32 fotografií s nápadmi na dúhové vlasy, ktoré je potrebné zvážiť do roku 2021

Dúhové vlasy sú vlasy zafarbené odtieňmi, ktoré sa nachádzajú v skutočnej dúhe. Farby dúhy často obsahujú kombináciu červenej, oranžovej, žltej, zelenej, modrej, indigovej a fialovej, čo je sedem farieb, ktoré tvoria dúhu. Tieto módne farby vytvárajú odvážny, ale krásny účes.

Každý hľadá farby dúhových vlasov, a tak som zostavil niektoré z najkreatívnejších a najobľúbenejších!

Či už idete odvážne a živé alebo jemné a jemné pomocou kriedy na vlasy alebo farbenia v škatuľke, tento farebný trend predstavuje najlepší spôsob, ako mať vlasy, ktoré sú pre vás skutočne jedinečné..

Tipy a veci, ktoré je potrebné zvážiť:

  • Tieto farby môžu rýchlo vyblednúť. Investujte preto do špičkového šampónu zachovávajúceho farby a umývajte si vlasy menej často.
  • Ak máte tmavé vlasy, bude to najskôr vyžadovať trochu bielenia, aby sa vaše vlasy zosvetlili. To vytvára perfektné blond plátno, ktoré váš kolorista potrebuje na zvýraznenie farieb. To môže vyžadovať viacnásobné stretnutie.
  • Potom sa budete chcieť zamerať na to, aby boli vaše vlasy extra vlhké. Investujte do dobrého marockého oleja a ošetrujte vlasy kokosovým olejom, ktorý im tiež dodáva krásny a zdravo vyzerajúci lesk.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené fotografie dúhových vlasov.

Dúhové odtiene na drsných krátkych vlasoch

Dúhové odtiene na drsných krátkych vlasochInstagram @taranicolestylez

Čo je odvážnejšie ako ostrý krátky účes s odvážnymi dúhovými pruhmi? Staňte sa certifikovaným sústružníkom hlavy s týmto dúhovým trendom, ktorý určite uprednostňuje tie najodvážnejšie duše.

Jedinečné dúhové korene

Jedinečné dúhové koreneInstagram @boho.blonde.perth

Jedinečné dúhové korene sú pre blondínku zábavným spôsobom, ako sa ešte viac zabaviť. Pretože vlasy rastú od korienkov, počítajte s tým, že budete svojho stylistu navštevovať minimálne každé 4 týždne, aby nebola odhalená prirodzená farba a aby dúhové korienky vyzerali v špičkovom tvare..

Holografické dúhové vlasy

Holografické dúhové vlasyInstagram @guy_tang

Holografické dúhové vlasy sú jedinečné, vzrušujúce a môžu rozžiariť každú hlavu v miestnosti. S veľmi presným procesom aplikácie na vytváranie holografických farbených vlasov počítajte s tým, že so svojim stylistom strávite niekoľko hodín, ak nie viac sedení, aby ste holografický vzhľad zdokonalili..

Dip-Dye Rainbow

Farbite dúhovú farbu vlasovInstagram @misfithairco

Farbené dúhové vlasy sú pre blondínku ľahký spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad. Viacero farieb umiestnených v spodnej časti vlasov je veľmi pútavých a v prípade potreby ich môžete tiež skryť pomocou drdolu alebo chvosta. Nanášanie farby len na končeky vlasov je asi najlepší spôsob, ako zachovať celistvosť vlasov.

Zábavná zvlnená podšívka s dúhovými farbami na tmavých vlasoch

Zábavná zvlnená podšívka s dúhovými farbami na tmavých vlasochInstagram @harebyrabbit

Pozoruhodné vlnité farby dúhy sú presne to, čo popolavé čierne vlasy potrebujú. Takto zafarbené dúhové vlasy sú vždy vzrušujúce!

Živé dúhové odtiene

živé dúhové odtieneInstagram @jennifer_schropp

Odvážne, živé dúhové odtiene, kvôli ktorým všetka práca na stoličke v salóne stojí za to.

Svetlá dúha pre vlasy po ramená

Svetlá dúha pre vlasy po ramenáInstagram @ziabyrd

Harmónia farieb v týchto dúhových zámkoch vám jemne pripomína, že jednorožce skutočne existujú! Tieto krátke vlasy s jasnejšími dúhovými tónmi sú – bezpochyby – pekné a roztomilé!

Roztomilé farebné dúhové peekaboo

Roztomilé farebné dúhové peekabooInstagram @michelle.zapanta

Toto dúhové peekaboo vytvorila majiteľka salónu a kaderníčka Michelle Zapanta z Cypress, CA.

“Ak ste na pracovisku, ktoré sa mračí žiarivými farbami, potom vám tento dúhový vzhľad pomôže skryť ho prirodzenou farbou v hornej časti vlasov,” hovorí Zapanta. “Potom, keď sa budete chcieť predviesť, môžete ho uviazať do chvosta a predviesť tak dvojfarebnú atmosféru.”

“Nakoniec si môžete vlasy natočiť, aby ste získali vír farebných efektov,” dodáva. “Je to tiež skvelé pre žiarivých začiatočníkov, pretože sa hodí k všetkým typom vlasov a tvarom tváre a vždy môžete ísť odvážnejšie. Je to tiež jednoduchšia údržba, pretože je iba pod vašimi vlasmi. “

Farba vlasov Rainbow Rainbow

dúhovka farba vlasov dúhaKayla Boyer / Instagram

Túto nádhernú dúhovú farbu mesačného kameňa vytvorila stylistka Kayla Boyer z Minneapolis, MN. “Zdá sa, že je biely, ale keď pohybujete kameňom v rôznych smeroch, farba sa objaví a odráža.” Na svojom klientovi som to uviedol do života so strieborným vzhľadom, ktorý ponúka podčiarknutie nádherného dúhového sortimentu, “hovorí Boyer.

Výrobky, ktoré spoločnosť Boyer odporúča, sú šampón na ochranu farby a kondicionér bez sulfátov a parabénov. Tepelná ochrana tiež zvýši životnosť tejto farby.

“Verím, že ak máš sebadôveru, môžeš si vybrať akúkoľvek farbu.” Vedzte, že pre ľudí so svetlejšími vlasmi je prirodzené dosiahnutie najlepších výsledkov jednoduchšie, “dodáva.

Vždy navštívte svojho stylistu najmenej štyri týždne po menovaní, aby ste si zaistili najlepšiu starostlivosť o svoju farbu. Údržba je pre vás dôležitá, ale najdôležitejšia pre vášho stylistu, aby vám poskytol najlepšie vyzerajúcu farbu vlasov.

Tropický západ slnka s kučeravými dúhovými tipmi

Tropický západ slnka s kučeravými hrotmi dúhyInstagram @wanttogetcut

“Tento vzhľad by som opísal ako tropický dúhový západ slnka,” hovorí juniorská stylistka Danae DesJardins z Winnipegu v Kanade..

“Moje najlepšie tipy na obnovu tohto vzhľadu sú, aby ste si našli čas a oddelili každú sekciu tak, aby sa žiadna spodná farba navzájom nedotýkala, a aby ste ju umyli v najchladnejšej vode, akú váš klient zvládne,” vysvetľuje DesJardins. “Pri živých farbách je veľmi dôležité nasýtiť, takže budete lepšie používať viac produktov a presýtiť ich ako pod. Pri úprave používajte nízke teploty a tiež tepelnú ochranu. “

Ďalej hovorí: „Aby ste si udržali túto farbu, umyte ju v čo najchladnejšej vode a vysvetlite svojim klientom, že získate celkom sedem praní. Je na vás, či ich chcete všetky vyčerpať do jedného týždňa alebo nasledujúcich sedem týždňov! “

Pri úprave dajte dúhovým tipom niekoľko kučier, aby ste zdôraznili všetky odtiene.

Hlboký fialový tieňový koreň s dúhovými pruhmi

Hlboký fialový tieňový koreň s dúhovými pruhmiInstagram @hairbycorinacorinaa

“Toto je hlboký fialový tieňový koreň s dúhovými farbami, ktoré sa striedajú. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je kontrast všetkých rôznych farieb a spôsob, akým sa odrážajú pri padaní vlasov, “hovorí kaderníčka Corina Dempsey z Austinu, TX..

“Tento dúhový účes je skvelý pre ženu, ktorá je pripravená skákať takou odvážnou farbou,” dodáva. “Môj obľúbený spôsob, ako to štylizovať, je zábava na plážových vlnách.” Dodáva vlasom telo a necháva vyniknúť všetky farby! “

Kandizovaný dúhový hologram so skrytým podrezaním

Kandizovaný dúhový hologram so skrytým podrezanímInstagram @elijah.cordova

“Tieto krátke dúhové vlasy boli inšpirované tónmi cukríkov a pohybom hologramov,” hovorí stylista Elijah Cordova z Fort Collins, CO. “Vďaka kombinácii prírodných a dúhových farieb tieto vlasy vyzerajú inak. je to ťahané. Niektoré z mojich obľúbených ďalších podrobností o tejto párty farbe sú, že v sebe skrývajú viacfarebné podrezanie a pod čiernym svetlom úplne žiaria, “vysvetľuje.

Na farbu Cordova použila kolekciu konfety Kenra Neons, Pravana Neons a Joico.

“Môžete zmeniť pomer použitých teplých a studených tónov alebo vynechať niektoré svetlé odtiene,” hovorí Cordova. “Pred nanesením priameho farbiva na túto farbu som potreboval viac času na vytvorenie hladkej, chladnej balayage a farebnej taveniny.” Údržba tejto farby je predovšetkým o vašej následnej starostlivosti. Vlasy si umývajte minimálne v najchladnejšej vode, akú môžete s kvalitnými výrobkami! “

Svetlé, zemité kamene dúhovej farby

Svetlé, zemité kamene dúhovej farbyInstagram @rainbowrage

Kombináciu farby na dúhové vlasy vytvorila majsterka farieb Savannah Harris z Bendu, OR.

Harris odporúča šampón bez peny alebo s ľahkou penou. „Mojimi obľúbenými sú DevaCurl, Framesi Color Lover No Suds a nový šampón, kondicionér a sprejové sérum Kenra Color Charge. Medzi umývaniami tiež odporúčam suchý šampón. Rockaholic Dirty Secret spoločnosti TIGI je moja obľúbená, “poznamenáva.

“Osobne si myslím, že to zvládne každý, kto má dôveru v žiarivé farby.” Všetko je to o tom, ako to roztočíte! Nebojte sa vyskúšať farbu, o ktorej sa obávate, že nebude zodpovedať vášmu tónu pleti, “dodáva. “Umyte si vlasy čo najmenej a použite studenú vodu, aby farby nevybledli a neotiekali spolu.” Suchý šampón je tvoj najlepší priateľ! “

Skrytý dúhový jednorožec

Skrytý dúhový jednorožecInstagram @MichaelaAdeleArtistry

“Tieto skryté dúhové vlasy jednorožca sú dokonalým vzhľadom pre ženy, ktoré chcú hrať so živými farbami, ale nemôžu ísť úplne von kvôli svojej práci alebo z iných dôvodov,” hovorí stylistka Michaela Adele z Providence, RI..

“Pokiaľ nie je váš klient platinová blondínka, budete ho musieť zosvetliť, aby ste dosiahli akékoľvek žiarivé farby, ako sú tieto.” Toto je obzvlášť dôležité pri použití modrej. Ak sa klient zdvihne k žltej blondínke, modrá sa zmieša a namiesto požadovanej farby vytvorí zelenomodrú/zelenú, “vysvetľuje Adele..

Pokračuje k vyhláseniu: „Majte na pamäti, že používanie Olaplexu znamená, že váš vývojár klesne, takže ak používate 40 obj. v skutočnosti to bude fungovať ako 30 obj. s Olaplexom v zmesi. Vždy používam fólie na oddelenie každej farby a jednotlivo ich opláchnem studenou vodou, aby sa do seba nedostali. ”

Umývanie týchto skrytých dúhových vlasov v studenej vode pomáha udržať farbu zamknutú, zatiaľ čo horúca voda skutočne otvára kutikulu, takže pri každom praní môže vytekať viac farby. Super dôležité je aj to, čím si vlasy umývate. Žiadne drogériové šampóny! Skúste šampón a kondicionér Keratin Complex Timeless Color Fade Defy.

“Nemôžem dostatočne zdôrazniť dôležitosť nákupu šampónu a kondicionéra v salóne.” Amazon, drogéria a obchody Ulta nemôžu zaručiť váš produkt, “dodáva. “Vždy dávam svojim klientom realistickú predstavu o tom, ako dlho im farba vydrží, a uistím sa, že vedia, že je potrebné ich udržiavať každé tri až štyri týždne oproti 4-6 týždňovým opravám bežnej farby.”

Očné cukríky Dúhové vlasy

Očné cukríky Dúhové vlasyInstagram @amylynnhairdesign

“Moja obľúbená vec na týchto dlhých vlasoch je, že sú všetky rôzne farby, majú celoplošné dúhové odtiene, ale napriek tomu pekne tečú! Rozrežte niekoľko prameňov okolo tváre a budete mať aj dúhový okraj, “hovorí majiteľka salónu a stylistka Amy Lynn z Lodi, CA.

Kráčajte sebavedomo a tento vzhľad môžete ľahko odstrániť. Trikom, akým je fantázia, ako je táto, je umiestnenie. Uistite sa, že komplementárne tóny sú najbližšie k tvári.

“Vypočujte si svojho stylistu a tipy a triky, ktoré vám dajú.” Používajte šampón bezpečný pre farby a umyte ho studenou vodou, “dodáva.

Dúhové vlasy v melírovanej farbe

svetlé farby tavia dúhové vlasyInstagram @hairbyohheyheather

Túto žiarivú dúhovú farbu vytvorila stylistka Heather Wilmothová z Charlotte, NC.

Wilmoth použil Zombie Snott na ružovú a Blood Orchid a Ballistic Blue na modrú. Na green použila Pravana a teal je Kenra.

“Začínam s tmavšou základnou farbou, o ktorej si myslím, že najlepšie vyhovuje tónu pleti môjho klienta, potom striedam svoje farby a rozpúšťam ich.” Je to veľmi voľná forma maľovania na vlasy, “vysvetľuje.

Na udržanie tohto štýlu odporúča Wilmoth šampónovanie iba v prípade potreby (zvyčajne raz alebo dvakrát týždenne) s profesionálnym šampónom a kondicionérom bez obsahu farbív/bez síranov.

Peacock Rainbow

pávové dúhové farbenie vlasovInstagram @rebellion.haircraft/

“Tieto skryté dúhové tóny majú ružové pávie farby so zmesou ťažkých fólií a plátkov v hornej časti, ktorá je tónovaná vanilkovou blondínkou,” vysvetľuje stylistka Hayley Garratt z Veľkej Británie..

Na vytvorenie týchto farieb použil Garratt Unikátny 10 arganový olej, Color Freeze od Schwarzkopf, Blinding Shine Definer od Osmo a Indola Shine Spray..

“So skrytou dúhou by bola väčšina typov pokožky v poriadku, pretože prirodzené tóny na vrchole vyhovujú väčšine tónov pleti,” dodáva. “Tento vzhľad obzvlášť dobre nosia porcelánové, olivové a tmavšie tóny.” Ak je však vaša pokožka veľmi ružová, tejto konkrétnej kombinácii sa môžete vyhnúť, pretože ružové odtiene môžu byť príliš ružové vedľa ružových odtieňov pokožky. “

Rainbow Oil Slick na čiernych vlasoch

Rainbow Oil Slick na čiernych vlasochInstagram / @hairwaytokale

“Popisujem tieto tmavé dúhové vlasy ako olejovú škvrnu, pretože boli inšpirované farbami oleja, keď na ne dopadne slnko,” vysvetľuje kaderníčka Caitlin S. Stricklandová..

Na údržbu Strickland odporúča čistiaci kondicionér, akým sú čistiace kondicionéry Pureology v hydratovaných, hladkých alebo silových kúrach. “Jemnosť vzorcov pomáha vydržať farbu a udržuje vlasy zdravé,” poznamenáva.

„Môj najväčší tip na predĺženie životnosti tejto farby a štýlu je použiť tepelnú ochranu! Teplo z plochej žehličky alebo kulmy rýchlo vybledne, takže dobrý ochranný prostriedok proti teplu, akým je napríklad Hot Off The Press od Paula Mitchella, je nevyhnutnosťou, “dodáva.

Elektrické dúhové vlasy

Elektrické dúhové vlasyInstagram / @itsnicholehair

Tento elektrický dúhový odtieň vytvoril kaderník Nichole Cosentino.

“Pri vytváraní tohto vzhľadu som začal tým, že som najskôr urobil korene a potom roztavil farby jednu po druhej,” hovorí Cosentino. “Medzi nanášaním farieb si utrite ruky, aby ste ich nepreniesli na ďalšie.”

Údržba je pri týchto farbách taká dôležitá, pretože sú to len priame farbivá. Cosentino odporúča použiť šampón a kondicionér bezpečný pre farby a opláchnuť v studenej vode.

Rose a Lilac Pastelové dúhové tóny

Rose a Lilac Pastelové dúhové tónyInstagram / @camouflageandbalayage

“Je to jemná pastelová farba dúhových vlasov, ktorá bola vytvorená použitím Joico Intensity Titanium, Rose a Lilac namaľovaných na vrchole balayage melíru,” vysvetľuje kaderníčka a farbistka Amy McManus z Fitchburgu, MA..

McManus navrhuje, aby ste medzi bežným šampónom používali suchý šampón, aby ste predišli vyblednutiu pri nadmernom umývaní. “Drž sa ďalej od tepla, pretože ešte rýchlejšie vybledne pastelové farby.” Väčšina pastelových farieb sa úplne vymyje z vlasov za menej ako šesť šampónov, takže aj keď sú zábavné, nie sú vždy ekonomické, “dodáva.

V týchto pastelových vlasoch budú najlepšie vyzerať chladnejšie tóny pleti.

Pokračuje vysvetlením: „Budete musieť navštíviť svojho kaderníka raz za mesiac, aby ste túto farbu osviežili. Väčšina žien si umýva vlasy raz za týždeň, aby sa táto farba rýchlo nevymývala, a tak z nej dostala dlhovekosť celý mesiac. “

Dokonale namaľovaná dúha

Dokonale namaľovaná dúhaInstagram @bescene

Táto dlhá dúhová farba vlasov vyzerá úžasne v kombinácii s moderným súložou s ofinou.

Na zaistenie ochrany a žiarivého lesku použite jemný šampón bezpečný pre farby a sérum Pravana’s Silk Degrees Shine.!

Z dôvodu údržby investujte do dobrých produktov a tepelnej ochrany! Ak pracujete každý deň, snažte sa umývať iba dvakrát týždenne a znížte teplotu stylingových nástrojov. Pomáha tiež pri šampóne vydrhnúť pokožku hlavy a nechať šampón jednoducho opláchnuť zvyškom vlasov.

Kreatívne dúhové vlasy

Kreatívne dúhové vlasyInstagram / @hairartistlaurajoy

Tieto vlasy dúhovej farby vytvorila stylistka Laura Joy Naugle z Centennial, CO.

“Jedinou nevýhodou mnohých módnych farieb/dúhových vlasov je, že vlasy musia byť zosvetlené na svetlo blond,” poznamenáva Naugle. “Tento špecifický typ módnej farby však treba pozdvihnúť iba na tmavú blond. To umožňuje mojim klientom s prirodzene tmavšími vlasmi užiť si módne farby bez akéhokoľvek poškodenia prepracovaných zosvetlených vlasov. “

Na obnovenie tohto vzhľadu Naugle vysvetľuje: „Vezmem časť vlasov okolo klientovej časti a ponechám ich tmavú, chladnú hnedú alebo ich prirodzenú farbu. Ponechanie časti v prirodzenejšej farbe umožní, aby nový rast nebol tak rozlíšiteľný. Vysekám menšie trojuholníkové partie vopred zosvetlených vlasov a striedam všetky tri farby. Zmiešam farbu najbližšie k pokožke hlavy s inou farbou v polovici vlasového vlákna. To umožňuje farbám topiť sa a vytvárať rôzne farby v každej trojuholníkovej časti vlasov. “

Stredne dlhé metalické dúhové vlasy

Stredne dlhé metalické dúhové vlasyInstagram / @marythomaston

Jedná sa o kovovú dúhovú farbu vlasov na stredne dlhých kučerách. Vytvorila ju súkromná kaderníčka Mary Thomaston.

“Farby sú veľmi tlmené so strieborným povrchom,” poznamenáva Thomaston. “Na tento vzhľad som použil metalickú múzu kolekcie Joico Intensity.”

Polovica pastelov, polovica dúhy

Polovica pastelov, polovica dúhyInstagram / @elissawolfe

Túto pastelovú pol na pol dúhu vytvorila kaderníčka Elissa Wolfe z Vancouveru, BC.

Wolfe si tu vybrala pastelovo teplú žltú a chladivú mätu, pretože modelka má veľmi bledú pokožku s ružovým nádychom. „Žltú nie je ľahké nosiť, pretože môže narážať na akékoľvek tóny pleti so žltými podtónmi! Mäta však môže ladiť s väčšinou odtieňov pokožky, pretože je chladne tónovaná. Na to opäť fungujú svetlejšie vlasy, pretože na to, aby vyzerali pol na pol, musia byť najskôr veľmi svetlé, “vysvetľuje.

Na obnovenie tohto vzhľadu odporúča Wolfe vlasy vopred zosvetliť na bledšiu žltú. “Odstráňte žltú a potom naneste priame farbivá na zvolené farby,” dodáva.

Dúhové vrkoče

Dúhové vrkočeInstagram / @elyserox00

“Tieto dúhové vrkoče boli špecifickou požiadavkou na farbu dúhy,” hovorí majiteľka salónu a stylistka Elyse Rox zo Schaumburgu, IL. “Chcela zelenú fialovú a oranžovú.” Urobil som niečo trochu iné a išiel som so striedaním farieb na temene, kde zvyčajne niekoho zakorením. “

“Najprv som jej zosvetlil vlasy na úroveň 10 a potom som absolvoval ošetrenie Olaplexom.” Na túto farbu som použil všetok Pulp Riot, “vysvetľuje Rox. “Zmiešal som pomaranč a na tento vzhľad som tiež použil džem, vodný a zamat.” Na niektorých kúskoch som rozmazal farbu ku koncom čírym. Vždy pridávam Olaplex #2 ku všetkým svojim módnym farbám. Pomáha prepojiť väzby, aby sa farba lepšie prichytila. “

Dúhové vlasy Unicorn

Dúhové vlasy UnicornInstagram / @hair_by_rebekahf

„Tento vzhľad sa nazýva vlasy jednorožca“ alebo „vlasy morskej panny a je to môj obľúbený nový trend dúhových vlasov,“ hovorí kaderníčka a koloristka Rebekah Fiechtner z Turlocku v Kalifornii..

Ideálne vlasy pre tieto typy farieb sú svetlohnedé až blond vlasy. Pred nanesením pastelov musia byť vlasy vopred zosvetlené na bledo blond. Prirodzene svetlovlasé ženy túto farbu vyťahujú najlepšie. Tmavovlasé ženy môžu potrebovať viac ako jedno sedenie, aby získali dostatok svetla pre pastelové farby.

Najlepším spôsobom, ako zachovať a nezbaviť sa dúhovej farby vlasov, je vždy umývanie studenou vodou a bezsulfátový šampón. Pokiaľ je to možné, vyhnite sa umývaniu vlasov každý deň. Živé farby miznú rýchlejšie ako prírodné farby, preto Fiechtner odporúča štvor až šesťtýždňovú schôdzku so svojim stylistom, aby boli farby svieže..

Farebné dúhové vlasy morskej panny

Farebné dúhové vlasy morskej pannyInstagram @jessysilvahair

Ponorte sa hlboko pod vodu a vstaňte v dúhových farbách oceánu, alias vlasov morskej panny. Zlaďte ju s plážovými vlnami a budete sa mýliť s morskou pannou na súši!

Skrytá neónová dúha zospodu

Skrytá neónová dúha zospoduInstagram / @taylorrae_hair

“Tomuto vzhľadu hovorím Skrytá Dúha.” Je to jemná dúha farieb pod závojom žiarivých koralov, “hovorí kaderníčka Taylor Rae z Denveru, CO.

Raeova obľúbená vec na tejto farbe je, že môžete získať rôzne farebné kombinácie. “Noste ho dole a rovno, aby ste získali jemnejší živý vzhľad, alebo ho dajte do vrchného uzla, aby ste predviedli krásnu neónovú dúhovú farbu vlasov,” poznamenáva.

“Aby som vytvoril tento vzhľad, zosvetlil by som vlasy na úroveň 10 a potom vrchnú časť vlasov rozrezal hviezdicovým vzorom okolo tejto časti,” vysvetľuje Rae. “Spodné časti sú zvislé, začínajúc pred uchom a vytvárajú šesť sekcií.” Uistite sa, že farby budete mať oddelené, aby spolu neprekrývali. “

Živé dúhové podsvietenie

Živé dúhové podsvietenieInstagram @svlhair

Tieto dúhové podsvietenie vytvorila majsterka stylistka Sara Laroseová zo Southbridge, MA.

“Je to úžasný spôsob, ako môžu ženy zaviesť do svojho života živé farby bez veľkého nasadenia,” hovorí Larose. “Môžete ísť subtílne alebo odvážnejšie.” Ponechanie prirodzenej farby vlasov na vrchu pokrýva odrasty a blednutie, ku ktorým dochádza pri živých farbách. “

Existuje nekonečné množstvo možností, ktoré môže váš stylista vytvoriť zmiešaním rôznych farieb a prispôsobiť tak vzhľad práve vám. Najlepšie je, ak máte pri živých farbách prírodné vlasy alebo svetlú farbu. Aby sa dosiahli tieto typy farieb, musia byť vlasy najskôr zosvetlené na bledú blond.

Pekná dúha Ombre na dlhých vlasoch

Pekná dúha Ombre na dlhých vlasochInstagram @mandaharsche

Aké máte šťastie, že máte vo vlasoch všetky farby západu slnka? Koloristka Amanda odviedla úžasnú prácu pri vytváraní týchto dúhových ombre vlasov!

Opalescentné dúhové tóny

Opalescentné dúhové tónyInstagram / @rebelsandroguesparlour

“Báječné opalizujúce tóny zmiznú do chladnej platiny za jeden mesiac.” Tieňový koreň, ktorý som jej dal, jej umožní rast svojich prirodzených koreňov na ďalšie štyri mesiace, “vysvetľuje majiteľka salónu a kaderníčka Elizabeth Pederson z Britskej Kolumbie.

Pederson hovorí, že výrobky, ktoré slúžili na tento vzhľad, boli priesvitný zosvetľovač Kenra, chránič väzby Matrix. Kenra Guy Tang 7VM do tieňového koreňa a Pravana a Joico pastelové/živé tóny (levanduľa, neónová žltá, mäta, ruža, marhuľa, modrá).

Ak už máte vo vlasoch existujúcu farbu, považovali by ste tento proces za korekciu farby, než budete pokračovať v nanášaní pastelových tónov. Pokiaľ ide o pastelové tóny, v ideálnom prípade chcete mať na koži trochu olivového podtónu, inak bledosť v tonalite môže zmývať pleť človeka..

Dodáva: „Aby ste si zachovali takú farbu, chcete si zaistiť umývanie vlasov iba raz týždenne šampónom a kondicionérom na ochranu farby a studenou vodou. Udržujte všetky horúce nástroje pod 300 stupňov, inak môžete priame farbivo zoxidovať priamo z vlasov. “

Nádherné dúhové prednosti

Nádherné dúhové prednostiInstagram @meganniccollshair

Tlmené farby dúhy fungujú rovnako ako všetky ostatné farby vlasov. Túto hrdosť noste kdekoľvek!

About the author