Aké sú hlavné body Balayage? 21 Dokonalé príklady

Balayage highlights je technika voľnej ruky na zvýraznenie vlasov pre prirodzenejší vzhľad. Slovo balayage pochádza z francúzskeho výrazu „zamiesť“ a dokonale popisuje, ako sa na vlasy nanáša melírová farba..

Svetlá, ktoré vytvorili takmer všetky celebrity, sú najľahším spôsobom, ako rozžiariť vlasy. Namiesto bežnej techniky fólie vo vlasoch je konečným cieľom vytvoriť tento bezchybný prechod dokonalých odtieňov, ktoré dodajú úprimný a slnkom pobozkaný vzhľad..

Bezproblémový prechod je možné ľahko vytvoriť na dlhých hrivách, ale funguje aj pre akúkoľvek dĺžku a štruktúru vlasov. Siahnite po jemných akcentoch, ktoré sú o niečo svetlejšie ako farba vašich vlasov, pre prirodzenejšiu úpravu žiarivých hnedých a blond. Uistite sa, že si vyberiete zmes, ktorá vám najviac vyhovuje.

Nie sú potrebné opravy s vysokou údržbou. Toto farbenie vytvára veľmi prirodzený výrastok, ktorý vám umožní vychutnať si nové vlasy bez problémov. Nezabudnite používať výrobky bezpečné pre farby, vďaka ktorým si svoju farbu užijete oveľa dlhšie!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi vyskúšajte túto trendovú techniku ​​farbenia a pozrite sa na tieto fotky obľúbených melódií balayage!

Špinavá blondínka Balayage zdôrazňuje kučeravé vlasy

Špinavá blondínka Balayage zdôrazňuje kučeravé vlasyInstagram @hairandmakeup_by_jo

Objímajte svoje kučery a vylepšujte ich technikou balayage, aby ste vytvorili tieto špinavé blond vlasy! Bez námahy športujte objem a charakter, keď uvoľníte svoje krásne prírodné zámky.

Čiastočná plavba so zvýraznením

Čiastočná balayage so zvýraznenímInstagram @colorbymarina

Čiastočná balayage s odleskami je ideálna pre brunetky, ktoré chcú mať bozkávaný vzhľad. Balayage je perfektne umiestnená okolo tváre a partline, zatiaľ čo svetlá sú jemné, aby vytvorili ilúziu prirodzene zosvetlených vlasov..

Balayage tmavej a bohatej čokolády pre ženy nad 50 rokov

Balayage tmavej a bohatej čokolády pre ženy nad 50 rokovInstagram @bonvoybalayage

Tmavá a bohatá čokoládová balayage pre ženy nad 50 rokov je múdrou voľbou, ak chcete viac dimenzií. Pridanie jemnej balayage spôsobí, že farba vyskočí! Je to perfektná farba na nenáročné na údržbu, ktorú môžete vyskúšať.

Kaštanová farba s jantárovým nádychom pre staršie ženy

Kaštanová farba s jantárovým odleskom pre staršie ženyInstagram @savannahrbeauty

Auburn s jantárovými odleskami pre staršie ženy rozjasňuje tón pleti, ktorý dodáva žiaru bledším tónom pleti. S pribúdajúcim vekom je naša pokožka viac bledá, takže dodanie tepla späť pridaním rozjasňujúcich tónov, ako je jantár a gaštan, vašej pleti pristane. Rovnováha dvoch rozmerov farby tiež dodáva vlasom väčšiu hĺbku a dodáva im plnší pocit.

Zlatá broskyňová plavba pre ženy nad 60 rokov

zlatá broskyňa-balayage-pre-ženy-60-ročnéInstagram @graceparente.hair

Zlatá broskyňová balayage pre ženy nad 60 rokov je múdra voľba. Môže to byť veľmi mladistvé, pre ženy so zlatistejšou pokožkou môžu byť zlaté blondínky upravené tak, aby vyhovovali vášmu tónu pleti. Balayage je technika, ktorá sa dosahuje zručným ručným maľovaním farby priamo na vlasy. To vytvára prirodzenejšiu, zmiešanú, slnkom pobozkanú farbu.

Dúhové vlasy Balayage

Dúhové balayage vlasyInstagram @mermeg.hair

Farbenie vlasov dúhové balayage pozostáva z viacerých farieb a môže sa pohybovať od pastelových po svetlé. Viacnásobné farby vytvárajú krásne rozmery a vyžadujú presné umiestnenie, preto vyhľadajte odborníka na balayage.

Svetlá blond balayage na červených vlasoch

Svetlá blond balayage na červených vlasochInstagram @desiree_styles

Cítite sa nervózne aj zasnívane s kvapkami farby z červenej balayage na dlhých, jemných vrstvách. Konce balayáže dodávajú červeným vlasom efekt mäkkej taveniny. Tento účes vyzerá obzvlášť magicky, keď je spárovaný s ladnými vrkočmi!

Bronde Balayage na dlhých čiernych vlasoch

Bronde Balayage na dlhých čiernych vlasochInstagram @mizzj_at_play

nápady na vlasy balayage sú skutočným pútačom pozornosti! Dlhé vlnité vlasy so správnymi farbami melírovaných balayage by nechali vyniknúť kohokoľvek – či už na formálnej udalosti alebo na pláži.

Slnkom pobozkaná balayage melír na hnedých vlasoch

slnkom pobozkané balayage melíry na hnedých vlasochInstagram @keziasimoes

Tieto slnkom pobozkané balayage melíry vyzerajú najlepšie na brunetových vlasoch a sú ľahko dosiahnuteľné s odborným balayage špecialistom. Tmavá na svetlo s týmito zažitými svetlami vyžaduje fialový šampón, aby si zachoval čerstvý odtieň.

Zlatá plavba na brunetových vlasoch

zlatá balayage na brunetových vlasochInstagram @sarabotsfordhair

Pustite tradičné prednosti a namiesto toho požiadajte o zlaté balayage kúsky, pretože, priznajme si to, tmavé vlasy by nemali byť nudné. Pridajte hrsť teplých karamelových pruhov pre nové rozmery a zvýraznenie rámčeka tváre-určite budete mať na svoju krásnu tvár tento žiarivý efekt.!

Rose Gold Balayage Hlavné body

Rose Gold Balayage Hlavné bodyInstagram @karasprinkle

Odtiene balayage z ružového zlata sa stali super trendovými kvôli jedinečnému odtieňu, ktorý je vytvorený a ktorý môže dopĺňať mnoho základných farieb. Cukrová vata alebo pastelovo ružová balayage plus textúrované vlny sú super roztomilé a energické! S podržaním striekania a niekoľkými pohybmi štetca sa bavte s týmto dobrodružným prechodom tmavých až pastelových ružových vlasov.

Svetlá blond a čokoládovo hnedá balayage

Svetlá blond a čokoládovo hnedá balayageInstagram @hairbyamybee

Svetlé blond a čokoládovo hnedé balayage vlasy pôsobia sexi na noc, ktoré pôsobia nervózne, ale sladko. Tieto odlesky jaseňovej brondy na balayage vlasoch vyzerajú úchvatne so strednou časťou a obrovskými voľnými kučerami, ktoré vytvárajú ležérnejší, ale zostavený štýl.

Balayage na tmavých vlasoch s fialovými odleskami

Balayage na tmavých vlasoch s fialovými odleskamiInstagram @elissawolfe

Zintenzívnite svoju zdĺhavú hrivu fialovou balayage a sexi jemnými vlnami smerom k končekom. Tento dvojtónový štýl balayage je ideálny pre každodenný rockerský vzhľad!

Caramel Balayage na hnedých farbách vlasov

Caramel Balayage na hnedých farbách vlasovInstagram @hairmeroar

Pochváľte sa týmito báječnými plážovými vlnami so sladkými medovými akcentmi a karamelovým balayage, ktoré dodajú vašim hnedým vlasom telo a rozmer. Takéto odtiene vyzerajú úžasne na každom účese, či už je vlnitý alebo rovný.

Jemná plavba s chladnými hnedými prvkami

Jemná balayage s chladnými hnedými odleskamiInstagram @laurengrummel

Vychutnajte si jemnú plavbu s chladnými hnedými odleskami, ak chcete vo svojich zámkoch vidieť trochu dimenzie. Stylistka Lauren Grummel z New Yorku použila na aplikáciu vzhľad čajovej ľahkej fólie.

Balayage funguje u väčšiny žien, tvrdí Grummel. Jej najväčšie odporúčanie? “Dobrý šampón a kondicionér.” Pomôžu vám udržať farbu sviežejšiu a dlhšiu. Rovnako ako vyživovať vlasy, “dodáva.

Jemná balayage na tmavých vlasoch ohraničujúca tvár

jemná balayage rámujúca tvár na tmavých vlasochInstagram @sarabotsfordhair

To najlepšie z oblasti balayage, ktoré rámuje tvár, predstavuje spôsob, ako rozjasniť vlasy a zároveň stráviť minimálny čas v salóne..

Je to dobré pre ženu, ktorá nemá rada sedenie cez hodiny fólií a/alebo balayage, ale napriek tomu chce tú peknú slnkom pobozkanú blondee. Najväčšia vec na tomto vzhľade je, aký väčší rozmer vám môže dať. Je to taký dobrý príklad výrazu „menej je viac“, pretože tých pár jasnejších kúskov peňazí okolo tváre môže skutočne vytvoriť pekný kontrast farieb..

Táto farba vlasov je pre väčšinu žien lichotivá len preto, že ju môžete skutočne vyladiť pre každého jednotlivca. Môžete upraviť tón, úroveň blondínky (alebo brunetky) a umiestnenie.

Medené a jahodové blond zvýraznenie plavby na tmavom koreni

Medené a jahodové blond zvýraznenie plavby na tmavom koreniInstagram @crystaljasbeauty

Tento vzhľad ponúka jemné prirodzené, slnkom pobozkané, rozmerné jahodovo-medené balayage melíry. Vytvorila ho kaderníčka Crystal Jasmine z Chicaga, IL. “Ručne som namaľoval kúsky vlasov, ktoré som naozaj chcel vytrhnúť, keď na ne dopadne svetlo, ale napriek tomu majú ten prirodzený efekt bozkávaný slnkom,” vysvetľuje Jasmine..

Je veľmi nenáročný na údržbu, pričom dodáva vlasom jemný rozmer, ktorý potrebujú. Balayage je skvelá pre dievča s nízkymi nárokmi na údržbu, ktoré chce vo vlasoch dimenzovať, ale bez toho, aby okamžite prerástlo.

“Všetky ženy sú kandidátmi na to najlepšie – je to len nájsť ten správny odtieň pre váš tón pleti,” dodáva. “Je ľahké držať krok s ním alebo ho nechať rásť, neexistuje žiadny záväzok, vďaka ktorému je tak zábavný!”

Svetlohnedé odlesky na svetlohnedých vlasoch

Svetlohnedé odlesky na svetlohnedých vlasochInstagram @theroomhairbycourtney

Tieto jemnejšie melíry balayage vytvorila kaderníčka Courtney Rollo z Windsoru, ON.

“Pretože základná farba modelu bola už chladnejším brunetovým tónom, tieto popolavé zmiešané balayage melíry dopĺňajú jej prirodzené sfarbenie,” vysvetľuje Rollo. “Aby sme šli s ostrými popolovými tónmi, urobili sme zábavný textúrovaný šikmý bob a dokončili sme vzhľad ľahkými chaotickými plážovými vlnami.”

Tieto štýly môžu byť veľmi univerzálne, pretože umožňujú viac času medzi schôdzkami a tým aj menšiu údržbu. Umožnili by vyrásť vašim prírodným koreňom. Rollo, ktorý je najvhodnejší pre jemnejšie vlasy, verí, že strih je možné nosiť elegantne a rovno, aby predviedol ostrý konkávny tvar, alebo vlnitý, aby sa zvýraznil objem, ktorý je možné pri tomto type strihu vytvoriť..

Blond melír na hnedých vlasoch

Blond melír na hnedých vlasochInstagram @doreneatgadabout

Túto elegantnú blond balayage farbu popola vytvorila stylistka Dorene Camarena z Tuscon, AZ.

„Na tomto vzhľade mám najradšej to, že je zábavný, jednoduchý a nevyžaduje veľa údržby. Vyrastie krásne a prirodzene, “poznamenáva.

Táto farba a strih sú skvelé pre ženy s prirodzene jemnou textúrou vlasov, ktoré s vlasmi veľa nerobia a hľadajú nový vzhľad, ktorý by vyzeral dobre rovný alebo kučeravý, aby zvýraznil ich prirodzené vlasy..

Popolavé hnedé vlasy s medovými melódiami Balayage

Popolavé hnedé vlasy s medovými melódiami BalayageInstagram @_lexo._

“Najkrajšia vec na týchto balayage vlasoch je ich farba.” Tieto medové tóny skutočne dopĺňajú prirodzenú základnú farbu, “hovorí majster stylista Lex Olson z New Jersey.

“Hlavné body Balayage sú perfektným úvodom pre ženy, ktoré nikdy predtým nemali farbu a chcú skúsiť niečo nové,” vysvetľuje Olson. “Tento hosť napríklad prišiel s plnou hlavou nádherných prírodných vlasov!” Balayage je dokonalým úvodom pre začínajúcich farebných klientov. Pri správnom domácom režime majú tieto vzhľady nízke nároky na údržbu. Techniky, ktoré zosvetľujú ako balayage, môžu drasticky zlepšiť farbu vlasov. “

Karamelové odlesky na tmavohnedých vlasoch

Karamelové odlesky na tmavohnedých vlasochInstagram @brushbyaraven

Stylistka Nicole sa rozhodla pre túto balayage so svetlo praženou farbou na tmavohnedých vlasoch a nesklamala. Vykonané farbenie zvýrazní tmavšie vlasy a jemnú hustotu pre jemný vzhľad.

About the author