21 prekvapivo trendových nápadov so žltou farbou vlasov v roku 2021

Žlté vlasy sú módnou farbou, ktorá je jasná a odvážna. Niekedy sa im hovorí horčičné vlasy, žlté farby vlasov sú slnečnejším odtieňom blond. Ak si trúfate, rozhodnite sa pre žlté vlasy, pretože tento veselý odtieň je práve teraz veľmi trendy.

Žlté odtiene farbených vlasov bývali pre mnohých nočnou morou, ale odborní stylisti a celebrity teraz tento netypický odtieň objímajú a vzdialia sa od bežných blondínok. Hailey Baldwin je jednou z prvých, ktorá udáva trendy v oblasti horčičných prameňov, a nosila ju v neónovom prevedení!

Expert na módne farby Jaymz Marsters vo svojom kanáli známom ako IG ukazuje, ako úžasne a kreatívne môžete byť so žltými vlasmi. Držanie teplejších odtieňov, ako je tento jemný odtieň, je našťastie bezchybné pre akýkoľvek typ tónu pleti.

Pokiaľ ide o údržbu, žltá hriva nevyžaduje veľa v porovnaní s inými žiarivými módnymi odtieňmi. Aj keď sú po procese odfarbovania stále potrebné kvalitné výrobky, aby si zachovali žiarivosť a postarali sa o zdravie vašich vlasov. Dávajte si však pozor na to, že žlté vlasy mnohým ľuďom nesadnú a bude potrebných veľa ošetrení bielením a tonerom. Na zachovanie farby budete tiež musieť použiť výrobky, ktoré určite chránia pred vyblednutím farby.

Ak ste pripravení vyskúšať tento jedinečný odtieň, posuňte sa nižšie a pozrite sa na najtrendovejšie fotografie žltých odtieňov vlasov na Instagrame práve teraz!

Žlté a biele vlasy

Žlté a biele vlasyInstagram @donnabellahair

Keď všetko ostatné zlyhá, rozžiarte túto žltú farbu partnerstvom s platinovou blondínkou. Super odvážne a živé žlté blond vlasy, môžem povedať!

Ružová a žltá farba vlasov

Ružová a žltá farba vlasovInstagram @fullhairalchemist

Snívali ste niekedy o kreslených farebných vlasoch? Teraz môžete v skutočnosti nosiť citróny a broskyne s jemným odtieňom!

Bledá žltá

Bledá žltáInstagram @kirstenmci

Q&Autorka štýlu, Kirsten McIntosh

Stylista / farbista Updo @ Kirsten McIntosh na voľnej nohe v Oakville, ON

Ako by si to charakterizoval??

Tento bledožltý odtieň je veľmi svieži, ale napriek tomu prežitý, čo znamená, že vyzerá byť dokončený, ale zároveň nevrátený. Najlepšia časť o farbe sú 2 tóny, ktoré sa objavia, a spôsob, akým praskanie farby začína od koreňa. Každá blondínka by mohla nosiť tieto druhy farieb, pretože sú dočasné.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tieto pastelovo žlté vlasy sú skutočne niečo, čo by ste mohli krátkodobo športovať vďaka dočasnej farbe, ktorá sa vymyje v 6-12 umytiach v závislosti od šampónu, ktorý použijete, a od dočasného účinku účesu.

Modré a žlté vlasy

Modré a žlté vlasyInstagram @katiebendthair

Q&Autorka štýlu, Katie Bendtová

Hairstylist / Colorist @ Orting Hair Studio in Orting, WA

Ako by si to charakterizoval??

Mať žlté vlasy je skutočne odvážna voľba a zlatožltá určite rozjasní celý váš štýl. Tieto modré a žlté vlasy boli dosiahnuté použitím Trillion Tones ako jednostupňovej módnej farby na zdvihnutie a uloženie. Vyberte si žlto-modré kombo, pretože dopĺňa prirodzené tóny vo väčšine farieb pokožky a očí.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Mať pestrofarebné vlasy môže upútať veľkú pozornosť! Väčšina typov vlasov môže byť kandidátom na žlté vlasy, pretože vlasy po zosvetlení prirodzene dosiahnu žltý tón.

V závislosti od toho, ako tmavá je vaša prirodzená farba, určí proces, ktorý bude trvať, a ako svetlý/jasný bude výsledok. Živé farby vlasov budú vyžadovať prísnu domácu starostlivosť. Pomôže tiež iba šampónovanie raz alebo dvakrát týždenne so studenou/studenou vodou a kondicionovanie a opláchnutie v ostatné dni alebo použitie suchého šampónu..

Životnosť vašej žiarivo žltej farby vlasov závisí od vašej domácej starostlivosti, preto je najlepšie použiť výrobky odporúčané pre vaše vlasy vašim stylistom, aby vyhovovali presným potrebám vašich vlasov..

Čierna a žltá

čierno -žltý vlnitý bobInstagram @theodoraraptis

Tieto čierne a žlté vlasy majú správnu rovnováhu citrónovožltej, oranžovej farby a ebenovej farby, aby priniesli osviežujúci vzhľad priamo na vašu tvár! Pop of color skutočne vyniká a prináša váš vlnitý bob na úplne inú úroveň.

Pastelová žltá

Pastelová žltáInstagram @superbasic.hair

Obvyklí užívatelia dvojfarebných vlasov sa pokúšajú použiť techniku ​​ombre alebo balayage. Táto špičková práca pri farbení ponorom zaberá celú úroveň slnečných žltých farbených vlasov.

Žlté odfarbené vlasy na tmavej koži

Žlté bielené zámky na tmavej kožiInstagram @slayedbyblossom

Pozrite sa, akýkoľvek žltý účes alebo farba pristane ebenovým kráskam, takže vyskúšať tento nebude problém.

Krátka a žiarivo žltá

Krátke a žiarivo žlté vlasyInstagram @ryanerwin_hair

Keď máte tieto žlté vlasy, nie je miesto na zjemnenie! Neónový odtieň na punkových krátkych vlasoch zosobňuje postoj jazdy alebo zomierania.

Žltkasto sivé vlasy

Žltkasto šedá farba vlasovInstagram @amber.cuttinup

Nepravdepodobná kombinácia, ale taká, ktorá funguje! Tmavá farba, ktorá sa mieša do žltých vlasov s kanárikovými koncami, je prekvapivo dobrý pár.

Červené vlasy so žltými odleskami

Červené vlasy so žltými odleskamiInstagram @cabeloscoloridos66

Tieto červené vlasy so žltými odleskami skutočne predvádzajú tie dračie plamene!

Čierna a žltá ombra

Čierna a žltá ombraInstagram @chaannttt

S týmto účesom budú vaše žlté vlasy okamžite tým vynikajúcim módnym kúskom, keď budete leniví aktualizovať svoj šatník.

Žlté zvýraznenie

Žlté zvýrazneniaInstagram @hairbytaranichole

To môže byť váš prvý krok k tomu, aby ste mali žlté farby vlasov. Uľahčite si to tým, že to najskôr zvýrazníte a rozjasníte svoje karamelové zámky.

Mosadzná žltá farba vlasov

Mosadzná žltá farba vlasovInstagram @josiethestylist

Mnoho odtieňov žltej môže vyzerať ako neúspešné bieliace práce. Našťastie tento zasiahne perfektné miesto nie príliš žltej a blond.

Žlté slnečné svetlo blond vlasy

Žlté slnečné svetlo blond vlasyInstagram @hairby.bk

Prejdenie po žltých pruhoch na krátkych, blond vlasoch je živým prekvapením.

Oranžová, červená, žltá farba Ombre

Oranžová, červená, žltá farba OmbreInstagram @hannahdisconnected

Toto je jeden pre nerozhodnuté dámy. Spojte svoje odfarbené žlté vlasy s nádhernou oranžovou a pripravte sa na celodenné nosenie západu slnka.

Zelená a žltá

Zelená a žltá farba vlasovInstagram @hairbynakishac

Vďaka tomuto žltému odtieňu vyzeráte ako hrdinovia priamo z komiksov!

Fialová a žltá

Fialová a žltáInstagram @haironesalon

Správny pastelovo žltý odtieň pre obe farby, vhodne namiešaný, sa zdá, že sa veľmi dobre dopĺňajú.

Neónová žltá farba vlasov

Neónová žltá farba vlasovInstagram @aimeehairmakeup

Q&Autorkou štýlu je Aimee Jörliden

Kaderník & Vizážistka @ Aimee Hair & Make -up vo švédskom Helsingborgu

Ako by si to charakterizoval??

Jedná sa o skutočné vlasy a farbu, ktorá vyniká. Odvážiť sa mať žlté vlasy je posilňujúca vec. Buďte pripravení otočiť hlavy. Jasné neónové oranžové korienky dodávajú vlasom hĺbku a dopĺňajú neónové žlté vlasy.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Na takú výraznú farbu musia byť vaše vlasy v dobrom stave. Vlasy je potrebné predtým odfarbiť, aby boli zafarbené na žlto, a nie každý vlas tento proces zvládne. Preto farbu dopĺňa tupý strih. Skoro ako parochňa!

Použité farby boli od Guy Tang Mydentity – fénixov oheň a blesk. Vždy používajte Olaplex č. 3 doma.

Žltá ombra na dlhých vlasoch

Žltá ombra na dlhých vlasochInstagram @beautifulbreakdown

Q&Autorka štýlu, Sarah Manginelli

Kolorista / stylista @ Hairroin Salon v New Yorku, NY

Ako by si to charakterizoval??

Tieto slnečnicovo žlté vlasy ombré boli vytvorené bezšvovou zmesou aplikácie fólie a perfektnej sýtosti žltej pre živosť a lesk. Všimnite si prechodu prirodzených tmavých vlasov do žltých. Upravte si vlasy na uhladenie, aby ste mali veľa pohybu, aby ste predviedli prechod, ale aby aj žlté farbenie vlasov bolo také dramatické, ako vyzerá!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Živé farby vyžadujú veľkú pozornosť. Farebne bezpečné a tepelne chrániace výrobky pomôžu predĺžiť životnosť farby. Získajte prispôsobený farebný kondicionér, ktorý pomôže osviežiť farbu pri každom praní.

Pokiaľ ide o proces zosvetľovania, môže to byť menej náročný na údržbu, ak sa rozhodnete urobiť takto ombre žltú farbu vlasov. Všetko, čo má v sebe primiešané prírodné vlasy, sa bude ľahšie udržiavať a medzi zosvetľovacou službou to vyžaduje len osvieženie farby. Ak si necháte žlté vlasy prirodzené, hydratované a zdravé, vaše živé vlasy budú vždy vyzerať úžasne!

Tmavožlté kučeravé vlasy

Tmavožlté kučeravé vlasyInstagram @carlajimenez_d

Q&Autorka štýlu, Carla Jimenez

Farbiar / kaderník @ Black Academy Salon v Mexico City, Mexiko

Ako by si to charakterizoval??

Tieto tmavožlté pramene sú zábavou bez toho, aby boli dramatické. Farba a fúzia, ktorú má na konci, vytvárajú určitý účes.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Uistite sa, že sú vaše vlasy v dobrom stave a urobte dobré zafarbenie. Je dôležité nosiť tieto tmavožlté vlasy bezpečne a doma by ste mali byť veľmi opatrní pri konkrétnych výrobkoch, najmä pri suchých šampónoch.

Horčicovo žltá farba vlasov

Horčicovo žltá farba vlasovInstagram @fonsiedoeshair

Q&Autorka štýlu, Fonsie Vasquez

Hairstylist @ Chaveleeze Studio v El Paso, TX

Ako by si to charakterizoval??

Toto je nádherný lúč horčicovej žltej! Jeho teplo a živosť sú plusom, ako aj tým, že má celú farbu.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Uistite sa, že sa o to môžete postarať doma! Zvlášť ak idete z takej drastickej zmeny, musíte si byť istí, že všetka práca vykonaná na stoličke nevyjde nazmar doma. Požiadajte svojho stylistu, aby vás poslal domov s maskou Joico Defy Damage, aby si po odfarbení zachovala vynikajúcu integritu vašich žltých vlasov..

About the author