23 trendových nápadov na farbu vlasov so soľou a korením

Poddajte sa starnutiu tým, že ho prijmete namiesto toho, aby ste šli proti nemu. Trendové vlasy soľ a korenie sú bezproblémovým odvarom čiernych a sivých tónov so stopami bielej. Umožňuje vašim vlasom odhaliť ich metamorfózu a ponúka skvelý spôsob, ako predviesť svoj vek.

Soľ a korenie sú jedným z najobľúbenejších odtieňov, ktoré môžu ženy vyskúšať, ale ich údržba sa líši. Samantha Petersová, kaderníčka zo Sunshine Coast, BC, odhalí mýtus o tomto odtieni. “Niekedy ženy nechápu, že táto farba môže potrebovať väčšiu údržbu, ako si mysleli,” hovorí.

Peters vysvetľuje, ako to všetko závisí od prirodzenej farby vlasov ženy. “Ak už má prirodzený odtieň vlasov soľ a korenie, nemusí to vyžadovať vysokú údržbu,” hovorí. “Ak má prirodzene tmavšie vlasy bez odtieňov soli a korenia, môže to vyžadovať vyššiu údržbu.”

Trpezlivosť je podľa Petersa životne dôležitou súčasťou dosiahnutia tohto odtieňa. Zahŕňa úzky kontakt s vašim stylistom, časté návštevy salónu a vysokokvalitné vlasové výrobky.

Pokiaľ ide o výrobky, medzi dva obľúbené produkty Petersovej starostlivosti o vlasy pre ženy so soľou a korením patria šampón Redken Color Extend Graydiant, pretože odstraňuje mosadzné tóny a posilňuje vlasy, a Joico’s Blonde Life Brilliant Tone Violet Smoothing Foam tóny a dodáva objem..

Pred ďalším stretnutím s farbením vlasov si pozrite tieto obľúbené fotografie najlepších nápadov na farbu vlasov so soľou a korením.

Prírodné vlasy so soľou a korením

Prírodné vlasy so soľou a korenímInstagram @beautiful_by_natalie

Zvážte prírodné vlasy so soľou a korením, ženy, ak chcete, aby vaše vlasy vyzerali prirodzene. Pridaním platinových odleskov a hlbokých bohatých odleskov k farbe vašich vlasov okamžite dodá jas! Tento odtieň je ideálny pre ženy, ktoré chcú zmiešať svoje prirodzené šedé.

Farebná tavenina soli a korenia

Farebná tavenina soli a koreniaInstagram @anna.arms.hair

Ak chcete živú farbu, ktorá dopĺňa vašu prirodzenú farbu vlasov, požiadajte o rozpustenie farby soli a korenia. Je to viac o údržbe ako o úplnom sedení. Roztavenie farby pomáha zachovať predchádzajúcu úpravu (balayage, foliovanie, atď.) A zároveň zahŕňa skutočnú farbu vašich vlasov..

Brunetky so soľou a korením

Brunetky so soľou a korenímInstagram @pat_ricciuti

Brunetky so zvýraznením soľou a korením dodávajú lesk a lesk pevným hnedým vlasom. Bohaté hnedé vlasy s prírodnými striebornými pruhmi sú jemným spôsobom, ako objať sivú a pritom zostať brunetkou. Odtiene svojich vlasov so soľou a korením môžete skontrolovať tak, že si vlasy stiahnete z tváre a pozriete sa do zrkadla, aby odrážalo, ako svetlejšie farby zodpovedajú vášmu tónu pleti..

Slané a korenené vlasy pre ženy nad 60 rokov

Solené a korenené vlasy pre ženy nad 60 rokovInstagram @pat_ricciuti

Slanú a korenenú farbu vlasov pre ženy nad 60 rokov je možné urobiť zábavným a moderným spôsobom. 60-ročné ženy by mali zvážiť vyskúšanie zábavného, ​​drsného strihu pixie, ktorý zahŕňa ich prirodzenú farbu vlasov. Umožňuje vám pôsobiť mladistvo a zároveň športovať v trendovom strihu s nízkymi nárokmi na údržbu.

Šedá farba vlasov s tmavými pruhmi

Šedá farba vlasov s tmavými pruhmiInstagram @jens_going_gray.zy

Sivá farba vlasov s tmavými pruhmi nechá vaše vlasy vyniknúť z davu. Odvážne odtiene soli a korenia sú super funky a dodávajú vašej farbe vlasov individualitu a kontrast. Okolo tváre naneste biele a strieborné pruhy, ktoré pomôžu zvýrazniť tvár a zjemniť tmavohnedé alebo čierne odtiene vlasov..

Tmavá soľ a korenie

Vlasy z tmavej soli a koreniaInstagram @hue_and_snip

Tmavé vlasy so soľou a korením sú plné rozmerov a vyzerajú skvele na všetkých tónoch pokožky. Tmavšie vlasy majú pri šedivení tendenciu naberať hlbšie strieborné a hnedé tóny než biele, čo pomáha ženám s tmavou pleťou..

Soľ a korenie obrátené Ombre

Soľ a korenie obrátia ombreInstagram @silver_me_at_63

Soľ a korenie reverzné ombre je vyhlásená farba vlasov, ktorá je veľmi obľúbená. Pri objímaní šedín a dospievaní je najlepšie nechať to svojim vlasom prirodzené, aby sa predišlo odfarbeniu a poškodeniu vlasov. Dávajte si pozor na pravidelné strihanie vlasov so soľou a korením, aby hriva vyzerala a cítila sa čo najlepšie. Na boj s mosadznými tónmi sú potrebné modré alebo fialové šampóny.

Soľ a paprikové vlasy s nízkou údržbou

Účes so soľou a korením s nízkou údržbouInstagram @silver_is_sexy

Vlasy zo soli a korenia s nízkou údržbou vám poskytnú závan čerstvého vzduchu. Najlepším spôsobom, ako urýchliť proces pestovania farbených vlasov a odhaliť tak vašu úplne prirodzenú šedosť, je urobiť „veľký strih“ a vycvičiť si super sexy kratší účes, ako strih pixie. Rozkývanie vašej prírodnej farby vlasov so soľou a korením vám dodá sebavedomie a zbaví vás mesačných opravných schôdzok s koreňmi..

Rozmerná soľ a korenie

Rozmerné vlasy soľ a korenieInstagram @elizasanta15

Dimenzionálne vlasy so soľou a korením dopĺňajú všetky tóny pleti svojimi chladnými, slanošedými podtónmi. Váš kaderník bude používať typ farby na vlasy, ktorý sa nazýva toner. Pomôže vám získať chladné odtiene a vlasy budú pôsobiť mosadzne. Tonizačná služba sa vykonáva každé 2 až 4 mesiace, aby sa zachovala žiarivosť vašich vlasov so soľou.

Soľ a korenie s čiernymi podtónmi

Soľ a korenie s čiernym podtónom účesuInstagram @kelly.o.doherty

Soľ a korenie s čiernymi podtónmi dodávajú farbe vašich vlasov nádherný kontrast a hĺbku. Požiadajte svojho stylistu, aby vytvoril „peňaženku“ vo vašich vlasoch zosvetlením a tónovaním vrstiev ohraničujúcich tvár, pričom ponechá hĺbku. Objímať pramene soli a korenia je oslobodzujúce a oslobodzujúce.

Hnedé vlasy so striebornými prameňmi

Hnedé vlasy so striebornými prameňmiInstagram @dianemguy

Hnedé vlasy so striebornými prameňmi dodávajú jas a život všetkým hnedým vlasom. Nenáročné na údržbu a prirodzené farby na vlasy sú zúrivé, preto ich objímte a nechajte ich presvitať cez dlhé vlasy. Keď zvažujete účesy pre vlasy so soľou a korením, rozhodnite sa pre dlhší strih s niekoľkými vrstvami lemujúcimi tvár, ktoré zvýraznia vaše sivé odtiene..

Strieborná farba na vlasy pre stredne dlhé vlasy

Strieborná farba na vlasy pre stredne dlhé vlasyInstagram @graytfullyme_2021

Strieborná farba vlasov pre stredne dlhé vlasy je v trende a má extrémne nízke nároky na údržbu. Soľ a korenie majú sivé pruhy, ktoré sa lesknú hlbokým, tmavým pásom, ktorý praská. Účes po plecia s mnohými vrstvami uľahčuje styling a umožňuje účes „umyť a ísť“.

Farba korenia a soli na krátke vlasy

Farba korenia a soli pre krátke vlasyInstagram @cathieshooter

Farba korenia a soli pre krátke vlasy vytvára zábavný spôsob, ako začleniť sivé vlasy do štruktúrovaného štýlu. Nápady na farbu vlasov so soľou a korením spolu s rozmerovými účesmi na báze soli a korenia sú skvelou kombináciou na preskúmanie. Jemná farba korenia a soli v kombinácii s niekoľkými vrstvami dopĺňa celkový štýl.

Soľ a korenie farba na vlasy

Soľ a korenie farba na vlasyInstagram @gratefulandgray

Soľ a korenie farba vlasov je prirodzený spôsob miešania vo vašich sivých vlasoch. Soľ a korenie sivé vlasy prirodzene vyrastajú po malých kúskoch a vo vlasoch budú typicky mať rôzne stupne šedej. Vďaka farbám soli a korenia vo vlasoch sa tento prirodzený vzor opakuje a vytvára hladký, prirodzený povrch. Vyhnite sa chlórovanej vode, pretože na vlasoch zanecháva zelené zvyšky.

Ľahká soľ a korenie

Ľahko osolte a okoreňte vlasyInstagram @erikamarie72

Ľahké vlasy so soľou a korením sú perfektné pre ženy so svetlými očami a svetlejšími tónmi pokožky. Rozjasní celkový vzhľad. Použitie purpurového šampónu je účinnejšie na svetlé odtiene vlasov.

Soľ a korenie Ombre

Soľ a korenie ombreInstagram @mypathtosilver

Soľ a korenie ombre je úžasný spôsob, ako pridať do sivých vlasov kontrastné farby bez obáv z vysokej údržby. Prírodná farba vlasov ako základ a výrazná farba zmiešaná na koncoch umožnia opätovnému rastu koreňov bezproblémové vyrastenie. Majte na pamäti, že vrstvený strih môže ovplyvniť umiestnenie farieb a že jednodĺžkový strih by pravdepodobne lepšie fungoval s týmto odtieňom..

Pozrite sa na ďalšie odtiene striebornej ombre.

Veľmi ľahká soľ a korenie pre ženy nad 70 rokov

Veľmi svetlá soľ a korenie pre ženy nad 70 rokovInstagram @annekewesterbos

Mať veľmi svetlú farbu vlasov so soľou a korením pre ženy nad 70 rokov je lichotivé. Ponúka mladistvú žiaru pre starších ľudí. Jasný odtieň pokožku nevymýva a tmavší tón vlasom dodá určitý pohyb. Je to jednoduchý spôsob, ako dodať vzhľadu plnšie vyzerajúcich vlasov, pretože viac farieb dodá vašim vlasom väčší objem a hĺbku..

Soľné a paprikové vlasy s melírom

Soľ a korenie vlasov s melíromInstagram @hair.by.mariaelena

Soľ a korenie vlasov s melírom je skvelým odtieňom na dodanie hĺbky späť šedivým vlasom. Tmavšie šedé spôsobia, že svetlejšie kúsky budú puknúť. Zvážte jemné slabé osvetlenie zospodu, aby ste dosiahli mäkší rast koreňov.

Sivá farba vlasov so svetlými pruhmi

Šedá farba vlasov so svetlými pruhmiInstagram @originalhairstudio

Šedá farba vlasov so svetlými pruhmi je krásny spôsob, ako pridať prirodzený jas a pohyb. Tóny soli a korenia sa navzájom dopĺňajú a môžu vytvárať textúrovanejší štýl. Aby ste dosiahli túto farbu, povedzte svojmu stylistovi, že chcete, aby odlesky vyzerali prirodzene so sivou a aby mali podobný tón ako blond odlesky..

Farba soľ a korenie pre ženy nad 30 rokov

Farba soľ a korenie pre ženy nad 30 rokovInstagram @girl_goes_sparkle

Farba soli a korenia pre ženy nad 30 rokov je skvelou voľbou na ochladenie tónov pleti a vytvorenie prirodzeného, ​​ale odvážneho vzhľadu. Majte na pamäti, že ak vaše vlasy nie sú prirodzene svetlé alebo už šedivejú, na dosiahnutie tohto vzhľadu môže trvať viac ako jedno farbenie.

Ženy vo veku 30 rokov majú z tejto farby úžitok, pretože pri vystrkovaní sa budú miešať do nových šedých odtieňov. Tiež by to mohlo vyžadovať častú údržbu v závislosti od toho, aké tmavé alebo svetlé boli vaše vlasy predtým. Svetlejšie vlasy budú vyžadovať menšiu údržbu.

Prirodzene soľ a korenie pre ženy nad 50 rokov

Prirodzene soľ a korenie pre ženy nad 50 rokovInstagram @kmello86

Vlasy so soľou a korením pre ženy nad 50 rokov prirodzene dodávajú vašim vlasom mladistvý nádych. Rovnako ako sa mení farba vlasov, mení sa aj odtieň pokožky. Chladnejšie tóny šedej môžu rozžiariť pleť päťdesiatročných žien. Budete potrebovať purpurový šampón na ochranu vlasov pred slnečným žiarením, nahromadením minerálov alebo produktov a dokonca aj pred tvrdou vodou, pokiaľ ide o vlasy farbené soľou a korením..

Nie ste si istí, či chcete vlasy so soľou a korením? Pozrite sa na tieto nápady na farbu vlasov pre ženy nad 50 rokov.

Odlesky soli a korenia na tmavších vlasoch

Soľ a korenie zvýrazní účes s tmavšími vlasmiInstagram @jackmartincolorist

Ak máte v odrastoch sivé vlasy, ktoré chcete rozmixovať, zvážte melír a korenie na tmavších vlasoch. Aby ste sa mohli rozhodnúť, či by vám tento look pristal, požiadajte svojho stylistu o radu! Zmes soli & korenie dodá vašim vlasom hĺbku a rozmer.

Soľ a korenie pre ženy nad 40 rokov

Soľ a korenie pre ženy nad 40 rokovInstagram @greytransitionproject

Soľ a korenie pre ženy nad 40 rokov sú v súčasnej dobe obrovské. Ženy po 40 -tke objímajú svoje strieborné zámky a je to ohromujúce! Je načase sa naučiť milovať svoje prírodné zámky namiesto toho, aby ste s nimi bojovali, preto sa rozhodnite pre účesy so soľou a korením práve teraz!

About the author