28 najlepších nápadov na blond vlasy Ombre v roku 2021

Pozdvihnite svoju neprirodzenú alebo prirodzenú blond farbu na novú úroveň s jednou z týchto obľúbených farieb na vlasy blond ombre! Ombre blond vlasy sú stále jednou z dnešných trendových techník farbenia vlasov a postupom času sú stále kreatívnejšie. Lucy Hale je obľúbená celebrita, ktorá si s touto prácou v oblasti farbenia úplne rozumie.

Z vlasov, ktoré sú spletené, vlnité, rovné alebo kučeravé, nájdete ombre účes, ktorý určite bude inšpiráciou pre vašu ďalšiu farbu vlasov. Tento rok medzi obľúbené blond farby patrí platina, ľad, titán, bozkávané na slnku, šampanské, jaseň, svetlá a tmavá blond. Či už si nechávate narásť krátke vlasy a chcete si zakryť korienky, alebo chcete zmeniť farbu svojich stredne dlhých alebo dlhých vlasov, je tu niečo pre vás. Užite si tieto super trendy nápady na farbu vlasov blond ombre!

Platinum Blonde to Golden Brown Ombre

Platinum Blonde to Golden Brown OmbreInstagram @kelsforbeauty

Tento úžasný tmavý až svetlý blond ombre na dlhých sexy vlnách je absolútnym ohromením! Ešte úžasnejšie to vyzerá na dlhých účesoch ombre so všetkými rozmermi. S týmto hnedým podkladom sa nemusíte obávať, že by vám rástli kučery, pretože tento vzhľad je úplne nenáročný na údržbu.!

Bezchybná hnedá až blond Ombre

Bezchybná hnedá až blond OmbreInstagram @unfade_royren

Tento pekne hnedý až blond ombre je ideálny pre prírodné brunetky a má výhodu nízkej údržby. Vďaka týmto trendom farby vlasov je tento výrobok ideálny pre ženu, ktorá nemá rada pravidelné návštevy salónu.

Pozrite sa na ďalšie nápady na hnedé až blond vlasy.

Tmavá blondína až svetlá blondína

tmavá blond až svetlá blond ombreInstagram @oladementeva

Tmavá blond až svetlá blond tavenina vytvára majstrovské dielo plné triedy. Celý tento nápad na vlasy sa ukazuje ako jedna z ideálnych inšpirácií ombre pre blond vlasy. Vďaka svojmu štýlovému výsledku bude dáma, ktorá ho nosí, krásne vyzerať bez toho, aby to skúšala.

Blond až biele blond vlasy Ombre

Nádherné blond až biele ombre vlasyInstagram @zoewiepert

Q&Autorka štýlu, Zoe Wiepert

Farbiar vlasov / pedagóg @ Bumble and bumble. v New Yorku, NY

Ako by si to charakterizoval??

Túto bielu blond až svetlú blond ombre zafarbili na ľadovú vanilkovú blond. Nájdite koloristu, ktorý sa špecializuje na prírodné blond vlasy. Nemyslite si, že existuje len pár blond odtieňov, ako je zlatá blond alebo popolavá blond farba vlasov. Medzi nimi je toľko tónov – detská blondínka, vanilka, krémová, pšeničná, béžová, slnečná, karamelová, maslová, marhuľová, ružová, ružová atď..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Vezmite do úvahy tón pleti, farbu očí, farbu obočia a spôsob, akým sa líčite. Ak máte na koži ružové alebo zlaté podtóny, príliš zlatá farba vlasov zvýrazní ružovú. Zlato v koži sa zmieša s vlasmi a bude ho priveľa po celej jednej farbe.

Ak sa popolíte, bude vaša pokožka pôsobiť plytko alebo by ste pôsobili staršie. Za to, že je povedané, ak máte ružové/zlaté podtóny, bolo by najlepšie s viac baby blond alebo béžová blond alebo robiť to, čo sa deje tento obrázok – béžová na vrchu, ktorý sa pomaly prechádza na dieťa ľadovú blond.

Je možné urobiť ázijské vlasy také svetlé a mať tiež mäkký prechod, ale bude to trvať dlho a pri prechode z tmy na svetlo je tiež dôležitá trpezlivosť. Pri prechode z tmy na svetlo si predstavte stonku vlasov ako stromový prsteň. Čím je svetlejší a svetlejší, tým je vlasová kutikula tenšia, ale správnymi výrobkami vlasy posilníte.

Čierny až špinavý blond účes Ombre

Štýlový špinavý blond účes na ombre s čiernymi vlasmiInstagram @crystaldquach

Q&Autor so štýlom, Crystal Quach

Hairstylist @ Essence Salon v San Diegu, CA

Ako by si to charakterizoval??

Najlepšia vec na tomto špinavom blonďavom ombre je všetka dimenzia, ktorá sa hladko mieša. Je to prežitá blondínka v prirodzenom tóne, ktorá sa topí z prírodných koreňov. Požiadajte svojho koloristu, aby vám najskôr ostrihal vlasy a potom namaľoval svetlé kúsky, ktoré puknú.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Fialový šampón Framesi color lover používajte raz týždenne, aby ste sa presvedčili, že nie je príliš mosadzný. Šampón Amika Kure & kondicionér je na denné použitie, pretože je bez síranov a plný vlhkosti.

Je to farba s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu (zvyčajne chodíte do salónu každé 3-4 mesiace).

Ash Blonde Ombre na hnedých vlasoch

Výnimočná jaseňová blondína na hnedých vlasochInstagram @hairbyrachelmae

Q&Autorka štýlu, Rachel Menchken

Dizajnér @ Hair To Dye For v Eastone, PA

Ako by si to charakterizoval??

Jedná sa o rozmerovú popolavú blond ombre balayage. Panely vlasov boli namaľované pomocou hlineného zosvetľovača. Tonalita a to, ako sa všetky farby hladko prelínajú, vytvárajú krásne ombré farby.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Vytváranie vlasov z ombre na blond je také univerzálne a dá sa vykonať na všetkých rôznych farbách a typoch vlasov. Ak však chcete ísť na toto svetlo z tmavších vlasov, môže to trvať niekoľko sedení.

Hnedý a blond ombre má veľmi nízku údržbu, takže je vhodný pre ženy, ktoré majú uponáhľaný životný štýl a nechcú prísť každých 6 týždňov na opravy. Pretože sú vlasy zosvetlené, skúste pri použití horúcich nástrojov použiť dobrý zvlhčujúci šampón bez obsahu síranov a sprej na ochranu pred teplom.

Prirodzená čierna až blond Ombre

Prirodzená čierna až blond OmbreInstagram @hairandmakeup_ngabui

Q&Autor so štýlom, Nga Bui

Hairstylist / Makeup Artist @ Creations Unisex Salon vo Philadelphii, PA

Ako by si to charakterizoval??

Natruálne čierne až blond ombre je úžasné! Na tejto fotografii boli vlasy odfarbené balayage na čiernych vlasoch a potom bol použitý toner s 9n + 9v + 9t (odtiene Redken).

Aká je tvoja najlepšia rada?

Fialový šampón používajte vždy, keď si umývate ombré vlasy. Zoberie vám to žltú farbu a urobí vám vlasy svetlejšie. Ak sú vaše vlasy kučeravé a husté, doprajte si pravidelne keratínovú kúru, aby boli vaše blond ombre vlasy hladšie a lesklejšie. Tiež použite hlboký kondicionér.

Blondínka Balayage Ombre

Blond balayage ombre farba vlasovInstagram @styledbycarolyn

Tento blond balayage ombre je roztavený ombre. Aby ste dosiahli túto blond, požiadajte svojho koloristu, aby zmiešal vaše prirodzené vlasy do žiarivých blond končekov. Vytvorí sa tak mäkký prechod. Ak majú vaše vlasy prirodzenú úroveň 5, nemali by ste tónovať konce. To môže vytvoriť teplý medovo blond ombre.

Na zvýraznenie vašej prirodzenej farby vlasov s nízkym jasom na údržbu použite fialový šampón. To rozžiari váš blonďavý ombre. Fialový šampón vám tiež zabráni v častom navštevovaní salónu.

Bielená blondína až tmavohnedá Ombre

Nápadne vybielená blondína až tmavohnedá OmbreInstagram @deryndaniels

Q&Autorka štýlu, Deryn Daniels

Senior Stylist @ Chrome Salon v Evergreen, CO

Ako by si to charakterizoval??

Toto je stredná až tmavá reverzná balayage. Boli použité dve rôzne farby; jeden iba o niekoľko odtieňov tmavší ako prirodzená farba a konečná farba na úplnom konci najmenej o 5 odtieňov tmavšia ako prirodzená úroveň.

Najlepšie na týchto ombré vlasoch je, ako sa blondínka mieša do tmavej farby. To je vždy kľúč pri akejkoľvek balayage, mixovanej zmesi!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tento ombre je pre každú prirodzenú blondínku, ktorá nechce úplne farbiť vlasy. Je to skvelý spôsob, ako vyskúšať niečo nové a vyjadriť sa prostredníctvom farby vlasov a nie úplne sa odhodlať k farbeniu. Je to stále jednoduchá oprava, iba orežte farbu.

Ženy s redšími blond vlasmi by to mohli skúsiť a zistiť, že tento vzhľad dodáva vlasom rozmer a dokonca môže pôsobiť aj hustejšie.

Tmavo hnedá až tmavá blond na prírodných kučeravých vlasoch

Tmavohnedá až tmavá blond ombre na prirodzene kučeravých vlasochInstagram @kelleyscanvas

Tieto roztomilé zvodné jemné blond kučeravé ombre začínajú prirodzene ako tmavá tmavá farba a končia hrejivou blond ombre, ktorá dodáva štýlu a rozmeru..

Krémová blond až červená Ombre

Musíte vyskúšať krémovú blond až čerešňovú červenú OmbreInstagram @shauna_salon27eleven

Ak nechcete s týmto výrazným odtieňom ísť úplne, môžete mať sladké odlesky. Táto kombinácia tejto blond a červenej farby ombre je skutočne ohromujúca jasom a kontrastom, ktorý vytvára najmä na dlhých vlnách.

Špičková béžová blond až modrá

Špičková béžová blond až modráInstagram @jenna.withthegoodhair

Túto snovú oceánsku modrú je rozhodne ťažké nosiť, ale ak máte blond vlasy, môžete ich ľahko vlastniť. Ak chcete do tejto plážovej zmesi pridať väčšiu dramatickosť, vlňte vlasy v spodnej časti a získajte chladný povrch.

Slnkom pobozkané blond až purpurové vlasy Ombre

slnko bozkávalo blond až purpurové vlasyInstagram @lexiepaintshair

Čas urobiť niečo iné a zábavné! Táto slnkom pobozkaná blond až purpurová ombre vám dodá lichotivý vzhľad a rozžiari vaše dlhé zámky. Dokončite to prírodnými, voľnými vlnami, aby ste predviedli rôzne tóny a jeho nádherný rozmer.

Trendsetting Blonde Ombre to Silver

Trendsetting Blonde Ombre to SilverInstagram @angie_likes_color

Super očarujúci účes na nosenie je táto kovová blond až strieborná ombre tavenina, ktorá kombinuje moderné a klasické súčasne! Je perfektné predvádzať sa s dlhými zámkami a svetlým až stredným tónom pleti.

Svetlá popolavá blondínka ombre až fialka na krátkych vlasoch

Svetlá popolavá blondínka ombre až fialka na krátkych vlasochInstagram @carltonhairmontclair

Táto lahodná popolavá blond až levanduľová ombre je úplne rozkošný spôsob, ako zosilniť jednoduché rovné stredne dlhé vlasy. Nechajte svoje korene pri sebe v prirodzenom tieni, aby ste sa nemuseli starať o fázu vyrastania.

Prírodné tmavé korene až titánové blond vlasy Ombre

Horúca titánová blondína s tmavými koreňmi

Skombinujte plážové vibrácie s ľadovo bielou blond farbou vlasov a získajte úžasný kontrast pre svoju dlhú vlnitú hrivu. Táto dokonalá zmes teplých a studených tónov krásne pristane každému tónu pleti.

Medový blond až gaštanovohnedý účes Ombre

Ikonický účes medovej blondínky až gaštanovohnedej farbyInstagram @azza_salon

Ak ste zvedavá na to, že vlastníte prirodzene hlboké tmavé tmavovlásky, ale nechcete sa pustiť svojich milovaných teplých kučier, táto kombinácia je pre vás must-try! Tento trendový medovo blond až gaštanovohnedý ombr na týchto vlnitých koncoch dodáva štýlu rozmer a definíciu.

Červená až blond na dlhých ombre vlasoch

Dlhá červená až blond ombre farba vlasovInstagram @msnataliejean

To teplo vyvolávajúce závisť, ktoré hladko klesá cez husté zvodné vlny, definuje perfektný gradient. Od tmavo oranžovo-červených vlasov po zlaté blond konce, tento ombre dopĺňa akúkoľvek farbu pleti s ružovými alebo teplými podtónmi. Ak chcete ešte pútavejší vzhľad, dajte si ho do copu počas cvičenia alebo príležitostných vychádzok.

Svetlohnedý až blond ombre účes

Roztomilý svetlohnedý až blond ombre účesInstagram @elinarawet

Predstavuje kombináciu farieb, ktorá dokazuje význam ombre vlasov svojimi jemnými, ale senzačnými prechodmi od brunetiek po svetlé odtiene. Tieto svetlohnedé až blond ombré looky môžete najlepšie predviesť so stredne dlhými až dlhými vlasmi, ktoré sú vlnité a dodávajú tak rozmeru a objemu.

Blondínka až čierna

blond až čierna ombreInstagram @cassiethatgirl_

Doprajte si blonďavé až čierne ombré vlasy a zakaždým sa otáčajte! Vďaka dlhému účesu budú kontrastné tóny pôsobiť dramatickejšie. Zachovanie živosti blond odtieňa spočíva v správnom použití purpurového šampónu.

Šampanské z blond na teplý karamel

šampanské blond až teplé karamelové ombreInstagram @hair_by_courtneywinter

Šampanská blond až teplá karamelová farba vlasov je ideálna na osvieženie tmavých vlasov. Byť blondínka, keď je prirodzene tmavá, neznamená vždy transformáciu s vysokou údržbou. Skúste toto nádherné ombre! Má svetlejšiu a jasnejšiu farebnú taveninu, ktorá udržuje korene tmavé, takže údržba nebude príliš náročná.

Jahodová blond až červená Ombre

Odvážna blondína k červenej OmbreInstagram @_amber_pro

Q&Autorka štýlu, Amber Dziekan

Hairstylist / Makeup Artist @ Excuria Salon and Spa v Williamsville, NY

Ako by si to charakterizoval??

Tento jahodovo blond až červený ombre je ideálny pre dámu, ktorá hľadá niečo zábavné a iné, ale nechce údržbu.

Najväčšou vecou na tomto ombre je, ako bezproblémovo vyzerá a ako je zábavný.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Ak sú vaše vlasy prirodzene rovné, môžu vyzerať trochu inak, ako keby boli vlasy natočené alebo štruktúrované. Ak máte panenské vlasy, tento ombre sa dá ľahko dosiahnuť bez poškodenia vlasov.

Reverzná blondínka na brunetku Ombre

obrátiť blond na brunetu ombreInstagram @reneeowens_hair

Nie je to typický blonďavý ombre na hnedých vlasoch! Začnite trend s takto roztopenou blondínkou až brunetkou. Vyznačuje sa tieňovým koreňom, aby ste sa vyhli drsnej línii, keď vám narastú dlhé vlnité vlasy. Nikdy nedovoľte, aby sa váš blond odtieň zmenil na mosadzný, použite preto ten najlepší fialový šampón.

Blond až hnedá ombra s vlnami

Čerstvé blond až hnedé ombre s vlnamiInstagram @kolorsbykayla

Q&Autorka štýlu, Kayla McConnell

Hairstylist / Student @ Phagans ‘Cosmetology Colleges in Corvallis, OR

Ako by si to charakterizoval??

Toto je reverzné blond ombré zvýraznenie, ktoré prechádza od svetla k tme. Tieto vlasy sa vyznačujú bezšvovou kombináciou s roztápaním farby.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Ak chcete účes s nízkou údržbou, potom je to pre vás. Udržiavaním svojich prirodzených vlasov pri korienkoch a farbením od stredov po končeky udržujte odtieň s nízkou údržbou a zároveň robte vyhlásenia.

Tmavá blond až karamelová hnedá

tmavá blond až karamelovo hnedá ombreInstagram @loukahairdesign

Tmavá blond až karamelovo hnedá ombre vyvoláva bezchybný efekt topenia. Pokiaľ farba zostane lesklá, budú z nej očarujúce vlasy, ktoré sa dajú umývať a ísť. Je to tiež perfektné, ak sa nemôžete rozhodnúť, či chcete byť jasnejší alebo tmavší. Získate to najlepšie z oboch svetov!

Hnedá až ľadová blond

hnedý až ľadový blond ombreInstagram @beauty_bydaisy_

Tu je hnedá až ľadová blond reverzná ombre pre jedinečný, jemný prechod tónov! Odstupňovanie farieb vyhovuje dlhému objemnému, vlnitému účesu. Tento vyblednutý efekt je priamym ohňom!

About the author