21 trendov tmavých blond vlasov v roku 2021

Tmavá blond farba vlasov je najtmavším odtieňom blond. Tmavšia blondínka má mnoho rôznych tónov, vrátane chladných, teplých a neutrálnych.

Odtiene tmavých blond vlasov sa môžu pohybovať od tmavého zlatého tónu po chladnejší tón tmavého popola, čo z neho robí všestrannú farbu vlasov pre všetky ročné obdobia a mnoho odtieňov pokožky. Teplejšie odtiene fungujú skvele na jar a v lete, zatiaľ čo chladnejšie a neutrálne blond odtiene fungujú dobre na jeseň a v zime.

Vedeli ste, že blond vlasy s vekom tmavnú? Pre každú ženu, ktorá mení farby vlasov a hľadá blond odtiene, je tmavší odtieň jednoduchším prechodom, pretože je tu viac na práci, pokiaľ ide o rôzne odlesky a kombinácie tmavších odtieňov..

Pred ďalšou schôdzkou si pre inšpiráciu pozrite tieto obrázky najlepších tmavých blond vlasov tejto sezóny!

Dark Roots s Ash Blonde

Tmavé korene s jaseňovou blond farbou vlasovInstagram @sofiafrancescabeauty

Tmavé korienky s jaseňovou blondínkou ponúkajú tmavovláske farbu vlasov s nízkymi nárokmi na údržbu. Korenistá tmavo jaseňová blond farba môže tmavovlasej dáme zachrániť niekoľko stretnutí v salóne.

Je to perfektné, ak nechcete časté zasadnutia o leskle každé štyri až osem týždňov. Ak chcete vytvoriť tieto tmavo blond korene, požiadajte o koreň tmavého tieňa a blond popola na úrovni 8.

Medová blondínka s tmavými blond koreňmi

Medová blondínka s tmavými blond koreňmiInstagram @vivi_solari

Medová blondínka s tmavými blond koreňmi je ľahký vzhľad pre ženy s tónmi olivovej a opálenej pokožky, ktorý nevyžaduje údržbu. Údržba sa pohybuje od 4 do 6 mesiacov, bez ohľadu na to, či je služba vrcholom alebo balayage.

Hlboký jahodový blond odtieň

Hlboký jahodový blond odtieňInstagram @slayedby.sav

Hlboký jahodový blond odtieň je vždy čerstvý a v sezóne. Jahodová blond farba je skvelá pre prírodné ryšavky, ktoré začali šedivieť a chcú udržať svoju červenú farbu nažive. Na dosiahnutie tejto farby vlasov by kaderníci použili hlbokú medenú farbu na prekrytie všetkých šedín v korienkoch a pridanie niekoľkých zvýraznení balayage na stredy a konce vlasov na rozjasnenie ich farby..

Smokey Mushroom Blonde

Smokey hubové blond vlasyInstagram @sayler.bryn

Blond vlasy s dymovou hubou sú ideálne pre ženy, ktoré chcú schladiť svoje hnedé odtiene. Ideálne na zotmenie po tom, čo ste boli celé leto blondínka. Pre ženy, ktorých požehnane prirodzene tmavšie vlasy, budú chcieť zdvihnúť bielidlo a potom tónovať. Najmä táto farba prináša viac sivý tón s dymovou hubovou farbou s nádychom hnedej.

Dark Sandy Blonde

tmavá piesková blond farba vlasovInstagram @hairbysarahpeterson

Táto tmavo piesková blond balayage je veľmi rozmerná.

Prirodzený rozmer tejto špinavej blond farby vám zaistí krásnu dlhovekosť. Mnoho žien sa rozhodne ísť 6-12 mesiacov bez dotyku.

Použite fialový šampón, pretože je nevyhnutné odstrániť nahromadené minerály a odstrániť mosadzné tóny, pričom si zachovajte svieži blond odtieň..

Trendy Dark Bronde

Trendy Dark BrondeInstagram @hairbyjessquinlan

Ak hľadáte nápady pre farbu vlasov, prirodzený tmavý blond tón, ktorý kombinuje brunetku a blondínku, vás nikdy neurobí zle.

Tmavá maslová blondínka s odleskami

Tmavé maslové blond vlasy s tmavými odleskamiInstagram @hairbymelb

Tieto viacrozmerné tmavé blond vlasy majú zmes teplých aj studených tónov. Vytvorila ich kaderníčka Melody Bartelson z Ženevského jazera, WI.

“Na svetlé a tmavé odlesky používajte Wella Freelights a Wella Permanentnú farbu na vlasy,” uvádza Bartelson. “Tón s Redken Shades Eq pre najlepší lesk a dlhú životnosť.”

Zmes teplých a studených blond tónov funguje dobre pre ženy, ktoré majú kombináciu svetlej pokožky a očí.

Tmavá až platinová blond

Tmavé až platinové blond vlasyInstagram @dylanakendal_stylist

Tento odtieň tmavej blond až svetlej platiny vytvára jedno neuveriteľné ombre! Aby ste najlepšie predviedli túto tmavú blond farbu vlasov, budete chcieť dlhé rovné vlasy po ramená.

Blondínka s melírom z tmavého ružového zlata

Tmavá blondínka s melírom z ružového zlataInstagram @nicolenadevito

“Tmavý blond odtieň ružového zlata sa nazýva ružová farba šampanského,” hovorí kaderníčka Nicolena DeVito z Morgan, PA..

Na boj proti špinavým blond vlasom DeVito hovorí, že vyskúša profesionálny šampón, kondicionér a sprej na sérum Kenra.

Tmavšia teplá blond

Tmavšia teplá blondInstagram @micaylanicole_styles

Tmavší teplý blonďavý tón je maslový s jemnými rozmermi, ako zlatožltá blondínka, ktorý mu dodáva slnkom pobozkanú farbu. Túto konkrétnu farbu vytvorila koloristka Micayla Nicole z Oak Forest, IL.

Prírodný svetlohnedý základ poskytuje skvelé plátno na dosiahnutie tmavej blond bezšvovej zmesi.

Micayla hovorí, že používa toner, aby udržal toto tmavé blond farbivo na vlasy svieže. “Pri každom druhom praní použite purpurový šampón, ktorý pomôže eliminovať budúce nežiaduce mosadzné tóny vo vašich tmavších blond vlasoch,” dodáva. “Medzi jednotlivými umývaniami používajte suchý šampón, aby vaša nová blond farba vyzerala čistá.” & nádhera! ”

Tmavá bronzová s blond melírom

Tmavé vlasy Bronde s blond melíromInstagram @janeadamshair

Táto tmavá bronzová s blond melírom je pre ženy, ktoré hľadajú vo vlasoch trochu tepla. Tmavá bronzová farba vlasov je kombináciou tmavých blond a svetlohnedých odtieňov. Teplo z vrcholov vytvára okamžitý lesk vlasov. Na zdôraznenie rozmeru farby vlasov použite koreňový lifting a bezoplachový kondicionér alebo tvarovací krém.

Táto tmavá bronzová s blond melírom je ultimátnou Bronde. Vytvorila ju kaderníčka Jane Adamsová z Adelaide, SA.

“Sú dokonalou rovnováhou medzi tmavou prírodnou základňou a blondínkou,” vysvetľuje Adams. “Na vytvorenie výraznej farby bola použitá zmes fóliovníkových a maliarskych techník.” Tým, že urobíte rozmazanie koreňa tonerom (hlbšie v koreňoch na korune, ktoré sa smerom dopredu budú postupne svetlejšie), dôjde k nízkej údržbe. “

Na údržbu Adams hovorí, že budete potrebovať iba farbenie každé 4 mesiace a strihanie & tónovanie 2-3 mesiace. “Husté vlasy pomáhajú dosiahnuť tento vzhľad.” Farba, strih a povrchová úprava však môžu stredne veľkým vlasom dodať ilúziu objemu a plnosti. Môžu za to kontrastné farby, “dodáva.

Tmavá prírodná blondína

Obrázok prirodzených blond tmavých vlasovInstagram @whitneyreed.hair

“Prirodzená tmavá blond farba vlasov nie je zaneprázdnená a vyžaduje len málo úsilia,” hovorí stylistka Whitney Reed z Greenville, SC..

“Údržba tohto tmavého až stredného blond odtieňa je veľmi uvoľnená kvôli menším odchýlkam v úrovni,” dodáva.

Dark Balayage Blonde

Tmavá farba vlasov Balayage BlondeInstagram @zoeguate

Túto tmavú balayage blondínku možno nazvať aj tmavou dúhovou blond farbou vlasov. Vytváraním tieňov v rohoch hnedých blond vlasov sa tvár javí oválnejšia.

Balayage na dlhých tmavých blond vlasoch vzbudzuje hebkosť a rozmer. Tiež dáva konečnému výsledku hĺbku a osvetlenie.

Tmavá zlatá blondína

Tmavá zlatá blondína pre dlhé vlnité vlasyInstagram @maria.k89

“Tmavo zlatá blond farba vlasov je inšpirovaná západmi slnka na pláži,” hovorí kaderníčka a farbistka Marija Kekovic z NYC. “Hľadajte inšpiráciu pre vlasy pre niečo jemnejšie a rozmernejšie, ako je tmavá blondínka s odleskami zlatej blond a hnedej,” dodáva.

Odtiene tmavej blond by ste si mali vyberať rovnako ako pri líčení. Prijmite svoju svetlú alebo opálenú farbu pokožky, milujte sa a prispôsobte svoje tmavé a blond vlasy svojej osobnosti.

Dark Ashy Blonde

tmavá popolavá blond farba vlasovInstagram @aleksmii

Punc tmavej popolavej blondínky môže priniesť lichotivú farbu vlasov. Nie je to ani príliš tmavé, ani príliš svetlé, ale stačí to na oživenie nového účesu. Pripravte sa stráviť dobré 3-4 hodiny v salóne, aby ste dosiahli túto blond balayage zmes.

Mäkkosť tónu dodáva zámkom bezproblémové vyrastenie. Jedna vec, ktorú by ste na trende tmavých popolavých blond vlasov mali milovať, je, že sa dá ľahko udržať doma niekoľko mesiacov.

Popol + tmavá karamelová blond

Prírodná jaseňová karamelová blondInstagram @hairbyerika

Tmavá jaseňová karamelová blond je skvelým kontrastom medzi základňou a melírmi. Ručne ju vyrobila majiteľka salónu a stylistka Erika Moralesová z Whittier v Kalifornii.

“Je dobré udržiavať tmavé blond odtiene vlasov v rovnakej rodine farieb, aby ste získali čo najprirodzenejší vzhľad a jednoduchú údržbu,” hovorí Morales.

Ďalej hovorí: „Tento štýl je pre ženy, ktoré chcú byť tmavšie blondínky, ale nechcú si poškodiť vlasy. Tmavé blond farby majú zvyčajne nízke nároky na údržbu a ľahko sa spravujú. “

Svetlohnedá a tmavá blond

Svetlohnedá a sýto blond farba vlasovInstagram @mane_ivy

Svetlohnedé a sýto blond odtiene vytvárajú farbu vlasov s nádychom svetlej balayage. Táto tmavá blond farba je skvelá pre takmer každý tón pleti a farbu očí, napríklad pre hnedé oči.

Môže mať tmavší odtieň, napriek tomu ponúka chladnú blond blondínu bez umývania farby.

Krátke vlasy s tmavými blond vlasmi

Krátke vlasy s tmavými blond vlasmiInstagram @shmoakin_hair

Pri práci s kučerami s jemnou hustotou skombinujte krátke vlasy s tmavými blond vlasmi. Tento krátky strih po krk s tmavými blond tónmi dodáva hrive mimoriadnu plnosť.

Dosiahnite bronzový odtieň pridaním týchto tmavých blond odtieňov na hnedých vlasoch. Dimenzia a rozbité konce dodávajú vlasom dodatočnú textúru.

Dark Blonde Ombre s plážovými vlnami

Tmavá blond farba vlasov Ombre s plážovými vlnamiInstagram @ritzcabeloestetica

Tmavá blond ombre robí lesklý, rozmerný trend vlasov. To je optimálne pre ženy, ktoré chcú zlepšiť svoju prirodzenú blond farbu vlasov.

Je zábavné, že to nevyžaduje úplnú transformáciu. Ak chcete zvýrazniť svetlejšie pramene, džezová blondínka sa zamkne s niekoľkými plážovými vlnami.

Dark Blonde Lob

Strih na tmavú blond lobuInstagram @hairmeroar

Jedná sa o tmavý blonďavý lalok zosilnený úhľadnými vlnami. Strih a štýl sa dobre kombinujú a vytvárajú krásny rozmer. Je to skvelé pre ženy, ktoré nemajú veľa času navštíviť salón, ale napriek tomu chcú vyzerať skvele!

Aby ste si zachovali lesk, používajte správne výrobky. Dobrý zvlhčujúci šampón a kondicionér, ako sú Sebastian Drench, sú ideálne. Pri stylingu zostane výsledok očarujúci po celý deň, ak ho postriekate aj plážovým sprejom.

Hnedá až tmavá karamelová blond Ombre

Potopené hnedé až tmavo blond karamelové ombreInstagram @sarahgossetthair

“Zapustená hnedá až tmavá blond ombre plynule mizne od korienkov po konce a že je to extrémne nositeľný vzhľad,” zvolá kaderníčka a farbistka Sarah Gossettová zo Simi Valley v Kalifornii..

“Používajte modrý tónovací šampón raz týždenne spolu s dobrým, farebne bezpečným denným šampónom a kondicionérom sú hlavnými produktmi, aby tento blond odtieň vydržal,” hovorí Gossett.

Táto blond farba je ideálna pre prirodzenú tmavú brunetku, ktorá chce zosvetliť vlasy, ale nechce, aby sa každých šesť týždňov chodilo do salónu kvôli tmavým odleskom na blond vlasoch.

About the author