24 trendových farieb na vlasy pre ženy nad 50 rokov, aby vyzerali mladšie

Farby na vlasy pre ženy nad 50 rokov sú mladšie vyzerajúce odtiene, ktoré buď skrývajú alebo zvýrazňujú sivé vlasy bez toho, aby vlasy príliš poškodili. Vybrať si taký, ktorý vám dobre sadne, zakryje vaše strieborné pramene a udrží vaše vlasy zdravé, môže byť výzva. Nestrácajte nádej, pretože som tu, aby som vám s tým pomohol!

Od brunetky po blond, striebornú až červenú sú vaše možnosti rozhodne nekonečné. Nehovoriac o najnovších trendoch v oblasti vlasov – balayage a ombres, stačí si vybrať ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Podľa koloristu Lizett Gomez zo salónu Artika v Kalifornii, pokiaľ ide o farbenie vlasov, hovorí: „Rád by som odporučil zostať prirodzenejším. Rozhodne sa snažím, aby sa vyhýbali prílišnej tme, pretože je to pre nich a ich vlastnosti náročné. Rozmerové a prirodzenejšie farby sú lepšie, pretože zjemňujú ich vlastnosti a maskujú šediny. “

Farba vlasov, ktorá dodáva vašej hrive teplo, vám pomôže vrátiť mladistvú žiaru – a vydrží vám dlho.!

Gomezovým výrobkom sú farby vlasov Aveda. “Buď trvalé, alebo demi v závislosti od osoby,” hovorí. “Staršie ženy sú náchylnejšie na alergie a chemikálie.” Aveda je rastlinného pôvodu, takže nie je na pokožku drsná. Veľmi dobre kryje aj tie šedé. “

Pred prácou s farbivom Gomez odporúča urobiť tieto veci. “Vykonajte prepínanie farieb a priložte si ho k pokožke a tvári, aby ste ho videli.” Tiež sa opýtajte na svoje možnosti-môžete si vybrať plnú farbu, zvýraznenie, živú farbu alebo demi farbu. “

Ak ste nerozhodní, že budete svetlejší alebo tmavší, vždy sa rozhodnite, či budete svetlejší. S pribúdajúcim vekom vlasy prirodzene zosvetľujú a svetlejšie farby ako jaseňová blond, med a platina určite lepšie splynú s vašimi prírodnými šedými vlasmi.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne obrázky najobľúbenejších farieb na vlasy pre ženy nad 50 rokov.

Bohatá hnedá s Babylights

bohatá hnedá s detskými svetlami pre 50 -ročné ženyInstagram @studioorangesalon

Ženy nad 50 rokov môžu vyzerať o desať rokov mladšie tým, že si tento odtieň bohatých hnedých vlasov stiahnu pomocou detských svetiel! Je spárovaný so zvýrazňujúcimi prvkami tváre a tieňovým koreňom pre ľahký rastový proces.

“S touto myšlienkou vlasov rámujú tvár rôzne variácie farieb, najmä jas vpredu,” hovorí majiteľka salónu a kaderníčka Emily Hafele zo North Hollywood, CA. “Farebné umiestnenie sa vykonáva spôsobom, ktorý je menej náročný na údržbu ako tradičné techniky vysokého zosvetlenia.”

Dodáva: „Kombinácia tónov vás určite odlíši od inej jednoduchej farby vlasov. Táto hnedá farba vlasov pre staršie ženy funguje mimoriadne dobre na hrubých aj jemnejších vlasoch. “

Karamelová plavba pre ženy nad 50 rokov

karamelová balayage pre dámy nad 50 rokovInstagram @paraizohairstylist_

Karamelová balayage vyzerá výnimočne u dám nad 50 rokov. Vrcholom Bronde sú jemné a tlmené teplé tóny, ktoré dodávajú lesk a lesk dozrievajúcim vlasom, dané zafarbením tón v tóne. Pri ďalšej farebnej službe budete chcieť od svojho farbistu požiadať o karamelovo -béžový lesk, aby osviežil vaše matné a neživé vlasy..

Béžová blond farba na vlasy s okuliarmi

Béžová blond farba vlasov s okuliarmiInstagram @stylebydanielleleeann

Béžová blond farba vlasov s okuliarmi funguje skvele u žien nad 50 rokov, pretože béžová blond dobre splýva s ich prirodzenými koreňmi. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o jemné béžové blond odtiene.

Farebná zmes gaštanovo -vínovej farby pre staršiu dámu

Kaštanová a bordová farebná zmes pre staršiu dámuInstagram @joannadraffen

Kaštanová a bordová farebná zmes pre staršiu dámu je elegantná, sofistikovaná a zábavná. Sýto fialové a červené tóny rozžiaria všetky tóny pleti a dodajú matným vlasom život a jas. Spárujte tieto gaštanové tóny s krátkym účesom pixie, ktorý okorení vaše vlasy.

Popol blond vlasy na 50-ročných ženách

Popolavé blond vlasy na 50-ročných ženáchInstagram @deborahlynnhairartistry

Popolavé blond vlasy na 50-ročných ženách sú skvelé pre tie, ktoré chcú svoje prirodzené iskry objať postupne. Chladné, popolavé odlesky pomáhajú zmiešať sivé pruhy a ponechávajú vašim vlasom rozmer. Uhlový účes Bob zvýrazňuje ľadové, jaseňovo-blond tóny v kombinácii s teplejšími svetlami zospodu.

Soľ a korenie pre babičky

Soľ a korenie pre babičkyInstagram @letmeloveyourlocks

Soľná a papriková farba vlasov pre babičky je veľmi trendovým trendom a predstavuje skvelý spôsob, ako dodať sivým vlasom určitý rozmer. Pridaním popola vytvoria tmavšie odlesky hĺbku v sivých vlasoch a dodajú jemnejšie textúry vlasov plnosť. Hranatý strih pixie strihu s mnohými vrstvami zvýrazní farbu soli a korenia a pomôže dodať textúre a plnosti kratších strihov..

Jemná blondína na rednutie vlasov

Jemná blondínka na rednúce vlasyInstagram @murilobennemann

Mäkká blondínka pre rednúce vlasy môže vytvoriť väčšiu textúru vo vlasoch, vďaka čomu budú po úprave pôsobiť plnšie. Jemná blondínka je dokonalým odtieňom pre ženy nad 50 rokov, pretože podporuje mladistvý lesk. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o niekoľko jemných blond odtieňov.

Krásne medové blond vlasy

Krásne medové blond vlasyInstagram @lauraessexhairstylist

Teraz, keď máte 50 rokov, nikdy nie je neskoro preskúmať nové farby vlasov! Skúste tieto krásne medovo blond vlasy, ktoré skvele fungujú s jemnými vlnami.

Tienidlo dodá vašej hustej hrive a dĺžke po ramená jas. Na zvýšenie jeho lesku môžete na pramene vždy naniesť olej.

Auburn promoval Bob

Auburn promoval BobInstagram @hannahrootshairqa

Ako 50-ročná kráska s rovnými vlasmi si tento gaštanový vyštudovaný bob zamilujete. Zúžené vrstvy v zadnej časti dodajú vášmu strihu na krku krk. Na dosiahnutie lesklého povrchu naneste na pramene olej vyvolávajúci lesk.

Sivé vlasy s blond melírom

Sivé vlasy s blond melíromInstagram @breeyoutifulhair

Ak ste nádherná seniorka, skombinujte svoje prirodzené sivé a biele vlasy s blond melírom a urobte niečo magické. Ak existujú nejaké nežiaduce tóny popola, detské svetlá budú vašim najlepším priateľom.

Ak máte tenké vlasy pre väčší objem, skombinujte túto prírodnú sivú farbu vlasov s vrstveným strihom pixie.

Lichotivé čokoládovo hnedé vlasy

Lichotivé čokoládovo hnedé vlasyInstagram @prissyhippiebeautyshop

Lichotivá čokoládovo hnedá farba vlasov funguje dobre s jemnými vlasmi! Rozhodnite sa pre strih a vlny po krk, aby tieto tmavé vlasy vyzerali plnšie a objemnejšie.

S pomocou oleja na styling bude výsledok určite pôsobiť na staršie dámy príjemne a elegantne.

Vínové vlasy pre ženy vo veku 50 rokov

Vínové vlasy pre ženy vo veku 50 rokovInstagram @jennieforsyth.hair

Vyzerajte každý deň nádherne tým, že budete nosiť túto bordovú farbu vlasov pre ženy vo veku 50 rokov. Tmavočervená farba vlasov vytvára žiarivý efekt, keď sa spojí so štruktúrovaným a vlnitým lalokom.

Jahodová blond až biela ombre

Jahodová blond až biela ombreInstagram @hairbysamanthakane

Áno – môžete si stiahnuť dlhé účesy s jasnými odtieňmi, ako keby ste sa narodili, aby ste ich nosili! A ak potrebujete nápad, tu je jahodový blond až biely ombre, ktorý bude skvele fungovať s vašou dlhou a vlnitou hrivou. Akonáhle prijmete tento trend, udržujte odtiene svetlé pomocou fialového šampónu.

Čierna a hnedá Balayage

Čierna a hnedá BalayageInstagram @themoorehair

Vyskúšajte tieto krásne čierne a hnedé balayage vlasy. Poskytuje jemný, ale nápadný rozmer. Ak chcete dodať viac lesku, použite na svoj dlhý vrstvený strih tonický olej a objemovú penu.

Teplejšie odtiene ako v týchto brunetových vlasoch s odleskami pôsobia na každú ženu – stačí nájsť to, čo vašej osobnosti najviac vyhovuje..

Honey Bronde pre staršie dámy

Medový bronde pre staršie dámyInstagram @kim_radicalhairdesign

Odtieň medovej brondy pre staršie dámy má jemné vyrastenie a rozmerovú úpravu. Autorka looku Kim Cunningham z Austrálie tvrdí, že je ideálna pre ženy so sivými koreňmi.

Cunningham dodáva: „Toto je pre zaneprázdnenú profesionálnu dámu, ktorá miluje vždy vyzerať čo najlepšie. Čo sa týka štýlu, dokáže ho obnoviť doma s výchovou k stylingu a optimálnym výsledkom. “

Platinový blond Bob

Platinový blond BobInstagram @alissathesauce

Tento blond bob je platinová farba vlasov s textúrou na krátkom účese. Je to klasický vzhľad, ktorý je trendom v každom veku a vytvoril ho kaderníčka Alissa Grossi z Newport Beach, CA.

“Farba blond vlasov je skvelá pre sivé vlasy, pretože demarkačná línia nie je taká drsná, keď šedina narastá,” hovorí Grossi. “Pre túto farbu požiadajte o základnú farbu a zvýraznenie pre maximálny jas.”

Ash Brown Lob

Ash Brown LobInstagram @salondecheveuxboston

Nenechajte svoj vek zabrániť tomu, aby ste nosili sviežu teplú farbu vlasov, aby ste sa cítili mladšie a vyzerali chladnejšie. Vychváľte sa týmto nádherným jaseňovo hnedým lobom, ak ste ženou v strednom veku, a cítite sebavedomie. Táto popolavá farba s teplejším odtieňom a kúskami rámujúcimi tvár zvýrazní svetlý tón pleti.

Dimenzionálna Bronde pre ženu staršiu ako 50 rokov

Dimenzionálna Bronde pre ženu staršiu ako 50 rokovInstagram @dc.styles

Nikdy nie je neskoro pohrať sa s trendovými farbami vlasov s melírmi a melírmi. Toto je pútavá a rozmerná bronde balayage pre ženu staršiu ako 50 rokov, ako ste vy.

Tmavý koreň dodáva farbe hĺbku a udržuje ju nenáročnú na údržbu. Zlaďte bronzový odtieň s bobom po krk a vlnami, aby ste dosiahli úplne ohromujúci výsledok.

Medený vrstvený Bob

Medený vrstvený BobInstagram @lisa.watson.hair

Užite si zábavu pri skúšaní nových trendov vrátane balayage ombre! Toto je medený vrstvený bob, ktorý je ako stvorený pre očarujúcu 50-ročnú dámu.

“Táto farba je rozmerný bob s vrstvami medi.” Koreň je trochu hlbší, v niektorých svetlejších kusoch medi, “hovorí kaderníčka Lisa Watson z Birminghamu, MI.

Dodáva: „Červené farby môžu byť jednou z tých strašidelných farieb na vlasy pre ženy nad 50 rokov, ale ide len o to, vedieť, či potrebujete byť studená alebo teplá červená. Táto meď je viac na teplejšej strane. Pri výbere správnej farby pre vás vždy vezmite do úvahy tón pleti. “

Nádherná klasická blondína

Nádherná klasická blondínaInstagram @amyspencerhair

Prečo sa nepohrať s novou farbou vlasov a nevyskúšať túto nádhernú klasickú blondínku? To určite zlepší váš okrúhly bob s čeľusťou a ofinou. Tento odtieň dodá vašej tvári jas.

“Farba je teplá klasická blondínka s niekoľkými slabými miestami,” hovorí majiteľka salónu a stylistka Amy Spencer z Draper, UT. “Zastavte oxidáciu pomocou Malibu C De-Ox na uzamknutie farby a normalizáciu pH.”

Pri starostlivosti o farby vlasov pre ženy nad 50 rokov Spencer hovorí, že sa budete musieť dostať do salónu približne každých 7 týždňov. Odporúčame vám tiež použiť veľkú okrúhlu kefu Olaplex 6 & 7 a zdvíhač koreňov, ako napríklad Unite Expanda.

Tmavá moka pre ženy nad 50 rokov

Tmavá moka pre ženy nad 50 rokovInstagram @ilona.cyan

Dajte svojmu vlnitému pixie nový vzhľad tým, že ho natriete týmto očarujúcim tmavým mokka odtieňom. Zdokonalí prirodzený objem a kučery tým najsofistikovanejším spôsobom. Konečný výsledok je zábavný, ale ohromujúci!

Táto očarujúca tmavá mokka farba vlasov pre ženy nad 50 rokov má teplý, stredne hnedý strih pixie. Vytvorila ju kaderníčka Ilona Krasnova z Ontária. “Hnedá ponúka pekný kontrast k rôznym tónom pokožky,” poznamenáva.

Krasnova pokračuje v vysvetľovaní: „Požiadajte o túto hnedú farbu vlasov, ak chcete zo dňa na deň niečo veľmi nenáročné na údržbu. Udržujte farbu a strihajte každých 6 týždňov v salóne a zvoľte demi-permanentnú farbu, aby ste prešli do svojej prirodzenej farby vlasov s menším poškodením! “

Strieborno šedé kučery

Strieborno šedé kučeryInstagram @rosiecurl

Nestrácajte čas skrývaním svojich tvrdohlavých šedín. Urobte z neho namiesto toho svoje najlepšie aktívum a užívajte si striebornošedé kučery. Niektoré pramene majú hlboký tón dreveného uhlia, aby vytvorili kontrastný efekt ako soľ a korenie. Udržujte svoje zámky vo forme tým, že zachováte dĺžku pastvy pre krk Boba.

“Tieto strieborno-šedé kučery boli vytvorené suchým, kučeravým strihom,” vysvetľuje majiteľka salónu a stylistka Rosie Jablonsky z Minneapolis, MN..

Tento šedý kučeravý bob je ideálny na udržanie zábavného skákacieho tvaru, ktorý sa dá ľahko vyprať aj odísť a vyzerá profesionálne v práci..

Aby sa dosiahla táto farba, Jablonsky hovorí, že požiadajte svojho stylistu, aby ručne namaľoval kučery pomocou metódy Silver Transition, aby sa vytvoril svetlý a tmavý pohyb. Dodáva: „Pohyb sa plynule mieša s prirodzenou farbou, čo dáva vylepšenú a dynamickú a v konečnom dôsledku prirodzenú farbu vlasov.“

Popolavé vlasy pre 50-ročných

Popolavé vlasy pre 50 -ročnýchInstagram @hairbystephgardner

Toto sú najtrendovejšie popolavé sivé vlasy pre 50-ročné. Kto hovorí, že nemôžete byť dobrodružný, pokiaľ ide o transformáciu vašich vlasov?

Tieto popolavé vlasy majú mierne prevrátený bob a rozbitú textúrovanú atmosféru. Vystrihla a zafarbila ju stylistka Stephanie Gardnerová z Pittsburghu, PA.

“Ak používate dodatočný tepelný ochranný sprej pri použití ďalších tepelných nástrojov na vlasy, ako sú žehličky, kulmy alebo prútiky, zaistite, aby ste na koncoch vlasov získali čo najväčšiu ochranu,” hovorí Gardner.

Vysvetľuje: „Zaistí, aby sa vám konce vlasov nelámali a nepoškodzovali prílišným tepelným stylingom. Vyskúšajte sprej na ochranu pred teplom od Oribe’s Soft Lacquer. Celá ich línia je úžasná! “

Mladistvá svetlá blondínka s tmavými koreňmi

Mladistvá svetlá blondínka s tmavými koreňmiInstagram @tinamarie.hair

Pokiaľ ide o farby vlasov pre ženy po 50 -tke, táto mladistvá žiarivá blondínka s tmavými korienkami uberie vášmu looku roky. Blonďatá balayage pomáha týmto dlhým, vrstveným vlasom dodať rozmeru dodatočnej textúry.

Napriek tomu, že táto svetlá farba vlasov s tieňovými korienkami má nízku údržbu, nikdy nezabudnite použiť purpurový šampón, aby ste predišli nechcenému mosadznému odtieňu.

About the author