41 nápadov na strieborné vlasy – najhorúcejší trend sivých vlasov v roku 2021

Trend strieborných vlasov je rovnako prístupný ako farba vlasov, a v dnešnej dobe to nie je len pre „starších“. Striebro je elegantné, sexy, výrazné a super v trende. Ženy všetkých vekových skupín majú hojdacie odtiene striebra od svetlých platiniek po dymovú šedú.

Ak chcete vedieť, ako si udržať strieborné vlasy, skvelá kúra fialového šampónu udrží farbu dlhšie. Budete sa však chcieť opýtať svojho stylistu alebo koloristu na vašu konkrétnu údržbu, pretože striebro má vysokú údržbu.

Pred ďalším stretnutím s farbením vlasov si pozrite tieto obrázky nápadov so striebornou farbou vlasov.

Vrstvené tmavé korene na striebornej farbe vlasov

Vrstvené tmavé korene na striebornej farbe vlasovInstagram @madeupbymadison

Dlhé strieborné vlasy by neboli možné bez toho, aby ste urobili správne kroky, ako je báječná balayage a trhaná úprava do V.

Jasná strieborná modrá Ombre

Jasná strieborná modrá OmbreInstagram @eminekhair

Tento žiarivo strieborný modrý ombre hrá triky s vašimi očami, keď sa farba presúva z teplého, bohatého hnedého základu do veľkolepej zmesi studených a žiarivých farieb. Porozprávajte sa so svojim kaderníkom o jeho údržbe a vyhnite sa vysokým teplotám, pretože má tendenciu rýchlejšie vyblednúť živé farby. Na dokončenie tohto vzhľadu použite sérum na lesk.

Strieborná fialová farba na vlasy

Strieborná fialová farba na vlasyInstagram @daisydoeshair

Táto strieborná fialová farba vlasov zmiešaná s platinovo šedou na koncoch si zaslúži dvojnásobný záber. Majte na pamäti, že toto je odtieň s vysokou údržbou, pretože fantasy farby majú tendenciu rýchlo vyblednúť. Nechajte si otvorený kalendár, pretože budete často navštevovať salón kvôli opravám. Pri stylingu používajte tepelnú ochranu, pretože nadmerné teplo môže vyblednúť rýchlejšie.

Pastelová strieborná ružová

Pastelová strieborná ružováInstagram @gosia_her_hair

Vyskúšajte pastelovo strieborné ružové vlasy, ak chcete zvýrazniť svoje vnútorné vibrácie jednorožca! Na dosiahnutie strieborných a ružových pastelových tónov budete na začiatok potrebovať platinové blond vlasy. Strieborná farba roztopená do ružového odtieňa nechá ľudí snívať o vašich kučerách.

Strieborná popolavá sivá

strieborná popolavá sivá farba vlasovInstagram @fortvna.coiffure

Ak nechcete, aby všetky vaše vlasy boli úplne ovplyvnené popularitou striebornej farby, môžete sa vždy rozhodnúť pre vždy krásnu balayage..

Strieborné vlasy morskej panny

Strieborné vlasy morskej pannyInstagram @graley_bruton

Farbite svoje dlhé vlasy na strieborno a dajte im napoly zapletané vlasy, aby vyzerali ako jedinečná, nervózna morská panna.

Biele strieborné vlasy

biele strieborné vlasyInstagram @artemis12866

Táto biela strieborná farba je skvelou možnosťou, ako premýšľať o tom, ak máte tenké vlasy. Strieborné pramene dodávajú rozmerom a môžu tenké vlasy pôsobiť objemne.

Ľadovo sivá strieborná

Ľadovo sivá striebornáInstagram @yokii.san

Vďaka tomuto ultra chladnému ľadovému striebornému odtieňu nie je priestor na teplo! Táto farba vlasov je ideálna pre akúkoľvek dĺžku a štruktúru vlasov. Korene sivých vlasov si nechajte, ak máte prirodzenú tmavú hrivu, aby sa ľahšie udržiavali.

Strieborné ružové zlato

striebristo ružové zlatoInstagram @thejesjewel

Teplé a studené tóny môžu byť extrémnymi protikladmi, ale v skutočnosti môžu fungovať fantasticky ako tieto ružové zlato a ružové tóny na strieborných vlasoch!

Pletené strieborné a fialové vlasy

Pletené strieborné a fialové vlasyInstagram @__ forestfairy.hair__

Tieto striebornofialové vlasy sú takýmto účesom, ktorý vytvorila stylistka Stephanie z Japonska.

Aby Stephanie získala tento strieborný odtieň, použila iónovú purpurovú, bodku iónovo purpurovej, Olaplex č. 1 a veľa číreho kondicionéra.

Vlasy si umyla šampónom Amino Acid Shampoo od Kiehl’s a Fino Premium Touch Hair Mask od Shiseido. Potom naneste malé množstvo arganového oleja na fénovanie a pred stylingom.

Jednorožec strieborný

Jednorožec striebornýInstagram @mojkahair

Táto farba je oceľovo modrá až strieborná ombre, ktorú vyrobil riaditeľ salónu z Austrálie Joshua. Má byť ľadový a odráža zimnejší ľadový vzhľad s hlbokým chladom, ktorý vytvára kontrast k jemnejším strieborným koncom.

Bielenie poškodzuje vlasy bez ohľadu na to, čo sa používa, preto je prísny domáci režim zásadný. Joshua odporúča rôzne masky na báze bielkovín, po ktorých nasleduje hydratačná maska ​​a buď fialový alebo modrý šampón na zmazanie žltých tónov.

Dodáva: „Tieto typy farieb vyžadujú pri praní údržbu, ale vyžadujú iba pranie raz alebo dvakrát týždenne.“

Strieborná jaseňová

Strieborná jaseňováInstagram @the_zix

Hnedé vlasy strieborného popola rýchlo zmiznú, pretože vlasy sú odfarbené na úroveň 9 (to je takmer platina). Aby ste získali ten strieborný vzhľad, musíte ho toľko bieliť.

Barcelonský stylista Zix varuje, že ak ste žena, ktorej na farbe vlasov veľmi nezáleží, táto nie je pre vás.

Vlasy sú odfarbené. Takže aj keď sa vášmu kaderníkovi o vlasy starajú a starajú sa oň, sú vždy odfarbené a vlasy by vysušili. Zix dodáva: „Majte na pamäti, že vlasy musíte hydratovať a upravovať čo najviac, aby boli zdravé a lesklé. Olaplex N3 odporúčam ako týždennú kúru. “

Strieborné detské svetlá

Strieborné detské svetláInstagram @hairbysamanthasimpson

Táto farba ponúka mierne svetlejšiu striebornú farbu. “Milujem rôzne tóny vo vlasoch.” Bol to krásny výsledok, “hovorí kaderníčka Samantha Simpson zo Sunshine Coast v QLD.

“Je nevyhnutné, aby ste pochopili, čo je potrebné na dosiahnutie tejto farby: čas a peniaze na údržbu,” zdôrazňuje.

Dosiahnutie tejto farby môže trvať mnoho hodín a mnoho návštev na vašej kaderníckej stoličke. Dosiahnutie farby môže byť veľmi náročné, najmä ak ste ju niekoľko posledných rokov farbili doma sami..

Simpson varuje: „Buďte trpezliví so svojim kaderníkom a kupujte si výrobky, ktoré odporúča! V skutočnosti nám veľmi záleží na zachovaní celistvosti vašich vlasov! Chceme, aby bolo zdravé a aby vám farby vydržali! Použitím lacného šampónu a kondicionéru iba odstránite farbu. “

Na záver Simpson pripomenie, aby ste boli pripravení na návštevu salónu každých 4-6 týždňov. Tieto typy farieb majú tendenciu vyblednúť, pretože vyžadujú vysokú údržbu.

Strieborná mauva

Strieborná mauvaInstagram @hairbyrachelkay

Strieborná a fialová farba sa tak dobre spájajú a vytvárajú odtieň svetlofialovej striebornej líšky. Rachel Kay je stylistka z Renton, WA, ktorá urobila tento vzhľad.

“Je to veľmi zábavná, ale vysoko údržbová farba vlasov.” Na dosiahnutie ľadového vzhľadu od koreňa po špičku môže dokonca vyžadovať niekoľko bieliacich sedení, “varuje Kay.

Pokiaľ ide o údržbu, budete si tiež chcieť naplánovať opakovaný dotyk a tón bielidla každé 3-4 týždne. Plánujte dopredu a rozpočetujte náklady na svoje nové zámky. Akonáhle dosiahnete svoj nový vzhľad, budete chcieť chrániť svoje investície správnymi výrobkami.

Edgy Short Silver Pixie Undercut

Edgy Short Silver Pixie UndercutInstagram @chelsey_marciniak

Tieto krátke strieborné vlasy majú nebojácny podrez. a vytvoril ju stylista Chelsey Tobias-Marciniak z Augusty, ME.

“Aby bola zachovaná celistvosť vašich vlasov, správnym spôsobom je pomalé a rovnomerné zosvetľovanie,” hovorí Tobias-Marciniak.

Strieborné vlasy brčál

Strieborné vlasy brčálInstagram @allison.oliver

Prechodná farba z červenej na striebornú sa zmenila na rozmerovú taveninu studených tónov, ktorou je údený zafír a dymová jaseňová modrá. Tento klenot na vlasy vytvoril stylista Allison Oliver z Texasu.

Oliver navrhuje použiť farebne bezpečný šampón a kondicionér, ktoré sú bez síranov a parabénov. “Navrhujem starostlivosť o vlasy AG, pretože sú bez krutosti a každý ich výrobok smeruje k vzdelávaniu žien v Afrike,” vysvetľuje.

Ľadovo modré strieborné vlasy

Ľadovo modré strieborné vlasyInstagram @ashleylynn.hair

Táto farba vlasov je dymová, strieborná, pastelovo modrofialová od stylistky Ashley Lynn z Dulles, VA.

Mnoho dám si pýta túto farbu vlasov. Podľa Lynna je toto strieborné farbenie vlasov zďaleka najťažšie. Ak má človek prirodzene veľmi svetlú farbu vlasov, je ľahké to dosiahnuť.

“Povzbudil by som dámy, aby zvážili, akú majú prirodzenú farbu, a pochopili, že čím tmavšie vlasy majú, tým ťažšie je dosiahnuť tento vzhľad. Ak začínate s tmavým plátnom, tento vzhľad s najväčšou pravdepodobnosťou nedosiahnete na jedno sedenie, “radí Lynn.

Najdôležitejšie strieborné vlasy

melír strieborných vlasovInstagram @thesilverlining_1970

Tieto super zmyselné, popolavé a strieborné odtiene sú typmi pastelových a kovových tónov, ktoré je celkom možné dosiahnuť. Pastelové a strieborné farby majú takú malú hustotu pigmentu, takže vlasy musia byť veľmi svetlé blond (takmer čisto biele), aby sa mohli objaviť, pokiaľ už nemáte vlasy so soľou a korením.

Dobrá domáca starostlivosť o vlasy je zásadná. Nepoužívajte šampóny viac ako dvakrát týždenne a každý druhý týždeň používajte pigmentovanú masku na vlasy, aby farba vyzerala na mieste!

Ombre strieborných vlasov

Ombre strieborných vlasovInstagram @sarahbolinghairmua

Táto farba vlasov je strieborná ombre, ktorú vytvorila stylistka Sarah Bolingová z Utahu. Je to hlboký dymový koreň roztavený do svetlo striebornej alebo fialovej.

Boling diskutuje o jasných očakávaniach žien, ktoré chcú tento typ farby. Tieto farby vyžadujú čas a investície, ale sú zábavné.

Pri aplikácii strieborných tónov ho Boling rád vezme o niečo hlbšie, aby mu poskytol viac času, než vybledne. “Hovorím im, že odídu s hlbšou dymovou šedou, ktorá krásne vybledne, a dajú im viac času na svoju novú módnu farbu. Nie je pre nich nič horšie, ako stráviť toľko času tým, že sa tam dostaneme a potom to zmizne v niekoľkých praniach, “dodáva.

Platinové strieborné vlasy

Platinové strieborné vlasyInstagram / @brookebent

Jedná sa o elegantné platinové striebro, ktoré urobila kaderníčka celebrít Brooke Benton z Los Angeles. “Ukazuje sa biely platinový vzhľad, ale bez toho, aby ste museli každé štyri týždne držať krok s rastom,” hovorí Benton..

Benton dodáva: “Mojou najobľúbenejšou vecou na tomto vzhľade je, že je to platina s nízkou údržbou, pretože je balená (ručne maľovaná) do svojej prirodzenej koreňovej farby, čo umožňuje odpúšťajúci a prirodzený rast, ktorý môže zo salónu trvať mesiace.”

Táto platinovo strieborná farba funguje skvele na svetlé tóny pleti, najmä na tie so žltým podtónom až na tmavšie tóny pleti. Strieborná farba vlasov má tendenciu zmývať tie s ružovým podtónom, preto si to pri rozhovore so svojim stylistom zapamätajte.

Hlboká oceľová hnedá strieborná farba

Hlboká oceľová hnedá strieborná farbaInstagram / @rozcorpuzhair

Toto je tmavý oceľovo hnedý strieborný odtieň, tmavošedý s najmenším leskom hnedej farby, ktorý vyrobil Roz Corpuz, stylista z Kalifornie.

Corpuz hovorí, že bežnou mylnou predstavou, že ženy majú o týchto farbách tieto, je dĺžka času, ktorý v skutočnosti trvá. “V ich mysli” tmavnú “, ale kaderníci vedia, že zatiaľ čo tón šedej je tmavý, pod ním je stále blondína,” vysvetľuje. “Pretože požadovaný tón je taký popolavý, tmavošedý toner sa nanáša priamo na blond vlasy bez toho, aby sa najskôr používalo plnivo, čím toner nedrží” lepidlo “. Vďaka tomu sú tieto farby veľmi náročné na údržbu. “

Oceľ Kovová Strieborná

Oceľ Kovová StriebornáInstagram / @ashairdesign

Rozhodnite sa pre strieborný odtieň, ktorý je zimnou kovovou oceľou. Najlepšie na tom je pop pigmentu, rovnako ako fialové a modré podtóny.

Na získanie a udržanie tejto farby vlasov použila stylistka Ashley Arial z Kalifornie farbu 8SM od Guy Tang + Paul Mitchel Pop v tienidlovej oceli po zosvetlení pomocou Wella Freelights. Pokiaľ ide o korene, Arial spojila úroveň 3N so svojimi kovovými koncami, aby vytvorila bezproblémový a nadčasový vzhľad. Mixovanie je kľúčové!

Tento vzhľad je pre tých, ktorí nie sú príliš vzdorní prírodným farbám, ale sú odvážni v srdci. Arial uvádza: „Tento lesklý kovový odtieň je ideálny pre tých, ktorí bijú do vlastného bubna. Tento vzhľad je skromný, a predsa rock and roll. Ideálne pre akýkoľvek vek, tón pleti a typ vlasov. “

Rozmerný strieborný bob

Rozmerný strieborný bobInstagram / @colorgeekchic

Táto farba vlasov je rozmerové striebro, ktoré navrhla koloristka Michelle Lindsayová z Utahu.

“Zámerne dávam do vlasov nejaké vzostupy a pády, aby to malo viacrozmerný efekt.” Robím to s mnohými svojimi farbami, bez ohľadu na tón, pretože verím, že najlichotivejšia farba vlasov má rozmer. Ak je farba iba jedna, má menší pohyb a má tendenciu vyzerať ako parochňa, “uvádza.

Lindsay verí, že vaše vlasy by určite mali zodpovedať vašej vlastnej osobnosti a štýlu. “Táto dáma s kratšími vlasmi je vo vekovej kategórii 60+ a za posledných niekoľko rokov mala takmer každú farbu.” Má veľký zmysel pre štýl a vždy si zachováva veľmi štýlový a klasický vzhľad, aj keď robí trendy, “vysvetľuje.

Stredne dlhé strieborné vlasy

Stredne dlhé strieborné vlasyInstagram / @thelibbylookbook

Táto stredne dlhá strieborná hriva je veľmi trendová a módna.

Podľa stylistky z Illinois Elizabeth Eitenovej to nie je niečo, čo vidíte každý deň! Rozhodne vás odlišuje od ostatných a skutočne ukazuje váš štýl a osobnosť.

Aby som dosiahla farbu, Eiten uvádza: „Musela som odfarbiť a tónovať a vedela som, že ju chcem dostať k tomu ľadovému striebornému účesu, a vedela som, že ju musím pred nanesením konečnej farby schladiť. Na vychladnutie vlasov som použil Goldwell’s Colorance 10P. Môže sa aplikovať priamo na misku na uterákom vysušené vlasy. Potom, čo to bolo spracované a bola fénovaná, použil som Elumen, aby som jej dal ten strieborný vzhľad! Použil som [email protected] a [email protected] Ak chcete viac sivej farby, pridajte viac [email protected]! “

Tieto strieborné vlasy sú rozhodne pre ženu, ktorá je trendy a ide do módy. Eiten dodáva: „Salón budete musieť pravidelne navštevovať! Je to pre ženu, ktorá už má blond vlasy. Ak chcete získať tento tón, musíte byť veľmi blízko úrovni 10 (biela blondína). Živosť ani cieľovú farbu nezískate, ak vlasy nezdvihnete na úroveň 10. “

Zakorenená ľadová sivá a strieborná zmes

Zakorenená ľadová sivá a strieborná zmesInstagram / @hairbykristimurdoch

Tu je trend strieborných vlasov, ktorý je zakorenenou ľadovou blond farbou od stylistky Kristi Murdoch z Nebrasky.

“Milujem kontrast medzi tmavšou základňou a jasnými bledými blondami.” Mám pocit, že toto skutočne vystihuje zažitú farbu, ktorú každý v poslednom čase prijíma. Toľkokrát sa môžu ľadové blondínky a sivé blondínky zdať jednorozmerné, ale milujem, že tento vzhľad má mnoho rôznych chladných odtieňov, ktorými dopĺňa ostatných, “vyjadruje sa Murdoch..

Skvelé na tomto vzhľade je, že môže fungovať s akýmkoľvek typom vlasov a odtieňom pokožky. Ženy s tmavšou farbou vlasov budú musieť byť trpezlivé a pochopiť, že je to proces viacnásobného stretnutia na zosvetlenie vlasov, aby sa dosiahol tento vzhľad pri zachovaní integrity vlasov..

Tmavé strieborné vlasy

Tmavé strieborné vlasyInstagram / @houseofgen

Tu je a je tmavo strieborná farba vlasov, ktorá je nápadná, ale jemná. Navrhol ho stylista Genevieve Caspillo z Vancouveru, BC.

Na vytvorenie tejto farby použil Caspillo na ochranu celistvosti vlasov Loreal Professional StudioBlonde zosvetľovač s brazílskym Bond Builderom, potom ho tónoval pomocou Schwarzkopf Silverwhite a 0-11 Booster..

Čím prirodzenejšie svetlo vlasy začnú, tým lepšie. Táto farba však nie je možná na tmavších vlasoch, závisí to len od potrebného zosvetlenia. “Môže to trvať niekoľko sedení, veľa starostlivosti, trpezlivosti, spolupráce, porozumenia a prijatia od stylistu aj od dám,” hovorí Caspillo.

Ľadové biele striebro

Ľadové biele striebroInstagram @beautyinkaje

Podľa koloristu Kara Jade z Kanady sú to ľadovo biele strieborné vlasy a v poslednej dobe najžiadanejšia farba. To je ťažké dosiahnuť, pretože vlasy je potrebné spočiatku zdvihnúť na úroveň 10, ale dámy ich milujú!

Jade varuje: „Táto farba určite nie je pre každého a nie každý ju môže tiež dosiahnuť. Niektoré vlasy nikdy nedostanú toto svetlo kvôli prirodzenému podkladovému pigmentu alebo sa odlomia, než sa k nim dostaneme priblížiť. A to dokonca aj s použitím úžasného Olaplexu. “

Strieborná blond

Strieborná blondInstagram @hairbymandyallen

Je to strieborno-blond farba, ktorú vyrobila kaderníčka Mandy Allen z Kanady.

“Tento vzhľad je skvelý pre dievčatá, ktorým nevadí, že každé tri až štyri týždne prídu osviežiť farbu.” Strieborné vlasy sú krásne, ale vyžadujú si mnoho starostlivosti! Zosvetlenie vlasov tiež vyžaduje pravidelné ošetrovanie, aby sa zabránilo lámaniu, takže zaneprázdnená žena, ktorá je stále na cestách, nemusí byť pre tento typ vzhľadu najvhodnejšia, “vysvetľuje Allen.

Viacrozmerné platinové striebro

Viacrozmerné platinové striebroInstagram @sinful_hair_and_brows

Zvážte viacrozmerný platinový blond strieborný odtieň. Túto farbu navrhla stylistka Lindsay Huth z Arizony a má výraznú hĺbku a stále krásne rastie. Dimenzionálne ľadové blondínky, ako je táto, sú v trende.

To je skvelý vzhľad pre akýkoľvek typ vlasov. “Dimenzia uľahčuje dámam predĺženie času medzi schôdzkami pre jednoduchšiu údržbu,” hovorí Huth.

Strieborná levanduľa

Strieborná levanduľaInstagram @ bohobrush

Zvážte farbu, ktorá je striebornou platinou s levanduľovými podtónmi.

“Páči sa mi, ako to prechádza z tmavšej šedej do platiny.” Tavenie z tmy na svetlo vytvára rozmer. Tiež to prinesie lepšie vyrastenie, pretože ich predtým, ako nanesiem platinovú farbu, všetky odfarbím na úroveň 10, “vysvetľuje stylistka Kelsey Kovacevich zo Saint Paul, MN..

Táto farba vlasov je ideálna pre chladnejšie tóny pleti, ale vyzerá úžasne s každou farbou očí! Uvedomte si, že ide o farbu s vysokou údržbou. Bude to najnižšia údržba a dá sa to najľahšie dosiahnuť u žien, ktoré majú vlasy na prirodzenej úrovni 7-10, ale to neznamená, že nemôžete dosiahnuť túto farbu na prirodzených vlasoch na úrovni 1-6. Dosiahnutie môže trvať dlhšie a bude mať vyššiu udržiavaciu farbu, ale stále bude krásnu!

Perleťový blond toner do vlasov

Perleťový blond toner do vlasovInstagram @ashleighhenson

Rozhodnite sa pre perleťový blond strieborný odtieň, ktorý ukazuje jemné tóny a čistú blond.

Stylistka zo Spojeného kráľovstva Ashleigh Henson použila na dosiahnutie farby Wella Professional Blond, Olaplex a Re-lights Toner. Na údržbu Henson navrhuje použiť fialový tónovací šampón Fudge.

“Chladne tónovaná pokožka s hnedými, modrými alebo zelenými očami bude s touto farbou vyzerať skvele.” Tento vzhľad je ideálny pre ženy, ktoré sa o seba radi starajú, pretože vyžaduje veľa starostlivosti, “poznamenáva Henson.

Pánska strieborná oceľová farba

Pánska strieborná oceľová farbaInstagram @cassandralee_hair

Tento odtieň strieborných vlasov popisuje stylistka Cassandra Gray-Smith z Chatswood v Novom Južnom Walese ako „silný ako oceľ“..

Gray-Smith poukazuje na to: „Na to, aby ste niečo také dokázali, musíte mať aj osobnosť. Moja najobľúbenejšia vec na ňom je, ako dopĺňa jeho tón pleti. Sivé vlasy už nie sú len o veku, je to vyhlásenie. “

Strieborný šampón je nutnosťou, pokiaľ ide o údržbu! De Lorenzo, Nak Blonde Plus a Alfaparf Gray Pride patria k obľúbeným Gray-Smithovi. Odporúča sa aj sprej na ochranu pred teplom, pretože styling teplom ovplyvní tón.

Koketný zábavný odtieň striebra

Koketný zábavný odtieň striebraInstagram @beyond_the_hair

Najlepšia vec na tomto striebornom odtieni vlasov je, že je zábavný a moderný, ale je veľmi náročné dosiahnuť ho bez toho, aby ste vlasy príliš kompromitovali..

Kaderníčka Rebecca Oranges z Las Vegas, NV uvádza: „To je najlepšie pre ženu, ktorá má rovnú a chudú textúru a je na úrovni 7 alebo vyššej. Je to najlepšie pre ženu s vysokou údržbou, ktorá si rada robí častejšie vlasy. Trvá nejaký čas a častejšie schôdzky, aby vlasy vyzerali krásne. “

Deep Dark Silver

Deep Dark SilverInstagram @hairbyana

Toto tmavé striebro má hlbší nádych. Stylistka Ana Lara so sídlom v Texase hovorí: „Milujem, že sme jej rozbili korene zvýrazňovacou technikou, ktorá jej umožní pekne vyrásť.“

Aby si udržala krásnu farbu, Ana Lara navrhuje opláchnutie Viral Extreme Silver ColorWash a Kevin Murphy Hydrate.me.

“Tento odtieň vyžaduje veľa starostlivosti, takže je to perfektný vzhľad pre pekné ženy, ktorým nevadí údržba a dlhé hodiny v salóne,” hovorí Ana Lara..

Strieborná červená Ombre

Strieborná červená OmbreInstagram @kylierose_hairartist

Rozhodnite sa pre ombre, ktorý je rozhodne nekonvenčným prístupom k svetu striebra. Stylistka Kylie Butler zo Seattlu, WA vytvorila tento vzhľad.

“Kombináciou teplých a studených tónov som vytvoril niečo pútavé, čo vyniká zo živostí, ktoré vidíte každý deň,” hovorí Butler..

Pokračuje: „Táto farba vám nemusí fungovať, ak nemôžete porušiť zvyk umývania vlasov alebo ak často plávate v chlórových bazénoch. Farba sa stratí rýchlo, ak sa o ňu nebudete správne starať a naozaj nechcete minúť stovky dolárov a doslova vyprať farbu z odtoku. “

Grunge strieborné vlasy Ombre

Grunge strieborné vlasy OmbreInstagram @ladyofhair

Strieborné sivé vlasy už nie sú niečím, čo by sa dalo skryť. Podľa kaderníčky Chelsea Redmanovej z Virginie je to grunge, ale očarujúce!

Čo je na týchto vlnitých strieborných ombre vlasoch úžasné, je to, ako sú ručne maľované do prirodzenej farby vlasov, vďaka čomu dymovo sivá farba vyzerá jemne a elegantne..

Redman vysvetľuje: „Bez ohľadu na to, či máte krátky alebo dlhý účes, rovné alebo kučeravé vlasy … toto môžete rozhýbať! Vyzerá to neuveriteľne aj s akýmkoľvek tónom pleti alebo farbou očí. “

Strieborný strih Pixie

Strieborné pixie vlasyInstagram @air_hair_newbury

Tento vzhľad je opísaný ako ultramoderný klasický strih pixie s ohromujúcim strieborným tónom, ktorý zodpovedá jeho hranatosti. Podľa vlasového výtvarníka Nicka Stronga z Veľkej Británie má množstvo súčasných techník, ktoré mu dodávajú súčasný ráz.

“Je to tiež skvelá farba, ak chcete byť v trende a vyniknúť.” Kombinácia strieborných tónov s pixie strihom je taký krásny a elegantný spôsob, ako všetkým ostatným závidieť, “upozorňuje Strong..

Modro strieborné vlasy

Modro strieborné vlasyInstagram @garycorcorancolour

Jedná sa o štruktúrovaný krátky až stredný účes s vylepšeným strieborno -modrým odtieňom.

Farbiar Gary Corcoran z Motherwellu vo Veľkej Británii hovorí: „Strieborné a sivé a dokonca aj popolové farby vo vlasoch nevydržia dlho, ak boli vlasy pred nanesením tonera vopred zosvetlené.“ Spoločnosť Corcoran preto odporúča používať šampón a kondicionér Color Conserve spoločnosti AVEDA, aby skutočne zachoval farbu čo najdlhšie..

Corcoran vysvetľuje: „Ak chcete doma udržať tón, odporučil by som použiť Wella Color Fresh 10/81. Jedná sa o polotrvalý šampón. Je nabitý modrými/sivými tónmi, ktoré obnovia vyblednutie farby. “

Strieborný Bob radu A.

Strieborný Bob radu A.Instagram @matevanhair

Táto farba vlasov je rozmerná, zakorenená, chladná blondínka s akcentmi perleťovej a striebornej šedej od Mathewa Ocasia, stylistu z Wilkes Barre, PA. “Moja obľúbená vec na tom je, ako krásne to zapadá do jej koreňa a ako sa to ochladzuje bez toho, aby to vyzeralo zablatené,” poznamenáva Ocasio..

Na vytvorenie tohto vzhľadu Ocasio odporúča používať Redken Shades EQ 9B, 9V a 9T s čírymi alebo Kenra Professional’s Guy Tang Metallic Series. Na udržanie strieborných tónov a udržanie blondínky v chlade Ocasio navrhuje použiť fialový šampón, ako je šampón Fanola No Yellow alebo Clairol’s Shimmer Lights.

Čierne a strieborné vrkoče

Čierne a strieborné vrkočeInstagram @sachikoreece

Požiadajte svojho stylistu o strieborné vlasy s tmavými korienkami, upravené v vrkočoch. Túto farbu vlasov vyrobila stylistka Dawn Reeceová z Colorada a je možné ju dosiahnuť aj pomocou koreňa sivého tieňa.

Výrobky, ktoré Reece použil na túto čierno -striebornú farbu vlasov, boli všetky J Beverly Hills. Reece vysvetľuje: „Pripravil som sa s Detanglom a Glaze Me. Na styling som použil Mousse Up. Po zaschnutí som použil malý Finissage, keď som pre kontrolu vrkoč splietal. Pred vytiahnutím vrkočov som nasypal niekoľko volumis na vrkoče, aby som ich pri ťahaní trochu uchopil. “

Achátový plátok strieborné vlasy

Achátový plátok strieborné vlasyInstagram @haircraftbymaggiemftx

Tieto strieborné vlasy pomenovala plátok achátu stylistka Maggie Venour z Texasu.

Venour poukazuje na to: „Po dokončení sa mi zdalo, že sa pozriete na tenký plátok achátu. Je to ľadová a kovová blondínka so striebornými a metalickými svetlohnedými svetlami. Páči sa mi, ako má striebro v rôznych typoch svetla podkladové akvamarínové tóny. “

“Na údržbu používajte produkty L’anza Healing Color Care a šampón Celeb Luxury Viral Silver rozrezané na polovicu bežným šampónom na ošetrovanie farieb.” Farebnú bombu Olaplex je možné vyrobiť aj na doma s Olaplexom 3, “uvádza Venour.

About the author