22 dokonalých príkladov levanduľových farieb na vlasy, ktoré môžete vyskúšať

Levanduľové vlasy sú farbou vlasov, ktorá je známa sviežou pastelovou dobrotou, ktorú prináša vášmu štýlu. Levanduľové zámky sú jemné a ženské a prinášajú jemnosť a individualitu.

Od roztomilých purpurovo-strieborných tónov po tlmené orgovánové odtiene je táto roztomilá farba skutočne univerzálna s množstvom odtieňov a dopĺňa všetky farby pleti. Ružové podtóny pokožky pôsobia očarujúco s chladnými a hlbokými odtieňmi, zatiaľ čo stredné a neutrálne farby pleti sú vhodné pre akýkoľvek levanduľový tón..

Zaistenie toho, aby boli vaše vlasy vždy zdravé a zvlhčené, udrží túto očarujúcu farbu dlhú dobu a zostane žiarivá. Hydratačné a farebne bezpečné výrobky sa dôrazne odporúčajú, aby zabránili vyblednutiu!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie obľúbených nápadov na vlasy s levanduľou.

Platinová levandulová farba na vlasy

Platinová levandulová farba na vlasyInstagram @daniellehoneyluxe

Povedali ste práve magické? O tejto úžasnej platinovej levanduľovej balayage hovoríte! Zlaďte ho s plážovým vlnitým účesom a každé dievča vám bude závidieť vaše očné cukríky. Upravte ho pomocou vrkoča a nechajte ho vidieť jeho rozmer. Kontrast platinových a levanduľových farieb vlasov k tmavým korienkom je kľúčom k tomuto štýlu.

Double-holandské levanduľové vrkoče

Dvojité holandské levanduľové vrkočeInstagram @locks_by_lacie

Dvojité holandské levanduľové vrkoče urobia úplné vyhlásenie! Farba je nielen nádherná, ale aj štýl sa dokonale kombinuje. Použitie lesku v spreji a styling s vrkočmi skutočne zvýrazní rôzne tóny levandule.

Tóny broskyne a levandule

Broskyňové a levanduľové tónyInstagram @jhair_stylist

Broskyňové a levanduľové tóny sú dvojfarebné farby na vlasy, ktoré musíte vyskúšať. Požiadajte svojho stylistu o celoplošné pastelové broskyňové vlasy s odvážnym kúskom levandule. Kombinácia studených a teplých tónov je super trendová a vyzerá úžasne na všetkých tónoch pleti. Levanduľové a broskyňové pastelové farby na vlasy sú super lesklé a luxusné, takže vaše vlasy vyzerajú a cítia sa úžasne.

Modrá zmes levandule

Modrá zmes levanduleInstagram @aliceinwondurland

Modrý levanduľový ombre je krásny spôsob, ako predviesť rozmernú módnu farbu. Blues a levandule vytvárajú snový vzhľad ako morská panna, ktorý je ideálny pre každú ženu, ktorá chce svojmu životu dodať farbu..

Biele levanduľové vlasy

Biele levanduľové vlasyInstagram @pimpmydoo

Biele levanduľové vlasy sú must-try, ak chcete zmenu s veľkým vplyvom. Je to krásna farba, ale aby si ju udržalo, bude vyžadovať vysokú úroveň údržby. Vlasy je potrebné zospodu zosvetliť a potom na odfarbenú blond aplikovať svetlú farbu. Bielené vlasy majú tendenciu byť porézne, preto by ste mali urobiť proteínové ošetrenia, aby boli vaše vlasy zdravé. Jasné farby majú pomerne vysokú údržbu, takže počítajte s tým, že budete v salóne každých 4-6 týždňov.

Purpurovo-levanduľový odtieň pre kučeravé vlasy

Purpurovo-levanduľový odtieň pre kučeravé vlasyInstagram @honeyhairlab

Purpurovo-levanduľový odtieň pre kučeravé vlasy je podmanivý a rozžiari každú vlnu žiarivými purpurovými tónmi. Striedaním rôznych odtieňov levanduľovej, purpurovej a modrej semipermanentnej farby na vlasy pomocou techniky blokovania farieb. Váš stylista zaistí, aby každý kader na vašich štruktúrovaných kučeravých vlasoch vyzeral definovane a hydratovane.

Tmavý ružovo-levanduľový odtieň

Tmavý ružovo-levanduľový odtieňInstagram @_ghostlystyle_

Tmavý ružovo-levanduľový odtieň vám umožní mať jedinečnú farbu vlasov s ružovými aj fialovými tónmi. Tieto trblietavé odtiene spolu vytvárajú nádherný tlmený fialový odtieň. Ružová levandulová farba na vlasy je úplne prispôsobiteľná a jedinečná podľa vzorca, ktorý vám váš stylista vytvorí, takže sa s farbou vlasov bavte a buďte hraví.

Vyblednutá levanduľa Ombre

Vyblednutý levanduľový ombreInstagram @glorified_beauty

Vyblednutá levandulová farba vlasov je zábavný a farebný spôsob, ako vyjadriť svoju individualitu. Fialové ombre je ideálne pre klientov, ktorí radi skúšajú nové farby na vlasy a udávajú trendy. Požiadajte svojho stylistu, aby ručne natrel konce vlasov pastelovo purpurovým semipermanentným priamym farbivom, ktoré vám poskytne nádherné dvojfarebné vlasy..

Levanduľové vlny inšpirované vlasmi morskej panny

Levanduľové vlny inšpirované vlasmi morskej pannyInstagram @pixiechickhair

Levanduľové vlny inšpirované vlasmi morskej panny prinášajú pláž k vám. Pomocou dymového fialového lesku môže váš kaderník vytvoriť úžasný odtieň levandule, ktorý je jemný, ale živý a žiarivý. Použitím žehličky pridajte do vlasov plážové vlny, aby ste získali vyhlásenie o celej farbe levandule inšpirovanej morskou pannou..

Zaprášená levanduľa s odtieňmi tmavého ružového zlata

Zaprášená levanduľa s odtieňmi tmavého ružového zlataInstagram @svlhair

Prašná levanduľa s nádychom odtieňov ružového zlata na tmavších korienkoch robí zo zábavného trendu farby vlasov ženy, ktoré nechcú záväzok. Túto konkrétnu farbu vytvorila majiteľka salónu a stylistka Sara Laroseová zo Southbridge, MA.

“Táto farba levanduľovej ruže sa ľahko vymýva, pretože má niekoľko pastelových prameňov vlasov so svetlejšími tónmi, ktoré vyblednú v 6 až 8 šampónoch,” poznamenáva Larose. “Aby ste dosiahli svetlejšie módne farby, musíte mať svetlé vlasy.” Porozprávajte sa so svojim stylistom o dlhovekosti a o tom, čo môžete od vyblednutia očakávať. “

Kovová strieborná levanduľa

Kovová strieborná levanduľaInstagram @hair_by_na_na

Ak sa cítite trochu chaotický, ale nervózny, vyskúšajte toto levanduľové farbivo na vlasy! Tento strieborný levanduľový odtieň je nenápadná a je to najnovší odtieň, ktorý ženy milujú! Metalické fialové vlasy sú práve teraz super trendy.

Pastelová levanduľa

Pastelová levandulová farba na vlasyInstagram @hairby.quirina

Pastelová levandulová farba vlasov je krížom medzi odtieňmi ružovej a svetlej levandule s fialovou. Vytvára zábavný, módny odtieň, ktorý nie je príliš hlasný, takže stále vyzerá nervózne a elegantne. Táto pastelová levanduľa vyzerá atraktívnejšie, ak je spárovaná s rovnou hustou hrivou.

Čierna až levanduľa Ombre

Čierna až levanduľa OmbreInstagram @salonsavvyspa_plantation

Čierne a levanduľové ombre sú plynulým prechodom na tieto stredne vlnité levanduľovofialové vlasy. Táto práca s farbami na vlasy s nízkymi nárokmi na údržbu je ideálna na každý jarný deň!

Svetlý orgován-levanduľový odtieň

Svetlý orgován-levanduľový odtieňInstagram @hairbypilvi

Získanie svetlého lila-levanduľového odtieňa je pre blond vlasy farebný spôsob, ako dosiahnuť ľadovú farbu vlasov. Tento proces trvá veľa času, takže buďte trpezliví! Zvlášť, ak začínate s veľmi tmavou základňou a prechádzate na blond. Na dosiahnutie ľahšieho tónu, bledej levandule, bude potrebné viac ako jedno sedenie. Vykonajte kondicionérske procedúry, pravidelné zrážky a vždy používajte tepelnú ochranu.

Levanduľové odlesky na tmavohnedých vlasoch

Levanduľové odlesky na tmavohnedých vlasochInstagram @aprilpavia

„Levanduľové odlesky na tmavohnedých vlasoch vytvoria levanduľovú balayage. Fialové odlesky a tóny levandule vytvárajú odvážnu farbu a krásne vyblednú, “vysvetľuje kaderníčka April Johnson z Dallasu TX..

“Každá žena môže športovať v živej levanduľovej farbe vlasov,” hovorí Johnson. “U žien zvažujúcich tento typ farby vlasov musíte zvážiť údržbu.” Fialové tóny sú žlté, takže rovnako ako pri červených vlasoch táto farba vybledne. Farby ako ružová alebo červená si však budú vyžadovať väčšiu pozornosť. Levanduľa je skvelou voľbou pre ženy, ktoré chcú zábavnú farbu, ktorá sa rýchlo vymyje. “

Levanduľovo-blond plavba

Levanduľovo-blond plavbaInstagram @planejanesalon

Pri levanduľových a blond balayage vlasoch ovplyvní farbu rôzne osvetlenie. Niekedy je to viac fialové. Inokedy má strieborný odtieň. Na tejto levanduľovo-blond farbe vlasov je skvelé, že má medovo blond korene, ktoré vytvárajú rôzne dimenzie. Navyše, s vlnami a kučerami to vyzerá oveľa lepšie!

Krátky levanduľový bob

Krátky levanduľový bobInstagram @hairsorceress_

Tieto krátke levanduľové vlasy lichotia ženám so svetlými tónmi pokožky. Jeho bohatosť vyzerá perfektne na hrubých stromoch, vďaka čomu pôsobia zdravšie ako kedykoľvek predtým. Krátke účesy levanduľového bobu vyhovujú elegantnému štýlu a navyše ponúkajú mäkší povrch, ak sú oživené vlnami.

Šedé dlhé levanduľové vlasy

Šedé dlhé levanduľové vlasyInstagram @hairby.quirina

Levandulová sivá je kombináciou popola sivej a levanduľovej odtiene. Vlasy musia byť zdravé, pretože ich treba veľmi ľahko odfarbovať. Niekoľko mesiacov zostane lesk farbiva levanduľovej farby vo vlasoch. Pomaly mizne do šedej, preto na vyrovnanie tónov použite purpurový šampón.

Tmavý tón levandule

Tmavý levanduľový tónInstagram @lupayyy

Tento tmavý levanduľový tón je žiarivý elektrický purpur, ideálny pre teplý tón pleti. Vytvoril ho kaderník a pedagóg Guy Tang Lupayy Trujillo zo San Jacinto v Kalifornii..

“Nie je to tvoja obyčajná fialová alebo levanduľa.” Tri farby boli zmiešané, aby vytvorili tento jedinečný odtieň fialovej, “vysvetľuje Trujillo. “Tmavé levanduľové vlasy si vyžadujú vysokú údržbu.” Používajte šampón bezpečný pre farby a hydratačný kondicionér ako výrobky Guy Tang. “

Použite studenú vodu a čo najmenej tepla. Na horúce nástroje alebo nižšie použite 325 stupňov. To sú dve z najlepších vecí, ktoré môžete pre svoje zámky urobiť.

Túto farbu vlasov môžu roztočiť všetky ženy! Je to tak zábavné a naozaj sa cítite takí silní! Táto farba je pre dámu, ktorá je v poriadku chodiť do salónu najmenej každé dva mesiace.

Smokey Lavender Color

Smokey Lavender ColorInstagram @daisydoeshair

Noste dymovú levanduľovú farbu a nechajte vlasy mať zdravší a bohatší povrch. Môže to vyzerať super, ale odhaľovanie tejto farby vlasov má svoj háčik. Tento levanduľový odtieň nie je pre ženy, ktoré chcú možnosť nízkej údržby. Nie je to ani pre ženy, ktoré nechcú investovať do výrobkov so sebou.

Balayage Black and Lavender

Čierna a levandulová farba vlasov BalayageInstagram @lanateam.hair

Čierna a levanduľová balayáž na dlhých vlnitých vlasoch? Určite to prinesie jedinečný a epický výsledok! Pri tomto trende sa netreba uspokojovať len s prírodnou farbou vlasov. Levanduľové purpurovo-čierne vlasy majú chladný tón, ktorý lichotí svetlej alebo bledej pleti. Požiadajte koloristu o jemný efekt roztopenia farby, aby sa zvýraznila živosť fialového odtieňa.

Pastelová purpurovo-levandulová farba na vlasy

Pastelová purpurovo-levandulová farba na vlasyInstagram @mojkahair

Nepravdepodobná pastelová levandulová farba vlasov, ale musíte vyskúšať. Niekoľko návštev profesionálneho salónu by vám mohlo priniesť perfektný dvojfarebný levanduľový a pastelovo purpurový účes. Zlaďte ho úžasným make -upom a môžete ísť!

About the author