20 najlepších stredne hnedých farieb na vlasy pre každý tón pleti v roku 2021

Stredne hnedé vlasy sú stredným odtieňom hnedej medzi svetlými a tmavými. Stredne hnedá je jednou z najbežnejších farieb vlasov kvôli svojej farebnej rozmanitosti a pretože je skvelým odtieňom, ktorý doplní každú pleť..

Hnedá je vaša farba, ak chcete mať extrémne prirodzene vyzerajúce, rozmerné vlasy s mnohými možnosťami. S nekonečnými možnosťami účesu, z ktorých si môžete vyberať, vám nikdy nedôjdu štýly – vrstvy, ofina, vlny a melíry – všetko závisí od vašich funkcií a samozrejme od vašej osobnosti a životného štýlu. O údržbu sa nemusíte starať, pretože tento tón sľubuje ľahkosť a krásu zároveň!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie obľúbených a ohromujúcich nápadov na stredne hnedú farbu vlasov.

Espresso stredne hnedé

Espresso stredne hnedéInstagram @coloredbyphuong

Obohaťte sa o stredne hnedú farbu vlasov espresso. Keď hľadáte dokonalú farbu vlasov na kávu, požiadajte svojho stylistu o jemnú farebnú taveninu s tmavším tieňovým korienkom, ktorá sa líši iba o jednu alebo dve úrovne od zvyšku vlasov. Pre väčšiu hĺbku požiadajte o neutrálny základ s teplejšou strednou dĺžkou pre prirodzený efekt bozkávaný slnkom.

Hubová hnedá pre stredne dlhé vlasy

Hubová hnedá pre stredne dlhé vlasyInstagram @les_812

Vyskúšajte hubovú hnedú pre stredne dlhé vlasy. Vyberte si tento odtieň, ak milujete tmavšie chladné hnedé spolu s tónmi fialky a popola. Majte na pamäti, že čím je odtieň chladnejší, tým bude farba vlasov matnejšia. Vyhnite sa tomuto odtieňu, ak dávate prednosť jasnejším a teplejším tónom pobozkaným slnkom.

Stredná moka hnedá farba vlasov

Stredne moka hnedá farba vlasovInstagram @chiriac.ionela

Stredne moka hnedú farbu vlasov je možné dosiahnuť balayážovaním blonďavých kúskov na tmavohnedých vlasoch a následným použitím mokka toneru na ich tónovanie. Mocha farba je zmesou teplých a studených tónov, vďaka ktorým je vhodná pre každý tón pleti alebo pleti. Pri stylingu pridajte do vlasov trochu vlny, aby ste zvýraznili krásu moka balayage.

Tmavá až svetlá Stredne hnedá Ombre

Tmavý až svetlo stredne hnedý ombreInstagram @beautelab.salon

Tento tmavohnedý až stredne hnedý ombre je ideálny pre ženy s okrúhlou tvárou. Stredná časť na vlnitých vlasoch po ramená vytvára ilúziu štíhlejšej tváre a môže dokonca zvýrazniť hnedé oči. Stredne hnedé farby vlasov, ktoré sa vám páčia, vám umožňujú ukázať im, že ste pripravení tancovať na podpätkoch!

Golden Brown Ombre pre staršie ženy

Zlatohnedý ombre pre staršie ženyInstagram @hair.by.oliviagrace

Vďaka zlatohnedému ombre pre staršie ženy sa budete cítiť mladšie. Zlatohnedý základ s koncami Balayage vo vás zanechá slnečnú žiaru na kaderiach. Rast bude plynulý a nenáročný na údržbu. Upravte si vlasy vlnami, aby ste dokončili svoj nový vzhľad!

Stredne medová hnedá s jemnými odleskami pre viac ako 50

Stredne medovo hnedá s jemnými odleskami viac ako 50Instagram @hairbykisha_a

Stredne medovo hnedá s jemnými odleskami pre ženy nad 50 rokov dodáva rozmer a jas. Medovo hnedá môže vlasom dodať dostatok tepla, bez toho, aby boli príliš zlaté. Medovo hnedá farba vyzerá krásne na teplejších odtieňoch pokožky, ale s toľkými odtieňmi medovo hnedej farby nájdete ten, ktorý doplní akýkoľvek tón pleti..

Červenkastá stredne hnedá farba

Červenkastá stredne hnedá farbaInstagram @molly_thebilberrysalon

Táto stredne červenohnedá farba vlasov je jemná, ale zároveň úžasná. Farba môže vašim prírodným vlasom dodať nový nádych. Očarujúci a prirodzený vzhľad rande – tento vrstvený strih s veľkými prstenníkmi tiež kričí romantiku!

Stredne až tmavohnedé vlasy s gaštanovými odleskami

Stredne až tmavohnedé vlasy s gaštanovými odleskamiInstagram @thepriyaproject

Tieto gaštanové a stredne hnedé odlesky sú pre dámy s tenkými vlasmi, ktoré chcú pridať väčší objem pomocou jemných a voľných kučier. Farba v tejto tmavohnedej farbe s melírom je ideálna aj pre blondínky, ktoré radi vyskúšajú niečo nové.

Čokoládovo hnedé vlasy so stredne hnedými odleskami

Čokoládovo hnedé vlasy so stredne hnedými odleskamiInstagram @belllbelle

Rozhodne kráľovná návratu domov s tmavými stredne hnedými vlasmi a elegantnými voľnými kučerami na dlhých vlnitých prameňoch! Tento odtieň brunetových vlasov môže zosilniť prirodzenú farbu zámkov a určite bude zodpovedať väčšine podtónov alebo akémukoľvek tónu pleti.

Bohaté hnedé vlasy s karamelovými odleskami

Bohaté hnedé vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @hairby_makaylaaa

Dáte si pauzu od stylingu? Tieto stredne hnedé tóny s melírom sú obľúbeným motívom mnohých elegantných dám pre každodenný štýl. To, čo je na tomto odtieni hnedej s blond nádychom najlepšie, je to, že je nenáročný na údržbu, a napriek tomu elegantný.

Teple tónované stredne gaštanové hnedé vlasy

Teple tónované stredne gaštanové hnedé vlasyInstagram @tatiana.janae

Už žiadny nudný deň vlasov pre vás, dievčatá s nádhernými dlhými kučerami, ak roztočíte túto teplú tónovanú gaštanovo hnedú farbu. Dodajte svojim vlasom objem pridaním voľných kučier smerom ku končekom a svojim stredne hnedým prameňom okamžite dodáte rozmer..

Zlatohnedé vlasy

Zlatohnedá farba vlasovInstagram @enchanted_hair_by_rum

Farbite si vlasy po hrudník dozlatista a dajte im nový život. Napodobnite vzhľad tým, že sa rozhodnete pre elegantnú plážovú vlnu bez námahy, ktorá bude ešte úžasnejšia v spojení s týmto trblietavým odtieňom zlatohnedej farby na vlasy..

Stredne hnedá s medovo svetlými melírmi

Stredne hnedá s medovo svetlými melírmiInstagram @natalieezraeelian

Dodanie rozmeru hustým, stredne hnedým farbám vlasov ešte nikdy nevyzeralo tak dobre! S týmito medovo -blond melírmi zažijete blond vlasy, ktoré vyžadujú nenáročnú údržbu. Báječná kučeravá textúra by bola ideálna na bezproblémový večer.

Stredne popolavá hnedá farba na vlasy

Stredne popolavá hnedá farba na vlasyInstagram @the_gypsystylist

Osviežte svoj dlhý bob s touto stredne hnedou hnedou farbou! Výsledok bude pôsobiť jemne, ale zároveň slávne. Aby vaše rovné vlasy po plecia nevyzerali ploché, pridajte vlny, ktoré dodajú extra textúru.

Cool stredne brunetové vlasy

Cool stredne brunetové vlasyInstagram @hairbyminnatervo

Tieto chladné stredne hnedé vlasy sú hladké a hodvábne zrkadlové vlasy. Vytvorila ju stylistka Minna Tervo z Fínska. “Je to pekné a vlasy vyzerajú a pôsobia mimoriadne zdravo a očarujúco,” hovorí Tervo.

Na vytvorenie tohto studeného hnedého odtieňa odporúča spoločnosť Tervo používať výrobky Label M proti krepovateniu: šampón, kondicionér. “Keď použijete tieto výrobky, nepotrebujete ani napínaciu žehličku.” Túto farbu vlasov vytvára toner na ľadovú kávu KC Professionals, “dodáva.

Medená hnedá

Medená hnedáInstagram @maxineeglynn

Túto stredne hnedú medeno-zlatú farbu vytvorila majsterka stylistka Maxine Glynn z Freehold, New Jersey. “Najlepšie na tom je jeho silný bronzový tón a to, že má lesklý lesk medeného zlata.” Ich spárovanie s jemnou vlnou skutočne pomôže dosiahnuť tento lesk, “vysvetľuje Glynn.

S touto stredne hnedou farbou Glynn hovorí, že s medenými tónmi musíte byť veľmi spokojná. “Bronzová farba vlasov má stále hnedú farbu, takže je veľmi jemná a prirodzená, ale rozhodne má veľa medených tónov, takže to musíte naozaj milovať a chcieť to vidieť.”

Stredne tmavo hnedá ombra

Stredne tmavo hnedá ombraInstagram @michael.colourist

Toto stredne tmavo hnedé ombre vytvoril farbiar vlasov Michael Dawood z Toronta, ON. “Brunetky takmer vždy vyjadrovali preferenciu” ľahkosti “vo svojich melíroch bez toho, aby farba pôsobila príliš blond,” hovorí Dawood. “Stredne hnedé zámky môžu mať pri určitých farebných kombináciách mierne červenkastý odtieň.”

Udržujte svoje nové tmavé vlasy pomocou rôznych ošetrení vlasov, ktoré podporujú lesklé vlasy. To tiež podporuje zdravo vyzerajúce vlasy a minimalizuje šance na hromadenie lámavosti vlasov z použitého bielidla.

Stredne hnedá balajáž

Stredne hnedá balajážInstagram @kalliwyssenhair

“Jedná sa o mäkkú stredne hnedú balayage s mäkkými vrstvami vlasov, ktoré udržujú hustotu na koncoch.” To najkrajšie na tomto odtieni je bezšvová zmes od čokoládovo hnedej po karamelovú bez drsných východísk, “vysvetľuje stylista Kalli Wyssen z Vancouveru, BC.

Balayage je technika, ktorú je možné použiť na akýkoľvek typ vlasov a tvar tváre a je úplne prispôsobiteľná tak, aby zodpovedala cieľom a osobnosti každej ženy..

“Používanie profesionálneho šampónu a kondicionéra je nevyhnutné pri stredne hnedej farbe vlasov,” hovorí Wyssen. “Tým sa zachová farba a celistvosť vlasov.”

Toto špecifické umiestnenie farieb je ideálne pre ženy, ktoré s farbením začínajú alebo pre ženy, ktoré chcú zmenu s nízkymi nárokmi na údržbu.

Svetlá stredne hnedá balajáž

Svetlá stredne hnedá balajážInstagram @madi.jcsalon

Táto svetlo stredne hnedá balayage je ľahká a plná tela. “Medzi objemom a kučerami je taký jemný a jemný pohyb, ktorý dodáva elegancii a ľahkosti,” hovorí stylistka Madi Almquist z Wayzata, MN.

“Tieto svetlohnedé vlasy majú štýl, ktorý je ideálny pre všetky hustoty od tenkých po ťažké,” vysvetľuje Almquist. “Kľúčom k dosiahnutiu tohto štýlu je veľký objem od chrámov hore a voľné zvinutie.” Použite valcovú kulmu na palec a štvrť na dva palce. “

Bohaté stredne hnedé a tmavé burgundské vlasy

Bohaté stredne hnedé a tmavé burgundské vlasyInstagram @biannkadoeshair

Lákavosť, ktorú tieto odtiene hnedých vlasov zobrazujú, sa perfektne hodí k hustote hustých vlasov. A s jemnými vlnami na dlhom strihu tieto sýte hnedé a tmavé bordové odtiene pôsobia šik. Upravte si ho pomocou polovičného vrchného uzla a dodáte mu atmosféru bomby!

About the author