34 najlepších karamelových vlastností pre trendy v tónoch pleti v roku 2021

Karamelové odlesky sú rovnaké, ako keď znejú so svetlým, krémovým odtieňom, podobne ako cukríky Werther’s Originals. Rovnako ako cukríky, karamelovú farbu vlasov a melíry je možné kombinovať mnohými rôznymi spôsobmi, ako je karamel s horkou čokoládou. Bez ohľadu na to, akú máte farbu pleti, typ vlasov alebo prirodzenú farbu vlasov, váš vzhľad dotvorí teplý karamelový odtieň! Či už ide o jemný pop karamelu v porovnaní s tmavšími kúskami alebo celoplošnú farbu, vždy existuje spôsob, ako do vášho života pridať melír! Či už je to jemný dotyk tepla alebo niečo extra kontrastné, vždy existuje spôsob, ako začleniť jeden z týchto lahodných karamelových vrcholov do vášho vzhľadu.!

Butterscotch + karamel Hlavné prvky

Krásny ButtercotchInstagram @m_lolo_14

Tieto sladké teplé karamelové pruhy poskytujú ohromujúci kontrast, ktorý vytvára hlboký a rozmerný pohľad na jej dlhé hnedé vlny.

Brunetka s ľadovou kávou

Brunetka s ľadovou kávouInstagram @camouflageandbalayage

Zľahnite v tejto sezóne bez toho, aby ste sa stali úplne blondínkami s touto nádhernou blond taveninou. Štýl s voľnými jemnými vlnami a trhanými koncami pre svieži ľahký vzhľad! Rovnako ako vaša obľúbená príchuť kávy, aj pre vás existuje odtieň karamelu.

Tmavohnedé vlasy s karamelovými odleskami

Obrázok maľovaných k dokonalosti karamelových odleskovInstagram @aimee_cuts_and_dyes

Tieto lahodné tmavohnedé kúsky lieskových orieškov na hlbokých tmavovláskových vlasoch dokazujú, že kombinácia týchto dvoch odtieňov môže byť taká lákavá. Výsledok je super sexy, bohatý a púta pozornosť!

Karamelové odlesky na brade s dĺžkou brady

Obrázok rozžiarených vlasov a dobrého melónu a karameluInstagram @hair_by_amanda.k

Bob s náznakmi karamelového sirupu kvapkajúceho chutne na tmavý základ má všetku potrebnú hĺbku. Táto farba určite urobí každého, kto ju nosí, sofistikovaným a trendovým. Pokiaľ ide o karamelové odlesky, veľmi dobre fungujú účesy, ktoré predstavujú farebné prechody z tmavších do svetlejších.

Mocha hnedé vlasy s karamelovým melírom

Obrázok zvýraznenia krémového karameluInstagram @hairmakeuphappiness

Nadčasový odtieň karamelu, ktorý lichotí akejkoľvek prírodnej farbe vlasov – tento karamelový zvýrazňovací účes robí skvelú prácu pri vytváraní rozmerového vzhľadu. Tento štýl je zakončený vlnitými koncami a je vhodný pre stredne dlhé až dlhé vlasy a je možné ho vykonať na akomkoľvek type vlasov.

Slané karamelové odlesky

Slané karamelové odleskyInstagram @amberly.philipps_hairstylist

Q&Autorka štýlu, Amberly Philipps

Master Hairstylist @ Texture Salon v Palm Harbor, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jemný plážový štýl s náznakmi jasnej blondínky s väčšinou karamelovými odleskami a tmavým spodkom, ktorý dodáva hĺbku a vzhľad plnosti. Na strihu je najlepšie to, že má veľmi jemné vlasy, a preto sme jej konce tupo ostrihali a orámovali jej tvár dlhou vrstvou, aby sa jej vlasy zdali plnšie a objemnejšie. Milujem, ako sa farby prelínajú a predvádzajú s jemnými kučerami na zvýraznenie karamelu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad by bol ideálny pre niekoho s jemnými vlasmi a/alebo 50% a viac sivou farbou, ktorý hľadá jednoduchšiu údržbu. Táto karamelová farba vlasov sa skvele hodí k opálenej pokožke, takže je ideálna pre týchto milovníkov slnka.

Krátke hnedé vlasy s karamelovým melírom

Krátke hnedé vlasy s karamelovým melíromInstagram @blondeandbalayaged

Q&Autorka štýlu, Bailey Lynn

Certifikovaná kozmetička @ Prep Hair vo Winnipegu, MB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl je laloková karamelová balayage. Najväčšou vecou na tomto konkrétnom štýle je výsledok miešania karamelových farieb. Jej prirodzená farba koreňa bola dokonalým základom. Pomocou metódy maľovania a jemných detských svetiel v celom objekte sa mi podarilo dosiahnuť tento krásne zmiešaný efekt.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Krátke vlasy sa môžu zdať menej namáhavé, ale v závislosti od typu vašich vlasov to môže znamenať aj viac práce! Teraz sa nenechajte vystrašiť, nie je to nič, čo by suchý šampón a stylingová pasta nedokázali vyriešiť s touto konkrétnou dĺžkou a štýlom. Niekto, kto si nechce často umývať vlasy, si môže tiež zachovať tento štýl alebo ho upraviť podľa potreby, stále ďalej od svojho posledného umývacieho dňa. Odtiene karamelu dobre ladia s hnedou farbou vlasov.

Ak však máte radi chvost, možno budete chcieť zvážiť niečo dlhšie. Môžu však existovať alternatívy k vášmu obľúbenému štýlu telocvične alebo k tomu, aby sa deti nedostali z cesty, nech už sú akékoľvek. Štýl napoly hore/napoly dole je pre túto dĺžku môj obľúbený! Či už robíte roztomilý drdol alebo len poníka, druhú polovicu môžete vynechať a je super štýlová!

Popol hnedé vlasy s karamelovým melírom

Hlavné prvky popola karameluInstagram @luistaylor_

Q&Autor so štýlom, Luis Taylor

Kaderník & Vizážista @ Paralelo Estudio Independiente v meste Roma Norte v Mexiku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je pre tých, ktorí hľadajú niečo mierne prirodzené bez toho, aby zmenili prirodzené tóny svojich vlasov a používajú moderný štýl v prírodných farbách, karamelový popol.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pokiaľ ide o styling, je možné to urobiť pomocou prírodných vĺn nanesením produktu, ako je pohybové mlieko Kevin Murphy alebo styling s kulmou, a nanesením morskej soli od Davinesa a na záver s trochou suchej textúry Davines, ktorá dodá väčšiu textúru..

Bronzové karamelové odlesky

Bronzové karamelové odleskyInstagram @matthewryanhair

Q&Autor so štýlom, Matt Kwasny

Farbiar vlasov & Špecialista na rozšírenie v salóne Harper v Los Angeles, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o bronzové karamelové odlesky. Je to určite stále zakorenené ako ombré, ale má viac tenkých odleskov, ktoré premieňajú hĺbku v koreni na svetlo na koncoch. To vytvára jemnejšiu verziu tradičného ombré. Menej namaľovaná, skôr ako keby bola na pláži. Najväčšia vec na tomto vzhľade je, aké ľahké a krásne je. Pre mňa dosť nikdy nevyjde z módy, pretože je nadčasový. Tento vzhľad môže nosiť každý, pretože je mäkký. Tiež sa mi páči, ako jemné karamelové vlny, ktoré som vytvoril, dopĺňajú farbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento špecifický vzhľad je skvelý pre niekoho, kto má rád trochu tepla vo vlasoch. Prirodzená základná farba má zvyčajne tendenciu vyrastať trochu plocho, takže tieto karamelové stuhy skutočne zahrejú a zvýraznia plochý základ. Tiež mám skôr pocit, že karamelové tóny zvyknú komplimentovať ženy s olivovými tónmi pokožky naozaj dobre. Tmavý vzhľad je skutočne skvelý pre dievča, ktoré nechce prísť do salónu ani tonu, pretože sa v ňom skutočne „býva“. Každé 4 mesiace sa dotýkam niektorých svojich dievčat! Tento vzhľad zjemňujem, že to je recesia!

Pixie s karamelovými odleskami

Obrázok pixie s karamelovými pruhmiInstagram @hair.by.ashmichelle

Q&Autorka štýlu, Ashley Barton

Hairstylist @ Hair Klaudt v Charlotte, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to ostrý, ale moderný vzhľad, ktorý hrá s odtieňmi karamelu. Moja obľúbená vec je textúra v účese. Umožňuje byť zábavným, ak sa ho rozhodnete okoreniť pomádou, alebo môže pôsobiť modernejšie a profesionálnejšie, ak ho položíte! Farba melírov karamelových vlasov vytvára hravý vzhľad!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Ak chcete pridať väčšiu textúru, určite budete chcieť nejaký druh vláknitej pomády. Priľnavosť umožní vlasom držať sa, pričom budú trochu držať a nebudú príliš ťažké. Tento vzhľad je skvelý pre každého, pretože je tak všestranný, ako ho môžete upravovať!

Stredne hnedé vlasy s karamelizovanými tónmi

Stredne hnedé vlasy s pudingomInstagram @pk_hair

Q&Autorka štýlu, Paige Yatesová

Nezávislý stylista v Sarasote, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad stelesňuje letné vibrácie, ktoré hľadá každá brunetka. Kombinácia prirodzenej farby a slnečných karamelizovaných vĺn vytvára perfektné prostredie pre každú príležitosť.

Najväčšou vecou na tomto účese a karamelovej farbe vlasov je jednotnosť tmy a svetla. Uvedený rozmer oživuje vlasy a ducha! Tento strih je klasifikovaný ako „moderný bob“, ktorý žena nosí všade. Tento strih umožňuje mať vpredu dĺžku na hranie, ale zároveň dokáže uvoľniť váhu vzadu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Tento vzhľad je veľmi univerzálny pre všetky tvary a osobnosti žien, všetky zmeny vašich vlasov však vyžadujú určitú úroveň starostlivosti. Tento karamelový sen je skvelý na umývanie a nosenie, takže styling je možné minimalizovať v závislosti od štruktúry vlasov klienta..

Údržba farieb sa líši u každého klienta. Niektorí preferujú viac zažitý a korenistý vzhľad, zatiaľ čo iní nevydržia vidieť ani centimeter odrastu. Tento produkt je predovšetkým kľúčom k stylingu a udržaniu karamelizovanej farby vlasov.

Moje obľúbené produkty sú čokoľvek Amika. Tento vzhľad som začal fénovaním vlasov sprejom Amika Brooklyn bombshell v korienkoch, nasledujúc penou Amika. Potom prejdem k suchému stylingu. Pred každou tepelnou službou vždy začínam sprejom proti vlhkosti The Shield, striekam každú sekciu predtým, ako sa stočím, a potom ju dokončím sprejom na textúru Undone, aby som vytvoril tieto krásne voľné plážové vlny.

Čokoládová hnedá so smotanovými karamelovými odleskami

Obrázok vlasov na sviežich karamelových pruhochInstagram @blertta_hairstylist

Q&Autor so štýlom, Blerta

Licencovaný kozmetológ / kolorista @ Giancarlo Hair Studio v Bronxe, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je klasická kombinácia čokolády a melírov s krémovými karamelovými prísadami. Páči sa mi, že to vyzerá tak zdravé a lesklé.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Na dosiahnutie tohto vzhľadu som použil Colorly2021 a Wella.

Čokoládovo -karamelový vír

Najdôležitejšie obrázky víru v čokoládovom karameleInstagram @lacey_dru

Q&Autorka štýlu, Lacey Dru

Stylista @ Maggie The Salon v Pembroke Pines, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto nová mamička má husté vlasy, a preto chcela vzhľad, ktorý bude nenáročný na údržbu a bude sa dať ľahko upravovať. Niečo umyť a ísť. Jej prírodné vlny sú pre tento pop karamelových balayage a vrstiev ako stvorené.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Ako stylisti okrem iného zvažujeme tvar tváre. Avšak dĺžka je pre ňu ideálna, pretože ju stále môže ohnúť. So sľubom zvlnenia Euphora môže objať svoju prirodzenú vlnu a mať trochu jasu zo svojich zvýraznených kúskov.

Detské svetlá Balayage Caramel

Babylight fólie & amp; Účes BalayageInstagram @suchalizzy

Q&Autorka štýlu, Lizzy Campos

Hairstylist @ The Beauty Bar v Carmel vo Westfielde, IN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad bol vytvorený pomocou fólií pre deti a balayage. Moja najobľúbenejšia vec na vzhľade je jeho jemnosť. Vnáša do vlasov rozmer a karamelovú farbu bez toho, aby sa klient cítil ako blondína.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Tieto karamelové odlesky s nízkou údržbou sú ideálne pre niekoho, kto nemá pravidelné schôdzky. Odporúčam to tiež niekomu, kto sa hanbí ísť na ľahšiu váhu.

Tento tvar mohol strhnúť akýkoľvek tvar tváre. Ak si vlasy často sťahujete dozadu, odporúčam nechať si okolo vlasovej línie položiť fólie. Tento vzhľad bol vytvorený na niekom s jemnými vlasmi.

Použil som žehličku na zvinutie horných častí, pridal som Air Control od Avedy a potom vytriasol kučery.

Tmavá čokoláda s karamelovou fóliou

Účes s karamelovou fóliouInstagram @katiepdxhair

Q&Autorka štýlu, Katie Pattisonová

Stylist @ Rock Paper Scissors Salon in Portland, OR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako karamelový foilayage na základe tmavej čokolády. Na karamelových melíroch mám rád to, že môžu dodať prirodzené teplo a jas tmavej základnej farbe pri zachovaní farebnej harmónie.

Na technike foilayage mám rád to, že vám umožňuje zdvíhať vlasy prirodzene tmavohnedými pramienkami (alebo dokonca predtým zafarbenými) rýchlejšie ako balayage pod holým nebom, ale napriek tomu vytvára rovnaké prirodzene vyzerajúce, koreňové odlesky, vďaka ktorým je balayage taká nízka. údržba.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Tieto melíry sú skvelou voľbou pre každého, kto chce stredným alebo tmavým vlasom dodať hĺbku a rozmer, rozhodne však nie sú pre niekoho, kto nemá rád teplo vo vlasoch.

Dosiahnutie vrcholov pomocou techniky foilayage alebo balayage je skvelé pre klienta, ktorý chce farbu vlasov s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá vyzerá prirodzene a krásne rastie..

Prírodná hnedá s karamelovými odleskami

Vylepšený účes prirodzenej farbyInstagram @blairepowell_hair

Q&Autor so štýlom, Blaire Powell

Senior stylistka @ Berry Lane Hair na Grafton Street, Cairns

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako vylepšenú prirodzenú farbu. Na doplnenie jej prirodzených vlasov som použil teplé a prírodné karamelové tóny.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že nemôžete povedať, že bola umelo zafarbená. To by skutočne mohla byť prirodzená hlava vlasov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Túto karamelovú farbu vlasov odporúčam niekomu, kto chce zmeniť svoj vzhľad, ale napriek tomu sa chce cítiť ako svoje prirodzené ja. Tento vzhľad je najvhodnejší pre niekoho s teplým tónom pleti. Myslím si, že najlepšie na predvádzanie všetkých rôznych tónov fungujú dlhé vlasy.

Odvážnejšie karamelové odlesky

Odvážnejší účes Caramel HighlightInstagram @chelsearich.hair

Q&Autorka štýlu, Chelsea Rich

Expert na farby / vlastník @ Golden Edge Studio v Olathe, KS

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako odvážnejšie zvýraznenie oproti jemnému karamelovému zvýrazneniu. Mohlo by to byť skvelé „kolo dva“ pre niekoho, kto už mal karamelové odlesky, ale chce urobiť ďalší krok!

Milujem všetok jej rozmer s rôznymi tónmi proti hĺbke jej prirodzeného základu. Všetko sa to tak krásne spája!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Karamelové odlesky sú pre väčšinu klientov priateľské, pretože sa dajú ľahšie dosiahnuť a udržiavať ako ľahšie. Vždy sa pýtam svojich klientov, aká je ich úroveň pohodlia so stylingom, než urobím akúkoľvek službu farieb, pretože farba si zaslúži byť predvádzaná, nie vyhadzovaná každý druhý deň do strapatého drdola.!

Tento vzhľad bude vyžadovať dlhšiu službu kvôli hustote a dĺžke vlasov, a pretože ide o úplnú voľnú cestu, je potrebný slabý lesk. Ak má váš klient poškodené vlasy alebo chce udržať svoje vlasy v zdravom stave, odporúčam použiť systém spájania, akým je Redken PH bonder alebo Olaplex..

Pokiaľ ide o výrobky po servise, odporúčam použiť šampón bezpečný pre farby alebo šampón akejkoľvek značky salónu. Varujem klientov, že drogériové šampóny a kondicionéry dokážu rýchlo zbaviť karamelového odtieňa a vlasy budú matné a bez života.

Karamelová zvýraznená lalok

Účes s karamelovým melíromInstagram @hair_by_matt_84

Q&Autor štýlu: Matthew Gucci

Stylista / majster kolorista / svadobný špecialista @ salón strojčekov v Rockville Centre, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o dlhý bob účes alebo lob. Lobky sú strihané tak, aby vlasy padali medzi bradu a kľúčnu kosť, v zásade vytvárajú zvláštny, chladný a ani krátky ani príliš dlhý vzhľad. Tento strih bez námahy funguje takmer s každým tvarom tváre a textúrou vlasov, takže je perfektným strihom pre každého, kto chce rýchlo zmeniť svoj vzhľad..

Táto klientka požiadala o balayage, ale nechcela byť oveľa svetlejšia ako jej základná blond farba, a tak som jej urobil skutočnú blond karamelovú farbu. Použil som zosvetľovač a glazúru, ktoré pozostávali z Goldwell’s Colorance, 80Mills of Colorance Lotion, 20Mills of 8GB, and 20Mills of 8BA.

Moja najobľúbenejšia vec na celom tomto obrázku je, ako sa jej farba vlasov objaví so správnym množstvom balayage melírov, aby načrtla jej strih tak, aby jej vlasy pekne splývali. Bolo to také správne množstvo farby, aby celý účes fungoval. Chcela zmenu a tá sa jej aj splnila!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Každá klientka, ktorá zvažuje karamelové odlesky, sa musí skutočne zamyslieť nad svojim spôsobom života tým, že si predstaví seba s týmto vzhľadom a svojim každodenným nosením. Takýto strih si vyžaduje údržbu a trochu TLC. Pod TLC mám na mysli starostlivosť o váš nový účes a farbu pri správnom používaní produktu.

Pred vyfúknutím vlasov objemom sme použili dve až tri pumpy séra Goldwell’s Just Smooth Serum a jednu pumpu Je to 10 keratínový olej. Na dosiahnutie zvlneného vzhľadu sme použili 1 palcovú kulmu. Pokiaľ ide o údržbu doma, kúpila Goldwell Blondes & Zvýraznený šampón a kondicionér na vlasy spolu s výrobkami, ktoré som použila na úpravu účesu.

Dlhé vlasy s karamelovým melírom

Účes v teplých farbáchInstagram @mayliz_hairmad

Q&Autor so štýlom, May Zavala

Kozmetička @ MLZ Hair & Make -up v Central Valley a San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o teplé farbené vlasy s niekoľkými zapustenými detskými svetlami dotknutými škvrnou karamelového odtieňa, všetko vyrobené technikou balayage. Karamelové odlesky pomáhajú zosvetliť teplú základnú farbu a zvýrazniť všetky nádherné tóny a lesk.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na detské svetlá a fólie som použil prášok Affinage lite s 20vol. Potom som na vlasy, ktoré zostali mimo fólií (čo je základný tón), naniesla Matrix Socolor 5m s 20vol. Po dokončení so základnou farbou sme spracovali asi 35 minút. Doplnil som to Matrix Socolor 6w pre detské svetlá.

Na celý postup som použil Olaplex (môj obľúbený). Môj model si odniesol šampón a kondicionér Joico Keratin, šampón Techitaly Lumina (fialový šampón) a ošetrenie č. 3 Olaplex. Tento vzhľad vyžaduje pravidelné orezávanie každé dva mesiace a retušovanie každé štyri až šesť týždňov.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Všetky vlasy vyžadujú trochu TLC. Žiadna farba alebo strih vlasov nemôže svietiť, ak sú jednoducho odlíčené bez ohľadu na tón pleti, typ vlasov alebo životný štýl!

Karamelová blond

Karamelová blondInstagram @beautyby_brittanyjean

Q&Autorka štýlu, Brittany Lavoie

Kaderník a nechtový technik @ Hairaholic Salon v Mansfielde, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

To sú karamelové ombre melíry. Na dosiahnutie svetlých blond tónov po celom jej koncoch som použil techniku ​​foilayage.

Tento odtieň karamelu bol celkom transformáciou a trval asi 3 hodiny od začiatku do konca, ale páči sa mi, ako sa farba topí od začiatku do konca a ako svetlo a odtiene tmavohnedých cukrov dopĺňajú jej strih..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Keď dosiahnete túto úroveň svetlosti, ak máte prirodzene tmavú farbu vlasov, je údržba pomerne nízka. Ak zafarbíte koreň, budete ho musieť naďalej udržiavať.

Ombre vzhľad je veľmi jednoduchý na údržbu a môže byť obnovený, kedykoľvek budete pripravení! Najlepším tvarom tváre pre takýto vzhľad je zaoblená alebo hranatá tvár. Z prednej strany vám zvislé umiestnenie farby pritiahne oči a vytvorí ilúziu predĺženia tváre.

U blondín sa vždy odporúča držať krok s pravidelnými hĺbkovými ošetreniami doma, pretože vlasy bývajú poréznejšie a po zosvetľovacích službách môžu byť krehké..

Čo sa týka plážového zvlnenia, stačí trocha tepelnej ochrany pred navinutím prútikom a rozbitím trochou stredne silného laku na vlasy, aby bol štýl jemný a príjemný na dotyk.!

Čierne vlasy s karamelovým melírom

Čierne vlasy s karamelomInstagram @carly.colors.hair

Tieto sladké karamelové odlesky, delikátna pochúťka pre vaše prirodzene tmavé vlasy, môžu spôsobiť, že akýkoľvek typ vlasov bude pôsobiť rozmerovo, pretože poskytuje vynikajúci kontrast..

Svetlohnedé vlasy s karamelovým melírom

Svetlohnedé vlasy s karamelomInstagram @krystinamariahair

Q&Autorka štýlu, Krystina Maria

Kreatívny farbič vlasov @ Creative Hair Artistry vo Walnut Creek, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je neodolateľnou súčasťou karamelu. Vďaka farbám a umiestneniu dáva klientom 12-18 týždňov pred tým, ako sa potrebujú vrátiť do salónu. Roztopil som svetlé body a rozmazal koreň, takže to dáva klasický vzhľad „Strávil som celé leto na pláži, aby som získal prirodzené slnečné lúče“..

Pre klientov s nižšou hustotou vlasov dávam haló vrstvený strih, ktorý vlasom dodá určitý pohyb, objem a definíciu. Zmiešam kratšie vrstvy do dlhších, aby som to dosiahol a používam kulmu bez použitia svorky, pretože prútik dáva perfektný boho plážový zvitok, ktorý vyzerá bez námahy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Pre mojich klientov pracujúcich s umývaním a sušením fénom vždy odporúčam prípravok Kenra’s Color Charge Serum Spray, ktorý na vlhkých vlasoch nebesky vonia, aby sa pripravil na fén a potom nasledoval ich Volume Burst v korienku a suchý olejový kondicionér na úpravu štýlu..

Na svojich termálnych klientoch milujem, aby začali s rovnakou rutinou sérového spreja Kenra Platinum Color Charge Serum na vlhké vlasy a potom vysušili. Pred použitím curlingu alebo žehličky použijem Paul Mitchell Hot Off the Press Thermal Spray s nízkym podržaním na prípravu na tepelný styling. Potom nasledujem Kenrovým Volume Burst pri koreni a ľahkým postrekom kondicionéru suchého oleja.

Medovo -karamelové odlesky

Medové prednostiInstagram @prissyhippiebeautyshop

Sexy, jemné a príťažlivé tieto jemné vlny rozjasnia a definujú viac tieto perfektne umiestnené akcenty na medovo-karamelových melíroch na tmavovlasých vlasoch.

Cukrové jablko na tmavých vlasoch

Cukrové jablko na tmavých vlasochInstagram @brittdeshair

Q&Autorka štýlu, Brittany Des Rosiers

Master Hairstylist @ Avalon Hair Designs v San Antoniu, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento neuveriteľný vzhľad bol vytvorený pridaním melíru karamelovej balayage k panenským vlasom a dokončením dlhého strihu. Moja milá klientka chcela byť svetlejšia a stále mať niečo, čo dobre vyrastie bez toho, aby na jej prirodzene tmavé vlasy pôsobila príliš odvážne.

Počas konzultácie bola veľmi znepokojená tým, že jej melíry pôsobia príliš mosadzne alebo oranžovo. Dokázal som tieto starosti nechať na pokoji a prediskutovať, ako toner funguje a že na konci jeho služby budeme používať toner, aby sme kontrolovali množstvo tepla, ktoré je vidieť na jeho vrcholoch..

Kombinácia týchto momentov z voľnej ruky je mojou obľúbenou súčasťou tohto vzhľadu. S takouto bezproblémovou zmesou sa moja klientka nebude musieť ponáhľať späť do salónu o štyri až šesť týždňov, pretože vidí silnú hranicu ohraničenia (vyrastie). Táto úžasná zmes jej umožňuje vybrať si, kedy príde pre svoju ďalšiu službu farieb, podľa toho, či sa chce udržať alebo byť ešte ľahšia.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Tieto karamelové odlesky sú úžasné takmer pre každý typ vlasov. Keďže balayage rastie tak hladko, môže byť veľmi šetrná k rozpočtu. Najväčšia vec, ktorú si musíte uvedomiť pri zvažovaní karamelových balayage melódií, je, že vaše melíry budú mať v sebe určité teplo.

Diskutujte so svojim stylistom, čo sa vám páči na farbe, ktorú im zobrazujete. Hovorte rôznymi tónmi, ktoré vidíte, aby ste mohli byť so svojim stylistom na jednej stránke. Karamelové body balayage sú super zostaviteľné. Môžu byť vašim konečným výsledkom alebo úžasným odrazovým mostíkom pre to, aby ste boli ešte ľahší!

Sandy Beige Caramel Highlights

Sandy Caramel HighlightsInstagram @artistry.by.nicole

Prineste teplo všade, kam pôjdete, pridaním teplých kúskov na tmavšie odtiene karamelu. Vlny na dlhých vlasoch zaručene dodajú zmyselnejší vzhľad.

Odtiene karamelu pre krátke vlasy

Odtiene karamelu pre krátke vlasyInstagram @epic_hair_studio

Q&Autorka štýlu, Mariam Khan

Profesionálny stylista @ Epic Hair Studio vo Winnipegu, MB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Brunetové vlasy nemusia vyzerať bordovo. Pridaním týchto jemných karamelových odleskov to dodá vašim brunetovým vlasom šmrnc a rozžiari ich!

Na tomto vzhľade mám rád to, ako hĺbka a ľahkosť vstupujú do hry s vrstvami a teplými tónmi, ktoré sa navzájom hladko spájajú. Doslova každá základná farba vlasov vyskočí viac, ak získate karamelové odlesky.

Pridaním niekoľkých chúlostivých vrstiev vzadu a kontúrovaním rámu tváre umožní vlasom voľný pohyb a nezaťažuje ich..

Posledným dotykom je, samozrejme, dobrý výstrel pomocou okrúhlej kefy, pričom nezabudnite zapracovať pri korienkoch, aby ste ich zdvihli, a na koncoch, aby ste získali elegantný a hladký vzhľad.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto zvažuje túto farbu?

Zvážte nasledujúce: tvar tváre, udržanie štýlu a ak je to vhodné pre vek. Existuje toľko verzií „bobového strihu“.

Bob po bradu (často sa stará viac o zrelé ženy), má tendenciu zmierňovať črty tváre, vďaka ktorým ženy pôsobia elegantnejšie. Dlhý bob, ktorý som tu urobil, je perfektný, ak nie ste na krátke úlohy, ale nechcete ani údržbu dlhého účesu. Ide o to, zamerať sa na kľúčnu kosť a dať vzhľad, ktorý sa dá ľahko upravovať a starať sa oň.

Je to perfektné pre aktívne ženy, ktoré cvičia v posilňovni alebo pre mamičky, ktoré behajú a stíhajú svoje malé deti, pretože je dostatočne dlhé na to, aby ste ich uviazali..

Čokoládovo hnedé vlasy so svetlými zlatými karamelovými odleskami

Čokoládovo hnedé vlasy so svetlo zlatým karamelomInstagram @megandiez

Má bohatú čokoládovo hnedú základňu s karamelovými odleskami, ktorá je ideálna pre akúkoľvek dĺžku a štruktúru vlasov. Teplé a svetlé odtiene vždy tak dobre rozjasnia akýkoľvek typ vlasov a dodajú hĺbku, najmä keď sú s vlnami.

Tmavý karamel

Tmavý karamelInstagram @kaylad.artistry

Teplé svetlejšie odtiene môžu tmavému podkladu dodať potrebnú hĺbku a rozmer. Tieto tmavé karamelové kučery tiež umožňujú, aby sa textúra vlasov dostala do centra pozornosti, čo vám umožní ľahko si túto farbiarsku prácu upraviť..

Zlaté karamelové odlesky

Zlaté odleskyInstagram @glayda

Zlaté odlesky sú jedným z očarujúcich spôsobov, ako zaistiť žiarivosť vo vašich dlhých, vlnitých zámkoch. Jeho karamelový odtieň, ktorý ladí s tmavším odtieňom, zanecháva rozmer, do ktorého je ťažké sa zamilovať.

Roztomilé karamelovo hnedé odlesky

Roztomilé karamelovo hnedé odleskyInstagram @locksbythalia

Na rozžiarenie vašich stredne dlhých vlasov postačí niekoľko roztomilých karamelovohnedých odleskov. Je to hnedý odtieň, ktorý dodáva vašej tmavej základni teplo a jas. Oblečte si ho aj v bežný deň a budete zlatí! Gaštanovo hnedá alebo javorová hnedá základná farba sa dobre kombinuje s týmto odtieňom karamelového zvýraznenia.

Stredne hnedé vlasy s karamelovým melírom

Jemný karamel na stredne hnedých vlasochInstagram @mjstylesbeauty

Tieto kúsky jemného karamelu na stredne hnedých vlasoch sú pripravené oslniť! Highlights balayage svieti najlepšie pod slnkom ako legitímny klenot. Dokončite to trochou textúry, aby to vyzeralo očarujúco ako kedykoľvek predtým.

Q&Autorka štýlu, Mary Jane Demirjian

Master Colorist / Aveda Colorist @ Daryl Christopher Lifestyle Salon & Kúpele vo Walthame, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Absolútne rada to robím pre každého, kto má tmavšie vlasy a hľadá jemný svetlejší odtieň alebo farbu bez toho, aby sa stal blondínkou a zostal vo svete brunetov. Medzi karamelové odlesky patrí taká široká škála farieb, od najsvetlejších hnedých po najtmavšie blond odtiene. Karamel, karamel a med – medzi tým je toľko pekných tónov. Môžete skutočne rozžiariť vlasy kohokoľvek, kto chce nejaký svetlejší rozmer pre pekne pobozkaný vzhľad.

Moja klientka Liz bola pripravená na zmenu. Podarilo sa nám to! Obvykle za mnou chodí každé 4 týždne, aby sa dotkla jej korienkov, ale bola pripravená na malú vzrušujúcu zmenu, takže sme sa rozprávali o tom, že sa pohrám s nejakou farbou a budem svetlejšia, pretože ona miluje svoje dlhé vlasy a ja tiež..

Sme v salóne životného štýlu Aveda, takže používam farbu Aveda, ktorá je organická a pochádza z 97% z rastlín. Na jej detské svetlá tónované jemným karamelom som použil nový ílsky rozjasňovač Aveda. Na vrch som umiestnil veľmi tenko tkané svetlá a namaľoval som niektoré kúsky balayage v štýle ľahkosti, ktoré nazývame čiastočné zvýraznenie. Potom som použil veľmi teplý toner 8 na zvýraznenie tepla jej tmavších vlasov, ktorý som zdvihol o pol úrovne od 5 do 6. Naozaj chcela nejaké prirodzene vyzerajúce jemné odlesky, ktoré rozžiarili jej tmavšie vlasy, takže nadčas čas môžeme začať trochu odľahčovať jej koreňovú farbu, čo bol tiež jeden z našich cieľov. To jej dáva celkovo ten krásne prirodzene pôsobiaci svetlejší tón. Dokázal som jej dať veľmi jemné zvýraznenie, ktoré bude veľmi pekne rásť, takže to nebude veľa údržby. Nebudeme ju musieť znova vyzdvihovať, pokiaľ nebude chcieť po niekoľkých návštevách.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčam získať karamelové odlesky nad popolavé odlesky pre ľudí zvyčajne s olivovejšími tónmi pokožky alebo s pálením, ktoré s týmito odtieňmi budú vyzerať úplne krásne. Skvelý spôsob, ako otestovať, či na vás tieto tóny vyzerajú lepšie ako tón popola, je priložiť šperky k koži. Ak je žlté zlato lichotivejšie voči vášmu tónu pleti než striebro, pravdepodobne by ste v niektorých karamelových odleskoch vyzerali veľmi úchvatne.

Svetlé a karamelové odlesky

Svetlé a karamelové odleskyInstagram @gma_styles

Balayage a elegantné vlny na dlhých vlasoch predznamenávajú námahu a šarm, ktoré pútajú pozornosť pri každej príležitosti.

Karamelové a červené odlesky

Karamelové a červené odleskyInstagram @gingerhairgirl_erin

Tu je podmanivá farba vlasov pozostávajúca z karamelu a červených odleskov! S ťahmi blond odtieňa to tiež vytvára rozmerový efekt. Noste svoje stredne dlhé rovné zámky teraz s týmto vzhľadom a urobte tak úžasnú premenu.

Karamelové odlesky

Hlavné prvky tan karameluInstagram @loveisinthehairxx

Mäkké vlny sú skvelé na pridanie charakteru stredne dlhým účesom. V spojení so správnymi akcentmi môže vo vás tiež odhaliť hranu a odvahu.

About the author