39 najsladších karamelových odleskov na svetlých a tmavohnedých vlasoch

Karamelové odlesky na hnedých vlasoch môžu byť presne to pravé pre vás, ako nakopnúť svoje brunetové vlasy! Vyzerajú skvele a dodávajú vrstvám a kučerám definíciu, zosvetlia vašu celkovú farbu a dodajú vášmu vzhľadu jemné teplo. Môžete ísť odvážne, jemne a jemne, alebo ombre ‘, aby ste svojej farbe dodali to„ špeciálne “.

Brunetky sa nebojte, so všetkými karamelovými možnosťami, ktoré máte, vaše zámky nikdy nebudú vyzerať rovnako. Choďte do tmy a sýto, svetlejšie a krémovejšie alebo viac tonálne. Hĺbka a ľahkosť nie sú ani vaše jediné možnosti! Koncentrujte tieto nádherné odlesky okolo tváre v jemnom ombre ‘alebo prejdite celú cestu.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie obľúbených karamelových melírov na hnedých vlasoch.

Stredne tmavohnedé vlasy s karamelovým melírom

Stredne tmavohnedé vlasy s karamelovým melíromInstagram @hairbymegand

“Tieto karamelovo hnedé odlesky pre tmavohnedé vlasy sú skvelým spôsobom, ako pridať brunetám jemný rozmer. Hnedé kúsky balayage tiež uvoľňujú vrstvy pridané k účesu, “hovorí kaderníčka Megan Dinh z Falls Church, VA. “Táto rozmerná karamelová farba vlasov je pre každého, kto chce vzhľad veľmi jednoduchej údržby.”

“Karamelové tóny sa môžu začať extrémne zahrievať, ak sa o ne nestaráme,” poznamenáva Dinh. “Každý, kto zvažuje tento vzhľad, by mal určite zvážiť investíciu do šampónu bezpečného pre farby a modro/purpurového šampónu, aby sa zachoval odtieň a zabránilo sa tomu, aby bola farba príliš mosadzná.”

Rovné vlasy alebo vlnité vlasy? Farba je taká, ktorá pristane každému typu vlasov. Táto farba by tiež vyhovovala svetlým až stredným tónom pokožky, ktoré majú tiež teplé podtóny.

Gaštanovohnedé pixie vlasy s karamelovým melírom

Gaštanovohnedé pixie vlasy s karamelovým melíromInstagram @hairpin_me_down85

Gaštanovohnedé pixie vlasy s karamelovým melírom predstavujú pohľad bez námahy pre ženy, ktoré chcú svojim krátkym vlasom dodať nové rozmery. Tieto karamelizované odtiene krásne zahrajú sassy pixie.

Ash Blonde Balayage na karamelových vlasoch

Jasanová blond balayage na karamelových vlasochInstagram @denise.marie79

Jasanová blond balayage na karamelových vlasoch je obľúbenou možnosťou pre ženy, ktoré hľadajú účes s nízkymi nárokmi na údržbu. Dokončite vzhľad plážovými vlnami a trblietavými odleskami, ktoré dopadajú na vlasy tam, kde by to prirodzene vyzeralo slnko.

Karamelové odtiene pre škoricové blond vlasy

Karamelové odtiene pre škoricové blond vlasyInstagram @katkolors

Karamelové odtiene pre škoricové blond vlasy dodávajú perfektné množstvo odleskov a rozmerov. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o rozmerovú balayage a taveninu medi.

Hlavné prvky ružového zlata a karamelu

Odlesky z ružového zlata a karameluInstagram @mariabonitany

Odtiene ružového zlata a karamelu vyzerajú úžasne na prirodzene tmavšom, červenkastom odtieni vlasov. Je to skvelý spôsob, ako rozjasniť svoje prirodzené korene. Pridanie iného tieňového koreňa a niektorých pruhov s jasnejším ružovým zlatom pomôže dosiahnuť dobre zmiešaný rast a dimenziu.

Svetlohnedé vlasy s melírom

Svetlohnedé vlasy s melíromInstagram @bae.mccready

Svetlohnedé vlasy s odleskami sú ideálnym odtieňom, ak chcete vlasy zmeniť a zároveň ich udržiavať bez údržby. Váš stylista môže pomocou techniky maľovania voľnou rukou vytvárať na svetlohnedých vlasoch stuhy z medu a karamelu, ktoré dodajú rovnakú rovnováhu jasu a rozmerov..

Tmavohnedé a karamelové blond melíry

Tmavohnedé a karamelové blond melíryInstagram @lisaamato

Táto karamelová bronde balayage ukazuje prirodzene vyzerajúcu farbu vlasov. Vytvorila ho kaderníčka Lisa Amato z Boulderu, CO.

“Takmer so všetkými klientmi robím balayage highlighty.” Je to skvelý spôsob, ako sa zosvetliť bez toho, aby ste zvýraznili celú hlavu tradičným vzhľadom fóliového zvýraznenia. Je to tiež oveľa modernejšie, “hovorí Amato.

Amato odporúča tieto hnedé a blond balayage vlasy pre klientov, ktorí hľadajú prirodzene vyzerajúcu farbu vlasov s prirodzene vyzerajúcimi odleskami pobozkanými na slnku.

Je to skvelé pre ženu, ktorá hľadá najdôležitejšie prvky nižšej údržby. Dámy, ktoré absolvujú balayage, si spravidla nechávajú zvýrazniť vlasy každých 3 až 5 mesiacov v závislosti od toho, ako rýchlo vlasy rastú.

Žil s plážovými tmavými až svetlohnedými karamelovými vlasmi

Žil s plážovými tmavými až svetlohnedými karamelovými vlasmiInstagram @the_boutique_atelier

“Považujem tieto karamelovo hnedé vlasy za obývaný plážový vzhľad.” Milujem viacrozmerné tóny karamelu a to, ako je jemný od korienkov po konce. V tomto prípade ide o veľmi nízke nároky na údržbu, “hovorí stylistka a farebná technikka Lindsey Flavell z Anglicka..

“Buďte pripravení na to, aby sa vaše korene upravovali každých šesť až osem týždňov,” hovorí Flavell. “Pri tomto stretnutí by som tiež osviežil konce tonerom.” Potom by som jej navrhol, aby sa vracala každé štyri až šesť mesiacov, aby si osviežila melír. “

Dodáva: „Mám pocit, že tieto hnedé balayage vlasy sú pre každého. Jemný a plážový vzhľad je v súčasnej dobe trendom, takže tento vzhľad je ideálny pre každú brunetku, ktorá chce len viac pridať k svojmu súčasnému vzhľadu. “

Slnkom pobozkané karamelové haló na tmavohnedých vlasoch

Slnkom pobozkané karamelové haló na tmavohnedých vlasochInstagram @lady_lockhart

“Absolútne milujem tieto tmavohnedé vlasy s karamelovými odleskami, pretože sú také jemné a jemné, že pôsobia takmer prirodzene,” hovorí kaderníčka Kristen Lockhart z Chino, Kalifornie..

“Milujem techniku ​​balayage, nie je to však pre každého,” vysvetľuje. “Na vlasoch to bolo veľa maľovania, ktoré vyzerá nádherne rovne, ale zvlnenie je skutočne to, čo ukazuje zospodu prirodzené slabé svetlo.” Zvážte úpravu týchto prirodzene vyzerajúcich karamelových melírov s nejakou textúrou. “

Vyzdvihnite ma karamelovým účesom pre tenké zámky

Vyzdvihnite ma karamelovým účesom pre tenké zámkyInstagram @beautybylichelle

Tieto melíry na tmavých vlasoch vytvorila kaderníčka Lichelle Townsend z Monroe, MI. “Je to niečo jemné, ale viditeľné, keď máte pocit, že ste zmenili svoj vzhľad, ale nezbláznili ste sa z toho,” hovorí Townsend.

Townsendová poznamenáva, že zvýraznenia nie sú pre každého, „ale keď sa to urobí správne, aby sa prirodzene splynuli s vlasmi, ktokoľvek ich môže pohojdať! Existujú rôzne techniky na to, aby sa zvýraznenia prirodzene krásne rozrástli, takže ich nemusíte každý mesiac upravovať, ak máte rozpočet. “

Pokiaľ ide o výrobky, má rada Miracle 20 od Matrixu, pretože „nie je príliš ťažký, ale zanecháva vlasy super jemné a hydratované“. Dodáva: “Ak sú vaše vlasy veľmi poškodené, neodporúčam vám melír, pretože by boli škodlivejšie.”

Jemné karamelové hnedé odlesky na tmavohnedom bobu

Jemné karamelové hnedé odlesky na tmavohnedom bobuInstagram @greathairdaybygladis

Tento krátky textúrovaný bob s karamelovými odtieňmi vytvoril stylista a kolorista Gladis Contreras z Corony v Kalifornii.

“Mojou preferenciou tónovania prírodných brunetiek je udržať bohatý karamelový tón neďaleko prirodzenej úrovne,” hovorí Contreras. “A napriek tomu, že je ideálny pre hnedé pramene, tieto vlastnosti môžu fungovať aj pre čierne vlasy.”

Najlepšie na tom je, že údržba je veľmi nízka. Sedem až osem týždňov je perfektné načasovanie rezervácie účesu a tonera. Proces odľahčenia nie je potrebný pri každej návšteve, ale pri každej ďalšej návšteve je potrebný úplný proces.

Ak uvažujete o balayage z jemného karamelu, Contreras odporúča, aby ste si položili otázku, či ste pripravená urobiť si svoju starostlivosť o vlasy medzi návštevami salónu..

Karamelové odlesky roztočené na tmavohnedých vlasoch

Karamelové odlesky roztočené na tmavohnedých vlasochInstagram @gcandco_

Tieto karamelové akcenty na tmavej hrive pôsobia jemne a subtílne. “Je to elegantné a elegantné s farebným nádychom,” hovorí majiteľka salónu a hlavná stylistka Cathy Korbis z Kanady..

Na zdravé spracovanie a zdravé vlasy použil Korbis farbu vlasov Wella, bielidlo Oligo Professional a Olaplex.

“Takéto melíry pre hnedé vlasy sa ľahko udržiavajú, najmä pre ženy, ktoré si vlasy často nefarbia. Karamelový vír na hnedých farbách vlasov je perfektnou zmesou prírodného odtieňa s bohatým tónom. Niekoľko detských svetiel mu dodáva jemnosť, vďaka čomu je ideálny pre každú brunetku, “dodáva.

Jemná bronzová dimenzia pre brunetky

Jemná bronzová dimenzia pre brunetkyInstagram @heather_g12

Tento karamel s blond melírom je elegantným vlasovým trendom s jemným rozmerom, ktorý sa zdá byť ľahký. Vytvorila ho majiteľka salónu a stylistka Heather Guderianová z Covingtonu v LA.

“Táto farba má svetlejšie odtiene, ktoré vyzerajú úžasne s jemnými vlnami,” hovorí Guderian. „Na kulmu odporúčam 1 1-palcovú kulmu a Redken Control Addict. Po stočení stiahnite prsty cez kučery trochou Redken Diamond Oil. “

Beachy Caramel Balayage na tmavých vlasoch

Beachy Caramel Balayage na tmavých vlasochInstagram @sheareleganceinverell

“Dosiahnite tieto stredne hnedé vlasy s melírmi tým, že sa rozhodnete pre plážovú karamelovú balayage,” hovorí majiteľka salónu a kaderníčka Steph Symes z Inverell, NSW.

Plážové vlny spájajú celý vzhľad. Tento vzhľad je veľmi univerzálny a môžete ho nosiť kdekoľvek.

Symes hovorí: „Táto farba je skvelým spôsobom, ako prejsť z tmavohnedej do svetlejšej farby bez prílišného úsilia a údržby. Rozbije farbu bez príliš veľkých zmien. “

Tmavohnedé až svetlé odlesky Ombre pre tmavé vlasy

Tmavohnedé až svetlé odlesky Ombre pre tmavé vlasyInstagram @taliagrace12

Pôvabné karamelové a medové blond odtiene v týchto dlhých zámkoch sú veľmi rozmerné a jemné. Vytvorila ich pokročilá stylistka Talia Stone z Springfieldu, MO.

“Tieto odlesky pre tmavé vlasy vytvárajú veľa rozmerov, ktoré zase vytvárajú väčšiu hĺbku a hrubší vzhľad,” hovorí Stone. “Je to skvelé pre ženu, ktorá chce zlepšiť svoju jemnú textúru.”

Táto farba je ideálna pre ženy, ktoré chcú farbu s nižšou údržbou, pretože nie ste odhodlaní byť každých šesť až osem týždňov na stoličke v salóne a nechať sa vyretušovať. Blondínka je starostlivo umiestnená dostatočne ďaleko od pokožky hlavy, aby bez námahy vyrastala bez viditeľného prerastania.

Mocha hnedé vlasy s medenými a karamelovými odleskami

Mocha hnedé vlasy s medenými a karamelovými odleskamiInstagram @michellehairdesigner

Tieto moka hnedé vlasy s medenými a karamelovými odleskami zahŕňajú viac teplých tónov. Vytvorila ich vlasová návrhárka Michelle Lambert z Levittownu, NY.

“Každá žena, ktorá chce farbu a štýl vlasov s nízkou údržbou, je ideálnym kandidátom na tento vzhľad,” vysvetľuje Lambert. “Nechal som, aby jej základná farba zodpovedala rovnakej úrovni ako jej prirodzená farba, a pridal som moka, aby zahriala jej prirodzenú farbu.” Využili sme jej existujúce prednosti tým, že sme pridali medené svetlá a zvyšok doladili karamelovým odtieňom. “

Dodáva: „Tu som využil prirodzenú vlnu tým, že som pred fénovaním nastriekal Redken Fashion Waves na vlhké vlasy. Potom, čo boli vlasy suché, voľne som navlnil prednú a vrchnú vrstvu 1-palcovou kulmou a skončil som sprejom Redken Wax Blast. “

Zmes prírodných karamelových odleskov a jemných kučier

Zmes prírodných karamelových odleskov a jemných kučierInstagram @deeply_rootd

Jedná sa o tmavohnedé vlasy s karamelovými odleskami na strednom účese s ofinou.

“Tento odtieň je nenáročný na údržbu, teplý a prirodzený.” Milujem, že tento vzhľad má kontrast a hĺbku, ale stále je to taká prirodzená zmes, “hovorí stylistka a majiteľka salónu Kellie Hatch zo spoločnosti Show Low, AZ..

“Príliš tmavá alebo príliš svetlá môže niekedy zmývať dievčenský odtieň pokožky,” hovorí Hatch. “Zostať v blízkosti svojej prirodzenej základnej farby s niekoľkými prasklinami svetlejšieho tónu, ktorý je o dva až tri odtiene svetlejší, môže všetko vyvážiť.”

Pokračuje vo vysvetľovaní: „Môžem upravovať rast/sivé pokrytie niekoľko mesiacov, než sa dotknem svetlých miest. Teplé tóny v tejto farbe pôsobia najlepšie na ženy so stredne farebnou pleťou. “

Krásne svetlohnedé vlasy s karamelovými odleskami

Krásne svetlohnedé vlasy s karamelovými odleskamiInstagram @katieealm

Choďte nad rámec týchto karamelových blond bujných vĺn na brunetových vlasoch. Lákavým trikom na zvýšenie zaujímavosti je pridanie týchto lahodných karamelových odleskov, ktoré môžu zvýrazniť a zosvetliť vlny..

Teplé vlasy s melírom s melírom

Teplé vlasy s melírom s melíromInstagram @leannaslovelylocks

Toto je karamelová fólia na tmavom základe, ktorú vytvorila kaderníčka Leanna Matthews z Kanady na žene s panenskými vlasmi. “Je to jemný vzhľad, ktorý som zmiešal s technikou ručného maľovania, a nie priamo s vrcholom vo fólii,” poznamenáva.

Aby sa zachovala táto farba, Matthews odporúča prísť zhruba každé dva mesiace na osvieženie karamelu pomocou tónovacej služby. “Je to skvelý spôsob, ako obnoviť svoj vzhľad bez zaplatenia nákladov na celú fóliu.” Ďalšou možnosťou je pozdvihnúť karamelové tóny vyššie pri čiastočnom foilayage/balayage, keď bude nový rast príliš dlhý, ”dodáva.

Či už máte chudé alebo husté vlasy, táto farba by bola nádherná pre ženy so zlatými podtónmi v koži. Je to všetko o umiestnení a o tom, aké svetlé alebo tmavé si vyberiete pre tieto karamelové akcenty.

Karamelové odlesky na hnedých kučeravých vlasoch

Karamelové odlesky na hnedých vlnitých vlasochInstagram @kaykolors_

Tieto karamelové odlesky na hnedých kučeravých vlasoch sú priam horúce! Prečo by ste mali byť obyčajní a matní, keď môžete mať odvážnu transformáciu vlasov? Upravte svoje dlhé kučery textúrou a chváľte sa nadýchaným, plnšie vyzerajúcim účesom.

Krémové karamelové odlesky na krátkych vlasoch

Krémové karamelové odlesky na krátkych vlasochInstagram @tinamarie.hair

Tieto krémové karamelové odlesky na krátkych vlasoch pôsobia tak zábavne a elegantne! Kombinácia tmavých detských svetiel a balayage skutočne dodáva rozmeru bez námahy.

Dlhé a rovné hnedé vlasy s karamelovými odleskami

Dlhé a rovné hnedé vlasy s karamelovým melíromInstagram @gissellenewlook

Pramene po pás pútajú pozornosť, ale neprestávajú odtiaľ pôsobiť veľkým dojmom, vyskúšajte preto tieto tmavohnedé vlasy s melírom. Tieto rovné hnedé vlasy s karamelovými odleskami sú krásne – zaručené! Vytvorte aj ďalšie dlhé vrstvy, aby ste pridali detaily na koncoch a špičkách.

Mousy hnedé vlasy s karamelovým melírom a plážovými vlnami

Mousy hnedé vlasy s karamelovým melírom a plážovými vlnamiInstagram @live_love_dohair

Sú to husté hnedé vlasy s karamelovými odleskami, ktoré lichotia vášmu olivovému odtieňu pokožky. Efekty tavenia farieb bozkávané slnkom a karamelom trvajú niekoľko sedení, napriek tomu vás jeho snový výsledok nebude obťažovať. Začleňte objemné vlny, aby ste zaradili svoj dlhý strih do „V“.

Náznaky karamelovej farby a zlatistého blond odtieňa na svetlohnedých vlasoch

Náznaky karamelovej farby a zlatistého blond odtieňa na svetlohnedých vlasochInstagram @aliemery_color

Toto je mrholenie karamelového odtieňa a zlaté blond odlesky pre vašu ďalšiu transformáciu vlasov! Karamelové zlaté odlesky na svetlohnedých vlasoch dodávajú dojmu absolútny lesk. Nepremeškajte nádheru týchto tónov, preto ich spojte so stredne dlhou kotletou a vlnami.

“Farba vlasov v tomto dlhom, vrstvenom bobovom účese má prirodzený pohyb a tok zvýraznený bohatým rozmerom,” hovorí kaderníčka Alison Kraus z Okemos, MI.

“Pri práci s jej prirodzenou brunetovou farbou som ju vylepšila pomocou demipermanentnej farby, aby som vytvorila bohatú čokoládovú hnedú bez odrastov,” vysvetľuje. “Potom som pridal niekoľko zábavných kúskov balayage, aby som jej dal veľa rôznych možností stylingu, ktoré jej tiež poskytnú veľa rôznych vzhľadov s touto farbou.”

Je to dokonalá jemná zmena pre ženu, ktorá práve začína svoju farebnú cestu, alebo dokonca pre dlhoročného farebného hosťa, ktorý chce niečo nové!

Teplé karamelové odlesky na krátkych tmavohnedých vlasoch

Teplé karamelové odlesky na krátkych tmavohnedých vlasochInstagram @hairby_kaylajuppe

Zdá sa, že dvojfarebné farby vlasov, ako je táto karamelová hriva, prijímajú všetky nadšenia a recenzie.

Hnedé vlasy Balayage s karamelovými odleskami a odleskami

Hnedé balayage vlasy s karamelovým melírom a melíromInstagram @lectric_lex

Oživte svoje tmavohnedé zámky touto kombináciou svetlých a slabých miest. S touto dĺžkou vlasov môžete skutočne skúmať a experimentovať s rôznymi metódami farbenia.

Hlavné body na čokoládovo hnedých vlasoch

Hlavné body na čokoládovo hnedých vlasochInstagram @hairbykkate

“Prirodzene, slnkom pobozkaný, by som opísal túto teplú karamelovú balayáž na čokoládovo hnedých vlasoch.” Od voľných plážových vĺn po farebné škvrny tento vzhľad vyjadruje prirodzenú plážovú žiaru, “hovorí kaderníčka Kate Francis z Kanady..

Dodáva: „Keď si predstavím tieto čokoládové a karamelové vlasy, myslím, že ich môže roztočiť ktokoľvek!“

Ďalším bonusom tohto vzhľadu sú prirodzené korene, ktoré minimalizujú návštevy kvôli údržbe, a preto vám farba môže vydržať mesiace bez toho, aby ste sa museli vracať po dotykoch..

Svetlohnedé vlasy s karamelovým melírom

Svetlohnedé vlasy s karamelovým melíromInstagram @katyskuts

Nebojte sa stiahnuť tieto štýlové svetlohnedé vlasy s karamelovými odleskami. Jeho teplý odtieň bude lichotiť vášmu svetlému tónu pokožky a zároveň bude rámovať vašu tvár. do svojej dlhej hrivy a zvýraznite hlasitosť.

Hlavné body karamelovej Balayage

Hlavné body karamelovej BalayageInstagram @maryannecostahairstyling

Nádherná je len jedným z nespočetných slov na opis týchto ľahkých karamelových balayage vlasov. Bavte sa začlenením týchto pútavých karamelových balayage melírov do svojich dlhých kučier. A viete, aký štýl sa k tomu najviac hodí? Voľné kučery určite pozdvihnú jeho pôvab!

Stredne hnedé vlasy s karamelovým melírom

Stredne hnedé vlasy s karamelovým melíromInstagram @mishane_walles

Skúste svoje stredne hnedé vlasy rozjasniť karamelovým melírom! Nemôžete poprieť, ako tento trend kričí pôvab. Rozhodnite sa pre karamelové detské svetlá, aby ste dosiahli jemnejší a prirodzenejšie vyzerajúci rozmer.

Karamel Ombre

Karamel OmbreInstagram @nicoletacristinapopa

Radi by ste niekedy vyskúšali novú farbu vlasov pre svoju dlhú hustú hrivu bez prílišného nasadenia? Žiadny strach – najkrajšie karamelové ombre je tu!

“V tomto vzhľade mi použitá technika umožnila opraviť prirodzené blednúce odtiene medzi korienkami a vlasmi.” Tieto farby som použil na zaistenie jasu a objemu jej vlasov a na skrytie jej poškodených vlasov, “hovorí stylistka Nicoleta Popa z Rumunska..

Popa odporúča túto farbu ženám s menšou výškou, s problémami s objemom vlasov alebo s neuspokojivou históriou farbív. Dodáva, že „vlny budú vyzerať dobre aj u žien so stredne dlhými až dlhými vlasmi.“

Burgundsko a karamel Highlights

Burgundsko a karamel HighlightsInstagram @passionateworks

Tieto bordové a karamelové odlesky rozjasnia vaše tmavé zámky takýmto koketným spôsobom. Všimnite si elegantný rozmerový efekt v tejto balayage. Doprajte svojej strednej dĺžke niekoľko jemných vĺn, ktoré doplnia váš celkový vzhľad!

Tmavé karamelové odlesky na čiernej základnej farbe

Tmavý karamelový nádych na čiernej základnej farbeInstagram @miguel6944

Tieto tmavé karamelové odlesky pôsobia úchvatne, že sa neodoláte ich získaniu. Všimnite si, ako sa leskne, keď je urobené na čiernej základnej farbe. Zvýšte jej lesk úpravou dlhej hrivy pomocou plážových vĺn pre hladký pohyb a objem.

Svetlé karamelové odlesky

Svetlé karamelové odleskyInstagram @amerakilook

Celá myšlienka čiastočných svetlých karamelových melírov metódou balayage je geniálna. Tak čo teraz? Nechajte si narásť dlhé tenké vlasy a potom rozviňte voľné vlny, ktoré budú usmerňovať vaše vnútorné plážové dieťa.

Červené a karamelové odlesky

Červené a karamelové odleskyInstagram @ds.turningheadssalon

Vyskakujúce červené a karamelové odlesky s odleskami nikdy neprestanú vytvárať trend, ktorý horí glamom! Požehnaný dlhými vlasmi? Tento rozmerný vzhľad bude najlepšie pôsobiť na dĺžku vašich vlasov, okorenenú plážovými vlnami.

Svetlé a karamelové odlesky

Svetlé a karamelové odleskyInstagram @taylor.extensionbar

Chcete plnohodnotný a krásny rozmerný vzhľad? Karamelové tóny vás nesklamú. Tieto trendy blond a karamelové odlesky dodajú dlhej hrive textúru. Mäkké vlny pre jemný pohyb nepoškodia celý štýl, tak smelo do toho.

Auburn a karamelové odlesky

Auburn a karamelové odleskyInstagram @hair_by_abbi_k

Tónové variácie v týchto gaštanových karamelových vlasoch sú na mieste, takže rozmer vyzerá bezchybne. Dosiahnite tento úžasný vzhľad tým, že získate gaštanové a karamelové odlesky. Je to vynikajúca jazda na jazzovanie vašich dlhých, vlnitých zámkov.

Chunky karamelové odlesky na tvár

Chunky karamelové odlesky na tvárInstagram @__emkate

Tento jedinečný vzhľad, dosiahnuteľný robustnými karamelovými odleskami, ponúka efekt rámovania tváre. Tak na čo čakáš? Vráťte späť trend 90-tych rokov, keď spárujete túto farbu s vlnitou sekanou na ramene.

Hnedé vlasy s niekoľkými karamelovými odleskami

Hnedé vlasy s niekoľkými karamelovými odleskamiInstagram @kpmastercolor

Na subtílnej a prirodzene vyzerajúcej balayage je vždy niečo, čo je podmanivé. Vezmite si to z týchto hnedých vlasov s niekoľkými karamelovými odleskami! Strih po ramená a voľné kučery sa cítia tak správne aj pre tento odtieň!

Tento vzhľad má čokoládovo hnedú základnú farbu s prirodzene umiestnenými karamelovými odleskami. Vytvorila ju kaderníčka Kathryn Christman z Chula Vista v Kalifornii.

“Je to univerzálne umiestnenie rozmerovej farby,” hovorí Christman. “Tento jednodĺžkový strih s rámovaním tváre po bradu má elegantné čisté línie, keď sa nosí rovno, ale pre zábavnejší vzhľad s textúrou, štýl s kulmou alebo žehličkou.”

About the author