31 najlepších hnedých farieb vlasov z roku 2021 je tu

Hnedá farba vlasov je kombináciou červenej a hnedej farby. Maroon je blízka farbe vínovej s rozdielom, že vínová farba je zmesou červených a fialových odtieňov vlasov. Ak zvažujete gaštanový odtieň, ste na správnom mieste.

Dnes uvidíte niektoré z najneuveriteľnejších odtieňov tejto nádhernej farby slivky, vína a čerešne. Existuje toľko spôsobov, ako môžete svojim vlasom pridať gaštanové. Ak chcete elegantný a moderný vzhľad, navštívte ombre. Ak máte niečo jednoduchšie, skúste pridať jemné zvýraznenia. Ak chcete niečo ležérnejšie a dlhšie trvajúce, vyskúšajte balayage.

Úžasné na gaštanoch je, že pristanú väčšine žien s takmer akýmkoľvek odtieňom pokožky, textúrou vlasov a dĺžkou. Od krátkych pixies po boky po plecia a dlhé plážové vlasy nájdete gaštanovú farbu, ktorá vám bude vyhovovať..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky najobľúbenejších hnedých farieb vlasov.

Očarujúci gaštanový Ombre

Očarujúci gaštanový OmbreInstagram @xostylistxo

Ak chcete na svojich tmavých vlasoch vyskúšať červenú farbu, je tu pre vás gaštanová inšpirácia! Je nenáročný na údržbu a bude vyzerať skvele na akejkoľvek dĺžke vlasov.

Medený gaštan pre staršie ženy

Medovo hnedá pre staršie ženyInstagram @kayshairnbeauty

Medovo hnedá pre staršie ženy je dokonalým živým tónom na dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o pevný medený gaštanový odtieň vlasov.

Tmavé vlasy s gaštanovou spodkou

Tmavé vlasy s gaštanovými farbami pod nimiInstagram @carleyjcollective

Tmavé vlasy s gaštanovou spodkou sú perfektné pre ženy, ktoré chcú siahnuť po farbe s nízkymi nárokmi na údržbu. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o koreňový balayage s červeným leskom na koncoch.

Krátky gaštanovo-burgundský bob pre ženy nad 50 rokov

Krátky gaštanovo-bordový bob pre ženy po 50-tkeInstagram @mariamartvinez

Krátky gaštanovo-bordový bob pre ženy nad 50 rokov je zábavný a dobre tvarovaný účes, vďaka ktorému sa budete cítiť mladšie ako kedykoľvek predtým. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho kaderníka o sýto gaštanovo červený a vrstvený bob.

Dark Burgundy a Maroon Balayage

Tmavo vínová a gaštanová balayageInstagram @envied.ends

Vyskúšajte tmavú vínovú a gaštanovú balayage, aby ste získali módnejší, ale živý vzhľad. Vínová základňa dodá lesk a pomôže gaštanovým balayage kúskom pôsobiť neinformovane, ako keby mali prirodzený odtieň vlasov. Ak chcete pomôcť zachovať a udržať tento tón, vyskúšajte Alchemic Red Shampoo od Davines.

Bright Maroon Burgundy Balayage

Svetlá gaštanová bordová balayageInstagram @padenjeanhairartist

Svetlá gaštanová vínová balayage sa bezproblémovo zmieša. Tmavšie korene umožňujú lepšie udržanie rastu. Jasnejšie konce s ružovým nádychom vytvoria ďalší rozmer a nádherný pop farieb.

Hnedé vlasy s bordovými odleskami

Kaštanové vlasy s vínovými odleskamiInstagram @hairbylylaa

Kaštanové vlasy s bordovým melírom s tmavým tieňovým korienkom sú jasné, živé a bezchybné. Hnedé vlasy vyzerajú nádherne na svetlejších odtieňoch pokožky s broskyňovými podtónmi.

Medený gaštan

Medená kaštanováInstagram @_royalvisions_

Medovo hnedá farba vlasov vyzerá úžasne pre svetlú až strednú pleť so žltými alebo olivovými podtónmi. Pridanie jasnejších červených tónov pomôže vytvoriť hlbší rozmer. Medovo-gaštanová farba vlasov krásne rastie na prirodzene hnedých vlasoch pre jednoduchšiu údržbu.

Pred a po gaštanovo hnedej transformácii vlasov

Pred a po gaštanovo hnedej transformácii vlasovInstagram @hairbyleenova

Transformácia pred a po gaštanovo hnedých vlasoch je veľmi uspokojivá, ale potom bude potrebovať ďalšiu starostlivosť. Aby ste dosiahli žiarivé gaštanové vlasy, váš stylista vám bude musieť odfarbiť vlasy a potom použiť gaštanovú farbu, ktorá najlepšie vyhovuje vašej pleti. Tento proces poškodzuje a vysušuje, preto dbajte na hlboké podmienky, aby ste vlasom obnovili vlhkosť.

Krátky gaštanovo-burgundský Bob

Krátky gaštanovo-bordový bobInstagram @bangsforhair

Krátky gaštanovo-bordový bob je kombináciou precízne strihaných vrstiev, zvyčajne kratších vzadu s pútavým gaštanovo-bordovým odtieňom. Teplejšie odtiene gaštanovej a bordovej vytvárajú krásnu farbu vlasov, ktorá zvyčajne vyhovuje dámam s broskyňovou alebo zlatistou pleťou..

Kaštanová na blond vlasoch

Kaštanová na blond vlasochInstagram @loxbytayler

Kaštanová farba na blond vlasoch dodá hĺbku a zábavnú farbu všetkým blond vlasom. Pomocou techniky blokovania farieb môže váš stylista použiť bordovú vínovú farbu pod panely vašich vlasov. Skúste do účesu pridať vrstvy, aby vínová farba zospodu presvitala a vynikla.

Maroon Burgundsko červená farba vlasov

Kaštanová vínovo červená farba vlasovInstagram @touch.of.beauty_amyjo

Hnedá vínovo červená farba vlasov dodáva tmavým vlasom hĺbku, rozmer a teplo. Skúste šampón a kondicionér, ktorý je špeciálne navrhnutý pre farbené vlasy, aby si udržali krásne odtiene.

Hnedo-burgundská farba vlasov pre kučeravé vlasy

Hnedo-vínová farba vlasov pre kučeravé vlasyInstagram @devon_guthrie

Hnedo-vínová farba vlasov pre kučeravé vlasy je ideálna pre dámy, ktoré chcú okoreniť svoju jesennú farbu. Teplejší, gaštanovo-vínový odtieň vyzerá krásne na koži v spektre broskyňovej a zlatej.

Maroon Purple Balayage

Kaštanová purpurová balayageInstagram @patolovive

Kaštanová purpurová balayage je nádherne zmiešanou kombináciou tmavej brunety a fialovej. Je to jednoduchý a jemný spôsob, ako dodať svojim vlasom purpurovú farbu a pritom stále pôsobiť profesionálne. Tmavšie korene umožňujú lepšie udržanie rastu a miešanie.

Náznaky gaštanovej a modrej

Náznaky gaštanovej a modrejInstagram @samihairmagic

Vyskúšajte náznaky gaštanovej a modrej pre odvážnejší a slávnostnejší vzhľad. Tento vzhľad bol dosiahnutý technikou blokovania farieb, pretože vlasy sa krásne spájajú, aj keď sú to dve úplne odlišné farby.

Stredne dlhá gaštanovo-mahagónová zmes

Stredne dlhá gaštanovo-mahagónová zmesInstagram @hairmakeupbyliz

Táto gaštanovo-mahagónová zmes jazže až po stredne dlhý účes. Maroon hair ombre je in a musíte to vyskúšať.

Hviezdna hnedá až jemný blond účes

Hviezdna hnedá až jemný blond účesInstagram @evalam_

Či už máte kučeravé, vlnité alebo rovné vlasy, táto gaštanová až blond farba je jednou z úžasných myšlienok o farbe vlasov, ktorá upúta pozornosť každého.!

Nádherné hlboké gaštanové vlasy s melírom

Nádherné hlboké gaštanové vlasyInstagram @styled_by_carolynn

Obnovte túto sýto hnedú farbu pridaním pruhov červeného tónu do svojich hnedých zámkov. Čo je na týchto vlasoch s melírom skutočne roztomilé, je, keď sú zasiahnuté slnečným žiarením, akcenty vyzerajú ako bordové farby na vlasy..

Krásne tmavé gaštanové vlasy

Krásne tmavé gaštanové vlasyInstagram @guy_tang

Tu je tmavá gaštanová farba vlasov pre naše nervózne a ohromujúce dámy! Jeho červený zamatový odtieň je ideálny pre husté a lesklé vlasy.

Štýlové gaštanové odlesky na čiernych vlasoch

Štýlové kaštanové odlesky na čiernych vlasochInstagram @roxxstar_roxy

Ak chcete nosiť červenú farbu jemným, ale jedinečným spôsobom, pochváľte sa hnedými odleskami na svojich čiernych vlasoch!

Čierne a červené gaštanové zámky

Čierne a červené gaštanové vlasyInstagram @danette_legacyrl

Také krásne čierne a červené gaštanové vlasy stoja za to! Pri úprave dodajte účesu aj ďalšie voľné kučery.

Žiarivé slivkové hnedé hnedé vlasy

Žiarivá slivka hnedé hnedé vlasyInstagram @jenniferlopiccolo_hair

Farbite svoje vlnité vlasy sýto purpurovými slivkovými, hnedými a gaštanovými tónmi, aby ste takto vytvorili trendový a živý rozmer! Roztomilé farby vlasov, ako sú tieto, sú perfektné, ak máte prirodzené čierne korene.

Vlnité gaštanové balayage vlasy

Vlnité gaštanové balayage vlasyInstagram @serrinasanchez

Kaštanová balayage farba vlasov nikdy nevyzerá tak úchvatne na dlhých, vlnitých vlasoch!

Lahodný červený vínový gaštan pre dlhé vlasy

Lahodný červený vínový gaštan pre dlhé vlasyInstagram @guy_tang

Kaštanová farba vlasov z červeného vína vyzerá na hustých vlasoch taká podmanivá a lesklá. Červené farby vlasov, ako sú tieto, musíte vyskúšať, ak máte dlhý účes.

Trendsetting Cherry Maroon na hrubých vlasoch

Trendsetting Cherry Maroon na hrubých vlasochInstagram @neythebae_sa

Čerešňový gaštanový odtieň určite vytvorí úžasný trend vlasov! Jeho hlboký tón by bol ideálny pre dámy s teplou pokožkou.

Pletené tmavočervené hnedé hrozno

Pletené tmavočervené hnedé hroznoInstagram @robindeltoro

Toto tmavo červené gaštanové hrozno vytvára lákavý odtieň, ktorý je ideálny pre hrubé kadere. Dokončite to spleteným štýlom plus jemnými vlnami na koncoch, aby ste získali oveľa ohromujúcejší výsledok.

Fajčenie-horúce krátke gaštanové vlasy

Fajčenie-horúce krátke gaštanové vlasyInstagram @davidsolis22

Krátke vlasy plus gaštanová farba na vlasy? Prečo nie! Farby na vlasy, ako sú tieto, vám ponúknu drsný, ale ženský štýl.

Úžasná gaštanovo-purpurová zmes

Úžasná gaštanovo-purpurová zmesInstagram @muse.hl

Zosilňujme svoju prirodzenú farbu vlasov pomocou tejto zmesi hnedých farbív na vlasy a jemných fialových odtieňov!

Mauve Maroon s opletom s tmavohnedými koreňmi

Mauve Maroon s opletom s tmavohnedými koreňmiInstagram @hair.by.lisa.p

Takto namodralá gaštanovo hnedá farba je taký klenot na vlasy. Ženy, ktoré majú tmavohnedé korene, by si tento odtieň určite užili!

Kaštanová a purpurová zmes

Kaštanová a purpurová zmesInstagram @hairbyjessilynn

Kaštanová a purpurová zmes na vlasoch vytvára zábavnú a živú farbu, ktorá je ideálna na leto. Módne farby, ako sú tieto, rada robí stylistka Jessica Watts z Illinois.

Pokiaľ ide o údržbu, Watts odporúča umyť si vlasy studenou vodou. “Z hľadiska produktu by som odporučil kúpiť farebný kondicionér na použitie doma medzi službami.” Vďaka tomu bude odtieň žiarivý, “dodáva.

Kaštanová s hnedými odleskami

Kaštanová s hnedými odleskamiInstagram @briellebotta

Tón gaštanovej farby s hnedými odleskami vytvára živú farbu vlasov s nízkymi nárokmi na údržbu. Ako je to možné? Koloristka Gabrielle Botta z Denveru, CO nám hovorí viac.

“Toto bol dvojkrokový proces-najskôr to bola balayage so základnou farbou na prípravu vlasov.” Potom som na vopred zosvetlenej hrive roztavil živú farbu, “uvádza Botta.

Dodáva: „Farba bude bez problémov rásť a bude ju potrebné retušovať iba každé 3-4 mesiace v porovnaní s typickými 8-týždňovými úpravami pri tónovaní a bielení.“

About the author