40 najlepších nápadov na farbu vlasov Balayage práve teraz

Pýtate sa, čo je balayage? Balayage je francúzske slovo, ktoré znamená „zametať alebo maľovať“, a pokiaľ ide o vlasy, je to presne to!

Balayage je technika farbenia vlasov, pri ktorej je farba doslova namaľovaná na vlasy. Výsledkom je odstupňovaná, prirodzene vyzerajúca farba, ktorá je v súčasnosti obrovským trendom vlasov. Farbenie Balayage je možné vykonať pomocou rôznych farebných kombinácií na rôznych účesoch.

Táto zbierka nápadov na balayage vlasy vám ukáže, ako všestranná (a ako nádherná!) Táto farebná technika skutočne je!

Platinová blond

Platinová blondInstagram @yassshairqueen

Q&Autorka štýlu, Rachael Louise

Majiteľ / Umelec @ Yasss Studio v St. Albert, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je perfektnou balayage „prežitou v“. Najroztomilejší na tom je zakorenený vzhľad! Klientom to uľahčuje údržbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčam držať sa koreňovej farby, ktorá zodpovedá ich prirodzenému. To umožňuje starostlivosť s nízkymi nárokmi na údržbu, pretože štýl rastie, takže stále vyzerá sviežo. Vždy odporúčam tónovací šampón pre domácu starostlivosť, aby vaša blondínka nevyzerala príliš mosadzne. Obvykle to odporúčam 1-2 krát počas dvoch týždňov v závislosti od klienta a toho, čo potrebuje.

Auburn a Golden Peach Balayage

Kaštanová a zlatá broskyňová balayageInstagram @manesbymarisol

Vyskúšajte gaštanovú a zlatistú broskyňovú balayage s bohatým rozmerom, vďaka ktorému vám budú vlasy pučať. Prechod gaštanových tónov do broskyňovej balayage vytvára zlatý, slnkom pobozkaný efekt, ktorý má všetky rozmery a zanecháva luxusné zakončenie vašich kroví..

Rainbow Balayage

Dúhová balayageInstagram @delaney_calligan

Rainbow balayage je žiarivá a pútavá farba, vďaka ktorej vyniknú vaše vlasy v dave. Dúhový balayage je možné úplne prispôsobiť a váš stylista vám môže pomôcť vybrať najlepšie odtiene, ktoré sa majú zmiešať, aby sa vytvorila táto nádherná tavenina dúhových farieb..

Chladná meď

Chladná meďInstagram @hairmakeupsladja

Q&Autorka štýlu, Sladja Tomic

Kaderník & Makeup Artist @ Beauty Salon Elena v Kragujevac, Srbsko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je teplá balayage s prechodom od medenej červenej po zlatú. Tento vzhľad sa mi páči, pretože mi dáva možnosť vytvárať a kombinovať farby rôznymi technikami. Strihané na vrstvy a tvarované vo vlnách dáva jeden pekný odraz farieb.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporučila by som to zákazníčkam, ktoré majú rady zmeny a pravidelnú údržbu farby vlasov s vhodnými prípravkami, ktoré udržujú intenzitu farby čo najdlhšie.

Icy Blonde

Icy BlondeInstagram @sarahzstylz

Q&Autorka štýlu, Sarah Cabral

Stylista / nezávislý predajca stánkov @ Mg Salon v Medway, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Balayage šialenstvo tento rok stále silnie. Pre tento vzhľad sme urobili ľadový blond tón. Technika balayage (maľovanie na vlasy) bola vytvorená tak, aby poskytovala zmiešaný koreňový efekt pre prirodzenejší rast v porovnaní s vašou tradičnou fóliou, ktorá pri pestovaní zanecháva zrejmý koreň.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Balayage je skvelá pre každého, kto hľadá vysoký náraz a nízke nároky na údržbu. V tomto prípade, ak sa chystáte na „chladné“ tóny, ako je táto ľadová blondínka, budete sa musieť vrátiť k osvieženiu tonera, čo sa odporúča každých 6 až 8 týždňov, ale skutočná balayage môže trvať mesiace a stále vyzerá skvele!

Trendové ružové zlato

Trendové ružové zlatoInstagram @kayrich.beauty

Q&Autorka štýlu, Kayla Richmond

Hairstylist @ JBloom Designs v Farmington, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Opísal by som to ako balayage z ružového zlata s krásnymi dlhými zámkami. Najkrajšie na tom sú tóny v ňom! Verte či neverte, urobili sme 4 sedenia, aby sme dostali túto farbu a ona pochádzala z krabicového farbiva! Tóny ruží sú také jemné a romantické.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na dosiahnutie a udržanie tohto vzhľadu budete určite potrebovať šampón a kondicionér na ochranu farby. Moja obľúbená je Pureológia. Musíte tiež vziať do úvahy, že ružové tóny miznú rýchlejšie ako ostatné, takže na udržanie tónu ruží vo vlasoch to bude vyžadovať lesk asi 4 týždne.!

Blondínka

BlondínkaInstagram @hairbydesilee

Q&Autor so štýlom, Desilee Hardin

Kaderníčka v Knoxville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je medový balayage, strihaný lob. Najkrajšia vec na tom je účes! Páči sa mi, že je taká dokonalá medzi dĺžkou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih by som odporučila každému, kto chce urobiť veľkú zmenu vo svojich vlasoch. Klient uvedený vyššie napríklad odrezal 10 palcov, aby dosiahol tento vzhľad. Nedávno mala dieťa a bola pripravená na zmenu! Farba balayage je tiež veľmi nenáročná na údržbu. Je potrebné ho upravovať iba 1-3 krát za rok v závislosti od rastu vlasov.

Tmavé krátke vlasy s karamelovým melírom

Tmavé krátke vlasy s karamelovým melíromInstagram @shannasimms

Q&Autorka štýlu, Shanna Henke

Kaderník a farebný pedagóg @ Dominic Michael Salon v Chesterfielde, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je krátky odpojený bob s prírodnou balayage. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je moderný a svieži vzhľad v klasickom dizajne, ktorý je možné navrhnúť rôznymi spôsobmi.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Tento vzhľad bol vytvorený pomocou peny Kerestase Demsimorphose na mokrých vlasoch kvôli hrúbke a textúre, potom bol zakončený L’Oreal Professionnel True Grip pre textúru a Infinium 3 pre držanie a pamäť..

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Jedná sa o veľmi prirodzenú farebnú paletu, ktorá je mimoriadne univerzálna. Bude lichotiť väčšine tónov pleti alebo sa dá ľahko prispôsobiť pre každého klienta. Je dôležité zostať blízko prirodzenej úrovne klienta. Účes je ideálny pre jemné alebo husté vlasy, pretože môžete meniť stupeň a závažnosť podrezania.

Aký je váš najlepší tip na obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Jedná sa o nenáročnú kombináciu strihu a farieb. Môj najväčší tip by bolo použiť demi trvalú farbu vlasov na jemnejšie vyrastenie a rozptýlenú aplikáciu balayage..

Rozmerové & Bohatý

rozmerovo bohatá balayageInstagram @danicahair

Q&Autorka štýlu, Danica Vance

Hairstylist @ Shannon Hair vo Valencii, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako rozmernú a bohatú balayage. Mojou najobľúbenejšou vecou je pohyb, ktorý vytvára vo vlasoch, ako aj ofina, pretože vďaka nim je vzhľad trochu odlišný od toho, čo majú všetci ostatní.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Na farbenie by som odporučil Wella Multi-Use Blondor s 20 obj. A tonizáciou s Wella Color Touch a 6 obj. Na styling použite 1 1/4-palcovú kulmu, ktorá začína zhora a pokračuje nadol, pričom konce necháva asi palec von. Prečešte prsty po vlasoch a nastriekajte R+Co Death Valley suchý šampón, texturizačný sprej.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Myslím, že z tejto farby vlasov môže vytiahnuť akýkoľvek tón pleti. Myslím, že táto balayage vyzerá najlepšie na rovných vlasoch, obzvlášť pre ofinu.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Mojím najlepším tipom pri obnove tohto vzhľadu je maľovanie na zosvetľovač mäkkým štetcom a miešanie prstami. Menej je viac a nebude to rozmerové, ak všetko zosvetlíte.

Čo sa týka údržby, pekné na tom je, že táto farba úžasne rastie, takže len lesklá medzi stretnutiami farby ju udrží lesklú a bohatú..

Inšpirovaná princeznou Elsou

balayage farba vlasov disney elsaCassi Pierce-Lackey / Instagram

Q&Autorka štýlu, Cassi Pierce-Lackey

nezávislý stylista @ House of Color v Colorado Springs, CO

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad bol vytvorený pre Disney princeznú v srdci, smerujúcu Elsu! Mojou obľúbenou súčasťou tohto štýlu je, ako ľahko sa udržiava. Balayage navždy!

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Aby som dosiahol tento štýl, začal som so šampónom a kondicionérom RAW Nourish od Biolage. Tento pár vám dodá skutočne zdravé a lesklé vlasy. Na obnovu vlasov použite fénovací sprej Kenra’s Revive Oil a Blowout Spray. Otočte sa 2-palcovou sudovou palicou (MILUJEM neodopnutú prútik Paula Mitchella) a dokončite chvenie vlasov Joico a strapatý rybí chvost..

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Milujem túto farbu na každom, kto má svetlú pleť. Je ťažké dosiahnuť a udržať farbu, dokonca aj na prirodzene veľmi svetlých vlasoch. Je možné sa sem dostať z tmavých vlasov, ale to bude cez veľa schôdzok.

Aký je váš najlepší tip na obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Po vytvorení tejto farby pomocou farebnej rady Kenra som poslal svojho klienta domov so šampónom VIRAL v levanduli, aby ho používal raz týždenne. Odporúčam zaobstarať si zmäkčovač vody pre každého, kto si umýva vlasy tvrdou vodou.

Hlavné body Balayage

hektická balayage farba vlasovInstagram @danielletaren

Q&Autorka štýlu, Danielle Abarientos

Hairstylist@ Fifth&Salóny Mae v Roswell, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad bol vytvorený pre zaneprázdneného klienta, ktorý nemôže byť v salóne podľa pravidelného šesť až osemtýždňového plánu. Je dobre zmiešaný, má veľmi prirodzený kontrast a pracuje s hektickým rozvrhom! Môj obľúbený aspekt balayage je, že má nízke nároky na údržbu. Niektorí z mojich klientov absolvujú balayage iba raz alebo dvakrát ročne!

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Milujem výrobky Aveda a s Avedou pracujem počas celej svojej kariéry. Na tento účel som použil malé množstvo dennej opravy vlasov Aveda’s Damage Remedy, aby som pridal nejaké bielkoviny a ochranu počas vyfukovania. o mávnite rukou, použil som lak na vlasy Aveda Air Control pred, počas a po omotaní veľkých zvislých rezov okolo 1-palcového rovného sudového prútika.

Použil som Neuro Wand Paula Mitchella. Je to môj obľúbený! Nezabudnite tiež striedať smery, keď sa zviniete, a nechajte posledný jeden až dva palce von, aby ste získali jemné, moderné tousle. Rozlomte kučery pomocou vyhladzujúcej tekutiny Aveda’s Light Elements a máte hotovo!

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Balayage je veľmi prirodzený a organický spôsob, ako zvýrazniť vlasy a dodať im rozmer. Akýkoľvek typ vlasov, textúra a dĺžka môže balayage stiahnuť, pokiaľ je prispôsobená vášmu konkrétnemu štýlu. Mojej klientke tieto svetlé zlaté tóny pomohli zahriať tón jej pokožky, takže vyzerala, že je stále v lete!

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Údržba balayage by mala byť veľmi jednoduchá a priamočiara. Odporúčam prísť každých 12-16 týždňov na jednoduchý lesk (na úpravu tónu/zníženie nežiaduceho tepla) a strih! Hodinová schôdzka každých pár mesiacov zaistí, že vaša balayage bude trvať a trvá. Môžete sa rozhodnúť, kedy chcete, aby boli vaše hlavné body obnovené, a to bude vtedy, keď budete musieť svoju balayage urobiť znova.

Môj najlepší tip je postarať sa o svoje vlasy! Používajte výrobky, ktoré vyhovujú vašim potrebám, obmedzte tepelný styling a získajte pravidelný lesk a ozdoby. Zdravé vlasy budú vždy vyzerať najlepšie!

Zakorenený pohľad

zakorenená balayage farba vlasovAlohi Lewis / Instagram

Q&Autor so štýlom, Alohi Lewis

[email protected] Salon v Newport Beach, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je ľahký, ale napriek tomu dokonale vyleštený. Môj obľúbený aspekt o tejto dimenzionálnej blondíne je dať jej „zakorenenejší vzhľad“ a zachovať viac vnútornej hĺbky.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

V salóne používam kombináciu rôznych línií. Na tento look som použila zosvetľovač Wella a farbu Wella Color Touch Demi. Tiež som do svojho zosvetľovača doplnil brazílsky B3. To pomáha predchádzať zlomeniu, keď je svetlejší.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Úprimne povedané, tento vzhľad môže zvládnuť každý! Tón pleti je rozhodne dôležitý pre výber vášho tónu. U tohto klienta som chcel, aby sa teplejšie tóny v spodnej časti roztopili do krémových tónov. Takto ju farba, ktorá bola najbližšie k jej tvári, nevymývala.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Maľoval som na zosvetľovač, ako by to slnko prirodzene robilo. Vlasy som jej rozdelil na tri časti: jednu vzadu a jednu na každej strane. Pracoval som v horizontálnych častiach, pričom som vždy myslel na to, aby som ponechal dostatok jej prirodzenej farby na hĺbku. Po jej šampóne som urobil dva lesky. Prvý z nich bol aplikovaný od koreňa po strednú dĺžku a druhý lesk bol pre jej konce.

Na udržanie tejto farby vždy odporúčam používať profesionálne vlasové prípravky. Moje obľúbené šampóny a kondicionéry sú bezpečné pre farby a bez síranov. Veľa pracujem s Kérastase. Vždy udržiava vlasy mojich klientov super lesklé a zdravé. Tiež vždy odporúčam údržbu pomocou tonerov a ošetrení, pretože farba bledne. Načasovanie závisí od životného štýlu každého klienta a od toho, ako veľmi sa na vlasy nanáša teplo. Vďaka tomuto vzhľadu bude môcť svoje ďalšie stretnutie s farbami natiahnuť od troch do piatich mesiacov!

Blond morská panna

morská panna balayage farba vlasovCarrieann Njaastad / Instagram

Q&Autorka štýlu, Carrieann Njaastad

Vlasový umelec & Colorist @Style na mieste v Schaumburgu, IL.

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tomu hovoríme „vlasy morskej panny“! Skutočne má farby, ktoré by ste videli vo vode – svetlo modrú, modrozelenú, tmavo modrú a dokonca aj fialový nádych pre nejakú drámu. Je to plážové, nervózne a zábavné.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Pokiaľ ide o aplikáciu taveniny farieb, na jej vytvorenie som použil Pravana Vivids a Joico Semi Permanent Fashion Colors. Použil som aj Kenra’s Violet Semi Permanent Color.

Pokiaľ ide o údržbu po aplikácii farby, šampón a kondicionér na ochranu farby sú nevyhnutné. Som posadnutý produktmi Matrix, Redken a KMS. Pokiaľ ide o vytváranie plážových vĺn, všetko, čo som urobil, bolo, že som vlasy natočil 1-palcovou žehličkou a nastriekol som Kenra’s Super Hold Hairspray. Voila!

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Každý môže dosiahnuť tento vzhľad. Musím priznať, že je to oveľa jednoduchšie pre niekoho, kto je už zvýraznenou, zdravou blondínkou alebo pre niekoho, kto má prirodzene svetlejšie vlasy a dokáže sa dostatočne ľahko rozžiariť bez lámania. Pokiaľ ide o tóny pleti, svetlé až stredné tóny pleti vždy s týmito výraznými farbami vyzerajú úžasne. Milujem tlmené farby a pastely na tmavých tónoch pleti.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Rozhodne používajte šampón a kondicionér na ochranu farby. Na plážové vlny vždy používajte lak na pevné vlasy. Tu je moje najlepšie tajomstvo pre plážové vlny. Pred akýmkoľvek stylingom, ktorý kedy urobím, nastriekam na vlasy „Je to 10 zázračný sprej“, než ich vyfénujem. Rád používam vlasy čo najzdravšie, než použijem akékoľvek tepelné nástroje. Vlasy jemne nastriekajte, kým ich natočíte, natočíte a potom ich potom opäť nastriekate. Pokiaľ ide o módne farby, pred nanesením semipermanentného pigmentu sa uistite, že sú vlasy čo najsvetlejšie.

Vlasy bozkávajúce od slnka

slnko bozkávajúca balayage farba vlasovInstagram @okstephair

Q&Autorka štýlu, Stephanie Orr

Hairstylist @Salon Kingston v západnom Hollywoode, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Celý život žijem v Los Angeles a to je pravdepodobne najväčší dôvod, prečo som sa priklonil k balayage looku. Balayage má pre mňa napodobňovať prirodzene slnkom bozkávané vlasy, a preto ich milujem. Keď väčšine ľudí napadne južná Kalifornia, vybaví sa im slnečná obloha, opálená pokožka a slnkom pobozkané vlasy. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že ho môže mať ktokoľvek. Je to najlepší spôsob, ako dodať vlasom ľahkosť bez narušenia ich celistvosti.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Najlepším produktom na použitie pri balayage je vždy šampón bezpečný pre farby. Dávam prednosť Elements by Wella, čo je vysoko kondicionujúci šampón a kondicionér bez síranov. Pokiaľ ide o styling, obnovenie plážového zvlnenia je najlepší spôsob, ako predviesť túto farbu. Pamätajte si, že vzhľad, do ktorého idete, je bozkávaný na slnku, takže čo sa najlepšie hodí k slnkom pobozkaným vlasom? Plážové vlny!

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Každý môže mať tento slnkom pobozkaný pohľad. Ak máte tmavé vlasy, svetlé kúsky by nemali byť svetlejšie ako svetlo hnedá/tmavá blond. Ryšavky môžu mať jahodovú blond balayage a blondínky môžu byť svetlejšie.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Balayage je farba, ktorá má najnižšiu údržbu. Blond melíry sú navrhnuté tak, aby boli kombinované s koreňovým vzhľadom, aby ste mohli medzi službami vydržať dlhšie. Odporúčam jednu službu Glossy štyri až päť týždňov po nej a potom sa vrátiť k vám na opravu najneskôr tri mesiace po pôvodnej službe.

Prirodzenejšia plavba

prírodná balayage farba vlasovInstagram @sunshinehairdesigns_renee

Q&Autorkou štýlu je Renee W Owens

Majiteľ/Stylista/Redken Color Specialist @ Sunshine Hair Designs v Tarboro, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento klient prišiel s odrastenými, mosadznými fóliovými odleskami a chcel ľahší, mäkší a prirodzenejší vzhľad balayage. Chcela zostať prirodzenejšia cez vrchol, aby umožnila mäkšie vyrastanie.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Celé som ju balayageoval pomocou Redken flash lift so 40 objemami a Redken PH bonder na ochranu celistvosti vlasov. Spracovával som pri izbovej teplote 30 minút. Po spracovaní som sa vrátil s odtieňmi Redken Eq 1 časť 9v a 1 časť Crystal Clear na 15 minút na glazúru, tónovanie a pečatenie.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Tento vzhľad môže nosiť takmer každý, pretože sme zachovali jej prirodzené tóny zvrchu a svetlejšie konce.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Túto techniku ​​balayage je skvelé použiť u klientov, ktorí nechcú prichádzať každých šesť až osem týždňov na opravy, pretože krásne rastie.!

Merlot Melt

merlot melt balayage farba vlasovPatricia Perry / Instagram

Q&Autorka štýlu, Patricia Perryová

Majiteľka salónu Patricia Perry vo Westfielde, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento look bol pôvodne letnou blond balayage. Prešla na jeseň a chcela svoju farbu okoreniť na niečo teplejšie. Rozhodli sme sa pre túto farbu merlotu a roztopili sme ju na jej predtým svetlé blond vlasy, potom sme ich leskli zlatou blond. Tomu hovorím vínová farba!

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Sme salón Davines, všetky naše stylingové výrobky sú vegánske a majú malý vplyv. Aby vlasy vyzerali zdravé a lesklé, odporúčame šampón a kondicionér Minu, po ktorom nasleduje vlasové sérum Minu, ktoré chráni pred teplom pri fénovaní a taktiež dodáva vlasom vlhkosť a lesk.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Merlot dopĺňa širokú škálu odtieňov pokožky. Vzhľadom na skutočnosť, že obsahuje fialku, môže rozsah siahať od svetlých po tmavé tóny pleti. Túto farbu by som neodporúčal, ak má osoba prirodzene vo svojej pleti veľa červených podtónov. Červená farba vytiahne viac červenej farby, a preto zvýrazní kazy na koži a/alebo rosacea.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Pri vytváraní tohto vzhľadu vyberte žiarivú červenofialovú farbu vlasov na úrovni 5 alebo 6. Ako bolo uvedené vyššie, táto farba sa roztavila počas šesťtýždňovej vyrastenej balayage, takže korene získali určitú hĺbku, zatiaľ čo stredný hriadeľ začal byť živší. Na utesnenie predchádzajúcej blondínky vždy pečatím červenú s jasným leskom alebo v tomto prípade zlatú blond.

Hlavné prvky života

Žil v balayage highlightochMola Raxakoul / Instagram

Q&Autorom štýlu je Mola Raxakoul

Kaderník & Farbiar v oblasti Burlingame / San Francisco Bay Area, Kalifornie

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Milujem tento vzhľad, pretože je taký ľahký a ľahký. Vytvoril som tento typ zvýraznenia, aby boli jej vlasy rozmernejšie, ako keby to bola jej prirodzená farba vlasov. Zatemnil som a roztavil jej koreň, aby bez problémov narástol. Klientom sa tento vzhľad páči, pretože je veľmi nenáročný na údržbu. Je to skvelá „zažitá“ melír/farba vlasov.

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Milujem šampóny Oribe. Moje dve obľúbené sú Beautiful Color a Gold Lust. Tiež milujem sérum Gold Lust, aby vlasy vyzerali lesklé a hebké. Klient bude chcieť prísť kdekoľvek od 8 do 12 týždňov, aby pomohol udržať lesk a obohatiť farbu farebnou glazúrou. Glazúra pomôže udržať živosť vlasov.

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Tento vzhľad je skvelý pre každého! Je to krásne zlaté s rôznymi hnedými rozmermi. Tento konkrétny klient má husté vlasy, ale tiež by to vyzeralo skvele u niekoho, kto má tiež jemné vlasy, pretože kvôli rozmeru farby bude pôsobiť plnšie..

Pridal som dlhé vrstvy do vlasov a dal som im dobrú textúru, ktorá ubrala na váhe. Tento vzhľad je skvelý pre niekoho, kto nemôže prísť do salónu tak často, pretože má veľmi nízke nároky na údržbu. Hlavné body je možné opakovať každé štyri až šesť mesiacov a farbu koreňa každé tri až štyri mesiace.

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Môj najlepší tip pre niekoho, kto by chcel tento vzhľad, je uistiť sa, že má zdravé vlasy. Nie je nič horšie, ako keď niekto chce zvýrazniť, keď sú konce suché alebo vyprážané a nechcú ho ostrihať.

Vždy svojim klientom odporúčam, aby si urobili masku na vlasy s kokosovým olejom (používajte organické a surové) jeden až dva dni pred vymenovaním. Po umytí šampónom vlasy osušte uterákom a od strednej časti ku končekom pridajte kokosový olej. Nechajte ho pôsobiť 30 minút alebo cez noc, kým ho umyjete šampónom. Táto kúra pomáha zaistiť vlhkosť vo vlasoch počas ich spracovania. Obmedzuje lámanie a pomáha udržiavať lesk vo vlasoch. Vedzte, že je veľmi dôležité kokosový olej pred stretnutím úplne opláchnuť!

Potopená blondínka

Potopená blond balayageShelby Fischer / Instagram

Q&Autor so štýlom, Shelby Royster

Hairstylist @Elite Salon & Denné kúpele Jacksonville, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Je to slnkom pobehnutá plážová blondínka na peknom sviežom strihu pre tých, ktorí si radi zachovajú svoju dĺžku, ale zároveň chcú niečo trochu viac tvarovaného. Moja najobľúbenejšia vec na tom je, že má prirodzene vyzerajúci rozmer, ktorý jej vlasom skutočne dodáva hĺbku.

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Na tento pohľad som použil niekoľko rôznych produktov; Vyhladzujúci krém Nevo na skrotenie kučeravosti, sprej Evo, ktorý ju pripraví na príjemný výstrek, a sprej s indickou morskou soľou na dodanie textúry po tom, ako jej plážové vlny žehličkou žehlia..

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Tento štýl by fungoval dobre na väčšine typov vlasov a pri väčšine životných štýlov. Pretože má balayage, má dlhodobejšiu farbu, ktorá si bude vyžadovať, aby chodila menej často ako tradičné zvýraznenie. Dĺžka je vhodná pre väčšinu, pretože má zábavný tvar, ale stále sa dá stiahnuť do štýlu.

Jemné vlasy by dobre poslúžili aj na tento strih, ale potrebovali by oveľa menej vrstvenia. Táto konkrétna klientka mala veľa objemu, a tak som ju preriedil a silne navrstvil na vlasy, aby som trochu ubral na váhe..

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Môj tip pre tých, ktorí chcú získať tento štýl, je uistiť sa, že doma používajú profesionálne výrobky a udržiavať teploty svojich tepelných stylingových nástrojov čo najnižšie, aby si udržali zdravie zosvetlených vlasov. Aby si udržali strih, budú musieť pravdepodobne prísť každých osem týždňov. Ak je vaše počiatočné plátno veľmi tmavé, buďte trpezliví! Blondínka je investícia, časová aj finančná.

Rubínovo červená

rubínovo-červená balayageNatasha Fehlhaber / Instagram

Q&Autorka štýlu, Natasha Fehlhaber

Stylista & Majiteľ salónu @ Reveal Salon & Kúpele v Omahe, NE

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je odvážny a drzý. Milujem, ako svetlo zachytáva rubínovo červenú balayage!

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Aby som dosiahla tento vzhľad, použila som Aveda Daily Hair Repair a Keune Satin Oil na úpravu a zjemnenie vlasov. Vzhľadom na jej prirodzené zvinutie som použil Evo Easy Tiger na vyhladenie a rozmrazenie. Pridal som Keune Root Boost na temeno hlavy pre veľký objem a Keune Mousse, aby poskytol mäkké, skákacie držanie. Trochu lesku a odlúčenia som spojil jej zvinutie s pastou Aveda Control.

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Milujem tento vzhľad pre tých, ktorí sú pripravení zosilniť ho a urobiť vyhlásenie. Tento vzhľad je zábavný a odvážny, ale nie príliš „do tváre“. Vďaka jej prirodzenému zvlneniu je tento štýl v rýchlych dňoch hračkou. Tu sme urobili výstrel a pridali sme plážový zvitok, aby sme ho okorenili. Tí, ktorí nemajú príliš širokú čeľusť alebo príliš ryšavú pleť, sú dokonalými kandidátmi na tento celkový vzhľad.

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Zamyslite sa nad tým, čo vám funguje. Údržba? Tvoj životný štýl? Porozprávajte sa so svojim stylistom. Aj s týmto vzhľadom musíte byť pripravení otočiť hlavy. Červená je rozhodne pre odvážnych!

Sandy Beach Blonde

Piesočná pláž, blond vlasy, balayageMichael Greene / Instagram

Q&Autor so štýlom, Michael Greene

Stylist @PR v Hair Hair Salone vo Washingtone, DC.

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Opísal by som to ako naj piesočnatejšiu z plážových blondínok! Milujem bezšvovú taveninu z jej prirodzeného základu na svetlú blond.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Na prípravu vlasov som použil R+Co’s One a pridal som High Dive pre vlhkosť a lesk. VŽDY strieľam pre lesk, keď si vezmem niekoho blondína, pretože to často chýba.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Úžasné na tejto farbe vlasov je, že sa dá prispôsobiť akejkoľvek kombinácii farby a štýlu pokožky. Pre tento konkrétny odtieň má môj klient olivové podtóny a bohaté hnedé oči. Jej štýl prepožičiava moderný, bohémsky vzhľad, a to nás priviedlo k farbe bez námahy.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tohto vzhľadu?

Najlepšia časť tejto farby je, ako nízke nároky na údržbu! Odporúčal by som zrážky a farebné úpravy každé tri až štyri mesiace (alebo raz za sezónu). Požiadajte svojho stylistu o kompletnú balayage/ručnú maľbu a určite si vezmite domov týždenný prípravok na ošetrovanie/spájanie, ako je Olaplex, aby bola zachovaná celistvosť vlasov..

Tónovaný karamelom

karamelovo tónovaná balayageAmanda Vandongen / Instagram

Q&Autorka štýlu, Amanda Vandongen

Hairstylist @Kelly Cardenas Salon v Salt Lake City, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o balayáž s karamelovým odtieňom na dlhých vlasoch. Moje obľúbené veci na tomto vzhľade sú to, ako hladko sa farby miešajú a že vlasy budú vyzerať úžasne rovné alebo natočené.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Na udržanie zdravia vlasov po farbení by som odporučil super silný šampón a kondicionér od Paula Mitchella. Na styling by som odporučil Extra Body Daily Root Lifter pre objem v hornej časti, potom Hot Off The Press ako tepelnú ochranu s držaním svetla. Na zvlnenie vlasov som použil 1-palcovú tyč Paul Mitchell Unclipped a potom som vzhľad upravil pomocou Sugar Spray na plážovú textúru..

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Ľudia so svetlými až opálenými tónmi pokožky môžu túto farbu dobre strhnúť. Hrubšie vlasy, ktoré sú s prírodnou textúrou alebo bez nej, môžu tento štýl kopírovať najľahšie.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tohto vzhľadu?

Odporúčam každých šesť týždňov upravovať základ vlasov a tón karamelu, aby bol vzhľad svieži a svieži.!

Blondínka Sombré

Blond tmavá balayage farba vlasovLindsey Little / Instagram

Q&Autorka štýlu, Lindsey Little

Hair Artist @Viselli Salon v Bostone, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Túto balayage by som opísal ako blonďavého pochmúrneho ‘. Moja najobľúbenejšia vec na nej je, ako ľahko a prirodzene sa cíti! Jemné vyblednutie od mierne teplejšieho koreňa po svetlú blond na koncoch dodáva letnú atmosféru, ktorá je vhodná pre všetky ročné obdobia.

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Na tento účel by som odporučil použiť 1 až 1 1/2 palcovú prútik na vytvorenie voľných plážových vĺn. Milujem používať Kevin Murphy Hair Resort Spray na suché vlasy, aby vytvorili studenú plážovú textúru, keď skončím so stylingom.

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Tento vzhľad by fungoval najlepšie pre každého, kto miluje byť blond, ale chce farbu s nízkymi nárokmi na údržbu. Tieňový koreň, ktorý som vytvoril, nech nový rast príde bez čiary. Akýkoľvek tvar tváre a tón pleti to môže stiahnuť, ale môže to byť najlichotivejšie pre tých, ktorí majú svetlejšiu pleť.

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Môj najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad, je porozumieť času na styling a nástrojom, ktoré sú potrebné na jeho dosiahnutie. Dôležitým faktorom je tiež štruktúra a hustota vlasov. Vždy svojim hosťom hovorím, že obrázok je len základná línia alebo myšlienka, konečný výsledok sa bude vždy líšiť v závislosti od typu vlasov a prirodzenej farby osoby..

Červená, Balayage Ombre

re-balayage-ombre-hairKatie Formica / Instagram

Q&Autorka štýlu, Katie Formica

Stylista@ Salon Blk. v Sewelle, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je taký jednoduchý, ale super elegantný! Toto je jedno z mojich najobľúbenejších kombinácií farieb a štýlu. Balayage ombres sú samy o sebe také krásne, ale kombinácia rozstrapatených vĺn s farbou dáva dohromady celý vzhľad..

Moja najobľúbenejšia vec na celom tomto vzhľade je, aké ľahké a nenáročné na údržbu sú! Tento štruktúrovaný vzhľad si môžete doma jednoducho vytvoriť znova pomocou správnych nástrojov a produktov. Farbu musí urobiť profesionál, ale minimálna údržba je jedným z dôvodov, prečo je táto farba tak žiadaná.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Na obnovenie tohto vzhľadu budete najskôr musieť vlasy natočiť pomocou veľkej valcovej kulmy. Odporúčam použiť „Airy Builder“ od Matrixu, aby ste svojim suchým vlnám dodali textúru a telo. Pokračujte použitím flexibilného laku na vlasy „High Amplify“ od Matrixu. To udrží štýl bez toho, aby zostalo tuhé a chrumkavé. Dokončite štýl s Matrix Biolage Sugar Shine Illuminating Spray pre ľahký, nemastný lesk..

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

V prípade tejto konkrétnej kombinácie farieb a štýlu môže niekto s teplejším odtieňom pokožky a vlasmi, ktoré už majú mierne vlnenie a textúru, ľahko odstrániť celý tento vzhľad..

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Bavte sa! Použite túto farbu/štýl ako inšpiráciu a dajte mu svoju vlastnú rotáciu. Nebojte sa zmeniť veci a zvýrazniť tak črty seba alebo svojho klienta, pokiaľ ide o tón pleti, tvar tváre atď..

Medové blonďavé korene

zakorenené medové blond lístieSammie Rodriguez / Instagram

Q&S tvorcom štýlu Sammie Rodriguez

Hair Artist @ Wander Salon Barnone v Arizone

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je verzia zvýraznenia alebo balayage s nižšou údržbou. Je to jasná medová blondínka s hlbším koreňom pre kontrast. Tento vzhľad je úžasný, pretože zostáva v súčasných trendoch pre blondínky a zároveň udržuje klienta spokojného, ​​aby jeho vlasy boli zdravé. Vyzerá to dobre, buď rovno, alebo skrútene, takže je to dvojnásobný bonus!

Ktoré produkty by ste odporučili, aby vám pomohli vytvoriť a udržať tento vzhľad?

Na styling som pred fénovaním použila Matte Waves Texture Lotion a Gold Lust Oil od Oribe. Potom som vlasy natočila striedavými smermi (od tváre na oboch stranách) a dokončila som striekaním suchým sprejom na textúru a pomocou prstov ako hrebeňa oddeľujem kadere..

Pre ktorý typ človeka by tento vzhľad fungoval najlepšie?

Táto farba vlasov funguje najlepšie pre niekoho, kto nemá rád vysokú trvácnosť odleskov, ale chce zostať v trendoch a zároveň sa ľahko rozvíjať..

Farba na obrázku funguje najlepšie pre svetlejšie odtiene pokožky, ale úžasné na tom je, že túto farbu môžete jednoducho tónovať viac či menej teplou, aby vyhovovala akémukoľvek typu pokožky.!

Aký je váš najlepší tip pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad?

Najlepším tipom, ktorý môžem dať niekomu, kto uvažuje o tomto vzhľade, je urobiť malý prieskum stylistu, s ktorým sa stretnete. Uistite sa, že sú aktuálne v trendoch a viete, ako urobiť tieňový koreň, aby ste nakoniec dosiahli to, čo chcete. Nezabudnite tiež, že pokiaľ ide o styling, neporiadok a nedokonalosť je lepšie! Čím viac textúry máte, tým lepšie bude tento štýl vyzerať.

Ručne maľovaná perla

perlové vlasyPamela Adam / Instagram

Q&Autorka štýlu Pamela Adam

Hairstylist @ Bloom Hair Studio v Edmontone

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Táto dimenzionálna balayage je klasická, ale moderná. Milujem, že ho môžeš obliecť jednoducho hore alebo dole!

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Na prípravu vlasov na tepelný styling vždy používajte tepelnú ochranu alebo olej. Na vytváranie plážových vĺn uprednostňujem kulmu Davines Oi Oil a 1 1/4-palcovú kulmu Hot Tools. Ak chcete tieto vlny znova vytvoriť, stočte sa od tváre a začnite zvlnenie v strednom drieku, aby ste získali väčší objem.

Pomocou textúrujúcej hmly/laku na dokončenie štýlu a dodania mu nevhodného vzhľadu. MILUJEM Kevin Murphy Doo Over. Je to lak na vlasy, suchý šampón a puding v jednej fľaši. Poskytuje krásny matný povrch bez akýchkoľvek zvyškov a udrží štýl po celý deň.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Táto konkrétna klientka má veľmi svetlý tón pleti, ale chladné tóny fungujú, pretože jej základná farba stále obsahuje teplé tóny na doplnenie pokožky. Počas procesu zosvetľovania pomocou prípravku na vytváranie väzieb si udržiavala vlasy. Uprednostňujem Schwarzkopf FIBREPLEX, aby som bol za stoličkou, a aby ich klienti používali doma na udržanie zdravia svojich vlasov..

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Vlasy nefungujú, pokiaľ nie. Investujte do správnych produktov a zdravia svojich vlasov. Táto klientka zosvetľovala vlasy počas niekoľkých sedení, aby zaistila, že integrita jej vlasov nebude nikdy ohrozená. Na balayage je krásne to, že môžete medzi schôdzkami dlhšie chodiť kvôli prirodzenému procesu dospievania. Nájdite si však čas na používanie tepelných ochranných prostriedkov a domácich ošetrení!

čierna & Sivá

Čierna a šedá BalayageInstagram @eliserhair

Zachráňte deň ako Storm od X-menov s nádhernou kombináciou tmavých, hmlistých odtieňov. Kaderníčka Elise dokonale namaľovaná na dymové odtiene pre horúci vzhľad.

Funguje to!

krásna-balayage-farbaAmy McManus / Instagram

Q&A s tvorcom štýlu Amy McManusová

Kaderník a kolorista v Massachusetts

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o veľmi zmiešaný, korenistý blond balayage melír. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že vyzerá krásne, ak je štylizovaný rovný alebo vlnitý.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Odporúčam hydratačný šampón a kondicionér bez obsahu síranov, pretože sme na ňu použili zosvetľovač. Pokiaľ ide o stylingové výrobky, odporúčam ľahké sérum, ktoré pomôže udržať vlasy vyleštené s chvostom s penou, ktoré dodajú objem a kontrolu..

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Tóny pokožky, ktoré môžu strhnúť túto farbu, by boli stredné až svetlé.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Na obnovenie tohto vzhľadu budete potrebovať alebo vytvorte základnú úroveň na 6 -ke a balayage, aby ste vytvorili bezproblémový začiatok jej najdôležitejších miest, potom ich nasýtite v strednom hriadeli a končí v ombre časti. Dosiahli sme to počas troch balayage sedení. Aby si zachovala túto farbu, chodí každých osem týždňov na toner a ľahké orezanie.

Tmavohnedá s blond odleskami

Tmavohnedá s blond melírom BalayageInstagram @kimberlynicolehair

Jemne odlesknuté šampanské na vlasoch kávovej farby je zápal vyrobený v nebi!

Moderná strieborná plavba

Moderná strieborná Balayage BalayageInstagram @briezzylocks

Žiari a žiari ako rytier v brnení, ale s kúzlom princeznej. Kolorista Brie to takmer urobil tak reflexným, že je to ako pri pohľade do zrkadla!

Skákavé, viacrozmerné tóny

viacrozmerné tóny balayage farbaInstagram @hairbychanel_c

Q&Autorka štýlu, Chanel Carstensen

Majiteľ/vychovávateľ @ The Mane Loft v Costa Mesa, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Celý tento vzhľad je určite jedným z mojich obľúbených. Milujem, ako jemné skákacie kučery predvádzajú balayaged kúsky vo vlasoch. Jedinečné, viacrozmerné tóny sú jedným z mojich obľúbených osobných dotykov pre klientov.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Môj obľúbený zosvetľovač, ktorý používam na tento vzhľad, je zosvetľovač Schwarzkopf Blondeme s vývojkou objemu 40. Vždy používam B3 Brazilian Bond Builder vo svojich vzťahoch, aby vlasy môjho klienta vyzerali a cítili sa úžasne. Po spracovaní som šampónoval šampónom Fanola No Yellow a na mieru som tónoval Redken Shades EQ 9nb/9v.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Pretože je balayage služba jedinečná pre každého klienta, výsledky sa môžu líšiť v závislosti od typu vlasov a štruktúry. Tento pohľad bol dosiahnuteľný po jej treťom sedení so mnou. Dimenzionálne tóny v jej vlasoch by vyzerali úžasne u klientov so svetlými/strednými a strednými/tmavými tónmi pokožky.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Konzistencia vášho zosvetľovača je všetko, pokiaľ ide o perfektný balayaged melír. Ak je váš zosvetľovač príliš hustý, môže rýchlo vyschnúť a zastaviť spracovanie. Ak je príliš tenký, môže krvácať a pôsobiť fľakato. Väčšina mojich klientov s týmto vzhľadom si dáva urobiť vlasy dvakrát až trikrát za rok, napriek tomu vždy odporúčam, aby si medzi svoje balayage služby prišli po toner alebo lesk. Zdôrazňujem dôležitosť používania profesionálnych prípravkov doma na udržanie zdravých a krásne vyzerajúcich vlasov.

Ash Blonde

Ash Blonde BalayageInstagram @hairbyrosie

Ručná maľba vytvorila na týchto dlhých zámkoch odstupňovaný efekt. Blondínka nakukne tak akurát na úžasný pohyb z vrstiev a farieb vlasov.

Dymová slivka

dymová slivková balayage farba vlasovInstagram @ mtbstyles

Q&Autorka štýlu, Melissa Taylor

Majster kolorista & Stylista @ Artel Salon vo Vancouveri, BC Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento strih a farba bola vytvorená tak, aby pestovanie strihu pixie vyzeralo štýlovo! V dĺžkach okolo uší som pridal mikroskopickú ofinu a textúru, aby mala všestrannosť v tom, ako ju upravuje. Milujem, že sa dá nosiť elegantne a narovnane, alebo natiahnuté na malý okraj. Prešli sme po dymovú slivkovú farbu cez balayaged odlesky a roztavili hlbší hnedý koreň, aby sa zmiešal. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že aj keď si necháte ostrihať vlasy, tento malý kúsok môže znamenať rozdiel a zabrániť tomu, aby to niekto sekal.!

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Na farbu som zmiešal Pravana Violet, Lilac, Magenta a Silver. Na úpravu účesu som použil NÜLA’s Surf Spray na zrnitú textúru spolu s vlasovým sérom NLALA Ylang Ylang na lesk a hebkosť. Tiež by som odporučil bezplatné držanie Kevina Murphyho pre niektoré kúsky v ofine. A skončite s vašim obľúbeným lakom na vlasy! Moja je relácia Kevina Murphyho. Spray.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Milujem tento odtieň tejto fialovej, pretože mám pocit, že je lichotivý pre väčšinu tónov pleti. V skutočnosti som nenašiel taký, na ktorom by to ešte nevyzeralo úžasne! K tomuto kombu najlepšie fungujú husté vlasy, či už jemné alebo normálne. Potrebujete váhu v ofinách, aby ležala na mieste a na mieste, a tiež schopnosť mať štruktúrované konce, aby ste vytvorili drsnosť..

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Môj najlepší tip je umyť a opláchnuť v studenej vode, aby ste udržali farbu, časté drobné dotyky s ofinou a trochu vyčistiť zátylok, ako vlasy rastú. Strihy Bang robia všetok rozdiel v tom, aby strih vyzeral sviežo! Ak žiadate svojho stylistu o tento strih, požiadajte o veľmi krátky zúžený bob, ktorý ponechá dlhšie uši okolo uší s tupými mikro ranami.!

Medovo -karamelový odtieň

Medová karamelová BalayageInstagram @emdoeshair_

Tento bronzový vzhľad okamžite zahrieva pokožku pre žiarivú pokožku pobozkanú slnkom.

Slnko pobozkal

dlhé blond vlasyLenna Kelly / Instagram

Q&A s tvorcom štýlu Lenna Kelly

Hairstylist @ Ziggy’s Hair v Los Angeles, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o klasickú balayage. Je mäkký a zmiešaný bez drsných línií. Celkový vzhľad, ktorý sme chceli, bol prirodzený, slnko pobozkané a žité. Moja klientka má pomerne nízku údržbu, a preto mám najradšej to, že nemusí chodiť každých šesť až osem týždňov, ale skôr každé tri až šesť mesiacov, v závislosti od jej preferencií..

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Naozaj milujem Kevina Murphyho. Predávame ho v salóne, v ktorom pracujem, a nemohol som s ním byť spokojnejší. Poslal som svoju klientku domov s Hydrate Me Masque od Kevina Murphyho, pretože má také dlhé husté vlasy a pomôže udržať tie konce suché. Odporúčam aj Blonde Angel Wash, taktiež od Kevina Murphyho. Je založený na purpurovej farbe, takže pomôže vyhnúť sa mosadzným tónom. Táto fialová je úžasná a neprekrýva, čo je ideálne pre blondínky, ktoré nechcú byť príliš popolavé. Fialový šampón je pre väčšinu blondínok nevyhnutnosťou! Všetky farby použité na vytvorenie tohto vzhľadu sú od spoločnosti Wella.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Pevne verím, že ktokoľvek môže zvládnuť balayage. Je to všetko o práci s vašou prirodzenou farbou vlasov. Ak chcete menej údržby, neodporúčam používať svetlejšiu farbu, ale radšej pracovať s prirodzenou farbou a vytvoriť zmes..

Balajáž je veľmi odlišná od toho, čo je vrcholom. Je tam oveľa viac dimenzie. Naozaj si musíte predstaviť, aká farba bude vyzerať najlepšie voči vašej prirodzenej farbe vlasov. Z tohto dôvodu som nezdvíhal základňu svojej klientky, pretože nemôže byť v salóne každé dva mesiace. Aby som sa vyhla ohraničeniu alebo „pásu koreňov“, ručne som namaľoval balayage a nechal jej základňu prirodzenú..

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu? 

Osviežovače tonera sú úžasné! Balíky tonera ponúkam všetkým svojim balayage a blond klientom, aby si medzi službami udržali čerstvú farbu. Toner je zvyčajne polotrvalá farba bez amoniaku, ktorá môže pomôcť neutralizovať nežiaduce tóny. Je skvelé udržať si ten svieži blond vzhľad!

Pokiaľ ide o štýl, použite kulmu 1 1/4 až 1 1/2 palca. Striedajte smer, v ktorom vlasy natáčate, aby sa kučery nespojili celý deň. Táto metóda udržuje zvinutie definované a viac „plážové“. Na záver som tento štýl nastriekala suchým šampónom (Fresh Hair od Kevina Murphyho) a prstami jemne vytriasla kučery. Šťastný styling!

Vyblednutý pastel

vyblednutá pastelová balayage farba vlasovInstagram @salamanda21

Q&Autorka štýlu, Amanda Halladay

Stylista v American Fork, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je vyblednutá pastelová balayage! Milujem, aké sú balayáže s nízkou údržbou a pastely sú tiež jednoduché. Vedzte, že sa vypláchnu rýchlejšie ako ostatné farby, takže je ľahké zmeniť farbu na farbu. Ak však chcete rovnakú farbu, sú náročnejšie na údržbu, pretože sa tak ľahko vymývajú.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Odporúčam pastelovo ružovú a fialovú zmiešanú (1/2+1/2) a prevlečenú cez platinové vlasy. Začne to jasnejšie, ako si myslíte, ale ako to mizne, bude to miznúť do tejto purpurovej pastelovej ružovej. Ak chcete tento presný vzhľad, zrieďte ho tiež nejakým čírym. Vedzte, že to nebude dlho trvať!

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Mám pocit, že každý môže zvládnuť balayage, pretože má tmavé aj svetlé tóny. Ide o vec preferencií! Niektorí klienti milujú teplé ružové tóny a niektorí preferujú chladnejšie fialové tóny. Ak si stále nie ste istí, opýtajte sa svojho stylistu a povedie vás správnym smerom.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Na udržanie akejkoľvek profesionálnej farby používajte profesionálny šampón a kondicionér! Šampóny a kondicionéry z drogérie vám tak rýchlo stiahnu farbu! Profesionálne šampóny sú navrhnuté tak, aby pomáhali hladine pH vašich vlasov, aby boli zdravšie, silnejšie a lesklejšie. Vždy, keď si necháte urobiť módnu/fantasy farbu, odporúčam Olaplex alebo nejaký spôsob rebondingu, pretože zapečatí kutikulu. Utesnenie farby vám dodá dlhšiu životnosť a vlasy budú mimoriadne zdravé.

Tiež svojim klientom ponúkam špeciálne namiešaný kondicionér s ich špecifickou fantasy/módnou farbou, aby keď si upravia vlasy, osviežia aj farbu! Udržiavanie tepla mimo vašich vlasov predĺži vašu fantáziu/módu oveľa dlhšie. Farbím svoju módnu farbu raz za dva mesiace a vždy vyzerá žiarivo a čerstvo hotovo, pretože pred ňou čo najviac chránim teplo. Vykurujem štýl možno raz za týždeň. Ak potrebujete upraviť vlasy, nedávajte na ne žiadne teplo 24 hodín potom, ako ich necháte uschnúť na vzduchu alebo fénovať. Aj keď sa vaše vlasy cítia 100% suché, v kutikule vlasov je stále voda 24 hodín po ich umytí, či už sú sušené na vzduchu alebo sú vyfúkané. Ak sa teda tepelne upravujete bezprostredne po sušení, je to ako nanášať teplo na mokré vlasy, poškodí to vlasy a farba vyjde rýchlejšie..

Pri fantazijných/módnych farbách sa vždy odporúča nízke teplo, pretože vysoké teplo doslova vytiahne farbu priamo pred vašimi očami. Vždy používam bezoplachový kondicionér (mojim favoritom je L’anza Trauma Treatment) a olej (Redken Diamond Oil) prinajmenšom na ochranu pred vlhkosťou, leskom a teplom..

Cítený život

žil vo farbe balayage vlasovInstagram @hairby_brittanys

Q&Autorka štýlu, Brittany Sandretto

Majiteľ a stylista @ Salon 43 One v Birminghame, AL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad balayage má zažitý pocit a je veľmi nenáročný na údržbu. Okolo tváre môžete mať tmavé vlasy s rozmerom a ľahkosťou bez toho, aby ste si museli každé štyri týždne upravovať korienky.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Výrobky, ktoré som použil na tento štýl, boli Oribe Supershine, 1 1/4-palcová kulma a Oribe Dry Texturizing Spray.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Toto konkrétne farebné kombo funguje najlepšie s brunetkami. Blondínky môžu fungovať aj týmto štýlom, ale pre základnú farbu budú musieť byť určite svetlejšie. Dobrá vec na tomto štýle je, že funguje pre veľa ľudí. Je to veľmi univerzálne, urobil som tento štýl na kratších aj dlhších vlasoch.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Moje tipy, ako udržať tento štýl svieži, je určite použiť šampón a kondicionér bezpečný pre farby. Je to farba s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu. Pokiaľ nepotrebujete sivú úpravu, zvyčajne navrhujem, aby sa moji klienti vracali každých 12 týždňov.

Med pobozkaný slnkom

dlhé vlasy-balayageKat Aquino / Instagram

Q&A s tvorcom štýlu Kat Aquino

Hairstylist @ Salon Norrell v Tampa, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je vírivá karamelová balayage. Moja obľúbená vec na ňom je, ako jemne a prirodzene vyzerá, a zároveň s výraznými pukancami rozmerných karamelových tónov. Lákavý efekt je určite točenie hlavy! Je to, akoby ste strávili hodiny na pláži, nie hodiny v salóne.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Odporúčam šampón a kondicionér Color Conserve od Avedy, aby bola farba dlhšie žiarivá, a taktiež posilňovaciu kúru Color Conserve raz týždenne na posilnenie a ochranu vlasov a zosvetlenie farby leskom. A absolútne nemôžem ísť bez Color Conserve Daily Color Protect, ktorý farbu utesňuje a udržuje ju lesklú a zvlhčenú. Výrobky zachovávajúce farby sú veľmi dôležité, aby tieto bohaté, karamelové tóny zostali dlhšie.

Stylingovými výrobkami použitými na tento charakteristický výbuch boli Aveda’s Pure Abundance Style Prep a Phomolient Styling Foam, ktorá dodáva vlasom celodenný beztiažový objem a trvalé výsledky. Dokončil som to trochou Aveda’s Brilliant Shine Spray. Všetko to úžasne vonia a je super jemné na dotyk.

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Na balayages je úžasné, že to dokážu všetky tóny pleti a typy vlasov. S vhodnými stylingovými výrobkami môžu vlasy prejsť od sofistikovaných k strapatým. Balayage mnohým ženám otvorila dvere ku kreatívnej farbe vlasov.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Aby si tento vzhľad zachoval, môj hosť navštevuje salón každých 12-16 týždňov, aby pridal ďalší jas, keď bude rásť. Medzi farebnými schôdzkami často odporúčam lesklé ošetrenia, aby ste si udržali vysoký lesk.

Slnkom pobozkaná fialová Balayage

slnko pobozkalo purpurovú balayageInstagram @beautybykb

Q&Autorka štýlu, Katie Brownová

Stylist @ Porcelain Hair Studio v Huntington Beach, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Táto fialová balayage je slnkom pobozkaný, jemne zvýraznený štýl, ktorý dodáva vlasom odstupňovaný, prirodzene pôsobiaci efekt.

Na každej balayage mám najradšej, ako nízke nároky na údržbu to môže byť. Pri správnom prevedení balayage bez problémov rastie. Tiež sa mi páči, že balayage je úplne prispôsobiteľná a jedinečná pre každého, ako v prípade tohto zábavného farebného komba.

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Milujem štýl balayage s veľkou kulmou a zakončiť sprejom UNITE Texture Spray, aby tie slnkom pobozkané zámky získali plážový, jemný úchop a textúrovaný štýl..

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Keďže je balayage technikou maľby, funguje pre každého a každý štýl. Balayage funguje na farbu alebo zosvetľovač.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Môj najlepší tip pre každého, kto dúfa, že si urobí balayage, je uistiť sa, že urobí svoj prieskum o nájdení stylistu, ktorý sa na to špecializuje, alebo má fotografie svojich predchádzajúcich skúseností s ním. Je to oveľa ťažšie, ako sa potom zdá dosiahnuť takú bezproblémovú farbu, ktorá sa potopila, a existuje toľko rôznych techník. Ak stylista nemá príliš veľa skúseností, môžete skončiť s niekoľkými funky a robustnými líniami zvýraznení/farieb..

Ak si chcete zachovať tento štýl, akonáhle nájdete stylistu, ktorého milujete, určite si s ním vopred zarezervujte ďalšie stretnutie. Rezervujú sa nielen zaneprázdnení stylisti, ale pretože tento štýl je taký nízky a náročný na údržbu, pravdepodobne si ani nevšimnete, že potrebujete znova urobiť farbu, kým nie je neskoro, a potom budete musieť čakať, kým sa vrátite. I vždy nech sa moji klienti vrátia aspoň každých 8-12 týždňov na opravu a orezanie tonera.

Ash Brown

Ash Brown BalayageInstagram @hair_one_owen

Spojte svoje dymové líčenie s týmito dymovými sivohnedými vlasmi, ktoré vám zaručene vyrazia dych (ale roztomilým spôsobom!)

Modernizované

balayage vlasyInstagram / @sarahgossetthair

Q&A so štýlovou tvorkyňou Sarah Gossettovou

Kaderník & Farbiar @ Kyle Lawrence Salon v Simi Valley, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako modernú balayage! V dnešnej dobe stále viac uvidíte ľudí, ktorí budú nosiť tieto „zábavné“ alebo „módne“ tóny. Namiesto toho, aby ste robili celú hlavu s veľmi vysokými nárokmi na údržbu, môžete farbu prekryť svetlami alebo balayage, aby ste získali jemnejší a nositeľnejší vzhľad..

Aké produkty by ste odporučili pre tento vzhľad?

Aby som vytvoril štýl na tejto fotografii, vždy začínam s fúkaním pomocou Kenra Blow Dry Spray, aby vlasy získali tepelnú ochranu a lesk. Hneď ako zaschnem, použijem aerosólový tepelný ochranný prostriedok Amika „The Shield“. Používam 1 1/2 palcovú kulmu Babyliss vo zvislej polohe a stočím sa od tváre, pričom vynechám konce..

Končím s Kenra Dry Texture Spray, aby to malo ten plážový, žitý vzhľad. Vlasy tohto klienta veľmi dobre držia zvlnenie, ale ak má človek rovné vlasy, ktoré vlasy nedržia, navrhujem použiteľný lak na vlasy skôr, ako sa natočíte, a na konci pevný fixačný sprej. Moje obľúbené sú Redken 12 (módna tvorba) a Redken 28 (riadiaca sila).

Ktoré tóny pleti a typy vlasov môžu z tejto kombinácie farieb a štýlu najlepšie vyťahovať?

Ružové a fialové sa z módnych tónov nosia najradšej, takže by som povedala, že ich dokáže strhnúť akýkoľvek tón pleti. Moja klientka na tejto fotografii má v skutočnosti päťdesiat rokov, takže si nemyslite, že aj vek má vplyv! Pokiaľ ide o štýl, ktokoľvek si môže stiahnuť dlhé vlasy s plážovými vlnami. Je to prirodzený vzhľad bez námahy, ktorý sa hodí k akémukoľvek typu/štruktúre vlasov.

Aký je váš najlepší tip, pokiaľ ide o obnovu/zachovanie tejto farby/štýlu?

Najlepším spôsobom, ako udržať túto farbu, je použiť doma šampóny na nanášanie vírusových farieb. Poslal som ju domov s Intenzívnou Fialovou a Intenzívnou Ružovou a nechal som ju, aby ich zmiešala, aby vytvorili tento fuchsiový odtieň. Čo sa týka zachovania štýlu, milujem suchý šampón Kenra, aby tieto vlny vydržali niekoľko dní!

About the author