29 najkrajších odtieňov vlasov pre hnedé, červené a blond vlasy

Pridanie melíru na vlasy je jednou z najjednoduchších vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste skutočne zmenili svoj vzhľad. Bez ohľadu na to, či sú vaše základné vlasy hnedé, červené, čierne alebo blond, nájdete pre vás nádherný vzhľad!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite naše fotografie najobľúbenejších tohtoročných vlasov.

Tyrkysovo zelené čiastočné zvýraznenie

Tyrkysovo zelené čiastočné zvýraznenieInstagram @hecktorsalonpremiere

Modro-zelené odlesky jasne ukazujú vlasy čiernej záclony. Takéto čiastočné zvýraznenia sú príjemným vylepšením súčasného vzhľadu každej dámy.

Blond vlasy v červených vlasoch pre ženy nad 50 rokov

Blond melír v červených vlasoch pre ženy nad 50 rokovInstagram @beauty_bydes

Blond odlesky v červených vlasoch pre ženy po 50-tke sú skvelé pre ženy, ktoré chcú dodať svojim teplým tónovaným vlasom šmrnc. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o sýtu červenú s jemnými zlatými detskými svetlami.

Chunky Highlights pre staršie ženy

Chunky melír pre staršie ženyInstagram @domyhairblu

Chunky melír pre staršie ženy je perfektnou službou na zmiernenie šedín, najmä okolo tváre. Aj keď sú bežné odlesky tiež skvelou možnosťou na zmiešanie, pridanie väčšieho objemu tváre vám pomôže rozmixovať oblasť a pritom zachovať svieži vzhľad. Husté melíry sú tiež skvelým spôsobom, ako predviesť dva konkrétne odtiene.

Pruhy tmavej kráľovskej modrej na tmavých vlasoch

Na tmavých vlasoch vytvára tmavú kráľovskú modrúInstagram @mon1cabeauty

Pruhy bohatej modrej v čiernych vlasoch predstavujú zaujímavú kombináciu. Pridané kučery skutočne zaokrúhľujú celý vzhľad.

Pastelovo ružové odlesky

Pastelovo ružové odleskyInstagram @xcellent_kevin

Vaše dlhé vlasy už vyzerajú úžasne, ale prečo si ich neurobiť očarujúcejšími s množstvom pastelovo ružových odleskov? Tieto svetlo ružové jemné vlny sa ľahšie udržiavajú, ak sú vašimi koreňmi prirodzená farba vlasov.

Ash Blonde Highlights

Jasanová blondínkaInstagram @xcellentbeautysalon

Jeden z mnohých všestranných vzhľadov, ktoré môže mať blondínka, sú tieto jaseňovo sivé ombre na dlhých vlnách! Nádherné jemné odlesky tiež vytvárajú dynamický vzhľad vlasov.

Jemný popolavý blond odtieň pre tmavohnedé vlasy

Jemný popolavý blond odtieň pre tmavohnedé vlasyInstagram @donebyvonne

Tento ultra chladný dievčenský vzhľad s vysokou údržbou je možné dosiahnuť zvolením tmavohnedých vlasov s melírom. Vyberte si jemné popolavé blond akcenty, ak chcete byť nervózna a zároveň elegantná. Tieto hnedé vlasy s blond melírom vyzerajú najlepšie u ľudí so svetlými tónmi pokožky a modrými, sivými alebo zelenými očami!

Hlavné body hry Peek-a-Boo

Hlavné body hry Peek-a-BooInstagram @stubbsdreads21

Pre dobrodružné dámy, ktoré chcú svojmu looku dodať trocha kreativity, tu sú ryšavé vlasy s modrými odleskami peek-a-boo! Táto kombinácia teplej červenej a studenej tmavomodrej farby sa skvele hodí k tomuto drzému strihu po ramená.

Svetlohnedé odlesky

Svetlohnedé odleskyInstagram @vanaglory

Multidimenzionálny zvýraznený lob, ktorý môže ktokoľvek roztočiť! Zachovajte si svoju prirodzenú farbu vlasov a zároveň dodajte svojim rovným vlasom rozmer, touto technikou melónovo hnedého melíru.

Hlavné vlastnosti farbiva žltého dipu

Hlavné vlastnosti farbiva žltého dipuInstagram @xmandyleex

Jedným z najväčších trendov tohto desaťročia sú melírované farbivá, ktoré každému, kto to vyskúša, úžasne dodajú zábavu a náskok! Odhaľte svoju hravú stránku s týmto jemným žltým farbivom a vyzerajte moderne so sivými vlasmi.

Zvýraznené bordové červené vlasy

Zvýraznené bordové červené vlasyInstagram @paintedbyelisabeth

Zvýraznenia nemusia vždy znamenať jasné svetlé farby. V tomto prípade koloristka Elisabeth zaistila predvádzanie hlbokých vínnych prúžkov na čiernych vlasoch pomocou techniky úplných zvýraznení..

Strawberry Blonde Highlights

Strawberry Blonde HighlightsInstagram @doris.vukoja

Vyskúšajte tieto úžasné plážové vlny s tupým koncom a zafarbené melírom tohto sladkého odtieňa jahodovej blond. Plná hlava zvýrazňuje vlasy s takým elegantným odtieňom, ktoré najlepšie fungujú pre dievčatá s opáleným odtieňom pokožky.

Sivé odlesky Ombre

Sivé odlesky OmbreInstagram @ms_bui

Vytvoriť ombre s rovnými vlasmi je výzva, ale tieto melírujúce odtiene šedého odtieňa dokazujú, ako sa to dá ľahko a krásne urobiť. Plus, keď je vaša prirodzená farba čierna, keď sa rozrastie, bez námahy splýva.

Zlatá blondínka

Zlatá blondínkaInstagram @lj.sharman

Tieto hladké zlaté blond odlesky sú ideálne pre teplé vlasy. Dodaný tón dodáva vlnitým dlhým vlasom rozmer a textúru, najmä keď na ne dopadá svetlo.

Medové blond akcenty na čokoládovo hnedých vlasoch

Medové blond akcenty na čokoládovo hnedých vlasochInstagram @samihairmagic

Sladká zmes medu a čokolády na akomkoľvek type a dĺžke vlasov vyzerá perfektne na teplej pleti. Umiestnite tieto svetlé medové odlesky do spodnej časti a pridajte niekoľko dosť veľkých vĺn, ktoré dodajú vašim vlasom hĺbku a objem.

Slnkom pobozkané melírované vlasy

Slnkom pobozkané melírované vlasyInstagram @nataliedmakeuphair

Tieto trendové a elegantné melíry môžu urobiť veľa pre vlasy akejkoľvek dĺžky a typu. Keď sú hotové v jemnom ombre, môžu pridať požadovaný rozmer a textúru.

Dusty Rose Gold Highlights

Dusty Rose Gold HighlightsInstagram @frankieglitz

Nepochybne jedným z najvyhľadávanejších vzhľadov tejto sezóny je tento nápad na vlasy s zaprášenými odleskami ružovej farby. Tieto melírované vlasy perfektne pôsobia na svetlé tóny a svetlohnedé oči. Noste túto farbu vlasov s plážovými vlnami s dĺžkou čeľustí a budete sa cítiť ľahko a koketne a pripravení zamyslieť sa, kamkoľvek pôjdete!

Honey Blonde

Medovo blond melírInstagram @samihairmagic

Zmes medovej blond a čokolády funguje najlepšie na dámy s teplou pleťou. Pridané vlny zvyšujú rozmer farby a zároveň dodávajú vlasom hĺbku a objem.

Špecialistka na farby Sami Schneiderová z Colorada dosiahla tieto blond melíry balayage. “Balayage vydáva rozmer svetla proti tme, čo sme presne chceli!” Je to tiež skvelá voľba pre nižšiu údržbu, pretože umožňuje mäkšie vyrastenie, “hovorí Schneider.

Dimenzionálne vlasy s melírom a melírom

Rozmerné vlasy s melírom a melíromInstagram @pamelamhair

Dimenzionálne vlasy s melírmi a melírami ponúkajú jasný tón bez vysokej údržby. Špecialistka na farby Pamela z Austrálie to urobila s jasom celej hlavy a koreňovým tieňom.

“Táto farba bude vyhovovať mnohým ženám, ale je dôležité investovať do domácej starostlivosti.” Starajte sa o stav svojich vlasov a dajte svojej blondínke ten najlepší vzhľad a dojem. Navrhoval by som ho udržiavať pravidelnými úpravami, aby vaše vlasy vyzerali čo najlepšie. “ Radí Pamela.

Hlavné prvky platinovej blondínky

Hlavné prvky platinovej blondínkyInstagram @camilahairstudio_

Táto farba vlasov má platinový blond odtieň, pretože nie sú príliš biele a stále majú odtieň béžovej. Vytvorila ich Camila De Oliveira z Floridy. Hovorí: „Účes je dlhými vrstvami s rámom tváre.“

Údržba je zhruba 8 týždňov striedavo medzi čiastočnou a plnou. Výrobky, ktoré by sa mali používať, sú proteínová maska ​​Redken bonder najmenej 4 týždne, potom ju striedajte s hydratačným šampónom a maskou. De Oliveira tiež odporúča hydratáciu bez prestávky, ktorá má tiež tepelnú ochranu a výhody SPF Redken one United 25.

Tmavá až popolavá šedá Ombre so zvýraznením

Tmavá až popolavá šedá Ombre so zvýraznenímInstagram @hair.by.maryann

Jedná sa o strieborné/sivé balayage ombré, ktoré navrhla stylistka Maryann Nguyen z Bufordu, GA..

“Najlepšia vec na tomto vzhľade je bezšvová zmes od tmavého koreňa po dymovú striebristú sivú.” Je to ešte krajšie, keď je stočené prútikom, čo mu dodáva jemnejší, živý vzhľad plážových vĺn. Strih je výstrih do V s dlhými vrstvami a rámovaním tváre, ktoré zvýrazňujú celkový dojem pridaním pohybu, textúry a tela, “hovorí Nguyen..

Nguyen hovorí, že predtým, ako dostanete túto farbu, môže byť zapojených niekoľko relácií. Radí: „Buďte trpezlivé a uvedomte si, že vaše vlasy sa môžu zdvíhať inak ako ostatné. Aby vlasy dosiahli túto farbu, musia sa zdvihnúť do svetlo žltej farby (vnútro banánu). “

Šedá je módna farba, preto určite používajte šampóny a kondicionéry bezpečné pre farby. Na zmiernenie sivých odtieňov, akonáhle bude časom vyblednúť, môže byť potrebné každé také časté tónovanie. Sivý šampón Celeb Luxury Viral by bol však pre takúto farbu veľmi užitočný, aby si zachoval svoju dlhovekosť bez toho, aby ste ho museli znova tónovať zakaždým v salóne..

Nguyen tiež odporúča používať masky medzi sedeniami, pretože vlasy môžu byť krehké a budú potrebovať späť vlhkosť, najmä pre tých, ktorí používajú tepelný styling (sušiče vlasov, žehličky, kulmy).

Fialové odlesky

Fialové odleskyInstagram @cole_hairr

Tento vzhľad má purpurové svetlá. Koloristka Nicole Mulder vytvorila ľahké dlhé vrstvy a pomocou rovnej žehličky upravila kučeravé vlasy na hladký povrch.

Aby to vyzeralo, Mulder hovorí, že vaše vlasy by už mali byť v celkom zdravom stave. Farbiar so sídlom v Texase odporúča používať doma farebný šampón, ako je napríklad šampón Viral od Celeb Luxury, aby boli purpurové odlesky živé. Používajte tiež šampón na ochranu farieb, ktorý je zvlhčujúci. Pri použití tepla by bolo dobré použiť tepelnú ochranu a raz za mesiac alebo každé dva mesiace sa nechať spevniť/zvlhčiť.

Mulder poznamenáva: „Tento vzhľad môže fungovať takmer pre všetky ženy, pokiaľ sa radi bavia so živými farbami.“

Hlavné prvky platiny

Hlavné prvky platinyInstagram @hairbyshellee

Toto sú platinové melíry s plnou hlavou na štruktúrovanom pixie s dlhším bočným treskom! Vytvorila ho stylistka Shellee Hughes zo Západnej Virgínie a ľahko sa upravuje pomocou pasty na textúru alebo vosku v spreji alebo čohokoľvek, čo v danej chvíli máte..

“Rozmazal som jej koreň a vytiahol zodpovedajúce detské svetlá do jej silných melírovaných letných blond vlasov,” vysvetľuje Hughes..

Ak ste veľmi aktívna žena a potrebujete ľahko upraviteľné vlasy, ktoré by vydržali zo dňa na noc len za pár minút, je tu skvelá voľba!

Jasné hnedé vlasy

Jasné hnedé vlasyInstagram @judy.mai.hair

Vidíte striebro? Vidieť čiernu? Táto popolavá hnedá farba s melírom má oboje! Univerzálna farba pre ženy, ktoré chcú vyskúšať niečo nové, ale chcú zostať v zóne pohodlia.

Karamelové pruhy na tmavohnedých koreňoch

Karamelové pruhy na tmavohnedých koreňochInstagram @dmariehairnyc

Okoreňte tieto dlhé vlnité vrstvy príjemnými medovými a karamelovými odleskami, aby ste mohli vyzerať sexy a koketne tým, že si jednoducho dáte dole tie krásne vlasy.!

“Takéto vlasy mi pripomínajú vlasy supermodelky.” Tá dokonalá zmes drámy a bez námahy, ktorú dnes hľadá veľa žien, “opisuje stylistka Danielle Golburgh z New Yorku.

“Technikou balayage sme dosiahli tieto svetlé karamelové a medové nanuky, ktoré dodávajú toľko dramatickosti a pohybu bez toho, aby uberali z nádhernej, prírodnej bohatej hnedej základnej farby.” To robí balayage pre brunetky, “poznamenáva Golburgh.

Balayage je skutočne pre dievča, ktoré nechce udržiavať štandardné prvky. Je ideálny pre brunetky, ktoré sa chcú ponoriť do rozprávkového sveta blondínok a pritom sa stále cítiť ako brunetka.

“Pochopte, že každý odtieň hnedej je iný a každý tón pleti je iný.” Prineste si pár fotiek lookov, ktoré ťa inšpirujú k schôdzke s farbami, ale dôveruj oko svojho koloristu a buď flexibilný vo svojej vízii, “dodáva.

Auburn Red Highlights

Auburn červená Hlavné prvkyInstagram @erin_theyoungamerican

Dodajte svojmu tmavočervenému laloku textúru tým, že k nemu pridáte odlesky a vlny, ktoré dodajú objemný efekt. Tento gaštanový odtieň je ideálny pre osoby so stredne teplými tónmi pokožky.

Je to žiarivá viacrozmerná červená s fialovými podtónmi od kalifornskej kaderníčky Erin Shellabarger. “Je to vrstvený lob s množstvom textúry.” Vždy mám rád viac farieb v jednom štýle. Vaše vlasy vyzerajú hustejšie a odrážajú viac svetla, “hovorí Shellabarger.

Táto farba nadväzuje na trend živých farieb vlasov, ale nevychádza z prirodzenej červenej, len ju trochu nakopla. Shellabarger uvádza: „Milujem zachovanie súčasnej farby, ale nie každý môže mať ružové vlasy. Výrazná farba vám teda určite pomôže vyniknúť, ale nádherným spôsobom. “

Čerešňová červená na tmavohnedých vlasoch

Cherry red melír na tmavohnedých vlasochInstagram @haircraftbykate

Táto lahodná zmes ružovej červenej a bohatej tmavohnedej je ideálna pre akýkoľvek strih alebo štýl – vlnitý alebo rovný, dlhý alebo krátky. Ak máte stredne chladný podtón pleti, bude to na vás vyzerať perfektne!

Toto je rubínovo červená balayage/ombré, ktorú vyrobila stylistka Kate Breedlove z Indiany. Tečúce vrstvy dodávajú toľko textúry a skutočne zvýrazňujú farbu.

Breedlove poznamenáva: „Tento vzhľad môže trvať až štyri až šesť mesiacov, kým dospejete, a nikdy neuvidíte hranicu ohraničenia (v ktorej vaše korene rastú), ako to urobíte pri zvýraznení.“

Pre všetkých, ktorí si radi nechajú urobiť korene, môžu tak urobiť aj naďalej, a to opravou koreňa, kým balayage stále rastie.!

Strieborné pramene

Strieborné odleskyInstagram @_hairbyclaire_

Strieborné odlesky bezpochyby robia z novej blond farby každý, kto v dnešnej dobe chce. Nebojte sa ho skombinovať so svojimi prírodnými hnedými koreňmi pridaním niektorých zvýraznení pre hladký prechod.

“Tento vzhľad je balayage so striebristými tónmi na koncoch, ktoré rozhodne milujem,” upozorňuje kaderníčka Claire Henderson z Floridy..

Strieborné tóny je možné dosiahnuť u všetkých žien. Chce to len trpezlivosť a možno aj niekoľko návštev salónu. Čím sú vlasy tmavšie, tým dlhšie bude trvať, kým sa tam dostanete. A rozhodne vyžaduje údržbu.

Henderson varuje: „Ak si nemôžete nechať upravovať vlasy každých 6 až 8 týždňov, ale chcete zachovať strieborný tón, možno to nie je pre vás.“

Hlavné prvky z bronzovej medi

Hlavné prvky z bronzovej mediInstagram @houseofexcellencehairsalon

Keď už hovoríme o sezónnych zvýraznených účesoch, tu je kombinácia bronzových a medených tónov, ktoré sú práve teraz in! Našťastie mať tieto lesklé zázvorové vlasy je náhodný trend.

About the author