33 zaujímavostí z Peekaboo pre zábavu, náročné ženy (nápady na fotografiu)

Peekaboo melíry sú farebné zámky skryté pod hornou vrstvou vlasov. Keď máte vlasy dole, tieto melírované vlasy zvyčajne nie je možné vidieť, obzvlášť vtedy, keď vlasy nemajú žiadny pohyb. S vlasmi z peekaboo je táto melírovacia technika ideálna pre ženy, ktoré sú profesionálne, ale chcú byť odvážne.

Pravidlá tradičného farbenia vlasov sa v posledných rokoch lámu. Vidíme oveľa kreatívnejšie interpretácie, od jasných a živých odtieňov po jemné pastelové farby, od farbených koncov po najnovší farebný trend..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografické nápady na tohtoročné peekaboo melíry!

Vrstvené vlasy s blond melírom a melírom v modrom peekaboo

Vrstvené vlasy s blond melírom a melírom v modrom peekabooInstagram @ejacq_hair

Stredne dlhý strih s vrstvami blond melíru a niekoľkými prameňmi pop-in modrých peekaboo melírov, ako je tento, treba vyskúšať! Že náznaky modrej pôsobia lepšie na vlasy s prirodzeným svetlom.

Burgundsko Peekaboo Highlights

Burgundské peekaboo melíryInstagram @manemadebyzen

Skúste bordové odtiene peekaboo, ak chcete zmeniť svoje súčasné brunetové vlasy. Vínová farba dodá vašim vlasom okamžitý lesk a rozmer! Pridajte nejaký lesklý sprej, ktorý zanechá luxusný efekt.

Orange Peekaboo Highlights

Oranžové peekaboo melíryInstagram @khay_farmer

Skúste oranžovú farbu pod melírom s platinovými vlasmi, aby ste urobili silný dojem. Táto farba je ideálna na leto a necháte ľudí posadnutých vašimi oranžovými tónmi! Oranžové odlesky vyskočia proti blondínke. Dokončite svoje vlasy pridaním niekoľkých vĺn, aby ste predviedli tento odtieň.

Peacock Peekaboo Hair

Peacock peekaboo vlasyInstagram @steph.p.vlasy

Peacock peekaboo vlasy sú tak všestranné! Táto farba je roztavená k dokonalosti s purpurovými, fialovými a modrými tónmi. Vlasy si môžete upraviť na rovné alebo pridať niekoľko vĺn, aby nimi prekukli jasné tóny. Rozhodnúť sa pre tento odtieň v polovičnom až polovičnom štýle je skvelá možnosť vyskúšať.

Hlavné prvky žltého peekaboo

Žlté odlesky peekabooInstagram @hairby_laine

Žlté odlesky peekaboo sa dajú tak ľahko predviesť vpredu alebo zastrčiť. Ideálne pre každého, kto má rád malú svetlicu, ale nemôže sa jej úplne oddať. Je to ako tajomstvo, nad ktorým máte úplnú kontrolu. Môžete to predviesť kučerami alebo vrkočom. Aby ste to zvýraznili, budete si musieť vlasy odfarbiť, ak sú prirodzene tmavé alebo na úrovni 8+, aby žltý pop popraskal ešte viac..

Hlavné body zlatého peekaboo

Zlaté peekaboo odleskyInstagram @elizabethclairesalon

Zlaté odtiene peekaboo sú skvelé pre ženy, ktoré chcú mať farbu bez prílišnej údržby. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o nejaké hrubé, zlaté pruhy pod prirodzeným odtieňom vlasov.

Peekaboo vlasy inšpirované morskou pannou

Peekaboo vlasy inšpirované morskou pannouInstagram @betsystyles

Peekaboo vlasy inšpirované morskou pannou sú skvelé pre ženy, ktoré chcú len náznak dúhových vlasov. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o nejaké podsvietenie, v ktorom sú tóny dúhových šperkov.

Pink and Blue Peekaboo Highlights

Ružové a modré odtiene peekabooInstagram @beauty.by.mariah.g

Ružové a modré odtiene peekaboo sú takou jasnou letnou atmosférou! Ak chcete, aby farba vydržala dlhšie, skúste ju opláchnuť studenou vodou.

Hlavné prvky dúhového peekaboo

Najdôležitejšie dúhové peekabooInstagram @steph.p.vlasy

Dúhové peekaboo melíry ukazujú kreatívny prístup k hre so živými odtieňmi a predvádzajú vašu jedinečnú stránku osobnosti. Skryjú sa, keď sú vlasy spustené, a ukážu sa, ak sú natočené alebo oblečené na drdole alebo chvoste.

Špecialistka na farby Stephanie Powell na dosiahnutie tohto vzhľadu použila techniku ​​zvýraznenia AirTouch. “Vytvára úplne jasnú blondínku, ktorá sa mieša s prirodzenými koreňmi,” hovorí.

Teraz pre dúhové peekaboo? Farbiar so sídlom v Utahu hovorí: „Z okcipitálnej kosti som zobral zvislé rezy a zafarbil ich semipermanentným farbivom.“

Blond peekaboo melír na hnedých vlasoch

Blond peekaboo melír na hnedých vlasochInstagram @hairbymegan87

Jedná sa o blond peekaboo melír na hnedých vlasoch. “V tejto sezóne milujem blonďavé peek-a-boos, pretože sú jemným spôsobom, ako dosiahnuť ten slnkom pobozkaný vzhľad, po ktorom všetci túžia,” hovorí tvorkyňa štýlu Megan Anthony z Cochrane, AB..

Dodáva: „Tento vzhľad napodobňuje rozmerovú farbu stále obľúbenejšej balayage bez vysokého cenového bodu, vďaka čomu je skvelou voľbou pre dámy s obmedzeným rozpočtom. Rozstrihla som niekoľko dlhých vrstiev a upravila som ich ležérnym zvlnením, ktoré sa počas celého dňa uvoľní. “

Anthony odporúča blond peekaboo vlasy každému, kto chce dodať svojmu vzhľadu jemný rozmer a hravosť. Vzhľadom na skrytý koreň (odtiaľ názov peek-a-boo) je to služba s extrémne nízkymi nárokmi na údržbu pre tie dámy, ktoré salón pravidelne nenavštevujú.

Hrubý meď Peekaboo Highlights

Chunky Meed Peekaboo HighlightsInstagram @cassandra_joy_06

Farba je fialovo červená so zmesou medených peekaboov, ktoré sú robustnými odleskami. Vytvorila kaderníčka Cassandra Jimenez z Kalifornie a hovorí: „Milujem odvahu, ktorú majú medené peekaboos voči sýto karamelovo červenej farbe vlasov.“

Jimenezovou hlavnou radou je byť pripravený na údržbu takýchto červených peekaboo vlasov. Červené a medi rýchlo miznú, takže aby bol tento vzhľad odvážny a krásny, je potrebná správna domáca starostlivosť a údržba salónu. Použitie profesionálneho farebne bezpečného šampónu a kondicionéru pomôže predĺžiť žiarivosť tónu.

Pokračuje: „Skvelým tipom, ako udržať a posilniť odvážne medené tóny medzi návštevami salónu, je použiť medený šampón. Návštevy salónu by mali byť každé 4-6 týždňov. “

Prirodzená čierna farba vlasov so šedými odleskami Peekaboo

Prirodzená čierna farba vlasov so šedými odleskami PeekabooInstagram @get_nesty

Tieto čierne vlasy so šedými odleskami peekaboo vytvorila kaderníčka Rachel Reyna z Minnesoty.

Tento vzhľad je skutočne príťažlivý pre mnoho rôznych žien a rôznych typov vlasov. Je pomerne ľahké vytvoriť štýl. Reyna uvádza: „Natočili sme ho do 1,25 palcovej kulmy a pomocou vlasov spálne Kevina Murphyho dodali textúre pocit druhých vlasov. Je to spôsob, ako vylepšiť svoju prirodzenú krásu a byť zábavný a nadaný, bez toho, aby ste vyzerali, že sa príliš snažíte. “

To najdôležitejšie z orchidey Peekaboo

To najdôležitejšie z orchidey PeekabooInstagram @kaitlynthehairfairy

Jedná sa o tmavo bohatú čokoládovo hnedú farbu s výrazným popovým odleskom farebnej orchidey a peekaboo zospodu. Toto je jeden z nápadov na vlasy stylistky Kaitlyn Bretnitz z Ohia. “Tieto farby sú perfektné na vyblednutie, ako aj na začatie tmavších a živších farieb, a tak nechajú čas vyblednúť do pastelových odtieňov a dodajú vám úplne nový vzhľad,” zdôrazňuje..

Bretnitzova rada pri túžbe po peekabooch farby je vždy si uvedomiť, že je to zmena aj pre vašu sprchu. Vysvetľuje: „Farba vody je nevyhnutnosťou! Je to tiež perfektný úvod k tomu, aby ste mali vo vlasoch živý odtieň. Podkladová vrstva živých farieb, ktorá umožňuje, aby bola táto farba viditeľná, iba ak chce, aby bola viditeľná. “

Pastelové levandulové peekaboo zvýrazňuje voľný kučeravý štýl

Pastelové levandulové peekaboo zvýrazňuje voľný kučeravý štýlInstagram @kellisiessbeauty

Pridanie pastelových levanduľových peekaboo melírov na blond vlasy je úžasný spôsob, ako vyskúšať funky farby bez prílišného nasadenia! To je taký ohromujúci nápad s kučeravými vlasmi od licencovanej kozmetičky Kelli Siess z Hatboro, PA.

Siess spomína: „Je to perfektné pre ženy, ktoré si nikdy predtým nefarbili vlasy a sú trochu nervózne. Tieto pastelové peekaboo melíry sú skvelou voľbou pre dievča, ktoré sa chce odlíšiť od ostatných a nechať svoje vlasy pútať pozornosť! “

Pokiaľ ide o peekaboo zdôrazňuje kučeravé účesy, Siess odporúča objemné kučery a vlny, aby predviedla skryté odlesky.

“Moja rada pre ženu, ktorá chce získať tento vzhľad a ktorá ich nikdy predtým nedostala, by bola urobiť to!” Tieto prednosti sú také roztomilé a nie sú ani celoživotným záväzkom, “zdôrazňuje Siess. Každý to môže vyskúšať, pretože vie, že funky farba zmizne len za pár týždňov.

Slivkové vlasy z peekaboo

Slivkové peekaboo vlasyInstagram @istyle_4_life

Táto peekaboo farba vlasov je iný pohľad na obvyklú balayage. Vytvorila ju stylistka Mallorie Hanchar z Indiany. “Moja obľúbená vec na tejto farbe je pop z mahagónového a slivkového akcentu.” Je to skvelý jesenný look pre tých, ktorí chcú zmeniť svoje blond vlasy bez toho, aby ju museli úplne odstrániť, “uvádza Hanchar..

Hanchar odporúča na údržbu používať skvelý šampón a kondicionér zachovávajúci farby. “Odporúčam šampón a kondicionér Keune Care Tinta, aby sa zabránilo vyblednutiu po umytí.” Je to krásna farba pre ženy s olivovým alebo teplejším odtieňom pokožky, “radí Hanchar.

Purple Peekaboo Highlights

Purple Peekaboo HighlightsInstagram @mrsmoore4466

Tieto fialové peekaboo vlasy po plecia vytvoril kaderník Shannon Moore. “Takéto purpurové odlesky z peekaboo sú ideálne pre ženy s tmavšími odtieňmi vlasov, ktoré chcú niečo trochu iné, ako vaše bežné melírovanie,” poznamenáva.

Stylista z Arkansasu hovorí, že je veľmi univerzálny. Pokračuje: „Chvíľu je to jasné a zábavné, ale čím viac šampónu použijete, tým viac farba vybledne do svetlejších a pastelových odtieňov, potom sa nakoniec stratí späť na blond balayage, ktorú som použil na vytvorenie tohto bezproblémového vzhľadu. Napriek tomu, že farba zmizne, vaše vlasy stále vyzerajú úžasne! “

Moore navrhuje, aby bola aplikácia balayage verzus tupý kus. To bude rásť lepšie, pretože je to jemnejší vzhľad. Ďalej musíte použiť šampón a kondicionér, ktorý podporuje farbu vašich vlasov. “Vždy svojim dievčatám predpisujem šampón a kondicionér Pravana Vivids, pretože zaisťujú dlhú životnosť farby.” Tepelná ochrana je tiež nevyhnutnosťou. Používam výrobky Sexy Hair, “dodáva.

Tento vzhľad môžete vytvoriť pomocou množstva rôznych farebných možností. Použitá farebná línia má pokyny, ku ktorým je potrebné vlasy pred aplikáciou zdvihnúť. Ako už bolo povedané, majte na pamäti celistvosť svojich vlasov. Ak sú vaše vlasy už poškodené alebo super pórovité, je pravdepodobne lepšie, než si peekaboos doprajete niekoľko ošetrení.

Skryté modrozelené peekaboo melíry na krátkych vlasoch

Skryté modrozelené peekaboo melíry na krátkych vlasochInstagram @sandrad_hair

Tento vzhľad ponúka melírované peekaboo melíry na blond, krátkych vlasoch a kanadská tvorkyňa štýlu Sandra Djokic to opisuje ako súčasnú klasiku..

“Farba a jej umiestnenie je posledným krokom k súdržnosti, aby boli tieto peekaboo melíry + krátke vlasy vhodné,” hovorí Djokic. „Výber farby by mal zodpovedať vášmu životnému štýlu. Umiestnenie farby by malo tiež dopĺňať tvar vašej tváre a malo by pomôcť zvýrazniť časť vlasov. “

Fialová & Pink Peekaboo Highlights

Fialová & amp; Pink Peekaboo HighlightsInstagram @hairbykristieg

Tento štýl peekaboo je ostrý, moderný a jedinečný, ale v prípade potreby jemný a profesionálny. Vytvoril ho stylista Kris Geerts z Palatine, IL.

Geerts hovorí: „Moja najobľúbenejšia vec na týchto odvážnych ružových a purpurových vrcholoch peekaboo je, že s každým účesom môžete transformovať farbu na niečo úplne iné. Curling zvýrazňuje farbu a zapletanie ho robí popovým. Keď hľadáte rýchle zakrytie, nosenie rovno spôsobí podmanenie farby. “

Ak chcete zmeniť svoj vzhľad bez veľkej údržby, je to štýl, ktorý odporúča Geerts. Po opustení salónu prakticky neexistujú žiadne ďalšie kroky, ktoré by ste museli urobiť, aby ste maximalizovali svoje investície do tejto farby vlasov. Údržba je jednoduchá a jednoduchá (iba každých pár mesiacov) a bude vždy v trende.

Bez ohľadu na to, aký máte typ alebo dĺžku vlasov, zmes farieb v tomto trende môže byť dokonalým dotykom, ktorý sa hodí k akejkoľvek osobnosti a životnému štýlu!

Teal and Magenta Peekaboo Highlights

Teal and Magenta Peekaboo HighlightsInstagram @hairbyrachelmae

Jedná sa o peekaboo balayage od Rachel Menchken, stylistky z Eastonu, PA. “Milujem, že to môže byť jemný vzhľad, keď sú vlasy opotrebované, ale tiež to prináša niekoľko jemných a purpurových farieb vlasov!” Tiež mám rada, keď sa farby po niekoľkých umytiach zmiešajú dokopy. Skutočne to pridáva na vzhľade „ropnej škvrny“, “poznamenáva.

Odlesky Peekaboo na hnedých vlasoch sú skvelé pre každého, kto sa nechce oddať celej hlave fantastických farieb. Sú skryté v hornej vrstve vlasov a odhalia sa, keď sú vlasy zdvihnuté.

Napriek tomu, že značka použitých fantasy farieb dlho vydrží, tieto farby si rozhodne vyžadujú vysokú údržbu. Menchken uvádza: „Používanie dobrého bezsulfátového šampónu a obmedzenie umývania vlasov iba dvakrát týždenne môže pomôcť farbám vydržať dlhšie.“

Tmavočervené odlesky Peekaboo na tmavých vlasoch

Tmavočervené odlesky Peekaboo na tmavých vlasochInstagram @bbhairartist

Odlesky Peekaboo na tmavých vlasoch sú jemným, ale zábavným spôsobom, ako dosiahnuť mimoriadnu farbu, ale napriek tomu si môžete udržať farbu, akú ste vždy mali. Stačí sa pozrieť na túto tmavočervenú farbu vlasov, ktorú vyrobila vlasová výtvarníčka Brenna Bartholf z Floridy.

“Moja obľúbená vec je, ako môžete brunetke dodať rozmer, ako je tu znázornené, alebo môžete pridať pastelovo ružové odlesky v žiarivej blond farbe pre zábavný a svieži vzhľad.” Je to veľmi univerzálna farebná technika a možnosti výberu farieb sú nekonečné, “vysvetľuje Bartholf.

Táto farba je veľmi zvládnuteľný a nevyžaduje údržbu, pretože kúsky peekaboo sú skryté vo vlasoch. Peekaboo melíry sa dajú skutočne urobiť na akejkoľvek farbe vlasov, dĺžke alebo tvare tváre.

Strieborné prvky Peekaboo na blond zámkach

Strieborné prvky Peekaboo na blond zámkachInstagram @missmanehairjd

Tento účes mesačný kameň strieborný peek-a-boo bol vytvorený umiestnením nakrájaných fólií pod korunu pomocou Joico Color Intensity vo farbe Moonstone. Umiestnenie fólií vyzerá, akoby farba „vykukovala“ von. Jen Dubois z Auburn, ME je stylistka za sekciami pre peekaboo melíry.

“Moja obľúbená časť tohto melíru z peekaboo + blond vlasového štýlu je, ako je to jedinečný spôsob, ako predviesť popovú farbu bez toho, aby ste museli použiť celoplošnú farbu,” opisuje Dubois..

Táto farebná technika je skvelá, pretože sa dá prispôsobiť každej žene. Odlesky Moonstone peek-a-boo vyzerajú skvele so svetlými alebo tmavými vlasmi.

Dark Purple Peekaboo Highlights na stredne hnedých vlasoch

Dark Purple Peekaboo Highlights na stredne hnedých vlasochInstagram @colourbyswan

Tieto melírované peekaboo na stredne hnedých vlasoch vytvorila stylistka Catherine Swanson z Kanady.

“Je to tak univerzálne a je to skvelý spôsob, ako si ženy môžu vyskúšať módne odtiene alebo si užiť zábavnú farbu, ktorú vždy chceli, bez toho, aby sa cítili prehnane.” Je to skvelý spôsob, ako vylepšiť naše najlepšie vlastnosti a zmenšiť niektoré z vecí, ktoré by sme chceli skryť, “poznamenáva Swanson.

Umiestnenie týchto svetiel sa môže líšiť u každej ženy, ale spravidla niekoľko plátkov vo vnútri vlasov vytvorí perfektný vzhľad.!

Svetlé ružové vlasy odlesky pod svetlo hnedými vlasmi

Svetlé ružové vlasy odlesky pod svetlo hnedými vlasmiInstagram @ashley_von_creations

Peek-a-boo na svetlohnedých vlasoch vytvorila stylistka a koloristka Ashley Mulldorfer z Kalifornie. „Mojou najobľúbenejšou vecou na tejto farbe je jej univerzálnosť. V závislosti od toho, ako ho štylizujete, sa zobrazí viac alebo menej zábavných farieb, “vysvetľuje Mulldorfer.

Ak chcete zábavnú farbu, ale zároveň ju musíte vedieť skryť, keď ste v práci, je táto farba na vlasy skvelou voľbou. Módne farby sú stále obľúbenejšie a panely s prezeraním a-boo sú pre dámy skvelým spôsobom, ako otestovať vody.

„Keď sa ma žena pýta na ružové peekaboo melíry, vždy sa ma pýtajú tri otázky:

1. Umožňuje vám vaša práca mať vo vlasoch módne farby?

2. Ako často si umývate vlasy?

3. Dokážete sa udržať v starostlivosti o vlasy?

Vždy sa pýtam, či sú v jej práci povolené módne farby, pretože nemá zmysel dávať čas a peniaze do kaderníckej služby, ktorá sa musí obrátiť, “hovorí Mulldorfer.

Majte na pamäti, že módne farby netrvajú dlho a je potrebné ich robiť každé štyri až osem týždňov, aby vyzerali živé.

Svetlo červené odtiene Peekaboo na svetlých blond vlasoch

Svetlo červené odtiene Peekaboo na svetlých blond vlasochInstagram @maschair

Rozkývanie týchto svetlo červených peekaboo melírov na dlhých vlasoch je jednoduchý spôsob, ako zvýšiť každodenný vzhľad. Do spodnej časti môžete jednoducho pridať pop -up farbu, aby ste vytvorili rozmer a priemernej farbe dodali trochu zábavy!

Pre tento konkrétny vzhľad, tvorkyňa štýlu Emma Markwardt z Pewaukee, WI navrhuje túto farbu pre dámy, ktoré nudia ich priemerné blond melíry. “Odporúčam použiť semi-permanentnú farbu, aby mizla rýchlejšie ako trvalá farba (životnosť asi jeden až dva mesiace).” Nie je potrebné plne sa dlhodobo venovať farbám, “vysvetľuje Markwardt.

Dodáva: „Rozhodne odporúčam použiť šampón a kondicionér v salóne, aby farba vydržala a zostala svieža. Odporúčam tento vzhľad každému dievčaťu, ktoré hľadá trochu zábavy vo vlasoch, ale bez viazanosti trvalej farby vlasov. Táto farba sa dá ľahko skryť v čase, keď sa cítite krotký, a dá sa ľahko predviesť, keď chcete rozkúsať zábavnú farbu! “

Čierne vlasy so sivými odleskami Peekaboo

Čierne vlasy so sivými odleskami PeekabooInstagram @stylesbyericab

Tieto peekaboo melíry na prirodzene tmavých vlasoch majú nízku údržbu. “Nemusíte sa ich dotýkať zakaždým, keď prídete, aby ste si urobili vlasy, pretože korene sú skryté. Potom si môžete vybrať akúkoľvek farbu, ktorú chcete predviesť, “uvádza kanadská tvorkyňa štýlu Erica Blair.

Dodáva: „Pre tento vzhľad sme vybrali sivú. Najlepšie na šedej je, že sa môžete buď rozhodnúť, že ich budete udržiavať, alebo ich necháte zmiznúť. Zmizne na peknú popolavú blondínku, čo je tiež ďalší nádherný pohľad. “

Blair miluje tento úžasný rad farebných kondicionérov s názvom Fabuloso. Hovorí: „Každý chce sivý vzhľad a chce si ho udržať. Sivá však zvykne veľmi rýchlo vyblednúť. Približne jeden až štyri šampóny, v závislosti od režimu umývania vlasov, môžu byť preč. Na mieru vyrobený kondicionér Fabuloso je jednou z najlepších ciest, ako udržať farbu. “

“Tento vzhľad je najvhodnejší pre naše stredne hnedé až plavovlasé dámy,” hovorí Blair. V závislosti od toho, aké tmavé sú vaše vlasy, bude závisieť od toho, koľko krokov a schôdzok budete potrebovať, aby ste sa dostali k platinovej blond. Toto je farba, ktorá je pod sivou farbou. Čím sú vaše vlasy tmavšie, tým viac aplikácií/schôdzok bude potrebných na dosiahnutie tohto vzhľadu.

Hlavné body tropického vtáka z Peekaboo

Hlavné body tropického vtáka z PeekabooInstagram @tinacasciato

Jedná sa o tropické vtáčie peekaboo, ktoré navrhla koloristka Tina Casciatoová zo Sv. Kataríny, ON s kombináciou modrých, zelenomodrých, zelených a purpurových tónov. “Milujem kontrast týchto žiarivých farieb voči čiernej základni.” Na tejto technike mám najradšej, že je taká všestranná, “hovorí Casciato.

Túto farbu vytvorila spoločnosť Elumen od spoločnosti Goldwell, ktorá má neuveriteľnú životnosť. Casciato odporúča používať Elumen Wash and Care (bezoplachový sprej) na udržanie najlepších možných podmienok, aby táto farba vydržala niekoľko mesiacov..

“Myslím si, že techniky farby vlasov peekaboo je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali komukoľvek a akémukoľvek štýlu.” Aj pracujúci profesionáli môžu trochu ochutnať živé vlasy pri zachovaní profesionálneho vzhľadu na základe umiestnenia týchto farieb, “navrhuje Casciato.

Jemné ružové zlato z peekaboo

Jemné ružové zlato z peekabooInstagram @elizajoy85

Ružové zlato z peekaboo robí zábavný vzhľad pre každú blondínku, ktorá rada mení svoju prirodzenú farbu vlasov bez toho, aby bola príliš extrémna. Tento trend vlasov vytvára stylistka Eliza Tariche z Floridy. “Môžeme zmeniť jej peekaboo farby pri každom stretnutí asi každých osem týždňov,” dodáva.

Pokiaľ ide o štýl, Eliza Tariche používala Unique One od Revlon, kým boli vlasy mokré. Vytvorila plážové vlny, po ktorých nasledoval Worked Up od Paula Mitchella.

“Tento vzhľad je krásny pre jemné alebo hrubé vlasy.” Skutočnosť, že ružovú zlatú farbu vlasov používame ako balayaged peekaboo, umožňuje ľahko sa skryť, ak máte prácu v kancelárii, alebo ju môžete skrútiť, aby ste predviedli zábavné farby, “naznačuje Tariche..

Hnedý peekaboo melír na blond vlasoch

Hnedý peekaboo melír na blond vlasoch

Pridajte k svojmu vzhľadu dusnú atmosféru inšpirovanú Adele s týmito peekaboo lowlights. Zlatohnedé pruhy určite ozdobia vaše sny o blonďavých vlasoch!

Súhra teplých a chladných/blond a brunetových tónov pristane každej pleti. Prirodzene svetlohnedé, jemné vlasy (úroveň 6) s týmto odtieňom dobre fungujú.

Pri úprave svojich hnedo-blond vlasov vytvorte mohutný objem a riaďte svoju vnútornú speváčku trochou oplátky.

Blond peekaboo melíry na tmavohnedých vlasoch

Blond peekaboo melíry na tmavohnedých vlasochInstagram @lurodbeauty

Využite svoje prirodzené tmavé kučery naplno, keď do nich skryjete niekoľko blonďavých akcentov peekaboo. Tieto svetlé peekaboo melíry na tmavohnedých vlasoch vyhovujú vášmu strihu kľúčnej kosti. Jemná ofina bude tak skvelým doplnkom, ktorý bude lichotiť vášmu okrúhlemu tvaru tváre.

Pixie s levanduľovými peekaboo prednosťami

Pixie s levanduľovými peekaboo prednosťami

Levanduľové odlesky idú naozaj dlho. Postriekajte ho priamo na tomto okraji a spárujte ho s výstrihom, ktorý vynikne medzi masami.

Svetlý zlatý tón tejto blondínky pekne hrá proti dymovému levanduľovému peekaboo okraju a vyhovuje mierne zlatistej/broskyňovej pleti. Stredne až svetlé brunetové vlasy (úroveň 5 – 7) najlepšie fungujú s touto farebnou schémou.

Aqua Blue a Green Peekaboo Highlights na A-Line Bob

Aqua Blue a Green Peekaboo Highlights na A-Line Bob

Peekaboo aqua modrozelené pruhy tancujú v mori tohto piesčitého blonďavého strihu A-line!

Súhre piesočnatých blond a studených modro/zelených tónov najlepšie vyhovuje žltá/broskyňová pleť. S týmto vzhľadom sa najlepšie hodia svetlé zlaté vlasy (úroveň 7).

Čierna väzba so skrytou orchideou a purpurovými prvkami

Čierna väzba so skrytou orchideou a purpurovými prvkami

Fialové odlesky si zachovávajú najvyššiu popularitu, pretože lichotia každému tónu pleti a sú príjemné pre oči. Súhra chladných brunetiek a teplých červených/fialových tónov najlepšie vyhovuje akejkoľvek pleti. Tmavé až stredné tmavovlásky (úroveň 4 – 7) túto farbu dobre nosia.

Chcete DIY peekaboo hlavné body? Táto inšpirácia na vlasy nie je prehnaná, mala by byť ľahko dosiahnuteľná. Uistite sa, že pri návšteve salónu ukážete svojim farbistom melírovaný peekaboo na obrázkoch tmavých vlasov.

Čierne vlasy s melírom z peekaboo

Čierne vlasy s medenými peekaboo melírmi

V tomto nádhernom účese z peekaboo dodávajú žiarivé odtiene medeného tónu zábavu a nádych, a potom kaskádujú do úplného ombre s príťažlivosťou pre farbivo..

Hlboká brunetka a bohaté medené tóny tomuto kombu najlepšie pristanú k sýtej zlatistej pleti. Tmavé až stredné tmavovlásky (úroveň 4 – 7) túto farbu dobre nosia.

About the author