26 úžasných príkladov tmavých vlasov s melírom pre neuveriteľný kontrast

Tmavé vlasy s melírom sú trendom farby vlasov robeným maľovaním žiarivých pruhov na tmavé pramene. Takto spojíte hĺbku a lesk v jednom výtvore, výsledkom je rozmerová úprava.

Farbič vlasov na báze Connecticutu Meeghan Truss melíruje vlasy už niekoľko rokov. Zdieľa prvé dva aspekty, ktoré je potrebné vziať do úvahy, keď premýšľate o nápadoch na farbu hnedých vlasov.

Vysvetľuje: „Vždy sa so stylistom porozprávajte o rozpočte a údržbe. Najhoršia chyba vlasov, ktorú môžete urobiť, je odhodlanie sa pre farbu, ktorú nemôžete udržať. “

Rovnako ako pre každú službu farieb, údržba môže vyžadovať, aby sa žena vrátila do salónu každých 4-6 týždňov, v závislosti od toho, ako rýchlo jej zámky rastú. Farbenie základne na tmavo a zvýraznenie nie je vôbec ideálne. Odrast bude znateľný a tento proces môže byť veľmi drahý.

Zvýrazneným tmavým vlasom môže najviac prospieť fialový šampón, ako navrhuje Truss. “Tmavé vlasy majú tendenciu sa na mosadznej strane zdvíhať.” Profesionálny purpurový šampón zruší teplo a zlaté tóny. “

Niektoré dámy môžu mať svetlejšiu základňu, ale chcú aj melír. Spoločnosť Truss v týchto prípadoch odporúča slabé svetlá. “Stylista môže do existujúcej blondínky zapracovať niekoľko tmavých kúskov.” Dodáva: “Dáva to kontrast a rozmer, ktorý chce väčšina žien dosiahnuť.”

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto inšpiratívne fotografie najlepších tmavých vlasov s melírom!

Najdôležitejšie udalosti blondínky Balayage

Tmavé vlasy s blond balayage melíromInstagram @romeufelipe

Svetlé melírované vlasy v tmavých vlasoch sú perfektné pre dámy, ktoré chcú trendy štýl bez údržby. Koreňová oblasť zostáva prirodzenejšia, zatiaľ čo ostatné sú rozjasnené. To umožňuje ďalšie plánované termíny.

Hnedé vlasy Ombre z tmavej čokolády

Ombre vlasy z tmavej čokoládyInstagram @baxehairstyles

Ak hľadáte vysoko kontrastný odtieň vlasov, zvážte tmavohnedé vlasy ombre! Teplá blondínka v stredoch a na koncoch vyskočí s bohatou základnou farbou z tmavej čokolády. Táto farba je ideálna pre ženy s teplejšími odtieňmi pokožky, ktoré túžia po prirodzenom vzhľade.

Ombre Highlights pre tmavú prírodnú farbu vlasov

Ombre melíry pre tmavú prírodnú farbu vlasovInstagram @sarahcapellhairstylist

Skúste ombre melíry pre tmavú prírodnú farbu vlasov, ak vás súčasný odtieň vlasov nudí! Táto farebná kombinácia je skvelým spôsobom, ako rozžiariť vaše kučery a zároveň zachovať prirodzený vzhľad dokonalého vzrastu. Túto farbu je možné štylizovať s vlnami alebo nechať rovno.

Hnedé vlasy s melírom a melírom

Hnedé vlasy s melírom a melíromInstagram @hairshegoes.id

Ak chcete zmeniť svoje vlasy, vyskúšajte hnedé vlasy s melírmi a melírmi. Pridanie svetlých a slabých miest dodá vášmu odtieňu vlasov rozmer. Dokončenie vlasov niektorými plážovými vlnami predvedie rôzne tóny vašej koruny!

Tmavohnedé vlasy s blond melírom

Tmavohnedé vlasy s blond melíromInstagram @lashandblow.uk

Tmavohnedé vlasy s blond melírom sú skvelým spôsobom, ako dodať svojej brunetke šmrnc. Blond stuhy sa perfektne kombinujú s bohatou brunetovou základňou, najmä ak sú ozdobené vlnami. Na tomto vzhľade nie je nič nudné!

Hlavné prvky striebra

Tmavé vlasy so striebornými odleskamiInstagram @getnellafyd

Strieborné odlesky sú skvelé pre ženy s tmavšími vlasmi. V porovnaní s ľahšími základňami vytvárajú výrazný kontrast proti základni. Keď sa chystáte na popolavý tón, vlasy musia dosiahnuť bledožltú farbu, aby získali svoj skutočný tón. Používajte Olaplex č. 3 týždenne, aby boli zámky zdravé a lesklé.

Tmavohnedé vlasy s melírom

Tmavohnedé vlasy s melíromInstagram @hailtothehair

Svetlo skutočne svieti na tmavohnedých vlasoch s melírom. Ak chcete pridať pohyb a hĺbku v skutočne tmavých vlasoch, pridajte karamelové odlesky pre kontrast. Svetlo sa odrazí od melíru a vlasy budú žiariť ako nikdy predtým!

Modré prednosti

Modré odlesky na tmavých vlasochInstagram @el.remedio

Modré zvýraznenie je krásne a odvážne tvrdenie. Modrá je zložitá farba na dosiahnutie a udržanie. Vyžaduje viac údržby ako väčšina farieb, pretože môže ľahko vyblednúť do zelena.

Mizne rýchlo, takže je obvykle potrebných viac schôdzok. Tónované šampóny vám doma môžu pomôcť s udržaním odvážnej a peknej farby.

Čierne vlasy s melírom

Čierne vlasy s melíromInstagram @eliaslazarohair

Čierne vlasy s melírom sú krásnou možnosťou pre ženy, ktoré chcú pridať trochu kontrastu. Tmavé vlasy proti akejkoľvek farbe vždy urobia vyhlásenie. Vďaka zvýrazneniu, ktoré je do zmesi pridané, dáva zámkom rozmer a veľkú variabilitu farieb.

Fialové odlesky

Fialové odlesky pre tmavé vlasyInstagram @toritdoesmyhair

Fialové odlesky na tmavých vlasoch sú rozkošnou a zábavnou zmenou oproti pevnej tmavej farbe. Pridanie týchto maľovaných svetiel môže byť jemnou zmenou alebo odvážnym krokom. Fialová nie vždy vyzerá skvele v interiéri, ale je skvelým pútačom pozornosti, keď ste vonku na priamom slnku. Je to tiež jedna z jednoduchšie udržiavateľných módnych farieb.

Medové blond odlesky pre tmavé vlasy

Medové blond odlesky pre tmavé vlasyInstagram @stephenjuliansalonftl

Medové blond odlesky sú skvelým spôsobom, ako zahriať tmavé vlasy. Nie každý chce popolavý alebo platinový blond melír. Mnoho žien chce stále udržať teplo krásnej, medovej blondínky, ktorá žiari na slnku.

Blond pruhy + karamelová Balayage

Tmavé vlasy s blond pruhmi a karamelovým balayageInstagram @hairbybritny

Blond vlasy a karamelová balayage pre tmavú farbu vlasov sú skvelé pre štýl s vyšším kontrastom. Ženy, ktoré si chcú rozjasniť vlasy, môžu pokojne pridať aj balayaged blond pruhy. Pomáha rozbiť farbu a dodáva vlasom záujem.

Burgundsko Hlavné prvky

Burgundsko melír s tmavými vlasmiInstagram @demiraehair

Vínové odlesky sú krásnym spôsobom, ako tmavým vlasom dodať odlesk. Vlasy je potrebné najskôr zosvetliť a potom pridať vínovú farbu, aby sa v nich objavila zábavná farba.

Je to skvelé pre ženy, ktoré naozaj chcú lesk a vysoký kontrast k tmavším vlasom. Červené, rovnako ako ostatné módne farby, môžu vyblednúť rýchlejšie ako obvykle, preto sa porozprávajte so stylistom o starostlivosti doma..

Hlavné body pre tmavé kučeravé vlasy

Hlavné body pre tmavé kučeravé vlasyInstagram @urbanbloomcurls

Pridaním melíru k tmavým, kučeravým vlasom sa kučery tak dobre vynímajú proti sebe. Highlights doslova zvýrazní vzor zvlnenia a rozžiari špirály. Ženy, ktoré milujú svoje kučery, budú ťažiť z pridania kontrastu.

Hlavné prvky platiny

Platinové odlesky na tmavých vlasochInstagram @monterey_hair_by_angie

Platinové odlesky sú krásny spôsob, ako rozžiariť každú hlavu vlasov! Ísť s touto blondínkou nie je vždy jednoduché, ale vždy je to krásne.

Platina je blondínka s najvyššou údržbou, pretože vyžaduje viac schôdzok ako obvykle. Navyše stále potrebujete intenzívnu domácu údržbu. Predtým, ako sa odhodláte, sa určite opýtajte stylistu na údržbu.

Čiastočné zvýraznenie stredne dlhých vlasov

Tmavé vlasy s čiastočnými odleskami na stredne dlhých vlasochInstagram @coiffeur_fantastic

Čiastočné odlesky na stredne dlhých vlasoch sú perfektné pre ženy, ktoré potrebujú vzhľad celofarebného seshu. Zvlášť, keď nemáte čas stráviť hodiny na stoličke. Čiastočné zvýraznenie dáva ilúziu plnej farby, zatiaľ čo tmavšie časti pod ním ponúkajú hĺbku.

Tmavé vlasy so svetlohnedými odleskami

Tmavé vlasy so svetlohnedými odleskamiInstagram @sonder_kelly

Tmavohnedé vlasy so svetlohnedými odleskami sú ako stvorené na jemnú zmenu. Rozdiel medzi základnou farbou a melírom v tieni alebo dvoch dáva vlasom dostatočný kontrast. Jemné, hnedé odlesky sú vynikajúcou voľbou pre farby s nízkymi nárokmi na údržbu.

Blond melír

Tmavé vlasy s blond melíromInstagram @sonder_kelly

Na tmavých vlasoch noste blond odlesky, aby ste dosiahli odvážnejší štýl. Farebná tavenina umožňuje, aby váš prírodný základ stále pracoval s odtieňom vašej pokožky. Pridaná blondínka ponúka rozjasňujúci efekt nielen vašim vlasom, ale aj vašej pleti.

Karamelové odlesky na prírodných tmavých vlasoch

Prírodné tmavé vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @nailblaze

Karamelové odlesky dodávajú prírodným tmavovláskam teplo. Zosvetlenie vlasov vždy odhodí teplejšie tóny. Tieto melíry teda krásne splynú s vašou farbou a zachovajú prirodzený rozmer.

Svetlohnedé odlesky na tmavých, dlhých vlasoch

Jasanová blond melír na tmavších dlhých vlasochInstagram @awedeewolff

Jasovo-blond odlesky s tmavšími majú dymový tón. Má mramorovaný efekt, ktorý lichotí prírodným bázam, najmä tým, ktoré neboli predtým zafarbené. Umožňuje tiež správny zdvih a životnosť vašej farby.

Auburn Hlavné body

Tmavé vlasy s gaštanovými odleskamiInstagram @behindamberschair

Auburn melír je ideálny pre dámy, ktoré milujú medené tóny a majú brunetový základ. Kombinácia tónov funguje perfektne a vytvára bohatý odraz na stredných tónoch pleti. Diskutujte so svojim stylistom o roztavení farby z prírodného základu pre bezproblémové vyrastenie.

Tmavé brunetové vlasy s odleskami pobozkanými na slnku

Tmavé brunetové vlasy so slnečnými odleskamiInstagram @sadieface

Tmavé brunetové vlasy s melírom poskytujú efekt bozkávaný na slnku. Je to skvelý spôsob, ako dodať dimenziu zlatistým maslovým blondínkam, ktoré jemne zahrejú tón pleti. Porozprávajte sa s koloristom o tom, o koľko svetlejší by ste mali ísť, v závislosti od vašej preferencie údržby.

Hlavné body na krátkych tmavých vlasoch

Melír na krátkych tmavých vlasochInstagram @hailtothehair

Melír na krátkych tmavých vlasoch dodá veľa rozmerových efektov a hĺbky. To vyhovuje ženám s jemnými, tenkými vlasmi, pretože poskytuje ilúziu plnšej a hustejšej hustoty.

Svetlohnedé odlesky na tmavých vlasoch

Svetlohnedé odlesky na tmavých vlasochInstagram @wendyho_artistry

Svetlohnedé odlesky na tmavých vlasoch ponúkajú neutrálny tón, ktorý lichotí akejkoľvek pleti. Pre dámy, ktoré chcú zmeniť veci bez toho, aby prešli príliš drasticky, vyskúšajte tento farebný trend!

Kalifornská koloristka Wendy Ho použila na vytvorenie tohto odtieňa s nízkou údržbou detské svetlá. “Babylights sú mikro-melíry s jemnými tenkými väzbami, ktoré dodávajú vlasom bezchybnú zmes.” V porovnaní s balayage vykazujú menší rozmer a takmer solídny vzhľad, “vysvetľuje.

Šedé odlesky

Sivé odlesky na tmavých vlasochInstagram @jacebinder.cosmetologist

Šedé odlesky dodávajú jemný efekt tavenia farieb, ktorý rozjasňuje tmavé kučery. Kozmetológ Jace Binder z Michiganu vytvoril tento nápad na vlasy a s vlnami vyzerá tak elegantne!

Podľa Bindera je to pre dámy, ktoré hľadajú zábavnú farbu, ktorá nemôže nosiť živé ružové alebo červené odtiene. Tiež varuje: “Ak vám nie sú nepríjemné čierne korene, táto farba nemusí byť pre vás.”

Červené odlesky na tmavých vlasoch

Červené odlesky na tmavých vlasochInstagram @hair_colorcriminal.xoxo

Červené odlesky na tmavých vlasoch vytvárajú odvážnu, ohnivú farbu, ktorá ponúka výrazný a vlnitý rozmer. Colorist Summer Ramsey of Upstate, SC je tvorcom tohto úžasného odtieňa zámkov.

“To by bolo perfektné pre ženy, ktoré chcú popovú farbu bez toho, aby boli ohromené.” Má dokonalú rovnováhu, hĺbku a rozmer, “hovorí Ramsey.

Pokiaľ ide o údržbu, odporúča sa menej šampónovať a zvoliť suchý šampón. To určite zachová živosť farby!

About the author