20 nápadov na najsladšie karamelové blond vlasy, ktoré tento rok uvidíte

Karamelová blond farba vlasov je odtieňom medzi blondínkou a brunetkou. Karamelovo-blond odtieň, preplnený leskom, je ideálnou farbou pri prechode z tmavých na svetlé vlasy.

Karamelová blondína má mnoho variácií. Od plážovej, slnkom bozkávanej až po gaštanovú, sexy farba ovláda Hollywood útokom! Cleo Wade, Jasmine Tooke a Jessica Biel rozšírili humbuk na tento teplý, krémový odtieň blond! Tento zemitý odtieň vyzerá úžasne aj na teplých tónoch pokožky.

Linda Gattineri vytvára krásne hrivy s týmito zlatými karamelovými tónmi. Toto sú jej najlepšie rady pri získavaní karamelovej farby. “Porozprávajte sa o svojej histórii vlasov so svojim stylistom a prejdite sa po celej ceste. Vykonajte prameňový test, aby ste zistili, či potrebujete jednu alebo viac služieb na zosvetlenie vlasov? “

Na posilnenie vlasov Linda odporúča šampón a kondicionér Kente Bond od Seven. Navyše používa aj Oi All In One Milk od Davines na rozčesávanie, hydratáciu a ochranu vlasov pred teplom..

Podprsenka je kvôli teplým tónom vašou prioritou pri nosení karamelových vlasov. “Po šiestich týždňoch tieto tóny väčšinou vyblednú.” Ideálne je získať lesk a kondicionérske ošetrenie. Urobte to, aby ste vrátili vyblednuté tóny a udržali vlasy zdravé. “

Vychutnajte si sladký nádych tohto príjemného odtieňa. Tieto obrázky trendových karamelových blond vlasov môžu byť tie pravé pre vás!

Karamelová hnedá s bohatými blond odtieňmi

Karamelová hnedá s bohatými blond odtieňmiInstagram @jasvbeauty

Pre červenovlasého chlapca, ktorý hľadá trend, ktorý skutočne vyniká, si to zaslúži veľké áno! Odtiene karamelovej hnedej s bohatými blond odleskami sú skvelým spôsobom, ako dotvoriť svoju štýlovosť. Objavte svoju prirodzenú vlnitú textúru, pretože je to tá, ktorá dokáže ešte viac rozprúdiť vaše dlhé vlasy.

Karamelové strieborné blond vlasy

Karamelové strieborné blond vlasyInstagram @hairbyjayymeow

Tieto karamelové strieborno-blond vlasy ponúkajú jedinečnosť, ktorá doplní váš glam štýl. Nepochybujte o tom, že získate tento vzhľad, keď máte hladké, dlhé zámky pre taký vynikajúci výsledok.

Karamelová balajáž na béžových blond vlasoch

Karamelová balajáž na béžových blond vlasochInstagram @kels.hair

Túžite po novom zmyselnom štýle pre svoje dlhé vlasy? Prechod na balayage je skvelý krok. Karamelová balayage na béžových blond vlasoch vyzerá bezchybne a sú k nej pridané zakrivené vlny.

Karamel a teplá blond Ombre

Karamel a teplá blond OmbreInstagram @kawaiihimehair

Ochutnajte bohato uspokojujúcu farbu vlasov a stiahnite si tento karamel a teplé blond ombre. Jemné vlny na dlhých prameňoch a kusy ohraničujúce tvár dodávajú štýlu jemnejší nádych.

Karamel a jahoda Blondínka Ombre

Karamel a jahoda Blondínka OmbreInstagram @paige_color_cut

Tento karamelový blond odtieň je stelesnením dobrého módneho vkusu! Rozhodnite sa pre toto karamelové a jahodové blond ombre, ak máte náladu na elegantný balayage efekt. Odtiene sa miešajú tak prirodzene, aby vaše dlhé vlasy vyzerali luxusne a nádherne.

Karamelové odlesky na bielych blond vlasoch

Karamelové odlesky na bielych blond vlasochInstagram @hairbycarolelynn

Ak vaša záľuba v súčasných blonďavých vlasoch pomaly vyprchá, stačí, aby ste s tým zatriasli. Tieto karamelové odlesky na bielych blond vlasoch vyzerajú úchvatne a musíte ich vyskúšať. S voľnými vlnami a kučerami bude váš nový dlhý účes a farba tak úchvatný.

Tmavý karamel a piesčité blond vlasy

Tmavý karamel a pieskové blond vlasyInstagram @hairbymichelleee

Vlnitý lob po plecia a karamelová blond balayage sú skutočným umeleckým dielom! Svetlom pobozkané slnko dotvára hrejivosť vzhľadu, o ktorý sa budete snažiť. Je to nádherný tmavý karamel a piesčité blond vlasy, ktoré ponúkajú tmavšie korienky a svetlejšie konce.

Karamelové odlesky na špinavých blond vlasoch

Karamelové odlesky na špinavých blond vlasochInstagram @hairbynivein

Zvýšte uhladenosť svojich dlhých, rovných vlasov pridaním teplého a prirodzene vyzerajúceho karamelového blond odtieňa. Iste, nebudete ľutovať, že pre nový glam budete nosiť karamelové odlesky na špinavých blond vlasoch.

Krátka karamelová svetlá blond plavba

Krátka karamelová svetlá blond plavbaInstagram @hairbackstageonair

Ako inak môžete vylepšiť svoj vzhľad? Tieto krátke karamelové svetlé blond vlasy balayage vykazujú znak rozmerového efektu. Absolútna textúra a pohyb v strihu po krk stoja za styling.

Karamelová a maslová blondína

Karamelová a maslová blondínaInstagram @razzohaircare

S tým, ako božsky to dopadne, je to všetko, v čo dúfate a ešte viac! Karamelová a maslová blondínka dodáva žiarivú farbu vlasov, ktorá sa veľmi dobre hodí k dlhým, hrubým prameňom. Prechod dvoch odtieňov je taký bezchybný, ako sa ním chválite veľkými objemnými vlnami.

Blond vlasy z karamelu a gaštanu

Blond vlasy z karamelu a gaštanuInstagram @hair_sophia_selene_zanosalons

Predstavuje dva odtiene v jednej hrive! Tu sú karamelové a gaštanové blond vlasy, ktoré sú vhodné na strih pasúce sa na ramene. Vlny aj farby pôsobia ruka v ruke, aby boli vaše zámky plnšie a objemnejšie.

Karamelová svetlá blond

svetlé blond vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @diogoguerrahairstylist

Táto karamelová žiarivá blondínka je ako tá najšikovnejšia a najkrajšia vec, akú ste kedy vo svojom živote potrebovali vidieť! Jeho nádherný efekt tavenia farieb robí s vašimi dlhými vlnami zázraky.

Karamel a studené blond vlasy

Karamel a studené blond vlasyInstagram @theo_le_coiffeur

Kto vám môže zabrániť, keď máte prirodzene hladké, dlhé zámky? Elegantné vlny hrajú dôležitú úlohu pri dodaní žiary týmto karamelom a chladným blond vlasom.

Karamel s ľadovými odleskami blond

Karamel s ľadovými odleskami blondInstagram @hair_by_alexisr

Dimenzia je ohromujúca, že sa z nej nemôžete prestať blázniť! Zamerajte sa na tento vzhľad prijatím teplého odtieňa karamelu s ľadovými blond odleskami, aby ste veci vyrovnali. S touto farbou na vašich mäkkých a dlhých vlasoch budete zlatá!

Blond vlasy z karamelovej platiny

Blond vlasy z karamelovej platinyInstagram @bdroombeda

Oslávte vzhľad svojich dlhých kučier rozjasnením pomocou nového karamelového blond tónu. Tieto karamelové platinové blond vlasy sú oslnivé ako vaša kráska a rozčesávajú ich voľnými kučerami na koncoch..

Blondínka z karamelového popola na tmavohnedých vlasoch

Blondínka z karamelového popola na tmavohnedých vlasochInstagram @kingdivinefive

Oblečte si to, aby ste zapôsobili! Akonáhle dosiahnete zdĺhavú hrivu, nenechajte si ujsť svoju šancu predviesť sladký popolavý tón, vykonávaný balayage ombre. Plážové vlny si určite radi zahrajú s touto blondínkou z karamelového popola na tmavohnedých vlasoch!

Hnedé vlasy s karamelom a zlatými blond odleskami

Hnedé vlasy s karamelom a zlatými blond odleskamiInstagram @kittyh.hairstylist

Peňažný kus sa vždy oplatí vyskúšať, ak máte vynikajúce karamelové blond pramene tvarujúce tvár. Uistite sa však, že vyberiete správnu farbu vlasov, aby bola účinná. Ak máte olivový tón pleti, hnedé vlasy s karamelom a zlatistými blond odleskami musia byť vašou prvou stávkou. Je určite vhodný pre váš jemný, stredne dlhý strih.

Medová blond karamelová maslová

Medová blond karamelová maslováInstagram @wellahair

Ak chcete na svojej dlhej hrive bezchybné vlny, stiahnite ju karamelovou maslovou medovo blond farbou. Zdá sa, že objem je uspokojivý a má dobrý tvar pre vaše zámky. Buďte dostatočne sebavedomí, aby ste sa ním mohli pochváliť vonku, pretože táto balayage najlepšie svieti pod slnečným žiarením.

Karamelová krémová blond plavba na tmavých vlasoch

Karamelová krémová blond plavba na tmavých vlasochInstagram @suesy.k

Karamelová krémová blond balayage na tmavých vlasoch robí z dlhej rovnej hrivy to najlepšie! Zmiešaná sila ručne maľovaných svetiel a tieňových koreňov vytvára viacrozmernosť. Čo viac by ste mohli povedať? Toto je priamy génius!

Karamelové odlesky na tmavých blond vlasoch

Karamelové odlesky na tmavých blond vlasochInstagram @hairstylistrosie

Vyskúšajte karamelové blond odlesky na svojich prírodných brunetových vlasoch. Upozorňujeme, že pokiaľ ide o najdôležitejšie body, je potrebná údržba, aby sa zachovala vaša farba.

Podľa jej koloristky Rosie Alexandrovej z Ogdenu, UT, budete chcieť zaistiť, aby ste používali profesionálne vlasové výrobky, ktoré sú bezpečné pre farby. “Osobne milujem značky Lanza, Pau Shau a Neuma.” Vykonávajte pravidelné orezávanie každých 8 až 10 týždňov retušovaním, aby ste podľa potreby zafarbili, “hovorí Alexander.

About the author