21 ohromujúcich príkladov Balayage pre tmavé vlasy (2021 fotky)

Balayage pre tmavé vlasy je úžasný spôsob, ako použiť farbenie voľnou rukou na dosiahnutie prirodzeného a nenáročného výsledku. Presnosť a odbornosť sú kľúčom k vytvoreniu tohto moderného štýlu.

Farbári na vlasy používajú jemné, operené pruhy na zosvetlenie prameňov a získanie ľahkého pobozkaného vzhľadu na brunetových prameňoch. Umožňuje vyrastať prirodzeným koreňom.

Celebrity a ovplyvňovatelia krásy preberajú tento súčasný vzhľad kvôli svojmu výrazne menej škodlivému vplyvu na vlasy, najmä na tmavé tóny, ktoré pri použití konvenčných metód farbenia vlasov vyžadujú viac procesov odfarbovania..

Nielen to – balayage tmavé vlasy sú tiež známe svojimi jednoduchými výhodami, ktoré dodávajú vašim prameňom úžasný objem a rozmer rýchlym a jednoduchým spôsobom! Ešte lepšie je, že balayage môže ísť na akúkoľvek dĺžku a typ vlasov! Existuje skutočne veľa variácií, ktoré tento farebný trend môže ponúknuť. Je na vás, ako si to prispôsobíte.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite našu zbierku niektorých z najlepších fotografií balayage pre tmavé farby vlasov!

Medové prednosti na hnedých vlasoch Espresso

Medové prednosti na hnedých vlasoch EspressoInstagram @hairbyshelbyrae512

Vychutnajte si studené aj teplé odtiene zmiešané vo vašich zámkoch s nádhernou medovou balayage, ako je táto balayage s hnedými vlasmi!

Stuhy zlatého medového odtieňa vytvárajú lesk a krásny rozmer vašej prirodzenej farby vlasov, ktorá úžasne vyžaduje nízku údržbu..

Bohatá hnedá plavba pre prírodné kučery

Bohatá hnedá balayage pre prirodzené kučeryInstagram @balayage.by.kass

Bohatá tmavohnedá balayage pre prírodné kučery vytvára rozmer a dodáva tmavým vlasom prirodzený odtieň bozkávaný slnkom. Aby kučery vyzerali sviežo a hydratované po farbení, požiadajte svojho stylistu o hydratačnú masku.

Mahagónska Balayage

Mahagónová balayageInstagram @thechloeerae.hair

Mahagónová balajáž pre tmavšie vlasy pristane každej pleti. Umožňuje jednoduchú údržbu, poskytuje nádhernú farbu a dodáva perfektný rozmer. S mahagónovou balayage v tmavých vlasoch sa nedá nič pokaziť.

Bronzová Balayage

Bronzové balayage vlasyInstagram @hairbeautystudio.cabeleireiros

Vďaka tejto bronzovej balayage bude každý na vás pozerať niekoľko minút. Bohatosť medených tónov vás rozžiari a dodá vašim vlasom bohatosť. Styling vašich vlasov s vlnami ešte viac predvedie hrejivú kovovú žiaru tejto farby.

Najdôležitejšie body platinovej plavby na tmavých stromoch

Hlavné body platinovej balayage na tmavých stromochInstagram @awedeewolff

Platinové balayage melíry na tmavých kaderách sú dokonalým odtieňom vlasov v každom ročnom období. V súčasnosti môžete vyskúšať množstvo trendov v oblasti chladných tónov a budú perfektne ladiť s chladnejšou pleťou. Správny výber odtieňa zvýrazní vaše prirodzené vlastnosti!

Ash Blonde zdôrazňuje tmavé vlasy Balayage

Ash Blonde zdôrazňuje tmavé vlasy BalayageInstagram @annietrangstylist

Premeňte svoju čiernu hrivu na vysoko kontrastnú popolavú dimenzionálnu blondínku s balayage! Podľa stylistky Annie Trang sú panenské vlasy najlepšie na zdvíhanie, čo má za následok super čistý a svieži vzhľad..

Takýto štýl balayage pre tmavé vlasy je ideálny, ak chcete pre zmenu zažiť niekoľko blond odtieňov vlasov.

Svetlohnedé melírované vlasy na tmavohnedých vlasoch

Svetlohnedé melírované vlasy na tmavohnedých vlasochInstagram @maaargaaritashair

Dobrota maslovej a mliečnej čokolády dokazuje, ako úžasná zmiešaná balayage môže dopadnúť.

Takéto odtiene sa líšia na dlhých zdravých vlnách! Začnite svetlohnedou farbou v strednej dĺžke tmavohnedých vlasov, aby ste si udržali štýl bez údržby, ktorý môže trvať mesiace!

Blonde Highlights Balayage pre tmavé čierne vlasy

Blonde Highlights Balayage pre tmavé čierne vlasyInstagram @loveurhairr

Sme ohromení ohromujúcim vysokým kontrastom, ktorý tento blond účes balayage dáva.

Blond melír na tryskových čiernych vlnách vytvára jednoduchú, ale sexy a efektívnu balayage na čiernych vlasoch, ideálnu pre dámy s teplým tónom pleti.

Bohatá burgundská a tmavá čokoláda Balayage

Bohatá burgundská a tmavá čokoláda BalayageInstagram @wolfxmua

Tmavo teplá červená a chladná brunetka sa k sebe určite krásne hodia, ak sú zmiešané presne s balážikom. Táto zmes dodáva krátkym vlasom definíciu, najmä pri vrstvených vlnách.

Meď zvýrazňuje Balayage na tmavých vlasoch

Meď zvýrazňuje Balayage na tmavých vlasochInstagram @beauty_byeleni

Ak chcete zosvetliť svoju chladnú čiernu hrivu teplými tónmi červenohnedej a dodať jej lesk, rozhodnite sa pre medenú baláž na tmavých vlasoch.

Ako vidíte, táto balayage vyzerá skvele na rovných vlasoch a rovnako dobre by vyzerala aj na vlnitých vlasoch.

Slnkom bozkávaná plavba s tmavým popolavým hnedým a zlatými tónmi

Slnkom bozkávaná plavba s tmavým popolavým hnedým a zlatými tónmiInstagram @candy_hairart

Zlatá balayage môže vášmu tmavo popolavo hnedému základu dodať lesk a lesk.

Niektoré maslové dotyky a chladné plážové vlny sú perfektnou kombináciou, ktorá dodá vašim brunetovým vlasom hĺbku a textúru a vytvorí tak balayage vzhľad pobozkaný slnkom..

Čierna až strieborná Balayage Ombre

Čierna až strieborná Balayage OmbreInstagram @hairbyapes

Kto by neprepadol tejto závratnej balayage s vysoko kontrastnou taveninou farby vlasov?

Vrstvené vlny v tvare V a metalické strieborné podtóny vytvárajú úplne sexy vzhľad a zosilnia vaše prirodzené vlasy.

Deep Purple Balayage Highlights

tmavofialové melódie balayageInstagram @memmieyo

Tieto tmavé balayage vlasy sú jednou z úžasných alternatív – rozmerná slivka na vlnitých vlasoch môže spôsobiť, že vaša hriva bude lesklá a plná života.!

Rose Gold Balayage Highlights na krátkych tmavých kakaových vlasoch

Rose Gold Balayage Highlights na krátkych tmavých kakaových vlasochInstagram @nancileehair

Posuňte klasickú balayage na vyššiu úroveň tým, že prejdete do ružova, ktoré rozžiaria vaše prirodzené tmavé tmavovlásky.

Tento trhaný a strapatý bob je dokonalým plátnom pre túto ľahko hnedú farbu vlasov.

Tmavé vlasy Mocha Balayage s červenými odleskami

Tmavé vlasy Mocha Balayage s červenými odleskamiInstagram @hairby_ashleyr

Prskajte v tomto sexi karmínovom vlnitom strednom účese, urobenom balayage technikou! Je to úplne win-win pre svoju húževnatosť a nízke nároky na údržbu.

Midnight Blue Balayage Highlights na čiernych vlasoch

Midnight Blue Balayage Highlights na čiernych vlasochInstagram @jameslighthiser

Tieto vlny azúrových pruhov na prirodzene tmavých vlasoch vytvárajú sofistikovanú inšpiráciu pre balayage!

Je to očarujúce na svetlej až strednej pokožke a môže byť rozkolísané akýmkoľvek typom vlasov.

Jemná svetlo hnedá až tmavá Balayage Ombre

Jemná svetlo hnedá až tmavá Balayage OmbreInstagram @amandagreen_hairloomsalon

“Za týmto účelom sme jej letné zámky previedli do svetlejšieho odtieňa bohatej hnedej a sýtej karamelovej balayage,” hovorí stylistka Amanda Green z Oxfordu, AL. “Páči sa mi spôsob, akým tento vzhľad napodobňuje prirodzené tóny bozkávané slnkom.” Karamelové stuhy praskajú a poskytujú krásny kontrast proti tmavšiemu tónu určitým pohybom po koncoch. “

Zelená uvádza: „Získanie balayage melíru pre hnedé vlasy je ideálne pre ženy, ktoré sa nemôžu vždy dostať do salónu každých 4-6 týždňov, ale chcú zostať v trende.“

Balayage je fantastický nápad pre ženy pripravené odtrhnúť sa od tradičných vrcholov a slabostí. Ak ste pripravení na nízke nároky na údržbu, je to pre vás!

Tmavé až blond ombre na vlasoch Brunette Balayage

Tmavé až blond ombre na vlasoch Brunette BalayageInstagram @fourthgeneration_hairstylist

Toto zažité balayage ombré vytvorila senior stylistka Taylor Hawkins z Aiken, SC.

“Najkrajšie na tom je, že hoci to bolo čerstvo urobené, vyzerá to prirodzene a je to štýl s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu,” hovorí Hawkins..

Hawkins odporúča používať doma profesionálne výrobky. “Kondicionačné ošetrenia raz za mesiac a profesionálne každodenné produkty značky sú nevyhnutné.” Tento druh vlasového nápadu má vyzerať dokonale zmiešane, či sú vlasy rovné alebo kučeravé, takže nezabúdajte-prirodzený vzhľad je kľúčový, “vysvetľuje.

Brunetkové balayage ombré môže byť pre každú ženu. Malo by sa to však vykonávať iba na ženách, ktoré nemajú vo vlasoch umelú farbu. V zásade teda platí, že ak ste brunetka a chcete byť svetlejšia, ale nechcete s tým držať krok každých 6 týždňov, je tento vzhľad pre vás.!

Prirodzené vlasy Balayage so sivými odleskami

Prírodné balayage vlasy so sivými odleskamiInstagram @jordischon

Najkrajšie na tomto prírodnom vzhľade balayage je, že sivé odlesky pomáhajú miešať prírodné šedé. “Namiesto toho, aby sme sa skrývali pred šedinami, rozhodli sme sa ich objať a dokonca vylepšiť,” hovorí hlavný kolorista Jordi Schönwetter z Langley, BC.

Bez ohľadu na to, aké sú ohromujúce, šedivé vlasy nie sú pre každého. Vzhľadom na to, aké sivé alebo strieborné vlasy majú vysokú údržbu, je Schönwetter vždy realistická so ženami, ktoré chcú výsledky ako tieto.

Schönwetter vysvetľuje, že je dôležité mať doma profesionálnu starostlivosť o vlasy, a vysvetľuje: „Na farbenie sivého tónu používajte šampón bezpečný pre farby, blond šampón (na boj s brassiness), bielkovinové a hydratačné ošetrenia a každé 3 až 6 týždňov. . ”

Ak sú vlasy tmavé, či už sú prírodné alebo farbené, dosiahnutie podobných výsledkov môže trvať niekoľko sedení, preto je dôležité byť trpezlivý a urobiť všetko potrebné pre dosiahnutie cieľa..

Sýto Auburn Červená farba na vlasy Balayage

Sýto Auburn Červená farba na vlasy BalayageInstagram @meganrosehairstylist

“Je to západ slnka pri západe slnka s dlhými vrstvami v tvare V a dôkazom, že balayage nie je len pre blondínky,” hovorí kaderníčka Megan Rose zo Seattlu, WA..

Rose hovorí, že tento pohľad je horúci pre tmavovlasé ženy, ktoré chcú veci okoreniť! “Dal som vlastnú farbu ako prekrytie bezprostredne po jej balayage, aby som vytvoril tieto nádherné tóny,” dodáva.

Balayage a tmavé vlasy nie sú skvelé len pre dlhé vlasy, ale stredne dlhé lalôčiky aj s týmto typom rozmerovej farby vyzerajú neuveriteľne. Je to tiež skvelý úvod do farby vlasov pre brunetky, ktoré sa ešte neodhodlali.

Najdôležitejšie body Caramel Balayage na tmavohnedých vlasoch

Najdôležitejšie body Caramel Balayage na tmavohnedých vlasochInstagram @locksby_lulu

Karamelová balayage je taká krásna a vytvorila ju kaderníčka Alyssa Oolman z Colorado Springs, CO.

“Niektoré z mojich obľúbených vecí s touto farbou sú vrcholy a pády jej prirodzeného koreňa medzi ručne maľovanými kusmi,” hovorí Oolman. “Použitie rôznych typov zosvetľovačov a objemov vývojky vám tiež umožní vytvoriť veľa dimenzie v rámci vašich odľahčených kúskov.”

Techniky ručnej maľby a balayage sú už k dispozícii a nikam sa nechystajú. Tento štýl farieb je tak prispôsobiteľný – môžete pridať rozmer kdekoľvek chcete. Umiestnenie ľahších kúskov je veľmi dôležitou konverzáciou s vašim stylistom.

Oolman vysvetľuje: „Ľahšie kúsky a miesto, kde ich môžete umiestniť, môžu buď vylepšiť funkciu, zamerať sa na jednu oblasť, alebo mať„ peňažný kus “na rozjasnenie zosvetlených kúskov priamo okolo tváre, aby ste vylepšili svoj vzhľad!”

Ďalším faktorom, na ktorý by ste pri tejto farbe mali myslieť, je tvar tváre a životný štýl! Ľahšie kúsky upútajú pozornosť, tmavšie naopak.

Oolman vždy odporúča prísť medzi svoje blondingové služby na službu lesklého farbenia, aby pomohla zachovať a vylepšiť tóny, ktoré chcete vo svojej balayage pre hnedé vlasy vidieť! “V závislosti od toho, aké blond vlasy chcete, aby boli vaše vlasy, dosiahnutie tejto techniky môže trvať niekoľkokrát.” Majte to na pamäti, keď uvažujete o vykonaní balayage, “dodáva.

About the author