37 najhorúcejších nápadov na farbu vlasov Ombré z roku 2021

Ombre farba vlasov je, keď sa vaše vlasy postupne miešajú z jednej farby hore a dolu smerom dole. Pochádza z francúzskeho slova, ktoré znamená „tieň“ alebo „tieň“ a je to v súčasnosti jeden z najobľúbenejších spôsobov farbenia vlasov. Často sa dá zameniť s balayage, čo je technika farbenia vlasov.

Gradient ombrés (sombré) je skvelý spôsob, ako skrášliť vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý neobetuje štýl. Choďte odvážne, jemne, farebne alebo prirodzene s nekonečnými možnosťami.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie, ktoré sú obľúbenými nápadmi na vlasy ombre.

Tmavohnedé až karamelové vlasy Ombre

Farba vlasov tmavohnedá až karamelová ombre

Jednoduchá, ale výrazná farebná tavenina, ktorú môžete vyskúšať, ak sa chcete pridať k zlatému ombré humbuku, tmavá kaštanová hnedá a karamelová farba ponúka živý kontrast, ktorý vyžaduje serióznu údržbu..

Dark Auburn až Bright Plum Ombre

Tmavé gaštanové až svetlé slivkové ombréInstagram @chaunah_speichert

Nie je nič odvážnejšie ako gaštanové až slivkové ombré na rovných vlasoch, kde je hladký prechod kľúčom k stiahnutiu tohto očarujúceho štýlu na požiadanie..

Čierna až strieborná farba vlasov Ombre

Čierna až strieborná farba vlasov ombréInstagram @jadeslaterhair_

Čierne vlasy sú optimálne pre každý typ pokožky a ak sú zladené so strieborným ombre? Výsledkom bude ohromujúce umelecké dielo, do ktorého musíte ísť! Ak túžite po variáciách, ombré je sexy a módne riešenie, ktoré uspokojí vašu túžbu.

Roztopená prašná levanduľa na ružové zlato

Tavená prašná levanduľa na ružové zlato ombréInstagram @guy_tang

Toto je trendová práca s pastelovým ombré farbivom s uvoľneným vlnovým vzhľadom. Kombinácia zaprášených odtieňov levandule a ružového zlata robí taký klenot!

Jednorožec Rainbow v štýle Ombre

Jednorožec Rainbow v štýle OmbreInstagram @caitlinfordhair

Tieto dlhé uhladené vlasy majú pastelové farby modrej, žltej, zelenej, ružovej a fialovej. Stylistka Catlinová je známa svojou jedinečnosťou & technika farebných farieb vlasov.

Espresso do Brown Mocha Ombre

Espresso to Brown Mocha ombréInstagram @the.blonde.chronicles

Rozstrapatené ombré farbivo na vlasy, ktoré zvýrazní jej prirodzené farby!

Tmavomodré až purpurové vlasy

Tmavomodré až purpurové ombréInstagram @katchbeautylounge

Dokonalý príklad trendovejších štýlov ombré tohto roku. Tmavomodré a purpurové odtiene na tmavých koreňoch sa k sebe skutočne hodia.

Multi-tonálne tmavé až blond Ombre

viac tonálne tmavé až blond ombreInstagram @vitosatalino_official

Tieto oh-tak-snové vlny s dimenzionálnym ombre sú to, čo chce každé dievča práve teraz! S týmito bezchybne preloženými maslovými blond ombré na prírodných tmavých vlasoch si absolútne získate oči každého.

Tmavohnedé až zlatohnedé predlžovanie vlasov

Tmavohnedé až zlatohnedé predlžovanie vlasovInstagram @apyelentstrands

Ak uvažujete o predlžovaní vlasov ombré, tento kučeravý zlatohnedý vzhľad je perfektný. Vďaka tmavo hnedým korienkom je táto farba vlasov nenáročná na údržbu.

Mávol Ash Brown na Ashy Blonde Ombre končí

máva popolom hnedou až popolavou blond ombre KončíInstagram @vasiliychinihin

Dlhý a strapatý štýl s popolavým blond ombré končí? Prečo nie! Nebojte sa upravovať vlasy vlnami, aby ste zvýšili rozmer a textúru farby.

Stredne dlhá hnedá až karamelová

Stredne dlhá hnedá až karamelováInstagram @texasbalayage

Stredne dlhý hnedý až karamelový ombre je v dnešnej dobe taký štýlový! Je ľahké to dosiahnuť a bude vyžadovať nižšiu údržbu pre dámy s tmavšími koreňmi.

Tmavá až ľadová biela Balayage Ombre

Tmavá až ľadová biela Balayage OmbreInstagram @marian_scissors

Toto tmavé až ľadovo biele balayage ombre vytvoril stylista Marian Nissan z Arizony. “Musí prísť len každých 10 až 12 týždňov,” hovorí Nissan.

Keď ju Nissan požiadal o radu, poznamenala, že súčasný stav, v ktorom sa nachádzajú vaše vlasy, je mimoriadne dôležité vziať do úvahy, než si zaobstaráte ľadový blond ombre, ako je tento. Ľahkosť bola dosiahnutá počas sedení, takže trpezlivosť je kľúčová.

Práca s vašou prirodzenou farbou bude vždy zodpovedať vášmu typu pokožky. “Pokiaľ nie ste ochotní zmeniť všetko okolo toho, ako je make -up, obočie a všetky produkty, ktoré používate, potom neodporúčam ísť ku korienkom viac ako o 2 odtiene svetlejšie alebo tmavšie, ako je vaše prirodzené!” Ženám vždy odporúčam hĺbkové ošetrenie, keď si zosvetlia vlasy-áno, aj mastné vlasy potrebujú na koncoch vlhkosť, “vysvetľuje Nissan..

Tmavá až gaštanová medená farebná tavenina

tmavá až gaštanová medená farba taví ombreInstagram @catcoiffeur

Rozhodnite sa pre čokoládovú gaštanovú farbu, ktorá sa pomocou Welly roztaví do bohatého medeného ombre.

funguje pre väčšinu etník tónov pleti a tvarov tváre. Práve prebieha obrovské medené šialenstvo a každý si s ním užije veľa zábavy!

Tmavé až svetlé mäty zelené vlasy Ombre

Tmavé až svetlé mäty zelené vlasy OmbreInstagram @caroline.anythingbutbasic

Toto je mätové ombré v strednom štýle od špecialistky na farby Caroline Guineyovej od Encina, CA.

Keď sa Guiney pýta na akúkoľvek radu, hovorí, že stredné typy pokožky s teplými podtónmi vyzerajú najlepšie s tónmi šperkov, najmä s týmto smaragdovým vzhľadom. Vedzte, že zelená má zo všetkých módnych farieb najväčšiu životnosť.

“Čo je najdôležitejšie, vyhľadajte odborníka, ktorý je s týmito farbami veľmi oboznámený, aby ste sa vyhli nechceným výsledkom,” radí Guiney.

Burgundsko červené až červené víno reverzné Ombre

Burgundsko červené až červené víno reverzné OmbreInstagram @jlucywoods

Reverzný proces farbenia ombré, ktorý prechádza od svetlejšej burgundskej po tmavšiu farbu červeného vína! Autorom je špecialistka na farby Lucy Woodsová z Villa Rica, GA.

Podľa Woodsa by každá dáma, ktorá uvažuje o farebnej schéme, ktorá nespadá do kategórie „prírodné vlasy“, mala byť vzdelaná v údržbe. Napríklad, ako často bude potrebovať korene alebo farebný lesk na osvieženie celkového vzhľadu. “Používam farebné lesky All-Nutrient Keratint.” Sú to organické demi lesky, ktoré, zdá sa, nikdy nestratia živosť, “dodáva Woods.

Odporúčame tiež výrobky pre domácu starostlivosť Colorphlex, pretože nielen chránia farbu, ale posilňujú a dodávajú vlasom väzby vždy, keď šampónujú a upravujú. V komplexe Colorphlex ColorStrong získajú dávku bielkovín pochádzajúcich z rastlín, ktoré zlepšujú stav, textúru a lesk..

Ash Grey až Platinum Ombre

Ash Grey až Platinum ombréInstagram @hair_by_vetty

Tento popolavý sivý až platinový ombre je obľúbený medzi ľadovo-blond lookom. „Je to chladnejšia blondínka a veľmi popolavá! Je vyrobený z RuskAsh (.11) a trochu z Rusk Beige, “hovorí autorka štýlu Yvette Contreras z Kalifornie..

Rozmer vyzerá úchvatne. Stínované korene a kontrast dodávajú týmto popolavým/sivým tónom väčšiu hĺbku a zvýrazňujú zvýraznenie.

Spolu s krásou tohto druhu chladne tónovaného ombre prichádza aj údržba. Contreras naznačuje: „Olaplex je nutnosťou. Chceme zachovať celistvosť vlasov vždy! Pozeráte sa na pravidelnú schôdzu každých 6 až 8 týždňov, aby ste opravili korene. “

Žila-In brunetka na blond vlasy Ombre

Žila-In Brunette na Blonde ombréInstagram @johnnyramirez1

Tieto dlhé kučery majú nádherný prirodzený tmavší až svetlejší vzhľad, kde sú v korienkoch hnedé so svetlo blond hrotmi ombré. Pridajte voľné plážové vlny, aby ste veľmi dobre zdôraznili efekt ombre.

Temné korene až strieborné zámky

Tmavé korene až strieborné ombréInstagram @ladyofhair

Tu sú temné korene striebornej ombre, ktorú vytvorila stylistka Chelsea Redmanová z Virginie.

“Keď premýšľate o ombré, je ťažké si predstaviť použitie striebra v zmesi, ale keď sa urobí čisto, môže vytvoriť taký rafinovaný odtieň.” Vybrané farby určite definujú, ako bude vzhľad vyzerať, a tento kontrastuje s prírodnou hnedou s takmer popolavým, lesklým striebrom, “opisuje Redman.

Čierna až čerešňovo červená Ombre

Ombré od čiernej po čerešňovú červenúInstagram @cnkirby52

Toto je ombré z čiernej čerešne. “Milujem, ako sa bohatá čierna taví do žiarivých červených tónov,” hovorí Christa Kirby, tvorkyňa vzhľadu z Michiganu..

Na dosiahnutie tohto vzhľadu bol použitý Redken. Keď robí červenú, Kirby miluje používanie dvoch rôznych tónov na ukázanie rozmeru medzi studenou a teplou červenou.

Ak milujete tmavé vlasy s jazzom, toto by bol pohľad pre vás! Dlhé vlasy sú najväčším plátnom pre krásne ombré, ale s trochou úpravy by boli krátke účesy nádherné aj s týmto farebným kombináciou.

Na udržanie červených vlasov Kirby odporúča produktovú radu Love Pureology s názvom Reviving Red. Udrží vašu červenú červenú!

Viacrozmerné tmavé až svetlohnedé ombre

Viacrozmerné tmavé až svetlohnedé ombré

Jedná sa o viacrozmerné mäkké hnedé ombré vlasy, ktoré navrhla kalifornská kaderníčka Francesca Kane. Čo je na ňom skvelé, je jemné postupné odľahčovanie celkového vzhľadu.

“Farebne odporúčam stredne prírodnú hnedú od Paul Mitchell XG pre korene a stredný hriadeľ, zosvetľovač od Paula Mitchella a Paul Mitchell Shines pre toner.” Keď som bol mokrý, použil som Paul Mitchell Super Skinny Serum koktailové s ich cukrovým krémom Neon Line, “vysvetľuje Kane..

Kaneovým ďalším tipom je držať sa v troch úrovniach od základnej farby. “Aby som to udržal, povedal by som, aby som používal šampón a kondicionér bezpečný pre farby a chodil tak často na osviežujúci toner pre lesk a vyblednutie,” dodáva.

Čierne až modré vlasy Ombre s ofinou

Čierne až modré vlasy Ombre s ofinou@hairbykristinamarie / Instagram

Toto je stredne dlhé modré ombré, ktoré je majstrovským dielom stylistky Kristiny Dunn zo San Diega. “Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že stále máte hĺbku prirodzeného sfarbenia v koreňoch, ale na koncoch to je super zábava,” hovorí Dunn.

Pred fénovaním Dunn odporúča použiť Kevin Murphy’s Staying.Alive. Je to bezoplachový sprej, ktorý vlasy chráni a uhladzuje. Po vysušení použite produkt Design.Me s názvom Puff.Me na objem a dodanie textúr vlnám.

Tmavé až svetlé čokoládové brunetové vlasy

Tmavé až svetlé čokoládovo -brunetové vlasyDanielle Badger / Instagram

Jedná sa o prírodné, sexy, bezstarostné čokoládové brunetkové ombré, ktoré vyrobila vlasová návrhárka Danielle Badger z Los Angeles. „Milujem tento vzhľad, pretože je ľahké ho dosiahnuť. Keď ho nosíte uhladený a rovný, je elegantný a sofistikovaný. Ak ho stočíte, stane sa viac plážovým s viac zvodným pohľadom, “uvádza stylistka.

Badger používa iba produktovú radu s názvom Surface. Je to vysoko výkonná rada starostlivosti o vlasy a pokožku exkluzívna pre salóny, ktorá rešpektuje zdravie ľudí a Zem.

Skvelá časť na vzhľade balayage ombré je, že je to prirodzený vzhľad. Je to všetko o štýle pobozkanom na slnku, ktorý mu dodáva prirodzený plážový vzhľad. S touto technikou môže pracovať mnoho rôznych tónov, od prirodzeného vzhľadu po experimentálnejšie a drsnejšie módy.

Intenzívna čierna až ružová Ombre

Intenzívne čierne až ružové ombréYvette Contreras / Instagram

Je to intenzívna ružová farba vlasov v ombre štýle, ktorú vytvorila kalifornská stylistka Yvette Contreras. “Chcel som rozloženie, ktoré dáva ilúziu, že vlasy sú plnšie.” Najlepšia časť vzhľadu je kontrast prírodného základu proti ružovej, “poznamenáva.

Aby sa dosiahol čierny až ružový ombre, zosvetlil Contreras vlasy práškovým zosvetľovačom Blondor s 30 obj. vývojár a pridal kvapky My Amazing Repair And Shine. Na ružovú sa používa vývojka Rusk Pink s Demi plus niekoľko kvapiek My Amazing Repair a Shine znova.

Aby tento vzhľad zostal živý, Contreras hovorí, že pri umývaní a profesionálnych výrobkoch na vlasy používajte chladnejšiu vodu! “Dotyky budú každé tri až päť týždňov,” dodáva.

Ohnivo červená až spálená oranžová Ombre

Ohnivo červená až spálená oranžová OmbreLeila Vance / Instagram

Jedná sa o „ohnivé ombré“ so žiarivou jasne červenou farbou a jantárovo-oranžovými odtieňmi, ktoré je majstrovským dielom stylistky Leily Vance z Kanady.

Výrobok použitý na získanie farby bol mix farieb Schwarzkopf a na styling vlasové výrobky Unite. “Konkrétnejšie som použil kombináciu laserového rovného elixíru Unite, vyhladzujúceho krému a argónového oleja.” Po úprave veľkým valcovým prútikom som to dokončil niťovým sprejom a lakom na vlasy, “upozorňuje Vance.

Na obnovenie tohto červenkastého jantárového ombre Vance uvádza: „Začal som zosvetlením stredov až po konce, potom som roztavil tri odtiene červenej, počnúc tmavou tmavočervenou v koreni a roztopenou do najjasnejšej svetlejšej červenej, potom vstúpil a pridal zlato do dna. “

Mäkká tmavá až gaštanová meď

Jemné tmavé až gaštanové medené ombréKelly Nord / InstagramŠtýl od Kelly Nord

Jedná sa o jemne červené medené ombré s voľnými kučerami a strihom po ramená. Stylistka z Minnesoty, Kelly Nord, vytvorila tento vzhľad.

„Moja obľúbená vec na tomto štýle je, že je ideálny pre niekoho, kto chce trochu okoreniť, ale napriek tomu zostáva jemný. Je to úžasný spôsob, ako do ich vzhľadu pridať teplé tóny a zábavný štýl, “uvádza Nord.

Táto farba bola vytvorená pomocou radu Lanza Healing Color. Spoločnosť Nord odporúča na udržanie farby systém Lanza Healing Color Care System. Systém obsahuje šampón, kondicionér, Color Guard a Color Illuminator.

Svetlé alebo svetlejšie odtiene pokožky vyzerajú najlepšie v svetlejšej červenej farbe, ako je táto medená červená.

Roztopiť gaštan až červenú farbu

Roztopiť gaštan až červenú farbuTara Nichole / Instagram

Toto je červené ombré alebo tavenina červenej farby od Tary Nichole, koloristky z Rancho Cucamonga, CA.

“Som farbistom s certifikáciou Redken, takže by som samozrejme odporučil rad Color Fusion.” Na vrch som použil 3rv a 4rr, topil som sa v 6rv a 6rr s R hi fusion na extra kop, “vysvetľuje Nichole.

Dodáva: „Rozhodne sa uistite, že máte dosť namiešanej receptúry, aby ste ju nemuseli miešať znova a riskovali, že výsledok bude konzistentný. Tiež som pridal Redken’s PH Bonder, aby som zaistil dlhú životnosť vzhľadu. “

Orech hnedá až tmavá blond pre dlhé vlasy

Orech hnedá až tmavá blond pre dlhé vlasyVictoria Ashton / Instagram

Jedná sa o klasický dizajn hnedého až blond ombre. Vytvorila ho vlasová výtvarníčka Victoria Ashton z Kalifornie.

Ashton rada používa Redken 25 Benefits na ochranu a Pillow Proof, ktoré pomáhajú urýchliť fénovanie na hrubých a dlhších vlasoch. Používa tiež kefy na vlasy Olivia Garden, pretože poskytujú taký príjemný hladký povrch.

Ombré vyzerá dobre na väčšine typov vlasov, ale postup sa bude líšiť pre každý druh. Podľa Ashtona: „Tento celkový strih/dizajn vyhovuje všetkým tvarom tváre a je vhodný pre ženy, ktoré majú radi starostlivosť o farby s nízkymi nárokmi na údržbu a často sa nevedia dostať na pravidelné schôdzky.“

Tipy z čiernej na svetlo hnedú

Ombré od čiernej po svetlo hnedúInstagram @loveofhair

Jedná sa o krásny sombré vzhľad, ktorý je v podstate jemnejšou verziou ombré.

“Použil som zosvetľovač/olaplex Schwarzkopf.” Potom som použil techniku ​​česania chrbta pomocou detských svetiel okolo tváre, “hovorí tvorkyňa štýlu Lacey Valdez z Ogden z UT..

Vďaka vašej prirodzenej farbe pri korienkoch vám umožní pohrať sa s farbami na koncoch. Je to farba s dlhou životnosťou a je potrebné ju udržiavať iba vtedy, ak je požadovaný tmavší koreň alebo svetlejší/tmavší koniec.

Prirodzené tmavé až svetlohnedé hnedé vlny

Prirodzené tmavé až svetlohnedé hnedé vlnyInstagram @rw_hair

Tieto ombré vlny sú veľmi prirodzenou zmesou s melírmi okolo línie tváre, ktoré napodobňujú to, čo by slnko prirodzene vylepšovalo. Autorka vzhľadu, Rachel Willisová z Austrálie, dodáva: „Tento vzhľad sa mi páči, pretože je rovný alebo kučeravý, je stále veľmi zmiešaný, ale nie príliš tvrdý ani jasný.“

Údržba tohto vzhľadu je veľmi jednoduchá. Každé štyri týždne musíte prísť do salónu pre tonery a fólie na líniu tváre. Potom každých 12 týždňov požiadajte stylistu, aby vytiahol všetku balayage nahor. Pokiaľ si tento vzhľad zachováte doma, nebude potrebné veľa presvetľovania.

Na údržbu doma Willis odporúča šampón Fanola No Yellow, Olaplex #3 a jemné fénujúce mlieko ako Redken Satinwear.

Čierna až levanduľa Purpurová Ombre

Čierna až levanduľa Purpurová OmbreInstagram @junexcrystal

Ombre vlasov havranej farby vydáva mystickú atmosféru! Skombinujte dlhé vlasy a plážové vlny, aby ste dosiahli magický efekt.

Roztopené tmavé až jaseňové blond vlasy Ombre

Melted Dark to Ash Blonde ombréInstagram @juana_scissorhands

Toto je štýl ombré z roztavenej zmesi, ktorý vytvorila stylistka Juana Reyna z Laz Vegas. Odporúča nasledujúce produkty, aby držali krok s touto nádhernou transformáciou:

*Opravný šampón a kondicionér od marockých olejových produktov – Teraz, keď sú vlasy zosvetlené, je veľmi dôležité vlasy opraviť a opraviť konce vlhkosťou a rekonštrukčným keratínom, aby sa zabránilo ich lámaniu..

*Fanola Žiadny žltý šampón – používajte týždenne. To udrží svetlé blond vlasy a udrží ich bez mosadze.

*Marocký olej – Tento skvostný olej je liečením samotným. Reyna dôrazne odporúča používať ho ako tepelnú ochranu, ako aj na každodenné vynechávanie. Nenechá vlasy mastné ani ťažké. Schne pekne a jemne a po nanesení oleja je možné použiť ďalšie produkty.

Karamelová hnedá až šampanská blond pre rovné vlasy

Karamelová hnedá až šampanská blond pre rovné vlasy@mishjoliehair

Jedná sa o šampanské karamelové ombré s ľahšími kúskami, ktoré sú všetky ručne maľované. Tvorca looku Mish Jolie hovorí: „Má rada minimálnu údržbu, takže je vymaľovaná, aby udržala svoj prirodzený odtieň pri korienkoch.“

Stylistka z Connecticutu, Jolie, odporúča vyhladzujúci stylingový krém, ako je Aveda’s Smooth Infusion Nourishing Styling Cream. Na končeky je možné pridať vyhladzovaciu tekutinu Aveda Light Elements, aby jej dodala lesk a ešte väčšiu kontrolu.

Tmavšie tóny to môžu strhnúť, pretože nie je príliš svetlý a stále má veľkú hĺbku. Svetlejšie tóny budú komplimentované iba kvôli teplým odtieňom. Tento štýl je najlepší na prirodzene rovných až vlnitých vlasoch.

Zelené a modrozelené vlasy morskej panny Ombre

Zelené a modrozelené vlasy morskej panny OmbreInstagram @makeupbyfrances

Smaragdové a azúrové ombre farby prinútia väčšinu žien cítiť sa, akoby žili v stratenom meste Atlantis!

Tmavé až purpurové ružové vlasy Ombre

Tmavé až purpurové ružové ombréAndrea Albanese / Instagram

Chcete zmeniť farbu vlasov na tento tmavý až purpurovo ružový ombre? Tu je pár tipov od washingtonskej stylistky Andrey Albanese, ktorá tento look vytvorila.

Ombré je veľmi univerzálny. Pokiaľ na predtým zosvetlených koncoch použijete polotrvalú farbu, zmizne späť k vopred zosvetlenej blondínke a zostane vám prázdne plátno..

Albánci na zvinutie všetkého použili 1/2-palcovú sudovú kulmu Hot Tools 1. “Kučery robím rôznymi smermi.” Keďže má dlhé, husté vlasy, ktoré nie vždy chcú udržať zvlnenie, nechala som kučery vychladnúť a pred použitím trochy stylingového oleja ich jemne pretretla, aby som zjemnila vzhľad, “upozorňuje..

Mnoho rôznych odtieňov pokožky môže farbe uniknúť, najmä ak máte na vrchu svoju prirodzenú farbu. Ak si dáte do pokožky veľa ružových podtónov, stačí si dávať pozor na to, aby boli ružové živé. Albanese navrhuje skúsiť tlmenejšiu farbu vlasov z ružového zlata, ak máte na koži ružové podtóny.

Tmavé až pastelové fialové vlasy Ombre

Tmavé až pastelové fialové vlasyInstagram @lexiesciortino

Toto lákavé ombre, čo sú zámky hroznovej farby, ktoré sa ku končekom sfarbujú do popola. Voľne zvlňte konce, aby bol dynamický prechod farieb lepší.

Svetlá až medová blondína na krátkych vlasoch

Krátke svetlé až medové blond ombréAlexandra Lishchinskaya / Instagram

Jedná sa o veľmi svieži, štýlový, prírodný ľahký medový sombré vzhľad na strihu bob. „Zbožňujem tie najdôležitejšie body a to, ako odrážajú svetlo,“ hovorí tvorkyňa looku Alexandra Lishchinskaya z Ukrajiny.

Stylistka použila prášok na bielenie vlasov Davines Mask na detské svetlá, melíry, farebný prechod a blond. “Rád tónujem vlasy pomocou Davines A New Color, masky s vibrachrom a najjemnejších pigmentov,” dodáva Lishchinskaya.

Pre blondínky je najlepším produktom strieborný kondicionér Davines ‘Alchemic. Aj pri tomto type blond farbenia by mali byť vlasy tónované raz za mesiac, podľa Lishchinskaya.

Prírodné tmavé korene až čokoládovo hnedé vlasy Ombre

Prírodné tmavé korene až čokoládovo hnedé ombreInstagram @maria_mccann_hair

Získajte tmavé korene s ombre tým, že sa rozhodnete pre bohatý nádych sýtej slastnej hnedej farby od stredných dĺžok po konce. Vďaka tomu vlasy vyzerajú super lesklé a plné!

About the author