32 myšlienok najdôležitejších vecí, ktoré musíte vidieť v porovnaní s najdôležitejšími informáciami

Čo sú slabé stránky? Pojem lowlights sa týka techniky farbenia vlasov, ktorá sa používa na dodanie rozmerov krátkym, stredným a dlhým vlasom. Aj keď sú opakom melíru, podobne ako melíry, vytvárajú hĺbku vo vlasoch samotných, iba nepriamo.

Lowlights sú tmavšie kúsky používané na kontrast voči zvýrazneným častiam vlasov, vytváranie nových tvarov pomocou blokovania farieb a vytváranie viacfarebných farieb. Vykonávajú sa pomocou fólií alebo balayage. Ak chcete zmeniť farbu vlasov a chcete to urobiť jemne a bez úplnej premeny vlasov, najlepšou voľbou sú slabé miesta..

Vytvorte jemný efekt slabého svetla pomocou odtieňov v jednej až dvoch úrovniach základnej farby. Vytvorte vysoko kontrastné slabé svetlo s odtieňmi, ktoré sú v rozmedzí troch až štyroch úrovní vašej základnej farby. Buďte kreatívni a vyskúšajte kombináciu týchto dvoch, aby ste dosiahli multi-tonálnu povrchovú úpravu.

Príliš veľa tepla môže spôsobiť, že váš vzhľad bude mosadzný. Naopak, príliš veľa chladu a riskujete, že budete vyzerať fádne a plocho. Porozprávajte sa so svojim stylistom o svojich cieľoch v oblasti farieb a posuňte svoj vzhľad na ďalšiu úroveň. Preskúmajte naše možnosti slabého osvetlenia, ktoré vám pomôžu zmeniť farbu vlasov zo sezóny na sezónu!

Rozhliadnite sa okolo seba a nechajte sa inšpirovať meniacimi sa tónmi farebnej palety jeseň/zima. Vyberte si svetelné efekty, ktoré najlepšie zodpovedajú vašej osobnosti, či už jemné alebo odvážne, a vytvorte nápady na farbu vlasov, ktoré sú jedinečne vaše.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené odtiene slabých miest.

Krásne slabé miesta

Krásne slabé miestaInstagram @hairbycassidymack

Kombinácia krásnych slabých miest, reverznej balayage a tieňového koreňa dodáva dokonalému rozmeru a dodáva textúre jemnejšie vlasy. Pridanie rozmeru môže vytvárať ilúziu plnších a štruktúrovanejších vlasov.

Odlesky na červených a blond vlasoch

Odlesky na červených a blond vlasochInstagram @floralfringe

Low -lights na červených a blond vlasoch musíte vyskúšať. Farba, ktorá vyzerá skvele na prirodzenej úrovni 7. Striedanie svetlých a slabých miest dáva rozmeru. To je možné vykonať jemne alebo chrumkavejšie pre rôzne efekty. Zvážte bezsulfátový, farebne bezpečný šampón, aby ste zaistili, že si červené zachovajú svoju živosť.

Karamelová blondínka s odleskami pre ženy nad 60 rokov

Karamelová blondínka s odleskami pre ženy nad 60 rokovInstagram @thestylists.he.art

Karamelová blondínka so slabými svetlami je vhodná pre ženy nad 60 rokov, ktoré túžia po pridaní hĺbky a jasu. Teplé blond odlesky zaostrené okolo tváre s tmavohnedými odleskami zospodu sú skvelou kombináciou farieb pre ženy po 60. Vlasy budú spárované s výstredným pixie strihom a budú pôsobiť mladistvo, plné kontrastu a rozmeru..

Roztomilé detské lowlights

Roztomilé detské lowlightsInstagram @locksbylaurenashleigh

Roztomilé detské svetlá vytvárajú prirodzenejšiu kombináciu farieb. Technika baby lowlights pozostáva z farbiva, ktoré je tmavšie ako základná farba a nanáša sa v jemnejších častiach. Výsledkom sú hlbšie tóny a poskytnutie väčšieho rozmeru vášmu celkovému vzhľadu.

Trendy Lowlights pre čierne vlasy

Trendy Lowlights pre čierne vlasyInstagram @hair_by_dray

Toto sú trendové melíry pre ženy, ktoré chcú, aby ich vlasy vyzerali inak, ale nechcú, aby mali vlasy blond. “Počas našej konzultácie hovoríme tam a späť o tom, ktorá farba by bola pre ňu najlepšia.” Prišli sme s touto tmavšou farbou, “vysvetľuje kaderníčka Andrea Rojas z Montebella v Kalifornii.

Rojas ďalej vysvetľuje: „Vyfarbil som jej celé vlasy na tmavohnedú a pár kúskov som použil na zvýraznenie, aby mala nejaký rozmer.“

Lowlights vs Highlights: Dimensional Brown and Blonde

Lowlights vs Highlights: Dimensional Brown and BlondeInstagram @caroliiine_k

Tento vzhľad je veľmi dimenzionálny a má rôzne kávovo hnedé a blond tóny ako slabé a svetlé body. Čo sú slabé miesta a hlavné body?

“Pretože slabé body sú tmavšie kúsky alebo časti vlasov a svetlé sú svetlejšie, vytvárajú dimenziu, ktorá môže textúre a farbe vlasov dodať toľko života,” vysvetľuje kaderníčka Caroline Kan zo San Jose, CA.

Kanova rada je používať profesionálne výrobky, aby farba nevybledla a nezmizla. “Tento vzhľad je skvelý pre ženu, ktorá má pevnú farbu a chce pridať rôzne tóny a rozmery,” poznamenáva.

Kan dodáva: „Tento vzhľad je tiež ideálny pre ženy, ktoré majú nízke nároky na údržbu a chcú niečo prirodzené, ale chcú tiež pridať farbu bez toho, aby sa museli vracať k retuši alebo k príliš častému tónu.“

Viacrozmerná lahodnosť

Viacrozmerné slabé miestaInstagram @beauty.byjaz

Prirodzené slabé miesta s tieňovým koreňom sú definíciou viacrozmernej lahodnosti. Bronde lowlights sú super nositeľné a môžu byť upravené na dlhé, krátke, kučeravé, rovné vlasy a na jemné alebo husté vlasy.!

Do Lowlights zodpovedajú akejkoľvek farbe vlasov: Sassy Pastel Pink

Do Lowlights zodpovedajú akejkoľvek farbe vlasov: Sassy Pastel PinkInstagram @sterosas1991

“Tento vzhľad by som opísal ako zábavnú a elegantnú pastelovo ružovú farbu s nedostatkom svetla.” Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je jeho rozmer hodný Instagramu, “hovorí kaderníčka Stephanie Romero z Dallasu, TX..

Pri zvažovaní pastelovej farby uistite sa, že rozumiete tomu, že živé farby sú polotrvalé, čo znamená, že vyblednú rýchlejšie ako bežná trvalá farba a čím svetlejšia je módna farba, tým kratšia farba vydrží..

“Vždy odporúčam svojim ženám odísť s tonizujúcim farebným šampónom,” dodáva Roero. “V prípade tohto klienta odišla s Viral Ccolorwash vo svetlo ružovej farbe.” To jej doma prefarbí vlasy, takže ružová môže vydržať dlhšie. “

Ružové vlasy sú veľmi zábavné. Rozhodne vám prináša pozitívnu pozornosť a je skvelým štartérom konverzácie!

Tieňový koreň do žiarivej červenej

Účes Shadow Root do žiarivej červenejInstagram @_tieladoeshair

Jedná sa o ostrý textúrovaný skladaný účes so slabými miestami a tieňovým koreňom do žiarivej červenej. Vytvorila ju licencovaná kaderníčka Tiela Mcafe z Floridy.

Rozhodne musíte mať silnú osobnosť a byť v pohode s vystupovaním v dave, keď nosíte tieto farebné vlasy.

“Musíte tiež zvážiť údržbu,” poznamenáva Mcafe. “Módne farby sú kvôli vyblednutiu samy osebe náročné na údržbu a vyžadujú obnovu každé štyri až päť týždňov.”

Farebne bezpečný a bezsulfátový šampón a kondicionér sú nutnosťou. Spoločnosť Mcafe odporúča používať Redken Color Extend Magnetics.

Hlavné body viacrozmerného pixie

Hlavné body viacrozmerného pixieInstagram @luisfernando_hair

Tento krásny viacrozmerný pixie má slabé miesta a je skvelý pre ženy, ktoré sa neboja krátkych vlasov. Vytvoril ho kaderník a odborník na farby Luis Fernando z Center Valley, PA.

“Pixie strihy sú pre ženy, ktoré hľadajú niečo, s čím sa dá ľahko pracovať a ktoré si nevyžaduje styling,” dodáva Fernando.

Čokoládovo hnedé odlesky

Čokoládovo hnedé odleskyInstagram @morehairbymichaela

Jedná sa o plnú hlavu krémových popolavých blond odleskov a tmavých čokoládovo hnedých odleskov. “Na vytvorenie kontrastu medzi farbami som použil skôr plátky farby než väzby.” To dodáva vlasom hĺbku a hrúbku a vytvára módny a výrazný vzhľad, “vysvetľuje majiteľka salónu a stylistka Michaela Foreman z Telfordu v Anglicku..

“Niekedy môžu tmavé a svetlé farby pôsobiť nerovnomerne, takže sa uistite, že sú vaše vrstvy dobre premiešané a prešité, aby ste sa vyhli škvrnám a škvrnám,” poznamenáva.

Foreman hovorí, že táto kombinácia slabých a svetlých odtieňov je skvelá pre všetky typy vlasov. “Majte na pamäti, že ak sú vaše vlasy na začiatku veľmi svetlé alebo veľmi pórovité, tmavšie plátky môžu rýchlo vyblednúť. Vždy používajte dobrý šampón bez parabénov a síranov, ktorý šetrí farby. “

Tento štýl môže vyžadovať žehličky a sérum na uhladenie vlasov do tvaru, ak máte prirodzene kučeravé vlasy, ale dá sa nosiť aj vo voľnej vlne. Tento look je ideálny pre ženy, ktoré si rady pletú účesy!

Lesklé slabé svetlá

Lesklé slabé svetláInstagram @jsalon100

Vyskúšajte lesklé odlesky a dajte plochým vlasom viacrozmerné tóny, vďaka ktorým budú vaše vlasy pôsobiť plnšie. Kontrastné odlesky voči vašej prirodzenej farbe dodávajú vlasom väčšiu hĺbku a lesk a predstavujú veľmi efektívny spôsob farbenia vlasov, pretože odrasty sú vždy tak jemné. Dokonca aj pridanie niekoľkých perfektne umiestnených slabých miest zvýrazní vašu prirodzenú farbu.

Zábava & Flirty Lowlights

Zábava & amp; Flirty LowlightsInstagram @styleby_jeny

Tento vzhľad by som opísal ako zábavný a koketný. “Milujem robiť slabé svetlá, balayage a melíry, pretože vyzerajú tak jemne a prirodzene,” hovorí stylistka Jeneta Nesimi z Bufordu, GA..

“Pokiaľ ide o farbu, tmavá základňa so slabými svetlami oproti svetlým vám poskytne dlhovekosť s vašou farbou,” poznamenáva. “Nevidíte žiadne odrasty a ženám, ktoré sú na strane s nízkymi nárokmi na údržbu, môžete so svojou farbou vydržať 12 až 14 týždňov.”

Chaotické slabé miesta

Messy Lowlights účesInstagram @hairbyvieve

Tento chaotický štýl lowlights vytvoril kozmetička Genevieve Huggins z Warrenu, AR. Som vďačná za populárny „chaotický“ vzhľad, ktorý si teraz všetci tak obľúbime, ”hovorí.

“Tieto krásne slabé miesta udržia farbu v trende a nevykazujú nový rast tak rýchlo,” dodáva Huggins.

Rozmerná jesenná farba s nízkymi svetlami

Rozmerná jesenná farba s nízkymi svetlamiInstagram @haleyraihair

Tieto slabé miesta sú perfektnou rozmerovou jesennou farbou. “ Mojou najobľúbenejšou vecou je jemnosť slabých miest, ktoré zvýrazňujú svetlé body a vytvárajú krásne zmiešaný kontrast svetlejších a tmavších tónov bez toho, aby boli silné, “vysvetľuje vlasová výtvarníčka Haley Cox z Colorado Springs, CO.

Cox odporúča používať profesionálny šampón a kondicionér bezpečný pre farby, aby bola zachovaná dlhá životnosť farby.

“Tento vzhľad je mimoriadne univerzálny pre takmer akýkoľvek životný štýl a typ vlasov,” dodáva. “Odporúčam pridať slabé svetlo (ktoré sa môže pohybovať v rôznych odtieňoch, aby sa zvýraznili všetky vlasy/tóny pleti), aby sa prispôsobil niekomu, kto hľadá zmenu, ktorá zvýši rozmer a hĺbku vlasov.”

Blond Balayage s Lowlights

Blond Balayage s účesom LowlightsInstagram @hairby_tiana

Túto farbu vlasov s melírmi vytvorila kaderníčka Tiana Venegas zo San Rafaelu v Kalifornii.

“Je to blond balayage s použitím slabých svetiel, ktoré umožňujú zvýrazneniu vyskočiť a vytvoriť vo vlasoch rozmer, hĺbku a pohyb,” vysvetľuje. “Tento vzhľad je všestranný a skvelý pre ženy, ktoré hľadajú nový vzhľad a prirodzene rastú.”

“Vždy dokončím štýl ľahkým vlasovým olejom a ľahkým dokončovacím sprejom, ktorý stále dáva pohyb.” Tiež hovorím ženám, aby investovali do dobrého šampónu a kondicionéru, aby vlasy vyzerali, ako keby práve vyšli zo salónu, “poznamenáva Venegas..

Venegas odporúča ženám, ktoré chcú zmeniť svoje pravidelné melírované vlasy, tieto balayage farby vlasov.

Hlavné body pre jemné zmeny

Hlavné body pre jemné zmenyInstagram @mishairhunter

“Popísala by som túto špinavú blond farbu s melírovanými vlasmi ako veľmi jemnú zmenu pre extrémne blond ženu,” hovorí študentka kozmetológie Michelle Smith z Florencie, SC..

Na vytvorenie tohto vzhľadu by Smith zvyčajne odporučila použiť demi-permanentnú farbu „, aby ju bolo možné ľahko zdvihnúť z vlasov v prípade, že sa váš klient chce vrátiť k celkovému blond vzhľadu. Tiež demi-permanentná farba je zvyčajne možnosťou, ktorá nepoškodí vlasy! “

Na údržbu budete potrebovať šampón a kondicionér na ošetrovanie farieb salónu. Blondínky na vysokej úrovni majú tendenciu rýchlo strácať svetlo, takže nevyhadzujte peniaze tým, že na ochranu svojich investícií nepoužívate produkt!

Smith tiež verí, že by to mohla byť dobrá voľba pre blond ženu, ktorá môže v niektorých oblastiach chudnúť. “Vďaka dimenzii môžu vlasy pôsobiť plnšie a pokiaľ nie sú prirodzene blond, táto služba môže dať ich vlasom prestávku od drsnosti zosvetľovača alebo trvalej farby na vysokej úrovni,” dodáva.

Zvýrazňuje Balayage a Shadow Root

Zvýrazňuje Balayage a Shadow RootInstagram @aliciawhitehair

Tieto slabé miesta sú pre blondínku jednoduchým spôsobom, ako si na jeseň zmeniť vlasy. “Balajáž a tieňový koreň dobre spolupracujú, aby poskytli jemný prechod medzi tmavším koreňom a jej blond končekmi, a to všetko pri zachovaní rozmeru vo vlasoch.” Je to oveľa jemnejšie ako typický efekt ombré alebo tradičné zvýraznenie/slabé osvetlenie, “vysvetľuje farbiarka a majiteľka salónu Alicia Hunterová z Halifaxu, NS.

Hunter vždy odporúča používať Redken Ph Bonder počas procesu zosvetľovania, aby bola zachovaná integrita ich vlasov a boli zdravé a lesklé. “Tiež odporúčam, aby každý týždeň sledovali domácu liečbu Ph Bonderom.” Tiež milujem šampón a kondicionér Redken bez síranov, Color Extend Magnetics, aby som chránil ich farbu medzi návštevami, “dodáva.

Táto farba môže byť skvelá pre ženy s jemnými vlasmi, ktoré dodajú väčší rozmer. Dá sa tiež prispôsobiť v závislosti od tónu pleti a prirodzenej farby vlasov.

Strieborné podtóny ako slabé miesta

Strieborné podtóny ako slabé miestaInstagram / @hairbykristimurdoch

Nikto by si nemyslel, že platinové a strieborné odlesky môžu vyzerať tak úchvatne, ale ak sú vykonané správne, môžu miestnosti úplne dominovať. Svetlé body tu pridávajú nielen bohaté farebné kombinácie, ale aj pohyb, ktorý nemožno dosiahnuť inými odtieňmi.

Kombinácia blond a striebornej farby vytvára takmer ombre efekt, ale pozor, dámy, ktoré hojdajú toto štýlové striebro, vyžadujú určitú údržbu, inak budú len matné a budete vyzerať staršie, ako ste..

Nádherné svetlá pre sivé vlasy

Nádherné svetlá pre sivé vlasyInstagram @hairbyashleycarraway

Vyberte sa, aby ste vzbúrili tieto búrlivé zámky nádhernými striebornými akcentmi a slabými miestami. Doprajte svojim sivým vlasom hebké, splývavé kučery a niekoľko okrajov lemujúcich tvár, ktoré pomôžu dotvoriť mladistvú auru.

Lowlights pre biele vlasy

Lowlights pre biele vlasyInstagram @friseurthesing

Nízke osvetlenie a hĺbka diamantových blonďavých kučier nie sú zlý nápad. V skutočnosti je to jedna zložka, ktorá má taký krásny efekt. Dosiahnite tento vzhľad tým, že pôjdete k ideálnym svetlám pre svoje biele vlasy. Viac vĺn na vašej stredne dlhej hrive určite prinesie elegantný objem.

Prirodzené tmavohnedé slabé osvetlenie

Prirodzené tmavohnedé zosvetlenieInstagram @harsveisen

Menej známe, ale rovnako dobré, slabé svetlá slúžia brunetovým zámkom na hĺbku a rozmer. Spárované s jemnými kučerami a vrstveným strihom, mocha lowlights môže rozhodne zvýrazniť vašu zdanlivo krásnu farbu očí a rozžiariť vašu pleť..

Hnedé vlasy s blond melírmi a melírmi

Hnedé vlasy s blond melírmi a melírmiInstagram @savann_uhhh

Tieto svetlohnedé vlasy s blond melírmi a melírmi musíte vyskúšať! V tomto tieni sú nádherné vlny, ktoré zvyšujú objem a lesk dlhej hrivy.

Čokoládová meď s odleskami

Čokoládová meď s odleskamiInstagram @hairxbyxchristine

Vďaka slabým miestam je tu nádherný odtieň čokoládovej medi pre vaše tenké vlasy. Balajáž má nádherný efekt tavenia farieb, ktorý na vlnách vyzerá lichotivo. Je to štýl, ktorý je perfektný, ak sú vaše zámky niekoľko centimetrov za ramenami.

Odlesky na krátkych vlasoch

Odlesky na krátkych vlasochInstagram @sagebrush_hair

Hľadáte nový spôsob, ako dodať svojim vlasom po krk vysnenú premenu, akú si zaslúžia? Skúste tieto detské melíry a melíry na krátkych vlasoch, prečo nie! Hĺbka a jemné rozmery sú viditeľné, vďaka čomu môžu mať vaše jemné zámky štruktúrovaný okraj.

Najdôležitejšie body a prednosti pre čierne vlasy

Hlavné a slabé miesta pre čierne vlasyInstagram @emmalou.cosmetology

Soľ a korenie, druh dimenzie, vám určite vyrazí dych! Tieto odlesky a odlesky pre čierne vlasy sú šikovným dotykom, ktorý prirodzene splynie s vašou sivou. Zosilnite svoju mladistvú auru tým, že upravíte svoje stredne dlhé kučery objemnými vlnami.

Hlavné a slabé stránky pre blondínky

Hlavné a slabé stránky pre blondínkyInstagram @hiuksiabynoora

Perfektné odlesky a odlesky pre blondínky vytvárajú jemný a uvoľnenejší povrch. Doprajte svojim zámkom pohyb tým, že upravíte plážové vlny vo svojom strednom strihu.

Tmavohnedé vlasy s melírom

Tmavohnedé vlasy s melíromInstagram @_hayshair_

Tieto tmavohnedé vlasy s melírmi kričia do hĺbky a rozmeru! Je to druh trendu, ktorý robí zázraky s jemnými vlnami pridanými k vašim dlhým vlasom.

Burgundsko Lowlights pre staršie ženy

Burgundsko lowlights pre staršie ženyInstagram @chrismaddox_hair

Vínové odlesky pre staršie ženy prinášajú citeľnú zmenu bez prílišnej údržby. Tento výtvor vytvoril Chris Maddox z Greenville, SC.

Dosiahnite odtieň studenou červenou demipermanentnou farbou. Stylista Maddox na to použil techniku ​​maľovania voľnou rukou. “Odstraňuje akékoľvek ohraničenie, keď rastie, a zmierňuje tonálne rozdiely,” hovorí Maddox.

Hlavné body pre Jahodovú žiaru

Hlavné body pre Jahodovú žiaruInstagram @itskarolaruiz

Dimenzionálna blondínka nemusí byť vždy taká jasná. Skombinujte svetlá a svetlá, aby ste dosiahli jahodovú žiaru, ako je táto. Vrstvy na vašej dlhej hrive vytvoria mierny objem pre oveľa detailnejšie konce vlasov.

Vytvorila ju kaderníčka Karola Ruiz z Isabely, PR.

“Milujem tento účes, pretože vytvára perfektný rozmer, kontrast a svetlo, takže vlasy vyzerajú perfektne v teplých tónoch,” hovorí Ruiz. “Najlepšie na tom je, ako môžeme vytvoriť rôzne veľkosti melírov a svetiel, aby sme vytvorili takmer akýkoľvek účes.” Milujem striedanie rôznych odtieňov, ktoré sa veľmi dobre hodí takmer ku každému tónu pleti a osobnosti. “

Keďže nie ste úplne blondínka ani úplne tmavá, od oboch si nechávate trochu, aby ste sa vymanili z monotónnosti. Je ideálny pre ženy, ktoré nemajú veľa času navštevovať kozmetický salón s frekvenciou.

Lowlights pre hnedé vlasy

Lowlights pre hnedé vlasyInstagram @stylistaddiemae

Po rozjasnení vašich tmavých pramienkov dodajú svetlá pre hnedé vlasy rozmer. Upravte si svoju dlhú hrivu s jemnými vlnami, ktoré dopĺňajú prirodzený nádych vlasovej módy.

Túto zmiešanú blond foilyage vytvorila kaderníčka Adeline Van de Venter z Grand Rapids, MI. “Moja obľúbená vec je kontrast a to, ako sa tak pekne mieša,” poznamenáva.

Van de Venter hovorí, že pre osvieženie vzhľadu musíte prísť každých 8 až 10 týždňov pre toner. “Foilyage je mojou obľúbenou farbou pre každú ženu, ktorá má uponáhľaný životný štýl a je pre ňu ťažké prísť každých 6 týždňov na opravu fólie.”

Blond vlasy s melírmi

Blond vlasy s melírmiInstagram @hairbykir_

Blond vlasy s melírom umožňujú zachovať rozmer, ktorý umožňuje lepšie udržanie rastu. Lowlights sú ideálne na rozbitie blokových farieb pre prirodzenejší vzhľad.

About the author