28 trendov v oblasti farby vlasov Ombre práve teraz

Modrá farba vlasov ombre je kombináciou namodralých tónov a prírodných farieb na vlasy, ktorá vytvára úžasne súčasný účes, ktorý dokáže v okamihu zmeniť vaše predstavy na skutočnosť. Či už je to očarujúca bohyňa mora alebo ľadová kráľovná, modrá je najlepšia farba vlasov ombre, pretože si môžete vybrať zo širokej škály azúrových odtieňov, ktoré doplnia vašu slobodomyseľnú osobnosť a, čo je dôležitejšie, tón pleti.!

Chladné pokožky sa očividne nádherne spájajú s chladnejšími alebo tmavšími odtieňmi modrej, zatiaľ čo teplé farby pokožky ladia s oblohou a tyrkysovou modrou alebo inými teplejšími odtieňmi modrej. Nikdy nie je neskoro na to, aby ste si splnili sny o morskej panne, a mať na vlasoch vlny oceánu by bol ten najkrajší spôsob, ako to urobiť.!

Pred ďalším stretnutím s farbou vlasov si pozrite tieto trendové obrázky modrých ombre vlasov.

Kráľovská modrá až oceánska modrá Ombre na dlhých vlasoch

Kráľovská modrá až oceánska modrá Ombre na dlhých vlasochInstagram @sthanysmithhair

Tento kráľovsky modrý ombre na dlhých vlasoch môže byť veľmi zložitý v závislosti od vlasov/plátna, na ktorých sa pracuje. Tento konkrétny odtieň vytvorila stylistka Stephany Smithová z Huntington Beach v Kalifornii.

“Akýkoľvek náznak žltej vo vlasoch zmizne zelene, keď použijete modrú. Aby ste vytvorili krásne vyblednutie, sformulujte niekoľko odtieňov modrej (Pulp Riot s brazílskym Bond Builderom) na dimenziu, “hovorí Smith.

Ďalej vysvetľuje: „Najlepšia vec na modrom ombre je, koľko rôznych modrých tónov je v ombre. Každý štýl a každé pranie ukazuje variácie kráľovskej modrej farby, o ktorej ste nevedeli, že tam je! V uvedenom štýle je hĺbka základne vedľa živosti jej koncov. “

Pokiaľ ide o modré účesy, myslite na údržbu. Ako často navštevujete salón? Porozprávajte sa so svojim stylistom alebo koloristom o rozpočte, zdraví vlasov, o tom, ako často ich meníte atď.

Roztopené tyrkysovo modré vlasy

Roztopené tyrkysovo modré vlasyInstagram @presleypoe

Roztopené tyrkysovo modré vlasy budú mať ľudí posadnutých! Kombinácia modrej farby vydáva vážne vibrácie morskej panny. Blues sú roztavené k dokonalosti a predvádzajú jeho nádherný lesk a lesk.

Svetlo modrá až mäta zelená morská panna Ombre

Svetlo modrá až mäta zelená morská panna OmbreInstagram @kayla_boyer

Slúžte nad týmito očarujúcimi oceánskymi vlnami jasne modrozeleného ombre! Využite svoje dlhé zámky na maximum a ukážte jemne prechodené azúrovo modré zámky ombre, ako je tento!

Anime Blue Ombre

Anime Blue OmbreInstagram @deflikewhat

Vychutnajte si dávku mora na vlasoch, keď budete nosiť tieto super chladné akvamarínové modré zámky na ombre! Všimnite si rozdielu medzi každou sekciou týchto modrých vlasov, ktorý vytvára brilantný rozmer.

Čierna až modrá Ombre s pleteným vrchným uzlom

Čierny až modrý ombre s pleteným vrchným uzlomInstagram @mandicolorshair

Sme zamilovaní do tejto umeleckej tvorby, ktorá ponúka pekne urobený prechod z tmavej do modrej azúrovej farby. Pohrajte sa s rozmermi tohto modrého štýlu ombre a upravte si dlhé zámky polovičným zapletaním drdola. Čo je zábavné na týchto čiernych až modrých ombre vlasoch, sú pekné prechody dostupné pre svetlé aj tmavšie odtiene.

Jemné detské modré ombre pre rovné vlasy

Jemné detské modré ombre pre rovné vlasyInstagram @anna_althair

Vychutnajte si náladu s týmito detskými modrými prameňmi ombre! Stylistka Anna, namaľovaná na jednoduchej rovnej hrive strednej dĺžky, tento jemný ombre modrý odtieň úplne zabila.!

Modro-zelená Ombre

Modrozelený ombreInstagram @hairbykatierose

Modrozelený ombre je živá farba vlasov, ktorá lichotí ženám so studenými a olivovými tónmi pokožky. Stylistka Katie Rose z Ohia hovorí, že je skvelá pre ľudí s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorí sa umývajú iba niekoľkokrát.

“Všetky ženy môžu mať túto farbu, pokiaľ je to pre nich možné.” Umyte raz týždenne ľadovou vodou, použite suchý šampón a tepelnú ochranu a vyhnite sa chlóru, “radí Rose.

Blondínka s modrým reverzným ombre

Blondínka s modrým reverzným ombreInstagram @kelseylajohnson

Choďte na blondínku s modrým reverzným ombre, ak chcete prvýkrát vyskúšať živú farbu. Na to, aby ste to dosiahli, bude stačiť kombinácia čajových sviečok a maľovania na vlasy.

“Čajové sviečky zaisťujú, že budete mať mäkký rast,” hovorí špecialista na farby Kelsey Johnson z Joplin, MO. “Pri maľovaní modrej vytvorte hĺbku tým, že v strede sekcie necháte blondínku.” To pomôže vyhnúť sa akýmkoľvek drsným radám. “

Nebeská modrá až platinovo biela Ombre

Nebeská modrá až platinovo biela OmbreInstagram @sthanysmithhair

Vychutnajte si silu a krásu oceánskej nymfy s touto očarujúcou nebeskou modrou farbou vlasov. Korene začínajú azúrovým odtieňom, ktorý sa topí až takmer do bieleho konca.

Tento modrý odtieň ombre má jemné vyblednutie z modrej na blond a rozmerové tóny medzi nimi. Vytvorila ju stylistka Stephany Smithová z Huntington Beach v Kalifornii.

“Je extrémne ťažké opláchnuť vlasy bez toho, aby sa im na končekoch blond stali modré, zvyčajne kvôli pórovitosti vlasov,” vysvetľuje. “Na dokončenie tohto štýlu boli použité prípony Clip-in, ktoré mu dodali extra kontrast.”

Modré odtiene Ombre sú farbou s veľmi vysokou údržbou. Môže sa zmeniť/vyblednúť na zeleno v závislosti od formulácie stylistu a/alebo od úrovne vašich vlasov. Uistite sa, že ste pripravení na údržbu, ktorá je časovo náročná a nákladná, ale stojí za to, keď máte tieto vysnené vlasy morskej panny!

Tmavohnedá až modrá Ombre

Tmavohnedá až modrá OmbreInstagram @hairbyjordanscarlette

“Na tejto galaktickej balayage tmavohnedých až modrých špičiek je najchladnejšie to, že je to vkusný spôsob, ako mať živé obrazy s menšou údržbou,” hovorí kaderník Jordan Hoisington z Minneapolis, MN..

Vysvetľuje: „Vďaka hlbším odtieňom modrej a fialovej sa vlasy nemuseli tak zdvíhať, čo je skvelá voľba pre ženy s tmavšími vlasmi, aby si užili fantastické farby! Ak chcete dosiahnuť tento vzhľad, požiadajte o odtiene Pulp Riot s infúziou Olaplex. Vlasy boli pôvodne zdvihnuté pomocou Joico Blonde Life, spárovanej so sieťovinami Davines Flamboyage, aby udržali vlasy na mieste pre maľovanie. “

Údržbou týchto modrých vlasov sú studená voda s bezsulfátovým šampónom a kondicionérom. Pureology a Davines sú kvalitný ochranný šampón a kondicionér! Minimálne umývanie s množstvom suchého šampónu pre dlhovekosť.

Hoisington tiež hovorí: „Umyte si vlasy ako obvykle, ale vyhnite sa drsnému drhnutiu vlasov. Vmasírovanie šampónu cez končeky je oveľa šetrnejšie a pri čistení vlasov udržuje oddelené fantasy farby. Skúste Overtone zachovať módne farby medzi schôdzkami, aby vždy vyzerali sviežo. “

Ľadová modrá Ombre pre vlnité vlasy

Ľadová modrá Ombre pre vlnité vlasyInstagram @dlouhovlaskacz

Bezchybne pracujte s prirodzenými sexi vlnami vašich ľadovo modrých vlasov tým, že ich zafarbíte od korienkov až po končeky! Tento cool modrý ombre účes môže byť výzvou dosiahnuť a udržať, ale očividne to stojí za to.

Dark Purple to Denim Blue Ombre

Dark Purple to Denim Blue OmbreInstagram @hairbyselinalara

Pozrite sa na tento nápad na tmavo fialové až denimovo modré ombre vlasy na dlhých vlnitých vlasoch! Je to umelecké dielo plné žiarivých farieb. Striekanie modrej a purpurovej farby spolu dobre ladí. Začnite vylepšovať svoj štýl a rozhodnite sa pre tieto farebné zámky!

Fialová až tmavomodrá Ombre

Fialová až tmavomodrá OmbreInstagram @hair_workx

Hovorte o meste s touto skutočne podmanivou zmesou očarovaných modrých odtieňov ombre. Premeňte svoje dlhé vlny na plátno pre svoju kreatívnu zábavnú stránku.

Teal and Light Blue Ombre Mermaid Hair

Teal and Light Blue Ombre Mermaid HairInstagram @hair__ty

Splňte si sen o morskej panne s týmito jemnými vlasmi! Začnite bohatým oceánsky modrým odtieňom ombre v koreňoch, ktorý sa po koncoch pekne zmieša s azúrovou.

Svetlohnedá až kráľovská modrá Ombre

Svetlohnedá až kráľovská modrá OmbreInstagram @clichekai_

Vlastnite tie letné vlny na končekoch vlasov s jasným osviežujúcim odtieňom azúrovej. Hnedé až modré ombre dip farbivo je zábavná technika na oživenie vašich zámkov.

Hnedé vlasy až svetlo modrá Ombre

Hnedé vlasy až svetlo modrá OmbreInstagram @sammiespiceee

Táto žiarivá víla a vyblednutý modrofialový odtieň, ktorý steká z vašej brunetovej hrivy, vám dodajú úplne nervóznu atmosféru. Dokonca aj pri krátkych dĺžkach je možné znova vytvoriť roztomilé nápady na vlasy z modrej ombre, ako je táto.

Ružová až modrá Ombre

Ružová až modrá OmbreInstagram @marshaircolor

Ak máte chuť na sladké, tieto ružovo-modré vlasy z cukrovej vaty sú určite pre vás! Táto delikátna zmes ružových odtieňov vyzerá na opálenej pokožke báječne.

Čierne korene so striebornou až modrou Ombre

Čierne korene so striebornou až modrou OmbreInstagram @overcaststudios

Nechajte strieborný až modrý ombre skrášliť stredne dlhý strih. Táto moderná šedo-modrá farba vlasov ombre môže získať zvlnenejší efekt s viac textúrami. Pohyb robí s odtieňmi niečo skvelé. Oblečte si to a vezmite si ten ľadový titul kráľovnej, kým budete vyzerať tak božsky!

Hnedá až modrá Ombre

Hnedá až modrá OmbreInstagram @alexacouryhair

Pozrite sa na túto nádhernú hlavu modrých vlasov! Kolorista Alexa roztavil farbu s použitím prírodných brunetových vlasov ako základu a roztavil sa do morskej modrej azúrovej ombre, ktorá tieto dlhé vlny úžasne dopĺňa.

Čierne až svetlo modré ombre s plážovými kučerami

Čierne až svetlo modré ombre s plážovými kučeramiInstagram @augustpearljodi

Jedná sa o dymové, nasýtené modré ombre vlasy s farebnou taveninou, zakončené plážovými kudrlinami. Bol ručne vyrobený majiteľom salónu a stylistom Jodi Stormshakom z Nashvillu, TN.

S týmto modrým účesom Stormshak hovorí, že budete môcť nechať farbu vyblednúť do nádhernej ľadovej blond/pastelovej modrej s oveľa jemnejším rastovým obrysom.

“Uistite sa, že pôjdete k koloristovi, ktorý sa špecializuje nielen na živé, ale aj blondínky. Dobrá základová farba pomôže živým farbám vydržať dlhšie a výrazne lepšie vybledne! Uvedomte si, že ide o farbu s vysokou údržbou, takže nielenže musíte ušetriť na náklady na salón, ale aj na výrobky, “dodáva.

Modré až zelené Ombre

Modré až zelené OmbreInstagram @hmamodio

Tieto vlasy s modrým ombre vytvorila stylistka Heather Amodio z Camillus, NY.

“Určite to vytvorí excentrický upgrade prirodzenej farby vlasov,” poznamenáva. “Je v tom určitá nevinnosť, ako sa to mierumilovne mieša.”

Amodio chce, aby ste mali jasno v údržbe, ktorá je potrebná. “Nevyberajte si túto farbu, ak nemôžete zvládnuť deň alebo dva suchého šampónu, ktorý pomôže zachovať farbu.”

“Na dosiahnutie dramatickej farby je rozhodne potrebná silná a sebavedomá osobnosť.” Skúste Pulp Riot a Matrix Socult. Sú to najviac zvolené stylistické farby. Tieto zelené a modré vlasy ombre boli vyrobené zo zmesi týchto dvoch, “dodáva.

Čierne až polnočné ombre na krátkych vlasoch

Čierna až polnočná modrá Ombre na krátkych vlasochInstagram @lizalikestocolor

„Nemiluješ len tmavo modré odtiene? Ak chcete byť tmavá s nejakou zábavnou farbou, ale nie príliš odvážna alebo svetlá, požiadajte o modré odlesky, “hovorí stylistka Liza Russo z Lombardu, IL..

Russo vás nabáda, aby ste sa rozhodli pre niekoľko bokov a časť s rybou kosťou s blondínkou Revlon a objemom 15 dielov. “Na základnú farbu použite Revlonissimo demi-permanentnú farbu 2.10 od pokožky hlavy po konce.” Potom spracujte 25 minút, vysušte ho a potom pridajte Pulp Riot Nightfall, aby ste vytvorili tieto tmavomodré ombre vlasy, “dodáva.

Tento tmavý odtieň s odvážnejšími modrými odleskami na krátkych vlasoch vyzerá úžasne! Ak chcete zachovať tento vzhľad, musíte každých pár týždňov prísť na úpravu aspoň pre svoje boky.

Táto farba je pre ženy, ktoré sú extrovertné aj introvertné, ale nie vždy v korporátnom svete pre túto modrú farbu. Módne farby začínajú byť trendy, takže stále viac firemných kancelárií im umožňuje byť na pracovisku.

Stredne dlhá čierna až námornícka ombra

Stredne dlhé čierne až tmavomodré ombreInstagram @jamybethhair

Tento stredne dlhý čierny až námornícky ombre vytvoril kaderník Jamy Morrell z Reno, NV.

“Najlepšia vec na tomto modrom ombre je, že je nositeľné,” poznamenáva. “Vyžaduje údržbu, pretože bez ohľadu na typ vlasov alebo textúru vlasy vyblednú.”

Aby bola žiarivá, tmavomodrá, budete musieť každé tri týždne prísť kvôli lesku. Ak uvažujete o tejto farbe, používajte doma tmavé uteráky a spite na čiernom obliečke na vankúš.

Ružovo purpurovo modrá Ombre s jemnými vlnami

Ružovo purpurovo modrá Ombre s jemnými vlnamiInstagram @locksbylauryn

Tento ružový, fialový, modrý ombre je jedinečný, farebný a zábavný! Vytvorila ho kaderníčka Lauryn Lee z Encino v Kalifornii.

„Najkrajšia časť tejto farby je, aké jasné sú farby! Aj keď sú tieto farby pastelové, použite zriedené neóny z vlasov Pulp Riot a vytvorte svetlú paletu pastelov, ktorá vynikne, “hovorí Lee.

Ženám, ktoré zvažujú takúto modrú farbu vlasov, nám Lee pripomína, že kreatívne farby, ako sú tieto, sú veľmi náročné na údržbu a sú nákladné. “Väčšina žien bude potrebovať niekoľko sedení, aby dosiahla tieto tóny. Udržiavať ho, keď ho získate, môže byť tiež veľa. “

Obvykle tieto farby vydržia len asi 4-6 týždňov, kým sa nevrátite k blond, pretože sú tak pastelové. Tieto pastely sa preto neodporúčajú, pokiaľ ich nemôžete dobre držať a udržiavať.

Čierna až Aqua Ombre farba vlasov na dlhom bobu

Čierna až Aqua Ombre farba vlasov na dlhom bobuInstagram @hairbymarielle

“Je to viacrozmerná modrá až aqua ombre na vlnitom dlhom bobu, ktorá dáva ženám vibrácie morskej panny/jednorožca,” hovorí kaderníčka Marielle Gutierrez z Kanady..

Poznamenáva: „Najkrajšia vec na tomto účese je, samozrejme, modrá farba ombre! Nemiluješ len to, ako sa modrá mení na aqua, opäť dáva vibrácie morskej panne/jednorožcovi? “

Tieto živé odtiene je potrebné umývať iba v studenej vode, aby sa zabránilo rýchlemu vyblednutiu a dotykom každých 8 až 10 týždňov v závislosti od toho, ako často si vlasy umývate..

Extra starostlivosť zahŕňa: nie umývanie vlasov každý deň, obmedzený tepelný styling, pretože teplo spôsobuje rýchlejšie vyblednutie farieb a kvalitný šampón a kondicionér bezpečný pre farby (žiadne značky drogérie). Modrý kondicionér by bol bonus!

Modrý pastel Ombre po ramená

Modrý pastel Ombre po ramenáInstagram @hairby.breanne

Tento pastelovo modrý štýl ombre je veľmi ostrý a vytvoril ho stylista Breanne Leopold z Kanady.

“Nemusíte sa báť, že by to vybledlo do nie príliš lichotivej farby,” vysvetľuje. “Tento strih je skutočne elegantný a ľahko sa upravuje a je tak ideálny pre ženy s krátkym časom.”

Tento strih a odtieň modrej ombre sú ideálne pre dámy, ktoré chcú urobiť vyhlásenie. Táto pastelová modrá vybledne podľa tónu a potom sa vráti k ľadovej blondínke, ktorá je ideálna pre ženy s nízkymi nárokmi na údržbu a hľadajúce rýchlu zmenu. Majte na pamäti, že farba vydrží iba niekoľko týždňov pred umytím.

Čierna až kobaltová modrá Balayage Ombre

Čierna až kobaltová modrá Balayage OmbreInstagram @bellaviebykaitlyn

Toto je modrá ombre/balayage kvôli drastickej zmene dimenzie a ľahším kúskom, ktoré prichádzajú do koreňa a vytvárajú tak maľovaný vzhľad. Vytvorila ich licencovaná kozmetička Kaitlyn Stephenson z Lubbocku, TX.

Kedykoľvek zvažujete ísť s módnou farbou, ako je táto modrá balayage, Stephenson hovorí, že musíte myslieť na 3 veci:

„1. V akom stave sú tvoje vlasy? Väčšina módnych farieb musí mať blond alebo dokonca platinové pozadie (najmä pastely), takže váš stylista bude s najväčšou pravdepodobnosťou musieť zosvetliť vlasy, aby bola farba žiarivá a vyzerala správne. Sú teda vaše vlasy dostatočne zdravé na to, aby sa dali zosvetliť? To je niečo, čo by vám mal pomôcť váš stylista.

2. Údržba. Je to smutný fakt, módne farby miznú rýchlejšie ako prirodzene vyzerajúce farby. Ak chcete takú farbu, musíte byť ochotní umyť si vlasy studenou vodou, používať tepelnú ochranu vždy, keď používate teplo, použite dobrý kondicionér na udržanie kutikuly uzavretý a buďte ochotní ísť vráťte sa k svojmu stylistovi a nechajte tak často aktualizovať farbu. Existuje aj niekoľko šampónov na nanášanie farby, ktoré sú skvelé, ale budú fungovať iba na vlasy rovnakej farby po celom povrchu, nebudú fungovať na ombre alebo vlasy s viacerými farbami..

3. Peniaze. Pretože váš stylista bude musieť vopred zosvetliť vlasy, považuje sa to za viacstupňový proces a určite to bude stáť viac ako len základnú balayage alebo farbu. Ako už bolo uvedené, módne farby majú tendenciu ľahko vyblednúť. Môžete si teda dovoliť často vidieť svojho stylistu a platiť za správne produkty, aby bola táto farba svieža a žiarivá? “

Živá modrá až purpurová modrá Ombre

Živá modrá až purpurová modrá OmbreInstagram @hairbymarlenewagner

“Tento fialový a modrý odtieň ombre je ideálny pre ženy otvorené rôznym farbám,” hovorí špecialistka na farby Marlene Wagner z Arlingtonu, VA..

“Bola to celoplošná aplikácia bielidla,” vysvetľuje. “Po vymytí zosvetľovača boli nanesené farby Pravana a v mieste ombre zosieťované. Problém s týmto vzhľadom je, že modré odtiene vždy zmiznú do zelena. “

Aby modré ombre vydržali dlhšie, perte menej a s chladnejšou vodou.

About the author