35 neuveriteľných nápadov na farbu fialových vlasov, ktoré sú práve teraz trendy

Ako jedna z mála módnych farieb, ktoré môžu skutočne lichotiť akémukoľvek odtieňu pokožky, sú fialové farby vlasov módne, krásne a ich dosiahnutie je jednoduchšie, ako by ste si mohli myslieť.

V závislosti od odtieňa fialovej, ktorý si vyberiete, purpurové vlasy zvyčajne vyblednú do modra, bledej farby. Táto zbierka vám ukáže rôzne nápady na odtiene purpurovej farby vlasov a my len vieme, že si nájdete svoje obľúbené. Veselé vyfarbovanie!

Pred najbližším stretnutím s vlasmi si preto pozrite tieto fotografie obľúbených fialových vlasov.

Krásne fialové vlasy z brčál

Krásne fialové vlasy z brčálInstagram @teeartistt

Tento pekný brčál sa nazýva živý sfarbený od korienkov a zmiešaný do svetlejšieho tónu s koreňom tieňa. Ak chcete dosiahnuť tento vzhľad, musíte vykonať úplné bielenie alebo zdvihnutie veľmi blízko pokožky hlavy. Kľúčové je čisté plátno.

Tak si môžete v koreni vytvoriť vlastnú farbu, ktorá bude dokonale ladiť s odtieňmi, ktoré hľadáte. To sa uskutočnilo použitím všetkých semipermanentných farbív Pulp Riot (orgován, zamat, & fajčiť).

Čo by ste mali vedieť o vytváraní živých tónov, je to, že najrýchlejšie zmiznú pastelovejšie a svetlejšie tóny. Ak chcete zachovať svetlo purpurovú farbu, musíte si kúpiť farebné šampóny a kondicionéry, aby farba nevybledla.

Pokiaľ ide o údržbu, sprchovanie ľadovou vodou je nevyhnutné. A udržať vlasy hydratované je veľmi dôležité. Náklady na farbené vlasy sú drahé a nákup produktov na údržbu by mal byť zhruba rovnaký ako náklady na úpravu vlasov.

Blond vlasy so svetlo fialovými odleskami

Blond vlasy so svetlo fialovými odleskamiInstagram @_alienfromhair_

Svetlo purpurové odlesky na blond vlasoch sú skvelým doplnkom, ktorý dodá jemným nádychom farby celé blond vlasy. Nechajte svojho stylistu, aby sústredil svetlofialové odlesky do spodných partií vašich vlasov, aby sa vaše vlasy pohybovali a kývali, prezerali ich odtiene fialovej a odhaľovali krásne bledofialové odlesky..

Modrá a fialová farba vlasov

Modrá a fialová farba vlasovInstagram @fernandasbeautysalon

S modrou a fialovou farbou vlasov sa dá tak ľahko hrať. Neónový odtieň fialovej a modrej vytvára ešte jedinečnejšiu farebnú schému a dokonale sa kombinuje. Modrá a fialová pôsobia proti teplejším tónom, takže keď módny odtieň nevyhnutne vybledne, žene stále ostáva pekný podkladový tón..

Nápad na platinové fialové vlasy

Nápad na platinové fialové vlasyInstagram @the.knotted.mane

Platinové purpurové vlasy sú skvelý nápad, ak si chcete vylepšiť svoje súčasné špinavé blond vlasy s popeľovým odtieňom. Prevzatie vlasov do platinovej purpuru vyžaduje čas a trpezlivosť. Pretože trvá veľa času, kým zdvihnete vlasy dostatočne na svetlo, aby ste prijali purpurový tón, počítajte s tým, že väčšinu dňa strávite so svojim stylistom..

Svetlofialová blond

Svetlo purpurová blondInstagram @hair_one_tom

Svetlo purpurová blond farba je dielom fialového tonera po odfarbení vlasov na úroveň 9+. Tento purpurový tón môžete udržať pomocou domácich fialových šampónov. Uistite sa, že nepoužívate domáci šampón denne, pretože môže vyzerať trochu matne. Používajte ho raz týždenne s inými čistiacimi prostriedkami bez farby alebo zrieďte farebný šampón obyčajným, aby ste zjemnili tón, ak máte skutočne žiarivý..

Vínovo červené a fialové vlasy

Vínovo červené a fialové vlasyInstagram @ohyesshair

Vínovo červená a fialová farba vlasov krásne ladí s tmavšími vlasmi a teplejšími tónmi pokožky. S týmito tónmi nebudete musieť zdvihnúť vlasy na úroveň 9. Trochu tepla vo vlasoch funguje dobre so zachovaním farby a predĺžením burgundskej farby. Budete chcieť predbežne zdvihnúť konce a v závislosti od počiatočnej úrovne budete musieť trochu nadvihnúť aj základňu. Tieto dva odtiene môžete zmiešať do dokonalej taveniny.

Neon Purple Pink Hue

Neónový purpurový ružový odtieňInstagram @in_gobernable

Neónovo purpurový ružový odtieň môže byť tým, čo vám vo vašom živote chýba. Odtiene purpurovej, ružovej a modrej zmesi perfektne vytvárajú milostný vzťah medzi cukrovou vatou a galaxiami. Je potrebné odfarbiť celé vlasy na blond úroveň 9+, aby ste získali perfektnú prázdnu paletu, striedajúcu sa časť farieb a tavenie dohromady..

Sivé fialové vlasy

Sivé fialové vlasyInstagram @wellahair

Ak chcete okoreniť klasickú popolavú šedú farbu vlasov, požiadajte svojho stylistu, aby pridal fialový odtieň pre nádherný a príťažlivý vzhľad! Sivé vlasy je možné upraviť tak, aby vyhovovali vášmu tónu pleti. Aj keď sú sivé vlasy nádherné, vyžadujú si aj údržbu farieb.

Inšpirácia na popol z purpurových vlasov

Inšpirácia do popola purpurových vlasovInstagram @hair_by.aliceb

Inšpirácia popolavými vlasmi funguje na väčšinu dám. Nie je to ani príliš svetlé, ani bledé. Stylistkou tejto farby je vlasová návrhárka Alice Boon z Malajzie.

“Je to aplikácia na bielenie a tavenie koreňov celej hlavy,” hovorí Boon a zdieľa, ako napodobniť farbu. Boon tiež navrhuje použiť na udržanie tónov fialovo pigmentovaný šampón a masku na vlasy.

Strieborné fialové vlasy

Strieborné fialové vlasyInstagram @katerinadogana

Rozhodnite sa pre striebornofialové vlasy a dosiahnite jedinečnú, modernú a hojdaciu farbu. Chcete to znova vytvoriť? Tu je kaderníčka Katerina Dogana z Grécka, ktorá nám dáva rady, ako to dosiahnuť.

“Použil som techniku ​​balayage.” Obsahuje detské svetlá a zvýraznenia. Vytvoril som nejaký tieňový plátok ku koreňom, aby vyzeral prirodzenejšie, potom som použil denimovú farbu, “uvádza Dogana. Na údržbu odporúča používať raz týždenne masku na vlasy a strieborný šampón.

Jasná slivka purpurová a bobuľovitá

Jasná slivková fialováInstagram @taylors.hairy.situation

Táto jasná slivková fialová je skvelá pre ženy, ktoré chcú trochu vystúpiť z krabice a chcú si pohrávať so živými farbami. Tieto krátke purpurové vlasy majú sýtu bobuľovú farbu, ktorá môže dopĺňať rôzne odtiene pokožky a dodá vám ten malý okraj.

Táto farba je viac náročná na údržbu a prvý proces je vždy najdlhší. Aby ste dosiahli túto farbu, budete vopred zosvetlení a potom prehratí rôznymi semipermanentnými tónmi. Budete musieť prísť každé štyri týždne, aby ste zdvihli korene a znova naniesli farbu a všetko orezali.

Pre túto farbu alebo strih by bol vhodný akýkoľvek typ vlasov, pokiaľ je zdravý. K dispozícii je tiež domáca údržba. Používajte šampón a kondicionér bezpečný pre farby a neumývajte si vlasy každý deň.

Prednosti orchidey na tmavých vlasoch

melír orchidey na tmavých vlasochInstagram @hailtothehair

Tieto zvýraznenia orchideí na tmavých vlasoch sú balayage orchideí, v ktorej boli zmiešané dve rôzne purpury, aby sa dosiahla táto farba..

Najkrajšie na tom sú akcenty fialovej a ružovej, najmä ak majú vaše vlasy tmavší korienok.

Budete si musieť kúpiť konkrétny šampón/produkt, aby ste si tieto melírové vlasy zachovali. Ulta má skvelé vlasové produkty, ako je Joice Purple Color Butter & Keracolor vo fialovej farbe.

Neónová purpurová balajáž

Neónová purpurová balajážInstagram @hair_by_hood

Ak hľadáte nápady na farbenie vlasov purpurovou farbou, vyskúšajte túto galaxiu na svojej korune! Levanduľovo-fialový prechod, ktorý pripomína rozkvitnuté kvety aj vesmír.

Zábavné fialové odlesky v hnedých vlasoch

Zábavné purpurové odlesky v hnedej farbeInstagram @hairdiva73

Tieto purpurové odlesky na hnedých vlasoch vytvárajú efekt levanduľovej ruže.

Nápady na fialové vlasy vyžadujú trochu viac TLC. Vlasy by ste si mali umývať maximálne 1-2 krát týždenne, pokiaľ možno, studenou vodou a profesionálnymi šampónmi a kondicionérmi bezpečnými pre farby.

Dôležité je denné používanie bezoplachového spreja a stylingových prípravkov, ktoré majú UV & tepelné ochranné prostriedky v nich pomáhajú zachovať zdravie vlasov a farbu vlasov.

Kráľovská romantika fialových a ružových vlasov

Kráľovská romantika fialových a ružových vlasovInstagram / @amberarchibeque

Tieto ružovo-fialové vlasy s fialovými korienkami pôsobia romanticky. Je to milé, a pritom nervózne. Moja najlepšia vec na týchto ružových a fialových vlasoch je to, ako sa spájajú a ako žiarivé sú farby!

Použite Olapex na udržanie integrity vlasov pri zdvíhaní a farbu Pulp Riot na dosiahnutie tejto dokonalej zmesi. Suchý šampón bude pre tento odtieň záchranou, pretože čím menej periete, tým bude živosť dlhšia!

Čierna až purpurová tavenina

Čierna až purpurová taveninaInstagram / @isthatpat

Jedná sa o čiernu a purpurovú taveninu vlasov. Je to zmes rôznych odtieňov fialovej, ktorá vybledne do jemnejších, aby získala rozmerový a zábavný vzhľad.

Na tento vzhľad použite farbu vlasov Pulpriot. Po prvom stretnutí navštívte svojho stylistu každé tri až štyri týždne, aby bola farba svieža a krásna. Na opláchnutie vlasov používajte bezsulfátový šampón a kondicionér a studenú vodu, pretože to pomôže minimalizovať vyblednutie farby. V kombinácii s tepelnou ochranou sa zvýši životnosť farby.

Tmavočervená purpurová purpurová vášeň

Tmavočervená purpurová purpurová vášeňInstagram / @christinechavezhair

Tmavočervená fialová farba vlasov, ako je purpurová, je univerzálna pre všetky tóny pleti, takže je to bezpečná zóna pre ženy, ktoré chcú skočiť do zábavnejšej živej farby..

Použite bezsulfátový šampón, najlepšie B3 z radu Brazilian Bond Builder. Vonia úžasne! Požiadajte tiež o vlastný farebný kondicionér, ktorý by ste si vzali domov. To pomôže udržať farbu dlhšie.

Tieto tóny môžu fungovať pre všetky typy vlasov, textúry a tóny pleti. Môžu byť prispôsobené pre vás. Pridanie vrkočov je bonus. Na tmavší odtieň pokožky použite hlbší a zamatovejší odtieň, ak máte svetlý tón pleti, levanduľovo purpurový pastelový tón..

Môže byť zvýraznený pre jemnejší efekt alebo môže byť odvážny a výraznou celoplošnou variáciou fialovej. S rôznymi možnosťami purpurových vlasov nájdete ten, ktorý bude dopĺňať váš tón pleti.

Ak nie ste na údržbe, žiadna živá farba pravdepodobne nebude tou správnou cestou. Príchod do salónu každé štyri až šesť týždňov je životne dôležitý pre zachovanie sýtych žiarivých farieb, dokonca aj s farebným kondicionérom používaným doma..

Fialové vlny morskej panny Ametyst

Fialové vlny morskej panny AmetystInstagram / @colormediane

Jedná sa o klasický vrstvený bob a krásnou farbou je vzhľad morskej panny ametystu so živými farbami. Plážové vlny osvetľujú kombináciu fialových ametystov a zafírového blues Joico Vivids, ktoré boli nanesené na vlasy..

Šampón so správnymi šampónmi každý týždeň, aby bola vaša farba svieža a aby sa rýchlo udržiavala medzi návštevami salónu. Vyskúšajte produkty Matrix a Redken!

Fialová farba morskej panny je veľmi módna, zábavná, nervózna a hravá, napriek tomu ľahká pre oči. Buďte však pripravení na časté návštevy salónu najmenej každé tri až štyri týždne, aby ste svoju živú farbu osviežili k dokonalosti.

Dusty Lilac Dream Hair

Dusty Lilac Dream HairInstagram / @dianadoodle

Fialové tóny v tejto zaprášenej fialovej farbe vlasov boli vytvorené pomocou Joico a Pulp Riot.

Použite vlastný farebný kondicionér, ktorý pomôže osviežiť farbu medzi schôdzkami vlasov. Farebne bezpečný šampón a kondicionér bez síranov a dobrý suchý šampón sú vždy vašim najlepším priateľom!

Táto svetlo purpurová farba je pre ženy, ktoré sú pripravené na vysokú údržbu. Používajte správne produkty, ale bez ohľadu na to vedzte, že časom vyblednú. Buďte pripravení podniknúť výlet za svojim stylistom každé štyri až šesť týždňov.

Svetlé fialové vlasy

Svetlé fialové vlasyInstagram / @rach.does.hair

Tieto svetlé fialové vlasy sú pre ženy, ktoré chcú vyskúšať živé farby bez veľkého nasadenia. Najprv budete musieť najskôr zosvetliť svoje konce. Potom budete musieť vychovať svoju balayage veľmi prirodzeným a krásne zmiešaným spôsobom. To umožní, aby nádherné odlesky farby vyšli bez nudného záväzku odfarbiť vlasy na prázdne plátno.

Ak by ste chceli, táto farba by mohla v priebehu času postupne miznúť späť do prirodzenej balayage. Fialová je na to najlepšia farba! Mizne na svetlejšie a svetlejšie, potom na krásne pastely, cez ktoré blondínka začne vrcholiť.

Pre koloristov používajte polovicu zosvetľovača na báze ílu, polovicu pravidelného, ​​s vývojkou enzýmov Olaplex a Trionics Higher and Higher pre najvyšší zdvih s najmenším poškodením. Vykonajte dráždivú balayage vo fóliách pre jasnejšiu a bezšvovú zmes. Potom prekryte balayage zmesou priamych farbív Pulp Riot a Joico.

Použite domáce ošetrenia Olaplex #3. Šampón používajte iba jeden až dvakrát týždenne so šampónom bezpečným pre farby alebo s nanášaním farby a so studenou vodou. Táto fialová balayage je finančná a časová investícia a malo by sa s ňou zaobchádzať veľmi opatrne, aby vydržala čo najdlhšie. Používajte veľa kondicionérskych ošetrení a cvičte iba pri nízkych teplotách.

Fialová vyzerá skvele takmer na všetkých ženách! Musíte sa len uistiť, že ste v pohode s časovým a finančným nasadením, ako aj so studenými šampónmi a minimálnym tepelným stylingom. Fialové účesy nie sú vhodné pre ženy, ktoré si umývajú vlasy každý deň alebo milujú žehličku.

Viacfarebné fialové vlasy Ombrè

Viacfarebné fialové vlasy OmbrèInstagram / @juliefelds

Toto je viacfarebný fialový ombre.

Na vytvorenie tejto farby na vlasy použite Pulp Riot, pretože farba na vlasy Pulp Riot maximalizuje kreativitu, s ktorou môžete byť s farbami kreatívni, a je dlhotrvajúca. Vždy používajte šampón a kondicionér bezpečný pre farby a bez síranov, aby ste efektívne udržali žiarivosť a životnosť takto purpurových ombre vlasov.

Tieto fialové vlasy ombre sú ideálne pre ženy, ktoré chcú vyskúšať niečo zábavné. Je to obzvlášť skvelé pre ženy, ktoré milujú často meniť svoj vzhľad z jednej fantasy farby na druhú.

Fialové odlesky

Fialové odleskyInstagram / @saraluxesalon

Jazzovanie vašich stredne dlhých vlasov s purpurovými odleskami je jemný, ale zároveň nervózny spôsob, ako okoreniť farbu. Aj keď každý nemusí mať purpurovú farbu vlasov, je to zábavný spôsob, ako získať tento okraj, a pritom ho udržať svieži a moderný..

Je to skvelý vzhľad pre ženy, ktoré chcú niečo iné, ale môžu mať obmedzenia kvôli práci atď. Je to ľahký a jemný spôsob, ako dodať vašim vlasom očarujúci rozmer. Hádzanie purpurovej farby s ostatnými zvýrazneniami a slabými svetlami funguje dobre s väčšinou všetkých odtieňov pokožky, pretože pôsobí ako krásny prízvuk..

Fialový ametystový západ slnka

Fialový ametystový západ slnkaInstagram / @m.p.hairdesign

Táto fialová farba vlasov je ako pri západe ametystu. Najlepšia vec na tomto vzhľade je spôsob, akým sa všetky farby navzájom topia a odličujú.

Používajte polostále módne farby Joico Intensities alebo Pulp Riot. Oba sú skvelé pre dlhovekosť a dodávajú vlasom lesk!

Na udržanie módnych farieb, ako je tento purpurový odtieň, používajte L’anza Color Guard, ktorý pomáha bojovať proti strate farby pri praní, ako aj ich šampón a kondicionér na zachovanie farby..

Vaša denná rutina vlasov by mala obsahovať tieto dávky a nerobenia.

1. Opláchnite studenou vodou

2. Minimálne pranie na zaistenie dlhej životnosti farby (iba plákanie a stav)

2. Nízkoteplotný styling (ak vôbec)

3. SUCHÝ ŠAMPÓN

Väčšina módnych farieb funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch. Tieto typy vlasov vydržia tento proces oveľa lepšie ako jemné vlasy. Módne farby sú skutočne pre všetky tóny pleti, záleží len na kombináciách, s ktorými pracujete. Krása toho všetkého? Keď si zafarbíte vlasy na purpurovo, možnosti sú nekonečné!

Fialová ružová farba

Fialová ružová farbaInstagram / @kellyglohair

Táto fialová ružovkastá purpurová farba bola vytvorená použitím farieb Joico Intensity, ktoré sú navzájom zmiešané, pričom odoberajú oranžové segmenty a roztavia ich do pastelov, pričom nezabúdajú na malú tajnú zložku Olaplexu, samozrejme.

Fialové odtiene vlasov, ako je toto fialové a levanduľové farbivo, nie sú pre ženy, ktoré nedokážu držať krok s údržbou, pretože pastely môžu vyblednúť a vyžadujú veľa TLC. Je dôležité používať správne produkty následnej starostlivosti, ako sú šampóny bez síranov, aby boli stále farebné.

Sýto purpurová farba

Sýto purpurová farbaInstagram / @color_by_jason

Táto sýto fialová farba je pre ženu, ktorá chce všetky fialové!

Na vytvorenie tohto hlbokého fialového odtieňa použite Schwarzkopf Royal na základňu, objem 4-29 a 0-99 s objemom 20. Natrite vlasy nepravidelným vzorom objemom Schwarzkopf Blondme 20 a spracujte do bledožlta. Potom použite diagonálne chrbtové diely a naneste Schwarzkopf 8-29 w/0-11, džem Pulp Riot a Joico Indigo s kobaltom.

Fialové vlasy rozhodne dopĺňajú chladnejšie tóny pleti, ale mohli by ich nosiť naozaj všetky ženy. Dôvera je všetko!

Hnedastá fialová

Hnedastá fialováInstagram / @mztheaz

Táto hnedo-fialová farba ponúka kombináciu fialovej a tmavo hnedej.

Ak máte značné množstvo jemných vlasov, použite výrobky z radu jedenástich produktov. Šampón I Want Body pomáha vytvárať objem a kondicionér I Want Body je ľahký, takže nezaťaží vlasy a zanechá úžasný pocit..

Tento vzhľad je pre ženy, ktoré majú jemnejšiu, rovnú štruktúru vlasov a nemajú veľa času na údržbu, ale chcú sa zároveň baviť. Táto purpurovo hnedá farba nie je pre ženy bledej pleti, iba pre ženy s mierne tmavou až tmavšou pleťou.

Jasná slivka na tmavých koreňoch

Jasná slivka na tmavých koreňochInstagram / @styledbyshaunmichael

Táto jasná slivka na tmavých korienkoch funguje dobre s prirodzenou farbou vlasov. Vaše vlasy krásne vyblednú v tomto živom vodopáde hroznovej šťavy.

Skúste použiť šampón Milkshake Silver Shine. Na použitie tohto konkrétneho produktu nemusíte mať len platinové blond vlasy. Očividne vždy pomôže aj farbený šampón a kondicionér a bezoplachová kúra Milkshake 12 Effects.

Väčšina typov vlasov sa hodí k žiarivej fialovej farbe, avšak jemnejšie vlasy alebo blondínky majú lepší efekt živosti. Tento fialový strih vlasov si však môže stiahnuť naozaj každý! S dlhými alebo krátkymi vlasmi sa týmto odtieňom hroznovej šťavy naozaj nič nepokazí.

Pastelové purpurové tóny

fialové pastelové tónyInstagram / @cutz_up

Pastelové fialové vlasy majú farby zmiešané s metalízou a pôsobia trendovo, ostro a zábavne! Použité farby (jemný orgován, ľadová fialová, hlboké fialky) dodávajú harmónii, ktorá dodáva kučerám jemnosť a ostrosť..

Na obnovu tejto svetlo purpurovej farby vlasov použite rad Joico Intensity a Metallic. Pigmentová výplata za farby je neuveriteľná! Na zachovanie živosti sa odporúča používať šampóny na farbené vlasy. Pokračujte výživným hydratačným kondicionérom, aby boli vaše kučeravé vlasy hebké. Na vytvorenie pixie s ostrou špičkou môžete použiť svoj obľúbený jemný sprej.

Galaxy fialové vlasy

Galaxy fialové vlasyInstagram / @shearterrorsalonaz

Choďte na túto galaxiu purpurové vlasy, ak potrebujete korekciu farieb. Najprv odfarbite všetku starú farbu a potom pôsobte proti farbám, ktoré vo vlasoch zostali, aby ste dosiahli tieto odtiene fialových vlasov.

Použite bielidlo B3 a Redken. Potom použite živú líniu Pulp Riot.

Tieto vlasy z galaxie sú skvelé pre ženy, ktoré chcú uniknúť tmavším farbám a chcú vyskúšať živé farby. Tmavšie a svetlejšie tóny môžu vyzerať skvele na väčšine typov pleti.

Smokey baklažán fialový

Smokey baklažán fialovýInstagram / @stylesby_ariana

Toto sú dymové fialové vlasy. Živé farby sú zábavné a vzrušujúce!

Pomocou Pulp Riot obnovte tón v týchto tmavofialových vlasoch. Táto konkrétna farba sa nazýva baklažán. Najlepším spôsobom, ako si udržať tento vzhľad, by bolo použiť bezsulfátový, farebne bezpečný šampón a kondicionér od Kevina Murphyho s názvom Hydrate Me. Výrobky úžasne voňajú a nechávajú vašu farbu vydržať niekoľko týždňov!

Fialová tónovaná šperkom

Fialová tónovaná šperkomInstagram / @ohsowavybaby

Tento vzhľad je ametystová, purpurová v tóne drahokamov! Nemilujete len to, ako textúrovaný strih zvýrazňuje rôzne farebné stužky vo vlasoch?

Na dosiahnutie tohto odtieňa použite farby Wella a Pulp Riot. Aby ste udržali módne farby, požiadajte svojho stylistu, aby zmiešal časť vašej farby s vašim obľúbeným kondicionérom alebo Olaplexom. Môžete to použiť doma na vloženie malých kúskov farby pri každom praní!

Všetky módne farby pôsobia lepšie na ženy, ktoré už majú svetlohnedú farbu vlasov alebo svetlejšiu blond prírodnú bázu. Aby sa dosiahli módne farby, musia byť vlasy pred nanesením farby vyzlečené do bledej blondínky, takže budú menej škodlivé, ak sa sem nepokúšate dostať z veľmi tmavého východiskového bodu..

Zvlášť táto fialová je na hlbšej strane, ak však chcete bledofialovú, vaše vlasy nemusia byť najskôr svetlé. Hovorí sa, že táto módna farba sa neodporúča ženám, ktoré si nechcú do vlasov dávať akúkoľvek prácu. Bude to vyžadovať pravidelnú domácu údržbu a lesk v salóne.

Pokiaľ ide o tón pleti, podľa pravidiel bude fialová farba najlepšie vyzerať na chladných ženách, zatiaľ čo broskyňová farba bude najlepšie vyzerať na teplých tónoch pleti. S módnymi farbami sa však nemôžete pokaziť, pretože sú na začiatku tak očividne falošné.

Multi-tonálny ametyst Balayage

Multi-tonálny ametyst BalayageInstagram / @soho_master_hair_stylists

Jedná sa o multi-tonálnu ametystovú balayáž. Najlepšia časť na tejto tmavofialovej balayage je rozmer žiarivých tónov a to, ako sa bezproblémovo mieša s koreňmi.

Na predosvetlenie vlasov použite Blondor a 30vol, potom na purpurové stužky použite Pulp Riot v džeme a baklažáne. Naneste R+Co One Prep Spray na celé miesto a R+Co High Dive na konce. Potom požiadajte svojho koloristu, aby vám vyrobil vlastný farebný kondicionér Evo Fabuloso, aby ste purpurovú farbu mohli udržiavať doma!

Je to skvelá farba pre ženy s prirodzene tmavými vlasmi, pretože vyzerá skvele s tmavším kontrastným korienkom. Vyzeralo by to skvele na väčšine tónov pleti, pretože fialová nie je príliš chladná ani teplá. Pretože pre živé farby musia byť vlasy dosť zosvetlené, musia byť zdravé a prednostne panenské, než je možné vykonať jednu z týchto farieb..

Jemný orgován

Jemný orgovánInstagram / @shear_envytupelo

Táto farebná tavenina zo dymového zamatu do svetlého prašného purpurového tónu vytvára jemný prístup k módnym farbám!

Na vytvorenie tohto vzhľadu použite kombináciu módnych farieb Pulp Riot, ako aj Olaplex. Tieto farby majú úžasnú konzistenciu a sú plné kondicionérov, aby ste zaistili, že nebude narušená celistvosť vašich vlasov.

Na udržanie purpurového odtieňa používajte šampóny a kondicionéry bez síranov, ako sú Sudzz Cashmere a Aquafix. Perte veľmi zriedka v najchladnejšej vode, akú dokážete uniesť!

Farby Pulp Riot sú zameniteľné, takže si môžete vytvoriť vlastný odtieň pre akýkoľvek typ pleti.

Jednorožec biela fialová

Jednorožec biela fialováInstagrams / @cosmo_queenn & @_beautybynana10

Tento jednorožec bielofialový je podobný víru z cukrovej vaty a snom jednorožca!

Na módne farby použite Pulp Riot, pretože sú to trvanlivé farby krémovej konzistencie. Z dôvodu údržby je nevyhnutné minimálne šampónovanie spolu s kvalitným bezsulfátovým šampónom a kondicionérske procedúry, suchý šampón a minimálne používanie horúceho nástroja. Tieto farby sú náročné na údržbu, ale sú veľmi zábavné a stoja za to, keď ich nasadíte!

Proces zosvetľovania na dosiahnutie týchto žiarivých purpurových vlasov môže byť dlhý a trvať niekoľko sedení v závislosti od toho, aký typ vlasov má každá žena, preto je dôležitá dobrá údržba pred zosvetlením aj po ňom, a to znamená, že strávite čas na vlasoch.

Krátky Boysenberry Nightfall

Krátky Boysenberry NightfallInstagram / @doctorquid18

Táto krátka chlapčenská fialová je celoplošnou purpurovou farbou s rozmermi. Držte sa všetkých farieb Pulp Riot. Sformulujte základnú farbu o niečo hlbšie a vytvoríte rozmer. Základ založte na Velvet, potom pridajte Nightfall a niekoľko kvapiek Noir. Naneste to ako novú retuš rastu a prečešte. Ak chcete získať koncovú farbu, založte ju pomocou Jam, Clear a niekoľkých kvapiek zamatu!

Pri údržbe postupujte podľa počiatočných servisov farieb s čírou glazúrou, aby sa farba uzamkla. Skúste Schwarzkopf Igora vibrance 0-00 1: 2 1,9%. Tiež je nevyhnutné šampónovať menej často! Ženy v živých farbách by mali denne používať suchý šampón, aby bola farba svieža. Skúste Simply Dry od AG.

About the author