23 Trendy v nápadoch na farbu vlasov Dark Auburn v roku 2021

Tmavé gaštanové vlasy sú bohatším a hlbším príbuzným červených a prikláňajú sa viac k hnedým než k teplému spektru oranžovej a červenej. Je to jeden z najvyhľadávanejších trendov v oblasti farbenia vlasov celebrít a stylistov, pretože dokáže pôsobiť prirodzene sviežo a zároveň dodá mimoriadny kontrast vašim črtám a rozžiari vašu pleť..

Tieto nápady na farbu červených vlasov sú skvelé pre ženy so svetlohnedou farbou vlasov, ktoré hľadajú dramatickú zmenu. Ďalšou atraktívnou postavou tmavej gaštanovej farby je, že sa hrá so svetlom, aby sa objavila v rôznych úrovniach živosti – od mahagónu a čokolády až po tehlu a hrdzu..

Tento brilantný odtieň vás určite rozpáli! Ak túžite po lichotivej zmene svojich matných hnedých alebo čiernych vlasov, pridanie náznakov červeného podtónu určite zlepší intenzitu vášho účesu. Nechajte sa zlákať týmito sexy a super všestrannými gaštanovými nápadmi na farbu vlasov.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto trendové možnosti tmavých gaštanových farieb na vlasy!

Kučeravá tmavohnedá farba vlasov s melírom

Kučeravá tmavohnedá farba vlasov s melíromInstagram @mykaelaliuhair

Táto kučeravá tmavohnedá farba vlasov s melírmi určite privedie k životu zámky. Rozmer vyhovuje pohybu kučier. So svojimi neutrálnymi a hlbšími červenými tónmi je tento trend ideálny pre ženy s tmavšou pleťou.

Kaštanová farba na vlasy pre afroamerické ženy

Kaštanová farba vlasov na afroamerických ženáchInstagram @chicmoihair

Kaštanovú farbu vlasov pre afroamerické ženy je možné ľahko upraviť tak, aby vyhovovala špecifickejšiemu odtieňu pokožky. Vínové, čerešňové a tmavé gaštanové odtiene sú zvyčajne obľúbenejšie pre tmavšie dievčatá. Tieto farby najlepšie doplnia vašu pokožku a budú vyzerať fantasticky.

Burgundsko gaštanové vlasy na tmavo purpurovej báze

Vínovo-hnedé vlasy tmavofialovej farbyInstagram @davina.d.hair

Tmavofialové bordové vlasy gaštanovej farby sú farbou vlasov, ak chcete zábavnú zmenu farby vlasov. Hlboké tóny vína absorbujú svetlo a pôsobia lesklo a živo. Požiadajte svojho stylistu, aby vytvoril vzorec prispôsobený vašim vlasom a ktorý kombinuje červené a fialové tóny. To zase vytvára krásny tmavý gaštanový odtieň merlot.

Hnedé vlasy s gaštanovými odleskami

Hnedé vlasy s gaštanovými odleskamiInstagram @kimstylesme

Hnedé vlasy s gaštanovými odleskami môžu byť tým, čo potrebujete na spestrenie farby vlasov. Tmavé gaštanové vlasy odhaľujú teplé tóny, ktoré bezchybne pristanú prirodzeným brunetkám. Požiadajte svojho stylistu, aby namaľoval melír a použil teplý hnedý medený toner na vlasy. To dodá vašim vlasovým stužkám hlboké gaštanové tóny. Pomocou curlingovej paličky pridajte rozcuchané vlny, vďaka ktorým budú gaštanové odtiene žiariť o niečo viac.

Tmavohnedé gaštanové malinové vlasy

Tmavohnedé gaštanové malinové vlasyInstagram @beauty_by_burgess

Je to odvážny, ale sladký bratranec červených a je to jedna z najvyhľadávanejších tmavohnedých gaštanových farieb na vlasy v tejto sezóne. Tento odtieň gaštanovo hnedej je ideálny na vlnitých a textúrovaných vlasoch pre príjemný hebký výsledok.

Tmavá gaštanová farba vlasov s melírom Carmel

Tmavá gaštanová farba na vlasy s melírom CarmelInstagram @hairby_morganhall

Ponorte sa do jesenného ducha s touto lahodnou zmesou červenohnedej a oranžovej, ktorá dopĺňa plážové vlny a textúrované vlasy. Tmavá gaštanová farba vlasov je veľmi univerzálna, preto sa rozhodnite pre sýto oranžovo-červený gaštan, keď môžete. Ak ste dievča, ktoré chce svojim vlasom dodať zábavný a elegantný odtieň, je to elegantná možnosť!

Tmavý gaštan s medovými prednosťami

Tmavý gaštan s medovými prednosťamiInstagram @emmalockhair

Tento tmavý gaštan s medovými odleskami dodáva vlasom dostatok lesku. Chcete ísť na svetlo bez toho, aby ste požiadali o blondínku? Toto je odpoveď. Zmena svetlých gaštanových farieb vlasov na tmavú ide dobre aj vtedy, ak ide o melír. Tieto medové odlesky môžu byť príliš tmavé, preto sa rozhodnite pre gaštanové vlasy s blond odleskom.

Stredne dlhé s tmavým zázvorom + gaštanové

Stredne dlhé s tmavým zázvorom + gaštanovéInstagram @v8snipnstyle

Stredne dlhé a tmavohnedé gaštanové odtiene vytvárajú plnšie vyzerajúce vlasy. Účes, kde sa konce dotýkajú kľúčnej kosti, prospieva jemným a tenkým vlasom. Zmes zázvorových a gaštanových odtieňov bude určite vyzerať prirodzene na dámach so svetlými a bledými tónmi pokožky.

Deep Auburn

Hlboká gaštanová farba vlasovInstagram @_beautybytay143

Vychutnajte si sýtu hnedú farbu vlasov, ktorá dodáva vlasom príjemný výsledok. Tento tmavý gaštanový odtieň vyzerá ostro a najlepšie lichotí svetlej pokožke. Oveľa lepšie to funguje s hrubými vlasmi na akomkoľvek type účesu.

Tmavý gaštan s blond melírom

Tmavý gaštan s blond melíromInstagram @poshstudiony

Tento tmavý gaštan s blond melírom je priam horúci! Je to zmes tmavočervených a teplých blond odtieňov. Výsledok vytvára ohromujúci rozmer a dodáva textúru každému účesu. Tieto blond odlesky na tmavých vlasoch robia tento trend vhodným pre akýkoľvek tón pleti.

Tmavý bronzový gaštan

Farba vlasov Dark Bronze AuburnInstagram @e.hair.design15

Tieto tmavo bronzové gaštanové vlasy majú prirodzené sfarbenie. “Rozhodnite sa pre štýl, ktorý predvedie farbu s jednoduchým jednoduchým štýlom,” hovorí stylistka a špecialistka na svadby Erin H. Hedin z Boynton Beach, FL.

“Tento tmavý gaštanový odtieň je pre ženy, ktoré chcú farbu, ktorá je aktuálna a vyzerá sviežo,” poznamenáva Hedin. “Štýl s okrúhlou kefkou a sérom.” & vyhladzujúci balzam. Potom použite suchý olejový sprej. “

Dark Auburn Balayage

Dark Auburn BalayageInstagram @ohlucyy

Nezdá sa táto tmavá kaštanová balayage oslnivá? Rozmer týchto vlasov, ak je spárovaný s jemnými vlnami, je dosť pozoruhodný.

Žiarivosť medi dobre funguje s hĺbkou vlasov a vytvára bohaté a zvodné sýto gaštanové oranžové vlasy. Meď dodáva textúre vlasov nádherný lesk a pohyb, aj keď na ne dopadá slnečné svetlo.

Tmavočerveno-hnedé gaštanové vlasy

Odvážne červenohnedé gaštanové vlasyInstagram @bianca_godden_hair

Tento upírsky odtieň tmavej čokolády s náznakmi gaštanovej farby je najsexi možnosťou, ktorú môžete spárovať so svojimi koketnými kučerami. Kaštanové kučeravé vlasy sú štýlom, ktorý si môže každý ľahko stiahnuť.

Tmavý gaštan + gaštanový

Odtieň gaštanovohnedých gaštanových vlasovInstagram @elysiansalon.b

Odstránenie odtieňa gaštanovohnedých gaštanových vlasov je zábavný spôsob, ako lesknúť prírodné brunetové vlasy. Je to gaštanová a kaštanová balayage, ktorá dodáva korenie klasickým dlhým, čiernym vlasom.

Styling týchto gaštanových vlasov s voľnými kučerami zvýši rozmer. Akýkoľvek tón farby gaštanových vlasov definuje tmavohnedé oči a rozžiari ich.

Tmavé vlasy s tmavými kaštanovými odleskami

Tmavé vlasy s tmavými kaštanovými odleskamiInstagram @styled.by.rae

Vylepšite tmavé vlasy tmavými gaštanovými odleskami, aby sa narušila ich plochá a matná farba. Pridanie niektorých odleskov dopĺňa tmavé vlasy a ponúka jemný rozmer a textúru. Kučery dodajú trochu korenia, ktoré týmto čiernym gaštanovým vlasom neublíži.

Tmavá meď Kaštanová

Tmavá meď KaštanováInstagram @kristina_colors_

Zlaďte tmavú medenú gaštanovú farbu s vlnami a urobte tak módnu záležitosť. Vďaka jemnosti celého vzhľadu je taký ženský a elegantný. Táto tmavá gaštanová farba vlasov je najlepšia v najživšom stave. Aby bol lesklý a jasný, používajte šampón ako Joico’s Color Infuse Red.

Tmavý gaštan na krátkych vlasoch

Tmavý gaštan na krátkych vlasochInstagram @melissak.hair

Tento bohatý gaštanový bob s textúrou s akcentmi na krátkych vlasoch vytvoril kaderníčka Melissa Konishi z Liberty Lake, WA.

“Táto farba má hladšie jasnejšie medené kúsky roztavené s hlbšími tónmi,” poznamenáva Konishi. “Jemný rozmer balayage zvýrazňuje strih a prináša svetlo, ktoré rámuje tvár.”

Tieto gaštanové vlasy s medenými odleskami sú na večierok! Budete krútiť hlavou s červenými tónmi, pretože sú jedinečné v mori blond a hnedých. Dokonca aj ten najkonzervatívnejší zamestnávateľ by túto balayaged červenú nenazýval neprofesionálnou alebo neprirodzenou, ale zachováva si všetku zábavu a jasnejšie červené odtiene. Červené a gaštanové vyžadujú špeciálnu starostlivosť.

Konishi hovorí, že by si mala zájsť do salónu na lesk medzi dotykami, aby si udržala živosť. “Tiež použite suchý šampón na predĺženie času medzi umývaniami,” dodáva.

Prírodný tmavý gaštan

Prírodný tmavý gaštanInstagram @ashley.m.stylist

“Najkrajšou časťou tejto bohatej tmavo hnedej farby vlasov je hlboká gaštanová základná farba s jemnými odleskami škorice a balayage.” Keď k tomu pridáte plážové vlny, skutočne to ukáže rozmer a bude to jedinečný ležérny vzhľad na jeseň, “hovorí nezávislá stylistka Ashley McGinn z Fort Collins, CO.

Táto bohatá červenkastá farba je ideálna pre brunetku, ktorá chce zmenu, ale nechce krikľavú červenú alebo typickú červenofialovú farbu. Červené tóny dostatočne vyskočia, získate požadovanú zmenu, ale sú aj tlmené, takže sa dajú nosiť v profesionálnom prostredí a kombinovať so širokou škálou odtieňov pokožky..

Červené farby majú zvyčajne vyššiu údržbu, pretože rýchlo miznú, takže McGinn vysvetľuje, že je dôležité používať bezsulfátový šampón a kondicionér bezpečný pre farby. “Tiež sa uistite, že je na vašich stylingových nástrojoch znížené teplo, aby ste predĺžili životnosť tejto prírodnej gaštanovej farby na vlasy,” dodáva.

Tmavočervený gaštan

Tmavočervený gaštanInstagram @ashleahairandnails

Tmavočervená gaštanová farba má hlbší tón, vďaka ktorému vlasy vyzerajú zdravo. Môže sa hodiť buď k rovným, vlnitým alebo kučeravým zámkom. S niekoľkými slabými a svetlými miestami ožije mäkký rozmer.

Tmavá farba vlasov sa väčšinou na slnku nezdá lesklá. Stylisti preto odporúčajú použiť sprej na lesk alebo olej, aby získali lesk, ktorý vydrží celý deň.

Dark Auburn s Dark Roots

Dark Auburn s Dark RootsInstagram @christinesbeautybar

Odtieň tmavého gaštanu s tmavými koreňmi je rozmerový, lichotivý a je skvelým udávateľom trendov. Čo nemilovať Pridanie jemných vrstiev je múdre rozhodnutie. Vrstvy dodávajú vlasom pohyb bez námahy a detailnejšie konce. Sú tiež skvelé pri zdôrazňovaní týchto gaštanových pruhov.

Tmavé až svetlé gaštanové Ombre

Tmavé až svetlé gaštanové OmbreInstagram @elisethehairnerd

Ponorte sa do trendu tmavých až svetlých gaštanových vlasov a dosiahnite tento fenomenálny efekt tavenia farby. Výsledok vyzerá jemnejšie a bezchybne, ak sú vlasy husté a vlnité. Uistite sa, že máte vlasy dlhšie, aby ste lepšie videli topiacu sa farbu gaštanu.

Dark Auburn a Mahagon Balayage

Dark Auburn a Mahagon BalayageInstagram @friseurweberundweber

Predstavuje tmavú gaštanovú a mahagónovú balayage, ktorá vyzerá nervózne a očarujúco! Má bohatší a hlbší základ ako konce, takže výsledok vyzerá prirodzenejšie. Lesky môžu z dôvodu údržby dodať takémuto mahagónovému a gaštanovo červenému tónu vlasov lesklejší vzhľad.

Tmavý gaštan s karamelovými odleskami

Dark Auburn s karamelovými odleskamiInstagram @hairbyjessicacoley

Chcete nosiť tmavé gaštany s karamelovými odleskami, ktoré okorenia vaše vlasy? Kombinácia tónov nie je príliš hlasná, ale napriek tomu má dostatok lesku na tmavé kučery. Aby ste zvýraznili rozmer a dodali mu jemnejší okraj, vždy ho štylizujte vlnami.

Tento tmavý gaštan s karamelovými odleskami je dokonalým čokoládovo zlatistým pádom! Vytvorila ju kaderníčka Jessica Coleyová zo Suffolku, VA.

“Ženy, ktoré chcú takú sýtu farbu, by si mali nájsť stylistu, ktorý im pristane,” hovorí Coley. “Vykonajte podrobnú konzultáciu o tom, čo chcete a ako to dosiahnuť.”

Čo sa týka produktov, Coley hovorí, že vyskúšajte R+Co! “Majú taký široký sortiment produktov pre každého.” Každý potrebuje trochu vlahy, takže vyskúšajte vodopád R+Co od stredov po končeky. Vyskúšajte R+Co One ako prípravný sprej na tepelnú ochranu, pretože pomáha aj pri pórovitosti vlasov. “

About the author