37 najlepších červených odleskov v roku 2021 pre hnedé, blond a čierne vlasy

Keď počujete „červené zvýraznenie“, môže sa vám vybaviť jasná červená hasičská striekačka! Ale počkajte, kým neuvidíte variácie červených zvýraznení nižšie. Môžu byť odvážne a svetlé, ohnivé medené, vínovo sfarbené ako bordové alebo jemné odtiene jahodovo blond melíru. Váš stylista vám môže zvýrazniť červené odlesky na vlasoch alebo strategicky vylepšiť strih a tvar tváre. Možnosti sú nekonečné!

Rovná tma s červenými odleskami

Rovné tmavohnedé vlasy s červenými odleskamiInstagram @kristinpuga.hairdresser

Červené pruhy vo vlasoch pôsobia skvele na akúkoľvek farbu vlasov, obzvlášť na tmavú, pretože oživia vaše vlasy. Krútivý odtieň, ktorý vyhovuje každému, kto má sebadôveru a dokáže ho roztočiť!

Červené odlesky na tmavohnedých vlasoch

Červené odlesky na tmavohnedých vlasochInstagram @badgal.beautyy

Odvážne výrazné sýte červené odlesky na tmavohnedých vlasoch skutočne nechajú vyniknúť základňu a dodajú vašim vlasom rozmer a pohyb, obzvlášť s elegantnými kučerami na koncoch. Tento stredne dlhý strih by bol tiež skvelým prechodným štýlom, ak idete z dlhých vlasov na krátke.

Červené odlesky na krátkych vlasoch

Červené odlesky na krátkych vlasochInstagram @alchemysalonbeautbean

Bavte sa pod slnkom, najmä s týmito žiarivými obľúbenými červenými melírmi na krátkych vlasoch namaľovanými na tomto vrstvenom skladanom vlnitom bobu, ktorý pomáha úžasne vyniknúť farbám! Maľovanie vlasov na červené účesy vám pomôže odhaliť vašu vnútornú ohnivú stránku!

Hlavné prvky červenej a hnedej

Červené a hnedé odleskyInstagram @thehairstylists_x

Červené a hnedé odlesky sú pre niekoho, kto chce vyniknúť a zabaviť sa s jej vlasmi. Farebné umiestnenie vyrastie pekne a ľahko. Údržba závisí od množstva šedej farby vlasov a od toho, ako sa vám farba páči.

Červené odlesky na hnedých vlasoch

Červené odlesky na hnedých vlasochInstagram @cassandra_joy_06

Q&Autorka štýlu, Cassandra Jimenez

Color Specialist @ Beauty Within Salon v Glendora, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento čokoládovo -čerešňový vzhľad bol vlastne korekciou farby. Môže byť obnovený na väčšine červených melírovaných vlasov. Na jej tieňový koreň som použil stredne hnedú a zvyšok, vrátane zvýrazňovačov, som zasklil červenou fialkou.

Pre univerzálnosť sme sa rozhodli pre textúrovaný lob A-line. Na jej vyfúknutie som použil penu Matrix Airy Builder Dry Texture, potom som ju stočil 1 1/4 palcovou prútikom a skončil s Matrix Texture Builder. Milujem, že tento zvýraznený efekt je možné nosiť pikantne alebo jemne a je skvelý pre všetky ročné obdobia.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Používajte doma profesionálne výrobky, ktoré vám pomôžu rozšíriť červené tóny svetiel. Červené odlesky na hnedých vlasoch rýchlo miznú, takže tento vzhľad bude potrebné oživiť každých 4-6 týždňov. Na udržanie živosti medzi návštevami salónu je možné použiť červený šampón.

Medené červené odlesky na svetlohnedých vlasoch

Medené červené odlesky na svetlohnedých vlasochInstagram @beachblondeboss

Rozhodnite sa pre metódu chunkovania, pretože medené červené odlesky na svetlohnedých vlasoch vyjdú najlepšie, ak máte ako základ stredne zlaté hnedé vlasy..

Husté medené červené odlesky tak pekne ladia s jej prirodzenou farbou vlasov, napriek tomu vytvára perfektný pop farieb na jar a leto.!

Budete musieť použiť šampón bezpečný pre farby, ktorý pomôže udržať žiarivé medené vlasy, a aj keď časom vyblednú, budú mať stále pekný prirodzený červený tón..

Červené odlesky na kučeravých vlasoch

Červené odlesky na kučeravých hnedých vlasochInstagram @samantha.emm

Q&Autorka štýlu, Samantha

Hairstylist @ Population Hair Salon in Kanata, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je textúrovaný, zúžený bob s veľkým rozmerom z červených vrcholov, ktoré dopĺňajú všestrannosť štýlu..

To, čo mám na tomto vzhľade najradšej, sú textúra a pohyb. Tento strih a farba fungujú s mnohými typmi vlasov. Mám niekoľko klientov, ktorí ho milujú kvôli svojmu prirodzenému zvlneniu, a aby vyzerali „dokonalejšie“, môžu v niekoľkých oblastiach svoj prirodzený zvitok dotýkať kulmou, aby mali jemnejší vzhľad..

To by tiež mohlo fungovať s rovnými vlasmi, pretože zúžený chrbát vytvára plnosť v korune a vytvára odraz a kontrolovaný pohyb. Červené odtiene sú skvelou voľbou pre svetlé odtiene pokožky, olivovej pokožky a modré oči, pretože z týchto funkcií odoberajú časť tepla..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je vynikajúci pre dlhé tváre, pretože najdlhšie časti končia okolo čeľuste a vytvárajú guľatejší vzhľad. Je to skvelé aj pre jemné vlasy, pretože textúra dodáva objemu a odrazu.

Na obnovu tohto vzhľadu by som použil minimálny výrobok, buď ľahkú penu alebo stylingový krém a na záver soľný sprej. Dotkol som jej prirodzeného zvinutia 1 palcovou kulmou, aby som vytvoril definovaný zvinutie. Tento vzhľad sa veľmi ľahko udržiava, takže je ideálny pre aktívny uponáhľaný životný štýl a zároveň sa cítite koketne a zábavne.

Červené odlesky na špinavých blond vlasoch

Červené odlesky na špinavých blond vlasochInstagram @fusionchic

Q&Autorka štýlu, Melissa Coker

Dizajnér & Majiteľ @ Fusion kadernícky salón v Easley, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o dlhý vrstvený strih s peekaboo blond a červenými odleskami, ktoré vytvárajú rozmer a jas. To, čo sa mi na tomto vzhľade páči, je univerzálnosť vrstiev a medené škvrny.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih/štýl je skvelý pre všetky typy vlasov. Svetlé vnútorné vrstvy pomáhajú zoštíhliť vzhľad strihu v hrubých alebo kučeravých vlasoch, a pritom dodávajú účesu pohyb. Dlhé vrstvy stále umožňujú stiahnutie vlasov, čo je skvelé pre aktívnejší životný štýl.

Ak sú však vlasy veľmi jemné/tenké, môže byť lepšou voľbou kratší alebo tupejší strih. Ak sú vlasy kučeravé, dosiahnite hladký vzhľad nanesením vyhladzujúceho séra (ako vyhladzovacie sérum Pureology’s Smooth Perfection) pred fénovaním..

Tiež svojim farebným hosťom vždy odporúčam šampón a kondicionér na zachovanie farby, aby sa predĺžila životnosť farby a udržali vlasy v optimálnom stave. Okrem červených a svetlých odleskov z toho budú mať prospech aj prírodné červené odlesky.

Auburn Red Highlights

Účes Auburn Red BalayageInstagram @beautyby_brittanyjean

Q&Autorka štýlu, Brittany Lavoie

Kaderník a nechtový technik @ Hairaholic Salon v Mansfielde, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tieto gaštanové červené vlasy sú jednoduché. Strih je zhovievavý a dá sa nosiť v akomkoľvek štýle a je dokonca dostatočne dlhý, aby sa dal stále stiahnuť. Vážne som zamilovaná do rôznych červených tónov v jej vlasoch / melíroch a do toho, ako skutočne ožijú s jej kučerami.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Pri použití tepelných nástrojov vždy odporúčam tepelnú ochranu, takže ak milujete svoju kulmu alebo kulmu a chcete tento štýl znova vytvoriť, rozhodne začnite tam. Vlasy najskôr jemne nastriekam sprejom na žehličku All Nutrient (funguje to aj na kučery!). Po zvinutí zvyčajne rozlomím kučery prstami pri striekaní lakom na vlasy so stredným držaním (páči sa mi Kenra č. 13), aby sa vytvorila uvoľnenejšia a strapatejšia kučera..

Ak sú to vrcholy, ktoré milujete, rozhodne vždy odporúčam bezsulfátový, profesionálny a farebne bezpečný šampón. Červené odlesky majú tendenciu rýchlo miznúť, preto nosíme tónované šampóny All Nutrient, ktoré nanášajú farby, aby bola farba doma čerstvá..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad zvyčajne funguje najlepšie pre každého, kto má husté, vlnité alebo kučeravé vlasy. Určitá hustota vlasov pomáha zachovať štruktúru účesu.

Farba vždy funguje pre niekoho s teplým alebo svetlým tónom pleti a obzvlášť pre niekoho so zelenými alebo orieškovými očami. Červená je doplnkovou farbou k zelenej, takže vďaka kontrastu vám oči skutočne vyskočia!

Účes je sám o sebe relatívne nenáročný na údržbu a ľahko sa upravuje. Červený tón je o niečo vyššia údržba, pretože možno budete musieť konce osviežiť častejšie ako hnedé alebo blond vlasy.

Živé krátke hnedé vlasy s červenými odleskami

Živý červený účes BalayageInstagram @jessgibsonhair_

Q&Autorka štýlu, Jess Gibson

Kaderník @ Bespoke Hair v Brisbane, QLD, AU

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o balayage s použitím červenkastých tónov, kde boli niektoré fólie naberané celkom blízko koreňov. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je silný, ale napriek tomu jemne zmiešaný. Milujem, že fólie zvýrazňujú vnútornú časť účesu a vytvárajú textúru.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Aby ste zachovali tento vzhľad a zachovali si žiarivosť červených vlasov, odporúčam použiť na ochranu pred vyblednutím farby osviežovač farieb doma. Niektorí klienti budú potrebovať osviežiť viac ako iní, záleží to na vlasoch a životnom štýle klienta.

Pre tohto konkrétneho klienta som v salóne namiešala obyčajný toner do domácnosti, aby mal perfektný červený odtieň na domáce použitie. Pokiaľ ide o zvyšok vzhľadu, použite objemovú penu alebo lesklé sérum a potom vyfénujte/upravte podľa potreby.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tieto zvýraznenia pre mnoho rôznych žien. V závislosti od tónu pleti klienta by som však zmenil tón červenej na teplú alebo studenú. Tiež bude vykonaná malá domáca údržba s touto farbou, ako bolo uvedené vyššie, takže klient musí byť ochotný vykonať údržbu.

Tento vzhľad je veľmi univerzálny, pretože je zábavný a odvážny, a napriek tomu je stále celkom profesionálny.

Živé červené odtiene

Živý účes Red BalayageInstagram @jldoeshair

Q&Autorka štýlu, Jennilyn Michel

Hair Artist @ Honey Salon v Bellinghame, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako živú červenú balayage. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako pekne rastie s prírodným koreňom.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Vlasy som namaľoval zosvetľovačom Solaris a 40 volume developerom až na úroveň 8-9. Pulp Riot Fireball som aplikoval od korienkov po končeky. Po opláchnutí som pre ten lesk naniesla Finest Pigments Red! Odporúčam použiť šampón bezpečný pre farby alebo dokonca šampón na nanášanie farieb, ako je Viral Extreme Red, aby bola červená čerstvá.!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je skvelý pre niekoho s tmavšími vlasmi, pretože vďaka nemu bude rast krásny. Je tiež ideálny pre každého, kto sa chce vyjadriť odvážnym a jasným spôsobom!

Bob s červenými zvýrazneniami

Odvážny účes Red BobInstagram @kfisha

Q&Autorom štýlu je KaLynn Fisher

Hairstylist @ Alexander’s Salon & Špecialisti na farby v Little Rock, AR

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Opísal by som to ako perfektný jesenný look pre niekoho, kto chce niečo divoké a odvážne, ale stále nositeľné. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je účes a spôsob, akým tak dobre dopĺňa farbu a zvýrazňuje. Tiež sa mi páči, že to môže vyzerať báječne rovno alebo s malým zvlnením.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Tento strih vyžaduje minimálny produkt, ak ho nosíte rovno. Použil som Raha (domáca značka) Nice Body na objem a Kenra’s Blow Dry Spray na hladké vyfukovanie a ochranu pred teplom. Farba je o niečo náročnejšia na údržbu a potrebovala by šampón a kondicionér na ochranu farby a/alebo dokonca šampón alebo kondicionér na nanášanie farby, ako je Keracolor „Clenditioner“ na červené vlasy.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je najvhodnejší pre niekoho s jemnými až normálnymi vlasmi. Nebolo by to skvelé pre niekoho, kto nechce byť často v salóne, pretože vyžaduje údržbu. Odlesky v červených odtieňoch zvyčajne rýchlo miznú, takže aby bol tento vzhľad svieži, vyžaduje si to čas, úsilie a peniaze.

Výrazné červené odlesky na tmavých vlasoch

Edgy But Conservative Red účesInstagram @angiem_beauty

Q&Autorka štýlu, Angie Mendoza

Stylista @ Hairology v Rockaway, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako nervózny, ale opatrný. Trochu protirečivé, však? Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že jeho žiarivé farby pôsobia odvážne a nebojácne, ale v skutočnosti sú trochu konzervatívnejšie.!

Vzhľadom na to, že zvýraznenia v štýle ombre nejdú priamo do koreňa, je tento vzhľad úžasný v tom, že umožňuje klientovi vyjadriť sa bez toho, aby sa príliš vybláznil tým, že prejde po celej červenej..

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na vytvorenie červených odleskov na tmavých vlasoch sú základnými potrebami zosvetľovač, ktorý je šetrný k balayage, červené priame farbivo alebo polopermanentná farba podľa vášho výberu a vaše obľúbené misky/štetce, s ktorými môžete maľovať. Použil som Oligo Black Light Lightener so 40 volume developerom na namaľovanie melódií mojej klientky, čím som ju zdvihol na úroveň 8. Potom som v tieni [email protected] naniesol červené priame farbivo Goldwell Elumen.

Pokiaľ ide o údržbu, kľúčová je dôsledná domáca starostlivosť! Pre módne farby, ako je táto, je šampón bezpečný pre farby absolútne potrebný pre dlhotrvajúce výsledky. Skvelou voľbou pre tento vzhľad by bol šampón obsahujúci červený pigment, aby bola farba medzi návštevami salónu čerstvá. Rozmaznávajte svoje vlasy rovnako ako váš stylista a poďakuje vám!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Jedna vec, ktorú mám na červenej farbe vlasov najradšej, je, že existuje toľko spôsobov, ako si ju prispôsobiť. Nie každému sa páči rovnaký odtieň červenej pre svoj typ pleti, ale to je v poriadku, pretože vždy existuje spôsob, ako ho vyladiť!

Aj keď niektorí ľudia môžu preferovať veľmi teplú červenú farbu vlasov, iným môže viac prospieť červená s ružovým alebo purpurovým odtieňom. Odtiene ako červenofialová alebo červenohnedá majú hlbší tón, čo z nich robí skvelé možnosti pre klientov, ktorí chcú mať vo vlasoch nádych červenej, ale nechcú sa príliš zblázniť.!

Jedna skvelá vec na týchto odleskoch najmä u červených vlasov je, že nepochádzajú priamo od korienka. Sú jemnejšie, prirodzenejšie vyzerajúce a ľahšie sa udržujú. Postupom času môže byť farebná služba klienta taká jednoduchá, ako znova tónovať červenú farbu, aby sa osviežila, keď zmizne, než by ste museli najskôr upozorňovať na najdôležitejšie body. V tom je krása balayage: rastie bez námahy!

To je perfektný vzhľad pre niekoho, kto sa chce trochu vyblázniť so svojou ryšavou farbou vlasov s melírom bez toho, aby sa každých pár týždňov odhodlal ku koreňovému dotyku. Klienti majú zaneprázdnený život taký, aký je. Ako kaderníčka si rada dávam za úlohu, aby bola starostlivosť o ich vlasy čo najľahšia!

Nádherné jantárovo červené prednosti

Nádherný účes Amber TonesInstagram @hairartbynaomi

Q&Autorka štýlu, Naomi Chriscoe

Kreatívny kaderník / špecialista Updo v salóne Sky Parlor v Raleigh, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Mám pocit, že je to perfektný teplý vzhľad pre nadchádzajúce chladné obdobie. Milujem všetky nádherné jantárové tóny. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že jahodovo červené vlasy s blond melírom majú taký veľký rozmer a hĺbku. Z blízka je ešte krajší, ako z diaľky.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Moje obľúbené stylingové výrobky, ktoré som na ňu použil, boli lak na vlasy KMS 2 v 1, ktorý vytváral jej plážové vlny a chránil ju pred teplom, a tiež vosk v spreji KMS, ktorý jej dodáva plážovú textúru bez zamotaného pocitu zo slaného spreja..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je skvelý pre svetlé až stredné tóny pleti. Funguje to najlepšie pre každého, kto má stredne až tmavo hnedé vlasy (alebo niekoho, kto už má tmavočervené vlasy). Na jej základnú farbu som použil permanentnú tmavú gaštanovú farbu, takže dotýkať sa korienkov a udržiavať konce tónované na dokonalú farbu javorového sirupu je údržba každých šesť týždňov..

Reflexné červené odlesky v hnedých vlasoch

Reflexný účes Red Color MeltInstagram @nicolelinstelzer

Q&Autorka štýlu, Nicole Sand-Stelzer

Majiteľ @ Rose Colored Glasses Salon v Manitowoc, WI

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Aby bola jej farba čo najnižšia, urobili sme z jej základne reflexnú neutrálnu verziu jej prirodzenej úrovne. Obnovil som časť jej predchádzajúcej balayage vo vybraných oblastiach a pridal som detské svetlá okolo jej tváre na odraz technikou Power Painting od Lupe Voss..

Pre väčšiu hĺbku a dimenziu som farbu natavil v diagonálnych paneloch vzadu a v strede na tmavo modrú červenú (aby tón zostal viac ako skutočná červená s vedomím, že vybledne medzi plánovanými dvojročnými údržbami do jej stredných dĺžok). uhlopriečky sa prelínajú cez vrch, pričom sa chrbát zľahka až rozptyľuje.

Milujem pridanú hĺbku, ktorú červená farba vlasov vrátila jej slnkom zosvetleným zámkom, a spôsob, akým neutrálna základňa umožňuje červenej a medenej farbe upriamiť pozornosť. Skutočným šampiónom tohto vzhľadu sú bezšvíkové vrstvy, ktoré som vytvoril pomocou rezného systému Head Shape Matters. Sme schopní dosiahnuť pohyb bez toho, aby sme ohrozili jej obvodovú silu.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Aby si udržala krásny lesk a zabránila vyblednutiu, používa šampón a kondicionér Aveda Color Conserve. Aby som ochránil jej vlasy pred tepelným stylingom, pridal som Aveda’s Pure Abundance Style Prep Prep a Phomollient pre objem a lesk, spolu s niekoľkými sprejmi Aveda’s New Texture Tonic (môj nový osobný favorit pre každý typ vlasov).

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Táto krásna žena vedie veľmi aktívny životný štýl. Ako program odporúčaní, ktorý sme používali v minulosti, sme nadviazali partnerstvo s miestnou posilňovňou a vymenili si darčekové poukážky. Toto odporúčanie bolo pre túto ženu motivátorom meniacim život. Za posledný rok a pol schudla viac ako 120 libier. Takže kučeravý alebo rovný, tento strih a farba vyzerá skvele, keď pôjdete šesť dní v týždni do posilňovne alebo na týždeň na kajakoch a v divočine v Boundary Waters.

Vďaka neutrálnemu základnému tónu je táto farba s nízkymi nárokmi na údržbu ideálna na krytie šedej a minimalizáciu kontrastu pri jej novom raste. To umožňuje nositeľke mať krásny reflexný rozmer, ktorý je udržiavaný každých šesť až osem týždňov pre šedé pokrytie na jej základni a dvakrát ročne pre stredné dĺžky až po konce..

Jemné medené červené odlesky

Mäkký účes CopperlightsInstagram @chaunceyjaylynnbrelin

Q&A so štýlovým tvorcom, Chauncey Brelin

Licencovaný kaderník v salóne Bellissimo v Sandy, OR

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad a zvýraznenia by som opísal ako pripravené na jeseň. Je hrejivý a príjemný a dodáva tradičným farebným odtieňom sexy šmrnc. Mäkké balayage medené svetlá sú mojou obľúbenou súčasťou. Tento vzhľad je možné nosiť každý deň, ale tiež ho môžete štýlovo doplniť.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Odporúčam šampón a kondicionér Joico Color Lover všetkým mojim žiarivo červeným. Na úpravu účesu odporúčam vždy použiť tepelnú ochranu pred pridaním kučier pomocou žehličky a vyhladzovacieho séra Paul Mitchell..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tieto ryšavé vlasy s melírom môžu byť vytvorené pre kohokoľvek s technikou balayage, túto červenú farbu by som však odporučila pre niekoho, kto chce vo svojom každodennom štýle urobiť vyhlásenie alebo pop..

Hlavné prvky mahagónovo červenej farby

Mahagónový červený balayage účesInstagram @makenziejo92

Q&Autor so štýlom, Makenzie Dellinger

Stylista @ Salon Blu v Yorku, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Je to skvelá jesenná farba vlasov, najmä ak ste žena staršia ako 40 rokov. Má tmavohnedú základňu so zmiešanou mahagónovo červenou balayage. Mieša sa v nej túžba po teplejších jesenných tónoch s veľmi obľúbenou technikou balayage!

Vlasy po ramená dopĺňajú štýl s jemnými vlnami! Mojou najobľúbenejšou vecou sú rôzne tóny v červenej balayage.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Odporúčam šampón a kondicionér Aveda Madder Root, ktoré pomôžu udržať túto bohatú mahagónovú farbu. Na vytvorenie tohto vzhľadu odporúčam výrobky na textúru a držanie. Použila som Aveda Pure Abundance and Thickening Tonic, aby vlasy získali väčší objem a priľnavosť a lak na vlasy Aveda Controlforce, keď som vlasy natočila, aby držali..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes s melírom by bol skvelý pre rôzne klientky. Je to skvelé pre klienta s nízkymi nárokmi na údržbu, pretože balayage elegantne rastie. Je to skvelé pre niekoho, kto hľadá zmenu farby na jeseň, pretože mahagón je príjemný teplý tón, ktorý je možné pri nasledujúcom stretnutí ľahko zmeniť..

Jesenné farby vlasov, ako je tento mahagón, sú skvelé aj pre ženy nad 50 rokov.

Tento vzhľad je možné dosiahnuť u každého, kto má extrémne husté až jemné vlasy. To je krása zmiešanej balayage! V ideálnom prípade by som odporučil túto farbu na teplejší odtieň pokožky s trochou pigmentácie. Tmavší koreň by bol na príliš svetlý tón pleti príliš tvrdý.

Stredne hnedé vlasy s červenými odleskami

Multi-tonálny červený účesInstagram @classicpgh_kristi

Q&Autorka štýlu, Kristi Laychak

Spoluvlastník @ Classic Hair and Makeup v Pittsburghu, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tieto odlesky a farba vlasov boli vytvorené ako prechod z letnej balayage. Išli sme do multi-tonálnej červenej farby vlasov s vibráciami jesene. Použil som techniku ​​farebného tavenia, aby som získal tónu rozmerov, pričom som zmiešal trvalú koreňovú farbu cez stredný hriadeľ s dvoma demi trvalými leskmi na koncoch..

Na stredne hnedých vlasoch s červenými odleskami mám najradšej to, aké sú všestranné. V závislosti od svetla budú konce presvitať rôznymi farbami. Najlepšia časť tohto vzhľadu je, že ho možno udržiavať jednoduchým koreňom a leskom.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Aby som dosiahol túto červenú farbu vlasov, formuloval som pomocou Kenra Reds a Kenra Metallics:

Korene roztavené stredným hriadeľom s trvalou – 1 oz 6RR, 1 oz 6RC, 1/2 oz 6N, 2 1/2 oz 20 zväzku

Dva rôzne lesky Demi roztavené na koncoch – 1 oz 8BrM, 2 oz 9 objemu a 1/2 oz 8C, 1/2 oz 7VM, 9 objemov

Aby farba zostala čo najživšia, odporučil som vlasy opláchnuť chladnejšou vodou a umyť šampónom s Kenra Color Charge. Použili sme IGK Sunday Funday na úpravu týchto textúrovaných plážových vĺn, ktoré boli vytvorené žehličkou 1 1/2 palca.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Táto konkrétna farba vlasov by najlepšie vyzerala na niekom so zlatou alebo olivovou pleťou. Je to veľmi teplá a bohatá červená farba. Rovnaký vzhľad s fialovými červenými tónmi by bol skvelý pre klientku s ružovými podtónmi v koži.

Myslím si, že taveniny farieb najlepšie fungujú u klientov s dlhšími vlasmi. Modelka na tomto obrázku je zaneprázdnená mama a učiteľka, ktorá miluje cvičiť. Počas cvičenia sa jej dlhé vlasy dajú ľahko stiahnuť, ale dajú sa upraviť aj na kučery a vytvoriť tak zábavný, ale profesionálny vzhľad. Údržba je taká jednoduchá, ako koreňová retuš a jej konce môžu meniť tóny pri každej návšteve, ak sa nudí so svojou farbou..

Fialové a medené červené prednosti

Účes Balayage z červenej fialky a mediInstagram @kariwhipplehair

Q&Autorka štýlu, Kari Donahue

Color Specialist @ Japa Salon v Stillwater, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o červenú fialku a medenú balayage s odleskami. Milujem tento vzhľad, pretože milujem bohatosť tónov. Milujem dimenziu a hĺbku, ktorá dáva vlasom zvýrazniť textúru v strihu.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Môj obľúbený produkt s týmto vzhľadom je Shu Uemura’s Texture Wave. Poskytuje skvelú textúru a definíciu plážovým vlnám.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Balayage, ako je táto, je vynikajúci pre klientov s nízkymi nárokmi na údržbu a pre klientov „každých šesť týždňov“. Použitie tieňovej koreňovej farby, ktorá je blízka prirodzenej farbe, umožňuje klientovi nosiť túto farbu o niečo dlhšie, ak sa tak rozhodne.

Milujem, že umožňuje klientom, ktorí nemilujú byť otrokmi svojich schôdzok, nosiť módnejší vzhľad!

Intenzívne fialové červené odlesky

Intenzívny účes Violet RedInstagram @kelliepaigeeebeauty

Q&Autorka štýlu, Kellie Paige Tiffin

Kaderníčka / vizážistka @ Salon Bliss v Ocala, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Rád robím červené, obzvlášť fialovo -červené farby vlasov! Na tento účel som použil na jej základňu intenzívnu fialovú červenú a svetlejšiu intenzívnejšiu červenú, aby som pridal pukance pozdĺž jej časti a okolo tváre..

Moja obľúbená vec na tejto farbe je, že má toľko rozmerov a pri inom osvetlení vyzerá tak úplne inak. Pridanie určitého rozmeru dodáva vlasom pohyb a posun a bráni tomu, aby vyzerali tak ploché.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na udržanie farby, živosti a stavu vlasov vždy odporúčam používať profesionálne výrobky. Pri farbených vlasoch by ste mali vždy používať výrobky bez síranov. Veľmi sa mi páči červený šampón a kondicionér Joico. Je to pigmentovaný šampón, ktorý dodáva farbu späť do vlasov a pomáha udržiavať farbu medzi schôdzkami.

Tiež by ste chceli použiť nízke teplo pri žehlení alebo natáčaní vlasov.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Nedoporučoval by som červenú pre niekoho, kto chce niečo s nízkou údržbou alebo ak trávi veľa času vonku na slnku alebo vo vode. Červená farba vyžaduje veľa údržby a pokiaľ nie je správne udržiavaná, môže veľmi rýchlo vyblednúť.

Túto farbu by som odporučila niekomu, kto má vlasy so strednou až hrubou textúrou a ktorému sa dá farba vlasov osviežiť každých šesť až osem týždňov. Je vhodné pre kohokoľvek so svetlou až strednou pleťou s neutrálnymi tónmi pokožky, ktorý dodá teplo.

Viacrozmerné červené zvýraznenia

Viacrozmerný červený účesInstagram @hairbykreeeesta

Q&Autorka štýlu, Krista Skaggs

Hairstylist / Colorist @ The Dandelion Salon & Holičstvo v Clovis, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je viacrozmerná červená. Milujem, ako rôzne tóny dopĺňajú jej strih, aby vytvorili dokonale strapatý a živý vzhľad, napriek tomu to všetko stále vyzerá sviežo a bohato s teplom, ktoré sme pridali..

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil Joico Lumishine. Na základňu až stredný hriadeľ som použil rovnaké diely 5nwb a 5nc. Na vopred odľahčených častiach som tkol 6 nc od stredného hriadeľa po konce, pričom som uistil, že niektoré vopred odľahčené oblasti zostanú von..

Skončil som s glazúrou na miske pomocou Lumishine Demi Permanent liquid 7nwb. Na údržbu odporúčam bezsulfátový šampón, aby nedošlo k vyblednutiu.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Pri aplikácii tepla si vždy dávam pozor na teplo v tóne pleti a tóne očí. Ak sú tón pokožky a tón očí teplé, neodporúčal by som tento vzhľad, aby ste sa vyhli príliš teplu.

V tomto prípade mal môj hosť teplo v tóne pleti a krásne zelené oči. Červené tóny doplnili zelenú v jej očiach, vďaka ktorej vynikli. Miloval som pre ňu konečný výsledok.

Červené odlesky v tmavých čiernych vlasoch

Trendový účes Red BalayageInstagram @sarahzstylz

Q&Autorka štýlu, Sarah Cabral

Stylista / nezávislý predajca stánkov @ Mg Salon v Medway, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Táto červená balayage s voľnými vlnami je najhorúcejším trendom vlasov dnes! Na tomto zažitom červenom svetle na čiernych vlasoch mám najradšej to, že vám umožňuje mať módny a trendový účes s nenáročnou údržbou..

Stínovaný koreň vymaže všetky drsné línie rastu, ktoré by ste dosiahli pri tradičných fóliových odleskoch.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Aby som získal tento vzhľad, najskôr som ako základnú farbu použil Goldwell Topchic color 5N a 4B s 10 volume developerom a rozpustil som ho. Potom som súčasne balayagoval s hlinkovým zosvetľovačom Oligo. Na konečný celý červený tón som použil Goldwell Colorance 5RB.

Na úpravu účesu použite najskôr tepelnú ochranu, potom ľahký lak na vlasy a 1-palcovú kulmu. Nakoniec kučery jemne vykartáčujte prstami.

Červené farby väčšinou rýchlo miznú, preto používajte profesionálny šampón a kondicionér na ochranu farieb. Na to, aby farba vydržala dlhšie, je možné použiť aj tónovaný šampón a kondicionér.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Čierne vlasy s červenými odleskami sú ideálne, či už máte svetlý odtieň pokožky alebo olivovú pleť, modré oči alebo hnedé. Ak hľadáte nápady na farbenie červených vlasov pre horúci nový vzhľad, táto červená balayage je pre vás!

Cool Red Highlights v vrkočoch

Cool Girl Red účesInstagram @joeyhair_nyc

Q&Autor so štýlom, Joey Gomes

Kaderníčka v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Mojou inšpiráciou boli všetky veľmi cool dievčatá, ktoré chcú chladný a módny vzhľad. Udržanie prirodzenej farby v základni prináša rovnováhu pre jej celkový vzhľad!

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na dosiahnutie jednotného výsledku v prvom rade odporúčam vysokokvalitné bielidlo (nie peroxid vodíka, ako je použitie vo fólii alebo v poleve). Nemusíte nechať vlasy príliš blond, pretože toner bude červený. Pre toner zvoľte veľmi jasnú červenú čiaru 6,66 a červený zosilňovač, aby ste pri balayage získali veľmi jasnú červenú!

Aby sa zachoval tento príklad červených odleskov, klient sa bude musieť vracať raz za mesiac, aby zopakoval toner. Medzi schôdzami vždy odporúčam ošetrenia doma, aby boli vlasy zdravé.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad pre ľudí, ktorí majú veľmi chladný zmysel pre módu, pretože toto je vzhľad rockovej hviezdy. Pretože sme zachovali prirodzenú základnú farbu, tento vzhľad funguje dobre pre väčšinu tónov pleti.

Ohnivé jasne červené odlesky

Účes Bayalombre Fiery RedInstagram @jenifer_the_colorist

Q&Autorka štýlu, Jenifer Pessina

Kaderník / špecialista na farbu vlasov @ Foiled Rotten Salon v Jacksonville, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je technika bayalombre. Jej vlasy boli pred mesiacmi rozjasnené, čo nám dáva možnosť vytvárať pri každej návšteve iný vzhľad. Milujem odstupňovanie farieb od teplej hnedej po ohnivú červenú.

Má konzervatívnu prácu, ale bezstarostný životný štýl, takže mám pocit, že jej farba vlasov skutočne odráža to, kým je a aký je jej život..

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Šampóny a kondicionéry bez obsahu síranov sú pri výrazných farbách nevyhnutné! Denné šampónovanie je nie, nie. Odporúčam šampón a kondicionér Redken Color Magnetics a suchý šampón Pillow Proof.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Úprimne mám pocit, že každý klient môže nosiť odvážnu farbu. Ak sa budete cítiť krásne, choďte do toho! Táto ohnivá červená je najlepšia pre teplejšie tóny pleti a tmavšie oči. Ak máte svetlejšiu pleť a svetlejšie oči, páčia sa mi chladnejšie, fialovejšie tóny.

Zlaté svetlo hnedé vlasy s jahodovo červenými odleskami

Zlato & amp; Účes Strawberry AccentsInstagram @sebastiancolorist

Q&Autor štýlu: Sebastian Langman-Kirtley

Majiteľ/majster kolorista v salóne Keep vo Falmouthe, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je živý a jemný a ponúka vysoko lesklý medený základ s akcentmi jahôd a zlata.

Milujem, že vlasy majú veľa kontrastu, ale stále hrajú v rodine medených tónov zachovanie prirodzeného vzhľadu. Páči sa mi aj umiestnenie zvýraznení. Menej je viac s balalyage!

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na vytvorenie svetlohnedých vlasov s červenými odleskami odporúčam použiť pastový zosvetľovač L’oreal Platinium Plus s objemom 20, po ktorom nasleduje lesklý lesk Dia Light (kyslý základ) v zlatistom tóne..

Pri zvýrazňovaní červených základov je dôležité, aby ste zvýraznenia „neprevyšovali“. Chcete nechať teplo na doplnenie základnej farby.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Balayage je skvelá pre každého. Má nízke nároky na údržbu a dá sa úplne prispôsobiť účesu, textúre a tvaru tváre klienta.

Všeobecne platí, že medené červené a blond odlesky na hnedých vlasoch vyzerajú najlepšie na tých s teplou pokožkou zo slonovej kosti a tiež na tých, ktoré majú pehy. Mahagónová, gaštanová a fialová červená farba je skvelou alternatívou k medi pre tých, ktorí majú chladné tóny pleti..

Jesenné červené melíry v blond vlasoch

Účes jesennej taveninyInstagram @hairbykatelyn_greer

Q&Autorka štýlu, Katelyn Greer

Hairstylist @ Amber Rene Salon v Sandy, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je jesenná tavenina. Moja najobľúbenejšia vec na týchto červených melíroch na blond vlasoch je, ako sú rozmerové. Má toľko rôznych tónov, ktoré mu dodávajú hĺbku a pôsobia sýto.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Rozhodne odporúčam farebne bezpečný šampón a kondicionér. Použili sme Kevin Murphy Angel Wash. Angel Wash dodáva jemnejším vlasom objem a dodáva im vlhkosť bez zaťažovania.

Tepelná ochrana je tiež taká dôležitá pre blond vlasy s červenými odleskami. Použili sme Kenra Blow Dry Spray, ktorý je môj obľúbený! Chráni vlasy pred teplom a dodáva im neuveriteľný lesk.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Farebné taveniny alebo rozmazané korienky naozaj dobre fungujú s každým typom vlasov. To, čo sa mi na tomto vzhľade páči, je, ako nízke sú jeho nároky na údržbu. Medzi schôdzkami môžete ísť o niečo dlhšie, pretože neexistujú žiadne riadky a pri raste sa prelína.

Červené farby dobre fungujú s veľkým počtom odtieňov pokožky. S touto taveninou červenej medi bude svetlá pokožka skutočne vyniknúť.

Dimenzionálne červené prednosti

Dimenzionálny účes s červenými vlasmiInstagram @alejandrajimsalon

Q&Autor štýlu, Alejandra Jim

Certifikovaný farbiar / vlastník vlasov @ Eternity Beauty Salon & Ponuka v Pembroke Pines, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o rozmerovú červenú balayage vykonanú s mojím obľúbeným vlasovým výrobkom Olaplex. Na slnku má tento rozmerný vzhľad žiarivú farbu, ale v noci zostáva klasický a elegantný.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na udržanie tohto vzhľadu odporúčam šampón Fire Opal Cooper + Ruby Red na umývanie farieb Gem Lites na 10 minút a kondicionér každé dva týždne. Tieto jemné vlny môžete vytvoriť aj pomocou 1 1/4-palcovej žehličky Hot Tools na 375 stupňov po aplikácii tepelnej ochrany Moroccanoil Heat Protection. Dokončite lakom na vlasy Moroccanoil v strednom držaní.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Táto farba vlasov je ideálna pre teplú pokožku alebo svetlú až zlatistú pokožku.

Rozpustná čerešňa z tmavej čokolády

Rozpustná čerešňa z tmavej čokoládyInstagram @stylingpretty

Rozpustná višňa z tmavej čokolády dodáva čiernym vlasom neuveriteľný lesk a zábavnú farbu. Stylistka Lauren Hassinger z Pensylvánie to odporúča pre tmavšie prirodzené brunetky. “Je to nižšia údržba, ak je odtieň podobný vašej prírodnej báze,” vysvetľuje.

Červené tóny ako tmavá čerešňa môžu rýchlo vyblednúť, preto Hassinger navrhuje šampón Lakme Teknia Ultra Red. “Po pridaní do vášho domáceho režimu starostlivosti o vlasy bude čierna s červenými odleskami medzi schôdzami v salóne vyzerať úplne nová.”

Červené odlesky v brunetových vlasoch

Dimenzionální účes Red BalayageInstagram @estefany_bouche

Q&Autorka štýlu Estefany Bouché

Hair Artist @ Studio 209 v El Paso, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je dimenzionálna balayage. Páči sa mi, ako zmiešane vyzerajú červené odlesky a ako vďaka hnedej farbe vyzerá červená tak jasne.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto vzhľadu som použil Syncro Lift od Paula Mitchella, Paul Mitchell úroveň farby 3 pre hnedú a Paul Mitchell XG úroveň 5 pre červenú, ako aj PM Shine, aby farba vydržala dlhšie a dodala jej lesklý vzhľad..

Na udržanie tohto vzhľadu odporúčam Awapuhi Ginger. Chráni farbu pred vyblednutím a dodáva bielkovinám, ktoré vlasy potrebujú.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad odporúčam pre akúkoľvek textúru vlasov a akýkoľvek tón pleti. Neodporúčam to každému, kto potrebuje do práce udržať vo vlasoch prirodzené tóny.

Tmavá slivka červená Hlavné prvky

Dimenzionální účes Dark Plum RedInstagram @dezaraefortrue

Q&Autorka štýlu, Dezarae Isaacson

Farba & Cutting Specialist @ True Aveda Lifestyle Salon v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je rozmerová červená. Je to tmavšia slivková červená, ktorá na koncoch vybledla do svetlejšej žiarivej červenej. Moja najobľúbenejšia vec na tejto farbe je, ako je rozmerová. Na tento pohľad som použil určité delenie ND dvoch rôznych vzorcov. Lesk Avedy nemôžete poraziť!

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Vytvoril som tento vzhľad s trvalou farbou na vlasy Aveda Demi, ktorá je z 99% prírodne odvodená. Produkty, ktoré odporúčam na udržanie tohto vzhľadu, sú šampón a kondicionér Aveda Color Conserve.

Na úpravu účesu som použil Aveda Color Conserve Daily Hair Protect na ochranu pred teplom, dodanie lesku a vlhkosti, a to všetko tak, aby farba vydržala. Na udržanie štýlu som použil aj tekutý gél Aveda Confixor. Po curlingu som použil NOVINKU Aveda Texture Tonic na dodanie textúry a zvýšenie lesku.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je ideálny pre klienta, ktorý má uponáhľaný životný štýl a potrebuje niečo veľmi nenáročné na údržbu. Prišla s blond balayage, ktorú som urobil asi pred piatimi mesiacmi, a chcela drastickú zmenu bez záväzku trvalej farby vlasov. Takto to bude postupne miznúť, a keď bude pripravená na niečo nové, bude ľahké sa zmeniť!

Tento typ červenej vyzerá skvele väčšinou s opálenou pokožkou. Ak má hosť svetlejšiu pleť, do vzorca by som pridal trochu medi.

Červené fialové odlesky

Účes s červenými fialovými odleskamiInstagram @kameestyle

Q&Autorka štýlu, Kamee Kwak

Stylista vlasov a módy @ Kamee Style v Montgomery, AL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Základňa má tmavočervenú/hnedú farbu vlasov s červenofialovými odleskami. Páči sa mi, ako zvýraznenia vytvárajú dimenziu a predvádzajú textúru účesu.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Vždy odporučte šampón a kondicionér bezpečný pre farby, ako napríklad Unite 7 Seconds, aby vám pomohol udržať farbu. Červené vlasy majú tendenciu blednúť, ale ak použijete šampón a kondicionér, ktoré sú bez parabénov a bez síranov, vydržia dlhšie.

Na štýl som začal s Unite Smooth and Shine a nanášal som ho od stredného drieku po konce. Potom som jej na korene nastriekala Unite Liquid Dust a pomocou veľkej okrúhlej kefy vlasy vyfúkala. Keď boli vlasy úplne suché, použil som 1-palcovú sudovú kulmu na vytvorenie plážových vĺn. Každú kučeru som nastriekala Unite Texturiza a vyčesala jej vlasy. Skončili sme s lakom na vlasy Unite Go 365.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Červenofialová farba vlasov je ideálna pre niekoho so svetlým až stredným tónom pleti s ružovými podtónmi. Odporúčam mať stylistu, ktorý vám pomôže udržať farbu vlasov. Bude sa musieť obnovovať každých šesť až osem týždňov. Jemné tmavočervené odlesky budú fungovať s akýmkoľvek typom vlasov a textúrou, ale ja ich milujem najlepšie na prirodzene kučeravých vlasoch.

Čokoládovo hnedé vlasy s červenými odleskami

Bohatý červený účes BalayageInstagram @blushedbymarissa

Q&Autorka štýlu, Marissa Cazares

Špecialista na Balayage @ Blush v salóne Bishop Arts v Dallase, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o červenú balayage alias hnedé vlasy s červenými odleskami. Moja obľúbená vec na balayage je, že je veľmi rozmerná a jej pravé vlasy vychádzajú, keď sú vlasy mávané. Vyzerá to skvele aj priamo!

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Odporúčame vám, aby ste si vlasy neumývali každý deň. Keď si umyjete vlasy, odporúčam použiť šampón bez síranov a tiež farbený šampón na červené. Joico má niekoľko skvelých!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Hnedá s červenými odleskami je náročnejšia na údržbu, preto by som ju neodporúčal pre osoby, ktoré nemajú čas prísť do kaderníctva každých šesť až osem týždňov na osvieženie farby. Je to skvelá farba pre akýkoľvek typ/hrúbku vlasov. Osobne si myslím, že všetky tóny pleti môžu nosiť tieto tóny, okrem tých, ktorí majú červené líca alebo rosacea, pretože to môže na koži spôsobiť viac začervenania..

Sangria Red Highlights na čiernych vlasoch

Červený účes Sangria BalayageInstagram @emilycolorshair

Q&Autorka štýlu, Emily Bethlehem

Hairstylist / Colorist @ Accents from Head to Toe in Bethlehem, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je červená sangria balayage! Táto hlboko zakorenená červená je ideálnou farbou na jeseň. Každý teraz naskočí na trend balayage, ale pridanie červeného tónu je trochu iné!

Červení sú tak zábavní a odvážni a milujem, ako môžu pri rôznych svetelných podmienkach zaujať rôznymi tónmi.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Aby som vytvoril tento vzhľad, najskôr som jej odrasty zafarbil prípravkom Framesi Eclectic 2NE +basic. Je to farba bez amoniaku a pomaly mizne, ale pomôže zmiešať šedé. Začínajúc vpredu som spätne skombinoval šikmé balayage sekcie a použil zosvetľovač. Ponechali sme zosvetľovač ťažší na koncoch vlasov a rozptýlili sme ho na vrch, aby sme získali jemnejší, odrastený vzhľad..

Na čisté suché vlasy som na všetky zosvetlené kúsky naniesla Framesi Eclectic 5ME + 7RE + extra. Po umytí som si obľúbil farbu, ale chcel som ešte viac farby, a tak som na uterákom vysušené vlasy pridal polevu Matrix Color Lacquer RED. Potom sme štylizovali voľné vlny 1-palcovou kulmou.

Na udržanie tohto typu farby navrhujem bezsulfátový šampón a kondicionér. Farba vlasov je investícia a naozaj by ste mali používať kvalitné pracie prostriedky, aby ste farbu neumývali odtokom! Milujem šampón a kondicionér Framesi Color Lover, ako aj šampón a kondicionér Davines Alchemic Red. Navyše pranie menej často a studenou vodou pomôže farbe vydržať ešte dlhšie.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Červená farba vlasov je taká všestranná. Môže fungovať s takmer akýmkoľvek odtieňom pokožky. Tmavá základňa pomáha urobiť červenú dramatickejšou.

Považujem to za módnu farbu, čo znamená, že údržba bude trochu náročnejšia. Plánujte návrat do salónu, aby ste červenú farbu osviežili glazúrou asi o štyri až šesť týždňov.

Sýto purpurovo červené odlesky

Tmavo červený účes BalayageInstagram hairbyrachelmae

Q&Autorka štýlu, Rachel Menchken

Dizajnér @ Hair To Dye For v Eastone, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o bohatú červenú balayage. Milujem dimenziu tmavšej základne a prechádzajúce jasy.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Vždy posielam svojich klientov domov so šampónom bezpečným pre farby, inak nemôžem zaručiť, že farba nezmizne. Milujem šampón Arrojo Color Care a šampón Pureology Hydrate. Odporúčam prísť do salónu každých šesť až osem týždňov na polevu alebo toner na osvieženie červenej. Vďaka tomu zostane bohatý a lesklý.

Balayage je úžasná technika, pretože ako vlasy rastú, nevytvárate tvrdú líniu, ale vyrastáte skôr mäkšie. Potom, čo som upravil jej sivú farbu, som svetlejšie kúsky ručne namaľoval svetlom Wella Free Lights a potom tónoval Goldwell Colorance. Pracoval som s niekoľkými rôznymi farebnými líniami a Goldwellove červené sa nedajú porovnávať.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Úprimne verím, že akýkoľvek tón pleti môže sčervenať. Mám veľmi svetlú pleť a mám ju už roky! Moja klientka na obrázku má nádhernú olivovú pokožku, ktorá tak dobre dopĺňala jej vlasy. Páči sa mi, že táto farba je živá a zábavná, ale stále nie je úplne fantastickou farbou do tváre. Či už pracujete v kancelárii alebo v umeleckej galérii, verím, že to zvládne každý!

Dimenzionálna sýto ryšavá balayage

Dimenzionální účes Deep Red BalayageInstagram @hopehairlove

Q&Autorka štýlu, Hope Toyra

Hairstylist @ Bliss Salon & Kúpele v Lafayette, IN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je rozmerná červená balayage s veľkými, jemnými kučerami. Jedná sa o organicky ručne maľované zvýraznenia so sýto červenou farbou od základne po konce. Hlavné prvky nastavujú základ pre červenú, takže v niektorých bodoch môžu byť jasnejšie a v iných tmavšie, aby vytvorili rozmerovú, farebne sa topiacu a pútavú jesennú farbu.!

Moja najobľúbenejšia vec na tejto farbe je efekt balayage. Dodá pohybu a popu akúkoľvek farbu alebo štýl!

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto vzhľadu odporúčam 1,5-palcovú sudovú žehličku s rozstrapkaným textúrnym sprejom AGHair na objem, argánovým olejom AGHair pre lesk a hydratáciu a lakom na vlasy Pravana Super Shape, aby vydržal.!

Na udržanie farby odporúčam GemLites Colorwash v Ruby, aby medzi schôdzami v salóne zostala červená žiarivá. Tiež sa mi páči akýkoľvek šampón a kondicionér Aquage, pretože všetky sú bezpečné pre farby.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Krásna vec na červenej farbe vlasov je, že existuje toľko rôznych odtieňov, vďaka ktorým je krásna na toľkých tónoch pleti! Od broskyňovej bledej pokožky po teplé tmavšie odtiene, červená môže fungovať pre všetky z nich.

Na svetlejšiu pleť by som odporučila oranžovo-červené, sýto medené červené alebo tmavé gaštanovo červené odtiene. Ak chcete získať hlbšie tóny pleti, vyskúšajte bobuľové alebo vínové odtiene červenej.

Červená je zábavná farba vlasov, ale ak chcete urobiť vyhlásenie, musíte držať krok s údržbou. Červená nie je farba, ktorú by som odporučil niekomu, kto hľadá schôdzky do salónu iba raz alebo dvakrát za rok. Červená vyžaduje dôsledné návštevy salónu na úpravu alebo aktualizáciu farby!

Jesenný šik

Jesenný šik účesInstagram @hair.by.carlie.lynch

Q&Autorka štýlu, Carlie Lynch

Hairstylist @ Salon Thairapy v Niagarských vodopádoch, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tieto tmavohnedé vlasy s červenými odleskami by som opísala ako elegantný spôsob, ako do svojho účesu vniesť pád a sass. Mám farbu, ale stále som super profesionálny a nositeľný!

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako tmavá prírodná farba prechádza do červenej.

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Na udržanie tohto vzhľadu rozhodne odporúčam šampón bezpečný pre farby, hlboký kondicionér, aby boli konce silné, a možno dokonca aj červeno tónovaný šampón alebo kondicionér, aby konce vyzerali svieže.!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl odporúčam niekomu, kto chce odvážny vzhľad, ktorý sa dá stále nosiť ležérne. Je to najlepšie pre tmavšie tóny pleti, aby klient nepôsobil príliš vyblednuto a niekto, kto si dokáže udržať dobrý vzťah so svojim stylistom, aby strih a farba zostali v dobrom stave.!

Zmiešaný karamel a červené odlesky

Zmiešaný účes Red Caramel BalayageInstagram @shelbykay_91

Q&Autorka štýlu, Shelby Kay Shankula

Licencovaný kozmetológ / stylista @ La Bella Hendersonville v Hendersonville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je zmiešaná červená karamelová balayage a je to moja obľúbená zmes, ktorú robím na jeseň. Je to úžasný spôsob, ako pridať niečo iné bez toho, aby ste sa úplne oddali úplne novému vzhľadu. Tiež ľahko prechádza do vianočného obdobia!

Aké produkty odporúčate na vytvorenie a zachovanie tohto vzhľadu?

Použili sme Original Mineral Project Sukuroi, čo je balzam na streľbu. To platí aj pre vlasy vysušené uterákom, ktoré pomôžu uhladiť a upraviť vlasy pred stylingom. Môže ísť aj na sušené vlasy ako konečný výrobok. Milujeme to!

Na vytvorenie kučier sme použili 1 1/4-palcovú kulmu. Prejdite prstami po kučerách a dokončite sprej s morskou soľou, ktorý dodá textúru, podržte a dodajte uvoľnený, plážovo zvlnený vzhľad..

Väčšina mojich klientov je Latina alebo Ázia, takže keď máte olivový odtieň pokožky alebo tmavšiu pleť, tieto teplejšie zmesi skutočne dopĺňajú funkcie a dodávajú rozmer prirodzene tmavým vlasom s červenými odleskami bez toho, aby ste museli prelomiť základňu..

Neumývajte si vlasy každý deň a chladnejšia voda je pri červenej farbe vlasov kľúčová!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Každý klient je iný, ale tieto červené melírované vlasy sú skvelé pre každého, kto ich chce zmeniť a zároveň ich udržať zmiešané a jemné..

About the author