38 NAJLEPŠÍCH nápadov na farbu svetlohnedých vlasov (podľa koloristov)

Svetlohnedá farba vlasov je považovaná za brunetovú farbu, ktorá je o odtieň svetlejšia ako stredne hnedá a tmavšia ako jaseňová blond. Nie je to príliš tmavé, ani príliš svetlé, ale je to tak správne. Od najnovšieho farebného odtieňa Mandy Moore po Ashley Tisdale sú dnešné celebrity veľkým zdrojom tohto teplého brunetového farebného trendu.

Ďalej uvádzam tohtoročné najobľúbenejšie obrázky svetlohnedých vlasov s melírom, ombrami, melírmi, melírami a ďalšími nápadmi na farbu vlasov. Jeden z týchto nádherných nápadov na farbu vlasov určite inšpiruje vašu ďalšiu cestu do salónu!

Pred najbližším stretnutím s vlasmi si preto pozrite tieto trendové fotografie svetlohnedých vlasov.

Svetlohnedá s opálenými podtónmi

Svetlohnedé vlasy s pálením PodtónyInstagram @alexlovescolour

Nerovnomerné tóny na kučerách môžu dodať vynikajúci rozmer a hĺbku, najmä na vlnách. Toto je ľahký, ale báječný spôsob, ako okoreniť prírodné brunetové vlasy.

Svetlohnedé vlasy až blond ombre

Svetlohnedé vlasy až blond ombreInstagram @maremaredoeshair

Ak milujete jemné a plynulé prechody, tento účes vás určite zmetie z nôh! Je to tiež ideálne pre dámy, ktoré majú vždy tmavé alebo čierne vlasy a teraz si chcú prvýkrát vyskúšať blond vlasy. Tento štýl je perfektný pre dlhé zámky a ľahko integruje hĺbku.

Svetlohnedá s prírodným červeným podtónom

Svetlohnedá s prírodným červeným podtónomInstagram @aaashleee

Kombinácia tmavých koreňov s bielymi blond koncami je úžasný spôsob, ako vytvoriť krásny kontrast a hĺbku. Rozmer, ktorý táto svetlohnedá s blond pruhmi vytvára, určite bude fungovať s akoukoľvek dĺžkou vlasov. Styling je ľahký, pretože vlasy už majú svoj vrodený rozmer!

Hlavné body zlatého medu

Hlavné body zlatého meduInstagram @prissyhippiebeautyshop

Svetlohnedá a blondínka k sebe skvele ladia! Tento základ z tmavej čokolády roztopený do svetlého karamelového odtieňa je určite pozoruhodný! Umiestnenie niektorých kúskov karamelových tónov vpredu môže orámovať tvár a dodať rozjasňujúci efekt, ktorý dotvorí celý vzhľad.

Horké bohaté muštové a svetlo hnedé tóny

Horké bohaté muštové a svetlo hnedé tónyInstagram @viphairandmakeup

Za správnu rovnováhu teplých a chladných tónov v orieškovo hnedej hrive je zomrieť! Tieto krásne vlasy pôsobia prirodzene a zdravo a zároveň sú plné hĺbky a nádherného objemu.

Lesklé zlato

Lesklé zlatoInstagram @ryan.weeden

Táto hladká a teplá hriva, ktorá začína tmavšími koreňmi, je príjemná pre oči. Je veľmi vzrušujúce upravovať vlasy takto, pretože každá vlna a kader je výrazne vylepšená leskom tejto božskej zlatistej blond farby.

Jemné ružové zlato na svetlohnedých vlasoch

Jemné ružové zlato na svetlohnedých vlasochInstagram @ultrafadebyrich

Svieža a moderná farba-tieto metalické vlasy broskyňa-moka vydávajú dokonalý lesk, ktorý tak krásne zvýrazňuje vlny a textúry!

Svetlohnedá gaštanová Ombre

Svetlohnedá gaštanová OmbreInstagram @selmagaldinohair

Tento má svetlejší a prirodzenejší odtieň červenohnedej rodiny, o ktorej je známe, že dopĺňa pleti ružové podtóny. Je to teplé, romantické a určite vás vynikne v dave.

Stredne dlhé svetlohnedé vlasy s tmavým popolom

Stredne dlhé svetlohnedé vlasy s tmavým popolomInstagram @rootedhairstudiolq

Dymové lieskové kúsky sa úžasne javia na tmavšom základe. Táto jednoduchá kombinácia poskytuje vysoko kontrastný povrch, ktorý perfektne funguje na akýchkoľvek textúrovaných vlasoch. Predveďte tieto svetlejšie hnedé odlesky ešte lepšie tým, že si vlasy upravíte pomocou plážových vĺn.

Hnedá bronzová s melírmi

Hnedá bronzová s melíromInstagram @melangethesalonbopal

Bronzová hnedá s odleskami je ľahko upraviteľná farba vlasov, vykonaná pomocou bronde balayage. S týmto odtieňom „nie je potrebné tónovanie po mesiaci alebo dvoch“, hovorí stylistka Eesha Vakharia z Indie..

Vakharia sa s nami delí o to, ako túto farbu dosiahla. “Vytvoril som údolie a zatienil blízko koreňov, aby mu poskytol rozmerový efekt s diagonálnou zadnou časťou.” Nechal som medzi tým niekoľko prírodných kúskov. “

Na údržbu pravidelne používajte šampón, masky, krémy a séra na ochranu farby.

Hubová hnedá so svetlejšími koncami

Hubovo hnedé vlasy so svetlejšími končekmiInstagram @hairby_juliap

Hubová hnedá so svetlejšími končekmi vytvára perfektnú farbu vlasov, keď sa nemôžete rozhodnúť, či budete blond alebo tmavá. Vytvorila ho majiteľka salónu z Vancouveru – Julia Popenco. “Čo je na tom prospešné, je to, že zostáva popolavý, aj keď je vaša prirodzená úroveň super tmavá,” vysvetľuje Popenco.

“Popolavé farby je potrebné zdvihnúť o 1 alebo 2 úrovne svetlejšie a potom ich tónovať,” upozorňuje Popenco. Po tónovaní vlasov odporúča pri ich umývaní modrý šampón.

Teplá svetlohnedá s karamelom

Teplá svetlohnedá s karamelomInstagram @kchairdesigns

Tento pohľad je medovo blond balayage. Vytvorila ju kaderníčka Katie Reaka z Floridy. “Nechal som dĺžku dlhú a pridal niekoľko dlhých vrstiev, aby mala pohyb a telo.” Milujem, ako prirodzene vyzerajú tieto vlny s karamelovým odtieňom, “hovorí Reaka.

Táto farba vlasov vyzerá najlepšie na stredne hnedých vlasoch. Reaka hovorí, že je dobré si zapamätať, že čím tmavšia je východisková farba vlasov, tým bude blondínka teplejšia. “Zosvetlenie pomocou tejto prirodzene vyzerajúcej techniky balayage vám poskytne medzi schôdzkami týždne a niekedy aj mesiace dlhšie ako tradičné fólie.” Tento štýl s nízkymi nárokmi na údržbu je ideálny pre niekoho s uponáhľaným životným štýlom, “dodáva.

Červenkasté svetlohnedé vlasy

Červenkasté svetlohnedé vlasyInstagram @kyylieruush

“Tieto červenkasté svetlohnedé vlasy majú kombináciu studených tónov, ktoré im dodávajú dym a teplo, aby priviedli a zachytili svetlo,” hovorí kaderníčka Kylie Rush z Camp Hill, PA..

“Tento vzhľad by som opísal ako medené ružovo -hnedé vlny,” hovorí Rush. “Na tejto farbe je najkrajšie to, ako krásne implementuje medené tóny do prirodzenej tmavovlásky bez toho, aby z nej nutne urobila ryšavku.”

Rush chce, aby ste sa uistili, že ste informovaní o údržbe, ktorú bude potrebovať. “Pretože bola medená ružová farba nanesená na predtým zosvetlené vlasy, časom vybledne.” Nastaviť si následnú schôdzku asi po 8 týždňoch by bolo vhodné na opätovné nanesenie semipermanentného prekrytia, aby sa zaistilo, že farba medenej ruže zostane svieža, “dodáva..

Ak ste často na slnku alebo veľa plávate, takáto farba vybledne a rozjasní sa oveľa rýchlejšie. Vonku môžete nosiť slnečnú čiapku, aby bola vaša farba chránená pred slnkom, a pokiaľ je to možné, vyhnite sa chlórovanej vode, aby ste predĺžili životnosť svojej farby. Zaistite, aby bol váš režim starostlivosti o vlasy doma bezpečný aj pre farby, najmä ak si vlasy často umývate šampónom.

Odľahčené zlaté medené odlesky

Odľahčené zlaté medené odleskyInstagram @nekorenené

Je to odvážna, rozmerná balayage, ktorá zahŕňa prirodzené teplo, ktoré existuje v tmavších hnedých farbách vlasov. “Má medené tóny, podobné tým od Jessicy Alby,” hovorí kaderníčka Emily Grangaard z Denveru, CO.

“Toto má perfektný odtieň pre ženu, ktorá chce svetlú výnimočnú farbu, ktorá má pomerne nízke nároky na údržbu,” hovorí Grangaard. “To sa dá ľahko udržať pomocou tonerov a niekoľkých fólií na línii vlasov, aby sa udržal jas okolo tváre.”

Grangaard odporúča tieto zlaté vlasy brunetkám, ktoré chcú zvýrazniť svoju prirodzenú farbu a zároveň udržať poškodenie na minime.

“Profesionálny hydratačný šampón a kondicionér bezpečný pre farby, ako je Kevin Murphy Hydrate Me, je kľúčom k zachovaniu živosti a lesku farby a k zaisteniu, aby zosvetlené konce neboli suché a lámavé,” dodáva.

Hnedé vlasy a karamel

Hnedé vlasy a karamelInstagram @hairbyamybee

Tieto melírované hnedé vlasy a karamel vytvorila kaderníčka a koloristka Amy Baugh z Fruity, CO.

Baugh popisuje túto farbu ako teplú, tmavovlásku balayage. “Moja obľúbená vec na teplých odtieňoch brunetiek je, ako prirodzene to vyzerá.” Balayage má napodobňovať to, čo slnko prirodzene robí s našimi vlasmi, keď sme boli celé leto vonku, a pre brunetky to znamená prirodzené teplé tóny. “

“Vždy hovorím, že dobré vlasy sú 60% toho, čo stylista robí v salóne a 40% toho, čo robí klient doma,” dodáva. “Balayage je úžasný, pretože je tak nenáročný na údržbu, čo je skvelé pre všetky životné štýly, ale aby to tak aj zostalo, musíte sa uistiť, že si doma vlasy nezničíte prípravkami, ktoré vlasy vysúšajú a odstraňujú. farba/lesk. Pokiaľ sa staráte o svoje pramene doma, tento look by bol skvelý pre každého, kto má brunetové vlasy! “

Svetlé piesčité odlesky Farebné vlasy

svetlé piesočnaté odlesky farba topia vlasyInstagram @hairlab_amiryan

Tieto svetlo pieskovo hnedé vlasy sú plné objemu s extra jasom.

Balayage je dobrá trasa pre niekoho, kto má uponáhľaný život alebo má rozvrh. Vyrastať je bezproblémové, takže bez ohľadu na to, či máte tmavšie korene a chcete byť na koncoch blondínka, môžete tento vzhľad úplne skákať bez toho, aby ste každé 4 týždne chodili do salónu, a môžete vydržať celé mesiace bez toho, aby ste sa dotkli farby.!

Chestnut Highlights

Chestnut HighlightsInstagram @gem.hair

“Fúzia gaštanu a tmavších hnedých, ktoré vytvárajú rozmernú, slnkom pobozkanú farbu,” hovorí špecialistka na kučeravé vlasy Grace Macduffová z Kennewicku, WA. “Chladné hnedé gaštanové farby dodávajú extra” pop “, ale stále majú prvok jemnosti!”

“Je ľahké mať tieto svetlohnedé zámky ako skutočne teplý medený alebo mosadzný tón,” hovorí Macduff. “Nechajte gaštanovo hnedú farbu chladnú, najmä u tých, ktorí majú viac olivovej alebo červenej pleti.”

V závislosti od vykonania by mala byť údržba jednoduchá. Macduff odporúča schôdzky každých 3 až 5 mesiacov, aby sa zachovala farba, pričom medzi nimi budú v prípade potreby sivé glazúry a koreňové retuše..

Čokoládovo -karamelové hnedé ombre

Čokoládovo -karamelové hnedé ombreInstagram @jenniferklipper

Tento vzhľad je krížencom ombré a balayage s veľkým teplom. Vytvorila ju kadernícka študentka Jennifer Strågefors z Göteborgu.

Strågeforsova rada ženám, ktoré zvažujú tento tmavohnedý hnedý ombre, znie, že napriek tomu, že údržba farby je z hľadiska údržby veľmi nízka, je dôležité udržať vlasy zdravé. „Dobré výrobky a jemná milujúca starostlivosť o vlasy sú kľúčové, najmä ak už máte poškodené alebo prirodzene suché vlasy. Zdravá žiara skutočne robí rozdiel, “dodáva.

“Táto presná čokoládovo hnedá farba vlasov so svetlohnedými končekmi by najlepšie vyhovovala žene s prirodzene tmavými, hustými vlasmi, ale dá sa samozrejme prispôsobiť tak, aby zodpovedala ženským tónom,” vysvetľuje. “Čo je dôležité, odvážiť sa ísť oveľa ľahšie v dĺžkach ako korene, aby ste vytvorili kontrast a hĺbku.”

Svetlohnedá až platinová farba na vlasy

Svetlohnedá až platinová farba na vlasyInstagram @mashytaters

Táto svetlo hnedá farba vlasov je hlboko zakorenený balayage ombre s jasne béžovými koncami. Ashley Carroll, stylistka a blondínka, špecialistka z Fitchburgu, MA vytvorila tento nádherný strih a farbu.

“Každý, kto chce dosiahnuť túto farbu, môže potrebovať niekoľko sedení v salóne, než začne mať tento svetlý koniec,” uvádza Carroll. “Ale akonáhle sú na požadovanej úrovni, je to vzhľad s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu!”

“Odporúča sa toner každých 6 až 8 týždňov, aby farba vyzerala svieža, ale balayage by sa mala vykonávať iba každé 3 až 6 mesiacov,” dodáva.

Ľahké muškátové oriešky

Ľahké muškátové orieškyInstagram @nataliewalls_hairartist

“Tento účes by som opísala ako ľahkú slnkom pobozkanú brunetku.” Moja obľúbená časť tohto vzhľadu je zvýraznenie balayage, ktoré dopĺňa svetlé odtiene pokožky, “hovorí vlasová výtvarníčka a majsterka koloristka Natalie Wallsová z Orillia, ON..

“Ak hľadáte túto farbu vlasov z muškátového orieška, je ľahké ju udržiavať, bez vrstiev a dostatočne dlhú na to, aby sa dala uviazať,” popisuje Walls. “Požiadajte svojho stylistu, aby použil neutrálny toner pre prirodzenejší tón zvýraznenia balayage.”

Mocha Vírenie na Bob Cut

Mocha Vírenie na Bob CutInstagram @theosmomdoeshair

„Tejto farbe rada hovorím svetlá mokka,“ hovorí nezávislá stylistka Carrie Murtaugh z Berlína, OH. “Moja obľúbená vec je skutočnosť, že táto konkrétna farba funguje dobre pre blondínky, ktoré chcú skúsiť brunetu. Nie je príliš tma ani teplo, a preto je ľahké dostať sa späť k blondíne, keď sa prevalí leto, “vysvetľuje.

Pre túto farbu spoločnosť Murtaugh dôrazne odporúča farbu Kenra Professional Bronze Metallics Series.

Táto svetlá farba je veľmi univerzálna, pretože nespadá presne do teplej alebo chladnej kategórie.

Murgaughovým najlepším tipom na obnovu tohto svetlohnedého bobu je „požiadať svojho stylistu o jemnú moka hnedú s neutrálnymi blond akcentmi na krátkom účese“.

Svetlé prírodné hnedé vlasy

Svetlé prírodné hnedé vlasyInstagram @novembersalongen_sussi

“Je to prirodzený vzhľad, ktorý je blízky zákazníkovej vlastnej prirodzenej hnedej farbe.” Môže ho nechať vyrásť bez toho, aby musela veľmi často chodiť do salónu, “uvádza kaderníčka Sussi Svensson zo Švédska..

“Myslím si, že táto svetlo prírodná hnedá farba je dobrá pre tých, ktorí potrebujú farbu, ale chcú vyzerať bez farby,” vysvetľuje.

Rozmerné bronzové svetlohnedé vlasy s melírom

Rozmerné bronzové svetlohnedé vlasy s melíromInstagram @shears_for_fears

Jedná sa o rozmernú brondu, perfektnú alternatívu k celej blondíne v zime. Vytvoril ho kaderník Jordyn Lindsay z Windsoru v Ontariu. “Je to nižšia údržba ako vaša štandardná blondínka s koreňom, ale stále obsahuje množstvo rozmerových a panelových svetiel,” hovorí Lindsay.

“Myslím, že táto svetlá farba funguje najlepšie u žien s neutrálnymi tónmi pokožky, ako aj u žien, ktorých vlasy sú prirodzene v dvoch odtieňoch od konečného výsledku,” vysvetľuje. “Farba a štýl sú veľmi vhodné pre jemnejšie vlasy, pretože umiestnenie slabých miest pod svetlejšie odlesky dodáva vlasom určitú hĺbku, ktoré by inak mohli vyzerať plocho.”

Pretože je tento vzhľad na popolistejšej strane, je dôležité udržať hnedý odtieň pravidelnými tónovacími alebo lesklými kúrami v salóne. Lindsay odporúča všetkým odľahčeným alebo blonďavým ženám purpurovo tónovaný šampón na domácu údržbu, aby sa vyhli brassivosti. “Pravidelná údržba v salóne a doma zaistí, že hnedá farba bude pôsobiť sviežo a zaistí, aby sa tóny nevyplavili a nevädli,” dodáva.

Popolavé vlasy Ombre

Popolavé vlasy OmbreInstagram @edu_ardo_sampaio

Tieto popolavé hnedé vlasy vytvoril kaderník Eduardo Eulalio Sampaio z Brazílie.

“Aby boli vlasy vysoko kvalitné, je veľmi dôležité používanie profesionálnych značiek ako Wella, Loreal Professional a Schwarzkopf,” hovorí Sampaio. “Tento štýl a farba fungujú so všetkými typmi vlasov a odtieňmi pokožky.” Je to skvelá voľba pre tých, ktorí majú tmavšie vlasy a chcú veci zosvetliť. “

“Podľa môjho profesionálneho názoru je farebný gradient tým, čo robí svetlo hnedú ako tento perfektný.” Na udržanie tejto farby vždy používajte hydratačný krém, “dodáva.

Vlasy so svetlými zlatými pukmi

Vlasy so svetlými zlatými pukmiInstagram @style_session

Tento jemný zlatý vzhľad so svetlými zlatohnedými odtieňmi, ktoré tiež vyzerajú ako medová blondínka, vytvorila kaderníčka Jasmine Cardenas z Downey v Kalifornii..

“Zlatohnedé vlasy sú všestranné a ženy so svetlými až stredne hnedými tónmi môžu tento hnedý odtieň rozjasniť,” vysvetľuje Cardenas. “Pokiaľ ide o typy vlasov, povedal by som, že rovné, vlnité a kučeravé typy môžu tento vzhľad stiahnuť.” Trik je v umiestnení svetlejších kúskov pre každý z týchto typov vlasov. “

Najlepším tipom spoločnosti Cardenas na obnovu tejto hnedej farby je analyzovať, aké podtóny a farby už máte. “Nechceme pridať viac zlata na červené alebo svetlé gaštanové tóny, pretože bude príliš horúci.” Toto je mäkké zlato, čo znamená, že zlato je kontrolované, “dodáva.

Mierne korenie po plecia

Mäkké korenie po pleciaInstagram @cheleganti_hair

Tieto romantické a prirodzene jemné svetlohnedé vlasy vytvorila stylistka a majiteľka salónu Charlene Buonaccorso z Austrálie. “Najviac sa mi na tom páči svetlá farba textúry jej vlasov.” Tóny sa dobre miešajú a dodávajú jemným vlasom maximálny lesk a rozmer, “vysvetľuje Buonaccorso.

Tento brunetový odtieň je najvhodnejší pre chladnejšie tóny pleti, pretože vďaka farbe tieto tóny pokožky skutočne žiaria. Teplejšie odtiene pokožky môžu byť na pokožku príliš silné.

“Navštevujte salón každých šesť týždňov kvôli údržbe, pretože farby strácajú svoj odtieň, ak zostanú oveľa dlhšie,” dodáva. “Režim domácej starostlivosti je tiež veľmi dôležitý pre udržanie vašich farbených vlasov v salóne v ich najlepšom stave.”

Teplý plavý

Teplý plavýInstagram @hairby_gina95

“Moja obľúbená vec na tejto svetlo hnedej farbe je, ako je prirodzená,” hovorí kaderníčka Gina Eldridge zo Somerville, MA..

“Na dosiahnutie týchto hnedých vlasov nebol použitý toner,” vysvetľuje Eldridge. “Ako už bolo povedané, verím, že len šampón bez síranov by pomohol udržať farbu do ďalšej návštevy salónu.”

Tento svetlý účes by bol najlepší pre ženy, ktoré majú veľmi nízke nároky na údržbu a často nechodia do salónu. “Verím, že takúto balayage je potrebné vykonať iba raz alebo dvakrát za rok, takže by bola ideálna pre ženy, ktoré majú uponáhľaný životný štýl a nemôžu sa zaviazať chodiť do salónu tak často,” dodáva.

Teplá karamel na med Ombre

Teplá karamel na med OmbreInstagram @hairbycarissaraia

“Milujem túto ľahkú, príjemne tónovanú balayage, pretože to vyzerá, že ju slnko len pobozkalo,” hovorí kaderníčka Carissa Raia z Rancho Cucamonga, CA. “Je nenáročný na údržbu a môže sa pochváliť množstvom rozmerov.” Karamelová až medovo hnedá zmena farby je krásna. “

Raia hovorí, že tento vzhľad je pre tmavooké a hrejivé krásky, ktoré sú na cestách. “Pureology Color Fanatic Leave-In udrží konce zvlhčené a rozčesané, aby boli bezchybné vlasy,” dodáva.

Svetlo hnedá hnedá

Svetlo hnedá hnedáInstagram @hair_amor_byjamie

Táto svetlá popolavá hnedá farba vlasov vytvorila nádherná zmes dymových sivohnedých odtieňov. Kontrastné hnedé farby sa navzájom vynášajú.

Svetlé čokoládovo hnedé vlasy bozkávané na slnku

Svetlé čokoládovo hnedé vlasy bozkávané na slnkuInstagram @dhairdi

“Toto je balayage na panenských, stredne hnedých vlasoch,” hovorí hlavná farbistka a stylistka Diana Lopez z Miami Beach na Floride. “Vzhľad dodáva teplejšie prírodné tóny bez drsných línií, čím zvyšuje rozmer a hustotu jej vlasov.” Zmiešali sme s tromi farebnými úrovňami svetlejšími z jej prirodzenej farby, čo jej dodávalo pocit skutočného ľahkého bozku. “

Na vytvorenie tohto slnkom pobozkaného hnedého odtieňa použila Lopez Wella Freelights s 20vol a chráničom väzby Uberliss, aby udržala celistvosť vlasov. „Tónoval som s Wellou Illumina 8/37 a 9/1: 1 + 1,9 obj. 1: 2. Odporúčam tiež držiteľ väzby Uberliss doma, aby boli vlasy zvlhčené, “vysvetľuje.

Balayage je výhrou pre ženy, ktoré túžia po nenáročných údržbách a jemných zmenách so zdokonaleným rozmerom. Je to tiež skvelá technika zosvetľovania farieb pre tých, ktorí chcú postupnú zmenu farby.

Detské svetlá Cooler Brown

Detské svetlá Cooler BrownInstagram @paigeahair

Tieto chladnejšie hnedé detské svetlá vytvorila kaderníčka Paige Argentieri zo Santa Monice v Kalifornii. “Nemôžete povedať, kde sa detské svetlá začínajú a zastavujú, pretože sú v poriadku.” Ide mi o miešanie a o to, aby moja farba vyzerala čo najprirodzenejšie. “

Na dosiahnutie jemného hnedého odtieňa použil Argentieri zosvetľovač Redken Flashlift. “Aby som to udržal, rozhodne odporúčam purpurový šampón, ktorý zabráni všetkým nechceným mosadzným tónom,” dodáva.

“Rád používam túto metódu detských svetiel u svojich klientov, ktorí majú veľa tmavých, hustých vlasov,” vysvetľuje. “Ak si vezmete menšie úseky, dosiahnete lepšie nasýtenie a lepší zdvih. Tiež mám rád super zmiešané linky zo všetkých malých malých zvýraznení. Rozvoj tohto vzhľadu je úžasný, takže je ideálny pre dievčatá, ktoré nechcú byť stále v salóne! “

Bezšvový karamelový odtieň

Bezšvový karamelový odtieňInstagram @britblends

Tento bezproblémový karamelový odtieň bol vytvorený stylistkou a národnou umelkyňou Redken Brittany VanDyke z Joplin, MO. “Odporúčam službu Shades EQ Gloss Service každých 8 až 12 týždňov, aby poskytla lesk a aby farba nebola príliš mosadzná alebo matná,” hovorí VanDyke.

Na udržanie výsledkov doma použite PH Bonder. “Redken’s Color Extend Magnetics a Exreme sú moje rady, ktoré poskytujú potrebnú vlhkosť a proteíny po farebnej službe,” vysvetľuje. “Zvlášť odporúčam Extreme Length Sealer a Primer pre všetky moje dievčatá, ktoré chcú byť ľahké na svojich koncoch a pestovať alebo udržiavať dĺžky morských panien.”

Hnedé tóny, ktoré sú prítomné prirodzene, majú tendenciu byť najľahšie dosiahnuteľné a udržateľné a najlepšie vyzerajú na vašom tóne pleti. Táto farba je skvelá pre všetky ženy, ale obzvlášť lichotí ženám, ktoré majú teplejší alebo olivový tón pleti. Stačí doladiť hnedé odtiene v závislosti od farby očí a odtieňa pokožky.

Svetlé blond odlesky na bronzových vlasoch

Svetlé blond odlesky na bronzových vlasochInstagram @patriciajhair

“Nazvala by som to slnkom pobozkanú brondu (rovnováha medzi brunetkou a blondínkou),” hovorí kaderníčka Patricia Jastrzebski z Kanady. “Milujem, že táto špecifická bronde je prirodzená a jemná s niektorými kúskami rámovania tváre, ktoré rozjasňujú jej pleť.”

Jastrzebski vždy odporúča čistiaci šampón a purpurový šampón, aby bol tón v týchto svetlohnedých vlasoch s blond melírom jasný a pomohol minimalizovať nežiaduce teplo..

To sú perfektné vlasy pre ženu, ktorá je brunetka a uvažuje o zmene na blond. To vám umožní urobiť to bez ohrozenia integrity ich vlasov a uľahčí vám to, ak ste zo zmeny nervózni.

Teplá orechová hnedá

Teplá orechová hnedáInstagram @dani7thestylist

“Tento vzhľad by som opísal ako rôzne odtiene hnedej s teplými rozmermi,” hovorí stylistka Danielle Hruza z Hackettstown, New Jersey. “Je to perfektný zvýraznený letný vzhľad na tmavšie hnedé vlasy.” Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je teplo a rôzne tóny tieňov, “dodáva.

Výrobky, ktoré Hruza používa na udržanie tohto vzhľadu, sú šampóny a kondicionéry Strong Sexy Hair. Vysvetľuje: „Séria Strong Sexy Hair obsahuje mangové maslo, ktoré poskytuje skvelú výživu vlasom a aloe vera, ktoré pomáhajú zastaviť lámanie a udržiavať vlasy silné.“

Hruza odporúča tento odtieň vlašských orechov hnedých vlasov pre ženy s tmavšími vlasmi, ktoré chcú byť svetlejšie, ale nechcú mať blond odlesky.

Svetlá brunetka sa stretáva s blondínkou

Svetlá brunetka sa stretáva s blondínkouInstagram @hairbymarissashafer

Tieto detské svetlá s kúskami namaľovanými vo vlasoch vytvárajú dokonalú zmes „brunetka sa stretáva s blond“. “Milujem zažitý vzhľad a bezchybný prechod, ktorý dáva táto dvojica,” hovorí kaderníčka Marissa Shafer z Las Vegas, NV.

Shafer použil Kadus 5N + 20 vol ako základnú farbu a Kadus Lightener na detské svetlá. “Potom som prešiel a ručne namaľoval niekoľko kúskov, ktoré zostali z fólií.” Tónoval som 7P a 9V v Redken Shades EQ, “vysvetľuje.

Tieto svetlohnedé vlasy sú univerzálne a sú ideálne pre zaneprázdnené ženy, ktoré túžia po nenáročnej údržbe, a napriek tomu im umožňujú byť trendy so zažitým vzhľadom..

Dlhé hnedé vlasy

Dlhé hnedé vlasyInstagram @bellezzahairstudio

Mousy hnedá farba predstavuje! Lichotí každému, nikdy nevyjde z módy a zaručene prinesie vašim dlhým vlasom eleganciu.

Vlnitá krátka hnedá

Vlnitá krátka hnedáInstagram @flirtwithjoy

“Tento vzhľad by som nazval plážovým a textúrovaným vzhľadom, pomocou balayage by som namaľoval svoje kúsky pobozkané na slnku,” hovorí majiteľka salónu a stylistka Joy Ishii zo San Diega v Kalifornii. “Mám rád, keď môžem vidieť zmiešané odlesky a svetlé konce, plus tmavohnedá farba v koreňoch je vynikajúca.”

Ishii odporúča na ochranu týchto viac tonálnych hnedých vlasov šampón bez obsahu síranov. „Pokiaľ ide o stylingové výrobky, Bumble and Bumble’s HIO Primer a Surf Foam Blow Dry Spray sú nevyhnutné veci predtým, ako ich vyfénujete. Potom, čo sú vlasy suché, nastriekam Dry Spun Finish, aby som im dodal väčšiu textúru, “dodáva.

Tan Skin Ombre

Tan Skin OmbreInstagram @tessataylarhair

Túto ombre opálenej pokožky vytvorila Tessa Woods, stylistka v La Jolla, CA. “Milujem slnko bozkávaný balayage a elegantný štýl,” hovorí.

Woods odporúča používať purpurový šampón a kondicionér Oribe Bright Blonde, aby vlasy pri ich raste neboli mosadzné. Tento produkt je navyše skvelý na hydratáciu vlasov a dodanie im lesku. “Tiež by som odporučila Davinesovo mlieko All In One ako bezoplachový sprej, ktorý pomôže vyživovať a chrániť vlasy pred tepelným teplom,” vysvetľuje.

About the author