21 čiernych a blond farieb na vlasy pre drsné ženy na rok 2021

Čierna a blond farba vlasov je kombináciou blond a čiernych odtieňov, zvyčajne ako odlesky na čiernom základe. Jedno slovo – kontrast! Vďaka stretávajúcemu sa jasu týchto opačných farieb budete mať výrazný kontrast.

Ak hľadáte zosvetliť svoje prirodzene tmavé až jet čierne pramene, sú potrebné správne konzultácie a výskum, pretože to môže poškodiť vaše vlasy. Je to však úplne možné, pokiaľ sa o tieto zámky staráte správne!

Údržba závisí od toho, ako chcete, aby tieto farby hrali. Odlesky a ombre sľubujú menšiu údržbu v porovnaní s úplnou čiernou s blond bielenou farbou vlasov.

Je pozoruhodné, že táto zhoda môže ľahko doplniť všetky pleti, pretože zo širokej škály blond odtieňov si môžete vybrať, ktorý je najvhodnejší k vašim čiernym prameňom. Existuje popol, platina, zlato, med a mnoho ďalších! Pozrite sa, ako to urobili úžasné supermodelky Olivia Munn, Joan Smalls a Ruby Rose! Vychutnajte si to najlepšie z oboch svetov s týmto trendom čiernych blond účesov!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie obľúbených čiernych a blond farieb vlasov!

Svetlé a čierne odtiene

Svetlé a čierne odtieneInstagram @ana_catini

Zmiešajte odlesky čiernych a blond vlasov a vytvorte jemnú, trendovú farbu, ktorá pristane dlhším vlasom. Kombinácia tónov prináša trojrozmernejšiu ilúziu, ktorá zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov a ich textúru. Pri stylingu môžu horúce nástroje matný blond odtieň otupiť, preto najskôr použite tepelnú ochranu.

Textúrované čierne vlasy s blond melírami pre afroamerické dámy

Textúrované čierne vlasy s melírovanými blond ombre pre afroamerické dámyInstagram @ukcurlyhair

Textúrované čierne vlasy s melírovanými blond ombre pôsobia na afroamerické dámy úchvatne. Zlatisté blond odtiene rámujúce tvár v kombinácii s tmavohnedými gaštanovými tónmi pri korienkoch budú bezproblémovo rásť. Vyžaduje iba údržbu každých 4-6 mesiacov. Pridanie teplých svetlých odleskov je pre ženy s kučeravými vlasmi, ktoré dodajú kučerám väčšiu definíciu a rozmer.

Čierna a burgundská blondína

Čierna a bordová blondínaInstagram @yenmingg

Vychutnajte si čierny a vínový blond odtieň, aby ste získali ešte väčšiu výhodu. Nechajte svojho stylistu, aby použil rozmer vínovej farby. Upravte ho pomocou kudrliniek, aby ste predviedli multitónové odtiene.

Icy Blonde Melír s čiernymi vlasmi

Ľadové blond odlesky s čiernymi vlasmiInstagram @samanthahairstylist

Ľadové blond odlesky s čiernymi vlasmi rozžiaria a dodajú rozmer ženám s tmavším podkladom a okamžite rozžiaria každú pleť a zároveň budú vyzerať prirodzene. Investujte do produktov určených špeciálne pre blond vlasy, aby vlasy pri vyblednutí nevyzerali mosadzne.

Jahodová blond s čiernymi koreňmi

Jahodová blond s čiernymi koreňmiInstagram @beautyby_han_

Jahodová blond s čiernymi koreňmi funguje skvele pre ženy, ktoré majú prirodzene tmavé vlasy a chcú svojim vlasom dodať niečo svetlejšie. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o balayage s pevnými koncami a hlbokým tieňovým koreňom.

Medovo -blond melír na čiernych vlasoch

Medové blond odlesky na čiernych vlasochInstagram @risahairstylist

Medový blond melír na čiernych vlasoch je teplejší tón blond, ktorý na tmavších vlasoch vyzerá prirodzenejšie. Ak chcete získať lepší rozmer, požiadajte o jasnejší pop farieb!

Stredne dlhé blond vlasy s čiernymi odleskami

Stredne dlhé blond vlasy s čiernymi odleskamiInstagram @alloryje

Stredne dlhé blond vlasy s čiernymi odleskami vytvárajú elegantný trend, ktorý tu zostane navždy! Keď hovoríme o dimenzii, je to určite jedna z najlepších. Blondínke, ktorá má tento teplejší tón, pristane olivová a zlatistá pokožka.

Krátke čierne vlasy s blond melírom

Krátke čierne vlasy s blond melíromInstagram @stializedhairstudio

Potom, čo požiadate o zvlnenú naukladanú kotletu, vstúpte do čiernej s blond melírom. Rozhodne to trvá päť rokov, kým sa zachová elegancia a sila dámy. Tieto čierne vlasy s blond odleskom fungujú aj pre moderný elegantný štýl.

Dlhé čierne a blond vlasy

Dlhé čierne a blond vlasyInstagram @kristens_chair

Užite si fantastický deň s dlhými vlasmi a nádhernou blond čiernou farbou vlasov. Táto čierna a blonďavá balayage práca tak napodobňovala prirodzený rast.

Čierno -sivá jaseňová blondínka Ombre

Čierno -sivá jaseňová blondínka OmbreInstagram @xcellent_jessie

Toto čierno-popolavé blonďavé ombre vyzerá, ako keby ste prirodzene vyrastali! Tóny sivých vlasov všetko neutralizujú a pridávajú na hĺbke čierneho blond ombre.

Väzba na blond vlasy pre pekné čierne ženy

Väzba na blond vlasy pre pekné čierne ženyInstagram @bthetrackmaster

Farbenie blond a čiernej väzby bolo vykonané tak hladko, že z bronzových vlasov sa stala nová módna vychytávka. Nádherné čierne ženy si určite zamilujú také plné melíry na parochniach s čiernymi vlasmi!

Blond a čierne skrinky

Black and Blonde Box vrkočeInstagram @braidsbyneishaa

Pokiaľ ide o čierne blond účesy, urobte úľ hrdým s týmito roztomilými a drsnými vlasmi schválenými Beyonce. S boxovými vrkôčikmi využívajúcimi predlžovanie vlasov môžete teraz rozčesávať blond vlasy s čiernymi korienkami bez poškodenia vlasov.

Čierne a blond umelé lokše pre prírodné vlasy

Čierne a blond umelé lokše pre prírodné vlasyInstagram @quita_j

Tento čiernobiely účes je nielen módny, ale slúži aj ako ochrana vašich prirodzených vlasov. Skombinujte pieskovo-ebenové odtiene a vytvorte tak polevu na vrchu. Tento klenot na vlasy bude lichotiť dámam s tmavými tónmi pleti.

Karamelová blond farba vlasov na čiernom až tmavohnedom základe

Karamelová blond farba vlasov na čiernom až tmavohnedom základeInstagram @ambrosiacarey

Cítili ste sa niekedy tak dobre s kvapkami karamelovej blond na tmavých vlasoch? Teraz môžete dosiahnuť svoje dvojfarebné ciele v oblasti čiernych a blond vlasov. Čo je skvelé na tejto farbenej farbe vlasov, je zaručené, že bude vyzerať úžasne aj na prírodnom tmavohnedom základe!

Čierne a blond vlasy farbené na ombre

Čierne a blond vlasy farbené na ombreInstagram @lindseydoesbalayage

Koloristka Lindsey skombinovala tieto dve úchvatné farby a získala tak čiernu a blond ombre farbu vlasov s nízkymi nárokmi na údržbu. Je to skvelé na pestovanie dlhých vlasov alebo na vyhlásenie s krátkymi vlasmi.

Blond vlasy s čiernymi spodkami

Blond vlasy s čiernymi spodkamiInstagram @hair_activist

Postavte čiernu a blond na inú úroveň s týmto typom zmesi blond vlasov a čiernej pod nimi. Ľadové vlasy po celom tele potom získajú ohromujúce tmavé tipy na prekvapivú zmenu. Kombinácia farieb podporuje svieži vlnitý a vrstvený strih bobu.

Čierna a blondínka Balayage

Čierna a blondínka BalayageInstagram @hair.by.karlee

Protiklady skutočne priťahujú kombináciu blond a čiernej balayage! Pruhy teplého blond odtieňa plus vlnitá textúra určite dodajú tmavším vlasom úžasný rozmer.

Pred a po transformácii čierno-blond farby vlasov

Pred a po transformácii čierno-blond farby vlasovInstagram @glenhew

Transformácia čierno-blond farby vlasov pred a po ukazuje, ako dimenzia vdýchne život zámkom. Vlasový umelec Glen Hew z Malajzie vykonal balayage s vysokými a slabými svetlami, aby dosiahol vzhľad.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali dať balayage. Hew uvádza: „Farba bude blednúť a prirodzene sa miešať s novým rastom na tmavých prírodných vlasoch. Balayage sa ľahko udržiava, pretože vyzerá prirodzenejšie. Je to tiež menej škodlivé v porovnaní s konvenčnými prednosťami. “

Napoly čierne, napoly blond vlasy

Napoly čierne, napoly blond vlasyInstagram @waveeybabyy

Mať tvorivú slobodu je nevyhnutné, pokiaľ ide o dosiahnutie polovičnej blond, napoly čiernej farby na vlasy, ako je táto!

Jedná sa o všestranné dlhé čierne blond vlasy Cruella de Vil od stylistky Jess Louty z Kennesaw, GA. „Už len samotný styling vám môže poskytnúť väčšinou blond alebo čierne vlasy, v závislosti od toho, ako ich nosíte. Nehovoriac o tom, aké jednoduché by bolo hodiť cez blondínku živú farbu pre úplne iný štýl, “hovorí Louty.

Zvážte údržbu s touto polovicou a polovicou čiernych blond vlasov. Údržba prináša živé a zábavné farby. Louty vysvetľuje: „Ak ste niekým, kto má rád byť v salóne len každých 6 mesiacov, pozrite sa na niekoľko rôznych možností. Farebne bezpečný šampón a kondicionér sú kľúčové. Skombinujte to s bezoplachovým kondicionérom s ochranou proti UV a teplu a môžete ísť. Skúste tiež Joico Luster Lock Spray. “

Čierna a platinová blondína

Čierna a platinová blondínaInstagram @hairbysaiphetkhosa

Dosiahnite túto čiernu a platinovú blond farbu technikou foilayage, ktorá vytvorí vysoko kontrastný tmavý až svetlý povrch vlasov bez mosadzného prechodového odtieňa. Tvorca lookov Sai Phetkhosa z Wisconsinu odporúča na dosiahnutie najlepších výsledkov použiť farbu GuyTang Mydentity.

“Problém s tradičnou technikou balayage je, že vždy skončíte s mosadzným prechodovým odtieňom.” S týmito vlasmi je to iné. Čierne a blond odtiene pripomínajú Storm z X-menov, takmer ako nočnú búrku a osvetlenie, “opisuje Phetkhosa.

Tieto platinové odlesky na čiernych vlasoch sú ideálne pre takmer akýkoľvek vek. Odporúčame, aby ste každých 6 týždňov navštívili svojho koloristu, aby ste získali toner alebo lesk, aby boli vaše vlasy žiarivé. Je ideálny aj pre stredne silné až husté vlasy. Žena s tenkými vlasmi je schopná dosiahnuť podobné čierne a blond vlasy, ale môže to byť menší kontrast.

Phetkhosa varuje: „Tenké vlasy bývajú pri tomto svetle krehké. Vždy používajte profesionálny výrobok, ako je šampón a kondicionér Guy Tang Mydentity Myconfidant. “

Krátky čierny a blond účes

Krátke čierne a blond vlasyInstagram @shorthairatl_justb

Táto krátka čierna farba s blond vlasmi od tvorcu štýlu Casey Mims z Duluthu, GA, je moderným kúskom strihu pixie. Zachováva väčšiu dĺžku prednú časť tváre. “Pretože je tento rez podrezaný až do bodu recesie, bola odhalená prirodzená farba.” V hornej časti koruny je hrubý vzor fólie, ktorý jej dodáva maximálnu blond, “vysvetľuje Mims.

Mims tiež poznamenáva, že existuje toľko možností pre blond a čierne vlasy. “Najlepšie na tom je, že to môže fungovať s väčšinou tvarov tváre a väčšinou typov vlasov, vrátane kučeravých s niekoľkými vylepšeními.” Ak teda máte predstavy o čiernych a blond vlasoch, smelo do toho, “radí stylistka.

Tu je horúci tip od Mims-kúpte si hodvábnu obliečku na vankúš a môžete sa obliecť aj mimo tohto štýlu, čo je pre krátke vlasy ťažké.

About the author