35 platinových blond vlasov pre všetky horúce blondínky

Platinová blond farba vlasov je blond vlas, ktorý je redukovaný svojim jasným pigmentom do odtieňa, ktorý je chladnejší ako popol, striebro, kov a perla. Platinová farba, rovnako ako prstene, ktoré nosíte, bude mať podobný odtieň na vlasoch a môže byť tmavšia alebo svetlejšia, aby zodpovedala preferenciám a tónu pleti..

Tieto platinové blond vlasy sú veľmi žiadaným odtieňom. Aj keď blondínky nájdete vo všetkých častiach sveta, iba 2% svetovej populácie zostáva v dospelosti prirodzenou blondínkou. Vývoj svetlých vlasov súvisí so syntézou vitamínu D v tele.

Svetlejšie vlasy a pokožka umožňujú viac slnečného žiarenia spustiť produkciu vitamínu D, čo vysvetľuje, prečo sa v Európe a ďalších oblastiach s nedostatkom slnečného svetla nachádza prirodzenejšia blondína.

Pred ďalšou schôdzkou za vlasmi sa pozrite na tieto nádherné fotografie platinovej blondínky ako inšpiráciu na vlasy.

Platinové blond vlasy s medovými odleskami

Platinové blond vlasy s medovými odleskamiInstagram @hairbytessmarie

Okoreňte túto letnú vibračnú platinovú blond farbu! Dlhá vlnitá medová platinová blond farba je ohromujúci vzhľad, ak sa chystáte pre žiarivý a atraktívny nový účes.

Platinová levandulová blondína

Platinová levandulová blondínaInstagram @samleehaircolor119

Ak sa chcete so svojou blondínkou zabaviť, zvážte platinovú levanduľovú blond. Levanduľa udrží vašu platinovú ľadovú. Budete raz závidieť svojim priateľom, keď si oblečiete tento farebný kúsok. Fade-out bude nádherný, takže sa nebudete musieť o nič starať!

Vlasy platinovej farby pre staršie blondínky

Vlasy platinovej farby pre staršie blondínkyInstagram @hairstylistjennae

Platinové vlasy pre staršie blondínky fungujú skvele na prirodzene svetlé vlasy alebo na niekoho, kto má svetlejší prírodný sivý základ. Nevyzerá to extrémne, ak už zošednete, pretože to zjemní váš celkový vzhľad. Pomáha tiež zosvetliť vzhľad liniek a odrast je menej nápadný.

Platina s Lowlights

platinová blondínka s lowlightsInstagram @joselussem

Jednou z najlepších viacrozmerných a moderných farieb je platinová blondínka s nízkymi svetlami. Táto farba vlasov funguje najlepšie na studených tónoch pokožky a perfektne vyzerá na dlhých vlnách, aby predviedla odchýlky farby.

Blondínka s orgovánovými fialovými odtieňmi

Blondínka s orgovánovými fialovými odtieňmiInstagram @pompandproper

Platinové purpurové vlasy sú spôsob, ako ísť, ak hľadáte módnejší vzhľad a zároveň si ich udržať jemné a profesionálne..

Blondínka s korunnými vrkočmi

Blondínka s korunnými vrkočmiInstagram @sydneyannlopezhair

Ak máte dlhé vlasy a zúčastňujete sa formálnejšej akcie, vyskúšajte tieto nádherné platinové vrkoče, ktoré sa obtáčajú ako koruna.

Svetlá platinová blond

svetlá platinová blondInstagram @hairbykaitlynbrown

Vďaka tieňovému koreňu, svetlým platinovým prameňom a tupým zastrihnutým koncom vyzerá táto platinová blondínka horko! Tak čo teraz? Choďte do miestneho kaderníctva a požiadajte o túto farbu a nakrájajte.

Smokey Platinum s tmavými koreňmi

Smokey Platinum s tmavými koreňmiInstagram @lisachauvigil

Túto dymovú popolavú platinovú blondínu so slivkovými koreňmi vytvorila kaderníčka Lisa Chauvigil z Thorntonu, CO.

Poznamenáva: „Milujem prehĺbené korene s takou hĺbkou a to, ako sa bezproblémovo mieša s platinovou blondínkou.“

“Vďaka balayage to dáva žene špičkový vzhľad s menšou údržbou pri kontrole hore,” hovorí Chauvigil. “Čím viac rastie, tým viac komplimentov dostanete.”

Ľadová platinová pixie pre staršie ženy

Ľadová platinová pixie pre staršie ženyInstagram @hair_by__brooke

Ľadová platina pracuje s neutrálnym až teplým tónom pokožky. Brooke Spencer, certifikovaná farbistka v Mokene, IL, hovorí: „Ak je v podtóne pokožky príliš veľa ružového podtónu alebo dokonca príliš veľa zlata, mohlo by to potenciálne zmývať.“

Spencer poznamenáva: „Niekedy to, čo si hosť myslí, že chce vo farbe vlasov, nie je nevyhnutne to, čo na nich bude najlepšie vyzerať. Pred rozhodnutím o vzhľade urobím analýzu tónu pleti a tvaru tváre. “

Platinové striebro

Platinové striebroInstagram @jeanette_envisions

Toto platinové striebro bolo vytvorené úplnou technikou babylight/highlighter s rozjasňovačom Blond Me Bond Enforcing 9+ od Schwarzkopf a 6% Blond Me developerom.

Kaderníčka tejto farby Jeanette Alonso popisuje, ako dosiahla tento vzhľad.

“Po zosvetlení som tieňoval koreň s prípravkom Igora Vibrance 7-1 od spoločnosti Schwarzkopf (k tomuto toneru bolo tiež pridaných niekoľko svetiel) s vývojkou lotionu a tónovaný/lesklý s prípravkom Igora Vibrance 9.5-1 a -11 od spoločnosti Schwarzkopf a gélovým vývojkom,” vysvetľuje. “Rád používam 0-11 pre mnoho z mojich ľadových strieborných platín. Vzhľadu to vždy dodá extra jasanovú úpravu. “

Alonso odporúča ženám, ktoré idú po striebornej alebo ľadovej platine, aby očakávali údržbu s vysokou údržbou. Očakávaná doba opravy v salóne by mala byť každých 6 až 8 týždňov v prípade tonera a 8 až 12 týždňov v prípade zľahčujúcej opravy..

Svetlé platinové blond odlesky

Svetlé platinové blond odleskyInstagram @hairbyannamargaret

Tento moderný odvážny ľadový blond štruktúrovaný bob vytvoril kaderníčka Anna Margaret z Bellinghamu, WA.

“Páči sa mi na tom to, že je to stále veľmi nenáročné na údržbu, pretože sme zatienili jej koreň, takže všetko vyrastie veľmi hladko,” poznamenáva..

Zlatá platina

Krásna zlatá platinová blondInstagram @hairbynicolereyns

Túto zlatú platinovú farbu vytvorila stylistka Nicole Reyns z Aucklandu, New Jersey.

“To, čo na tomto vzhľade milujem, je farba a jemný odtieň platiny a ako dopĺňa jej tón pleti,” hovorí Reyns..

Dodáva: „Pracujte s podkladovými pigmentmi vo vlasoch. Ak ťaháte zlaté alebo teplé tóny, držte sa tých, ktoré doplnia tón vašej pokožky a rozžiaria vám oči! “

Tento vzhľad funguje najlepšie, ak chcete živší platinový vzhľad, aby ste nemuseli prísť na opravu každé 4 týždne. Namiesto toho môžete prísť každé 3 mesiace.

Platinum Blonde Cornrows

Platinové blond cornrowsInstagram @mageofhair

Tieto zložité platinové kukly vytvorila koloristka a pletená žena Diana Lopez z Miami Beach na Floride. Farba vlasov skutočne zvýrazňuje štýl vrkočov a je skvelá na víkendy alebo na chvíle, kedy chcete vlasy držať ďalej od tváre..

“Táto farba určite vyžaduje veľa starostlivosti a údržby a môže byť škodlivá pre vlasy, ak nie je vykonaná správne,” hovorí Lopez. “Opravy koreňov sa zvyčajne vykonávajú každých 4 až 6 týždňov, aby sa zaistili skvelé výsledky.” Odporúčam to urobiť v 6. týždni, aby ste sa vyhli extrémnej expozícii a odstránili všetok pigment. “

Lopez rada používa na ochranu vlasov chránič väzieb. Dodáva: „Skúste ošetrenie Uberliss Bond, pretože nespôsobuje spomalenie času spracovania. Fialovému šampónu je rozhodne dobré zamedziť žlté tóny. Odporúčam použiť šampón Pulp Riot Barcelona, ​​pretože má veľa pigmentu, ale vlasy nevysušuje. Je na báze quinoa, takže je pre vlasy jemný a výživný. Používajte tiež veľa hydratácie a masky. “

Dimenzionálna platinová blond

Dimenzionálna platinová blondLola Prism

Tento ľadový rozmerný blond odtieň vytvorila stylistka Lola Prism z Claremont, CA. Poznamenáva: „Je to výsledok druhého zasadnutia korekcie farieb, takže stále prebieha práca!“

Ženám, ktoré zvažujú tento vzhľad, Prism odporúča nájsť správneho stylistu, ktorý je ochotný s vami počas procesu odľahčenia spolupracovať.

“Vlasy tejto farby sa zvyčajne nedosiahnu počas jedného sedenia, pokiaľ vlasy už nie sú blond.” Je dôležité, aby ste počas procesu zosvetľovania zostali trpezliví, aby ste udržali zdravie a integritu svojich vlasov. “

Kalifornská blondínka s tmavými koreňmi

kalifornská blondína s tmavými koreňmi

Jedná sa o rozmernú ľadovú blondínku s tmavými koreňmi a ofinou.

Najdôležitejšie je mať na pamäti, že tento proces vyžaduje čas. Musíš byť trpezlivý! Musíte pochopiť, že proces zosvetľovania ohrozuje zdravie vlasov, čím viac ich musíme zosvetľovať.

Zásadné je, ako sa po tomto procese farbenia staráte o svoje vlasy. Spite s maskou na vlasoch raz týždenne. Používanie masky Oribe Gold Lust Mask a multiplikátorov väzieb, ako je Olaplex, sú skvelé spôsoby, ako udržať vlasy zdravé a žiarivé..

Žil v ľadovej platine

Zažitá ľadová platinaMaureen Mceachern / Instagram

Túto zažitú ľadovú blondínku vytvorila majiteľka salónu a kaderníčka Maureen McEachern z Kanady.

Vysvetľuje: „Blondínka je na dne ťažká a postupne mizne v koreňovej oblasti, čo jej dodáva chladný tieňový koreň pre skutočne prežitý pocit. Tento vzhľad je ideálny pre ženu, ktorá chce vidieť veľa blondínok, ale nechce udržiavať silne melírované vlasy. “

Keď požadujete túto farbu, McEachern odporúča, aby ste stylistovi povedali, že chcete vidieť veľa svetlej blond popola, ale v oblasti koreňov chcete menej. “Budete chcieť, aby bol výrastok pekný a prirodzene vyzerajúci, aby vyžadoval menej koreňových úprav. Táto farba nevyžaduje takú údržbu ako farba celej hlavy, ale vyžaduje obnovu tonera, “dodáva.

Ľadový blonďavý bob s nulovou nadmorskou výškou

Ľadový blonďavý bob s nulovou nadmorskou výškouInstagram @hairbyaoifebreenhairb

Dosiahnite ohromujúci ľadový blonďavý bob s nulovou nadmorskou výškou tým, že sa vyberiete na plnú hlavu jemných tkaných fólií. Vytvorila ho koloristka Aoife Breen z Austrálie a je ideálnym doplnkom k platinovému odtieňu!

“Mať takú svetlú blondínu a vlasy po tejto dĺžke si vyžaduje určitú údržbu,” varuje Breen. “Údržba farieb je každých 6-8 týždňov.” Orezávanie každých 4-6 týždňov je tiež nevyhnutné. “

Perleťovo platinová blond

Perleťovo platinová blond farbaJen Ferguson / Instagram

Túto perleťovo platinovú blondínku vytvorila kaderníčka Jen Ferguson zo Salt Lake City, UT.

“Milujem, že je to biela blondínka, ale nie ľadovo biela,” poznamenáva. “Je biela s dokonalým zábleskom farieb na slnku.”

Spravidla spravodlivejšie a chladnejšie tóny pleti budú lepšie vyzerať s perleťovými platinovými vlasmi než veľmi teplé alebo tmavé tóny pleti. Ferguson však verí, že sebavedomie je skutočným kľúčom k stiahnutiu tohto vzhľadu, nie váš tón pleti. “Ak to chceš, choď do toho,” hovorí.

Dlho & Uvoľnená platinová blondína

Dlhá & amp; Uvoľnená platinová blondínaTom Smith / Instagram

Táto platinová blondínka sa robí na odfarbených vlasoch a vyzerá tak uvoľnene a neodlíčene. Vytvoril ho hlavný kolorista Tom Smith z Veľkej Británie.

Na zosvetlenie vlasov do tejto miery Smith hovorí, že vlasy musia byť silné. “Pre škandinávsku blondínku je teplejší tón pleti skvelým riešením.” Ak by bol odtieň pokožky chladnejší a ružovejší, upravil by som chĺpky tak, aby boli pre podobnú atmosféru menej krémové a lesklejšie. “

Dodáva: „Pokiaľ ide o farbu, je to„ globálne zosvetľovač “. Vlasy sú úplne odfarbené až k pokožke hlavy a na dosiahnutie jemného a mierne teplého odtieňa najbledšej blondínky bol použitý ľahký krémový toner. “

Ľadová platina Pixie

Ľadová platina PixieMelissa Kayelle / Instagram

Túto ľadovú platinovú pixie vytvorila kaderníčka Melissa Kayelle z Los Angeles, CA.

“Milujem dobré krátke účesy na ženách,” poznamenáva. “Sú nervózni, ale môžu byť aj mäkkí.” Tiež ako dáma, ktorá v minulosti nosila pixie, je to najoslobodzujúcejšie zrážky. “

Pokiaľ ide o platinový odtieň, Kayelle hovorí, že je skutočne užitočné striedať alebo kombinovať spolu so systémom proteínovej vlhkosti tónovací šampón alebo kondicionér. “Existuje niekoľko značiek, ktoré robia vynikajúce.”

“Väčšina žien dokáže tento tón potlačiť!” Moja jediná výnimka by bola, ak máte v koži tonu ružovej pigmentácie. Pretože tento tón platiny spadá medzi chladný a teplý tón, stáva sa neutrálnym. A pretože bude výrazne svetlejší ako väčšina odtieňov pokožky, zvyčajne vytvorí krásny kontrast. Ide o to, aby to bolo skutočne biele, “vysvetľuje.

Teplá krátka platina

Teplá krátka platinaInstagram @styled_by_carolynn

Jedná sa o teplý platinový blond asymetrický bob. Asymetrické boby sú obľúbeným štýlom, pretože je to najlepšie z oboch svetov – krátke na zátylku a postupná dĺžka vpredu..

Pokiaľ ide o zachovanie farby, hlboké kondicionovanie je veľmi dôležité a vždy robte hydratačné procedúry na zlepšenie procesu kondicionovania.

Skvelý tip, ako zabrániť tomu, aby sa platinová farba v priebehu času stala mosadznou, je šampón a kondicionér na fialovej báze.

Platinové odlesky na hnedých vlasoch

Platinové odlesky na hnedých vlasochMegan Bardenová

Najlepšia vec na tejto tmavohnedej až platinovej farbe je roztopenie farby v hornej časti. Vytvorila ho kaderníčka Megan Barden z Richmondu, VA.

Hovorí: „Spôsob, akým sa vlasy miešajú od tmavej základne po platinové konce, je veľmi ťažké dosiahnuť, ale ako vidíte, skutočne priťahuje vaše oči, keď vidíte, ako tmavá základňa preskakuje ručne maľovanými melírmi bez drsných línií. alebo škvrny. “

Pre ženy, ktoré zvažujú túto farbu, Barden hovorí, že zachovanie vašej prirodzenej koreňovej farby môže udržať údržbu o niečo minimálnejšiu. „Aby ste si zachovali túto farbu, vyskúšajte produktovú radu Oribe Bright Blonde. Budete tiež chcieť vidieť svojho stylistu, aby obnovil váš toner a zaistil tak nepretržité miešanie a lesk, “dodáva.

Blond vlnitý Bob Babylights

Blond vlnitý Bob BabylightsWhitney Bremer Lafrenz / Instagram

Túto platinu s nízkymi nárokmi na údržbu vytvorila kaderníčka Whitney Lafrenz z Luverne, MN.

“Tým, že ponecháva časť prirodzenej farby v koreňoch a okolo tváre, funguje na väčšinu stredne až svetlých klientov,” vysvetľuje. “Pri zosvetľovaní vlasov je dôležité byť opatrný.” Vyprážané blond vlasy jednoducho nie sú pekné! Zlatá alebo medená blondínka môže byť vhodnejšou voľbou pre niekoho s veľmi tmavými vlasmi. “

Lafrenz odporúča, aby ste sa každých sedem až osem týždňov dostali do salónu, aby ste vyretušovali všetky oblasti, ktoré vyžadujú zosvetlenie, a vykonali tónovaciu službu, aby farba vyzerala platinovo. Jej domáca údržba zahŕňa aj používanie šampónu Matrix SoSilver dvakrát týždenne.

Strieborné až platinové pre krátke vlasy

Platinová blondína pre krátke vlasyHeather Langlois / Instagram

Je to pekný, prechodný platinový a strieborný vzhľad. Je ideálny pre ženy, ktoré sa obávajú úplného striebra a bol vytvorený koloristkou a stylistkou Heather Langloisovou z Albuquerque, NM.

Pokiaľ ide o domácu starostlivosť, Langlois odporúča ošetrenia Olaplex a vziať si ich domov #3! “Nerobím platinovú službu bez doplnku Olaplex.” Skúste fialový šampón Joico Color Balance. Odporúčam tiež dobré ošetrenie po sprchovaní. “

Je to taká svetlá farba vlasov a tón pleti hrá veľkú úlohu v tom, ako to bude vyzerať. Pre túto farbu Langlois hovorí, že dobre funguje neutrálnejší tón pleti (nie veľa tepla).

Platinová až medová blondína

Platinová až medová blondAshley Chabot / Instagram

Túto ľadovú zimnú platinu s jemnými plážovými vlnami vytvorila kaderníčka Ashley Chabot z Clermont, FL..

“Milujem rôzne produkty, ale mojou obľúbenou kombináciou na vytvorenie tohto vzhľadu by bol Redken Anti Snap pred fénovaním, lak na vlasy Aveda Air Control na dodanie textúry a držanie, potom na záver s trochou globálneho keratínového séra na lesk,” hovorí Chabot.

Dodáva: „Pri vytváraní plážovej balayage vždy siahnem po modrofialovom základnom rozjasňovači Kenra a štetcoch Framar!“

Ashy Platinum Balayage

Ashy Platinum BalayageAstacia Christenson / Instagram

Jedná sa o popolavú platinovú balayage, ktorú vytvorila majiteľka salónu a kaderníčka Astacia Christenson z Bend, OR.

“Rád idem proti pravidlám a miešanie zahrieva proti chladným tónom.” Má kontrast a rozmer, napriek tomu má tekutý ručne maľovaný pocit, “poznamenáva.

Dodáva: „Môj obľúbený tip, keď klientovi takto balajujem, je urobiť niekoľko detských svetiel zafarbených okolo vlasovej línie a potom ručne namaľovať detské vlásky na fólie na konci, aby sa získala bezproblémová jasná línia vlasov.“

Dark Platinum A-Line Bob

Dark Platinum A-Line BobTonya Auclair / Instagram

Tento zakorenený platinový bob radu A zostrihala a farbila kaderníčka Tonya Auclair zo St. Clair, MI.

Na dosiahnutie tejto farby odporúča Auclair zosvetľovač Wella Blondor a toner L’Oréal Dia Richesse 10,22..

“Tento vzhľad môžu rozhýbať všetky tóny pleti, pretože farba má teplé aj studené tóny,” poznamenáva.

Šampanské blond vlny

Šampanské blond vlnyTheresa T / Instagram

Túto ľadovo bielu blondínku s jemným, prirodzeným tieňovým koreňom vytvorila vlasová guru Theresa z Edmontonu, AB. “Páči sa mi, že je taký blonďavý, ale stále by som ho považoval za nenáročný na údržbu,” poznamenáva.

Theresa odporúča purpurový šampón na predĺženie času medzi tonermi a opravami. „Použil som Schwartzkopf Color Freeze. Tiež odporúčam opravný kondicionér, aby boli konce jemné a zdravé. Biolage Repair Inside je osobný favorit. “

Dodáva: „Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil techniku ​​balayage z mäkkej väzby. Pracujte jeden palec od pokožky hlavy, aby ste zachovali prirodzený korienok (pokiaľ nemajú sivé vlasy) a tonizujte jasným tonikom bez amoniaku.

Krátka platinová jaseňová blond

platinová popolavá blondína pre krátke vlasyVictoria Hebb / Instagram

Tieto krátke blond vlasy z platinového popola vytvorila kaderníčka Victoria Hebb z Bourne, MA.

“Krátky, čeľusťový tupý strih skutočne vynikne u ľadovej blondínky,” poznamenáva. “Povedal by som, že moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade sú ľadovo biele vlasy.”

Hebb hovorí, že sa treba starať o svoje vlasy! “Osvetlenie môže spôsobiť veľa poškodenia vašich vlasov, ak nie sú správne udržiavané.” To znamená tepelné ochranné prostriedky, šampóny bez síranov atď. “

Dimenzionálne blond tóny

Dimenzionálne blond tónyInstagram / @hairbychrissydanielle

Jedná sa o ľadovú plavbu s platinovými a blond odtieňmi. Na balayage mám najradšej, že vyrastajú a majú veľmi bozkávaný efekt. Je to trend vlasov s nízkymi nárokmi na údržbu, na rozdiel od úplne bielej blondínky, ktorú by bolo potrebné upravovať každé štyri týždne..

Pokiaľ ide o domácu starostlivosť, pozrite sa na farebné výrobky Davines. Keď prechádzate fázami, aby ste sa dostali k dokonalej blondínke, je vždy dôležité zachovať celistvosť vlasov.

Aby ste tento vzhľad obnovili, v závislosti od histórie vašich vlasov vedzte, že to bude proces. Využite medzistupne a dajte si stylistu, ktorému môžete dôverovať, že vlasy nebude tlačiť ďalej, než sú ich hranice.

Surfer Ashy Blonde

Surfer Ashy BlondeInstagram / @saxonhairatx

Túto surferovo popolavú blond farbu vytvorila koloristka Rachel Saxon. Je svetlá a blond bez toho, aby bola prepracovaná.

Pokiaľ ide o výrobky, Saxon je posadnutý Rene Furterer. “Sú to francúzske spoločnosti a všetky ich výrobky sú 90-100% organické a farmaceutické organické,” vysvetľuje. “S týmto pohľadom som začal s Volumea Mousse, aby som pridal koreň objemu v koreňoch.” Potom som použil ich Control Emulsion Styling Cream na kontrolu krepatenia. Posledným dotykom je sprej s rastlinnou textúrou. “

“Vždy posielam svojich klientov domov so šampónom Okara Silver, ktorý používam dvakrát týždenne.” Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by ste mali každých 12 týždňov prísť na opravy a tónovanie, “dodáva.

Ľadová blondínka Pixie pre staršie ženy

Surfer Ashy BlondeInstagram @mikel83

Jedná sa o zábavného pixelového textúra s textúrou. Vytvoril ho stylista Mikel Ramos z Austinu, TX.

“Odporúčam ženám, aby si urobili predbežnú rezerváciu a vypočuli si odporúčania vášho stylistu, pokiaľ ide o to, kedy sa vrátiť, aby ste farbu opravili,” hovorí Ramos..

Striebro s platinovými pruhmi

Striebro s platinovými pruhmiInstagram / @katcarpenter

Túto striebornú farbu s platinovými pruhmi vytvorila kaderníčka Kat Carpenter z Philadelphie, PA.

“Myslím si, že pre každého existuje strieborný odtieň,” hovorí Carpenter. “Všeobecne chladnejšia pokožka najlepšie dopĺňa extrémne chladné vlasy.”

Carpenter vás povzbudzuje, aby ste sa pripravili na investíciu a časové nasadenie!

Dodáva: „V ideálnom prípade by dvojité procesné blondínky mali dostať retušovanie každé štyri až šesť týždňov, aby sa predišlo tvorbe páskov a zlomeniu, ale v prvom rade môže trvať niekoľko sedení.“

Tmavá až svetlá platinová ombra

Tmavá až svetlá platinová ombraInstagram @headinesssm

Môžete získať toto tmavé až svetlé platinové ombre s krabicovým farbivom alebo ísť priamo k profesionálom.

Smokey Platinum Blue Hair s tieňovými koreňmi

Smokey Platinum Blue Hair s tieňovými koreňmiInstagram / @thekimmster

Jedná sa o dymovo modrý tieňový koreň s ľadovou blond. Vytvorila ho kaderníčka Kimberly Torresová z Coviny v Kalifornii.

“Tento vzhľad sa mi obzvlášť páči, pretože dáva rozmer blondíne, ktorú má.” Navyše, pretože by sa mohla stať menej náročnou na údržbu, keby mala pestovať svoju prirodzenú farbu vlasov, splynulo by to oveľa jednoduchšie, “vysvetľuje.

Táto farba vlasov je krásna, ale vyžaduje si údržbu. Medzi návštevami môžete použiť purpurový šampón, aby nezožltol, a každé dva mesiace dostať toner. Pridajte do svojho vlasového režimu rekonštrukčnú kúru, aby boli vlasy zdravé.

About the author