21 inšpiratívnych nápadov na farbu vlasov Blonde Balayage pre ženy

Blonde balayage je ručne maľovaná technika farbenia používaná na miešanie blond melíru do vlasov. Keď sa dosiahne balayage, vlasy rozjasní a dodá im rozmer, vďaka čomu budú pri prirodzenom raste nepozorovateľné. Keď sa do vlasov primiešajú blond odtiene, vytvorí sa prirodzene vyzerajúca farba vlasov.

Ak ste prirodzená brunetka:

Pridanie blonďavých odleskov je perfektný spôsob, ako zosvetliť vlasy a dopriať im vzhľad „Práve som sa vrátil z 2-týždňovej dovolenky na pláži“. Upozorňujeme, že na získanie odtieňa blondínky, ktorú hľadáte, môže trvať niekoľko farebných relácií. Bieliaca blondínka vás tam však dostane rýchlejšie.

Ak ste prirodzená blondínka:

Musíte hľadať zmenu. Navrhujem pridať svetlejšie alebo tmavšie svetlé body, aby ste vytvorili prirodzene vyzerajúci rozmer, ktorý si všimnete. Či už hľadáte svetlú platinu, zlatú blond alebo popolavý balayage odtieň, nájdete všetky nápady na blond balayage farbu vlasov pre inšpiráciu!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite naše obľúbené fotografie blond balayage.

Béžová blond plavka na stredne dlhých vlasoch

Béžová blond plavka na stredne dlhých vlasochInstagram @elysealexander

Táto béžová blond balayage na stredne dlhých vlasoch je hladšia voľba, ak chcete získať plážový vzhľad. To najlepšie dodáva textúrovaným strapatým povrchom, ktoré tieto vlasy po plecia majú.

Slnkom pobozkaná Balayage pre prírodné brunetky

Slnkom pobozkaná blond balayage pre prírodné brunetkyInstagram @shanecraighair

Slnečná balayage pre prírodné brunetky dodáva ženám s tmavšími vlasmi nádherné teplé tmavé blond odlesky a pritom sa stále cíti ako bruneta. Použitím tejto techniky balayage bude vyzerať, ako by sa vašich vlasov dotýkalo slnko na všetkých správnych miestach, čo poskytne prirodzený povrch bez námahy. Po aplikácii balayage požiadajte svojho stylistu o medový, karamelový toner, ktorý doplní vaše teplé brunetové vlasy..

Zlatá blond plavba s tmavými koreňmi

Zlatá blond plavba s tmavými koreňmiInstagram @itsjustmarissaa

Sme zamilovaní do dimenzie v koreňoch a do toho, že tuhý med končí. Táto maľba na vlasy na tejto zlatistej blond balayage ombre farbe vlasov nemôže byť báječnejšia, ak nie na žehlených vlasoch.

Teplá blond plavba na jemných vlasoch

Teplá blond plavba na jemných vlasochInstagram @top_notch_haircutters

Trik, ako pôsobiť tenšie vlasy hustejšie, je zvoliť dimenzionálne farby, ktoré vášmu vzhľadu dodajú hĺbku a textúru. Rovnako ako táto teplá blond farba vlasov. Udržujte ho krátky nad ramenami, aby sa ľahko udržiaval a upravoval.

Karamelová blond plavba na roztrhaných vlasoch

karamelová blond balayage na Choppy HairInstagram @beautyybycaroline

Sladké a teplé odtiene, ako sú farby tohto svetlého blond odtieňa, robia úžasnú prácu pri zvýrazňovaní textúry akýchkoľvek vlasov. Tento balayage blond účes funguje najlepšie pre tenké vlasy a chladnú až neutrálnu pleť.

Vrstvená svetlá blond balayage

Vrstvený svetlý blond balayage odtieňInstagram @balayageorbust

Vyrovnať sa s týmito bielymi vlasmi môže byť veľká výzva a odhodlanie, ale ako vidíte, výsledky stoja za to! Táto očarujúca blond balayage na svetlohnedej farbe vyhovuje akejkoľvek dĺžke vlasov a tónu pleti – teplým, neutrálnym alebo chladným.

Tmavé vlasy s tmavými blonďatými melírami

Tmavé vlasy s tmavými blonďatými melíramiInstagram @petersonkawamura

Veľké a jemné skákacie vlny robia toľko zázrakov s tenkými a dlhými vlasmi, ktoré chcú mať objem. Teplé tmavé blonďaté melírovanie na tmavých vlasoch v blízkosti tváre a na okrajoch vytvára efekt rámovania a rozmerov. Použitie techniky balayage na blond melíry je nádherná kombinácia, pokiaľ ide o nápady na vlasy.

Biela blondínka Balayage na dlhých rovných vlasoch

Biela blondínka Balayage na dlhých rovných vlasochInstagram @hairbyelie

Cítite sa ako čarodejnica s touto magickou bielou balayage na dlhých rovných vlasoch! Uistite sa, že používate svoju najlepšiu žehličku, pretože je kľúčom k vytvoreniu tohto očarujúceho účesu!

Dark Brown to Honey Blonde Balayage Ombre

Dark Brown to Honey Blonde Balayage OmbreInstagram @zulleiry27

Pre túto tmavohnedú až blond balayage si predstavte sladký med poliaty čokoládou! Táto svetlá blond a hnedá balayage ombre vytvára bezproblémový efekt na rovné a hladké vlasy, ktoré sa tak ľahko udržiavajú!

Tmavohnedé vlasy s blond melírom

Tmavohnedé vlasy s blond melíromInstagram @hair.by.ham

Bronte balayage inšpirovaná latte (hnedá+blondína) s kúskami, ktoré rámujú tvár, pôsobí na vrstvených stredne dlhých vlnách úžasne. Je to krásna voľba pre tých, ktorí majú prirodzené brunetové vlasy a teplé tóny pleti.

Ashy Blonde Balayage Highlights with Beach Waves

Ashy Blonde Balayage Highlights with Beach WavesInstagram @toan.d.mai

Tieto rozmerné tmavé korene s dymovou popolavou blond balayage na čiernych vlasoch sú skvelou voľbou pre dlhé vlasy. Tieto jemné a jemné vrstvy zľahka padajú na váš chrbát a dodávajú sexy, ale chladnú auru.

Slnkom pobozkaný krátky blond Balayage Bob

Slnkom pobozkaný krátky blond Balayage BobInstagram @sarahgossetthair

Sme hlboko zamilovaní do tohto šikmého tupého strihu po krk! Tento svetlejší blond balayage odtieň poskytuje jas, ktorý dopĺňa akýkoľvek tón pleti a môže tiež zlepšiť váš make-up. Tieto vlasy nevyzerajú nič iné ako úžasné!

Ash Blonde Balayage Farba vlasov

Ash Blonde Balayage Farba vlasovInstagram @bribirdhair

„Maľovanie vlasov alias„ balayage “je zďaleka najžiadanejšou službou farbenia vlasov, ktorá sa dnes v salónoch požaduje. Môže sa vykonávať na všetkých dĺžkach a farbách vlasov. Môže to byť prirodzené a jemné, alebo sa to dá použiť na pop zábavné módne farby, “hovorí majiteľ salónu a kaderník Bri Bird z Denveru, CO.

“Aby ste vytvorili prirodzene vyzerajúcu popolavú blond balayage s jemným tieňovým korienkom, takže keď vám vlasy dorastú, vaša prirodzená farba sa do vašich vlasov jednoducho primieša,” hovorí Bird. “To umožňuje mesiace, kým budete musieť blondínku presťahovať.”

Balayage možno použiť na nastavenie viditeľnejších a výraznejších farieb, ako sú živé farby. Položením základu jemného a prirodzeného rozmeru a následným pridaním ďalších aplikácií purpurovej, zelenej, modrej a/alebo ružovej farby dokážete udržať celkovú popolavú blond balayage jemnú, ale napriek tomu sa budete vyjadrovať.

“Na blond balayage fungujú brunetové farby vlasov skvele,” poznamenáva. „Balayage je vynikajúcou možnosťou pre ženy, ktoré hľadajú aplikáciu na vlasy s„ nízkou údržbou “. Vďaka prirodzenému umiestneniu a postupnému efektu môže trvať dlhšie ako tradičná fólia alebo farba, čím sa odstránia drsné čiary. “

Piesočnatá blond plavba pre prirodzene kučeravé vlasy

Piesočnatá blond plavba pre prirodzene kučeravé vlasyInstagram @hairbysabrinaflores

„Najlepšie na tom je, že je to piesková blondínka s nízkymi nárokmi na údržbu na hnedých vlasoch, ktorá je univerzálna pre kučeravé aj rovné vlasy. Na vytvorenie tejto blond balyáže použite gél a stylingový krém DevaCurl Light Defining, “hovorí stylistka Sabrina Flores z Cape Coral, FL..

Flores navrhuje, aby ste si upravili blond balayage vlasy a potom ich naneste do vlhkých vlasov, potom ich rozptyľte!

Špinavá blond plavba s plážovými vibráciami

Špinavá blond plavba s plážovými vibráciamiInstagram @leannaslovelylocks

Jedná sa o jednodĺžkový strih so špinavou blond balayage. Vytvorila ju kaderníčka Leanna Matthews z Kanady.

“Bola navrhnutá s 1-1/4” kulmou Babyliss a potom po vychladnutí prstami skrútená, “vysvetľuje Matthews. “Urobte to, aby vaša farba zostala svetlá, ale s mierne teplejším tónom, aby sa dobre zmiešala s olivovou pleťou.”

Pre brunetovú až blond balayage farbu, Matthews hovorí, že je to úžasný tón na jeseň a zimu, ale stále s určitou ľahkosťou. “Táto teplá blond balayage je pre hravé a pohodové dieťa so štýlom od hlavy po päty!” Kučery sú ďalším dotykom, “dodáva.

Prirodzene vyzerajúca Balayage na blond vlasoch

Prirodzene vyzerajúca Balayage na blond vlasochInstagram @hairbykassiep

Túto prírodne vyzerajúcu balayage na blond vlasoch vytvorila stylistka Avedy Kassie Pinegar z Huntington Beach, CA.

Ak máte silné odlesky a milujete celý blond vzhľad, Pinegar hovorí, že je to skvelý spôsob, ako zbaviť svoje prirodzené korene. “Poskytuje bezproblémový rast blond balayage.” Pridajte niekoľko dimenzionálnych svetlých miest a blond tónov, aby ste veci osviežili. Na oživenie vlasov použite všetky farby Aveda, na reverzné balayage, blond vlasy, “poznamenáva.

Ak chcete, aby boli vaše vlasy balayage blond, Pinegar hovorí, choďte do toho! “Ak vaša prirodzená farba koreňa nie je príliš tmavá, nie je veľký kontrast medzi tmou a svetlom.” Táto farba je však ideálna pre ženy s prirodzene oveľa tmavšími vlasmi. Ak sa farba vašich vlasov dobre zhoduje s vašimi prírodnými vlasmi, nebudete sa musieť farby dotknúť najmenej 6 mesiacov, “vysvetľuje.

Icy Blonde Cool Toned Balayage so striebornými odleskami

Icy Blonde Cool Toned Balayage so striebornými odleskamiInstagram @alexa.hamilton.hair

Túto ľadovú blond chladnú balayage so striebornými odleskami vytvoril kaderník Alexa Hamilton z Halifaxu, NS.

“Nie každá žena je schopná dosiahnuť túto úroveň ľahkosti,” vysvetľuje Hamilton. “Vlasy na fotografii majú prirodzene 7. úroveň a trvalo 3 schôdzky, kým sa dostanete k tomuto tónu.” Táto farba tiež vyžaduje obrovské množstvo starostlivosti. “

Hamilton navrhuje, aby ste každé druhé umytie použili šampón na báze fialiek a svoje korene si nechali upravovať každých 5 týždňov. “Je tiež veľmi dôležité, aby sa na udržanie integrity vlasov používali proteínové ošetrenia.”

Béžová blond plavka na krátkych vlasoch

Béžová blond plavka na krátkych vlasochInstagram @hairby_kaylajuppe

“Na tejto blond balayage krátke vlasy skutočne ukazujú rozmer.” Dimenzia bola vytvorená prehĺbením koreňa pred pridaním zvýraznení balayage. Je to skvelá plavba pre blonďavé vlasy pre ženy, ktoré majú radi klasickú fóliu, ale chcú, aby vyrástli mäkšie, “vysvetľuje kaderníčka Kayla Juppe z Walthamu, MA..

“Udržanie tejto farby vyžaduje určitú domácu starostlivosť,” poznamenáva. “Použitie fialového šampónu medzi schôdzkami udrží blond melír svetlé a bez mosadze.” Tieto blond balayage melíry sú pre ženy, ktoré milujú ich melír, ale chcú im dodať hĺbku a rozmer. “

Jahodové blond vlasy Balayage

Jahodové blond vlasy BalayageInstagram @rl.styles0813

„Tieto jahodové blond detské svetlá sú rozhodne zábavnejšie a vzrušujúcejšie, ale nie sú trvalé navždy! Balayage je skvelá farbiaca technika, “vysvetľuje kozmetička Rebekah Hodge z Lakelandu na Floride.

Pokiaľ ide o takto ostrihané blond vlasy, Hodge hovorí, že je dôležité vziať do úvahy tvar tváre. “Ten, kto má užší a oválny tvar tváre, je ideálny pre tento účes, pretože zvýši ich prirodzenú krásu.”

Balayage Lob na vlnitých vlasoch

Balayage Lob na vlnitých vlasochInstagram @mackpaintthat

Jedná sa o jemnú piesočnatú, blond balayage farbu vlasov. Vytvorila ho kozmetička a majiteľka salónu Mackenzie Myersová zo Salisbury, NC. “Tuposť strihu dopĺňa mäkkosť balayage a vlny pre povrch bez námahy,” poznamenáva.

Myers hovorí, že tento vzhľad je ideálny pre ženy, ktoré chcú jednoduchý a jemný rozmer, alebo pre ženy, ktoré len skúšajú ľahší tón. “Tento typ svetlo blond balayage má nízke nároky na údržbu a zvyčajne ho nie je potrebné opravovať po dobu 3 až 6 mesiacov,” dodáva.

Blond + Platinová balayage

Blondínka + platinová balayageInstagram @amberdoeshairhtx

Jedná sa o platinovú balayage s najmenším tieňovým koreňom. Ručne ho vyrobila stylistka Amber Lloyd z Houstonu, TX. “Najlepšia časť týchto balayage blond vlasov je lesk a jas tónu,” hovorí Lloyd.

Lloyd nám tiež pripomína, aby sme boli pripravení na množstvo údržby a práce, pokiaľ ide o balayage. “Farebné trendy Balayage vyžadujú mesačné dotyky, ako aj správny režim domácej starostlivosti.”

Choďte domov s purpurovým šampónom, aby ste zrušili všetky chĺpky, ktoré sa môžu objaviť medzi schôdzkami, a navyše naozaj skvelé profesionálne ošetrenia na profesionálnej úrovni. Ak pobyt v salóne často nezodpovedá vášmu životnému štýlu, zvoľte radšej prirodzenejšiu blondínku.

About the author