28 nápadov na horúcu červenú farbu vlasov Ombre v roku 2021

Červená farba vlasov ombre je, keď sú vlasy zafarbené červenou a inou farbou, ktorá sa postupne mieša z jednej na druhú. Obvykle to začne tmavšou červenou v hornej časti hlavy a postupne sa zosvetlí smerom ku končekom vašich vlasov.

Je to skutočne jedinečný a moderný zvrat v klasickej zvýrazňovacej technike, ktorá vo vašich zámkoch spojí teplo a jemnosť. Stylisti a celebrity sú s touto farbou vlasov bezstarostné hlavne kvôli svojim schopnostiam ponúknuť veľa pohybu vašim prameňom a upútať pozornosť všetkých okolo vás.!

Červené vlasy Ombre: množstvo odtieňov

V závislosti od požadovanej aury sa môžete rozhodnúť pre jemné ružové a malinové odtiene alebo výrazné medené a čerešňovo červené tóny. Červené sú úplne úžasné kvôli nekonečným variáciám farieb v jeho palete!

Bez ohľadu na farbu koreňov, ktorú si vyberiete, či už ide o vaše prirodzené blond alebo brunetové kučery, červené vždy ľahko splynú, aby vaše špičky pôsobili hustejšie a zdravšie. Ak stojíte pred výzvou, ďalšou ohromujúcou možnosťou je výber červeného reverzného ombre s rubínovo červenými koreňmi.

Pripravte sa na premenu svojho vzhľadu na teplejší, jasnejší a vášnivejší! Ak hľadáte nápady na vlasy s červenou ombrou, ukážte svoju ohnivú postavu jednou z týchto aktuálnych červených farieb ombre, ktorú sme zhrnuli len pre vaše inšpiratívne potreby.!

Medené červené vlasy Ombre

Medené červené vlasy OmbreInstagram @bell_thestylist

Buďte pripravení vytvoriť nejaké farby inšpirované jesenným obdobím kedykoľvek počas roka! Všimnite si, ako svetlé kúsky kontúrujú textúru a vlny, aby vytvorili skutočne nádherný pohyb.

Ohnivo červené vlasy Ombre

Ohnivo červená ombreInstagram @rachel1988xo

Nové šialenstvo vo vlasoch, pri ktorom vám bude horúco – táto karmínová až oranžová zmes vás určite rozžiari a dodá vašej hrive potrebné teplo a hĺbku..

Jahodovo červená Ombre

Jahodovo červený ombreInstagram @aliceaddamshairart

Predstavuje roztavenú farbu bobúľ namočenú v čokoláde, ktorá vyzerá veľmi lichotivo aj na krátkom rovnom bobu s jednou dĺžkou. Táto práca s farbivom vám zanechá starosti, aj keď vám vlasy dorastú!

Dark Red Ombre

Tmavočervený ombreInstagram @hairstylistjutta

Táto tavenina tmavej čerešňovej coly vám umožní pestovať čiernu hrivu bez toho, aby ste museli doslova vykonávať akúkoľvek údržbu! Okrem toho by to vyzeralo tak krásne a rozmerne na akejkoľvek dĺžke a účese, ktoré vytvoríte.

Fialová červená Ombre

Fialovo červená ombreInstagram @peachypjayyshair

Ak ste typ ženy, ktorá má rada len malú oddanosť, tieto tmavé vínové vlasy sú úplne pre vás. Je to sexy a hlboké a určite dodá vašim vlasom pocit rozmeru.

Cherry Red Ombre

Čerešňovo červená ombreInstagram @nikkiscandalous

Doprajte si pop, po ktorom túžite! Táto sladká a hlboká rubínová hriva zvýrazňuje hebkosť vašich vlasov, obzvlášť ak sú upravené vlnami a kučerami.

Red Auburn Ombre

Červený gaštanový ombreInstagram @myhairstylistnancy

Jeseň je vo vzduchu s touto bohatou tmavou až svetlo zlatou zmesou! Udržujte svoju hrivu na vrchole tým, že ju upravíte pomocou textúry a kudrliniek, čím v každom prameni vytvoríte dvojfarebné vyžarovanie..

Red Purple Ombre

Červenofialový ombreInstagram @shear_artistry_by_katie

Živý červený purpurový ombre nikdy nedokáže oživiť prirodzené tmavé vlasy. Pokiaľ jej doprajete správnu údržbu, tento vynikajúci účes vám určite bude najlepšie slúžiť!

Rose Gold Ombre

Rose Gold ombreInstagram @kimstylesme

Jedná sa o jedinečnú krásu, ktorá sa najlepšie podáva s kráľovským ružovým odtieňom. Tečúce zámky štylizované do chaotických kučier predvádzajú tieto farby a vzhľad, ktorý zostáva elegantný zo dňa na noc.

Burgundsko Ombre z tmavého do svetlého

Burgundsko Ombre z tmavého do svetléhoInstagram @beautyby_brittanyjean

Ponorte sa do tej horko-sladkej farby vína a dodajte svojim vlasom dokonalú premenu! Toto červeno-fialové ombre je trendové a nositeľné a môžete ho nosiť s akýmkoľvek strihom aj typom vlasov.

Hnedé až červené ombre s krátkymi vlasmi

Hnedé až červené ombre s krátkymi vlasmiInstagram @styling_edge

Q&Autorka štýlu, Vita Zelenskiy

Cosmetologist @ Blades Design Group v Spokane, WA

Ako by si to charakterizoval??

Tento hnedý až červený ombre má gaštanovo/bordovú farbu zakončenú výrazným strihom do A. Môžete ho nosiť s prirodzenou textúrou vlasov, môžete ho nosiť kučeravý, môžete ho nosiť zvlnený alebo dokonca elegantný. Nie je zlý spôsob, ako tento účes upraviť.

Keď sa bordové bordové bordové farby dajú ako celoplošná farba, neuvidíte tvrdú líniu, pretože vlasy začnú rásť. Rastie jemne a zmiešane, predlžuje životnosť vašich farieb a uľahčuje údržbu. Je to taká bohatá a lesklá farba! Plný hĺbky a rozmerov upúta pozornosť chladnými tónmi a živosťou!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Pokiaľ ide o farbu, tento ombre je farba jednoduchej údržby, pretože jemne rastie. Majte na pamäti, že červené farby časom vyblednú, preto sa odporúča používať šampón a kondicionér na ochranu farby..

Tiež, ak ste človek, ktorý rád mení farbu vlasov pomerne často alebo existuje možnosť, že by ste sa chceli pri budúcej návšteve opäť stať blondínkou, možno táto farba vlasov nie je pre vás. Pretože odstraňovanie červenej farby z vlasov môže byť proces, ktorý môže trvať viac ako jednu návštevu.

Červenohnedý ombre

Červenohnedý ombreInstagram @kaylatheunicorn

Q&Autorka štýlu, Kayla Maylene

Nezávislý kaderník @ House of Color v Colorado Springs, CO

Ako by si to charakterizoval??

Toto je červenohnedý ombre. Modelka na obrázku mala predtým svoju prirodzenú stredne hnedú farbu do ružovo zlatého blond ombre. Je v tom bohatstvo a je to pomerne nenáročná farba, pričom červená je na prirodzenejšej strane.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Pri výbere červeného odtieňa je veľmi dôležité, ako pre každú farbu, aby ste našli ten správny odtieň, ktorý bude zodpovedať vášmu tónu pleti. Ak máte jemne olivovú farbu, nevyberajte príliš svetlú červenú. Musí byť viac stlmený s fialovým nádychom, aby doplnil zelené a žlté podtóny vo vašej koži.

Niekedy môžu byť červené ešte náročnejšie na údržbu ako blondínky! Je dôležité, aby ste si vybrali nové produkty, ktoré sa budú hodiť k vášmu novému farbeniu vlasov ombre. Joico aj Watercolors vyrábajú žiarivé červené a medené šampóny, vďaka ktorým bude vaša červená farba doma vyzerať svieža.

Červená Ombre na čiernych vlasoch

Červený ombre na čiernych vlasochInstagram @hbstudio502

Q&Autor štýlu: Jeniffer Garcia

Hairstylist @ Hidden Beauty Studio v Richmonde, TX

Ako by si to charakterizoval??

Tento štýl je skôr ombre, ktorý je veľmi pekný a roztavený z tmavej na červenú bez drsných línií. Tento štýl je menej náročný na údržbu a robí vlasy veľmi zdravé.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Táto červená farba vlasov ombre je pre každú ženu. Farbu je možné vždy fixovať. Použite niečo, čo je bezpečné pre farby. Kvôli údržbe musí byť voda chladná, pretože ak použijete horúcu vodu, farba ľahko vybledne.

Tmavohnedé až malinovo červené vlasy Ombre

Tmavohnedé až malinovo červené vlasy OmbreInstagram @heiravl

Q&Autorka štýlu, Emily Rexford

Zakladateľ @ Heir Studio v Asheville, NC

Ako by si to charakterizoval??

Tieto ombre červené vlasy sú ideálne pre ženy, ktoré sa môžu každých 6-8 týždňov prísť osviežiť a ktoré investujú do svojej farby vlasov pomocou salónnych produktov. Purpurové konce sú pre väčšinu tónov pleti lichotivé a krásne vyblednú.

Použite živosť Schwarzkopf na zníženie demarkačnej čiary, keď prirodzená farba začína vyrastať, a ľahko zdvihnite líniu a perleť, aby ste zaistili dlhovekosť. Na styling použite 1,25 ″ valcovú žehličku a povrchovú úpravu dokončite lakom na vlasy Pureology s jemným povrchom, ktorý dodá lesk a ľahké držanie..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Takmer všetky ženy môžu hojdať toto hnedé až červené ombre! Len sa chcete uistiť, že to vydržíte.

Červená až hnedá Ombre

Ombre od červenej po hnedúInstagram @carinadaiseyhair

Q&Autorka štýlu, Carina Daisey

Hair Designer @ The Salon at Ulta in Paso Robles, CA

Ako by si to charakterizoval??

Tento červený až hnedý ombre pripomína ohnivý jesenný západ slnka! S touto farbou si môžete užiť hranie s červenými a oranžovými odtieňmi. Nevyhýbajte sa ničomu teplému, aj keď ste prilepení na chladnejšiu stranu farebného kolieska. Skúste to aspoň raz!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Bola by to skvelá kombinácia farieb, s ktorou by ste mohli experimentovať, ak prirodzene spadáte do červeného spektra, ale vždy ste doň chceli pridať niečo zábavné a nové! Samozrejme, môže to byť aj pre ženy, ktoré majú záujem zmeniť si vlasy alebo chcú svojmu štýlu dodať trochu korenia..

Tmavohnedá až červená Ombre

Tmavohnedé až červené ombré vlasyInstagram @allykfrank

Q&Autorka štýlu, Ally Frank

Pokročilý kozmetológ / špecialista na farby v Cincinnati, OH

Ako by si to charakterizoval??

Tieto tmavo červené vlasy ombre sú vzrušujúcim zvratom v klasickom ombre. Táto farba bola vytvorená pomocou vlastnej kombinácie línií Redken Color Fusion a Shades EQ Cream. Použitá technika bola klasická technika ombre, trochu sa zvrtla. Táto farba vytvorila rozmery v celom tomto nádhernom červenom ombre.

Aká je tvoja najlepšia rada?

V prvom rade, ak sa rozhodnete, že je to pre vás vzhľad, porozprávajte sa so svojim stylistom o starostlivosti o vlasy. Šampóny/kondicionéry a stylingové výrobky, ako aj ochranné prostriedky proti teplu, sú pri farbení vlasov ombre na červeno nevyhnutné. Bez nich nemôžete zaručiť dlhovekosť tejto služby farieb.

Ďalej by bolo zachovanie samotnej služby farieb. Ak chcete, aby bola táto farba zachovaná, rezervujte si svoje termíny vopred na 4-5 týždňov, aby ste zaistili, že táto farba zostane žiarivá cez konce a o vaše odrasty bude postarané..

Red Orange Ombre

Červený oranžový ombreInstagram @amandarourkehair

Q&Autorka štýlu, Amanda Rourke

Stylist @ RO Style Indie Hair Lounge v Tampa, FL

Ako by si to charakterizoval??

Táto farba vlasov je krásna červená ombre, ktorá je naplnená sýtosťou farieb.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Tento štýl červeného ombre je pre ženy, ktoré hľadajú tento wow faktor. Toto by sa malo udržiavať každých 6 týždňov a udržiavať doma pomocou farebne bezpečného šampónu, kondicionéra a týždenných ošetrení.

Svetlohnedá až červená Ombre

Svetlohnedý až červený ombreInstagram @shear_passion

Q&Autorka štýlu, Brittany Cooley

Stylista / kolorista @ Cliché v Inwoode, WV

Ako by si to charakterizoval??

Táto svetlo hnedá až červená farba ombre neopatrne fúka vo vetre.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Červená farba na koncoch je polotrvalá a vyžaduje si mnoho starostlivosti. Pred použitím Pulp Riot si zaobstarajte šampón a kondicionér bezpečný pre farby a umyte ich v studenej vode. Tiež si nechcete umývať vlasy každý deň.

Skúste medzi umývaním suchý šampón Pulp Riot, ktorý tiež pomôže predĺžiť životnosť vašej farby. Pri úprave vlasov musíte vždy používať tepelnú ochranu a nízku teplotu, najlepšie 300 stupňov a menej.

Tento druh farby priťahuje veľkú pozornosť. Ak sa vám teda nepáči pozornosť, nevyberajte si túto farbu. Nie je to skvelé ani pre ženy s tenšími vlasmi. Ombres alebo farebné taveniny najlepšie fungujú na hrubšie vlasy. Táto farba nie je vhodná ani pre ženy, ktoré majú tendenciu veľa plávať, pretože farba sa z vlasov veľmi rýchlo odstráni pomocou chemikálií nachádzajúcich sa v bazéne..

Merlot Víno Červené Ombre

Merlot Víno Červené ombreInstagram @bangedhairbytracie

Q&Autorka štýlu, Tracie Mallettová

Licencovaný kaderník / Suite Renter @ Rubes Barbershop and Salon Suites v Menomonee Falls, WI

Ako by si to charakterizoval??

Tento účes s červeným ombre je zábavný, ale bezpečný. Má hlboké prírodné hnedé korene, ktoré jemne splývajú do tmavšej červenej, potom do zábavného popu červenej na koncoch.

Tento červený ombre ponúka veľa pre ženy, ktoré chcú nejakú zábavnú farbu, ale nie sú úplne pripravené ponoriť sa do jasných výrazných farieb.!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Pri výbere farby v rámci rodiny farieb, ktorú hľadáte, je potrebné vziať do úvahy veľa vecí. Okrem tónu pokožky a farby očí, aby ste sa uistili, že farba vás bude celkovo dopĺňať, vezmite do úvahy aj svoju osobnosť a profesiu, pretože niektoré červené farby môžu byť mimo zásad imidžu niektorých zamestnávateľov..

Kedykoľvek robíte červenú, mali by ste porozumieť údržbe a starostlivosti, ktoré s ňou súvisia. Možno budete musieť, ale aj nebudete musieť upraviť rutinu starostlivosti o vlasy, aby zodpovedala vašej novej farbe. Jasné červené sú krásne, ale bez náležitej starostlivosti môžu vyblednúť alebo matnejšie rýchlejšie ako prirodzenejší tón. Profesionálne šampóny/kondicionéry a stylingové výrobky sú nevyhnutnosťou.

Čierna až rubínovo červená Ombre

Ombre z čiernej na rubínovo červenúInstagram @hairbynoellelucy

Q&Autorka štýlu, Noelle Lucy

Master Stylist @ Salon 860 West v Orange County, CA

Ako by si to charakterizoval??

Toto ombre je ako „Red Velvet Melt“. Rozhodne má takú bohatú krémovú fialovo/červenú hĺbku.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Úprimne povedané, váš stylista vám musí pripomenúť, že každý odtieň červenej bude vyžadovať údržbu. Našťastie pre modelku na fotografii nebola jej prirodzená farba príliš ďaleko od vypáleného koktailu Joico (5XR & 5 otáčok za minútu).

Čierna až červená Ombre

Čierne až červené vlasy ombreInstagram @porcelain_blonde

Q&Autorom štýlu je Hayley Crankshaw

Senior Hairstylist @ Pierre Alexandre v Manchestri, Veľká Británia

Ako by si to charakterizoval??

Tieto čierne červené vlasy ombre sú divoké a silné, ale napriek tomu elegantné farby.

Je to dosť vysoká údržba, ale stojí to za to. Váš stylista by mal vlasy pri farbení posúdiť a produkty následnej starostlivosti prispôsobiť nielen vašej farbe, ale aj typu/textúre a pórovitosti vlasov! Skúste Olaplex! Pomáha nielen udržiavať vlasy v špičkovom stave, ale tiež pomáha zafixovať červenú, aby sa zabránilo vyblednutiu.!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Použitie techniky balayage/ombre umožňuje vlasom vyrásť bez tých nepríjemných korienkov!

Zosvetľovač alebo bielidlo nie je vždy potrebné, takže udržuje stav pri každej návšteve. Obvykle je to len toner (demi/semipermanentná farba), ktorý sa nanáša na vlasy každý mesiac alebo tak, aby červenú vložil späť do vlasov..

Červené sú zvyčajne obľúbenejšie v trende okolo jesene/zimy, ale v skutočnosti na tom nezáleží, pretože tieto červené a čierne vlasy ombre môžete kývať po celý rok!

Červená až strieborná Ombre

Ombre od červenej po striebornúInstagram @hairartistliz

Q&Autorka štýlu, Liz Diriagolyová

Stylista @ Barber Black Sheep v Lincolne, Lincolnshire

Ako by si to charakterizoval??

Jedná sa o módny farebný ombre s trvalou červenou na vrchu a striebornou v spodnej časti a ponúka množstvo možností údržby, ktoré tento štýl ponúka..

Pokojne to každú chvíľu vypnite, ale vždy sa držte svojich červených koreňov. Svetlé blond konce, ktoré boli tónované striebornou farbou, vám dáva príležitosť mať v spodnej polovici vlasov inú farbu zakaždým, keď si upravíte korienky. Tento červený ombre je výraznou výraznou farbou.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Vysoko kontrastné farby so silnejšou farbou na vrchu vyžadujú niekoľko praní, chladenie za studena a profesionálny farebný šampón, aby farba zostala tam, kam patrí. Pokiaľ nie ste ochotní zmraziť si hlavu a investovať do dobrého šampónu a kondicionéra (najlepšie na farbené vlasy sú šampón a kondicionér Olaplex č. 4 a č. 5 alebo Joico Color Therapy) a používajte suchý šampón celé dni, vzhľad nebude pre teba veľmi dobrý.

Ak sa však k tomu odhodláte, tieto vysoko kontrastné ombre sú také zábavné a veľmi výrazné a dajú sa kombinovať s takmer akýmkoľvek strihom a prispôsobiť akejkoľvek farebnej kombinácii..

S touto špecifickou farbou bude nejaký čas trvať, kým sa ombre umiestni vyššie, keď bude rásť, pretože červená je stála farba a bude vyžadovať viac ako len jeden krok odstránenia, aby sa opäť zdvihla na platinovú blond..

Jemná červená Ombre

Jemné červené ombreInstagram @natfoxhair

Q&Autorka štýlu, Natalie Fox

Hairstylist / Hair Extension Artist @ Moda Forte Boutique & Salón v Scottsdale, AZ

Ako by si to charakterizoval??

Toto je zmiešaná červená ombre alebo farebná tavenina na asymetrickom bobu. Najlepšia vec na tomto ombre červených vlasov je, že je nervózny, ale zároveň veľmi elegantný a dá sa nosiť v každom veku..

Aká je tvoja najlepšia rada?

Táto farba je skvelá pre ženy s prirodzene tmavými vlasmi, pretože s rastom farby sa bude stále miešať, pretože začína byť tmavá a ku koncu sa postupne stáva svetlejšou..

Je to trochu nervózne, ale nie príliš, aby sa to stále dalo preložiť do profesionálneho prostredia. Je veľmi dôležité chrániť integritu vlasov, aby vyzerali červené svieže, preto pri úprave používajte hydratačný a farebne bezpečný šampón a kondicionér, ako aj tepelnú ochranu a sérum..

Svetlo červená Ombre

Svetlo červená ombreInstagram @saxonhairatx

Q&Autorka štýlu, Rachel Saxon

Hairstylist @ VAIN Salon v Austine, TX

Ako by si to charakterizoval??

Nepáči sa vám, ako žiarivá je červená a spôsob, akým sa ombre prirodzene mieša, aby sa zabezpečil ľahký proces rastu?

Aká je tvoja najlepšia rada?

Červené farby sú najrýchlejšie blednúce, takže ak chcete zaistiť žiarivosť vlasov, musíte použiť šampón salónnej kvality (vyskúšajte Kevin Murphy, pretože neobsahuje sírany) a neumývajte si vlasy v horúcej vode. Ďalšia vec, ktorú je potrebné zvážiť, je prísť každých 6 až 8 týždňov na obnovu tonera, aby skutočne vyzeral ombre čo najdlhšie čo najdlhšie..

Jasne červená Ombre

Jasne červená ombreInstagram @ciarasikes

Q&Autorkou štýlu je Ciara Sikes

Stylist @ Craft Salon v Royal Oak, MI

Ako by si to charakterizoval??

Táto čierno -červená farba vlasov ombre je cukríkovo jablková červená. Pre tento typ vzhľadu požiadajte svojho stylistu, aby urobil mokrú balayage pre hladkú prechodovú čiaru.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Jasne červené ombre sú farbou s vysokou údržbou. Choďte domov so správnou domácou starostlivosťou a farebným hrncom, ktorý si budete môcť vybaviť medzi schôdzkami.

Candy Red Ombre

Candy Red vlasy ombreInstagram @hairbykatierose

Q&Autorka štýlu, Katie Rose

Hairstylist @ 3rd St Salon vo Waterville, OH

Ako by si to charakterizoval??

Je to zábavný spôsob, ako okoreniť červené vlasy – rozhodne je to niečo jedinečné. Najkrajší na tom je prechod červenej na meď. Červené a medené spolu ladia ako šampón a kondicionér!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Je to mix vysokej údržby a nízkej údržby. Vysoká kvôli jasne červenej a nízka, pretože časť ombre by musela byť červená iba raz alebo dvakrát za rok. Majte to na pamäti, ak si chcete vlasy nechať urobiť iba párkrát.

Červený a blond Ombre

Červený a blond ombreInstagram @jaykayhairdesign

Q&Autorka štýlu, Jenn Keller

Hairstylist @ Blush Salon v St. Peters, MO

Ako by si to charakterizoval??

To predstavuje žiarivú medenú červenú ombre farbu vlasov. Najväčšia vec na tomto červenom až blond ombre je prechod medzi farbami a intenzita červených.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Investujte do dobrého šampónu a kondicionéru. Je dôležité mať niečo, čo zachová živosť červených a zároveň vyživuje konce, pretože boli tak zosvetlené. Vyskúšajte Color Keeper z Formuly 18. Na udržanie farby vyžadujú červené ombre pravidelné návštevy salónu, takže sa uistite, že budú fungovať podľa vášho plánu a rozpočtu..

Žiarivá červená Ombre

Žiarivá červená farba vlasov OmbreInstagram @serahdoeshairahh

Ohnivo červené zámky v dvoch tónoch sa zdajú byť takým zázrakom na pohľad!

Ružová a červená Ombre

Ružová a červená farba vlasov OmbreInstagram @hannahroed

Fialovo-červená farba šarlátových vlasov. Pastelové ružové konce skutočne urobili tento vzhľad ovocnejším.

About the author