25 populárnych trendových farieb vlasov Brown Balayage v roku 2021

Balayage hnedá farba vlasov obsahuje rozmerové odlesky ručne maľované po celej brunetovej hrive, ktoré dodávajú zdravý, objemný a prekvapivo nenáročný vzhľad. Je to slávna melírovacia technika, pretože vytvára na všetkých vlasoch úžasne prirodzený a multi-tonálny vzhľad. Farba vlasov Balayage je ideálna na dodanie extra farby vášmu súčasnému účesu.

Verte mi, keď hovorím, že tento štýl je taký všestranný! Môžete si vybrať z teplých a krémových vanilkových blonďavých pruhov, ktoré dodávajú svieži a ľahký efekt pobozkaný na slnku, až po jasné pukance bohatých karamelových alebo mahagónových odtieňov, ktoré ponúkajú ohromujúce kontrasty..

Rozhodovanie, či chcete byť jemný alebo žiarivý, bronzový alebo tlmený-možnosti sú nekonečné. Navyše nezáleží na tom, aký typ štruktúry vlasov máte! Táto technika tavenia farieb funguje úžasne na všetky druhy vlasov. Je tiež ideálny pre brunetky, ktoré chcú zachovať svoj prirodzený odtieň vlasov, a predsa túžia po novom, osviežujúcom vzhľade, ktorý nevyžaduje vysokú údržbu..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie najlepších hnedých balayage farieb na vlasy!

Red Brown Balayage

Red Brown BalayageInstagram @xcellenthairsquare

Roztočte červenohnedú balayage farbu vlasov s kučerami a dosiahnite atmosféru „úžasného, ​​trendového dievčaťa“! Táto farba vlasov je jedným z najľahších spôsobov, ako odstrániť ostré zámky. V porovnaní s plnou červenou farbou vyžaduje nižšiu údržbu. Napriek tomu, že môže mať vzpurne vyzerajúci povrch, stále vyzerá elegantne na dlhých, vlnitých kmeňoch.

Čokoládovo hnedá balayage

Čokoládovo hnedá balayageInstagram @maryxwhite

Čokoládovo hnedá balayage je ľahký vlasový odtieň s nízkou údržbou pre ženy, ktoré chcú vo svojich už existujúcich tmavých vlasoch vidieť jemné rozmery. Môže to tiež vytvárať ilúziu, že má tvar celkového vzhľadu.

Hnedá s platinovými blond odleskami

Hnedá s platinovými blond melírmiInstagram @ryleeheyzahair

Hnedé vlasy s platinovým blond melírom sú krásnym spôsobom, ako rozžiariť tmavšie vlasy. Zachovanie prirodzenej základne a pridanie najdôležitejších prvkov k tvári pomôže vytvoriť vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý je potrebné retušovať iba každých 10-12 týždňov..

Bronzová plavba pre hnedé vlasy

Bronzová balayage pre hnedé vlasyInstagram @kharmasalons

Bronzová balayage pre hnedé vlasy je prirodzená a jemná, ale prináša ohromujúce výsledky. Ak sa vám vaše tmavovlásky zdajú matné a potrebujú nejaké korenie, požiadajte svojho kaderníka o bronzovú glazúru nad balayage na ďalšie stretnutie. Bronzové tóny siahajú od zlatistých odtieňov po karamelové víry, plné tepla, ktoré dodáva farbe vašich vlasov bohatosť a lesk..

Zmes Balayage s hnedými a blond tónmi

Zmiešaná balayage s hnedými a blond tónmiInstagram @hair_bymarissarose

Kombinovaná balayage s hnedými a blond tónmi je úplne ohromujúca a veľmi univerzálna a dá sa prispôsobiť vášmu tónu pleti. Tieňový koreň umožňuje lepšie udržanie rastu, zatiaľ čo svetlé a slabé miesta vytvárajú dimenziu.

Hnedá a bordová balayage

Hnedá a bordová balayageInstagram @hairbypiyush96

Tento hnedý a bordový balayage štýl skvele funguje s plnšou hrivou. Hĺbka od korienkov po stredné dĺžky dopĺňa hustotu hustších vlasov. Vyzerá jemne, ale dramaticky, keď je štylizovaný s jemným objemom. Ak hľadáte farbu na vlasy s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá ponúka hranatosť, vyberte sa na túto balayage na hnedých vlasoch.

Slnkom bozkávaná hnedá Balayage

Slnkom bozkávaná hnedá balajážInstagram @nkc_hair

Je to prírodná balayage hnedá farba bozkávaná slnkom pre dámy, ktoré sa nechcú uspokojiť s klasickými hnedými alebo blond vlasmi. Vytvorila ju špecialistka na balayage Nicole Cournoyerová z Hudsonu, MA.

“Zlaté/neutrálne tóny vytvárajú efekt špinavej blond a sú skvelým prízvukom prirodzenej farby s bezproblémovým zosvetľujúcim efektom,” vysvetľuje Cournoyer. “Maľovanie vlasov Balayage umožňuje dlhodobé výsledky a bezproblémovú zmes.” Dlhý vrstvený strih pomáha farbe pri pohybe. “

Cournoyer ďalej hovorí: „Najlepšie na nápadoch na farbu vlasov hnedej balayage je, že sú veľmi prispôsobiteľné pre každú ženu. Aj keď bude rovnaká technika vykonaná na všetkých dámach, bude pôsobiť jedinečne pre vaše vlasy. Je to kvôli tomu, ako sa vlasy zosvetlia technikou maľovania. Väčšina dnešných žien chce, aby farba s nízkymi nárokmi na údržbu vydržala niekoľko mesiacov. “

Ružové zlato a gaštanová plavba

Ružové zlato a gaštanová plavbaInstagram @jillpaintsdenver

Je to chladný tón ružového zlata a gaštanu na dlhých vlasoch s voľnými vlnami. “Toner z ružového zlata bol zmiešaný s fialovým tonerom,” vysvetľuje špecialistka na balayage Jill-Ann Bauer z Denveru, CO.

“Tento vzhľad balayage je krásny, ale pastelové farby vždy rýchlo miznú.” Je to nevyhnutné, “hovorí Bauer. “Pozitívnou stránkou je, že je to farba vlasov bez viazanosti, pretože prechádza do krásnej pastelovej chladnej blondínky.”

Hnedá meď Balayage

Medená hnedá BalayageInstagram @prissyhippiebeautyshop

Táto medeno-hnedá balayage je pre bomby! Z čiernych vlasov odoberá matný, nudný prvok. Dodáva jemnejšiu zmes tónov a dokonca dodáva mladistvý vzhľad. Najlepšie na tomto trende medenej balayage je, že vyžaduje minimálnu údržbu. Vďaka balayage umožňuje prirodzenejší rast.

Kaštanová a stredne hnedá Balayage

Kaštanová a stredne hnedá BalayageInstagram @ohlucyy

Kaštanová a stredne hnedá balayage vytvára ohnivý, ale ženský rozmer. Pre prírodné brunetky je tento skvost nenáročný na údržbu. Pruhy hnedej určite dodajú lesk tmavej hrive. Ak chcete dosiahnuť jemnejší povrch, pridajte jemné vlny.

Medová blond plavba na hnedých zámkoch

Medová blond plavba na hnedých zámkochInstagram @shawnalynne.thebeautician

Medovo blond balayage na hnedých zámkoch vám umožní vychutnať si trendy, jasnejšie tóny. Je to farba s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorú vytvorila stylistka Shawna Swanfeldt z Derry, NH.

“Celý tento vzhľad bol dosiahnutý kombináciou detských svetiel, tradičných svetiel a balayage pod holým nebom,” zdôrazňuje Swanfeldt. Dokončila to glazúrou a koreňovým kohútikom, aby poskytla plynulejší prechod.

Na predĺženie farby Swanfeldt navrhuje používať výrobky salónu. Odporúča sa aj dobrá domáca starostlivosť.

Blond a tmavohnedá balayage na prírodných brunetových vlasoch

Blond a tmavohnedá balayage na prírodných brunetových vlasochInstagram @blondedbyfaith

Táto blond a tmavohnedá balayage je úplný klenot! Spárujte ho s jemnými vlnami, aby vaše kaderníctvo bolo príjemne vylepšené. Je ideálny pre tmavohnedé vlasy s tenkou hustotou, ktorá vyžaduje väčšiu textúru a rozmer. Hĺbka prirodzených brunetových vlasov zaručene zvýši lesk pridaného blond odtieňa.

“Tieto blond balayage melíry pre hnedé vlasy sa dosahujú ručne maľovanou technikou,” vysvetľuje koloristka a kaderníčka Alyssa Morrison z Clarion, PA. “Vstúpil som s diagonálnymi rezmi po stranách do koruny a potom som išiel s 3 drážkovanými fóliami do strednej časti.” Vytvoril sa tak rám tváre, po ktorom nasledovalo 5 tkaných fólií. “

Morrison verí, že tento odtieň je ideálny pre väčšinu žien. „Tvar tváre je možné prispôsobiť namaľovanými časťami. Údržba tejto balayáže je 10 až 12 týždňov so správnymi výrobkami na ošetrovanie farieb doma, “dodáva.

Toffee a Espresso Balayage Ombre

Toffee a Espresso Balayage OmbreInstagram @_jorgegaray_

Balayage karamelu a espressa so svetlejším odtieňom na koncoch poskytuje jemný, bezchybný efekt roztopenia farby. Tmavohnedé korienky majú hĺbku, vďaka ktorej bronzové tóny zvýrazňujú vlasy.

Otočenie vlasov z tmy na svetlo vyžaduje umývanie pomocou fialového šampónu. Tiež je potrebná týždenná hydratačná maska ​​a kondicionačné procedúry pre následnú starostlivosť. Toto sú tajomstvá, ktoré udržujú hnedý odtieň ombre živý.

Hnedá Balayage svetlej a tmavej čokolády

Hnedá Balayage svetlej a tmavej čokoládyInstagram @olivia_larissalakeandco

Choďte na prehliadku svetlej a tmavej čokolády pre krásnu, bohatú farbu vlasov. Takto rozpálite typickú čiernu hrivu. Výsledok vyzerá jemne, ale robí skvelú prácu, keď dáva vlasom niekoľko ľahších kúskov pre jemný rozmer. Táto veľmi tmavo hnedá balayage dopadne ako ohromujúce párovanie s textúrovaným strihom a plážovými vlnami.

Huba hnedá Balayage

hubová hnedá balayageInstagram @preston.sg

“Tmavé vlasy s hubovo hnedou balayage sú v súčasnej dobe veľmi obľúbené.” Niektoré ženy, ktoré majú rady sivé farby, sa cítia byť sivé. Požiadajte preto svojho stylistu o bielenie chrbtového hrebeňa s plnou hlavou a potom tónujte farbou, “uvádza kaderník Preston Tan z Tan Quee Lan St, SG..

Na tieto odtiene Tan tvrdí, že je najlepšie použiť fialový šampón zo sivého popola, ako je Olaplex. “Nezabudnite si po každom sprchovaní vyfúkať vlasy,” dodáva.

Medová plavba pre hnedé vlasy

Medová plavba pre hnedé vlasyInstagram @soph.hair.styles

Natrite si vlasy medovo hnedou balayage a budete vyzerať rozkošne bez toho, aby ste to skúšali! Ak hľadáte najmenej škodlivú techniku ​​farbenia vlasov, táto medová balayage je tá pravá. Má nízku údržbu a udržuje teplé tóny aj v medovo hnedom odtieni. Ak chcete pridať ďalší rozmer, upravte si vlasy vlnami.

Balayage mliečnej čokolády

Balayage mliečnej čokoládyInstagram @beautybyalaura

Počuli ste už o balayage mliečnej čokolády? Je to brunetová farba vlasov s chladnejším tónom. Náznaky karamelového odtieňa hrive dodávajú krémovosť. Pridanie objemu a textúry nepoškodí vzhľad. V skutočnosti sa balayage a pláž k sebe hodia.

Cool-Toned Ash Brown Balayage

Cool-Toned Ash Brown BalayageInstagram @judy.mai.hair

Túto jaseňovo hnedú farbu balayage vytvorila špecialistka na ombre a balayage Judy Mai z Vancouveru, BC.

“Má čierne korene, ktoré sa v strede miešajú do popolavo hnedého a potom sa v spodnej časti miešajú so striebrom,” vysvetľuje Mai. “Táto farba je chladný tón s tieňovo hnedou balayage.” Obvykle 90% žien chce na zimu hnedý tieň, na leto potom svetlejšie. “

Čokoládovo hnedá a medovo -karamelová balajáž na krátkych vlasoch

Čokoládovo hnedá a medovo -karamelová balajáž na krátkych vlasochInstagram @hairbyac_alcorn

Karamelová balayage pre hnedé vlasy má vysoký kontrast a hĺbku, keď pridáte medovo -karamelové odlesky. Túto konkrétnu farbu vytvorila Goldwell Artist Ana Grisi z Buffala, NY.

“Čokoládovo hnedá balayage na krátkych vlasoch dáva oveľa zdravší odraz a má vo vašej farebnej zmesi zlaté pigmenty,” uvádza Grisi.

“Keď ma ženy požiadajú o balayage, najskôr zistím, čo sú ochotné urobiť doma, aby vytvorili celkový vzhľad ich inšpirácie,” dodáva. “Ak nie ste ochotní vyvinúť nejakú vlnovú prácu, neočakávajte, že dosiahnete tento výsledok viac ako v deň, keď opustíte stylistické kreslo.” Údržba farieb a konečný vzhľad sú nízke, ale štýl, akým sa tam dostanete, nie je. “

Mocha a svetlo hnedá Balayage

Mocha a svetlo hnedá BalayageInstagram @tatisantoswt

Noste moka a svetlohnedú balayage, aby vlasy získali úplne nový život! Táto balayage je dokonalým vlasovým trendom pre dámy, ktoré sa pokúšajú nasmerovať svoju vnútornú divu. Estetická krása, ktorú ponúka, je neporovnateľná.

Svetlohnedé vlasy s balayage vytvárajú pohyb a hĺbku. Má kombináciu tónov, ktorá funguje skvele s vlnitými, dlhými vlasmi.

Mahagónová a karamelová hnedá balayage

Mahagónová a karamelová hnedá BalayageInstagram @vivek_shyam_bhatia

Táto mahagónová a karamelovo hnedá balayage je farba, ktorá nevyžaduje údržbu, pre prírodné brunetky. Jemné červenkasté a mosadzné tóny majú za následok žiarivý povrch. Na ochranu tónov umyte vlasy šampónom s kurkumou a šafranom. Vďaka tomu na chvíľu zostane jeho lesklejší povrch.

“Je to spojenie karamelových hnedých vlasov s kúskami brunetových balayage, dobre vyblednutých od korienkov,” hovorí majiteľ salónu a stylista Vivek Shyam Bhatia z Bombaja, IN. “Táto mahagónová a karamelovo hnedá balayage je pre brunetky.”

Balayage Butterscotch Brown

balayage maslová hnedáInstagram @hairswonderland

Jedná sa o peknú tmavohnedú až svetlohnedú balayage vylepšenú o maslové odtiene.

Má pekné jemné záblesky jasu, ktoré pomáhajú spojiť všetky teplé farby.

Táto balayage pre tmavohnedé vlasy je skvelá pre peknú bohatú farbu, ale stále má príjemný jemný rozmer s malým jasom! Je to skvelé, ak máte nízke nároky na údržbu a nemôžete sa často dostávať do salónu!

Golden Brown Balayage

Golden Brown BalayageInstagram @ulisescastillo87

Zlatistohnedá balayage ponúka teplé a bohaté tóny, ktoré vyzerajú skvele na rovných, vlnitých a kučeravých štýloch. Najlepšie lichotí pleti s olivovou pokožkou. Ak hľadáte žiarivú farbu vlasov, túto balayage na hnedých vlasoch musíte zvážiť.

Balayage hnedej kávy a škorice

Balayage hnedej kávy a škoriceInstagram @hairby.clarissa

Táto balayage hnedej kávy a škorice vytvára jemný jas. Má bohaté tóny, vďaka ktorým vlasy vyzerajú zdravšie a plné života. To je perfektné pre tenké aj hrubé stromy. S vlnami to vyzerá nádherne bez námahy.

Sandy Brown Balayage

Sandy Brown BalayageInstagram @hairchemist_jaz

Táto pieskovo hnedá balayage má teplý, slnkom pobozkaný tón. Je ideálny na to, aby tmavým vlasom poskytol rozmer a dlhotrvajúci lesk. Je nenáročný na údržbu, trendový a štýlový. Nie je dôvod nemilovať tento trend vlasov!

About the author