25 nápadov na farbu červených a blond vlasov pre ohnivé dámy

Červené a blond farby na vlasy sú chladným zvratom klasických blond vlasov, ktoré obsahujú sladké odtiene červenej a ružovej. Tieto ružovo sfarbené vlasy, známe aj ako koketná jahodová blondínka, pumpujú každé tisícročné dievča v tejto sezóne!

K dispozícii je široká škála odtieňov, z ktorých si užije každý – stačí len zvážiť, aký typ pleti máte. Červené blond odtiene je možné nosiť na akomkoľvek type a dĺžke vlasov, pokiaľ majú zdravie a silu podstúpiť procesy zosvetľovania. (Šťastie, ak už máte svetlé vlasy!)

Tiež musíte mať na pamäti, že táto luxusná farba na vlasy vyvolávajúca závisť vyžaduje veľa TLC a údržbu, aby vydržala dlho. Vylepšite svoj tón vlasov pomocou tohto nádherného moderného odtieňa a uvidíte, ako si ho môžete sami dopracovať.

Pred najbližším stretnutím s vlasmi si preto pozrite tieto trendové fotografie červených a blond vlasov!

Tmavočervená a blond farba vlasov s melírom

Tmavočervená a blond farba vlasov s melíromInstagram @theowlcove_brittany

Toto je kontrast, ktorý chce každý – tmavočervené a blond tóny! Správne umiestnené svetlé pruhy na vrchu, stekajúce do stredu, v kombinácii s karmínovými pruhmi vytvárajú nádherné nápady na farbu vlasov. Aj krátke vlasy môžu vyzerať takto štýlovo a sýto s kombinovanou blond-červenou farbou vlasov!

Tmavé zázvorové červené vlasy s karamelovými odleskami

Tmavé zázvorovo červené vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @hairbykatierose

Tmavé zázvorovo červené vlasy s karamelovými odleskami sú odtieňom vlasov, ktorý budete chcieť vyskúšať. Kontrast karamelových odleskov na tejto bohatej červenej základni je ohromujúci. Táto farba je ideálna pre ženy s teplejšími tónmi pokožky a dodá extra lesk a jas, ktorý ste hľadali!

Červeno-fialová a blond plavba

Červeno-fialová a blonďatá balayageInstagram @hairbycatcox

Červenofialová a blond balayage je jemná a krásna farebná tavenina teplých tónov. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o balayage s teplejším základom a svetlou blond na koncoch.

Tmavá jahodová blond farba na vlasy

Tmavá jahodová blond farba vlasovInstagram @myhotmessstylist

Tmavá jahodová blond farba vlasov je typický pre ženy so svetlou pleťou. Je to tiež skvelý spôsob, ako vyskúšať medenú farbu bez toho, aby ste sa museli zaviazať ísť po celej medi. Na údržbu vyskúšajte Davines Alchemic Copper Conditioner, aby bola farba vlasov zdravá a žiarivá.

Zlatá červená a blond

Zlatisté červené a blond odtieneInstagram @kkays.beauty

Požiadajte o zlato červené a blond odtiene, ktoré rozjasnia vaše tmavé zámky a dodajú dodatočnú vrstvu rozmeru a lesku. Aby ste dosiahli trvalé výsledky, používajte výrobky na ochranu vlasov navrhnuté špeciálne pre červenovlásky, ako je rad Davines Alchemic.

Vínová s blond pruhmi

Vínová s blond pruhmiInstagram @bombshellred

Skúste vínovú s blond pruhmi, ak chcete svojim odleskom dodať zábavu. Vínový odtieň dodá hĺbkovým rozmerom a urobí váš blond pop ešte viac. Dokončite svoj look niekoľkými vlnami, aby ste predviedli svoj nový vzhľad!

Dimenzionálne gaštanové blond vlasy

Rozmerné gaštanové blond vlasyInstagram @laurabergaminihair

Rozmerné gaštanové blond vlasy je možné dosiahnuť pridaním niektorých odleskov na vytvorenie jasnejších oblastí farby. Porozprávajte sa so svojim stylistom o umiestneniach, ktoré sú pre váš účes najlepšie. Akonáhle budete mať nejaké svetlejšie kúsky, môžete vlasy zafarbiť na červeno v odtieni, ktorý vyhovuje vášmu tónu pleti a naberie rôzne odtiene, kde sú vlasy tmavšie a svetlejšie.

Jasné červené tóny

Jasné červené tónyInstagram @parvinebeautysalon

Staňte sa dievčaťom v ohni, keď dostanete vlasy rovnako divoké a živé, ako je tento žiarivo červený až blond vlasový ombre! Na dlhodobý vzťah s červenými používajte najlepšie produkty bezpečné pre farby. Ombre nápady na farbu vlasov, ako je táto, vyzerajú úžasne aj s vlnitými účesmi!

Berry Red a Ash Blonde Highlights

Berry Red a Ash Blonde HighlightsInstagram @kayleedawnhair

Cítite sa ako Malá morská víla s týmito modernými rovnými vlasmi namaľovanými božskou zmesou teplých a jasných pruhov blond-červených tónov! Tieto kombinácie červených a svetlých odleskov vytvárajú multi-tonálne odtiene, ktoré by mohli priniesť teplo z vašej pokožky.

Šarlátová a medová blondínka

Šarlátová a medová blondínkaInstagram @tousledbykirsten

Vychutnajte si svieži nový rovný strih s jasne červenou žiarivou farebnou taveninou! Bobule a vanilka určite ladia vo všetkom!

Ružovo -zlatá kráska s blond plavbou

Ružovo -zlatá kráska s blond plavbouInstagram @xcellent_kevin

Ochutnajte trendové ružové vlasy bezšvovou blond ombré balayage, ako je táto, urobenou s tieňovým korienkom pre väčšiu hĺbku. Táto ružová zlatá a blond farba balayage, ktorá je ideálna pre všetky vlasy-dlhé aj krátke, musíte mať!

Na leto pripravená jahodová blond plavba na krátkych vlasoch

Na leto pripravená jahodová blond plavka na krátkych vlasochInstagram @jessicaeckelmanhair

Choďte do štýlu, ktorý ohromí každého ako tento vlnitý bob namaľovaný svetlými zázvorovo červenými a medovo blond melírmi. Táto v lete pripravená jahodová blond farba vlasov sa stala veľmi obľúbeným tónom. Doma nie je veľa farbív, ktoré môžu vytvárať tento odtieň, takže určite bude potrebný kolorista.

Svetlé rubínové vlasy s melírom

Svetlé rubínové vlasy s melíromInstagram @april_shelley

Táto jahodová blondínka umocňuje vzhľad akýchkoľvek svetlých vlasov. Monotónny vzhľad dodá farbu a bude pôsobiť jemnejšie a plnejšie tela.

Redwood gaštanové vlasy so zlatými vlasmi

Redwood gaštanové vlasy so zlatými vlasmiInstagram @melissanoelledesigns

Vylepšite svoje prírodné karmínovo červené zafarbené zámky pomocou tejto úžasnej techniky! Tieto teplé a svetlé pruhy blond a zlatých vlasov zvýrazňujú vlasy úplne a dodávajú im rozmerový efekt. Tento odtieň je veľmi podobný farbe gaštanovej farby.

Red Velvet to Blonde Ombre pre nápad na jesenné vlasy

Red Velvet to Blonde Ombre pre nápad na jesenné vlasyInstagram @tarynfrancesca

Vyzerajte sofistikovane a sexy s touto šarlátovou červeno-blond farbou! To je určite úžasný trend jesenných vlasov. Pre jedinečné nápady na vlasy, ako je tento, je dobré začať s prírodnými farbami. Znižuje údržbu a čas medzi návštevami salónu a tiež zvýrazňuje plážovú blond farbu na koncoch vlasov.

Červená až blond Ombre

Červená až blond OmbreInstagram @getfadedanddyedbystacey

Toto zmiešané rubínové ombre s jasnými blond pruhmi je na zomieranie! Je to očarujúce na rovných aj vlnitých vlasoch, pokiaľ je prechod vykonaný precízne. Táto farba je perfektná, ak chcete namaľovať vlasy na blond, ale zábavným a trendovým spôsobom.

Stredne dlhé blond vlasy s červenými odleskami

Stredne dlhé blond vlasy s červenými odleskamiInstagram @baileyhuff95

Pôsobte jemne, ako je táto žiarivo biela blond farba včlenená do odtieňov červenej. Nízke svetlá rozhodne narušia monotónny vzhľad a dodajú mu zaujímavejšiu úpravu!

Crimson Red a Dirty Blonde Highlights

Crimson Red a Dirty Blonde HighlightsInstagram @stellar.mane

Namaľujte si vlasy na červeno a blond, aby ste získali tento zábavný, nervózny, ale zároveň konzervatívny vzhľad. Tieto karmínovo červené a špinavé blond odlesky vytvorila stylistka Samantha Luna z Turlocku v Kalifornii.

“Takéto bohaté červené odtiene robia štýl veľmi univerzálnym,” hovorí Luna. “Tiež milujem vytváranie voľných vĺn, pretože skutočne ukazuje kontrast medzi týmito dvoma farbami.”

Hasičská motorka červená s blonďavými odleskami

Hasičská motorka červená s blonďavými odleskamiInstagram @hairbyagomez

“Sú to ostré horúce červené vlasy s odleskami veľmi jemného blond odtieňa.” Najroztomilejšou vecou na tomto vzhľade sú dva odtiene farieb, vďaka ktorým sa stane niečo úplne iné ako bežné, “opisuje kozmetička Adriana Gomez z Bakersfieldu v Kalifornii..

“Studená voda a suchý šampón budú vašim najlepším priateľom,” hovorí Gomez. “Odporúčam suchý šampón Amika a magnetky Redken color extend. Umývanie vlasov studenou vodou skutočne pomáha udržať farbu žiarivú čo najdlhšie. “

Blond až červená reverzná ombra

Blond až červená reverzná ombraInstagram @msnataliejean

Tieto blond až ryšavé vlasy sa veľmi podobajú na dipové farbivo alebo reverzné ombré. Vytvorila ju stylistka Natalie Jean z Huntington Beach v Kalifornii.

“Semi-permanentné farby, ako sú tieto, sa vymývajú veľmi rýchlo alebo medzi 4-6 týždňami,” hovorí Jean. “Vezmite do úvahy, že si nemusíte umývať vlasy každý deň, pokiaľ máte položivé farby.”

Dodáva: „Táto farba je pre ženy, ktoré sa chcú pokúsiť pridať nejaké farby do svojej existujúcej farby. Vyzerajú najlepšie na blondínkach, pretože nie všetky živé farby sa objavujú na úrovniach 6 a tmavších bez zosvetlenia vlasov. “

Krátke blond vlasy s červenými odleskami

Krátke blond vlasy s červenými odleskamiInstagram @boldsandblended

Tento štýl je mierny bob radu A s vrstvami a množstvom textúry, ktoré sú do neho narezané, a navyše s melírom červených a blond vlasov. Vystrihla a zafarbila ho stylistka Kelly Ries z Ellicott City, MD.

“Je to veľmi nenáročné na údržbu, najmä ak máte vo vlasoch prirodzenú vlnu,” hovorí Ries. “Ak sú vaše vlasy prirodzene veľmi rovné, trvá niekoľko minút, kým nahodíte voľné, strapaté kučery, aby ste dodali trochu pohybu a textúry.”

Aj keď má farba veľa kontrastu, je to stále veľmi prirodzená farba.

Blond vlasy po plecia s červenými pruhmi

Blond vlasy po plecia s červenými pruhmiInstagram @aroqhd

Tieto blond vlasy s červenými pruhmi vytvorila kaderníčka a odborníčka na farby Ashlea Roquemore z Odesy, TX.

“Je to farebné a živé, ale môže byť aj zrelé a vhodné do kancelárie,” poznamenáva. “Často nevidím klientov, ktorí chcú tieto typy jasných koreňových farieb, takže je to určite jedinečné.”

Roquemore hovorí, že je dôležité používať starostlivosť o farby v salóne a dbať na sprchovanie. “Aj keď sú tieto farby trvalé, nemali by sa šampónovať v horúcej vode.” Teplá voda má prednosť pred studeným plákaním. “

Dvojfarebné blond a červené vlasy

Dvojfarebné blond a červené vlasyInstagram @verity_alterego

Tu je dvojfarebná blond a červená farba vlasov, ktorú vytvorila vlasová výtvarníčka Verity Clarke z Essexu, Veľká Británia.

“Nemá veľa komplikovaných sekcií a zmesí, ale presnosť dvoch farieb, ktoré sa delia priamo v strede, rozhodne vyniká,” poznamenáva Clarke.

Clarke pokračuje: „Tento vzhľad je najľahšie vytvoriť na prírodných panenských vlasoch alebo vlasoch, ktoré sú už blond. Pokúsiť sa získať takú krásnu, čistú blondínku na vlasoch, ktoré sú už červené alebo zafarbené tmavou farbou, by bola výzva. Pri zachovaní stavu vlasov môže trvať niekoľko stretnutí. “

“Červené farby rýchlo miznú, takže farba by potrebovala pravidelné dopĺňanie (každých 6 týždňov),” dodáva. “Profesionálny šampón a kondicionér na uchovanie farby pomôže udržať farbu.” Umývanie v studenej vode pomáha predchádzať vyblednutiu farieb a ich spolu krvácaniu. “

Dvojfarebné odlesky na hnedých vlasoch

Dvojfarebné odlesky na hnedých vlasochInstagram @salonfusionohio

Je to módna farba, ktorá rozžiari svetlo svetlé blond, čerešňové, medené, gaštanové akcenty do vlasov a červené odlesky lemujúce hornú časť a boky účesu, čo pomáha vylepšiť strih a štýl. Vytvorila ho majiteľka salónu a stylistka Becky Calderone z Painesville, OH.

Calderone nám pripomína, aby sme investovali do profesionálnych produktov zo salónu, ktoré pomôžu podporiť farbu vlasov a udržať integritu vlasov. “Toto je hi-lift blondínka a kreatívna farba vlasov.” Pamätajte si, že keď skúšate popové farby, aby ste boli oddaní, “dodáva.

Tento vzhľad má niekoľko dlhých substistických vrstiev, ktoré krásne zapadajú do dlhých vlasov ženy a uľahčujú jej rast a zvýraznenie farby vlasov..

Prirodzené červené vlasy

Prirodzené červené vlasyInstagram @sceniahairstylist

“Milujem tieto prirodzene vyzerajúce červené vlasy, pretože sú romantické a stretávajú sa v trendoch,” hovorí majsterka stylistiky Scenia Carpenter z Tallahassee, FL..

Poznamenáva: „Má jemné, ale živé náznaky medenej blond, jemnú textúru strihu a štýlu, ale s asymetrickými okrajmi. Mäkké vlny a zábavné ofiny skutočne pomáhajú odhaliť všetky odtiene tejto farby. “

Medené odlesky fungujú pre dámy so svetlejším tónom pleti. Napriek tomu si Carpenter stále myslí, že tento celý nápad na vlasy je najlepší pre všetky tvary tváre, jemnú až strednú textúru a pre niekoho, kto sa nebojí starostlivosti o farbu a strih, aby si zachoval vzhľad..

About the author

Adblock
detector