takže je ideálny pre neutrálne až chladne ladené dámy..

Karamelovo hnedý strih po uši s ofinou

Karamelovo hnedý strih po uši s ofinouInstagram @hair.cutcolor

Vychutnajte si karamelovo hnedý strih po uši s ofinou, pretože je zábavné ho nosiť! Jeho krémová farba môže zvýrazniť svetlý tón pleti dámy. Účes by vyzeral prirodzene na jemnej, vlnitej textúre. Vyvíja pohyb, aby sa vlasy zdali byť plnšie. Tieto roztomilé krátke karamelovo hnedé kučery nie sú úplné bez okrajov.

Ash Brown Pixie Undercut

Ash brown pixie undecutInstagram @jeanclaudeelmoughayar

Popolavý pixie s vyblednutým podrezaním je úplne nádherný. Na rozdiel od väčšiny hnedých farieb vlasov je popolavý hnedý sivý odtieň, ktorý vo vašej pleti dodá chladné tóny, takže je ideálny pre neutrálne až chladne ladené dámy..

Krátky hnedý Bob

Krátky hnedý BobInstagram @angelo.baiunco

Krátky hnedý bob, ako krásny, vyzerá na jemných a rovných vlasoch lesklý. Živý hnedý odtieň dodáva vlasom silnejšiu ilúziu. Ako každý klasický bob účes, aj tento má jednoduchý, ale očarujúci vzhľad. Funguje to ako go-to účes.

Krátke vrstvy tmavej čokolády pre tenké vlasy

krátke vrstvy tmavej čokoládyInstagram @fodrasz.viki

Dokonalá textúra pochádza z nádherného krátkeho účesu s tmavo čokoládovo hnedým základom. S malým až žiadnym úsilím budete mať okamžite elegantný vzhľad.

Krátke svetlé až tmavohnedé ombre

Krátky svetlohnedý až tmavohnedý ombreInstagram @oceaneavakian

Krátke svetlé až tmavohnedé ombré má krásny brunetový základ so svetlejšími koncami. Požiadajte svojho stylistu, aby zanechal vo vlasoch rozmer a vynechal svetlé kúsky. Farebná tavenina po procese zdvíhania poskytne perfektnú zmes od hnedej po blond.

Strih po krk pre hnedé kučeravé vlasy

Strih po krk pre hnedé kučeravé vlasyInstagram @aboutthecurl

Toto je úžasný strih po dĺžke krku pre hnedé kučeravé vlasy. Použitie kombinácie zvlhčujúceho krému na kučery a kontrolného gélu môže definovať kučery a dodať lesku hnedý odtieň. Doprajte si pravidelné orezania, pretože takýto krátky hnedý účes si vyžaduje tvarovanie a vrstvenie.

Q&Autorka štýlu, Hannah Lloyd-Jones

Hair Stylist @ Hair by Hannah v Londýne, Veľká Británia

Ako by si to charakterizoval??

Je to strih po krk pre hnedé kučeravé vlasy. Je super objemný a pre ženy s prirodzene kučeravými, hustými vlasmi. Farba je stredne teplá, gaštanovohnedá – ideálna na jeseň.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Chvíľu trvá, kým zistíte, ktoré produkty na vaše vlasy pôsobia najlepšie. Čo funguje na jedno kučeravé dievča, nemusí fungovať na druhé. Používajte bezsulfátový šampón alebo co-wash (čistiaci kondicionér).

Ak sa rozhodnete prijať metódu kučeravého dievčaťa, dajte jej čas. Trvá niekoľko týždňov až niekoľko mesiacov, kým sa vaše vlasy premenia.

Medovo hnedé vlasy s plážovými vlnami

Medovo hnedé vlasy s plážovými vlnamiInstagram @johnnyramirez

Medovo hnedé vlasy s plážovými vlnami sú nádhernou zmesou teplých blondín a hnedých. Striedavé fólie alebo balayage môžu dosiahnuť túto farbu a hnedú koreňovú šmuhu, ktorá žila v farbe s nízkou údržbou. Krátky strih po ramená s textúrovanými koncami funguje skvele so strednými až hrubými vlasmi.

Mocha hnedý strih s textúrou pre hrubé vlasy

Mocha hnedý štruktúrovaný strih pre hrubé vlasyInstagram @angela_skullptures

Pozrite sa na tento mokrý hnedý strih pre husté vlasy – vyzerá to elegantne a odvážne! Mokké hnedé farbenie robí krátky vrstvený bob bohatším. Pridanie všetkých vrstiev je perfektné pre ženy s hustými vlasmi. Udržujú ho vo forme aj s telom. Takéto vlasy sú jednoduché, ľahko sa upravujú a ľahko sa upravujú!

Textúrovaný strih po bradu v dĺžke Balayage

Textúrovaný strih po bradu v dĺžke BalayageInstagram @fergalwella

Kombinácia balayage s textúrovaným účesom po bradu dodáva vášmu strihu a farbe rozmer a plnosť. Teplé tóny balayage na hnedých vlasoch sú jemné, ale výrazné a dodávajú lesk na obnovu farby vlasov. Spolu s balayage, bobovým účesom po bradu s vrstvami, dodáva jemným vlasom textúru a plnosť. Fénujte vlasy naruby, aby ste im dodali objem a hladkosť. Pridajte textúru súčasne pomocou žehličky, aby vaše vlasy mali rozcuchané vlny.

Krátke hnedé vlasy pre ženy nad 50 rokov

Krátke hnedé vlasy pre ženy nad 50 rokovInstagram @annamarie_chemistry

Tieto krátke hnedé vlasy pre ženy nad 50 rokov sú zábavné, štýlové krátke účesy s všestranným stylingom. Obsahuje veľa vrstiev pre textúrovanejšie prevedenie. Tento krátky účes sa ľahko udržiava a je ideálny pre každodenný vzhľad.

Svetlohnedá asymetrická pixie

Svetlohnedá asymetrická pixieInstagram @brazenhairbaltimore

Ak zvažujete prechod z dlhšej na kratšiu, vyberte si svetlohnedú asymetrickú pixie. Pri nosení krátkych vlasov sú potrebné stylingové výrobky. Morská soľ alebo zahusťovací sprej ponúka textúru a zrnitosť. Pomáda alebo vosk medzitým oživí zažitý rozcuchaný účes.

Q&Autorka štýlu, Nicole Leadbeater

Creative Colorist @ Braxen Hair v Baltimore, MD

Ako by si to charakterizoval??

Tento svetlohnedý asymetrický pixie je podrezaný pixie.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tento krátky štýl je vhodný pre väčšinu typov vlasov. Veľkosť podrezania môžete prispôsobiť rôznej hrúbke vlasov. Ak máte hrubšie vlasy, môžete ich mať podrezané. Pre jemnejšie vlasy majte menšie podrezanie.

Dark Brown Edgy Pixie Cut

Tmavohnedý nervózny strih pixieInstagram @leonesespacodabeleza

Tmavohnedý hranatý strih pixie je sofistikovaný a nadčasový. Výrazný pixie podrezaný strih je skvelou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú kratší strih, ktorý ukazuje, že sa nebojíte vyskúšať štýlový účes. Požiadajte svojho stylistu, aby nožnicami podrezal vlasy spod temenného hrebeňa a zakrivil ich pod týlnou kosťou, a potom pomocou holiaceho strojčeka ostrihajte zvyšné vlasy a dodajte svojmu účesu textúru..

Hnedá trhaná plodina so zvýraznením

hnedá trhaná plodina so zvýraznenímInstagram @headrushdesigns

Tmavohnedý krátky strih je perfektný, ak vám rastie starý strih pixie. Požiadajte svojho stylistu, aby vytvaroval chrbát tak, aby zodpovedal dĺžke vpredu.

Na úpravu štýlu použite žehličku na vytvorenie vĺn a dokončite vzhľad pomocou Joico Beach Shake, čo je texturizačný sprej, ktorý rozbije vlny a dodá im veľmi zažitý vzhľad.!

Tento krátky účes bol vytvorený tak, aby pomaly a bezpečne odstraňoval škatuľové farbivo z vlasov.

Ak máte super rovné, husté vlasy, pridanie vlnovej textúry dodá ďalšiu dramatickosť. Je to pre dámy, ktoré majú drzú osobnosť a potrebujú drzá skratku!

Čokoládovo hnedý bob s čeľusťou

Čokoládovo hnedý bob s čeľusťouInstagram @hair.by.mel.darmody

Čokoládovo hnedý bob s čeľusťou vyžaduje malé množstvo starostlivosti. Hnedá farba na týchto krátkych vlasoch najviac prospieva tmavovlasým bombám. Aby ste si udržali a zvýšili lesk, používajte pri vychádzkach sprej na lesk alebo olej. To by tiež malo vlasom dodať uhladenejší efekt.

Kratší vrstvený strih s mahagónom

Kratší vrstvený strih s mahagónomInstagram @mabstyling

Q&Autorka štýlu, Melissa Ashley Burlington

Majiteľ @ Urban Palette Salon v Medforde, OR

Čo je skvelé na tomto vzhľade?

Mahagónovo hnedý bob s krátkou vrstvou textúry má nízke nároky na údržbu. Môžete ho upraviť na rovinu, natočiť alebo len rýchlo ohnúť pomocou kulmy, čo je príjemné pre dámy, ktoré nechcú stráviť veľa času úpravou vlasov každý deň.!

Aká je pre to vaša najlepšia rada?

Môže byť elegantný, koketný a nenáročný na údržbu v závislosti od toho, ako ho chcete obliecť alebo obliecť na svoj deň alebo príležitosť!

Veľmi tmavý gaštanový krátky strih

veľmi tmavý gaštanový krátky strihInstagram @julepdoeshair

Veľmi tmavý gaštanový krátky strih bude vyzerať dobre na akomkoľvek tvare tváre tým, že predné časti tváre zarámuje do štruktúry tváre jednotlivca..

Hnedá farba tiež pomáha zvýrazniť niektoré aspekty strihu vyskočením balayage kúskov okolo tváre.

Ak sa rozhodnete pre tento rez, je to tak nenáročné na údržbu. Všetko, čo potrebujete, je dobrý sprej s morskou soľou alebo suchý sprej na texturizáciu, aby ste mali dokonalý vzhľad.

Brunetka Pixie Shag

Brunetka Pixie ShagInstagram @hairbysamhostad

Všimnite si, ako výsledkom tohto brunetského pixie súra je elegantný, trendový účes. Tento súlož je skvelou voľbou pre ženy, ktoré sa nechcú zaviazať krátkemu strihu pixie. Je to príjemný štýl umývania a cestovania, ktorý si vyžaduje iba nízke nároky na údržbu. Krátky strih Pixie môže vyzerať skvele na všetkých typoch vlasov, ale je najlepší pre ženy so strednými až silnými vlasmi.

Veľmi krátky stredne hnedý strih

Veľmi krátky stredne hnedý strihInstagram @fusehairstudios

Rozhodnite sa pre veľmi krátky stredne hnedý strih, ktorý dodá zaujímavosť celému vášmu vzhľadu. Malý výrobok vždy pomôže definovať a vyleštiť hnedú plodinu, ako je táto. Ľahká pomáda, vosk alebo texturizačný výrobok by fungovali v závislosti od typu vlasov a štýlu.

Dlhá pixie na prírodných hnedých vlasoch

Dlhá pixie na prírodných hnedých vlasochInstagram @randa.rivera

Pozrite sa na tohto dlhého pixie na prírodných hnedých vlasoch. Úchvatné, čo? Textúrovanie na týchto krátkych hnedých vlasoch vyžaduje veľa techník strihania snímok a bodov. Ak hľadáte živší vzhľad, prášok na vlasy Invisible Wear Pump Me Up od Paula Mitchella je dobrým produktom.

Krátky hnedý bob s účesom Bangs

krátky hnedý bob s účesom s ofinouInstagram @systemabybeglar

About the author