36 najhorúcejších čokoládovo hnedých nápadov na farbu vlasov z roku 2021

Čokoládovo hnedé vlasy sú brunetové farby na vlasy, ktoré pripomínajú odtiene čokoládových cukríkov. Krásna, hladká, bohatá a lahodná čokoláda.

Kto by nemiloval čokoládu?

Pokiaľ ide o nápady na vlasy, brunetky majú na výber množstvo odtieňov: mliečnu čokoládu, tmavú čokoládu, kakao, pikantnú čokoládu alebo dokonca malinovú čokoládu.

Čo by ste mali vedieť pri výbere čokoládovo hnedých vlasov:

  • Voľba odtieňa: Čím viac lesku chcete, tým by ste mali byť tmavší, pretože tmavšie vlasy prirodzene odrážajú viac svetla. Ak máte viac ako 50 rokov, môžete zvážiť výber ľahšej čokolády s jasnejšími tónmi. Čím sú vaše vlasy svetlejšie, tým sú vaše nedokonalosti pokožky menej nápadné.
  • Úroveň údržby: Stredná až jednoduchá. Ak máte prirodzene tmavú farbu vlasov, potom čokoláda ľahšie udrží svoju farbu.
  • Priemerné náklady: Náklady na zafarbenie vlasov na čokoládovú hnedú od profesionálneho koloristu sa pohybujú od 70 do 200 dolárov, v závislosti od toho, ako sa to robí a kde žijete. Získanie jedného procesu trvalej farby je lacnejšie. Ak pridáte ombre, zvýraznenia alebo balayage, bude to stáť viac. Ak máte svetlejšie vlasy, môže to vyžadovať viac času na spracovanie alebo výlety, aby ste získali perfektný čokoládový odtieň. To všetko bude stáť viac.
  • Najlepšie tóny pleti: Najlepšie sú stredné až tmavé tóny pleti, ako je olivová a hnedá.
  • Najlepšia prírodná základná farba: Najlepšie prírodné farby na vlasy pre čokoládovo hnedé pramene sú tmavohnedé a tmavo blond. Je jednoduchšie mierne zosvetliť alebo stmaviť svoj prirodzený odtieň, aby získal čokoládový odtieň.
  • Podobné odtiene: Mahagón, gaštan, karamelovo hnedá, svetlo hnedá
  • Najlepšie produkty: Najlepšie produkty na udržanie čokoládovej hnedosti a zabránenie vyblednutiu sú: šampón bez síranov, tonizačné kvapky, čistiaci prostriedok bez obsahu síranov a farba na úpravu čokolády.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite fotografie najlepších čokoládovo hnedých farieb na vlasy.

Bohatá kakaová farba na vlasy

Bohatá kakaovo čokoládovo hnedá farba na vlasyInstagram @ca_belos

Tento čokoládový odtieň je klasická brunetka s nádychom. Táto farba je teplý, bohatý a mnohorozmerný pohľad na klasické čokoládovo hnedé vlasy, ktoré všetci poznáme a milujeme. Použitie prírodnej farby na vlasy ako tieňového koreňa je perfektný spôsob, ako bezproblémovo zmiešať všetky farby a zároveň udržať proces rastu veľmi nenáročný. Tento dlhý strih je spojený s dlhými neviditeľnými vrstvami a ľahkými kúskami tvarujúcimi tvár, ktoré dodávajú jemný pohyb a zvýrazňujú farbu, takže vlasy pôsobia hustejšie..

Táto farba je ideálna pre prirodzenú brunetku, ktorá chce skúsiť niečo nové bez toho, aby bola príliš dramatická, alebo pre ženy zo svetlejšej strany, ktoré chcú svojim vlasom dodať hĺbku bez toho, aby sa úplne odhodlali..

Karamelové odlesky na tmavohnedých vlasoch

karamelové odlesky na tmavohnedých vlasochInstagram @nezakorenený

Jedná sa o karamelové odlesky na veľmi tmavých čokoládovo hnedých vlasoch. Malé množstvo farby vystupuje na toto tmavé plátno. Tento vzhľad dodáva vašim vlasom rozmer a život.

Táto čokoládovo hnedá farba je skvelá pre ženy, ktoré uprednostňujú nízku údržbu svojej farby, alebo brunetky, ktoré chcú pomaly prejsť na svetlejšiu stranu bez toho, aby sa zlomili na jeden výstrel. Ako farba rastie, ženy si môžu každých 12 až 16 týždňov prísť na rýchlu glazúru a osviežiť čokoládovo hnedé vlasy karamelovými odleskami..

Hnedé vlasy s tmavou čerešňou a čokoládou s plážovými vlnami

Tmavá čerešňová farba vlasov s plážovými vlnamiInstagram @chiquitasvintagehair

Lahodne zmiešané vlasy čerešne z tmavej čokolády s týmito plážovými vlnami nechávajú tento vzhľad vyniknúť v každom ročnom období! Skvelé pre opálené tóny pokožky pre krajší lesk!

Tmavá až zlatohnedá Ombre

Tmavá až zlatohnedá OmbreInstagram @salonlex

Tmavý až zlatohnedý ombre je perfektný, ak chcete zahriať svoju prirodzenú farbu vlasov a cez konce pridať trochu blond. Túto farbu vytvorila licencovaná kozmetička Cory Harper z Mason, OH.

“Použil som zlatý čokoládovo hnedý odtieň, aby som jej navrch poskytol bohatú hnedú farbu, a zmiešal som ju do zlatej farby vlasov,” hovorí Harper..

Harper ďalej uvádza: „Táto farba je skvelá pre ženy, ktoré chcú svojim vlasom dodať väčšiu hĺbku, ale napriek tomu majú končeky pod vplyvom slnka. Je skvelé, že ženy s predtým zafarbenými vlasmi začnú postupne zosvetľovať. “

Čokoládovo hnedé ombré má nízke nároky na údržbu, takže je táto farba ideálna pre zaneprázdnenú pracujúcu ženu, ktorá sa nemôže dostať do salónu každých 6 týždňov..

Mauve Red Brown

Fialová červenohnedá farba vlasovInstagram @beautyforthesoulby_sarah_jo

Subtílnym spôsobom, ako vytvoriť pôsobivý vzhľad, je zostaviť čokoládovo hnedý základ s fialovým podtónom. Elegantný a nenáročný strih pre akýkoľvek typ účesu a dĺžky.

“Táto celková farba.” & štýl je elegantný a moderný doplnok klasických čokoládovo hnedých vlasov, “tvrdí kaderníčka Sarah Jo z Coon Rapids, MN.

S ohľadom na to farba Sarah Jo roztavila bohatú červenofialovú na čokoládovo hnedý odtieň, aby poskytla extra hĺbku a rozmer. “Milujem spôsob, akým červené fialky skutočne vyskočia pri rôznych svetelných podmienkach.”

Správne výrobky sú kľúčom k noseniu tejto farby! “Vždy odporúčam použiť šampón a kondicionér bezpečný pre farby.” Neprofesionálne značky majú tendenciu odstraňovať farbu z vašich vlasov, “dodáva.

Ak chcete zachovať jasne červené tóny, opláchnite studenou vodou. Táto farba je ideálna pre tých, ktorí milujú extra dávku farieb a neutrálne vyváženie tónov.

Hnedá čokoládová hnedá s mahagónovými červenými vlasmi

Mahagonovo červené odleskyInstagram @rootsradicalskim

Mahagonová červená je ideálna pre olivovú pokožku a vytvára dojem funky a punku, ale jedinečnej osobnosti. Vynikajúce, ak je zladené s odtieňom čokoládovo hnedej farby a ostrým rezom!

Túto červenohnedú s akcentmi výraznej červenej vytvorila stylistka a majiteľka salónu Kimberly Jonesová z Brooklynu, NY.

Pokiaľ ide o červené, ktoré sú veľmi náročné na údržbu, Jones hovorí: „Snažte sa nešampónovať tak často a používajte šampón bezpečný pre farby a miernu vodu. Vždy medzi dotykom koreňa urobte lesk, aby ste osviežili červenú! “

Sýto čokoládovo hnedá červená

Sýto červená brunetka čokoládovo hnedá farba vlasovInstagram @headrushdesigns

Pre brunetky, ktoré chcú svojim vlasom dodať pikantnosť, môžu rozpustené vlasy v tmavo čokoládovej hnedej farbe so sýto červenými odleskami pôsobiť ako rozmerné a moderné..

Táto jahodová farba potiahnutá čokoládou je výraznejším zvratom na prírodných vlasoch, ktoré majú veľmi bohaté a teplé podkladové tóny.

Páči sa mi, že táto farba má stále veľa hĺbky, takže bude vyzerať odlišne v každom type osvetlenia a vytvorí jemnú všestrannosť..

Keďže červená farba je najväčšou molekulou farby, budete musieť dbať na to, aby ste predišli vyblednutiu, a tiež držať krok s pravidelnými glazúrami, aby ste v prípade potreby farbu vampírovali..

Čokoládovo hnedá s červenými podtónmi

Čokoládovo hnedá s červeným podtónomInstagram @camcolorshair

Uvoľnite svoju osobnosť tým, že si trúfate na tieto červené podtóny na čokoládovo hnedej hrive! Nakoniec pôsobivé na akejkoľvek dĺžke a štruktúre vlasov!

Tento krvavo oranžový odtieň je úplnou hlavou svetiel vytvorených kaderníkom Camronom Roblesom z Albuquerque, NM. “Farba je živá, nositeľná a vždy viditeľná bez toho, aby bola ohromujúca.” Bohatá čokoládovo hnedá farba naopak ponúka rovnováhu a hĺbku, “vysvetľuje Robles.

“Položte svojmu stylistovi veľa otázok,” dodáva Robles. “Je dôležité si uvedomiť, že všetky umelé farby sa časom menia na základe životného štýlu. Tráviť veľa času na slnku, sprchovať sa, cvičiť pravidelne, používať tepelné nástroje alebo dokonca tráviť čas vo vírivkách alebo saunách, to všetko má vplyv na to, ako rýchlo farba vybledne. “

Čokoládovo hnedé vlasy s karamelovými odleskami

Čokoládovo hnedé vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @prissyhippiebeautyshop

Jedná sa o bohaté, teplé čokoládovo hnedé vlasy s karamelovými odleskami okolo tváre. Vytvorila ho kaderníčka Holly Painter z South Hill, VA. Vlasy sú ostrihané na dlhý bob.

Painter použila Igora Royal ako tmavú základnú farbu „a svoje hlavné body namaľovala dvojúčelovým zosvetľovačom Paul Mitchell“.

“Je to skvelá farba vlasov pre ženy s teplým tónom pleti,” poznamenáva. “To najlepšie z Balayage robí z tejto veľmi nízkej údržby, pretože neexistuje žiadna drsná línia opätovného rastu.”

Dark Brunette Balayage

Tmavá čokoláda brunetka balayage farba vlasovInstagram @_danielledoeshair

Tento vzhľad je balayage vykonaná na základnej farbe tmavej brunety. Tento vzhľad má jemný prechod tónov a nádherné rozmery v čokoládovej brunetovej farbe vlasov.

Ak chcete vytvoriť tieto nápady na balayage hnedé vlasy, opýtajte sa svojho stylistu na používanie zosvetľovačov na báze ílu, ako je Trionics K.O. Zosvetľovač blond hlinky. Poskytuje dokonalú konzistenciu a zmes pre ručne maľovaný vzhľad a nenapučiava, nekrváca ani nevysychá, ako by to robilo tradičné práškové bielidlo..

Krása balayage je, že môže byť prispôsobená pre všetky textúry, farby a dĺžky vlasov. Je ideálny pre ženu, ktorá chce vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý nevyžaduje časté výlety do retuše tmavých koreňov.

Čokoládovo hnedá s gaštanovými odleskami

Prechodný účes BalayageInstagram @amandonium

“Tieto gaštanové odlesky majú vzhľad úplne jasnejšej farby bez toho, aby vyzerali alebo aby znovu vyrástli jednorozmerné farby.” Je to tiež prechodné, “hovorí kaderníčka Amanda Heisler zo Syracuse, NY.

Spoločnosť Heisler odporúča používať výrobky bezpečné pre farby, „vrátane šampónu a kondicionéra bezpečného pre farby na zachovanie dlhej životnosti použitého tonera“.

Techniky Balayage sú skvelé pre ženy, ktoré žijú aktívnym životným štýlom, a je to vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, čo znamená, že odrast bude vyzerať prirodzene bez toho, aby sa objavili drsné línie, ktoré môžu byť sprevádzané tradičným zvýrazňovaním..

“Ako vlasy dorastú,” dodáva, “budú vyzerať, ako keby ich v lete pobozkalo slnko. Čokoládovo hnedé pramene zmiešané s gaštanovými odtieňmi sú ideálne na letnú zábavu. “

Tmavé vlasy roztavená čokoláda hnedá balayage

Tmavá roztavená chocolátová hnedá balayážInstagram @hairbyjayleen

Túto jemnú a prírodnú čokoládovo hnedú balayage ručne vyrobila kaderníčka Jayleen Bush zo San Diega, CA. “Milujem, ako sa svetlo odráža od namaľovaných kúskov, aby dodalo popu a dimenzii,” poznamenáva.

Bush hovorí: „Šampón bez síranov sa rozhodne odporúča na udržanie sýtosti farby a zabránenie vyblednutiu. Ľahký olej, ako napríklad Unite Oil, navyše pomôže vytvoriť pri úprave hladkosť a lesk a tiež ochráni vlasy pred tepelným stylingom. “

Je to perfektná farba pre dievča, ktoré hľadá prirodzený vzhľad, ktorý jej vydrží. Je tiež ideálny pre ženy, ktoré nechcú byť v salóne každé štyri týždne. Svetlé kúsky odstránia vzhľad plochých jednofarebných farieb a dodajú tvári jas.

Rozmerné teplé čokoládovo hnedé odlesky

Dimenzionálna teplá čokoládová hnedá zvýrazňuje balayage farbu vlasovInstagram @hairbyexcitra

Je to prirodzený vzhľad s balayage teplými čokoládovo hnedými odleskami, ktoré dodajú rozmer a teplo. „Milujem tento vzhľad, pretože sa dá ľahko prispôsobiť teplému až chladnému tónu v závislosti od požadovaného výsledku ženy a stylistu,“ hovorí stylistka Excitra Sabol zo San Diega, Kalifornie..

Sabol miluje modrý šampón od spoločnosti Oligo a odporúča ho používať raz alebo dvakrát týždenne, aby sa zachoval tento tón.

Tieto čokoládové odlesky sú ideálne pre ženy, ktoré chcú štýl s nízkymi nárokmi na údržbu a špičkový vzhľad. Je ideálny pre ženy s teplejším odtieňom pokožky a rovnými vlasmi alebo vlnitými vlasmi.

Bohatá čokoládová hnedá a tučný karamel

Bohatá čokoládovo hnedá s výraznými karamelovými odleskamiInstagram @jessicamichellehair

Jedná sa o odvážnu, ale jemne zmiešanú kombináciu bohatej čokoládovo hnedej a karamelovej blond. Vytvorila ju stylistka a majiteľka salónu Jessica Pfalz z Tampy na Floride.

Na vytvorenie tohto vzhľadu použil Pfalz na korene farbu Schwartzkopf Royal, potom pre svoje tmavohnedé odlesky namaľoval na Schwartzkopf Viviance a balayaged zosvetľovačom Schwartzkopf Blonde Me.

Na udržanie tohto vzhľadu odporúča Pfalz pri ďalšej jednej až dvoch sedeniach opraviť korene a tónovať konce. “Na 3. zasadnutí by som zahrnul viac balayage okolo tváre, časti a línie vlasov.”

“Tento vzhľad odporúčam klientke, ktorá miluje svoje hnedé vlasy a najlepšie vyzerá s tmavou farbou priamo na koži, ale chce byť svetlejšia,” dodáva. “Hĺbka a rozmer, ktorý táto farba prináša, umožňujú jej nosenie mnohými rôznymi pleťami, tieto špecifické tóny sú však najvhodnejšie pre chladný tón pleti až stredný tón.”

Čokoládovo hnedé vlasy po plecia

Farba vlasov čokoládová brunetka po ramenáInstagram @krhairstylist

Jedná sa o čokoládovú brunetku s bázy tmavej brunetky. Vytvorila ju senior stylistka Kristen Robb z Virginia Beach, VA. “Mojou najobľúbenejšou súčasťou tejto a všetkých mojich balayáží je to, ako sa tieto dve farby navzájom dopĺňajú.” Vyzerajú, že sa spolu topia a vyzerá to čisto a prirodzene. Tiež milujem bohatosť oboch farieb. Dodáva vlasom život, “vysvetľuje.

Robb odporúča tento vzhľad ženám, ktoré chcú vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, klasický vzhľad a bez námahy. “Toto je možné zachovať v rovnakom časovom rámci ako šesť až osemtýždňový strih.” Odporúčam toto farbenie aj klientom, ktorí chcú jemný prechod od letných melírovaných vlasov k jesennému vzhľadu, “dodáva.

Brunetka s kakaovým mliekom

Hnedá farba vlasov z mliečnej čokoládyInstagram @ms_balaywood

Tento vzhľad je bohatá čokoládová brunetka s karamelovým lakovaním vlasov, pričom väčšina ľahkosti je zameraná na konce vlasov. “Milujem techniku ​​balayage na brunetách, pretože vytvára vo vlasoch pohyb,” hovorí vlasová výtvarníčka a koloristka Vanessa West z Pittsburgu, KS..

“Tento vzhľad by bol najlepší pre ženy, ktoré potrebujú farbu s nízkou údržbou a nemôžu prísť do salónu každé štyri až šesť týždňov na koreňové opravy,” hovorí West. “Bohaté tóny tejto farby by vyzerali skvele u žien s teplými tónmi pokožky.”

Čokoládovo hnedá s medovými odleskami

hnedá farba vlasov s medovými odleskamiInstagram @deannadoeshair

Tento čokoládovo hnedý účes s medovými odleskami je jemný a ležérny. Vytvorila ju kaderníčka Deanna Keller zo spoločnosti Frisco, TX. “Rád používam techniku ​​balayage pod holým nebom, aby som vytvoril jemný rozmer,” povedal Keller.

Keller vždy odporúča bezsulfátový šampón a kondicionér pre každého farebného klienta. “Sulfáty zbavujú farbu a pretrepávajú konce, čím spôsobujú rozštiepené konce.” Moja obľúbená značka je Kevin Murphy, “vysvetľuje.

Je to perfektné čokoládovo hnedé farbivo na vlasy pre ženu, ktorá je na cestách, má rozpočet alebo oboje. “Retuš nie je takmer potrebná a jej vytvorenie trvalo iba desať šikmých šikmín,” hovorí.

Bohatý Mocha Brown

Bohatá čokoládovo hnedá mokka farba vlasovInstagram @diana.millere

Tento čokoládovo hnedý tón vyzerá bohatý a zdravý s ľahkým a osviežujúcim nádychom. Ručne ho vyrobila kaderníčka Diāna Millere z Lotyšska.

“Použil som prírodnú hnedú farbu zmiešanú s tmavou čokoládovou farbou na vlasy v hlbokom 5, potom som pridal svetlá bližšie k tvári, aby bola sviežejšia,” povedala Millere..

Spoločnosť Millere vždy odporúča vlasové oleje na výživu, ochranu pred UV žiarením a ochranu pred teplom.

“Táto farba vlasov bude vyzerať pekne u žien, ktoré majú orieškové, svetlo zelené, svetlo modré alebo hnedé oči.” Bude tiež dobre ladiť so žlto-béžovou, zlatohnedou, broskyňovou alebo slonovinovou pokožkou alebo s pokožkou, ktorá sa ľahko opaľuje, “vysvetľuje..

Dvojfarebné čokoládové brunetové zámky

Dvojfarebné čokoládové brunetové zámkyInstagram @dalshairdesigns

Hovorte o príťažlivosti! Tento dvojfarebný čokoládovo hnedý odtieň je vážnou príčinou závisti vlasov. Farba je bohatá, teplá a žiarivá. Nenápadné, ale odvážne, pre ten sexi vzhľad.

Škoricová čokoládovo hnedá vrstva

Škoricové vlasy s vrstvamiInstagram @hair.cules

Jedná sa o krásnu škoricovú čokoládovo hnedú farbu vylepšenú rezom vo vrstve. Vytvoril ho stylista Hercules Tsirovakas z Concordu, NH.

Tsirovakasovou najobľúbenejšou vecou na tomto vzhľade je to, ako sa kombinujú rozmer farby a vizuálny záujem o strih, aby s malým úsilím vytvorili krásny štýl..

“Tento vzhľad je ideálny pre ženy, ktoré hľadajú štýl s nízkymi nárokmi na údržbu,” hovorí. “Je to skvelé pre niekoho v podnikaní alebo v kancelárii, ktorý potrebuje zostať v prirodzenom spektre.” Skvelé na týchto bohatých čokoládovo hnedých vlasoch je, že sa hodia k väčšine tónov pleti. Môže tiež zahriať pleť žien, ktoré majú chladnú farbu pleti. “

Svetlohnedý až teplý karamel Ombre

Svetlá čokoládovo hnedá až teplá karamelová ombreInstagram @creativetoner

Jedná sa o jemnú, ale silnú transformáciu čokolády na zlatohnedú, ktorá zachováva prirodzené črty brunetky a zároveň mení celý ich vzhľad. Vytvorila ju stylistka Bethany Toner z Eugene, OR.

“Milujem prirodzenejší a zmiešaný vzhľad, pretože je to veľká zmena a úplne iný súbor zámkov, ale stále zostáva verný prirodzenému podtónu brunetiek,” hovorí Toner. “Či už je to ľadovo studená popolavá hnedá, teplá zlatá bronzová alebo pikantne sladký karamel, konečný výsledok, ktorý si každý zamiluje!”

Výrobky sa budú líšiť v závislosti od štruktúry a hustoty vašich vlasov. Toner zvyčajne obsahuje jemnejší zosvetľovač a končí tonerom, ktorý bude rovnomerne tónovať a dostane nás do požadovaného odtieňa hnedej.!

Na udržanie vzhľadu domova Toner nikdy nenechá klienta odísť bez šampónu a kondicionéra bez síranov a bez farby. “V poslednej dobe milujem líniu Living Proof Restore! Ak má klient extra hrubé, kučeravé alebo suché vlasy, odporúčam používať masku každé dva až tri týždne, aby si udržal zdravie a lesk. “

Tmavá brunetka až gaštanové vlasy Ombre

Farba vlasov tmavej čokolády až gaštanuInstagram @hairbydarcymae

“Základ tmavej čokolády s teplým karamelom a gaštanovými tónmi je nevyhnutnosťou jesennej sezóny,” hovorí stylista Darcy Hagberg z Omahy, NE..

Hagberg odporúča šampón a kondicionér Keune Tinta Color Care. “To predĺži životnosť tých teplých farieb, ktoré sme dosiahli, a zároveň zachová zdravie vlasov neporušené,” vysvetľuje.

“Táto balayage by vyzerala najlepšie pre ženy s prirodzene tmavohnedými vlasmi a stredne béžovými tónmi pokožky, ktoré doplnia teplé farby tohto vzhľadu,” dodáva. “Dokázal som vytvoriť túto farbu na dlhých aj zrážkach pre kratšie vlasy.”

Hnedá farba s lieskovými orieškami

Čokoládové vlasy s orieškovými odleskamiInstagram @hairbykimberlyrose

Jedná sa o čokoládovo hnedú balayage na panenských vlasoch úrovne 3. Vytvorila ho kaderníčka Kimberly Rose zo San Jose v Kalifornii.

“Páči sa mi, ako je zmes jemná a ako odlesky lesknú vlasy,” hovorí Rose. “Vyrastanie bude pre dámu obzvlášť pekné, pretože medzi jej prirodzenou tmavou kakaovo hnedou farbou vlasov nie je žiadny ostrý kontrast.”

Tento špecifický vzhľad je skvelý pre brunetky, ktoré majú panenské vlasy a ktoré majú úrovne 5 až 2, tmavohnedé až čierne vlasy. Každá žena, ktorá je prírodnou brunetkou, bude s touto farbou vlasov vyzerať dobre a na tóne pleti v tomto prípade nezáleží.

Ash Chocolate Brown

Popol čokoládovo hnedá farba vlasovInstagram @coloredbyphuong

Popolavá čokoládová hnedá má krásny rozmer a vyzerá bez námahy.

Aby ste sa dali upraviť ako tieto čokoládovo popolavé hnedé vlasy, pripravte si vlasy Redken’s Pillow Proof Express Dry Primer a Diamond Oil. Fénujte pekne a hladko, potom stočte 1-palcové časti a konce nechajte von. Nastriekajte medzi sekcie dvojdňovým predlžovačom Redken’s Pillow Proof a dokončite Redken’s Wind Blown Spray.

Odporúčam použiť šampón a kondicionér bezpečný pre farby, ako je rad Color Extend Magnetics od Redken.

Táto farba je skvelá pre ženy s tmavšou farbou vlasov, ktoré chcú pridať malý rozmer, ako aj pre ženy, ktoré si rady predĺžia čas medzi návštevami salónu..

Svetlý čokoládovo hnedý bob

Svetlý čokoládovo hnedý hnedý bobInstagram @courtneyxcentrichair

Tento svetlo čokoládovo hnedý krátky šikmý bob vytvoril kaderníčka Courtney Bond z Waterloo, ON.

“Stredné/neutrálne tóny pleti vyzerajú s čokoládovou farbou vlasov úžasne,” hovorí Bond, “ale tón je možné prispôsobiť každému.”

Topiace sa stredné čokoládové cappuccino

Topenie čokoládovo hnedej na cappaccino ombreInstagram @morganradkahair

Túto, napriek tomu očarujúcu, stredne čokoládovo hnedú farbu na vlasy, vyrobila ručne kaderníčka Morgan z Wilmingtonu, DE. “Milujem, ako sa tmavý koreň tak bez námahy mieša so zlatistou blond farbou vlasov.” Chceme, aby boli jej vlasy vysoko kontrastné, “poznamenáva.

Morgan je veľkým fanúšikom Wella Color Touch. “Každá farba, ktorú urobím, je vytvorená pomocou Welly.” Pokiaľ ide o údržbu, vždy sa odporúča profesionálny šampón a kondicionér bezpečný pre farby a purpurový šampón Joico, ktorý sa používa jeden až dvakrát každé dva týždne. “

Morgan odporúča túto stredne hnedú farbu a účes ženám, ktoré sú fanúšikmi nenáročných na údržbu.

Čokoládové vlasy s blond melírom

Čokoládovo hnedé vlasy s blond melíromInstagram @hairbykyleetruman

Tento odtieň čokoládovej brunetky s blond melírom vytvorila majiteľka salónu a stylistka Kylee Truman zo St. George, UT. “Moja obľúbená vec na tejto čokoládovej farbe je, že dostanete tie blondínky, ale na chvíľu sa obráťte na temnú stránku,” poznamenáva.

Truman odporúča dobrý šampón a kondicionér, presný druh závisí od toho, aký typ vlasov máte. „Milujem R+Co’s Aircraft Mousse. Vlnené vlasy dávam do vlasov po ich natočení! Poskytne vám to dokonalé množstvo objemu, ale nie je lepkavé a chrumkavé, “dodáva.

Sunkissed čokoládová hnedá

Farba vlasov Sunkissed Chocolate BrownInstagram @melanieevehair

Túto prírodnú, potiahnutú čokoládovú hnedú farbu vytvorila kaderníčka OC Melanie Prescott zo San Clemente, CA.

“Milujem, že je teplo bez toho, aby to bola” obávaná červená “. Má veľkú hĺbku a náznaky zapadnutých odleskov, aby skutočne zvýraznila farbu, a nie aby bola fádna hnedá, “vysvetľuje..

Prescott vždy svojim klientom hovorí, že ak investujú do svojej farby vlasov, musia investovať do dobrého šampónu! “Výrobok, ktorý milujem, je šampón Redken Color Magnetics.” Je bez síranov a zabraňuje vyblednutiu farby. “

Je vhodný pre všetky typy vlasov a dopĺňa takmer akýkoľvek tón pleti, pretože je dosť neutrálny a nie príliš tmavý.

Krémová čokoláda Balayage Highlights

Krémovo čokoládovo hnedé balayage melíryInstagram @stephaniestemsalon

Tieto ručne maľované čokoládovo hnedé balayage melíry vytvorila špecialistka na farby a stylistka Stephanie Christmas z Walnut Creek, CA. Balayage je najlepší pre vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu!

Na Vianoce boli vlasy Wella Blondor s vývojkou objemu 30 a výstrelom Smart Bond od L’Oréal chránené pomocou procesu osvetlenia. “Každý kúsok čokoládovej farby a oddelené časti som ručne namaľoval Saran Wrap,” dodáva.

Balayage je perfektný štýl pre ženy, ktoré hľadajú niečo s nízkymi nárokmi na údržbu, pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú byť v salóne tak často, alebo pre ženy, ktoré chcú svojim vlasom pridať malú drobnosť bez toho, aby museli prísť. do salónu veľmi často!

Farba na vlasy tmavá čokoláda

Farba vlasov fondue z hnedej čokoládyInstagram @paintingpretty

“Tento vzhľad by som opísal ako jemnú béžovú/čokoládovú balayage,” hovorí špecialistka na farby Katelyn Jernigan z Costa Mesa, CA.

Na Jerniganovej obľúbenej veci je, aké nízke nároky na údržbu majú, „ale zároveň sa na nich dá ľahko stavať a vytvárať ľahší a rozmernejší vzhľad“.

Aby si zachovala čokoládovú farbu, odporúča si každých šesť až osem týždňov prísť po toner/lesk.

Táto farba je skvelá pre ženy, ktoré už unavujú mať pevné tmavé vlasy a chcú si ich trocha okoreniť bez toho, aby boli zahltené..

Hlavné prvky hnedej a žiarivej medi

Čokoládovo hnedé vlasy s medeným melíromInstagram @jessbennett_hairstylist

“Tento vzhľad by som opísal ako strapatý dlhý bob s povrchovými vrstvami a ručne maľovanými zvýrazneniami, aby sa vytvorilo správne množstvo rozmerov a textúry,” vysvetľuje hlavná stylistka Jessie Bennett z Nashvillu, TN..

“Je to perfektné pre ženy, ktoré milujú rozmerný medený vzhľad, ale nemajú čas sa pravidelne vracať do salónu,” hovorí Bennett. “Maľovaním svetiel cez stredy a konce môžete dosiahnuť požadovaný jas, aby bol prirodzený a jednoduchý pri každej návšteve salónu.”

Hnedé až karamelové béžové blond vlasy

Čokoládovo hnedá až karamelovo béžová blond farba vlasovInstagram @hair2dyeforu

“Tento vzhľad je možný pre bohaté brunetky, ktoré chcú svojim vlasom dodať malý rozmer.” Ak sa nebojíte teplých tónov, požiadajte svojho stylistu, aby namaľoval rozmerovú karamelovo -béžovú blond balayage, “vysvetľuje kaderníčka a koloristka Jessica Sefcik z Milfordu, CT.

“Vyhovuje väčšine brunetiek, ktoré chcú na balayage nízke nároky na údržbu a dlhovekosť bez super drsného kontrastu farieb,” dodáva.

Potopený tmavými svetlami

Rozpustené vlasy s tmavými čokoládovo hnedými odleskamiInstagram @hair_by_beah

Jedná sa o prírodné, slnkom potiahnuté čokoládovo hnedé vlasy. “Ľahkosť okolo tváre je, akoby bola celé leto na slnku a slnko to dokázalo,” vysvetľuje odborník na farby Beah Tagani z mesta Novi, MI..

Na zvýraznenie použil Tagani Goldwell Oxy a 30 obj., Ako aj Olaplex. “Aby som pridal hĺbku, pridal som super tmavé čokoládové bonbóny s Colorance Cover Plus úroveň 5. Obarvil som ju Redken Shades ekv.”

Táto tmavá čokoládová farba je ideálna pre jemné až stredné textúry vlasov, ktoré sú na prirodzenej úrovni 5-7.

Zlatá prírodná plavba

Zlatá čokoládovo hnedá balayage farba vlasovInstagram @bangs_and_balayage

“Táto čokoládová farba je vrstvený stredne dlhý strih, ktorý je pekne štruktúrovaný tak, aby zobrazoval prirodzenú textúru a pohyb vlasov,” hovorí stylistka Kristen Luna Page z Kalifornie..

“Zachovali sme jej farbu veľmi prirodzenú,” poznamenáva. “Vybrali sme si malú prehliadku, aby sme jej rozžiarili tvár zlatými prírodnými tónmi, aby sme zvýraznili jej tón pleti a oči.”

Čokoládovo hnedé vlasy s melírom

Čokoládovo hnedé vlasy s melíromInstagram @hairbytiiasaloncamu

Sladké, krémové a tak nádherné! Bohaté čokoládové brunetové farby s karamelovými akcentmi bezchybne navrhla koloristka Tiia.

Tuhá čokoládová hnedá s ofinou

tuhá čokoládovo hnedá s ofinouInstagram @enlightenmentofhair

About the author