24 najlepších spôsobov, ako získať piesočnú blond farbu vlasov pre prirodzenú hĺbku

Piesková blond farba vlasov je bohatý béžový odtieň blond, ktorý sa mieša medzi teplými a studenými tónmi. Je šumivé ako šampanské a je známe, že dodáva vlasom úžasnú prírodnú hĺbku! Navyše tento jemný odtieň vyzerá najlepšie na svetlej až strednej pleti a svetlých očiach.

Kaderník Whitney Boyer z Texasu nám hovorí, že je dôležité mať dôkladnú konzultáciu so svojim farbičom vlasov. Poznamenáva: „Spýtajte sa, koľko relácií to môže trvať. Nie každý má vlasy, ktoré je ľahké zdvihnúť! Budete tiež musieť vedieť, koľkokrát by ste mali byť opäť v salóne. “

Viac ako rozpočet budete potrebovať trpezlivosť! Cieľom je dosiahnuť požadovaný zdvih pri zachovaní celistvosti vlasov. Na to odporúča Boyer svoj obľúbený produkt Olaplex, pretože prechod na svetlejšie vlasy si vyžaduje zvýšenú starostlivosť a Olaplex je na to skvelý..

Boyer tiež hovorí, že si treba dávať pozor na nadmerné používanie purpurového šampónu. Vysvetľuje: „Dokážem rozpoznať, keď sa niekto nadmerne používal, pretože jeho blondínka bude matná. Bez zlata, ktoré purpurový šampón eliminuje, sa farba zmení na chladnejší odtieň. “

Takže pred ďalším termínom farby vlasov si pozrite tieto inšpiratívne fotografie najpopulárnejších nápadov na piesočnaté blond vlasy!

Sandy Blonde Balayage na tmavých vlasoch

Sandy Blonde Balayage na tmavých vlasochInstagram @freshprinceofbayhair

Piesková blond balayage na tmavých vlasoch vytvára zasnený a zamatový vzhľad. Tento balayage a piesčitý blonďavý ombre má tiež tieňový koreň, ktorý umožňuje vašim prirodzeným vlasom bez námahy vyrásť. Ak chcete, aby dlhá hriva upravila mokrú úpravu, pridajte voľné a tenké vlny.

Sandy Blonde Lowlights

Piesočnatá blondínaInstagram @bixiecolour

Piesočnaté blond odlesky dodávajú dokonalú mieru rozmeru, vďaka čomu táto blondínka vyzerá prirodzenejšie. Táto farba by bola skvelá pre ženy, ktoré sa cítia príliš svetlé alebo vyblednuté zo svojej blondínky.

Svetlé piesočnaté blond vlasy

Svetlé piesočnaté blond vlasyInstagram @styledby.madeline

Svetlé piesočnaté blond vlasy sú vždy vo veľkom štýle! Pridanie plážových vĺn k dlhým blonďavým vlasom ukazuje rozmer a robí najľahšie blond kúsky popovými. Budete potrebovať purpurový šampón, aby bola blondínka super jasná pri boji s mosadzou. Skúste doplniť svoje kučery upnutými alebo spletenými vlasmi, aby ste zvýraznili melír.

Pieskové blond vlasy s odleskami pobozkanými na slnku

Pieskové blond vlasy s odleskami pobozkanými na slnkuInstagram @beespokedhair

Pieskové blond vlasy s odleskami pobozkanými na slnku sú jedným z najnovších trendov, o ktoré ženy žiadajú svojich stylistov. Vďaka kombinácii popolavých a teplých tónov je tento odtieň vhodný pre ženy s rôznou pleťou. Pridajte voľné vlny, aby ste na pláži vyzerali bez námahy.

Sandy Strawberry Blonde pre čierne ženy

Sandy Strawberry Blonde pre čierne ženyInstagram @jeynastylez

Piesková jahodová blond farba vlasov je tmavšia verzia plecia sa pasúcich, blond vlasov pre čierne ženy! Husté vlasy s objemnými kučerami, kde konce vlasov, dotvárajú celý tmavý pieskový blond účes.

Krátke piesčité svetlé blond vlasy

Krátke piesčité svetlé blond vlasyInstagram @paolam.beauty

Krátka piesočnatá svetlá blond farba vlasov ponúka bezproblémový rast vašich vlnitých prameňov. Požiadajte svojho koloristu o fúziu nevkusných a tmavých koreňov. Popolavý tón dodáva tomuto štýlu teplo a dopĺňa svetlý tón pleti.

Sandy White Blonde melír na hnedých vlasoch

Sandy White Blonde melír na hnedých vlasochInstagram @slayed_by_steff

Pieskovo bielo-blond odlesky na hnedých vlasoch majú koreňový nádych urobený pomocou balayage a toneru. Tieto piesočnaté blond odlesky rozžiaria vaše dlhé a vlnité kučery a dodajú im rozmer.

Tmavé pieskové blond vlasy

Tmavé pieskové blond vlasyInstagram @jlo_hair_

Ak chcete zvýrazniť svoju prirodzenú krásu, vyskúšajte si obliecť tmavú pieskovú blond farbu vlasov. Mäkké vlny a melíry spolu dobre spolupracujú a dodávajú vašej dlhej hrive potrebný rozmer.

Pieskovo strieborná blond

Pieskovo strieborná blondInstagram @hairby3rin

Zosilnite svoje nudné vlasy pomocou pieskovo strieborného blond odtieňa, ktorý dodá modernistickému nádychu. Ak máte tenké vlasy, vlny budú pôsobiť plnšie ako obvykle.

Piesková kaštanová blond farba vlasov

Sandy Auburn BlondeInstagram @grace_hairbeauty

Piesočnatá kaštanová blondína dáva lichotivú farebnú kombináciu medi a zlata. Má teplý piesčitý blond odtieň a je nabitý hrubými odleskami pre výraznejší efekt. Dokončením plážových vĺn získate väčší rozmer.

Sandy Icy Blonde Hair

Sandy Icy Blonde HairInstagram @newlooksbyleslie

Vyčnievajte z davu s týmito tmavo zakorenenými pieskovo-ľadovými blond vlasmi. Jeho chladný piesočnatý blond tón určite osvieži váš strih. Upravte si hrivu po kľúčnu kosť s plážovými vlnami, aby ste predviedli jemné vrstvy.

Sandy Ash Blonde Balayage

Sandy Ash Blonde BalayageInstagram @nikki.arthairco

Váš dlhý účes si nezaslúži nič iné ako vynikajúci pieskový blond odtieň, ktorý zvýši jeho eleganciu! Tu je blond balayage z piesočnatého popola, ktorá sa hodí k účtu. Má dymovo vyzerajúci povrch, ktorý je trendový a zachováva vašu prirodzenú hnedú základnú farbu. Pridajte svojim zvlneným kučerám textúru a zvýšte pohyb.

Krémová piesočnatá blondínka

Pieskovo krémová blondInstagram @auds.thairapy

Na dosiahnutie tejto krémovej piesočnatej balayage je potrebná plná hlava jemných odleskov. Popolavé, piesočnaté blond odtiene vyvažujú celú farbu. Výsledok je ohromujúci, najmä ak do svojich stredných dĺžok pridáte vlny.

Sandy Butter Blonde

Sandy Butter BlondeInstagram @anna.arms.hair

Maslovo pieskový blond odtieň má bohatosť a rozmer.

Piesočnatá medená blond

Piesočnatá medená blondInstagram @noogiethai

Táto piesočnatá medená blondína uspokojí vašu potrebu novej premeny vlasov. S touto farbou budete na rovných dlhých zámkoch vyzerať ako prirodzená červená hlava.

Sandy Dirty Blonde

Sandy Dirty BlondeInstagram @hairbyjoreycakes

Plážové vlny na vlasoch pasúcich sa s kľúčnou kosťou zvýraznia rozmer tejto balayage. Táto nádherná piesčitá špinavá blondínka má tieňový koreň s kúskom peňazí a svetlejšie konce.

Sandy Brown až Cool Blonde Ombre

Sandy Brown až Cool Blonde OmbreInstagram @macyatsalonoriana

Fóliová zmes pieskových blond farieb vlasov bude zaručene hladká! Vezmite si to z týchto nádherných pieskovo hnedých až po chladné blond ombré vlasy. Jeho jemná povrchová úprava pekne vynikne na vašich dlhých, vlnitých zámkoch.

Sandy Golden Blonde Highlights na tmavohnedých vlasoch

Sandy Golden Blonde Highlights na tmavohnedých vlasochInstagram @executive_hair_

Pieskovo zlaté blond odlesky na tmavohnedých vlasoch majú za následok veľmi elegantný povrch. Jeho teplý odtieň vyzerá osviežujúco na dlhých tenkých zámkoch.

Pieskovo béžová blond

Pieskovo béžová blondInstagram @_hairbyjojoo

Vyberte si pieskovo -béžovú blond, ktorá rozžiari vašu tvár a lichotí jej svetlej pokožke. Plážové vlny okrem vytvárania toku ukazujú, ako sa dobre mieša koreň tieňa a uvoľnený tón. Vrstvený stredne dlhý strih medzitým celý štýl spojí.

Teplá Sandy Blonde

Teplá Sandy BlondeInstagram @hairbykrystalynn

Teplé piesočnaté blond odtiene nechávajú vaše dlhé, vlnité kučery predviesť jasnejší tón a tieňový koreň. Stačí sa pozrieť na obrázok vyššie! Výplata je úchvatná!

Sandy Platinum Blonde

piesočnatá platinová blondInstagram @stacygardner_hair

Pieskový platinový blond odtieň vám umožní mať účes s rozmerom.

Svetlá piesočnatá blond

Svetlá piesočnatá blond farbaInstagram @looksbyleash

Choďte na svetlo piesočnú blond farbu, aby ste dosiahli jasný a zakorenený výsledok! Tieňový koreň v tejto stredne dlhej kotlete je to, čo robí túto blond balayage dohromady.

Prirodzene bohatá Sandy Blonde

Prirodzene bohatá Sandy BlondeInstagram @jamie_bloombeautyco

Táto prirodzene bohatá piesočnatá blondína má rozmazaný koreň, takže je nenáročný na údržbu. Detské svetlá vytvárajú jemný a lesklý efekt, ktorý rozveselí vaše dlhé a vlnité kučery.

“Tento prírodný piesčitý blond tón je najlepšie opísaný ako prirodzená blondínka,” hovorí majiteľ salónu a stylista Jamie Stubbs z Arizony..

Tento nápad na farbenie vlasov je ideálny pre ženy, ktoré chcú medzi schôdzkami vydržať dlhšie bez toho, aby ohrozili krásu svojej farby. Prírodný tieňový koreň dodáva tomuto vzhľadu bezproblémové vyrastenie. Stubbs hovorí, že mnoho žien chodí kdekoľvek medzi 12-24 týždňami medzi schôdzkami.

Sandy Honey Blonde Balayage

Sandy Honey Blonde BalayageInstagram @saxonhairatx

Použite balayage na rozuzlenie dlhých vlasov, rovnako ako modelka na obrázku vyššie. Napriek tomu, že nie je najľahšia, piesková medová blond vám vlasy rozžiari. Popy teplejších a žiarivých piesočnatých blond tónov dodávajú určite jemný rozmer a atmosféru.

“Toto je dimenzionálna plážová blondínka,” hovorí kaderníčka Rachel Saxon z Austinu, TX. Poznamenáva: „Dosiahlo sa to po 2-3 sedeniach ručne maľovanej balayage. Milujem, koľko odtieňov piesočnatej blondínky môžeš dosiahnuť pomalým budovaním svetlosti v priebehu času. “

Najväčším saským tipom je pracovať pomaly v priebehu času. Vysvetľuje: „Toto nie je vzhľad, ktorý sa dosiahne v rámci jednej relácie. Všetci môžeme byť netrpezliví, ale rozdelenie chemického postupu na niekoľko stretnutí umožní vašim vlasom byť čo najzdravšie a najsilnejšie, a pritom dosiahnuť ideálnu blondínu. “

Je tiež dôležité, aby ste medzitým používali dobré produkty salónu na výživu vlasov. Saxon odporúča celú radu Kevin Murphy repair.me na posilnenie a zvlhčenie medzi schôdzkami.

About the author