22 najkrajších spôsobov, ako získať odlesky z ružového zlata pre každú farbu vlasov

Od mobilných telefónov až po šperky, odtieň ružového zlata bol vždy v centre pozornosti trendov. Na tému vlasov sú odlesky ružového zlata zmesou červenej medi a ružových tónov.

Tento ružový odtieň vlasov je veľmi obľúbený u mladých dospelých, ale môže byť komplimentom pre ženy všetkých vekových skupín. Tienidlo môže ísť z hlbokého na svetlo a naopak. Podľa majiteľa salónu a kaderníka Megan Grimm of Broad Ripple, IN, tón ružového zlata žije v úrovniach vlasov od 6 do 8.

Vybrať si tento typ odtieňa vlasov si vyžaduje vysokú starostlivosť a údržbu. “Proces potrebný na to, aby ste sa dostali na úroveň, v ktorej životy ružového zlata sú, sa bude líšiť,” hovorí Grimm. “A dosiahnuť tento odtieň je jednoduchšie, ak sú vlasy čisté.”

Grimm navrhuje používať Lanza Healing Haircare. Najmä výber ich šampónu, kondicionéra, ošetrujúceho prostriedku a produktov proti vyblednutiu, ktoré zachovávajú farbu. To všetko prispeje k zdravému a luxusnému povrchu.

Pred ďalším stretnutím s farbou vlasov si pozrite tieto trendy obrázky s nápadmi na farbu vlasov z ružového zlata.

Odtiene ružového zlata na tmavovlasých vlasoch

Odtiene ružového zlata na tmavovlasých vlasochInstagram @hairbyflorakim

Tmavo ružové zlaté odlesky na tmavovlasých vlasoch vyzerajú skvele s plážovými vlnami. Vždy sa rozhodnite pre balayage, ak chcete farbu vlasov, ktorá vyzerá prirodzene s ilúziou dimenzie.

Západ slnka Rose Gold Ombre

Západ slnka Rose Gold OmbreInstagram @ineswildcolors

Roztočte západ slnka pri ružovom zlate, ak si trúfate byť iní. Základňa je zvýraznená ružovým zlatom a roztavená do dokonalosti do úžasného broskyňového gradientu. Tento odtieň vám ponúka západ slnka na kučerách.

Metalické odlesky ružového zlata a ružových vlasov

Metalické odlesky ružového zlata a ružových vlasovInstagran @venustosalon_la

Vychutnajte si metalické odlesky ružového zlata a ružových vlasov, ak hľadáte zábavný nový vzhľad! Odlesky v ružovom zlate dodávajú rozmerom teplú zlatú základnú farbu. Dokončite svoj vzhľad úpravou vlasov na kučery, aby ste predviedli rôzne odtiene.

Ružové zlaté akcenty pre kučeravé vlasy

Ružové zlaté akcenty pre kučeravé vlasyInstagram @curlyhairvancouver

Skúste akcenty ružového zlata na kučeravé vlasy, ak chcete, aby vám vlasy popraskali! Ak sa rozhodnete pre odlesky z ružového zlata na teplom hnedom základe, dodá to nádhernú červenajúcu sa žiaru. Nechajte svoje kučery prirodzene uschnúť, aby predviedli pridaný rozmer a odrazili sa.

Odlesky z ružového zlata s broskyňovými podtónmi

Odlesky z ružového zlata s broskyňovými podtónmiInstagram @hairby_edwine_professional

Ak chcete svojej farbe vlasov teplejší lesk, zvážte odlesky ružového zlata s broskyňovými podtónmi! Rôzne odtiene červenej, ružovej a medi sa dokonale spoja. Vaša nová farba vlasov vám umožní od ostatných žiarivo žiariť.

Ružovo zlaté jahodové blond vlasy

Ružovo zlaté jahodové blond vlasyInstagram @rachel_hairstylist1

Vyskúšajte melírové blond vlasy z ružového zlata, ak vás nudia blond vlasy! Ružové zlaté vlasy sú práve teraz trendy! Odlesky z ružového zlata vyzerajú úžasne s broskyňovou základnou blond. Upravte ho vlnami, aby ste predviedli rôzne tóny.

Najdôležitejšie pastelové ružové zlato

Najdôležitejšie pastelové ružové zlatoInstagram @hellomandii

Pri najbližšom stretnutí s vlasmi zvážte to najlepšie z pastelovo ružového zlata! Základná farba je krásna zlatá blondínka a vrcholom je ružové zlato. Teplé blond a ružovo zlaté odtiene sú dokonalou kombináciou farieb, ktoré rozžiaria niektoré rozmery vašich vlasov.

Kúsky peňazí z ružového zlata

Kúsky peňazí z ružového zlataInstagram @capellibymegs

Skúste ružové zlaté peniaze, ak hľadáte vybrúsenú a odvážnu zmenu. Ružovo zlatá farba s hnedou základňou bude perfektnou farebnou kombináciou, ktorú si môžete vychutnať v každom ročnom období. Teplo farieb vlasov je vhodné pre ženy s teplejšou pleťou.

Jemné odtiene ružového zlata

Jemné odtiene ružového zlataInstagram @destryhair.ohio

Toto sú najlepšie jemné odtiene ružového zlata pre stredne vlnité zámky. Celý vzhľad predvádza farebnú taveninu, ktorá vám pomáha prirodzene dorásť vlasy. Pri zvažovaní nového účesu sa rozhodnite pre stredne dlhý a zubatý koniec, ktorý zvýši jeho pohyb.

Ružové zlato na čiernych vlasoch

Ružové zlato na čiernych vlasochInstagram @thehairtist

Dodajte svojim čiernym vlasom lesk pomocou odleskov z ružového zlata pre elegantný štýl s nízkymi nárokmi na údržbu! Tieto svetlé odlesky z ružového zlata na čiernych vlasoch pôsobia jemne a hladko, ako keby to boli aj vaše prirodzené pramene. Zvýšte jeho uvoľnenú a jemnú povrchovú úpravu vytvorením vĺn na konci vašich prameňov.

Hlavné prvky ružového zlata na hnedých vlasoch

Hlavné prvky ružového zlata na hnedých vlasochInstagram @srah_michelle

Tieto nádherné odlesky z ružového zlata na hnedých vlasoch sú pre dámy, ktoré milujú trendy veci. Foilayage odvádza skvelú prácu pri vytváraní dimenzie. Tento nápad na vlasy z ružového zlata má odtieň, ktorý je ideálny pre vaše dlhé vlasy, keď sa spoja s voľnými vlnami.

Rose Gold Balayage Hlavné body

Rose Gold Balayage Hlavné bodyInstagram @cult__hair

Ak máte záujem o to najlepšie z balayage z ružového zlata, rozhodnite sa pre túto ružovo zlatú farbu vlasov s nízkymi nárokmi na údržbu. Ak máte husté a dlhé vlasy, pokojne si ich upravte objemnými vlnami, aby priniesli viac pohybu a života.

Rose Gold melír na tmavých vlasoch

Rose Gold melír na tmavých vlasochInstagram @balay.mama

Tieto odtiene ružového zlata na tmavých vlasoch sú dva odtiene, ktoré vytvárajú ohromujúci kontrast. Pokiaľ ide o styling, nechajte svoje zámky dlho rásť a oživte ich vlnami na pláži.

Rose Gold melír na blond vlasoch

Odlesky z ružového zlata na blond vlasochInstagram @hair_bling_by_sivan

Odlesky z ružového zlata na blond vlasoch vytvárajú elegantný, žiarivý rozmer, ktorý vyzerá skvele na stredne dlhej kotletke s prirodzeným objemom koreňov. Vyberte si medzi odtieňom platinovej alebo šampanskej blond farby, aby ste dosiahli náznak ružového odtieňa.

Rose Gold Peekaboo Hlavné prvky

Rose Gold Peekaboo Hlavné prvkyInstagram @ashley_taylor.hair

Experimentujte s ružovo zlatou farbou a peekaboo melírmi, ktoré dodajú vašim ľadovým blond vlasom. Pokiaľ ide o výber účesu, pre ľahký styling zvoľte dĺžku, ktorá nepresahuje ramená.

Perfektné medené ružové zlato pre brunetky

Perfektné medené ružové zlato pre brunetkyInstagram @winzerhairsalon_palmsprings

Niet pochýb o tom, že toto sú perfektné melírované odtiene ružového zlata pre brunetky so stredne dlhým kotletom! Jeho planúci efekt vytvára jedinečný rozmer. Táto balayage vyzerá skvele s mäkkými vlnami a vlny dodávajú pohyb hladkým vlasom. Pri úprave účesu použite lesklý sprej na zvýšenie lesku farby.

Rose Gold melír na tmavohnedých vlasoch

Rose Gold melír na tmavohnedých vlasochInstagram @hairwithkristina

Popky odleskov z ružového zlata na tmavohnedých vlasoch určite prispejú k vašej prírodnej kráse. Jazzujte to objemnými vlnami, aby ste ešte viac zvýraznili farbu. Toto je štýl, ktorý najlepšie funguje na hrubých kmeňoch, ktoré spásajú ramená.

Ružové zlato Najdôležitejšie a najnižšie hodnoty

Ružové zlato Hlavné a slabé stránkyInstagram @schalansilva

Tieto ružové zlaté odlesky a odlesky sú skvelé pre dámy, ktoré majú tmavé korene. Pri metóde foilayage sa výsledok javí ako rozmerný a prináša koketnú atmosféru. Pridajte vlny so zameraním na konce dlhých kučier, aby ste dosiahli jemnejší povrch. S týmto žiarivým ružovým zlatým farbivom na vlasy umyte hrivu purpurovým šampónom, aby ste predišli vyblednutiu pigmentu..

Ružovo zlaté odlesky na svetlohnedých dlhých vlasoch

Ružovo zlaté odlesky na svetlohnedých dlhých vlasochInstagram @hairbackstageonair

Vychutnajte si elegantný dlhý účes, keď si na svetlohnedé vlasy oblečiete svetlé odtiene ružového zlata. Táto balayage ponúka ilúziu rozmerov na tmavom koreni pre povrchovú úpravu s nízkymi nárokmi na údržbu. Upravte spodnú polovicu svojich zámkov vlnami, aby ste dosiahli štruktúrovaný a objemný okraj.

Odtiene ružového zlata na tmavých blond rovných vlasoch

Odtiene ružového zlata na tmavých blond rovných vlasochInstagram @queenvaderhair

Pridajte k tmavým blond vlasom odlesky z ružového zlata pre rozmerový efekt. S týmto senzačným vzhľadom vám postačí stredne dlhý strih rovných vlasov a ste v poriadku.

Hlavné prvky karamelovej blond a ružového zlata

Hlavné prvky karamelovej blond a ružového zlataInstagram @samanthapaintshair

Dodajte svojim tmavým kaderám oheň a rozhodnite sa pre tieto melírované vlasy s karamelovým blond a ružovým zlatom. Celkový vzhľad vyzerá štýlovo a elegantne. Ak potrebujete k svojmu dlhému vrstvenému účesu trochu doladiť, toto je odpoveď.

Tienidlo z ružového zlata na hnedých krátkych vlasoch

Tienidlo z ružového zlata na krátkych hnedých vlasochInstagram @malibunblondes

Tieto odlesky z ružového zlata na hnedých krátkych vlasoch sú plné rozmerových vibrácií! Tento vzhľad je ešte oveľa očarujúcejší s objemnými kučerami. Ak sa rozhodnete pre kratší strih, pokojne zvážte radšej pixie. Výsledok by bol úžasný!

About the author