23 najlepších nápadov na farbu vlasov z ružového zlata pre štýlové ženy

Ružové zlaté vlasy sú kombináciou červenej, ružovej a blond farby vlasov. Tento trend vlasov je tento rok stále obľúbenejší ako kedykoľvek predtým. Táto prekvapivo trendová farba, ktorú vytvorili kaderníci na základe obľúbených šperkov ladených do ružového zlata, môže byť odvážna alebo jemná, ako chcete..

V posledných rokoch bolo zdrojom inšpirácie pre tento zlatistý jahodový blond odtieň mnoho celebrít, vrátane Blake Lively, Emmy Roberts, Kylie Jenner a ďalších. Koloristi ako Guy Tang zohrali veľkú úlohu pri prenose tejto nádhernej farby do popkultúry.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky najlepších nápadov na farbu vlasov z ružového zlata!

Jednorožec Rose Gold

Jednorožec Rose GoldInstagram @samploskonka

Táto ružová zlatá farba jednorožca spája to najlepšie z oboch svetov: teplé a chladné tóny.

„Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi dvoma farbami, ako sú levanduľa a broskyňa, spojte ich dohromady! Hrajte sa s farebnými tónmi protiľahlých farieb, “hovorí kaderníčka Samantha Ploskonka z Tustinu, CA.

Ak ste blondínka s jednorožcom, budete potrebovať bielidlá. Alebo budete potrebovať úplné bielidlo a časté obnovovanie farieb.

“Používanie správnych čistiacich a kondicionačných produktov pomáha dlhšie udržať farbu,” vysvetľuje Ploskonka. “Vlasy si umývaj menej často, pretože rýchlo miznú.” Pomôže to zachovať jas vašich farieb. Oceníte vyblednutie! Pri každom praní farbite, posúvajte a zosvetľujte, tak ho prijmite! “

Rose Gold Lowlights pre staršie ženy

Rose Gold lowlights pre staršie ženyInstagram @whitsendz

Odlesky z ružového zlata pre staršie ženy sú jemným a jemným spôsobom, ako vyskúšať niektoré kreatívne odtiene vlasov. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o niektoré blond odlesky a ružovo zlaté ružové odlesky.

Ružové zlaté vlasy s ružovými odleskami

Ružové zlaté vlasy s ružovými odleskamiInstagram @eileenhebin

Ružové zlaté vlasy s ružovými odleskami sú jemným ružovým tónom, ktoré sú pridané k blond melírom. Táto farba je ideálna pre ženy, ktoré chcú nádych zábavnej farby, pretože pastelové tóny môžu rýchlo zmiznúť. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o pastelovo ružový zlatý tón s tieňovým koreňom.

Tmavé až svetlé ružové zlato s tmavými koreňmi na dlhom bobovi

tmavé až svetlé ružové zlato s tmavými koreňmi na dlhom bobuInstagram @kelceyoverton

Skombinujte svoje textúrované, stredne dlhé vlasy s týmto super svetlo ružovým a zlatým odtieňom na tmavých korienkoch, čím vytvoríte nádhernú ružovo zlatú farbu, vďaka ktorej budú tie krásne oči vyskočiť!

Trend vlasov z ružového zlata funguje ideálne so svetlou svetlou pleťou a tmavými farbami očí.

Šampanské ružové zlato

Šampanské ružové zlatoInstagram @myhairmagick

Ak ste blondínka, ktorá hľadá odvážnu zmenu, táto kombinácia tónov ružového a ružového zlata je perfektnou voľbou!

Vyskúšajte tento fantastický ružový šampanský ružovo zlatý odtieň, ktorý je menej dramatickou a jemnejšou verziou trendového odtieňa. Je to farba, ktorú si nebudete chcieť urobiť sami.

Celoplošná parochňa z ružového zlata

Celoplošná parochňa z ružového zlataInstagram @mississtyleslux

“Milujem túto parochňu kvôli svetlým ružovo -zlatým tónom a má takú plnosť, že je ľahké ju upravovať,” hovorí módna stylistka Missi z Kene..

Vysvetľuje: „Celý odtieň ružového zlata v týchto vlasoch je pre odvážnu a divokú osobu. Môžu to rozhýbať všetky typy tvárí. “

Jemná medová blond až ružová ružová zlatá ombre

Jemná medová blond až ružová ružová zlatá ombreInstagram @ethereal_tresses

Povrchová úprava tejto jemnej farby vlasov z ružového zlata je dokonalá! Bezproblémová balayage dopĺňa tóny medovo blond a ružových vlasov.

Myslím, že je bezpečné povedať, že tieto teplé hnedé vlasy s končekmi z ružového zlata sú hitom!

Svetlá ružovo zlatá farba vlasov

Svetlá ružovo zlatá farba vlasovInstagram @theroguehairstylist

Toto je nádherné svetlo ružové zlato na farbenie vlasov! Farba funguje pre dámy so svetlým alebo bledým odtieňom pokožky, ktoré hľadajú elegantný a koketný upgrade na svojich zámkoch.

Dusty Rose Gold s tmavými koreňmi

Prašné ružové zlato s tmavými koreňmiInstagram @desanchezspa_salon

Krásny príklad toho, čo môže tento ružový odtieň urobiť pre brunetky. Ružové zlaté vlasy s tmavými korienkami vyzerajú takto skvele na hustej hustote s objemnými vlnami.

Rose Gold melír na tmavých vlasoch

Rose Gold melír na tmavých vlasochInstagram @larisadoll

Váhate vyskúšať nový, odvážny vzhľad vlasov? Potom je pre vás najdôležitejšie vyzdvihnúť ružové zlato!

Nie je to len ohromujúci účes, ale nosenie týchto stužiek z teplého ružového zlata je tiež skvelý spôsob, ako preskúmať a zistiť, čo vám pristane..

Pastelovo ružové vlasy a plavovlasá ružová zlatá plavba

Pastelovo ružové vlasy a plavovlasá ružová zlatá plavbaInstagram @rachelizabeth.hair

Najkrajšie svetlo ružové zlaté vlasy a blond balayage na stredne dlhom strihu!

Tieto pastelovo ružové vlasy so svetlými odleskami z ružového zlata je jednoduchšie udržať si trvalú farbu vlasov.

Medené ružové zlato na hnedých vlasoch

Medené ružové zlato na hnedých vlasochInstagram @maxgourgues

Krásne zafarbený ružovo zlatý tón na tmavohnedých vlasoch. Medený odtieň ružového zlata spôsobuje, že kučery vyzerajú lákavo a zdravo.

Ružové zlaté vlasy s platinovými odleskami

Vlasy z ružového zlata s platinovými odleskamiInstagram @rianimal_

Vlasy z ružového zlata s platinovými odleskami ponúkajú pastelové tóny so živším vzhľadom. Vďaka svojim hlbším koreňom si dámy môžu užiť hĺbku bez toho, aby im vzali všetku ľahkosť.

Túto elegantnú farbu vytvoril kaderník Rian Taylor z New Jersey.

Taylor uvádza: „Najprv som použil opravný toner a potom metódu tavenia farieb, aby som prerušil všetky drsné čiary z opätovného rastu. Použil som tri oddelené farby a roztavil ich, aby získali rozmer a vytvorili kontrast. “

Ružovo -zlatý melón Pixie

Ružovo -zlatý melón PixieInstagram @hair_andthehound

Tento vzhľad je zostavený z bohatých tónov ružového zlata s jemnými odtieňmi zlata. Vytvorila ho špecialistka na farby Heidi Seiffertová z Oshawy, ON.

“Milujem hĺbku, ale lesk, keď používam Davine Pure Pigments.” Tento ružový tón vlasov skutočne prináša koži jas, “poznamenáva.

Najlepšou radou spoločnosti Seiffert je poznať jej údržbu. “Vzhľad, ako je tento, je obvykle dvojitým procesom, ktorým je odfarbenie, po ktorom nasleduje farba. Používajte šampón a kondicionér odporúčaný Davinesom s týždenným ošetrením. Takáto farba vlasov je investícia, rovnako ako starostlivosť o ňu. “

Klasická ružovo zlatá farba

Klasická ružovo zlatá farbaInstagram @tina_theroom

Túto klasickú ružovo zlatú farbu vlasov vytvorila kaderníčka a majiteľka salónu Tina Thao Ta zo Garden Grove, CA.

“Farba ružového zlata je flexibilný odtieň, s ktorým je možné pracovať, pretože je kompatibilný s väčšinou pleti a odtieňov pokožky,” poznamenáva. “Farba je tiež primeraná veku, pričom ženám dodáva trochu nadšenia a vkusu.”

Metalické ružové zlato

Metalické ružové zlatoInstagram @its_the_koral

Metalické ružové zlato a orgován, ako aj lichotivý dlhovrstvový účes, vytvorila kozmetička Koral Joy Ragasa z Gainesville na Floride.

“Moja obľúbená vec na tomto vzhľade bola experimentácia so začlenením teplých tónov (meď, zlato, ružová) a studených tónov (orgován a pastely) – od lešteného ružovkastého medeného základu až po lesklé kovové lila a zlaté šampanské,” hovorí Ragasa.

Odtiene ružového zlata a akékoľvek iné fantasy farby sú veľkou investíciou a určite jednou z najnáročnejších farieb, ktoré je možné dosiahnuť. Ak ste ochotní zaplatiť za počiatočné farebné služby a schôdzky opravou, Ragasa vám odporúča, aby ste nepoužívali výrobky z miestnej drogérie. “Je to služba, ktorá z dlhodobého hľadiska môže stáť niekoľko stoviek dolárov,” dodáva.

Pokračuje: “Najdôležitejšou radou, ktorú môžem dať ženám premýšľajúcim o tejto farbe, je, že musíte byť pripravená na to, že stratíte nejakú dĺžku, a hĺbkové ošetrenia sú absolútne nevyhnutné.”

Jemné ružové zlato

Jemné ružové vlasy z ružového zlataInstagram @alexandria.mercurihairstylist

Jedná sa o krásnu balayage z mäkkého ružového zlata s tieňovým koreňom.

“Na jej korene som použila hlbokú zaprášenú levanduľu roztavenú do jemného ružového zlata s trochou orámovania tváre, aby som ju rozjasnila a dala jej jemný slnkom pobozkaný pohľad,” vysvetľuje kaderníčka Alexandria Mercuri z Quebecu..

Pri práci s akýmikoľvek funky farbami Mercuri vždy odporúča šampón a kondicionér bezpečný pre farby. “Milujem prácu s magnetickými farbami, ktoré udržujú vlasy lesklé a dobre hydratované,” dodáva.

Pri zvažovaní tohto vzhľadu si vždy pamätajte, že s jeho udržiavaním musíte byť v poriadku. Toner je potrebný každých 5-6 týždňov, aby si zachoval živosť. Ošetrenia raz týždenne doma alebo v salóne sú nevyhnutné pre udržanie zdravia vašich vlasov.

Platinové ružové zlato

platinové blond vlasy z ružového zlataInstagram @himnhair

Dosiahnite túto platinovú ružovo zlatú farbu vlasov so svetlými poprášanými ružovými a platinovými blond odtieňmi. “Má dostatok ružového zlata, a pritom ho udržiava v blond rodine,” hovorí kaderník Zaid Bakeer z Annandale, VA..

„Ideálne pre ženy s prirodzene svetlými vlasmi, vlasy nesmú byť farbené tmavým farbivom. Keďže sú tieto farby poprášené a pastelové, dlho nevydržia, “vysvetľuje Bakeer.

V závislosti od ich umývacieho postupu Bakeer hovorí, že farba môže trvať až 3 týždne, kým sa zmení na blond. Umývanie vlasov ružovo-zlatým šampónom tiež pomôže k dlhovekosti.

“Koreňové opravy by mali byť každé 3-4 týždne, pokiaľ im nevadí, že vyzerajú blond. Je však ťažké odfarbiť korene, ak budú čakať dlhšie, “dodáva.

Klasické vyblednuté ružové zlato

Klasické vlasy z ružového zlataMackenzie Crowell / Instagram

Túto vyblednutú ružovú zlatú farbu vlasov vytvorila kaderníčka Mackenzie Crowell z Las Vegas, NV.

“Aby ste udržali odtieň ružových vlasov a ich odtiene ružového zlata, pri umývaní používajte studenú vodu, aby ste zabránili krvácaniu farby,” hovorí Crowell. „Požiadajte svojho stylistu, aby vám odporučil farbený šampón a namiesto kondicionéra použite hydratačnú masku. NEUMÝVAJTE si vlasy každý deň. V opačnom prípade sa o týždeň neskôr vrátite do salónu a osviežite si farbu. “

Svetlé odtiene ružového zlata na prírodných blond vlasoch

Svetlé odlesky ružového zlata na blond vlasochInstagram @hairbyohheyheather

“Toto je kúsok ružového zlata, blondína!” Moja obľúbená vec na tomto je, ako to vyzerá prirodzene, skoro ako keby jej to vyrastalo z temena, “hovorí stylistka Heather Wilmoth z Charlotte, NC..

“Vytvoril som tento krásny tón pomocou 9Ash a 6Red Violet, aby farba zostala úplne chladná a nie mosadzná,” vysvetľuje Wilmoth. “Mojou farebnou líniou je farba XG Paula Mitchella kvôli jeho konzistencii.”

Túto prírodnú blondínku s ružovým zlatom je možné prispôsobiť akémukoľvek tónu pleti alebo typu vlasov.

Farebná tavenina čokolády Rose Gold Balayage

Vlasy balayage z čokoládového ružového zlataInstagram @hairbyamberjoy

Túto taveninu na balayage z červeného ružového zlata vytvorila majiteľka salónu a majsterka stylistiky Amber Joy Rogan z Kanady.

“Tóny majú pekný podkladový pigment broskyne a ružovej farby vlasov, čo im dodáva príjemný teplý povrch,” hovorí Rogan.

Rogan odporúča toto čokoládové ružové zlato ženám s bledou pokožkou, ktoré chcú svojmu telu dodať trochu tepla.

“Dávajte si však pozor, ak máte na koži výrazný ružový podtón, pretože by to mohlo ešte zhoršiť,” poznamenáva. “Tmavšia alebo opálená pokožka by tiež vyzerala krásne s touto farbou.” Opäť vhodné len pre ženy bez červených alebo ružových tónov pleti. ”

Rose Gold a Brown Balayage

Ružové zlato a hnedé balayage vlasyInstagram @hairbyhaileyj

“Tento dymovo hnedý ružovo zlatý odtieň je práve teraz taký trendový,” zvolá kaderníčka Hailey Jodock z Everett, WA..

Jodockova najobľúbenejšia vec na tom je: „Môžete si užiť farebné vlasy, ale nie sú to bláznivé živé a jasné. Môžete uniknúť prirodzenejším pohľadom na módne farbené vlasy. “

“Môj najlepší tip, ako to udržať, je umývať si vlasy čo najmenej a používať studenú vodu, aby farba nevybledla príliš rýchlo.” Suchý šampón sa stane vašim najlepším priateľom, “dodáva.

Jemné broskyňové a ružové vlasy

Jemné broskyňové a ružové vlasyInstagram @hairby.alyssa

“Moja obľúbená vec na tomto vzhľade a trende ružového zlata vo všeobecnosti je, že je všestranná, jemná a ženská,” hovorí kaderníčka Alyssa St. Martin z Mesa, AZ..

Svätý Martin si osobne myslí, že táto ružovo zlatá farba vlasov vyzerá úžasne na svetlej pleti a na ženách, ktoré majú o niečo ružovejší tón pleti..

“Pokiaľ ide o typ vlasov, povedal by som, že ženy, ktoré sú prirodzene na úrovni 7 alebo svetlejšie, majú tendenciu sa zdvíhať jednoduchšie, takže je to dosiahnuteľnejšie a bez námahy,” dodáva..

About the author