23 Neuveriteľných príkladov modrých a fialových vlasov v roku 2021

Modré a fialové vlasy sú farbou vlasov, ktorá kombinuje dve chladné farby s použitím rôznych odtieňov a intenzít modrofialových vlasov. Táto zmes výrazných, chladných odtieňov vytvára vynikajúco vyvážený kontrast, ktorý nie je príliš hlasný – ideálne pre dievčatá, ktoré chcú zásadne zmeniť svoj imidž!

Kreatívne modré kombá na fialové vlasy

Táto kreatívna dvojfarebná farba vlasov ponúka veľa všestranných možností, s ktorými sa môžete hrať. Máte na výber, či sa vyberiete do pastelových, jemných odtieňov, alebo sa pridáte k temnej strane a získate bohaté odtiene nočnej oblohy. Od dlhých prameňov po krátke pixie, modrofialovú farbu vlasov je možné aplikovať na všetky dĺžky vlasov.

Vlastniť ultra pigmentované vlasy so sebou prináša záväzok! Umývanie vlasov šampónmi a kondicionérmi bezpečnými pre farby, obmedzenie dní na umývanie, ošetrovanie prameňov maskami na vlasy a pravidelná návšteva obľúbeného stylistu kvôli opravám-tieto rituály sú nevyhnutnosťou na zachovanie týchto nebeských farieb..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie trendových modrých a fialových farieb vlasov!

Modrá a fialová na čiernych vlasoch

Modrá a fialová na čiernych vlasochInstagram @hairbydiane1996

Toto je čierne s pruhmi purpurovej a modrej farby, ktoré urobila priamo koloristka Diane. Tie krásne farby, ktoré len nakukujú do čiernych vlasov, pôsobia úžasne.

Strieborná, modrá a orgován

strieborná, modrá a lilaInstagram @khietluu

Trblietavé pastelové tóny strieborných, modrých a fialových odtieňov sú novým trendom! Odvážne farby, akými sú tieto v jednej hrive, si vyžadujú čas a trpezlivosť, ale stojí to za to! Ponechanie tmavšej hornej časti umožní prirodzenejší rast.

Ružové a modro-fialové farby galaxie

Ružové a modro-fialové farby galaxieInstagram @Therainbowhairartist

Zosilnite svoje vlasy prúžkami ružových, fialových a modrých tónov. Teraz, z toho sú vyrobené pastelové sny! Zmiešané purpurové, zelenomodré a levanduľové farby vytvárajú vzhľad inšpirovaný dúhou. Takéto farby na vlasy by vyzerali skvele s copánkami, aby predviedli jedinečný a veľmi živý rozmer.

Elektrická modrá a svetlá fialová

Elektrická modrá a svetlá fialováInstagram @shakslovely

Jasnejšie modrofialové účesy sú in! Elektrické modro-indigové odtiene pôsobia oveľa kratšie na krátkom strihu s dĺžkou od ucha s ofinou.

Fialová a modrá Ombre

Fialový a modrý ombreInstagram @nealmhair

Tento fialový a modrý gradient je zmätený a tak magnetizujúci! Lesk a veľké kučery ombre dopĺňajú wow faktor tohto štýlu.

Zelené, fialové a modré vlasy morskej panny

Zelené, fialové a modré vlasy morskej pannyInstagram @hairdressa.nessa

Zelená prekvapivo dodáva živým modrým odtieňom príjemný nádych zemitej farby. Aký brilantný spôsob, ako ochutiť platinové vlasy!

Teal, Purple a Midnight Blue

modrozelená fialová a polnočná modráInstagram @kimberlytayhair

Teal, purpurová a polnočná modrá rozprúdia zábavnú a živú variáciu odtieňa pre dlhé vlasy. Živosť, ktorú ponúka od korienkov po konce, je nepopierateľná. Vychutnajte si takto ombre štýl s plážovými vlnami, ktoré zvýšia pohyb a textúru.

Peekaboo modré a fialové vlasy pod ním

Peekaboo modré a fialové vlasy pod nímInstagram @flynndoeshair

Pretrepte vlasy skrytými pruhmi fialovej a modrej. Tieto peekaboo melíry pôsobia dobre na blond vlasy.

Pastelová modrá a strieborná fialová

Pastelová modrá a strieborná fialováInstagram @beyond_vivids

Je to odvážny levanduľový vzhľad, ktorý vytvorila polotovar Pulp Riot od majiteľky salónu a stylistky Lindsay Medrano z Baton Rouge, LA..

“Spodná časť je svetlejšia, čo vytvára jemný gradientový efekt,” hovorí Medrano. “Páči sa mi, ako sa to počas niekoľkých mesiacov zmení na blond.”

Táto pastelovo modrá a levanduľa je pre ženy, ktoré majú veľmi svetlé blond vlasy a nevadí im farba na údržbu a často sa osviežuje.

Polovičné fialové a modré vlasy

Polovičné fialové a modré vlasyInstagram @kimberlytayhair

Tieto polovičné fialové a modré vlasy vytvorila kaderníčka Kimberly Ibbotson z Los Angeles, CA.

Spoločnosť Ibbotson chce, aby ste porozumeli údržbe. Hovorí: „Kreatívne farby, ako je neónové blues alebo fialové, sú viac náročné na údržbu a vyžadujú si pozornosť každých 6 až 8 týždňov.“

Táto jasne modrá a purpurová farba sa v tom časovom období vyvíja a bledne, ale existujú produkty, ktoré môžete použiť doma na udržanie maximálnej živosti – vlastný farebný kondicionér by bol dokonalým príkladom, “dodáva.

Modrá, slivková a žiarivá fialová

Modrá, slivková a žiarivá fialováInstagram @honeyhousehair

Modrá, slivková a žiarivá fialová sú elegantné a zábavné odtiene, ktoré stojí za to vyskúšať. Tieto živé farby sú neprirodzené, ako keby ste sa nachádzali vo svete fantázie!

S takýmito odtieňmi stylisti odporúčajú prijať vyblednutie. Správna údržba a návšteva salónu sú kľúčom k nádhernému efektu vyblednutia. Kombinácia týchto odtieňov vylepšuje štýl, pričom zostáva verná farbám, ktoré je zábavné predvádzať.

Svetlomodré, ružové a fialové odlesky

Svetlomodré, ružové a fialové odleskyInstagram @addiesowellbeauty

Spojenie svetlomodrých, ružových a fialových odleskov vytvára farbu inšpirovanú jednorožcom.

Kaderníčka Addie Sowell z Cullman, AL, zdieľa niekoľko tipov o tejto farbe. „Nájdite stylistu, ktorý sa špecializuje na tento typ služby. Je to veľmi intenzívne a vyžaduje to niekoho trpezlivého. Ak vám nevadí údržba, potom do toho rozhodne choďte, “hovorí Sowell.

Purpurové, kráľovské modré a svetlo modré vlasy

Purpurové, kráľovské modré a svetlo modré vlasyInstagram @hair_princess_steph

Tento nápad s purpurovou, kráľovskou modrou a svetlomodrými vlasmi má krikľavé farby a odvážny a ostrý povrch. Spojenie nádherného indiga a živých modrých odtieňov vytvára jedinečný typ dimenzie. Ak budete namaľovaní na dlhých stromoch, bude ľahké vyzdobiť túto krásu.

Kaderníčka Stephanie Lawrence z Londonberry, NH vytvorila tento zmiešaný štýl. “Vezmete malé časti a roztavíte viac farieb na každú, aby ste získali bezproblémovú zmes farieb,” poznamenáva.

Tento typ modrých a fialových vlasov je skvelý pre ženy, ktoré majú radi kreatívne farby! To sa dá urobiť na krátkych alebo dlhých vlasoch, jemných alebo hrubých, alebo hrubých alebo tenkých vlasoch!

Modré a purpurové farbivo

Fialové a modré farbivo DipInstagram @hairbyjelena

Toto modré a purpurové ponorné farbivo vytvorila kaderníčka Jelena z Laguna Hills v Kalifornii.

Vysvetľuje: „Vzhľad by som opísal ako vlasy galaxie – žiarivé modré a bohaté purpurové tóny mi pripomínajú niektoré krásne obrázky z vesmíru. Vzhľad som doplnil dlhým vrstveným strihom a jemnými vlnami morskej panny. “

Elektrická modrá a tmavofialová

Elektricky modrá a tmavo fialováInstagram @ladylizhair

Túto elektrickú modrú s tmavofialovými fantasy farbami vytvorila majiteľka salónu a kozmetička Liz Rivera z Wendell, ID.

Hovorí: „Milujem, že sa farby dobre spájajú a keď ich umyjete, nebudú sa miešať a nebudú vyzerať zle. A milujem, ako môžete vidieť dĺžku a modrú farbu od korienkov po konce vlasov. “

Rivera odporúča použiť arganový olej, kokosový olej alebo marocký olej, aby bol po bleskoch hydratovaný. “Tiež sa odporúča hydratačné masky na vlasy raz za 2 týždne.” Táto farba pristane akejkoľvek osobnosti, najmä ak vás baví a nebojíte sa skúšať rôzne veci, “dodáva.

Levanduľa svetlo fialová s modrou

Levanduľa svetlo fialová s modrouInstagram @lo.rean

Žiarivosť levandule svetlo fialovej s modrou vyzerá tak úžasne a zábavne! Je to krásny hlboký odtieň levandule/brčál so svetlejším tónom na koncoch. Vďaka tmavšiemu odtieňu pri korienkoch budú okraje ešte jasnejšie.

Dosiahnuť toto majstrovské dielo znamená zaobstarať si ťažkú ​​balayage alebo detskú lampu. Pokiaľ ide o údržbu, studená voda pomôže farbe vydržať o niečo dlhšie. Je však stále dôležité vidieť odborníka každých 4 až 6 týždňov, aby ste si zachovali krásu týchto modrofialových vlasov.

Fialová metalíza a pastelová fialová

Fialová metalíza a pastelová fialováInstagram @kimberlymariestylist

Od slnkom bozkávanej balayage po kovového jednorožca, táto fialová farba vlasov robí krok do divokej stránky.

Vytvorila kaderníčka Kimerbly Marie a hovorí: „Milujem používanie týchto hlbších fialových farieb, pretože vlasy pred nanesením farby nemusia byť zdvihnuté na jasnú blond.“

Ak uvažujete o tejto pastelovej fialovej, majte na pamäti údržbu a správnu domácu starostlivosť. Farby, ako sú tieto, sa považujú za náročné na údržbu a v závislosti od aktuálnej histórie farieb ich dosiahnutie môže trvať niekoľko hodín.

Jednorožec je teraz akceptovaný viac ako kedykoľvek predtým, čo ženám dáva možnosť vyjadriť sa a pobaviť sa na svojom vzhľade!

Džínsová modrá & Tmavomodrá

Džínsová modrá & amp; tmavomodráInstagram @albee_hair_colorist

Tmavé a svetlé farby modrej farby vytvoril kaderník Albee Chan zo Singapuru.

“Pokiaľ ide o techniku ​​ombre/balayage, odporúča sa urobiť styling, ako je vlna alebo zvlnenie, aby sa zvýšil pohyb a dynamika vlasov,” hovorí Chan.

Tiež chce, aby ste pochopili, že vlasy je potrebné odfarbiť 1-2 cykly, aby ste dosiahli farbu (najmä ázijské vlasy). Chan dodáva: „Poškodenie spôsobené bielením spôsobí, že vlasy budú suššie alebo sa dokonca zlomia.“

Modrá, zelená a fialová Balayage

Modrá, zelená a fialová BalayageInstagram @kristine_olive

Túto modrú, zelenú a purpurovú balayage vytvorila špecialistka na farbu vlasov Kristinine Gibb z Kanady.

“Miloval som vytváranie týchto odtieňov zelene pomocou modrofialového vlasového umenia.” Rozhodol som sa použiť žltú, aby som vytvoril vytvorenú hĺbku v kľúčových oblastiach. Tieto priame farbivá umožňujú toľko kreativity, “vysvetľuje.

Dodáva: „Podľa mojich skúseností zisťujem, že mladí ľudia majú radi veľmi hlasné jasné farby, zatiaľ čo ženy v strednom veku preferujú hlbšie tóny, ktoré sú stále veľmi zábavnými farbami. U starších žien zisťujem, že majú tendenciu vyberať si pastely, čo je fantastické, pretože zvyčajne netrvajú veľmi dlho, čo z neho robí zábavnú zábavu. “

Červené, fialové a modré vlasy

Červené, fialové a modré vlasyInstagram @lucascchew

Tieto červené, fialové a modré vlasy vytvoril stylista Lucas Chew zo Singapuru.

“Vždy rada robím pre svoje dievčatá pokročilé viacfarebné farby, medzi ktoré patrí aj tento druh červeno-purpurovo-modrej galaxie farby vlasov! Ženám s tmavými vlasmi vždy dodá nový vzhľad, “hovorí Chew.

Fialové vlasy s modrými odleskami

Fialové vlasy s modrými odleskamiInstagram @briannastags4

Takéto nápady na modré a fialové vlasy sú veľmi odvážne. Kaderníčka Brianna Lynn z Lancasteru, WI, hovorí: „Kučery predvádzajú farebné variácie o niečo lepšie, ale dajú sa nosiť aj rovno“.

Pokračuje, “robustné blues hodené do krásneho purpurového tónu ukazuje trochu viac dimenzie. Milujem len to, ako sa farby navzájom dopĺňajú a vytvárajú elektrizujúci vzhľad. Modré svetlá stačia na vytvorenie farebnej siete. “

Tmavo fialová a žiarivo modrá s tmavými koreňmi

Tmavo fialová a žiarivo modrá s tmavými koreňmiInstagram @karlalalahair

Toto je kovová modrofialová farba vlasov na mieru navrhnutá kaderníčkou Karlou Arechigou z Brea, CA.

Arechiga chce, aby ste pochopili dôležitosť domácich produktov na starostlivosť o vlasy pri nosení modrých a fialových odleskov a aby ste si našli čas na údržbu farieb..

Vysvetľuje: „Tento vzhľad vyžaduje šampón a kondicionéry, ktoré neobsahujú sírany a parabény, aby zaistili, že sýtosť farby zostane čo najdlhšie. Tieto živé farby sa zvyčajne vymývajú o niečo rýchlejšie ako trvalé farby, čo má za následok častejšie návštevy salónu, aby boli svieže. “

Lila a Silver Blue

Lila a strieborná modráInstagram @themanemichael

Farba je tmavá hĺbka prechodu galaxie, v ktorej prechádzajú hviezdy a purpurové kozmické lúče. Vytvoril ho špecialista na balayage a stylista Michael Bargallo z Chesapeake, VA.

“Kreatívne sfarbenie je potrebné udržiavať každých 6 až 8 týždňov, aby bola farba svieža,” hovorí Bargallo. “Musíte tiež zvážiť typ vlasov a stav vlasov!” Vždy požiadajte o 2-ročnú históriu vlasov, aby ste zistili, či vlasy môžu dosiahnuť farbu, ktorú klient hľadá. “

About the author