21 nápadov na tmavohnedú farbu vlasov pre ženy v roku 2021

Tmavohnedé farby na vlasy majú niekoľko hnedých odtieňov od svetlých po tmavé a sú super atraktívne! Prirodzené brunetky majú z tejto tmavej farby vlasov najväčší prospech. Pridanie babylightu alebo melíru k tmavším hnedým vlasom je bežný spôsob, ako vlasy zosvetliť.

Od hlbokých odtieňov espressa po teplé zlaté alebo červené odtiene, zvyčajne medzi hnedou a čiernou. Klasická prírodná farba, ktorá nikdy nezostarne, tmavé čokoládové farby na vlasy sú vždy prítomné na červenom koberci pre svoje luxusné a reflexné schopnosti..

Vďaka dnešným avantgardným metódam farbenia vlasov je teraz jednoduché zmeniť jednoduchý brunetový vzhľad na zaujímavejší. Môžete získať stužky svetiel alebo sexy ombre pre zvýšenie tepla a lesku, alebo môžete zostať pri pevnej tmavej farbe pre dramatický a lesklý efekt..

Chladné a tmavohnedé odtiene najlepšie vyhovujú teplým a krémovým tónom pokožky, pretože tieto kontrastné tóny sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú pre vašu pleť nádherný rozjasnený vzhľad. Ak ste túžili rozhýbať nový štýl, aby ste oživili svoje vlákna, ste určite na dobrej ceste!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené nápady pre farbu vlasov tmavohnedej farby!

Dlhé tmavohnedé vlasy

dlhé tmavohnedé vlasyInstagram @tyler_the_hairstylist

Prirodzené tmavohnedé vlasy sú sexi, obzvlášť keď sú upravené s podmanivými vlnami! Tieto dlhé, tmavé vlasy sľubujú minimálnu údržbu, ale sľubujú, že vám dodajú skutočne ženskú a krásnu atmosféru.

Veľmi tmavohnedé vlasy

Veľmi tmavohnedé vlasyInstagram @coloredbyphuong

Veľmi tmavohnedé vlasy vyhovujú dámam so všetkými tónmi pleti a pleťou. Ak je udržiavaný v dobrom stave, vyzerá extrémne lesklý a lesklý, pretože zdravé kutikuly odrážajú svetlo. Používajte pravidelné ošetrenia a dobrý šampón, kondicionér a masku, ako je Olaplex. Nechajte v olejoch alebo sérach, ako napríklad ošetrujúci stylingový olej Paul Mitchel Awapuhi by mal byť súčasťou vašej vlasovej rutiny.

Hnedé zámky so slabými svetlami

Hnedé zámky so slabými svetlamiInstagram @mfbeautylounge_

Ohromujúce hnedé zámky so slabými svetlami sa hodia k tónom pleti, ktoré sa prikláňajú k svetlejšej strane olív so žltými odleskami. Karamelové odlesky vyzerajú skutočne krásne na prirodzene tmavom základe.

Zlatá Tmavohnedá

Zlatá tmavohnedáInstagram @danidoesdopehair

Jeden z najlepších tmavohnedých odtieňov, keď hľadáte teplú a prirodzenú farbu vlasov – tieto lákavé farby na vlasy pre tmavé vlasy pôsobia najlepšie v chladných podtónoch! Jemné zlaté odlesky určite dodajú tmavým vlasom dostatočný jas.

Veľmi tmavohnedá s červenými odleskami

Veľmi tmavohnedé vlasy s červenými odleskamiInstagram @alex.jacobshair

Doprajte svojim bohatým čokoládovým zámkom šmrnc! Tento štýl je vytvorený tak, aby vlnitým vlasom poskytoval ohromujúci objem a pohyb.

Tmavo popolavá hnedá farba vlasov

Dark Ash BrownInstagram @tatahairstudio

Táto mimoriadne bohatá tmavohnedá farba s jaseňovo hnedým tónom je vynikajúca pre upravené vlny a vrstvené vlasy, najmä keď je pod svetlom. Jeho perfektný lesk dodáva vlasom s hlbokými hnedými vlasmi dvojfarebný vzhľad.

Tmavá karamelová balajáž po ramená

Tmavá karamelová balajáž po ramenáInstagram @kaansayar1

Tieto jemné stredne hnedé odlesky namaľované na lichotivých stredne dlhých vlasoch dodávajú sofistikovanú atmosféru. Je veľmi jednoduché vytvoriť štýl – pridajte vlnu na telo alebo potiahnite do drdolu, v týchto stredne hnedých zámkoch s jemnými prvkami budete vždy ohromení..

Krátke vlasy s tmavohnedým ombrom

Krátke vlasy s tmavohnedým ombromInstagram @amys_ponytails

Potrebujete nápady na farbu vlasov pre tmavé vlasy? Táto tmavohnedá farba vlasov ponúka plynulý prechod bronzových a karamelových odtieňov, ktoré sú perfektné pre laloky po plecia. Prirodzené, ale sofistikované, toto lichotivé „urobenie“ robí každú ženu omračujúcou!

Strieborné odlesky s tmavohnedými vlasmi

Strieborné odlesky s tmavohnedými vlasmiInstagram @_brandifranciscohair

Majstrovské dielo so striebornými a hnedými tónmi vám zaručene dodá zimnú atmosféru! Pridajte do svojich tmavohnedých zámkov niekoľko chladných perleťových akcentov, aby ste získali kontrastnejší a objemnejší štýl.

Prírodná tmavá čokoláda až tmavozlatá hnedá ombre

Prírodná tmavá čokoláda až tmavozlatá hnedá ombreInstagram @beauty.by.julie2

Bohaté mahagónové zámky s mandľovými koncovkami na plážových vlnách sa určite hodia do neba! To vyblednuté tmavé brunetové vlasy a zlatohnedé tóny môžu zjemniť a zbaviť sa vlasov. Takáto čokoládovo hnedá farba vlasov najlepšie funguje na stredne dlhom až dlhom účese.

Stredne dlhá kávová hnedá

stredne dlhá káva hnedáInstagram @hirohair

Dajte svojim prirodzene tmavohnedým vlasom život, keď vyskúšate túto modernú farbu kávy! Spárujte tieto tmavohnedé vlasy s obľúbeným lichotivým účesom a vytvorte si sviežu atmosféru.

Hlboké hnedé vlasy s červenými a blond melírmi

Hlboké hnedé vlasy s červenými a blond melírmiInstagram @hairby_courtneymorris

Harmónia hnedých, pozemských farieb určite posilní akýkoľvek druh dlhých vlasov. Ak je vaša farba vlasov tmavohnedá, vyskúšajte túto všestrannú kombináciu červených a blondínskych vlasov, pretože je vhodná pre akýkoľvek typ a textúru vlasov.!

Tmavá gaštanová hnedá

Tmavá gaštanová hnedáInstagram @ohlucyy

Noste jesenné lístie s týmto jesenným účesom v gaštanovo hnedej farbe, ktorý je nádherný na akejkoľvek dĺžke vlasov! Špeciálny tip-orieškové oči najlepšie zvýrazní tento tmavohnedý odtieň napustený červenou farbou.

Tmavohnedé vlasy s fialovými odleskami

Tmavohnedé vlasy s fialovými odleskamiInstagram @hairbydanettef

Spárujte tmavohnedé vlasy s purpurovými odleskami a vytvorte zábavný a ohromujúci rozmer. Vyskúšajte ako základ najtmavšiu hnedú farbu vlasov, aby purpurové pramene vyskočili ešte jasnejšie. Pri stylingu džezujte kučery a vlny, aby mali viac pohybu a tela.

Espresso hnedá s karamelovými odleskami

Espresso hnedá s karamelovými odleskamiInstagram @ashley.reps

Ak chcete jednoduchú a elegantnú tmavohnedú farbu vlasov, ktorá dodá vašim tmavovláskam šmrnc, sú tieto vlasy espressa pre vás. Tieto ľahšie kúsky sú skvelým spôsobom, ako predviesť svoje štruktúrované stredne dlhé vlasy.

Tmavý fondán s blond odtieňmi

Tmavý fondán s blond odtieňmiInstagram @hair_by_ryanelizabeth

Jedná sa o sladké balayaged vlny, ktoré vašim dlhým tmavým vlasom ľahko dodajú hĺbku. Pokračovanie v práci s farbivami s vysokým kontrastom nikdy nesklame a dodá vám úplne pútavý štýl.

Tmavá mahagónová hnedá s odleskami

Tmavá mahagónová hnedá s odleskamiInstagram @hairby.lou

Je to bohatá, červeno napustená hnedá vlnitá srsť zostrihaná na plecia. Teplo tmavohnedých kmeňov, ktoré je ideálne na sezónu, vytvára výraznú farbu, ktorú je možné ľahko a ľahko upravovať..

Tmavo hnedá čierna

tmavo hnedá čierna

Táto čiernohnedá farba vlasov je tmavohnedá moka! Je to bohaté a lesklé! Účes je jednoduchý, jeden s dlhšími vrstvami, aby ubral na váhe.

Ak chcete zmiznúť, uistite sa, že to je to, čo skutočne chcete robiť, pretože je ťažké sa z toho vrátiť.

Ak sa chystáte na jeseň stmavnúť a potom sa v lete vrátiť k blondínke, použite namiesto toho polotrvalú farbu. Spôsobí menšie škody, keď znova začnete zosvetľovať, a pomôže zachrániť celistvosť vašich tmavých farieb na vlasy.

Hlboké čokoládovo-hnedé odtiene sú také krásne farby. Je pekné vidieť krásne tmavé tmavovlásky raz za čas!

Tmavá brunetka s jasanovými blondami

Tmavá brunetka s jaseňovými blond melírmiInstagram @page.paints

Túto tmavohnedú zakorenenú blond vlasovú farbu vytvorila majiteľka salónu a stylistka Alycia Smithová z Richlandu, NY.

“Najkrajšie na tomto odtieni tmavohnedej je, že umožňuje brunetke strhnúť platinové vlasy, pričom stále vyzerá prirodzene,” hovorí Smith. “Zachovaním tmavšieho koreňového odtieňa býva farba lichotivejšia pre niekoho s prirodzene tmavšími vlasmi.”

Smith verí, že s takouto farbou získate to najlepšie z oboch svetov. “Je to tiež extrémne nízka údržba kvôli spôsobu, akým je blondínka zmiešaná.” V porovnaní so ženou, ktorá je úplne platinová, vyžaduje iba minimálnu údržbu. Choďte teda tmavšie! Táto zmes mu umožňuje bezproblémový rast. “

Tento štýl je skvelý pre ženy, ktoré chcú špičkové farby, ale nemusia mať čas na udržanie celoplošnej blond alebo tradičného melíru. Kratší textúrovaný vzhľad je najvhodnejší, ak nie je preštylizovaný tmavohnedými farbami vlasov.

Tmavočerveno-hnedé vlasy

Tmavočervená hnedá farba vlasovInstagram @casskicksbrass

Tieto tmavočerveno-hnedé vlasy sú luxusné a na svetlý tón pleti pôsobia lichotivo. Vďaka svojim bohatým tónom vyzerajú hrubé vlasy živé. Na ochranu červenohnedej farby sú najlepšie šampóny a kondicionéry bez síranov. Užitočný je aj šampón a kondicionér, ktorý nanáša červenú farbu od stylistu alebo profesionála! Uľahčí vám domácu údržbu.

Gaštanová hnedá so svetlohnedými odleskami

Gaštanová hnedá so svetlohnedými odleskamiInstagram @ga_beauty89

Tento tmavý gaštanový odtieň so svetlohnedými odleskami je rozmernou balayage v teplých tónoch. Vytvorila ho vlasová výtvarníčka Gaby Koite z Alringtonu, TX.

“Najlepšia vec na tom je farba,” tvrdí Koite. “Vyzerá to tak prirodzene, najmä na tmavšom základe!” Zamerajte sa na väčší jas okolo tváre a okolo koncov. Požiadajte svojho koloristu, aby vytvoril koreňovú taveninu, aby sa prírodné hnedé korene dokonale spojili. “

Táto hnedá farba vlasov je pre ženy, ktoré hľadajú zmenu farby vlasov, ale nie sú pripravené urobiť taký obrovský skok, aby sa stali blondínkami.!

“Táto tmavohnedá farba je udržiavaná, ale nie príliš,” dodáva. “Na retušovanie základne a tonera stačí prísť každé 3-4 mesiace.” Raz týždenne používajte modrý šampón, aby sa mosadz nedostala do tmavších kaderí a aby medzi schôdzkami retuše vyzerali sviežo. Znížte teplotu na vykurovacích nástrojoch a vždy používajte tepelnú ochranu! “

About the author