22 trendov v oblasti neuveriteľnej modrozelenej farby vlasov v roku 2021

Šedozelená farba vlasov je zmesou modrej a zelenej farby, často označovanej ako vlasy morskej panny. Neexistuje iný ideálny čas na experimentovanie s vašou farbou vlasov a nasledovanie krokov Kylie Jenner ako dnes. Všetko, čo potrebujete, je sebadôvera, aby ste ukázali svoju osobnosť a smerovali svoju kreativitu!

S týmto účesom anime-girl budete vyniknúť, či už s náznakom alebo stuhami tejto farby alebo s pevným teal odtieňom na vašej hrive. Bez ohľadu na to, aký štýl robíte s vlasmi-dlhé, krátke, rovné alebo vlnité-s týmto magickým odtieňom budú vždy pripravené na selfie!

Pri modrozelených vlasoch sa uprednostňujú prirodzené odtiene make-upu, aby ste sa vyhli pohľadu zhora. Pokiaľ ide o oblečenie a doplnky, vlasy morskej panny vyzerajú nádherne s akýmikoľvek neutrálnymi a chladnými farbami.

Verte mi, keď hovorím, že výrobky budú vašim najlepším priateľom, akonáhle budete vlastniť tento odtieň. Pokiaľ už nie ste blondínka, je potrebné, aby bielenie vyskočilo, a to môže spôsobiť poškodenie. Módne farby, ako je táto, sú tiež známe, že rýchlo miznú.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené fotografie dráždivých nápadov s farbou tyrkysových vlasov.

Čierne vlasy so zeleným teal dipovým farbivom

Čierne vlasy so zeleným teal dipovým farbivomInstagram @kristinadoesmuah

Rozjasnite svoje žiarivé tóny pleti (a podtóny) s touto tónovanou zelenou farbou vlasov na čiernych vlasoch. Tento ombre z jemných vlasov vyzerá dosť nervózne, ideálny pre dámy so silnou osobnosťou.

Brown and Teal Ombre

Hnedý a modrozelený ombreInstagram @hairartist.elizabeth

Hnedý a modrozelený ombre je farba s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá je živá a vyniká na základe hnedej farby vlasov. Požiadajte svojho stylistu, aby použil techniku ​​jemného svetla a plne nasýtil všetky konce pre maximálny zdvih. Potom na vopred zosvetlené vlasy naneste živý jemný toner, aby ste dosiahli túto nádhernú živú farbu vlasov.

Modré a modrozelené dúhové vlasy

Modré a modrozelené dúhové vlasyInstagram @joshuamartell

Modré a modrozelené farby dúhových vlasov sú odvážne, svetlé a ohromujúce. Svieže modrozelené tóny v kombinácii s tmavšími modrými odtieňmi sú super zábavné a pútavé. Striedaním rôznych odtieňov svetlých a tmavomodrých tónov vytvára vo vlasoch nádherný dúhový efekt.

Metallic Teal

Metalická modrozelenáInstagram @lauren_roma_hanlon

Metalický zelenomodrý dodáva vlasom zaujímavý odtieň. Aby bola táto farba správna, bude to vyžadovať úplné vybielenie. Vyskúšajte farebnú značku „crazy color LTD“. Na korene použite zmes odtieňov jadeitovej modrej so smaragdovo zelenou, aby ste získali krásny tieňový koreň. Na stredné konce použite jadeitovú modrú s pávovou modrou s mätou piepornou s limetkovým nádychom.

Broskyňa a Teal

Broskyňa a modrozelenáInstagram @taylorrae_hair

Broskyňa a teal vytvárajú krásnu a jedinečnú farebnú taveninu pre ženy, ktoré sa chcú s vlasmi viac baviť. Ak chcete získať tento odtieň vlasov, požiadajte svojho koloristu, aby vás úplne spevnil broskyňovou a zelenomodrou ombre.

Zakorenená modrozelená modrá

Zakorenená modrozelená modráInstagram @hairbykatierose

Tieto zakorenené modrozelené modré vlasy by mohli byť jednou z vecí, o ktoré by brunetka požiadala. Tmavé korene umožňujú nielen popukovať oceľovo modrozelené farbivo na vlasy, ale sú tiež trendom farieb s nízkou údržbou. Tieto korene tiež dodávajú jemnú hĺbku a vytvárajú bohatú dimenziu oceánskeho oceánu.

Black and Teal Balayage

Black and Teal BalayageInstagram @masterpiecehair

Čo je na týchto teal balayage farbách vlasov vzrušujúce? V zásade môžete získať rovnaký štýl, ale dosiahnuť veľmi odlišné výsledky, ako sú tieto čierne a zelenomodré vlasy. Určite to tiež umožní bezproblémové vyrastanie vašich prirodzených koreňov.

Rozmerné tmavozelené vlasy

Rozmerné tmavozelené vlasyInstagram @rubydoo4247

Táto tmavozelená farba vlasov definuje, čo je to pouličná móda. Naučte ich dosť tvrdo na tento druh tmavozeleného odtieňa.

Na farbenie vlasov podľa vlastnej potreby môžete použiť odtieň Twisted Teal demi-permanentného farbiva na vlasy.

Tmavá až svetlá modrozelená farba

Tmavá až svetlo modrozelená farba sa topíInstagram @stephanyvanstone

Tmavá až svetlo modrozelená farebná tavenina je zábavná a živá farba pre dámy, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad.

Stylistka Stephany Van Stone z Kalifornie najskôr na zosvetlenie vlasov použila trvalú stredne hnedú základnú farbu s detskými svetlami. Potom nasledovalo pridanie živej modrej roztavenej do efektu zelenej ombre.

“Tieto farby vyžadujú veľa starostlivosti,” varuje Stone. “Príliš časté umývanie, horúca voda a nízka kvalita výrobkov môžu spôsobiť rýchlejšie vyblednutie týchto farieb.”

Teal Mermaid Hair

Teal Mermaid HairInstagram @the.bleached.boho

Tieto skutočné plážové vlasy z morskej panny boli vytvorené špecialistkou na farby Samanthou z Royal Oak, MI.

“Vlasy sú natočené v boho štýle, ktorý vydrží niekoľko dní, a farbou je, samozrejme, zomrieť,” poznamenáva. “Pokiaľ ide o módne farby, vyskúšajte farbu na vlasy Arctic Fox.” Sú bez krutosti, vegáni a darujú na pomoc zvieratám bez domova. “

Táto kombinácia modrej a modrozelenej farby je úžasná, ale vyžaduje si trochu zmenu životného štýlu. Skúste Pureology, pretože majú vstavaný komplex proti vyblednutiu, ktorý funguje perfektne. Používajte tepelnú ochranu a medzi praniami vydržte dlhšie, aby farba vydržala dlhšie. Vyhýbajte sa tiež bielym obliečkam a obliečkam na vankúše. Farba sa môže potenciálne šíriť, ak je čerstvá!

Pastel Teal

Farba vlasov Pastel TealInstagram @colorbyloreee_

Pastelové modrozelené vlasy sú hlasným, živým odtieňom medzi zelenou a modrou. Ukazuje chladnejší tón, ktorý ladí so svetlou a bledou pleťou. Či už vlnité alebo rovné, na dlhých alebo krátkych zrážkach-tento odtieň modrozelených vlasov predstavuje vzrušujúce a jedinečné majstrovské dielo.

Ak to chcete len vyskúšať bez toho, aby ste sa tomu úplne oddali, použite farbu na vlasy Unicorn Lime Crime’s v odtieni Sea Witch Real Teal.

Pávová farba vlasov s odtieňmi ružovej, fialovej a modrozelenej

Pávová farba vlasov s odtieňmi fialovej a modrozelenej modrejInstagram @hair_by_jessiem

Použitie analógovej zeleno-zelenej kombinácie, ako sú tieto ružové, fialové a zelenomodré tóny, má skutočne zostavený vzhľad, ktorý nenudí. Tento páv s modrozelenou farbou vlasov vyzerá úžasne s vlnami a predvádza jedinečnú kombináciu elegantných a žiarivých farieb vlasov.

Teal and Royal Blue

Teal and Royal BlueInstagram @ginger.rooots

Ukradnite show a prinútte hlavy zatočiť s týmto pokojným teal odtieňom. Rozkývanie tejto rozmerovo zelenej farby vlasov je skutočne zábavný spôsob, ako vylepšiť svoju prirodzenú farbu vlasov.

Zelenkastá modrozelená modrá

Zelenkastá modrozelená modráInstagram @__ gabby_11

“Rôzne tóny oceánu vo vrstvách vytvárajú hĺbku v tejto zeleno -zelenomodrej modrej farbe,” hovorí kaderníčka Victoria Burnham z Billings, MT.

Na udržanie tohto žiarivého stredne zeleného odtieňa Burnham hovorí, že existuje veľa produktov, ktoré s ním súvisia aj po salóne.

„Kreatívne farby sa zvyčajne vymývajú rýchlejšie ako prírodné farby a strácajú živosť. Počas sprchovania použite na vlasy studenú vodu. Používajte nesulfátové šampóny alebo šampóny na ukladanie farieb, ako napríklad Viral. Väčšinou udržujú tieto tóny dlhšie medzi návštevami salónu, ”vysvetľuje.

Krátke modrozelené vlasy

Krátke modrozelené vlasyInstagram @thejessicacline

Tieto krátke modrozelené vlasy sú pre dievčatá, ktoré hľadajú skutočnú dramatickú premenu! Odvážnosť kotlety s dĺžkou čeľustí a žiarivosť zeleného odtieňa sa navzájom dopĺňajú.

Je to trend, ktorý vyzerá oveľa lepšie s objemnými vlnami. Aby vám živosť vydržala dlhšie, zvoľte šampón bez obsahu síranov, s ktorým si umyjete vlasy.

Bright Teal na vlnitom účese

Bright Teal na vlnitom účeseInstagram @al_chabot

Ak vás ľadoví bohovia neberú ako jednu zo svojich licenčných poplatkov, potom neviem, kam zaradiť všetku slávu, ktorú vyžarujete touto žiarivou modrozelenou farbou. Doprajte tomuto úžasnému zeleno -zelenému farbeniu vlasov jemný vlnitý účes v bežných dňoch.

Teal Highlights na tmavých vlasoch

Teal Highlights na tmavých vlasochInstagram @justjane1x

Tieto svetlohnedé odlesky na tmavých vlasoch sú žiarivými odleskami pre prirodzene tmavé vlasy. Dimenzionálny modrozelený tón dopĺňa buď uhladený alebo vlnitý účes. Tento štýl a farbu vytvorila majiteľka salónu a vedúca stylistka Jane Ziemer-Hernandez z Brooklynu, NY.

“Najprv obnovte svoje hlavné body,” vysvetľuje Ziemer-Hernandez. “Potom naneste pre-toner, aby ste zrušili teplo a nakoniec naneste Pulp Riot-Absinthe a Aquatic. Ak je vaša základná farba už tmavá, naneste ju na celú farbu a zachovajte rozmer tmy a svetla. “

Táto farba vyzerá skvele na prirodzene tmavých základoch. Keď sa rozhodnete, že to bude vaša trvalá alebo polopermanentná farba vlasov, vedzte, že údržba je pomerne nízka. Obnovte svoj tón každé 2 mesiace a zvýraznite dvakrát ročne.

Ziemer-Hernandez odporúča používať Redken Color Extend Magnetics, aby bola farba žiarivá a používať iba šampón raz týždenne. “Tiež hlboké podmienky s hĺbkovou kondicionačnou maskou Redken All Soft,” dodáva.

Náznaky smaragdovej zelenej na vlasy Teal Ombre

Náznaky smaragdovej zelenej na vlasy Teal OmbreInstagram @mackpaintedthat

Opálovo-smaragdovo zelené vlasy s teal tónmi sú taký aristokratický vzhľad. Zostaňte hravé a kultivované so svojimi zelenými vlasmi.

Teal Highlights na hnedých vlasoch

Teal Highlights na hnedých vlasochInstagram @salonshearenvy

Teal melír na hnedých vlasoch vytvára fantastickú kombináciu tónov, ktoré môžu začať trend! Jeho rozmer je skutočným majstrovským dielom, ktoré tak dobre funguje na hustých vlasoch. Tieto melírové odlesky sú ideálne na pridanie života tmavým kaderiam. Prirodzené brunetky to budú nepochybne milovať!

Svetlohnedá farba vlasov

Svetlohnedá farba vlasovInstagram @yeseniadavis.hair

“Tento ľahký zelenomodrý je rozmarný a farba je skutočne živá, ale zároveň jemná.” Je to odvážna farba, ale pri pohľade na ňu sa nemôžete usmiať, “hovorí kaderníčka Yesenia Davis z Whittier, CA.

Svetlé teal skutočne dopĺňajú všetko okolo farby, od tónu pleti po rúž! Jedinečné sú vlasy modrozelenej farby a kučery dodávajú štýlu rozmer.

Davis vás nabáda, aby ste si kúpili najlepšie produkty, ktoré zabránia vyblednutiu. “Šampón a kondicionér na ochranu farby, ktoré neobsahujú sírany, možno lesklý sprej alebo lesk, aby bol vždy žiarivý.” Vlasy tiež umyte šampónom studenou vodou. Živé farby môžu byť náročné na údržbu, “vysvetľuje.

Je to proces, ako dosiahnuť túto jemnú farbu, takže buďte pripravení, ak nie ste blondínka. Celkovo je to skutočne zábavná farba, ktorú môžete mať a zažiť.

Blondínka a Teal

Blondínka a TealInstagram @209stylesbysara

“Tieto blond vlasy s melírovými odleskami sú blondínkou morskej panny,” hovorí stylistka Sara Penfoldová z Modesto, CA. “Rovnaké umiestnenie stužky je možné vykonať aj s inými farbami, aby ste získali odtieň blond s popovou farbou.”

Umiestnenie melírových vlasov je skvelým spôsobom pre ženy, ktoré sú zvyknuté byť blondínky, aby vyskúšali popovú farbu. Ako mizne, stane sa pastelovým asi za 3-4 týždne, potom sa zmení na blond asi za 6-8 týždňov.

Vyblednutý Aqua Teal s oceľovým sivým tieňovým koreňom

Vyblednutý aqua zelenomodrý s tieňovým koreňom Steel GreyInstagram @i.am.m.a.r.l.e.y

Táto modrozelená farba je vyblednutá modrozelená, ktorú vytvorila majiteľka salónu a kaderníčka Marley Jackson z Kanady.

“Od detskej modrej a modrozelenej až po mierne ľadovo biele odtiene, oceľový šedý tieňový koreň jej dodáva hĺbku a kontrast. To umožňuje, aby svetlejšie farby vyskočili, vyzerali takmer tak, ako keby žiarili, “poznamenáva.

Pokiaľ ide o rozhodovanie, kedy bude tento typ aqua tealovej farby vlasov vhodný pre váš vzhľad a životný štýl, Jackson hovorí, že dôkladná konzultácia je dôležitá.

Jacksonove tipy na zachovanie živosti by mali zahŕňať „minimálne šampónovanie studenou vodou a pri umývaní sa uistite, že používate profesionálny farebne bezpečný šampón a kondicionér, ako je L’Oréal Professional Enforcer. Tento produkt obsahuje biotín a je vytvorený tak, aby udržal vlasy silné a hebké, “vysvetľuje.

Používanie tepelnej ochrany je tiež veľký problém, pretože extrémne teplo bez ochrannej vrstvy môže okamžite ovplyvniť farbu aj celistvosť vlasov, od korunky po konce teal. Modro sfarbené vlasy môžu vyzerať skvele na svetlej, stredne tónovanej alebo tmavej pokožke.

About the author