42 ohromujúcich trendov v oblasti farby červených vlasov v roku 2021

Červené vlasy sú viac ako farba, je to postoj. Ryšavky sú zábavné, divoké a pripravené ísť na svet! Ak túžite po červenom odtieni vlasov, ste na správnom mieste. Červené farby vlasov sa líšia v odtieňoch jahodovej, medenej, gaštanovej a vínovej. Jediné, čo musíte urobiť, je nájsť najlepšiu červenú farbu vlasov pre váš tón pleti a farbu očí.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky najlepších nápadov na farbu červených vlasov.

Tehlové červené vlasy so strednými vlasmi

Tehlové červené vlasy so strednými vlasmiInstagram @perf.scherf.parlour

Tieto tehlovo červené stredné vlasy vyzerajú veľmi príťažlivo. Budete ho radi nosiť každý deň! Udržujte svoje kučery dlhé a nechajte žiariť svoje ryšavé kučery. Tak sa zvýrazní aj pridaná farba.

Hlboký mahagón pre ženy nad 70 rokov

Hlboký mahagón pre ženy nad 70 rokovInstagram @headspacehaus_salon

Hlboký mahagón pre ženy nad 70 rokov skrášli akýkoľvek vzhľad a dodá pizze akúkoľvek existujúcu farbu. Sympatické na hlbších červenkastých/purpurových odtieňoch je, že môžu pôsobiť neutrálnejšie a hnedšie, keď nie sú na priamom slnku, vytvárajú jemnosť a znemožňujú hneď byť príliš výrazné..

Koralová červená farba vlasov

Korálovo červené vlasyInstagram @stoolissaminja

Koralovočervená farba vlasov je krásnou voľbou pre celoplošný odtieň. Coral je perfektnou kombináciou všetkých teplých tónov a vyhovuje mnohým tónom pleti. Červené tóny miznú rýchlejšie, takže pravidelné návštevy salónu sú nevyhnutné.

Svetlé jahodovo červené vlasy

Svetlé jahodovo červené vlasyInstagram @_danielledoeshair

Svetlé jahodovo červené vlasy sú žiarivé, žiarivé a živé farby. Bohaté medené, červené tóny sú skvelé pre prirodzené červenovlásky, ktoré chcú dodať hĺbku a okoreniť svoju farbu. Jahodovo červený odtieň vlasov je žiarivý a vyzerá úžasne na svetlých alebo dokonca tmavších tónoch pleti. Ak chcete predviesť svoje ohnivo červené vlasy, použite žehličku, aby ste vytvorili voľné vlny, ktoré budú predvádzať živosť vašich vlasov..

Medené tóny pre ženy nad 60 rokov

Medené tóny pre ženy nad 60 rokovInstagram @emma_douglas_hairdressing

Nádherné medené tóny pre ženy nad 60 rokov vyzerajú najlepšie na stredných tónoch pleti s mierne teplým podtónom. Teplá, medená farba vlasov zvýrazní žiaru vašej teplej pokožky.

Broskyňové ružové podtóny na červených vlasoch

Broskyňové ružové podtóny na červených vlasochInstagram @gerilynghaisarzadeh

Broskyňovo ružové podtóny na červených vlasoch vytvárajú kombináciu farieb vyvolávajúcu závisť. Táto broskyňová ružová balayage pre dlhé vlasy zvýrazňuje tieto cukríkové farby.

Auburn Hlavné body

Auburn Hlavné bodyInstagram @hollywiit

Auburn melíry sú jednoduchým spôsobom, ako dosiahnuť tento moderný štýl nosenia načervenalých zámkov. Rozlomte svoje jasne červené vlasy s tmavším farbivom na vlasy a dajte si na svojich fotografiách ten drzý a trendový imidž.

Náznaky Strawberry Ombre

Náznaky Strawberry OmbreInstagram @constancerobbins

Náznaky jahodového ombre v týchto červených vlasoch vás zavedú na miesta! Predveďte farbu v dlhých vlnách a užite si pekný deň s červenými vlasmi!

Kaštanové červené vlasy

Kaštanové červené vlasyInstagram @daniellestyle

Tieto gaštanové červené vlasy majú taveninu medenej farby. Dáva to atmosféru à la Christina Hendricks. Pri farbení červených vlasov ich udržujte v bezpečí pomocou najlepších produktov odporúčaných vašim dôveryhodným stylistom.

Živé červené odtiene

Živé červené odtieneInstagram @the_hairbend3r

Tieto živé červené odlesky vedľa výrazného ombre sú živé! Na zaistenie žiarivých farieb používajte výrobky bezpečné pre farby. Nerobte si starosti s čiernymi koreňmi, pretože s odrastom nebudete mať žiadny problém.

Broskyňové pastelové červené vlasy

Broskyňové pastelové červené vlasyInstagram @sydneyannlopezhair

Tieto broskyňové pastelové červené vlasy sú zmesou ružového pastelu s broskyňovým podtónom. Táto farebná tavenina má svetlú až neutrálnu pleť.

Tmavá rubínovo červená

tmavo rubínovo červená farba vlasovInstagram @hairby.ashleypac

Táto tmavo rubínovo červená balayáž zanecháva kučery krajšie a rozmernejšie. Upravte si vlasy jemnými vlnami, zakončite ich lesklým sprejom a uvidíte, ako farba ešte lepšie vynikne. Tento rubínovo červený odtieň je elegantnou možnosťou pre dámy s tmavými vlasmi, ktoré chcú teraz objať ohnivý vzhľad ako ryšavka!

Spálená oranžová červená

Spálená oranžová červenáInstagram @ailihudson

Spálená oranžovo -červená farba na vlasy je skvelý spôsob, ako okoreniť obyčajné zázvorové vlasy. Namaľujte si pramene blond melírom a vo vnútri ešte ružovými odtieňmi, aby mali tieto oranžovo zafarbené červené vlasy určitý rozmer..

Deep Sandy Red Shade pre ženy nad 50 rokov

Sýto pieskovo červený odtieň pre ženy nad 50 rokovInstagram @soubecas

Sýto pieskovo červený odtieň pre ženy po 50 -tke dodáva nositeľke charakter a eleganciu. Kozmetická terapeutka Soubecas Ioannis z Grécka oživila túto živú farbu vlasov.

“Aby lesk a lesk vyžarovali luxus, potrebuje dobrú kvalitu vlasov.” Hydratačné ošetrujúce výrobky a masky zvýrazňujúce farby sú pre údržbu nevyhnutné, “vysvetľuje Ioannis.

Mahagón s blond melírom

Mahagón s blond melíromInstagram @lafranceglam

Mahagón s blond melírom je nenáročná červená farba s trochou korenia! Túto konkrétnu farbu vytvorila majiteľka salónu a stylistka Nicole LaFrance z Millbury, MA.

“Teplejšie červené farby vlasov, ako je mahagón, sú úplne ohromujúce,” hovorí LaFrance. “Požiadajte svojho stylistu, aby vám mahagónovú základňu udržal vo vlasoch.” Potom pridajte kúsky medenej balayage, aby mali pekný rozmer. “

Červená má tendenciu vyblednúť rýchlejšie ako ostatné farby. LaFrance hovorí, že si musí opraviť vašu balayage každých 4-6 mesiacov. “Vďaka rýchlemu rutinnému roztaveniu farby bude táto farba úplne obnovená!”

“Vždy pripomínam ženám, že tieto farby sú náročnejšie na údržbu ako väčšina farieb kvôli rýchlejšiemu vyblednutiu,” dodáva. “Na umývanie vlasov používaj studenú vodu.” Hot was otvorí túto kutikulu a uľahčí vykĺznutie vašej farby. Nakoniec, rovnako ako pri akejkoľvek inej práci s farbami, používajte raz za týždeň dobrý kondicionér! Pomôže to pri akomkoľvek poškodení farbených vlasov a obnoví vlhkosť vašich vlasov! “

Šarlátová červená Balayage

Šarlátová červená BalayageInstagram @jentheunicornstylist

Táto šarlátová červená balayage je nádherný pigment a vyhovuje dlhým vlasom.

Šarlátová červená farba vlasov

šarlátovo červená farba vlasovInstagram @nat_doeshair

Táto šarlátová červená farba je divoká jednofarebná aplikácia, ktorá dodáva vlasom ilúziu výšok a pádov..

Ženy, ktoré zvažujú prechod na šarlátový tón, rozhodne musia vedieť niekoľko vecí. Po prvé, môže to vo vašej koži odhaliť krásne podtóny, ktoré ste si nikdy nevšimli. Existuje mnoho rôznych odtieňov, od medenej červenej po fialovočervenú alebo pravú červenú.

Ďalej rýchlo miznú, takže si dajte dobrý šampón, aby ste tento nový pekný tón neprečistili priamo z prameňa vlasov. Takéto vlasy vyžadujú úpravu každých 4-6 týždňov.

Je tiež normálne, že tieto tóny zostanú trochu na vonkajšej strane vlasovej šachty, najmä ak idete do semi. Vidieť farebný odtok vo vode pri praní alebo krvácaní na uteráky je veľmi normálne, preto si vezmite staré alebo tmavé.!

Prirodzená ryšavka

Prirodzená ryšavkaInstagram @beth_conlin

Prirodzená ryšavka je najvzácnejšou farbou vlasov pre moderné dámy. Šťastné dámy, ktoré majú prirodzené červené vlasy, sa nemôžu nič pokaziť.

“Táto prírodná farba je moderným vzorom strihu. Mohli by ste sušiť na vzduchu trochou soľného spreja a mať stále špinavý povrch, “hovorí kaderníčka Beth Conlin z Tigard, OR.

Hlbšie červené svetlá

Hlbšie červené svetláInstagram @haircraft_bysarah

Hlbšie červené svetlá vytvoria bohatú farbu vlasov, po ktorej budú dámy slintať. Jeho lichotivý červenkastý tón vyzerá perfektne na dlhých, hustých vlasoch. Jemné vrstvy ešte lepšie zvýraznia farbu.

Purpurová červená

Purpurová červenáInstagram @beautyby_coley

“Purpurová červená môže byť super zábava,” hovorí kaderníčka Nicole z Derry, NH. “Hlboké odtiene brusníc mu dodávajú dostatok jemnosti pre niečo trochu funky.” Táto tvorba farieb je kombináciou hĺbky a živosti. “

Ženy s nápadmi na farbenie červených vlasov by to mali mať na pamäti: Fantasy farby sú veľa starostlivosti.

Nicole navrhuje, aby ste si svoju stylistku rezervovali vopred každých 6 až 8 týždňov, aby bola táto farba svieža. “Ak chcete farbu vlasov, ako je táto farbená purpurová, suchý šampón je váš najlepší priateľ.” Čím menej ho periete, tým dlhšie farba vydrží. “

Škoricová červená móda

Škoricová červená módaInstagram @radicaljason

Táto škoricovo červená módna farba má bohatý, ohnivý odtieň! Vytvoril ho majiteľ salónu a stylista Jason Bunce z New Haven, CT. “Iste, budeš nosiť vzhľad kráľovnej Alžbety, ak budeš nosiť túto farbu.” Je vopred zosvetlený od korienkov po konce a potom farebne roztavený pomocou dvojdielneho vzorca, aby sa dosiahol maximálny rozmer, “hovorí Bunce.

“Ak chcete červenú farbu vlasov, vezmite do úvahy tón pleti, farbu očí a prirodzenú farbu vlasov,” dodáva.

Granátová červená na krátke vlasy

Granátová červená na krátke vlasyInstagram @thehivesalonuk

Granátová červená pre krátke vlasy kričí živosťou. “Pri prvej návšteve požiadajte svojho stylistu o červenkastý tón.” Potom pri druhej návšteve požiadajte o slivkový tón, “hovorí kaderníčka Chloe Lyons z Veľkej Británie.

“Táto granátová farba vlasov je úžasná pre to okamžité pozdvihnutie vašich vlasov,” dodáva Lyons. “Je to farba s vysokou údržbou, ktorú je potrebné doplniť tonermi.”

Balayage červeného a ružového zlata

Balayage červeného a ružového zlataInstagram @beautyby_brittanyjean

Ružová zlatá balayage je divoká červená farba vlasov. Ponúka veľa rozmerov, ktoré dobre fungujú s vlnami alebo kučerami.

Hlavné prvky čokoládovej červene

Hlavné prvky čokoládovej červeneInstagram @krs_styles

“Táto farba je na rozdiel od modernejších odtieňov červených vlasov,” hovorí stylistka Katie Spidle z Columbusu, MS.

“Červená môže byť ťažko odstrániteľná z vašich prameňov,” poznamenáva. “Táto farba je pre ženy, ktoré chcú skôr medený, gaštanový tón než niečo svetlé.” Navyše je to odtieň, ktorý vyhovuje pihám a môže zvýrazniť modré oči. “

Spidle hovorí, že musíte zvážiť dve hlavné veci: požadovaný odtieň a typ údržby, s ktorou sa budete zaoberať. “Existuje mnoho rôznych odtieňov červenej farby vlasov: červenooranžová, červenofialová, modro-červená, gaštanovočervená a ďalšie!”

Cherry Red Balayage

Cherry Red BalayageInstagram @nathaliegavrailov

Táto čerešňovo červená balayage ponúka čierne odlesky namaľované na medeno-červených vlasoch.

Sunny Red Bronze

Sunny Red BronzeInstagram @jennie2479

Tento slnečný červený bronz je slnečná medená farba, ktorá sa dobre hodí na zvlnený bob. Vytvorila ju kaderníčka Jennifer Ebbinghouser zo Sparty, New Jersey.

“Opýtajte sa svojho stylistu na malý trojuholníkový vzor a osviežte svoju balayage,” hovorí Ebbinghouser. “Pri tónovaní červeného bronzového zvýraznenia požiadajte o Redken Shades.”

Farbený jed Apple Red

zafarbené červené vlasy s ofinouInstagram @samantharose_hair

“Táto zafarbená jablková červená farba dodáva vašej tvári jas.”.

Ak chcete takú farbu, musíte byť ochotní používať profesionálne výrobky. Skúste pigmentovaný šampón a kondicionér na zachovanie odtieňa ako Davines Red Alchemic System.

Farbené červené vyzerajú skvele na ženách s bledou pokožkou a na ženách, ktoré nemajú na koži ružovkasté tóny.

Červená farba vlasov Merlot

Červená farba vlasov MerlotInstagram @hairbytawnee

Táto červená farba vlasov merlot je hlboká pravá vínová farba s jasnými kúskami balayage. “Kusy sú namaľované na koncoch a vpredu, aby orámovali tvár,” vysvetľuje kaderníčka Tawnee Hedley z Victoria, BC.

“Hĺbka tohto odtieňa mu umožňuje doplniť väčšinu typov pokožky,” dodáva Hedley. “Tento odtieň merlot je tiež ideálny na to, aby priniesol úžasné zelené oči!”

Jasnú červenkastú farbu je možné odstrániť z mnohých typov vlasov, ale je najlepšie ju kombinovať so zdravými vlasmi.

Mahagón s blond melírom

Mahagón s blond melíromInstagram @bam_good_hair

Jedná sa o odtieň červeného mahagónu s blond melírom a roztopením farby. “Má žiarivú medenú oranžovú so zlatými akcentmi balayage.” Nosenie týchto zlatých vlasov je perfektný spôsob, ako usmerniť svoju vnútornú Nicole Kidman, “vysvetľuje senior stylistka Ashley Bahm zo spoločnosti Stillwater, OK..

Táto farebná kombinácia je skvelá pre ženy s teplými a svetlými tónmi pokožky.

“Obzvlášť milujem zlato-červený odtieň na ženách so zelenými očami!” Táto mahagónová farba je skvelá pre ženy všetkých typov vlasov, “hovorí Bahm.

Bahm odporúča použiť základnú farbu a balayage v celom rozsahu (striedavo), aby ste svojej farbe dodali rozmer. “Použitie bezsulfátového šampónu a kondicionéra a neustále umývanie/oplachovanie studenou vodou pomôže udržať váš vzhľad a zachovať ho krásny a žiarivý.” Ak používate lak na vlasy denne, vyhýbajte sa lakom na vlasy s vysokým obsahom alkoholu. Alkohol spôsobí, že vaša farba rýchlejšie vybledne a bude veľmi mosadzná, “uvádza.

Crimson Red Ringlets

Crimson Red RingletsInstagram @hairbymeagan

Tieto karmínovo červené vyzváňacie prstene majú žiarivú červenú farbu a meď. Vytvorila ich stylistka Meagan Eldridge z Nashvillu, TN. “Požiadajte svojho stylistu, aby skombinoval žiarivé karmínové s prelínajúcimi sa meďami a jasne červenými,” poznamenáva.

Správny odtieň a tón by ste mali zvoliť po dôkladnej konzultácii. Tieto karmínové kučery sú úžasné, plné života a stoja za každý cent.

Gaštanová & Fialová Burgundsko

Maroon & amp; Fialová BurgundskoInstagram @ameliarempel

Táto gaštanová a fialová vínová farba je bohatá gaštanová s balayage melírmi. “Milujem lesklé medi, ktoré sa šíria po celom svete,” hovorí kaderníčka Amelia Rempel z Kanady.

Táto farba je najvhodnejšia pre ženy s chladnejšími odtieňmi pokožky alebo pre ženy so svetlou pleťou a ružovými podtónmi.

“Na zachovanie farby používajte chladnejšiu vodu a vlasy neprepláchnite,” hovorí Rempel. “Umyte si vlasy šampónom a kondicionérom bezpečným pre farby, ako je Goldwell Fade Stop a R+Co Gemstone.” Ak chcete získať takúto farbu, požiadajte o viac tónov červenej/medenej/fialovej. Rozmery vám poskytnú naozaj pekné vyblednutie, kým sa nebudete môcť vrátiť k svojmu stylistovi. “

Táto farba je najvhodnejšia pre niekoho s chladnejšími odtieňmi pokožky alebo pre niekoho so svetlou pleťou a ružovými podtónmi.

Rempel má pre vášho koloristu túto radu:

“Základňa bola nanesená ako prvá.” Použitím efektov Topchic a Silk Lift boli aplikované technikou voľnej ruky balayage. To malo zaistiť, aby základná farba splynula. Spracovávalo sa 30 minút a potom sa tónovalo v umývadle 15 minút. “

Burgundsko červená na leto

Burgundsko červená na letoInstagram @saraihairwizard

Túto bordovú červenú vytvoril hlavný kolorista Sarai Speer z Kansas City, MO.

“Toto je účes s pomerne nízkou údržbou,” poznamenáva Speer. “Farba by sa mala upravovať každých šesť až osem týždňov, aby bola zachovaná živosť.”

Ženám s vínovým podtónom na koži ich táto farba zvýrazní.

Na vytvorenie tohto červeného odtieňa použite farby Joico Lumishines a Schwarzkopf (a samozrejme Olaplex).

Západná Európa Červenohnedá

Západná Európa ČervenohnedáInstagram @strutmichelle

Táto červenohnedá základná farba v západnej Európe je rozbitá medenými odleskami. “Je to ideálne, ak sa nechcete uspokojiť so starými tmavými alebo hnedými vlasmi,” hovorí senior stylistka a špecialistka na farby Michelle Conwayová z Kanady.

Teplé červené odtiene vlasov dodávajú pokožke potrebnú žiaru.

“Táto farba je ideálna pre ženy, ktoré chcú zosvetliť predtým červené vlasy,” hovorí Conway. “Mikrofínové medené odtiene zosvetlia celkovú červenú farbu, ale starej farbe dodajú nádych!” Keď vybledne, môže to vyzerať veľmi podobne ako farba vlasov Amy Adamovej. “

Meď naozaj pristane ženám s červeno-brunetovými účesmi. Medzi ďalšie odtiene však patrí aj červená meď, svetlá meď a jahodová blond.

Hrdzavá hnedá červená

Hrdzavá hnedá červenáInstagram @rickikouryakus

“Táto hrdzavá hnedočervená farba vyzerá skvele na rozmerovej ryšavke.” Stačí pridať jasnejšie kúsky a silnú základnú líniu, “hovorí kaderníčka a koloristka Ricki Kouryakus z Birminghamu, MI.

Táto hrdzavá hnedočervená je pre ženy, ktoré chcú ostrý vzhľad a ktoré sú ochotné zachovať rozmerovú farbu..

Ruby Red Ombre

Ruby Red OmbreInstagram @wtfrinna

Toto žiarivo rubínovo červené ombre s tieňovým koreňom vytvorila kaderníčka Marinna Guasto z Long Island, NY.

“Tmavší koreň dáva extra nádych a v skutočnosti farba vydrží medzi reláciami o niečo dlhšie,” hovorí Guasto. “Ryšavky je veľmi ťažké udržať, pretože pre vlasy je ťažké udržať si túto farbu.”

“Snažím sa ľuďom zdôrazniť, aby nepoužívali farbu škatúľ, a navštíviť licencovaného kozmetológa, ktorý používa profesionálne farby,” dodáva. “Umyte si červené vlasy ombre čo najmenej a vždy používajte tepelnú ochranu a nízke teplo.” Vysoké teplo tak rýchlo stráca farbu. “

Teplý červený odtieň

Teplý červený odtieňInstagram @kelsey_theyoungamerican

Tento teplý červený odtieň vážne vydáva jesenné vibrácie! Aby ste dosiahli túto farbu, požiadajte svojho koloristu o sýto oranžovo-červenú farbu, ktorá zvýrazní začervenané líca.

Mäkká marhuľa

jemná marhuľovo červená farba vlasovInstagram @evielily_hair

Táto mäkká marhuľová meď má reflexné tóny. Je živá a vytvorila ju stylistka Evie Williams z Essexu.

“Jemná marhuľová medená farba môže vyhovovať akejkoľvek žene, ale je nevyhnutné nájsť ten správny tón,” hovorí Williams. “Ženy s teplým odtieňom pokožky by mali požiadať o medený zlatý základ.”

Svetlé gaštanové vlasy

Svetlý gaštanovýInstagram @emily_at_hc

Svetlé gaštanové opečené farby na vlasy nikdy nesklamú. Táto farba bola vytvorená technikou ombre.

Stredná meď + írska červená

Stredná meď a írska červenáInstagram @hairbyleahoxo

Stredná meď plus írska červená je zázvorová farba, vďaka ktorej budete chcieť viac teplé odtiene. Ohnivá červená žiara vyzerá úžasne na stredných vlasoch.

Tmavohnedá a indická červená

tmavo hnedá a indická červenáInstagram @mirhairlove

Táto kombinácia tmavohnedej a indickej červenej so svetlými prvkami je nový nápad na rozjasnenie vašich tmavých zámkov.

Dramatická plavba ružovým drevom

Dramatická plavba ružovým drevomInstagram  @hairgoddesskat

Táto dramatická balayage z ružového dreva sa líši od vašej typickej balayage. “Je to perfektná farba vlasov pre ženy, ktoré sa chcú s vlasmi baviť,” tvrdí stylistka Kathleen Austin zo Stocktonu v Kalifornii..

“Použite červený šampón a podmienky, ako je Fanola,” poznamenáva. “Táto červená farba je pre ženy so strednou, olivovou alebo hlbokou pleťou.”

Žiarivý požiarny motor červený

Žiarivý hasičský motor červenýInstagram @hairbykaseyoh

Táto žiarivá červená hasičská farba je taká pikantná! Nevyzerá jasne červená farba takmer ako parochňa?

About the author