21 ohromujúcich príkladov najdôležitejších udalostí karamelovej balajágy na rok 2021

Caramel balayage je nádherná technika farbenia vlasov, ktorá jemne vbieha do svetlých a prirodzených brunetových farieb, zvyčajne do tmavšej základne, aby docielila ľahký a bozkávaný vzhľad bez námahy..

Jednou úžasnou črtou tejto trendovej techniky zvýraznenia je to, že výsledkom je vysoko kontrastný vzhľad, ktorý krásne vytvára viacrozmerný vzhľad.!

Mať balayage samozrejme znamená aj menej údržby a styling bez námahy. (Je to ľahké pre vás 💰 a tvoja ⏰).

Ďalším dôvodom, prečo si zamilovať tento farebný trend, je to, ako textúra vlasov vyzerá viac definovaná a vylepšená, keď je v prirodzenom, jasnom svetle. Upravte si svoje pramene vlnami alebo kučerami a získajte nádhernú objemnú zmes alebo rovné vlasy, aby ste predviedli hladký prechod farieb..

Nižšie som zostavil niekoľko úžasných príkladov trendu lahodných karamelových balayage vlasov. Mňam!

Karamelová balajáž na hnedých vlasoch

Karamelová balajáž na hnedých vlasochInstagram @konstantinos_hair

Teplá karamelová zmes na brunetových vlasoch ponúka jedinečný kontrast pre výraznejší a rozmernejší účes. Je to univerzálny odtieň, ktorý vyzerá brilantne na všetkých odtieňoch pokožky.

Hnedá s jahodovou blond plavbou

Hnedá s jahodovou blond plavbouInstagram @reddoorsalon_amherst

Zachyťte svetlo na svojich vlasoch s touto ružovou taveninou, vďaka ktorej sú brunetové vlasy ešte krajšie a lesklejšie! Vlnitý alebo rovný, tento náter úplne funguje na každom!

Tmavý karamel s medovými odleskami

Tmavý karamel s medovými odleskamiInstagram @salonmiabellallc

Vychutnajte si trochu žiary z týchto sladko tónovaných čokoládových vlasov, ktoré vám dodajú svieži vzhľad! Úžasné na akejkoľvek dĺžke a štruktúre vlasov!

Zlatistohnedé odlesky na svetlohnedých vlasoch

Zlatistohnedé odlesky na svetlohnedých vlasochInstagram @alyssa_at_pinupcurls

Tieto hypnotizujúce maslové blond svetlohnedé vlasy sú tak hodvábne a hladké, že vlasy pôsobia jemne a zdravo!

Ash Blonde a karamel

popolavá blond a karamelová balayageInstagram @xoxo_balayage

Slaná karamelová balajáž na krátkych vlasoch

Slaná karamelová bajáž na krátkych vlasochInstagram @live_love_dohair

Elegantná verzia slnkom pobozkaného plážového vzhľadu na vlnitom bobu s okrajmi-tento účes vyzerá úžasne na každom, kto hľadá drzý vzhľad.!

Toffee Balayage Hlavné body

Toffee Caramel Balayage Hlavné bodyInstagram @morgan_warmerdam_hair

Jeseň nemôže prísť skôr s touto lahodnou a osviežujúcou taveninou farby na vlasy. Je to jednoduché, ale krásne a funguje dobre s prírodnými tmavými farbami vlasov.

Brunetky farbené vlasy

Karamelová balayage na brunetovej farbe vlasovInstagram @colorbyciarra

Doprajte svojim prírodným čokoládovým vlasom nádherný svetelný efekt a získajte tieto sladké a teplé odlesky! Ideálne pre vlnité vlasy akejkoľvek dĺžky!

Brunetka až blond Ombre

Brunetka až blond OmbreInstagram @hairgirl541

Zbavte sa svojich plochých vlasov pomocou tejto super nádhernej farebnej taveniny od tmy po svetlo! Vyskúšate si, aké to je byť blondínka bez všetkej údržby, ktorú vyžaduje.

Q&Autorka štýlu, Miranda Hyde

Stylista / kaderník v salóne Devyani v Grants Pass, ALEBO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je krásnou reprezentáciou balayage na prírodnej báze, a keď mám na mysli prírodnú bázu, odkazujem na to, že tento hosť si užíva svoju prirodzenú farbu vlasov a chcel len dodať jej koncom rozmer a ľahkosť..

Na vytvorenie priestoru a rozbitie jej predchádzajúcej farby som použil Paul Mitchell Skylights (zosvetľovač na báze ílu). Akonáhle bol tento proces dokončený, prešiel som cez vlasy a vylepšil farbu stredného drieku pomocou Paula Mitchella The Demi. Demi je polopermanentná farba na vlasy s gélovou viskozitou, ktorá kĺže po vlasoch. Dodávalo nádherný lesk a kontrolovalo zbytočné teplo a zároveň pomáha miešať prirodzenú farbu so sekundárnou farbou.

Na koncoch som prešiel cez farebné koliesko a vybral som farbu od Paula Mitchella The Color XG, aby som zjemnil zostávajúci pigmentový tón a dodal jemnosti farbe na koncoch. Strih bol určený tým, kde farba vo vlasoch žila, aby ich dopĺňala.

Tento hosť chcel zachovať čo najväčšiu dĺžku, ale mal veľa pohybu a tela. Ako stylistka so skvelou komunikáciou a inšpiratívnymi fotografiami nám poskytla predstavu o tom, kam farbu umiestniť a ako ju predviesť krásnym účesom. Milujem rozdiely medzi teplými a chladnými tónmi, mám pocit, že hra na týchto rôznych tónoch robí kombináciu popovou!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Opýtajte sa sami seba, kde teraz žije vaša farba. Máte už napríklad svetlé vlasy a údržba je príliš náročná, alebo máte tmavohnedé a chcete, aby sa do vlasov vrátila viac svetlosti. Tiež musíte niekedy zvážiť, či integrálna hodnota vlasov vydrží proces zosvetľovania na koncoch, aby vznikol tento vzhľad.

Tento vzhľad môže byť rovnako jednoduchý ako služba zvýraznenia alebo úplná korekcia farieb. Väčšina hostí prichádza s nerealistickými očakávaniami a predpokladá, že balayage sa dá dosiahnuť v rámci jedného stretnutia trvajúceho 2,5 hodiny, ako keby sa ich bežný farebný termín uskutočnil v rámci. Tento vzhľad mal dve schôdzky po 3 hodiny. Aj keď je údržba extrémne nízka, práve to táto dvojnásobná matka pracujúca na plný úväzok potrebovala.

Táto farebná technika práve šliape a existuje mnoho rôznych farieb a nápadov na umiestnenie, ktoré vytvoria buď pochmúrne zafarbenie s nízkymi nárokmi na údržbu alebo dramatický hombre pre každého.!

Čierna až karamelová Ombre

Čierna až karamelová OmbreInstagram @hairbykatelyn_greer

Q&Autorka štýlu, Katelyn Greer

Hairstylist @ Amber Rene Salon v Sandy, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o taveninu karamelovej farby – základ z tmavej čokolády roztopený do teplých karamelových koncov. Vlasy boli natiahnuté a potom farbené na zmiešaný prechod. Mäkké vlny boli vytvorené použitím žehličky, vďaka ktorej farba vyskočí.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Balayage rastie tak prirodzene, že je to skvelý vzhľad pre niekoho, kto chce nenáročné na údržbu a menej časté návštevy salónu. Karamelové tóny sú skvelou voľbou pre brunetky, ktoré chcú byť svetlejšie, ale nechcú byť blond. Táto farba nie je obmedzujúca. Môže fungovať pre každý typ vlasov a tvar tváre.

Vždy odporúčam farebne bezpečný šampón a kondicionér, aby farba nevybledla. Bezoplachová kúra je tiež ideálna na dodanie vlhkosti späť do vlasov po akejkoľvek službe farbenia. Odporúčam tiež tepelnú ochranu, aby vaše vlasy vyzerali zdravé a lesklé.

Teplá blond plavba na kučeravých vlasoch

Teplá karamelová blond plavba na kučeravých vlasochInstagram @radikálne

Q&Autorka štýlu, Danielle Green

Zakladateľ & Stylista úrovne IV @ Radically Curly Hair Salon v Henderson, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Miloval som vytváranie tohto vzhľadu na Natašiných prirodzene kučeravých vlasoch. Najlepšie na tom je vysoký kontrast medzi svetlými a slabými svetlami. Táto technika prináša definíciu a odráža jas, vďaka ktorému jej kučery vyskočia!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto kučeravá technika je nenáročná na údržbu a je ideálna pre kučeravé dievčatá, ktoré radi navštevujú salón dvakrát ročne kvôli zvýrazneniu. Správna domáca starostlivosť šampónom bez síranov alebo (spoločným umývaním) a hĺbkovým kondicionérom raz týždenne je ideálna na udržanie zdravia vlasov. Kudrnaté strihy 4-6 krát za rok udržia konce zdravé.

Butterscotch Balayage na čiernych vlasoch

Butterscotch Caramel Balayage na čiernych vlasochInstagram @jacky.alchemist

Q&Autorka štýlu, Jaclyn Madrid

Stylista / majiteľ @ Alchemy Salon v Houstone, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto svetlohnedé vlasy nazývam báječné zlaté karamelové cripy! To, ako vlny a farby ľahko prúdia dohromady, mi pripomína jablká namočené v karameli!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvážte svoju rannú rutinu. Ak so svojimi vlasmi nerobíte veľa a majú navyše kučery, nebudú vyzerať rovnako. Ak chcete získať tento vzhľad, museli by ste ho neustále upravovať. Je to tiež pre niekoho, kto chce farbu s nízkymi nárokmi na údržbu. Táto fotka bola urobená 4 mesiace potom, čo som ju vyfarbila. Vlastne sa prišla len ostrihať!

Táto farba je ideálna pre každého, ale závisí to od toho, ako chcete dosiahnuť výsledok. Každá textúra a štýl vlasov je tak odlišný. V porovnaní s niekým s ľahkou vlnou to nebude najlepšie pre niekoho s kučeravými vlasmi. To isté platí pre výrobok. Niektoré môžu mať viac kučeravosti ako ostatné, takže sušič vlasov je veľmi dôležitý. Keď hľadáte štýl, nájdite si taký, ktorý bude mať rovnaký typ vlasov a textúru ako tie vaše.

Medená červená s jemnými karamelovými melódiami

Medená červená s jemnými karamelovými melódiamiInstagram @colored_by_ashley

Q&Autorka štýlu, Ashley Brinker

Hairstylist @ The New You Styling Salon in Erie, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to ročné obdobie – svetre, tekvicovo korenené latté a jesenná farba vlasov! Tomu hovorím horký karamelový jablkový mušt. Milujem hĺbku a rozmer, ktorý táto farba vlasov má. Ručná maľba pár kúskov karamelu sem tam dodá punc jasu bez toho, aby jej ubrala na nádhernej základnej farbe.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Požiadajte svojho stylistu, aby sa držal karamelu alebo karamelu s červeným nádychom. Chcete, aby sa farby naozaj dobre kombinovali. Na základňu som použil zmes RB Paula Mitchella a na zvýraznenie jej zvýraznení som použil PM Shines. Červené od Paula Mitchella sú úžasné! Má prirodzene kučeravé vlasy, a tak som strihala v niektorých vrstvách, aby som trochu odľahčila váhu.

Je dôležité udržať si kučery zvlhčené, takže sa uistite, že robíte týždenné ošetrenia doma. Odporúčam tiež svojim klientom, aby si raz za čas dopriali hlbšie ošetrenie v salóne. Tento hosť skončil s linkou Curls od Surface a dal som jej niekoľko voľných kučier, aby skutočne predviedla svoju farbu.

Čokoládová Balayage

Čokoládovo -karamelová balajážInstagram @salonzhenya

Q&Autor štýlu: Zhenya Lazarchuk

Stylista & Owner @ Salon Zhenya v Studio 60 v Woodfin, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem túto jemnú balayage, pretože poskytuje viacrozmerný efekt pre niekoho, kto nechce drastickú zmenu. Keď farba vlasov nie je silne kontrastná, farba jemne rastie a zaisťuje údržbu nenáročnú na údržbu. Jemné odlesky tiež vytvárajú žiaru okolo tváre pre mladší pocit.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Účes je ideálny pre takmer každého. Neodporúčam to pre podlhovastý tvar tváre, pokiaľ nie sú pridané ofiny. Vlasy je možné stiahnuť alebo nechať dole. Tento strih sa odporúča osobám, ktoré majú malú telesnú vlnu alebo kučery. Vrstvy umožňujú, aby kučery a vlny boli verné svojej forme a boli viditeľnejšie definované. Táto farba a strih sú skvelé pre všetky životné štýly, od čerstvej mamičky, ženy profesionálnej kariéry, po aktívneho jednotlivca a kohokoľvek medzi tým!

Najlepšie vlasové výrobky na udržanie slimáka by mali byť vždy bezoplachový kondicionér! Na uľahčenie definovania vrstiev a kučier sa na tvarovanie tohto štýlu odporúča ľahká pena. Osobne milujem dokončenie štýlu ľahkým lakom na vlasy a leskom. Vždy dodržiavam tri pravidlá, ktoré ma Veda naučila a upravovala vlasy. Príprava – Štýl – Dokončiť. Výrobky sa odporúčajú pre každý krok, aby váš štýl vydržal celý deň.

Sunkissed Caramel Balayage na tmavohnedých vlasoch

Karamelová balajáž na tmavohnedých vlasochInstagram @aligoodson

Q&Autor štýlu, Ali Goodson

Stylist @ Fisher Experience Salon v Braintree, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to pre tých, ktorí chcú mať rozmer a kontrast, ale nenáročné na údržbu! Bavíme sa rôznymi farbami a tónmi na koncoch. Tento vzhľad je dosiahnutý pomocou balayage a tónovania do karamelového tónu.

Kate Middleton bola našou inšpiráciou! Použili sme sadu štýlov s nástrekom na textúru a 1 1/4 palcovou curlingovou palicou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad začína skvelou ochranou proti teplu a základným sprejom. Rada používam kadernícky olejový sprej Bumble a Bumble s 5 až 10 sprejmi na celú hlavu na čisté uterákom vysušené vlasy. Potom použite B.B. zahusťovaciu penu, zapracujte ju v korienku a potom ťahajte smerom nadol ku končekom, aby ste v štýle extra držali. Vyfúkajte okrúhlou kefou strednej veľkosti a po úplnom vyschnutí nastriekajte štruktúrovaný lak na vlasy.

Strihanie vlasov je najľahší a najčistejší spôsob, ako získať požadovaný účes! Vezmite si palce hrubé časti a dvakrát zabaľte vlasy od tváre, pričom končeky držte von. V zadných častiach prepnite nahor a vytvorte veľmi strapatý vzhľad. Nastriekajte lak na vlasy skôr, ako rozčesáte kučery prstami, aby mali vlasy čas na zafixovanie a zafixovanie..

Svetlé karamelové odlesky na hnedých vlasoch

Svetlé karamelové odlesky na hnedých vlasochInstagram @laurenbakerhair

Q&Autorka štýlu, Lauren Baker

Hairstylist / Makeup Artist @ Bella Style Salon v Slidell, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto svetlé karamelové odlesky na hnedých vlasoch majú taký jemný a jemný vzhľad, ale zvýrazňujú jej prirodzenú farbu zmiešaným karamelovým kontrastom. Najlepšie na tom je, aké je to všestranné a stále to vyzerá prirodzene.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je skvelý pre každého, kto chce konkrétne vylepšiť svoju prirodzenú farbu, pretože dodáva hĺbku a kontrast bez toho, aby ste mu ubrali. Vyzerá to dobre, keď je štylizovaný a keď je vyhodený do drdolu, je to úžasne nízka údržba!

Mahagón

MahagónInstagram @glhgmarkham

Q&Autorka štýlu, Nicole

Stylistka @ Galéria vlasov Great Lengths v Markhame, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Najlepšie na tomto mahagónovom vzhľade je, že to bol vlastne pokus o ružové zlato. Museli sme to brať postupne, pretože jej vlasy sú prirodzene na úrovni 3/4, takže sme šli s tým, čo jej vlasy zosvetlili..

Chcel som to urobiť bez toho, aby som musel robiť kompromisy v dĺžke, pretože ju chcela udržať dlhšiu a toto je nádherná farba, ktorú sme obaja milovali! Opísal by som to ako chladnú tlmenú mahagónovú hnedú.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

To si vyžaduje údržbu. Módne odtiene buď zmiznú, alebo sa stmavnú oveľa rýchlejšie ako bežný odtieň, najmä ak sa doma nepoužívajú výrobky bezpečné pre farby. Ak máte záujem o zachovanie tohto nádherného odtieňa, odporučil by som obnovenie farby každých 6 až 8 týždňov. Je to pre vašu priemernú ženu, ktorá má rada jednoduchosť, ale aj zábavu. Je to perfektný jesenný odtieň, najmä ak máte viac ako 50 rokov.

Tento vzhľad bol upravený sprejom a vyhladzovacím krémom Electric London pred sušením a potom vyžehlený vlnou a zakončený Joico Beach Shake, aby získal textúru a lesk..

Hlboké karamelové odlesky na tmavých vlasoch

Hlboké karamelové odlesky na tmavých vlasochInstagram @hairbyhiggins

Q&Autorka štýlu, Courtney Higgins

Pokročilý akademik, kolorista, študent @ Veľký salón Valentina vo Whitby, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o balayage s vysokým kontrastom a vzhľadom inšpirovaným jemne roztaveným karamelom. Som úplne zamilovaná do toho, ako sa svetlá kaskádujú okolo jej najkrajších čŕt, ako sú pery, lícne kosti a nádherné oči..

Karamelové tóny tak dobre zahriali a doplnili tón jej pokožky a skutočne jej dodali celkovú prirodzenú žiaru. Po tom, čo jej box dlhé roky farbil vlasy na čierno, sme boli obaja nesmierne spokojní s tým, ako svetlé vlasy vám ju umožnili získať, čo je veľmi vzácna príležitosť. Bohovia vlasov boli v tento deň s nami.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Dôverujte tomuto procesu. Krása potrebuje čas a oplatí sa byť trpezlivá. Dôverujte svojmu vlasovému stylistovi a názorom, ktoré vám dáva. Balayage má tendenciu najlepšie vyzerať s vrstveným účesom, pretože pomáha predviesť rôzne tóny a rozmery vo vlasoch. Najlepšie je doplnený kudrlinami alebo štýlom jemných vĺn.

Niekto s opálenou, teplou pleťou mohol túto farbu určite stiahnuť ako nikto. Jednoduchý spôsob, ako zistiť, ktoré tóny vás najlepšie pochvália, je pozrieť sa na farbu vašich žíl na paži. Zelené žily môžete vytiahnuť teplé tóny nasávajú ako karamelky, gaštanové, bohaté hnedé.

Modré žily ste skôr na chladnejšej strane, takže najlepšie by vyzerali popolavé farby alebo chladné blondínky. Ak máte obe farebné žily, ste požehnaní. Môžete vytvoriť akúkoľvek farbu! Táto farba je sprevádzaná zelenými, hnedými alebo orieškovými očami a zaručene zastavíte ľudí na ceste a ich čeľuste dopadnú na podlahu.!

Caramel Brown Balayage na dlhých vlasoch

Caramel Brown Balayage na dlhých vlasochInstagram @maxineeglynn

Q&Autorka štýlu, Maxine Glynn

Master Stylist @ Instyle Salon (Inside JCPenney) vo Freehold, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je rozmerová karamelová balayage. Vylepšenie karamelových odleskov a zmiešanie v tmavších hnedých tónoch vytvára dokonalú jesennú zmes. Kombinácia svetlejších a tmavších prírodných tónov v kombinácii s prirodzeným štýlom jemných vĺn je mojou najobľúbenejšou vecou na tomto vzhľade.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Každý, kto túži a zvažuje získanie karamelovej balayage, by mal vedieť, že tento rozmerný vzhľad môže farbe dodať veľkú hĺbku, ale dá sa to urobiť aj spôsobom, kde je rozmer jemný a jemný, takže môže fungovať skutočne pre každého..

Na farebnej línii je možné pracovať s mnohými rôznymi prírodnými karamelovými tónmi, takže farba každého klienta je jedinečne formulovaná tak, aby zvýraznila jeho krásu a doplnila tón pleti. Karamelová balayage je perfektná farba, ktorú by ste mali zvážiť, ak hľadáte niečo s nižšou údržbou. Najdôležitejšie body Balayage sú operené až po korene, ktoré vytvárajú tieň, takže tento vzhľad rastie aj počas rastu.

Medovo hnedá Balayage na stredne dlhých vlasoch

Medovo -karamelová balajáž na stredne dlhých vlasochInstagram @xoxo_balayage

Q&Autorka štýlu, Ellie Block

Balayage / Highlight / Color Specialist @ Luxe a Boutique Salon v Lakeway, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Najlepšie na tomto vzhľade bolo, že toto bola vlastne korekcia farieb. Mala veľmi mosadzný, odrastený ombre bez rozmerov a dĺžok, ktorý nerobil nič iné, než že vyzeral škaredo. Najprv sme odrezali asi štyri palce a potom som jej zvýraznil a zosvetlil do vlasov, čím som dostal rozmer, ktorý veľmi potrebovala..

Chceli sme vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, a tak som jej zvýraznil balayaged vyššie okolo tváre a pustil sa do haló techniky pre jej boky a chrbát. Vybrali sme si karamelový tón, ktorý najlepšie dopĺňa jej tón pleti a prirodzenú farbu vlasov. Ďalšou dobrou vecou na tomto vzhľade je, ako prirodzene nádherné balayaged vzostupy a pády komplimentovali jej pleť a vrátili ju k životu.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Skúste niečo prirodzené, čo zvýrazní váš vzhľad, a nájdite tie správne tóny pre svoj jedinečný tón pleti. Odporúčam dimenziu všetkým svojim klientom, pretože vďaka nim sú hlavné body popové a prináša konečnému produktu oveľa viac života a krásy. Nechcete, aby vaše vlasy vyzerali príliš neprirodzene pre to, kým ste, takže zostaňte na úrovniach, v ktorých ste sa narodili, aby ste vyzerali dobre. Nechajte to jednoduché.

Ak chcete absolvovať karamelovú cestu, uistite sa, že zvolený toner je pre vás to pravé. Posledná vec, ktorú chcete, je mosadzná balayáž, ktorá má byť karamel. Táto balayage jej vydrží najmenej 4-6 mesiacov, ale radím vašim klientom, aby si prišli pre tonery a strihy každých 6-8 týždňov, aby vyzerali sviežo.

Bronde Balayage na rovných vlasoch

Bronde Balayage na rovných vlasochInstagram @katelyn_birky_hairstylist

Q&Autorka štýlu, Katelyn Birky

Hairstylist @ Blondies Hair Detailing vo Valparaiso, IN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je perfektné zvýraznenie karamelových balayage na rovných vlasoch. To, čo mám na tomto vzhľade najradšej, je, že to dokáže takmer každý! Dodá vašim vlasom taký rozmer, či už ich nosíte kučeravé alebo rovné.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je skvelý pre niekoho, kto môže chcieť mať vo vlasoch svetlejšie kúsky, ale nechce údržbu každých 4-6 týždňov. Udržuje ľahšie kúsky mimo vašu pokožku hlavy, takže nebudete mať taký prerastený vzhľad. Táto farba je ideálna pre tie profesionálne ženy a dokonca aj pre tie, ktoré zostanú doma, mamičky! Ako vždy by som odporučil šampón bezpečný pre farby, ktorý pomôže predĺžiť životnosť vašej farby a chráni pred teplom, aby boli vaše vlasy pekné a zdravé..

About the author