29 najžiadanejších myšlienok farby karamelových hnedých vlasov z roku 2021

Karamelové hnedé vlasy sú teplou zmesou hnedých a zlatistých blond odtieňov vlasov. Teplý, bohatý karamel je krásnym odtieňom pre brunetky! Niektoré sú hlbšie a niektoré svetlejšie, ale všetky variácie tejto farebnej schémy sú teplé a chutné. Preskúmajte tieto karamelovo hnedé farby vlasov a pripravte sa vyskúšať nový odtieň! Od svetlých a sladkých po temné a snové sú možnosti nekonečné. Tu sú najlepšie nápady farby karamelovohnedých vlasov:

Krátke karamelové hnedé vlasy

Obrázok perfektný krátky vrstvený karamelovo hnedý bobInstagram @meraki_hairdesign

Tieto sladké karamelovo hnedé odtiene vlasov na vrstvenom bobu môžu spôsobiť, že ktokoľvek bude vyzerať perfektne! Môžete tiež pridať nejaké koketné vlny pre objem a hĺbku. Svetlohnedý odtieň s týmto účesom skutočne pekne vychádza.

Večerné hnedé vlny

Obrázok večerných vĺn karamelovo hnedejInstagram @_hairbygabrielle

Sme zamilovaní do týchto veľkých objemných lesklých hnedých vĺn namaľovaných sladkými karamelovými odleskami! Tento štýl je tak rozkošný každú noc s priateľmi alebo na rande! Tmavohnedá s melírmi skutočne vytvára s vlnami ilúziu.

Nádherná karamelovo hnedá balayage pre olivovú pokožku

Obrázok nádhernej dlhej karamelovo hnedej balayage pre olivovú pokožkuInstagram @solaciesalon

Pravá hnedá je najlepšia farba vlasov na olivovú pokožku, ale akýkoľvek jej odtieň by tiež prospel. Berte na vedomie, že všetky kože prichádzajú v rade základných tónov, takže najlepšie odporúčanie najskôr konzultujte so svojim stylistom. Odtieň karamelovo hnedej farby vlasov môžete doladiť tak, aby zodpovedal akémukoľvek tónu pleti.

Zlaté karamelové hnedé vlasy

Zlaté karamelové hnedé vlasyInstagram @kalyna.buresh

Q&Autorka štýlu, Kalyna Buresh

Hairstylist @ Beauty od Kalyny vo Wellingtone, KS

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Na tomto vzhľade sa mi páči, ako som vzal klientovu prirodzenú farbu vlasov a urobil balayage s detskými svetlami, aby som jej vlasom dodal rozmer a sviežosť. Táto konkrétna klientka má skutočne dlhé a husté vlasy, a tak som chcel dosiahnuť vzhľad, ktorý jej pomôže vyzerať slnkom pobozkaný a prirodzenejší. Ukončil som jej farbu dlhými vrstvami a rozhodol som sa ju štylizovať voľnými kučerami, aby mala vlasy jemný objem a telo.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na tomto štýle je pekné, že je veľmi nenáročný na údržbu a veľmi dobre sa mieša. V prípade karamelovo hnedého účesu musí klient vedieť, že bude pracovať s teplejšou paletou. Mám pocit, že teplejšie palety sú nedocenené a majú tendenciu byť pre väčšinu jednotlivcov lichotivejšie, pretože keď získate viac chladnejších stránok, niekedy to môže niektorých ľudí vymyť. Teplejšie palety cítim tendenciu lepšie vyrastať, pretože nemusíte udržiavať a tónovať tak rýchlo, ako by ste chceli, aby popolivejšia blondínka zrušila mosadzné tóny, ako sú žlté a oranžové podtóny, ktoré nájdete pri zosvetľovaní vlasov..

Celkovo môže tento strih a farba lichotiť rôznym jednotlivcom a vďaka jednoduchosti a rozmeru bude v dave ktokoľvek vyniknúť..

Tmavohnedá s karamelovo hnedými odleskami

Tmavohnedá s jemne karamelizovanými odleskamiInstagram @drahaarlinghair

Q&Autor so štýlom, Hunter Raineri

Hairstylist @ Love Salons v Nashville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto karamelovo hnedé odlesky sú prírodnou balayážou pobozkanou na slnku. Najkrajšie na tomto vzhľade je, že je úžasný pre každého, kto nikdy neskúsil farbu a chce jej dať šancu bez prílišného hazardu! Je tiež ideálny pre klienta, ktorý chce minimálnu údržbu! Táto klientka napríklad nechá upravovať svoju farbu asi dvakrát ročne!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento klient má veľa vlasov! Môžete mať akúkoľvek dĺžku, textúru alebo hrúbku. V skutočnosti by niekto s jemnými vlasmi mohol zistiť, že taká farba mu môže dodať hĺbku a rozmer! Tu je niekoľko kľúčových bodov, aby ste sa uistili, že váš stylista bol vyškolený v balayage! Pozrite sa na ich Instagram alebo web salónu a potom dôverujte svojmu stylistovi. Opýtajte sa ich na tepelnú ochranu, ak ju ešte nepoužívate (a používajte dobrú), pretože vďaka tomu budú vaše konce zdravé a farba jasná.!

Peek-a-Boo karamelová hnedá farba

Peek-a-Boo karamelová hnedá farbaInstagram @roxxaayyyhair

Q&Autor so štýlom, Roxy Austin

Špecialista na farby / rozšírenia @ Salóny od JC Forum v Selme, Texas

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o tmavý brunetový lob (alias dlhý bob) s prskaním a zmesami muškátových orieškov a karamelovohnedých tónov. Jedná sa o veľmi elegantný, ale ostrý účes s množstvom pohybu, objemu a textúry. Najlepšie na tomto konkrétnom štýle je, že to nie je len váš pravidelný bob, je kratší vzadu a vpredu dlhšie vrstvené kúsky. Môžete ju nosiť narovnanú, skrútenú, zamávanú alebo dokonca hore na poníkovi „napoly hore na polovicu“ alebo v strapatom drdole – veľmi obľúbený štýl pre dnešné mladšie ženy.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak ste mladé dievča s nervóznym štýlom alebo dokonca len mama, ktorá nechce, aby si veľa vlasov poradilo, keď pobehujú deti, alebo dokonca milujete krátke účesy na sebe, toto je štýl pre vás!

Ale majte na pamäti, pretože je to kratší štýl, vyžaduje určitý styling ráno, najmä vzadu, kde sú vlasy okolo zátylku kratšie. Takže ak sú vaše vlasy viac na pevnejších kučeravých stranách, tento štýl by pre vás pravdepodobne nebol najlepší, ak hľadáte účes s nízkou údržbou.

Nezabudnite tiež, že pri narovnávaní alebo dokonca blúdení vlasov používajte tepelnú ochranu, aby boli vaše končeky chránené, aby zostali svieže a zdravé. Texturizačný prášok v oblasti koreňov vám tiež dodá taký objem, aby skutočne vynikol váš lob!

Hlavne karamelovo hnedé odlesky

Obrázok hlavy s karamelovo hnedými vlasmiInstagram @mirandadoesmyhair_sds

Q&Autorka štýlu, Miranda Blancas

Senior stylista @ Sharon Daniel Salon v Schaumburgu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o dlhý vrstvený bob v tmavohnedej farbe s karamelovo hnedou balayage. Mojou najobľúbenejšou vecou je spôsob, akým vďaka ľahším kúskom balayage praskajú vrstvy ohraničujúce tvár a kratšie vrstvy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre túto klientku potrebuje použiť farebne bezpečný šampón a kondicionér a produkt na stavbu bielkovín. Môj osobný obľúbený produkt je šampón Alterna Caviar Infinite Color Hold & Kondicionér.

Ako bezoplachový produkt na obnovu vlasov po zosvetlení vždy odporúčam buď doma Olaplex #3 alebo Alterna Caviar Instant Recovery Protein Cream. Záleží na vašich stylingových potrebách, alebo niečo, čím oživíte vrstvy, by bolo skvelé. Na dokončenie dotykového pohybu sme tu použili sprej Alterna Perfect Texture Spray.

Pokiaľ ide o farbu, navrhujem, aby ste sa príliš nepribližovali farbe svojej pokožky, pretože by vás zmyla. Takže pre tohto konkrétneho klienta sme ho nechali tmavší s hlbším zlatým tónom, ako sa pôvodne chcelo, ale pridali sme niekoľko jasnejších kúskov mimo tvár kvôli dimenzii..

Osobne mám vždy rád balayage pre vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu. Je to pre vysokoškolákov a zaneprázdnené mamičky, ktoré nemajú rady drsné línie zvýraznenia a nemajú čas byť každých 6-8 týždňov v salóne, aby vykonali veľkú službu, ale môžu sa zastaviť a rýchlo si objednať toner na 6-8 týždňov, aby boli konce čerstvé!

Vlasy po krk karamelovo hnedých a popolavých strieborných tónov

Obrázok dĺžky krku s popolavými tónmiInstagram @styledbynelly

Q&Autorka štýlu, Nelly Cardenas

Kaderník @ Topstyles kadernícky salón v Oakwoode, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad mi pripomína teplo a chlad. Milujem, ako to ide od tejto svetlo hnedej farby k tejto skutočne žiarivej bielej/striebornej blond farbe vlasov. Nie príliš veľa ľudí kombinuje karamelové hnedé vlasy so striebornými tónmi, ale tento účes vyzerá úžasne.

Kontrast karamelovo hnedých odtieňov a popolavého striebra spolu perfektne funguje. Dodáva vlasom veľa rozmerov, pretože existuje mix rôznych odtieňov, vlasom len dodáva väčšiu textúru. Táto farba je tiež štýlom, ktorý nevidíte príliš často, takže vás odlišuje a to je na tom to najlepšie!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja rada je jednoducho ísť do toho! Všetci môžeme skákať po tomto type štýlu so správnym odtieňom, aby zodpovedal vášmu tónu pleti.

To si vyžaduje malú údržbu. Všetci vieme, že popolavé odtiene miznú o niečo rýchlejšie, takže ak chcete, aby vyzerali popolavé, musíte sa vrátiť aspoň každých 4-6 týždňov, aby ste ich znova naladili na požadovaný krásny odtieň..

Úprava vlasov je investícia, preto používajte výrobky, ktoré vám navrhne váš stylista. Odporúčame to, aby ste za svoje peniaze získali viac. Pamätajte si, že farba vyžaduje čas a trpezlivosť, najmä pre tie skutočne svetlé konce, takže so svojim stylistom buďte trpezliví.

Časom staviate na rôznych úrovniach ľahkosti, ale je to dosiahnuteľné a že konečný výsledok bude ÚŽASNÝ!

Krásne dlhé voľné karamelové hnedé kučery

Obrázok krásnych dlhých voľných kučier na karamelovo hnedejInstagram @thedysfunctionalredhead

Q&Autorka štýlu, Claire Goodwin

Hair Artist @ Diva Salon Spa v Calgary, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je jemnejší pohľad pobozkaný na slnku. Páči sa mi, že je to veľmi prirodzené a vyzerá to, že ste boli chvíľu na slnku!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto bohatá hnedá farba je skvelá pre niekoho, kto je s farbením vlasov nový. Je to balayage, takže má nižšiu údržbu. Dobrá vec na tom je, že nebudete musieť prísť tak často, aby ste upravili svoj nový rast vlasov.

Určite by som odporučil šampón šetriaci farbu, aby sa zabránilo rýchlemu vyblednutiu farby. To je dobré pre tmavšie typy vlasov, ktoré chcú svojim vlasom dodať trochu dimenzie.

Dlhé karamelové hnedé vlnité vlasy

Obrázok najdlhších karamelových vĺnInstagram @meraki_hairdesign

Q&Autorka štýlu, Mylena Vittori

Kaderníčka / spolumajiteľka @ Meraki Hairdesign vo Winterthure vo Švajčiarsku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to perfektný vzhľad pre túto jarnú sezónu. Svetlé odtiene dodávajú teplému karamelovo hnedému odtieňu sviežu nuansu. Farby sa hladko zamotávajú a lesknú kučeravé aj rovné vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčam pre brunetky s dlhými vlasmi, udržuje ich na vrchole hry napriek tomu, že mesačne neosvieži farbu. Teplý hnedý odtieň dodáva vzhľadu jedinečnú intenzitu. Pretože rôzne odtiene lichotia každému typu farby, ľudia akejkoľvek farby pleti si môžu dovoliť toto farebné dobrodružstvo a byť pripravení na jar.

Prírodný tón na tóne svetlá a tmavá karamelová hnedá

prírodný tón v tóne karamelovo hnedých vlasovInstagram @kdmlabbeaute

Q&Autor so štýlom, Krystel Waite

Kaderník / vizážista / majiteľ @ KDM & Laboratórne laboratórium v ​​Sherbrooke, QC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako prirodzenú farbu tón v tóne, ktorá bola inšpirovaná bohatými hnedými materiálmi, ako je koža a meď. S textúrovanou sadou cítime všetky rôzne farby!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je ideálny pre ľudí, ktorí nechcú často chodiť do salónu. Vďaka dobrému šampónu a kondicionéru môžu túto farbu ľahko udržať krásnu.

Na vytvorenie kučier je potrebná 1 1/2-palcová kulma a samozrejme je potrebný dobrý tepelný ochranný výrobok!

Karamelovo hnedý krém, rozmerová balajáž

karamelový krémový rozmerový balayageInstagram @jessicascotthair

Q&Autorka štýlu, Jessica Scott

Manažér / majster stylista @ Tangles Salon and Spa v Eastone, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o karamelovo hnedú farbu vlasov s krémovou rozmerovou balayage!

Moja obľúbená vec na tejto balayage je, že bola prevedená z mosadzného, ​​ťažkého melíru do bezproblémovej, dimenzionálnej balayage. Tento vzhľad je príjemný pre mnoho ľudí, najmä pre tých, ktorí sa nedokážu dostať do salónu každých šesť týždňov, pretože nezískate takú odrastovú líniu, akú urobí zvýraznenie tradičnej fólie. Rast je plynulý a bude sa miešať priamo do prirodzenej farby.

Ďalšia vec, ktorú na tomto vzhľade milujem, je, že máte hĺbku prirodzenej farby blízko koreňov, ale peknú blondínku na koncoch. Máte to najlepšie z oboch svetov, čo je obzvlášť príťažlivé pre tých, ktorí často menia vlasy z tmavých na svetlé!

Opýtajte sa svojho stylistu na používanie Olaplexu v rámci vašej služby farieb! Tento staviteľ väzieb pomôže chrániť vlasy a opraviť väzby vlasov počas farbenia vlasov. Vaše vlasy budú ako po masle, sľubujem!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Údržba tejto balayage sa môže pohybovať od štyroch do siedmich mesiacov, v závislosti od toho, ako vyzeráte. Tento vzhľad môže dosiahnuť ktokoľvek a je to skvelá voľba pre mamičky, zaneprázdnené pracujúce ženy a každého, kto cestuje!

Každý, kto si farbí vlasy, musí tiež používať dobré výrobky odporúčané ich stylistom. Prečo míňať peniaze na úpravu vlasov, ale neinvestovať do prípravkov, ktoré ich udržia? Odporúčam používať bezsulfátový šampón a dobrý kondicionér, bezoplachový kondicionér (ktorý je pre váš organizmus, ale pre vlasy ako denný vitamín) a skvelé stylingové výrobky, ako je olej, uhladzujúci výrobok alebo objemový krém.!

Jemný karamel a hnedá

jemný karamel a hnedé vlasyInstagram @yukistylist

Jemný karamel a hnedé vlasy sú nositeľné a zdravé. Dodáva žene prirodzený a temperamentný vzhľad. Existuje bohatá, elegantná hnedá farba, ktorá sa dobre kombinuje s rovnejšími vlasmi.

Táto farba je zvládnuteľná a nenáročná na údržbu, ale stále vyzerá zábavne! Bohaté karamelové hnedé vlasy najlepšie ladia so svetlými tónmi pokožky.

Skúste použiť kúru na vlasy L’Oreal Smart Bond na všetky služby farbenia vlasov, pretože posilňuje a dodáva vlasom väčšiu odolnosť po každom procese farbenia vlasov..

Chocolate Brown Lob with Highlights

Čokoládovo hnedá vňať s karamelovými odleskamiInstagram @colorbycoco

Q&Autorka štýlu, Coleen Figiel

Balayage & Blonde Specialist / Owner @ Thairapy Hair Salon in Tannersville, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako koreňový čokoládovo hnedý lob s karamelovo hnedými odleskami.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý vzhľad pre niekoho, kto je prirodzene brunetka a chce niečo s nízkymi nárokmi na údržbu. Pretože sú pred farbením zvýraznené, umožňuje to prirodzenejší a koreňovejší vzhľad, ktorý vyrastie bez problémov a nevyžaduje veľkú údržbu (možno obnovovanie každé štyri až šesť mesiacov). Lob je tiež skvelým strihom pre túto hnedú farbu, pretože tiež veľmi pekne vyrastie spolu s melírmi, čo znamená, že ho budete musieť len zmeniť, keď prídete a upravíte farbu..

Je to skvelý strih pre niekoho, kto nemá rád, keď si musí robiť vlasy každý deň, pretože aj keď sa len umyjete a idete, stále to vyzerá, že máte „štýl“. Chcete si umyť vlasy kvalitným šampónom a kondicionérom vyrobeným pre farbené vlasy, a ak vás už nebaví nič iné, vhoďte nejaký texturizačný balzam, aby ste predviedli tieto odlesky a jemné konce vašej textúry. lob.

Čokoládové vlasy Balayage

Čokoládovo -karamelová balajážInstagram @hairbygagz

Q&Autor štýlu: Alex Gagliardi

Master Color Expert @ Hair od Gagza v Roselle, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je čokoládovo -karamelová balayage. Pripomína mi to cukrárňu Carmello.

Moja najobľúbenejšia časť na ňom je spôsob, akým sa mieša a sýte farby. Tiež som vždy nenávidel Balayage vo fólii, ale nedávno som našiel nový spôsob, ktorý pre mňa funguje, a použil som ho tu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Túto hnedú farbu navrhujem každému, kto má v koži teplo alebo komukoľvek, kto má užšiu bradu a čeľusť (tvár v tvare trojuholníka alebo srdca) alebo má široké alebo hranaté čelo (štvorcový obdĺžnik alebo okrúhly tvar tváre). Tma v hornej časti môže zmenšiť šírku alebo dĺžku a konce, ktoré sú svetlejšie, môžu pôsobiť menej úzkou bradou a vytvárať ilúziu dokonalého tvaru tváre, ktorý je oválny..

Tiež si myslím, že stojí za zmienku, že aj keď to bude vyzerať dobre v oboch smeroch, bude to vyzerať úplne inak. Je to skvelé pre niekoho, kto chce nízke nároky na údržbu, pretože balayage jemne rastie. Je to dobrá voľba pre ľudí s tmavými vlasmi, ktorí chcú zmenu, ale nechcú byť príliš svetlí!

Balayage a plážové vlny sú vo všeobecnosti super trendy. Kombináciu vidíte všade! Je to zábavné aj pre nás koloristov, pretože nie je také jednotné a dáva nám takú slobodu. Možnosti sú nekonečné.

Jemná zlatá karamelová hnedá

Jemná zlatá karamelová hnedáInstagram @meganrodinohair

Tu je tieň vašich snov! Niet pochýb o tom, že táto jemná zlatá karamelová hnedá je umelecké dielo, ktoré najlepšie vyzerá na stredne dlhých vlasoch. Chráňte jeho plnosť a bohatosť použitím purpurového šampónu.

Q&Autorka štýlu, Megan Bertheola

Špecialista na Balayage @ Priscillov salón v Santa Clarita, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Karamelové odlesky sú určite jedným z mojich obľúbených vzhľadov. Dodáva vlasom teplú žiaru s hĺbkou a kontrastom. Moja klientka chcela strih/štýl vlasov, ktorý je ľahký, niečo náročné na údržbu ako zaneprázdnená pracujúca mama. Dlhý vrstvený strih je pre ňu ideálny, pretože jej dodáva pohyb a textúru, ale tiež uľahčuje životný štýl, ktorý má..

Táto farba dopĺňa jej tón pleti. Má rozmery vzostupov a pádov pre teplý a odvážny vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Byť brunetkou je rovnako zábavné ako byť blondínkou. Karamelové farby sa perfektne hodia k akémukoľvek typu vlasov. Hnedá základňa rámuje karamelové odtiene, čím sa stáva akýmsi aktívnym zosvetlením, ktoré zvýrazňuje hnedé vlasy.

Dlhovlasé a krátkovlasé dievčatá by mali aspoň raz vyskúšať karamelové odlesky na hnedých vlasoch alebo karamelovú farbu vlasov vo všeobecnosti. Výsledky prekročia všetky očakávania.

Tmavá karamelová hnedá

Tmavá karamelová hnedáInstagram @_hairby_heatherb_

Keď máte požehnanie z prírodnej čiernej bazy, malá balayage bude skvelá! Vďaka čajovým sviečkam a detským svetlám tmavého karamelovo hnedého odtieňa je výsledok taký štýlový. Rozotrite správne množstvo vlasového oleja na dlhé vlnité pramene, aby ste zaistili lesklý povrch.

Svieža tmavohnedá so svetlým karamelom

Svieža tmavohnedá so svetlým karamelomInstagram @colleen_clark_hair

Čokoládová dobrota sa teraz vlieva do vášho obľúbeného rezu. Doprajte si lesk a glam svetlé karamelovo hnedé odlesky pre brunetky v partnerstve s jemným strihom, vďaka ktorému budete pôsobiť sviežo!

Karamelový akcent vo svetlohnedých vlasoch

Karamelový akcent vo svetlohnedých vlasochInstagram @tatiana_ultarockford

Zamotajte sa do športových zlatohnedých a karamelových zámkov, pretože svetlejšie akcenty sa spoja s vašou blondínsko-brunetovou hlavnou! Ste si istí, že necháte každého dýchať s úžasnými výsledkami.

Ľahko karamelizované

Ľahko karamelizovanéInstagram @shaylalynnhair

Ak sa chystáte pre svoj nový vzhľad k uvoľnenejšej a upokojujúcejšej atmosfére, tento účes strednej dĺžky urobí svoje! Zámky sú ľahko karamelizované, aby vytvorili balayage povrchovú úpravu, ktorá skutočne určuje trendy. Doplňte vzhľad jemnými vlnami a nechajte svoju vrodenú textúru dodať šmrnc.

Teplá karamelová hnedá

Instagram @hairbypeytonkInstagram @hairbypeytonk

Prebieha hľadanie jasnejších a zlatých trendov! Na dlhé pramene natrite odtiene teplej karamelovej hnedej a uvidíte úžasný výsledok. Oživte svoj každodenný vzhľad svojim slnkom pobozkaným tónom, ktorý dobre funguje s kučerami a vlnami.

Karamelovo hnedé odlesky

Karamelovo hnedé odleskyInstagram @jmichaelsspasalon

Určite to prekypuje štýlovosťou! Jemné pruhy karamelovohnedých odleskov dodajú vašej hrive jemný jas. A verte mi-tieto budú vynikajúce na zvýšenie plnosti vašich tmavých, stredne dlhých vlasov.

Karamelové hnedé odlesky na krátkych vlasoch

Karamelové hnedé odlesky na krátkych vlasochInstagram @hairbycarissacallaway

Vytiahnite rozmerný vzhľad, ktorý vyhovuje vašim prirodzeným brunetovým zámkom! Zosilnite svoju prítomnosť nosením týchto karamelovo hnedých melírov na krátkych vlasoch. Vrstvy plus vaše vrodené vlny a textúra budú dobre fungovať, čím vám poskytnú najlepší objem pre váš vzhľad.

Svetlá karamelová hnedá

Svetlá karamelová hnedáInstagram @mooshhairstudio

Je také úžasné vidieť svetlo karamelovo hnedú balayage na mäkkých, ale objemných vlnách. Aby ste si zachovali krásu, je dôležité udržať dlhé a husté vlasy zdravé.

Ash Caramel Brown

Ash Caramel BrownInstagram @sarahsailsaway

Kto je tiež posadnutý touto nádhernou popolavou karamelovou hnedou? Svetlá a detské svetlá vyrobené spoločnosťou balayage vytvárajú nádherný rozmer. Napriek tomu, že máte rovnú a dlhú vrstvenú hrivu, jaseňové hnedé tóny zaistia váš vzhľad a extra textúru.

Karamelová hnedá a maslová blond

Karamelová hnedá a maslová blondInstagram @hairmeroar

Čo môže byť pútavejšie ako bob po ramene s elegantnou balayage? Pretty in lob, to sú ohromujúce odtiene karamelovej hnedej a maslovej blond. Dodajte svojmu vzhľadu mimoriadny vzhľad a upravte ho v elegantných vlnách.

Sýto karamelová hnedá

Sýto karamelová hnedáInstagram @hairbyiidau

Tajomstvo lahodne vyzerajúceho odtieňa sýtej karamelovej hnedej závisí od jej bohatosti. Toto je druh balayage, ktorá funguje skvele s olejom a dodá lesk vášmu dlhému, vlnitému účesu.

Q&Autorom štýlu je Iida Uusitalo

Hair Stylist @ Long Lasting Beauty Salon in Helsinki, FI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Cieľom tohto štýlu bolo získať teplé prirodzene vyzerajúce vlasy. Chcel som sa hrať s tieňmi a svetlami, a tak som skončil s balayage s tmavými koreňmi. Chcela som, aby sa farba skutočne „ukázala“, a tak som do vlasov nastrihala veľa vrstiev, ale bez straty hrúbky na koncoch. Najviac sa mi na tomto vzhľade páči, ako sa to skutočne hrá s rôznymi druhmi svetiel.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl by som odporučila zákazníkom, ktorí už majú trochu vlnité alebo kučeravé vlasy alebo ktorí sú pripravení na úpravu vlasov ráno. Rýchle vlny sú najľahším spôsobom, ako to upraviť. Vlasy by ste mali fénovať stylingovou penou alebo nejakým gélovým výrobkom a pri použití stylingových nástrojov vždy použite sprej na žehličku. Myslím si, že tento druh štýlu je najlepší, ak máte trochu okrúhly tvar, diamant alebo tvár v tvare srdca.

Caramel Brown Ombre

Caramel Brown OmbreInstagram @bbridgetta

Jemný efekt roztopenia farby robí tento trend úchvatným. Stredne dlhé vlasy nikdy neboli také vynikajúce, vďaka karamelovo hnedému ombre! Spárujte túto balayage s jemnými vlnami, aby ste vytvorili viac tela a jemnejší dotyk vášho vzhľadu.

Q&Autorka štýlu, Bridget Holmgren

Stylista @ Salon du Sud v Baton Rouge, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja obľúbená vec je farba – je dokonalá. Je to také ľahké, prežitú ľahkosť, vďaka ktorej dievča žiari. Skutočne jej to dodáva ten prirodzený vzhľad bez toho, aby sa príliš snažila. Ľahko sa udržiava a vďaka dĺžke strihu udržuje zvinutie oveľa dlhšie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Udržať krok s tónom a vrstvami tohto štýlu bude kľúčové. Toner udrží farbu čerstvú a zdravú a vrstvy udržia telo a pohyb vo vlasoch. Vždy získajte aj ozdobné prvky a ošetrenia so zosvetlením – je to veľmi dôležité!

Karamelové hnedé vlasy s medovými odleskami

Karamelové hnedé vlasy s medovými odleskamiInstagram @hairbykerrisullivan

Toto sú výrazné karamelovo hnedé vlasy s medovými odleskami. Tento trend vyzerá najlepšie na vašich stredne vlnitých zámkoch a je tak vyhlásením. Vďaka tieňovému koreňu budete milovať, ako ľahko sa táto balayage udržiava.

Q&Autorka štýlu, Kerri Sullivanová

Hair Stylist @ Hair to Dye For v Eastone, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je na mojej krásnej klientke Cheri. Začali sme s ťažkou balayage, aby sme ju odľahčili, potom som po balayage vošiel späť a pridal tieňový koreň. Potom som tónoval zvyšok jej vlasov, aby mal hotovú karamelovú farbu.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je farebný rozmer. Je to veľmi prirodzený roztavený vzhľad. Má veľa bohatých tónov a lesku pomocou našej obľúbenej rady Goldwell!

Dal som jej niekoľko dlhých, texturizovaných vrstiev, aby dodal vlasom na objeme. Vždy používam svoj obľúbený sprej na ochranu pred teplom Paul Mitchell za tepla. Tento pohľad som zakončil jemnými plážovými vlnami.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Mám pocit, že pre väčšinu klientov je to veľmi ľahký vzhľad a farba. Po prvom počiatočnom servise to nie je veľa údržby. Jednoduchý dotyk vášho opätovného rastu/alebo len osvieženie vášho tonera, aby získal lesk. Odporúča sa každých 4-6 týždňov.

S týmto účesom sa veľmi ľahko pracuje takmer pre každý typ vlasov. Dlhé vrstvy dodávajú vašim vlasom pekný tvar, ale zároveň ich zanechávajú plné (pre stredné až silné vlasy).

V spoločnosti Hair To Dye For vždy nechávame našich prvých klientov, ktorí prichádzajú s farbami, bezplatnú konzultáciu! Tak zaistíte perfektné výsledky – niečo, čo bude zvládnuteľné pre vás a váš životný štýl. 🖤

About the author