22 najlepších nápadov na farbu jahodových blond vlasov (obrázky na rok 2021)

Jahodové blond vlasy sú hybridom svetlo červených odtieňov a teplých blond odtieňov. Odtiene jahodovej blond sa pohybujú od svetlých, stredných a tmavých. Tento červeno-blond odtieň zvyčajne vyzerá najlepšie na svetlej koži a svetlých očiach. Najpopulárnejším spôsobom, ako získať tento trend farby vlasov, je získanie jahodovej blond s melírmi, ombré alebo balayage.

Trpíte medzi blondínkou alebo ryšavosťou? Potom sú vašou odpoveďou tieto nápady na jahodovú blond farbu vlasov!

Medzi niektoré z dnešných najväčších celebrít, ktoré majú tento nádherný červeno-žltý odtieň, patria Amy Adams, Rachel McAdams, Nicole Kidman, Emma Stone a Blake Likely.

Ak chcete získať prirodzene vyzerajúcu jahodovú blondínku, „nechajte ako korene časť svojej pôvodnej farby a primiešajte do zlata“, hovorí Tiffanie Richardsová, odborná farbistka blond vlasov v N.Y.C.

Farbiar vlasov L.A. Toyomi Ishikura, hovorí: „Akonáhle získate svoju novú jahodovú farbu, budete chcieť dotýkať sa každých 6 až 8 týždňov.“

Najlepší tón pokožky pre jahodovú blond farbu na vlasy je svetlo teplý, vysvetľuje Jackie Summers z Matrix.com.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie najobľúbenejších odtieňov jahodovej blond.

#1 Nádherná jahodová blondínka Ombré

Jahodová blond ombre farba vlasovInstagram @stylistcharlottefinck

Tu sú nádherné jahodové blond ombré vlasy, ktoré sú pripravené slúžiť elegantnému, koketnému účesu! Tieto krátke vlasy sa vyznačujú jemnou a sviežou atmosférou, ktorú mladé dámy radi nosia. Na zvýšenie rozmeru farby môže byť užitočná zvlnená textúra. Na také účesy je potrebné použiť lak na vlasy, aby vydržal jeden deň.

#2 Jahoda Peachy Blonde

Jahodovo broskyňové blond vlasyInstagram @hairbyemmil

Jahodovo broskyňová blondínka je vašim jarným odtieňom. Pri konzultácii s kaderníkom požiadajte o zvýraznenie celého okolia so svetlejšími koncami v spodnej časti. Je to perfektná alternatíva k vykonaniu celoplošného bielenia a tónu. Tiež vytvorí mäkký rast, čo znamená kratší čas v salóne.

#3 Jahodovo -blond melír na svetlých blond vlasoch

Jahodový blond melír na svetlých blond vlasochInstagram @marianna.at.oraclehairstudio

Umiestnenie jahodových odleskov na svetlé blond vlasy je úžasný spôsob, ako pridať farebné variácie k úplnému melírovanému plážovému plaváku. Pomáha dodať kontrast a priťahuje záujem priamo o krásne zámky a jeho špinavé blond korene.

#4 Jahodové blond vlasy s blond melírom

Jahodové blond vlasy s blond melíromInstagram @kristin_does_hair

Požiadajte o jahodové blond vlasy s blond odleskom, ktoré dodajú teplo farby proti bledému odtieňu pokožky. Ľahké medené detské svetlá proti blond odtieňu poskytujú multitónový efekt, ktorý funguje, iba ak ste už blondínka. Požiadajte svojho stylistu o všestranný farebný lesk, ktorý dodá úžasný jahodový tón.

#5 Jahodové blond kučeravé vlasy

Jahodovo blond kučeravé vlasyInstagram @sarakirstynhair

Strhávanie jahodových blond kučeravých vlasov je jedna časť. Pridanie multi-tonálnych farieb posunie váš vzhľad na inú úroveň. Práca s dvoma až tromi rôznymi tónmi v melíroch je veľmi kreatívna. Vašim kučerám dodá extra hĺbku a definíciu.

#6 Jahodová blond farba na vlasy pre blondínky

Jahodová blond farba na vlasy pre blondínkyInstagram @its.me.mel.dee

Jahodová blond farba na vlasy pre blondínky dodáva vlasom teplo a lesk, ideálne na letné obdobie. Medové podtóny vytvárajú trendový a elegantný výsledok. To, čo robí tento vzhľad dramatickejším, sú vlny, ktoré zvýrazňujú rozmer. Vďaka hĺbke pri korienkoch je farba popu ešte jasnejšia!

#7 Sladká jahoda červenkastá blond

Sladká jahoda červenkastá blondInstagram @ashleytisdale

Sladká jahoda červeno-blond najlepšie vyhovuje svetlejším a neutrálnym tónom pleti. To určite prinesie modré oči! Dámy musia pochopiť, že táto farba musí mať vysokú údržbu. Pod slnkom rýchlo mizne, preto si jahodovú blond hrivu umyte fialovým šampónom, aby ste ju leskli.

#8 Teplá jahodová blondína

Teplá jahodová blond farba vlasovInstagram @renee.lynch.styles

Teplý jahodový blond odtieň robí vlasy zdravšími. Teplý blond odtieň sa zdá prirodzený pre dámy s neutrálnou pleťou a dokonca zelenými očami! Na údržbu je Davines Alchemic Silver šampón skvelým produktom na použitie. Takto ruší mosadzné tóny z blond odtieňa.

#9 Tmavé blond vlasy s jahodovými odleskami

Tmavé blond vlasy s jahodovými odleskamiInstagram @taylorhartmann_hair

Tmavé blond vlasy s jahodovými odleskami ponúkajú tón ružového zlata, ktorý vydáva super dievčenskú atmosféru. To je perfektné pre ženy s temperamentnou osobnosťou a očarujúcou chuťou. Styling jahodových vlasov plážovými vlnami je múdra voľba. Celý štýl vytvára moderný vzhľad.

#10 Sweet Auburn Strawberry Blonde

Sladká gaštanová jahodová blondInstagram @colour.jade

Sladká gaštanová jahodová blondína na dlhých kaderiach vyzerá ako jeden trend ohnivých vlasov! Rozmer týchto zázvorových vlasov je úžasný, čo vlnitému účesu dodáva veľa textúry. Jahodové blond vlasy ako tento potrebujú lesklý sprej alebo olej na posilnenie lesku. Pod slnkom by to vyzeralo skvele!

#11 Prírodný zlatý jahodový blond odtieň

Prírodný zlatý jahodový blond odtieňInstagram @thestrawberryblonder

Prírodný zlatistý jahodový blond odtieň ponúka teplo a sýtejšie tóny. Najlepšie na nej je, ako dokáže vyhladiť väčšinu pleti. Ďalšou skvelou vlastnosťou tejto farby vlasov je peňažný kus. Nielenže rozjasní tvár, ale dodá štýlu aj romantický nádych!

#12 Cool Pink Strawberry Blonde so šampanským

Cool Pink Strawberry Blonde so šampanskýmInstagram @luka_val

Chladná ružová jahodová blondínka so zvýraznením šampanského je taká jemná a koketná! Kombinácia odtieňov plus dlhého strihu vytvára romantický účes. S jemnými a tenkými kučerami robí skvelú prácu, vďaka čomu sú tieto jahodové blond vlasy s melírmi ešte príjemnejšie.

#13 Báječná červená jahodová blondína s tmavými koreňmi

Báječná červená jahodová blond s tmavými koreňmiInstagram @thescissorsammurai

Lahodná červená jahodová blondína s tmavými koreňmi vyžaruje trendovú, prežitú atmosféru! Táto farba vlasov funguje na svetlejší odtieň pokožky. To je perfektné pre dámy, ktoré sú prirodzené brunetky. Má tmavšie korene, vďaka čomu je nenáročný na údržbu.

#14 Žiarivá ružová a jahodová blond pre kučeravé vlasy

Žiarivá ružová a jahodová blond pre kučeravé vlasyInstagram @vlasy

Živá ružová a jahodová blondína pre kučeravé vlasy ponúka štýl „zábavné glam girl“. Kudrlinky pomáhajú farbe mať pohyb a textúru. V porovnaní s inými typmi vlasov majú tieto vlasy tendenciu rýchlejšie schnúť. Hydratačný krém by bol teda perfektný, pretože tiež dodáva lesk.

#15 Bohatá jahodová blondínka s medenými tónmi

Bohatá jahodová blondínka s tónmi mediInstagram @georgeeblancoo

Kombinácia bohatej jahodovej blond s medenými tónmi má výrazný odtieň, ktorý zvýrazňuje svetlú pokožku. Vytvára zúrivú farbu, ktorú väčšina žien dokáže strhnúť bez ohľadu na to, či sú mladé alebo staré. Tento odtieň robí perfektné párovanie s vrstveným účesom. Vrstvy určite dodávajú rozmer.

#16 Krásna pastelová jahodová blond farba

Krásna pastelová jahodová blond farbaInstagram @harriakerberg

Takáto krásna pastelová jahodová blond farba má jemný ružovkastý tón a hodí sa k jemným vlasom! Jazzovaním zámkov vlnami dimenzia ožíva. Ak máte prirodzene čierne vlasy a chcete si ich stiahnuť, požiadajte o tieňové korienky. Sú kľúčom k farbe, ktorá nevyžaduje údržbu.

#17 Svetlý jahodový blond odtieň

Svetlý jahodový blond odtieňInstagram @evgenikastylist

Svetlé jahodové blond vlasy dodávajú veľmi ženskú atmosféru. Ponechanie koreňov trochu tmavších vytvára efekt mäkkého topenia. Táto hnedá a blond farba vlasov vyzerá úžasne na dlhých vlnách. Dodávajú objem, pohyb a textúru, takže hriva nebude pôsobiť nudne.

#18 Ohromujúce brunetové vlasy s jahodovou blond Balayage

Ohromujúce brunetové vlasy s jahodovou blond BalayageInstagram @igorkhonin

Ohromujúce brunetové vlasy s jahodovou blond balayage slúžia hĺbke a rozmeru. Je ideálny pre husté pramene, pretože kombinácia farieb môže narušiť hrúbku. Pre hnedovlasé ženy, ktoré si chcú prvýkrát vyskúšať blondínu, je to skvelá voľba, pretože prináša svetlejšie konce a nenáročné na údržbu..

#19 Slnkom pobozkaný jahodový blond odtieň

Slnkom pobozkaný jahodový blond odtieňInstagram @thestrawberryblonder

Slnkom pobozkaný jahodový blond odtieň má oranžovejší tón, ale so zlatým povrchom. Vďaka tejto farbe vlasov vyzerá každá žena ako prírodná ryšavka v spektre jahodovej blondínky. Má hĺbku a rozmer, ktoré obaja skvele fungujú s voľnými kučerami.

#20 Delicious Dark Strawberry Blonde Locks

Lahodné tmavé jahodové blond zámkyInstagram @maeipaint

Lahodné tmavé jahodové blond zámky fungujú najlepšie na hustej hustote. Mäkký rozmer, ktorý ponúka, odstraňuje ilúziu hrúbky. Pridané vlny a textúra sú perfektné na úpravu týchto vlasov. Môžu zintenzívniť rozmer a strih.

#21 Jemný jahodový blond odtieň

Jemný jahodový blond odtieňInstagram @colorby_katie

Jemný jahodový blond odtieň má chladný tón, ktorý dopĺňa ženy so svetlou pleťou. Tieto vlasy zafarbené na jahody majú farbu, ktorá nie je príliš hlasná, ale určite môžu padnúť do očí. Na odtieni je skvelé to, že sa môže pri akejkoľvek príležitosti pochváliť, ak ho nosíte so správnym účesom.

#22 Chutné stredne jahodové blond tóny

Chutné stredne jahodové blond tónyInstagram @colour.jade

Chutné stredne jahodové blond tóny na kučerách vytvárajú žiarivý, zlatý efekt. Odtieň stačí na rozjasnenie oblasti okolo tváre. Vyrovnané dámy môžu byť jednoduché, rýchlo sa pozerať aj po nich. Napriek tomu sa táto kráska môže pri účasti na večierkoch ukázať aj ako elegantný, glam štýl.

About the author