21 nápadov na tmavohnedé vlasy s blond melírom pre lákavé brunetky

Tmavohnedé vlasy s blond melírom, obohatené o dychberúce rozmery, sú najbližšie k božskej kráse! Okoreňte svoje hnedé vlasy zladením svojich príťažlivých brunetových prameňov so sladkými a žiarivými medovými odleskami a odomknite vo vlasoch nový svet definície a pohybu..

Navyše kontrast a žiarivosť vytvorená protikladom tmavých a svetlých tónov sa krásne prelínajú do vašich prameňov! Vďaka kombinovanej blond a hnedej farbe vlasov si budete môcť svoje účesy upravovať, ako len chcete, a napriek tomu získate nádherný výsledok..

Sofistikovaná updo, lenivý vrchný uzol, nejaké voľné boho copánky alebo dokonca jednoduché plážové vlny-táto bohatá kombinácia farieb na vlasy vás nadchne hrať sa so svojim účesom každý deň! Všetky tieto úžasné výhody môžete získať bez problémov s prílišnou údržbou a návštevami salónu!

Pred najbližším stretnutím s vlasmi si preto pozrite tieto fotografie trendových tmavohnedých vlasov s nápadmi na blond odlesky!

Hlavné prvky striebornej blondínky

Tmavohnedé vlasy so striebornými blond odleskamiInstagram @kimnguyenhairstudio

Chladné strieborno-blond odlesky na tmavohnedej farbe vlasov tvoria rozmerové umelecké dielo. Na dosiahnutie rovnakej živosti a popolavého odtieňa používajte tonery.

Tento trend vlasov vykazuje jemnú farbu. Vyzerá to hravo a moderne s textúrovanými vlnami. Takúto už ohromujúcu farbu je možné tiež ľahko upraviť.

Hnedé vlasy s karamelovým melírom

Hnedé vlasy s karamelovým melíromInstagram @hair_by_nate_

Hnedé vlasy s karamelovými odleskami sú prirodzenou, bohatou a teplou farbou pre ženy s tmavými vlasmi. Zlaté karamelové a medové tóny dodávajú tmavým vlasom rozmer, ktorý rozbíja pevné tmavohnedé vlasy. Požiadajte svojho stylistu o melódie štýlu balayage, ktoré sa bezproblémovo miešajú a prirodzene rastú.

Blond melír na hnedých krátkych vlasoch

Blond melír na hnedých krátkych vlasochInstagram @summerevansstudio

Blond melír na hnedých krátkych vlasoch môže vášmu účesu okamžite dodať textúru. So svojou brunetkou sa nemusíte nudiť. Dodajte svojim vlasom nádych tejto odvážnej farby!

Tmavohnedá s plážovou blond Balayage

Tmavohnedá s plážovou blond balayageInstagram @demetriuspombosalon

Vďaka tmavohnedej a plážovej blond balayage sa budete cítiť báječne! Ak hľadáte kontrast vo svojej aktuálnej farbe vlasov, už nehľadajte. Úplne dobre vynikne rozmer hnedej a blond.

Hnedo-blond vlasy s prechodom Ombre

Hnedo-blond gradientové vlasy ombreInstagram @oliveri_parrucchieri

Ak chcete krásny odtieň s nízkou údržbou, vyskúšajte hnedovlasú gradientovú ombre farbu vlasov. Bezproblémový prechod z hnedej na blond bude mať ľudí posadnutých! Dimenziu, ktorú poskytuje, si zamilujete, či už máte vlasy rovné alebo vlnené.

Brunetka Balayage s tmavými blond vlasmi

Brunetka Balayage s tmavými blond vlasmiInstagram @kisha_frenchieandco

Tmavé blond odlesky na tmavovlasých vlasoch vytvárajú špinavú, bezproblémovú balayage. Tento nápad na balayage brunette hair ponúka jemnejšiu zmes, ktorá umožňuje prirodzenejší rast.

Dosiahnite tento farebný nápad tak, že sa rozhodnete pre čajové sviečky, ktoré rozjasnia stredy a konce.

Tenké blond odlesky

Tenké blond odleskyInstagram @brushedwithlove

Rozhodnite sa pre hnedé vlasy s blond pruhmi a získajte elegantný štýl, ktorý ste vždy chceli! Prírodné odtiene zeme vo vlasoch fungujú najlepšie s niekoľkými zvýrazneniami.

Ash Blonde Highlights

Ash Blonde HighlightsInstagram @balayageombre

Jasno-blond odlesky poskytujú stredne dlhé tmavé kučery veľkorysý jas. Táto farba vlasov obsahuje blonďavé predné diely, ktoré rámujú tvár a zároveň ju dodávajú žiarivú.

Rôzne tóny a farby sa skutočne dobre kombinujú, čo vytvára ultra elegantný rozmer.

Tmavohnedé vlasy s blond melírom

Tmavohnedé vlasy s blond melíromInstagram @cristiane_hatsuko

Krásne a jemné rozpustené kučery ku končekom akýchkoľvek dlhých vlasov a blond odlesky tmavej gaštanovo hnedej farby spolu tak dobre spolupracujú..

Hnedé vlasy so šampanským blond melírom

Šampanské blond melír na tmavohnedých vlasochInstagram @mrlaithkhatib

Vyskúšajte šampanské blond odlesky na dlhých vlnitých vlasoch. Výsledok? Úchvatný trend vlasov s boho a živou atmosférou. S tmavohnedými koreňmi blondína žiari ešte jasnejšie.

Hlavné prvky platinovej blondínky

tmavohnedé vlasy s platinovými blond melírmiInstagram @kylieannefritz

Platinové blond melíry na prírodných brunetách ponúkajú trend nabitý štýlom! Celý nápad na vlasy má elegantnú, trendovú odmenu, ktorá dáva strihu strednej dĺžky. Je to dôkaz, že tmavohnedé vlasy a blond odlesky idú ruka v ruke.

Ak chcete získať mladistvejší a prirodzenejší okraj, rozhodnite sa pre balayage. Je to technika na zvýraznenie, pri ktorej je zosvetľovač ručne namaľovaný na pramene.

Hlavné prvky červenej a blond

Hlavné prvky červenej a blondInstagram @thehairbyjess

Červené a blond melíry na stredných alebo dlhých vlasoch sú zábavné a vzrušujúce na nosenie. Táto myšlienka dáva vlasom rozmernejší a živší výsledok. Najlepšie to funguje na prirodzených blondínkach.

Ak ste prirodzene blondínka, získajte vzhľad pridaním červených svetlých odtieňov k svojej svetlo neutrálnej blond farbe vlasov. Je to tiež skvelý spôsob, ako na zimu stmavnúť.

Svetlé blond svetlá a svetlá

Svetlé blond svetlá a svetláInstagram @southmarksouth

Pridajte k tmavohnedým vlasom svetlé blond odlesky a odlesky a sledujte, ako ožije elegantný rozmer. Odtiene lichotia ženám s neutrálnymi tónmi pokožky.

Pri úprave štýlu použite kulmu na vlnenie bez námahy. Dokončite vzhľad hmlou z pružného laku na vlasy.

Tmavohnedé vlasy s jemnými blond odleskami

Tmavohnedé vlasy s jemnými blond odleskamiInstagram @hairbybrookeann

Tmavohnedé vlasy s jemnými blond melírmi? Áno prosím! “Je to perfektná voľba pre ženy, ktoré chcú jemnú zmenu,” hovorí kaderníčka Brooke Ann Rushing z Chattanooga, TN..

“Jemné popraskané blond páry sa perfektne hodia k dlhým vrstvám a rozcuchaným vlnám,” poznamenáva Rushing. „Detské svetlá a balayage sú cestou, ako sa dostať k vzhľadu, ktorý je nenáročný na údržbu. Nemusíte sa obávať krutého 4-6 týždňového rastu! “

Pre tmavohnedé s čiastočnými balayage vlasmi Rushing hovorí, že morská soľ alebo textúrny sprej sú perfektné na to, aby poskytli pohyb týmto svetlým blond. „Ktokoľvek môže roztočiť túto farbu! S týmto vzhľadom môžete zvyčajne prechádzať mesiace medzi farebnými službami a stále pôsobiť sviežo, “dodáva.

Icy Blonde Highlights

Icy Blonde HighlightsInstagram @jenny.c.vlasy

Ľadové blond odlesky, ak sú zmiešané s čiernymi prameňmi, majú vysoko kontrastný rozmer. Úlohou je dosiahnuť svetlejšiu a svetlejšiu farbu vlasov bez toho, aby bola narušená celistvosť vlasov. Ak chcete maximalizovať ľahkosť, opýtajte sa svojho stylistu na fóliu.

Tmavá farba vlasov s medovými blond odleskami

Tmavá farba vlasov s medovými blond odleskamiInstagram @innhair

Predstavte si, že na tmavých vlasoch nosíte tieto medovo blond melíry. Ak máte tmavohnedé vlasy, je to vynikajúca voľba. Na hrubých stromoch dokonca vyzerá lákavo. Táto farba vlasov vytvára moderný, hravý povrch v kombinácii s plážovými vlnami.

Strawberry Blonde Highlights

Strawberry Blonde Melír na tmavohnedých vlasochInstagram @slayedby_meg

Jahodový blond melír na tmavohnedých vlasoch je vždy lesklý a šik. Je to úžasný doplnok pre dámy, ktoré majú veľmi ženskú atmosféru.

Dokončite vzhľad vlnami a pridajte niekoľko kúskov ofiny pre koketný, moderný povrch. Z tejto farby vlasov vyskočia modré oči.

Zlatá blondínka na dlhých vrstvených vlasoch

Zlatá blondínka na dlhých vrstvených vlasochInstagram @toritcosmo

Táto dlhá vrstvená kombinácia strihov a farieb je pre brunetku úžasný spôsob, ako predstaviť blondínke svoj život! Vytvorila ho kaderníčka Tori Thimian zo Simi Valley v Kalifornii.

“Brunetke to dodá veľa rozmerov bez toho, aby sa stala úplne blondínkou,” poznamenáva. “Brunetové klientky majú tiež tendenciu dodávať svojmu vzhľadu zvýraznenie ako jemný spôsob, ako skryť sivé vlasy.”

Ak uvažujete o týchto zlatohnedých a blond vlasoch, Thimian hovorí, aby ste premýšľali o tom, ako často chcete navštevovať salón kvôli údržbe. “Niekto, kto dáva prednosť návšteve iba dvakrát do roka, môže chcieť zvážiť vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu ako balayage,” vysvetľuje.

“Na druhej strane, ako som už spomenul, melír je skvelý spôsob, ako brunetka urobiť krok na blond stránku bez úplnej premeny hlavy.” Pomáhajú tiež skryť sivé vlasy, s ktorými sú všetci v poriadku, “dodáva.

Chunky Blonde melír na hnedých vlasoch

Chunky Blonde melír na hnedých vlasochInstagram @vicious_pretty

Tieto mohutné blond odlesky nám pripomínajú vlasové trendy inšpirované 90. rokmi. Prinášajú definíciu a rozmer tmavovlasým vlasom. Jeho vysoko kontrastný vzhľad vytvára jedinečnosť, ktorá sa hodí k dlhým, rovným alebo vlnitým zámkom.

Hlavné body Bronde

Hlavné body BrondeInstagram @hairbybreewatts

Tieto bronzové odlesky vyzerajú veľmi pekne na tmavších hnedých vlasoch. Tóny vytvárajú jemný slnkom pobozkaný rozmer, ktorý dobre funguje na dlhých kaderiach pre letnú sezónu. Ak chcete dosiahnuť takú krásu, rozhodnite sa pre tieto brunetové balayage melíry. Upravte ich pomocou vĺn a vylepšite textúru vlasov.

Béžová blond melír

Béžová blond melírInstagram @princess.y.salon

Béžové blond odlesky dodávajú tmavej brunetke farbu vlasov. Tento trend vlasov ponúka teplé tóny.

Je ideálny aj pre ženy s teplejšou pleťou. Takáto klasická blond balayage sa nezaobíde bez vĺn. Je to pohyb a objem, ktorý pomáha dimenzii vyskočiť.

About the author